výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Kolín (25. 5. 2019)
Skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 000225 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.95 9.00
2 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.65 7.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 030121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.80 9.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 021229 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.75 7.00
3 Jan KarešJan Kareš 021206 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1.65 6.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa PešováDenisa Pešová 010504 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1.79 7.00
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 010725 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.62 5.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.53 4.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.68 11.00
2 Anita HruškováAnita Hrušková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.65 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.56 8.00
Skok o tyči - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.99 9.00
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.40 7.00
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.20 6.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.30 9.00
2 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2.90 7.00
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.45 7.00
2 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 030624 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.40 5.00
3 Kateřina PodanáKateřina Podaná 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.30 4.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 020518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.70 11.00
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 020910 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.30 9.00
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 030831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.00 8.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.64 9.00
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.16 7.00
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča 030129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5.89 6.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 020510 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.86 9.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman 020428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.74 7.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.66 6.00
Skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.29 7.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 020129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.16 5.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5.16 4.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.42 11.00
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.24 9.00
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 030406 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.15 8.00
Trojskok - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.17 9.00
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.02 7.00
Trojskok - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.53 9.00
2 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.23 7.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.92 6.00
Trojskok - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.04 7.00
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 010712 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.82 5.00
Trojskok - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.05 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.70 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10.04 8.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.28 11.00
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 030415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.30 9.00
3 Eliška DrábkováEliška Drábková 020404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.20 8.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.26 7.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.62 5.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.58 4.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.01 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.82 7.00
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 030313 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.63 6.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam VidunaAdam Viduna 000724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91 9.00
2 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 000910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.64 7.00
3 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.09 6.00
Hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32.18 7.00
2 Tereza HolcováTereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.45 5.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková 001106 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 29.17 4.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 020506 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.14 11.00
2 Eliška DrábkováEliška Drábková 020404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.44 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.45 8.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.60 9.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.08 7.00
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký 030313 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.18 6.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam VidunaAdam Viduna 000724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.76 9.00
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.78 7.00
3 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 000910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.26 6.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška DrábkováEliška Drábková 020404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.49 11.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.80 9.00
3 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 020414 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.68 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 53.88 7.00
2 Tereza LakotováTereza Lakotová 001111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 32.40 5.00
3 Anežka NovákováAnežka Nováková 001106 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 31.17 4.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.04 9.00
2 Jiří VejbornýJiří Vejborný 020111 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.67 7.00
3 Jan KozárJan Kozár 031118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.91 6.00
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 64.02 9.00
2 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.84 7.00
3 Martin BuryanMartin Buryan 010324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.34 6.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová 021205 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.56 11.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 020506 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.68 9.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 020714 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.17 8.00
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.97 7.00
2 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 000905 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.07 5.00
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 010106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32.46 4.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.34 9.00
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.53 7.00
3 Maxim MašínMaxim Mašín 030107 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 29.79 6.00
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel DvořákKarel Dvořák 011016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.12 9.00
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček 010912 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.44 7.00
3 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.72 6.00