Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Kolín (25. 5. 2019)

skok vysoký - Junioři

(so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 2,00 Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5 1.95 ----ooxooxxoxxx 9.00
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 1.65 ooxoxxx 7.00
Václav JislVáclav Jisl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 DNS
Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1 NM xxx
MS Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4 1.90
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 25.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 1.80 -ooooxoxoxxx 9.00
2 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 6 1.75 ooooxxoxxoxxx 7.00
3 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3 1.65 ooooxxx 6.00
4 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 1.60 ooxxoxx 5.00
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 1.55 oxxoxxx 4.00
6 Michal VokounMichal Vokoun
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 2 1.50 xoxxx 3.00
MS Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 1.60 -ooxxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 25.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,75 1,79 1,83 Body
1 Denisa PešováDenisa Pešová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 8 1.79 -----o-o-oo-ooxxx 7.00
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 6 1.62 ---o-oxxoxxoxxx 5.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5 1.53 -oooxoxxx 4.00
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 1.45 oooxxx 3.00
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 1.45 ooxoxxx 2.00
6 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2 1.40 ooxxx 1.00
Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 DNS
Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 25.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 1.68 ----ooooooxxx 11.00
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.65 ---xooxooxxoxoxxx 9.00
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 1.56 -ooooxxoxxx 8.00
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 1.53 --ooxoxxx 7.00
5= Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 1.50 -oooxxx 5.50
5= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 1.50 -o-ox- 5.50
7 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 1.40 ooxxx 4.00
MS Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 3 1.45 -ooxxx
MS Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 1.45 ooxoxxx
Celkem 9 závodníků