2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže
Kolín (25. 5. 2019)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 10:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.04 | QA | |||||||||||||
2 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 11.33 | qA | |||||||||||||
3 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.33 | qA | |||||||||||||
4 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 12.26 | ||||||||||||||
5 | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 12.70 | ||||||||||||||
6 | Matěj SrbMatěj Srb | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.77 | ||||||||||||||
7 | David MittelbachDavid Mittelbach | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 12.95 | ||||||||||||||
MS | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.67 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 10:40) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.04 | QA | |||||||||||||
2 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.64 | qB | |||||||||||||
3 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 11.75 | qB | |||||||||||||
4 | Matěj KrálMatěj Král | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 12.11 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 12.98 | ||||||||||||||
MS | Roman JonákRoman Jonák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.19 | ||||||||||||||
Karel DvořákKarel Dvořák | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 10:40) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 11.18 | QA | |||||||||||||
2 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.26 | qA | |||||||||||||
3 | Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.74 | qB | |||||||||||||
4 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 11.79 | qB | |||||||||||||
5 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.81 | qB | |||||||||||||
6 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.86 | qB | |||||||||||||
7 | Antonín KrejčaAntonín Krejča | 03 | AC Čáslav z.s. | 8 | 12.49 | ||||||||||||||
8 | Jan GrigaJan Griga | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 12.96 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.04 | QA | |||
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.04 | QA | |||
3 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 11.18 | QA | |||
4 | Roman JonákRoman Jonák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.19 | ||||
5 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.26 | qA | |||
6 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 11.33 | qA | |||
6 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.33 | qA | |||
8 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.64 | qB | |||
9 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.67 | ||||
10 | Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.74 | qB | |||
11 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 11.75 | qB | |||
12 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 11.79 | qB | |||
13 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 11.81 | qB | |||
14 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.86 | qB | |||
15 | Matěj KrálMatěj Král | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 8 | 12.11 | ||||
16 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 12.26 | ||||
17 | Antonín KrejčaAntonín Krejča | 03 | AC Čáslav z.s. | 8 | 12.49 | ||||
18 | Radimír HolinaRadimír Holina | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 12.70 | ||||
19 | Matěj SrbMatěj Srb | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.77 | ||||
20 | David MittelbachDavid Mittelbach | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 12.95 | ||||
21 | Jan GrigaJan Griga | 01 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 12.96 | ||||
22 | Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 12.98 | ||||
Karel DvořákKarel Dvořák | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | DQ |
100 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 25.5.2019 - 12:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.89 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.04 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.15 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 11.22 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.24 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 11.28 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.5.2019 - 12:10) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HlaváčekJan Hlaváček | 01 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.54 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.55 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš BajerLukáš Bajer | 00 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.68 | ||||||||||||||
4 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 11.75 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 11.79 | ||||||||||||||
Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 25.5.2019 - 12:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.31 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.50 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Václav WertheimVáclav Wertheim | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.52 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.62 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 11.66 | 4.00 | |||||||||||||
6 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.31 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.5.2019 - 12:05) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.90 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Jakub ČervinkaJakub Červinka | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 11.91 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 11.98 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.01 | ||||||||||||||
5 | Tomáš SteklýTomáš Steklý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.04 | ||||||||||||||
6 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.11 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 10:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.47 | QA | |||||||||||||
2 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 11.74 | qA | |||||||||||||
3 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.91 | qB | |||||||||||||
4 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.09 | qB | |||||||||||||
5 | Jakub NuhlíčekJakub Nuhlíček | 02 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 12.39 | ||||||||||||||
6 | Maxim MašínMaxim Mašín | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 12.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 10:30) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.58 | QA | |||||||||||||
2 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.68 | qA | |||||||||||||
3 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.85 | qB | |||||||||||||
4 | Matěj SeveraMatěj Severa | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.21 | ||||||||||||||
5 | Ondřej MachotaOndřej Machota | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 12.48 | ||||||||||||||
6 | Tadeáš KmentTadeáš Kment | 02 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 12.62 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 10:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.73 | QA | |||||||||||||
2 | Václav WertheimVáclav Wertheim | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.77 | qA | |||||||||||||
3 | Tomáš SteklýTomáš Steklý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.90 | qB | |||||||||||||
4 | Jakub ČervinkaJakub Červinka | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 11.95 | qB | |||||||||||||
5 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 11.97 | qB | |||||||||||||
Jiří SolomJiří Solom | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.47 | QA | |||
2 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 11.58 | QA | |||
3 | Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.68 | qA | |||
4 | David BatelkaDavid Batelka | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.73 | QA | |||
5 | Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 11.74 | qA | |||
6 | Václav WertheimVáclav Wertheim | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 11.77 | qA | |||
7 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 11.85 | qB | |||
8 | Tomáš SteklýTomáš Steklý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.90 | qB | |||
9 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.91 | qB | |||
10 | Jakub ČervinkaJakub Červinka | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 11.95 | qB | |||
11 | Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 11.97 | qB | |||
12 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.09 | qB | |||
13 | Matěj SeveraMatěj Severa | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.21 | ||||
14 | Jakub NuhlíčekJakub Nuhlíček | 02 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 12.39 | ||||
15 | Maxim MašínMaxim Mašín | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 12.47 | ||||
16 | Ondřej MachotaOndřej Machota | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 12.48 | ||||
17 | Tadeáš KmentTadeáš Kment | 02 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 12.62 | ||||
Jiří SolomJiří Solom | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 11:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 12.54 | q | |||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 12.59 | q | |||||||||||||
3 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 12.83 | q | |||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 12.88 | q | |||||||||||||
5 | Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.15 | q | |||||||||||||
MS | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.60 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 11:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 13.01 | q | |||||||||||||
2 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 13.32 | q | |||||||||||||
3 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 13.48 | q | |||||||||||||
4 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.50 | ||||||||||||||
5 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 13.72 | ||||||||||||||
MS | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 13.25 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 11:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 13.70 | ||||||||||||||
2 | Karolína ŘepováKarolína Řepová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 14.29 | ||||||||||||||
3 | Eliška CichoňováEliška Cichoňová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 14.63 | ||||||||||||||
4 | Eliška BarancováEliška Barancová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 14.65 | ||||||||||||||
5 | Eliška SedláčkováEliška Sedláčková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 15.03 | ||||||||||||||
MS | Jana LéblováJana Léblová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 12.54 | q | |||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 12.59 | q | |||
3 | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 12.60 | ||||
4 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 12.83 | q | |||
5 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 12.88 | q | |||
6 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 13.01 | q | |||
7 | Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.15 | q | |||
8 | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 13.25 | ||||
9 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 13.32 | q | |||
10 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 13.48 | q | |||
11 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 13.50 | ||||
12 | Tereza VeseláTereza Veselá | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 13.70 | ||||
13 | Vendula HajnáVendula Hajná | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 13.72 | ||||
14 | Karolína ŘepováKarolína Řepová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 14.29 | ||||
15 | Eliška CichoňováEliška Cichoňová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 14.63 | ||||
16 | Eliška BarancováEliška Barancová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 14.65 | ||||
17 | Eliška SedláčkováEliška Sedláčková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 15.03 | ||||
18 | Jana LéblováJana Léblová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.35 |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 25.5.2019 - 12:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DondováKateřina Dondová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | 12.51 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 12.71 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 12.89 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 6 | 13.05 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 13.08 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Simona ŠvarcováSimona Švarcová | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 1 | 13.39 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Silvie KoudelkováSilvie Koudelková | 03 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 13.67 | ||||||||||||||
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 25.5.2019 - 12:15) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.32 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.41 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12.71 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Daniela KučerováDaniela Kučerová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.27 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 13.34 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 13.61 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.5.2019 - 12:15) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 13.38 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Pavla PařízkováPavla Pařízková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 13.70 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 13.78 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 14.14 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Barbora MikulováBarbora Mikulová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 15.16 | ||||||||||||||
Adéla BlažkováAdéla Blažková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 10:50) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.29 | QA | |||||||||||||
2 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 12.83 | QA | |||||||||||||
3 | Daniela KučerováDaniela Kučerová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 13.27 | qA | |||||||||||||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 13.44 | qA | |||||||||||||
5 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 13.82 | qB | |||||||||||||
6 | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.46 | qB | |||||||||||||
MS | Eliška BlechováEliška Blechová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 13.66 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 10:50) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.60 | QA | |||||||||||||
2 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 13.33 | QA | |||||||||||||
3 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 13.45 | qB | |||||||||||||
4 | Pavla PařízkováPavla Pařízková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.77 | qB | |||||||||||||
5 | Adéla BlažkováAdéla Blažková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 14.10 | qB | |||||||||||||
6 | Barbora MikulováBarbora Mikulová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 15.14 | qB | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.29 | QA | |||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.60 | QA | |||
3 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 12.83 | QA | |||
4 | Daniela KučerováDaniela Kučerová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 13.27 | qA | |||
5 | Helena RothanzlováHelena Rothanzlová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 13.33 | QA | |||
6 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 13.44 | qA | |||
7 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 13.45 | qB | |||
8 | Eliška BlechováEliška Blechová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 13.66 | ||||
9 | Pavla PařízkováPavla Pařízková | 02 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 13.77 | qB | |||
10 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 13.82 | qB | |||
11 | Adéla BlažkováAdéla Blažková | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 14.10 | qB | |||
12 | Klára LedvinováKlára Ledvinová | 03 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 14.46 | qB | |||
13 | Barbora MikulováBarbora Mikulová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 15.14 | qB |