výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Kolín (25. 5. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.04 QA
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.33 qA
3 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.33 qA
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.26
5 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.70
6 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.77
7 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.95
MS Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.04 QA
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.64 qB
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.75 qB
4 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.11
5 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.98
Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
MS Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.19
Poznámky:
DQ 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.18 QA
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.26 qA
3 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.74 qB
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.79 qB
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.81 qB
6 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.86 qB
7 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 12.49
8 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.04 QA
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.04 QA
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.18 QA
4 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.19
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.26 qA
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.33 qA
6 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.33 qA
8 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.64 qB
9 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.67
10 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.74 qB
11 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.75 qB
12 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.79 qB
13 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.81 qB
14 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.86 qB
15 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.11
16 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.26
17 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 12.49
18 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.70
19 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.77
20 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.95
21 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.96
22 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.98
Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.89 9.00
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.04 7.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.15 6.00
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.22 5.00
5 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.24 4.00
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.28 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 12:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.54 2.00
2 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.55 1.00
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.68
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.75
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 11.79
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.31 9.00
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.50 7.00
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.52 6.00
4 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.62 5.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.66 4.00
6 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.31 3.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 12:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.90 2.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 11.91 1.00
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 11.98
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.01
5 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.04
6 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.11
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.47 QA
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.74 qA
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.91 qB
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09 qB
5 Jakub NuhlíčekJakub Nuhlíček 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 12.39
6 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.58 QA
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.68 qA
3 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.85 qB
4 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.21
5 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.48
6 Tadeáš KmentTadeáš Kment 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.73 QA
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.77 qA
3 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.90 qB
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 11.95 qB
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 11.97 qB
Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.47 QA
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.58 QA
3 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.68 qA
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.73 QA
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.74 qA
6 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.77 qA
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.85 qB
8 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.90 qB
9 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.91 qB
10 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 11.95 qB
11 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 11.97 qB
12 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.09 qB
13 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.21
14 Jakub NuhlíčekJakub Nuhlíček 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 12.39
15 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.47
16 Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.48
17 Tadeáš KmentTadeáš Kment 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.62
Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.54 q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.59 q
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.83 q
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.88 q
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.15 q
MS Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.01 q
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.32 q
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.48 q
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.50
5 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.72
MS Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.70
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.29
3 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.63
4 Eliška BarancováEliška Barancová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.65
5 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.03
MS Jana LéblováJana Léblová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.54 q
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.59 q
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.60
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.83 q
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 12.88 q
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 13.01 q
7 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.15 q
8 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.25
9 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.32 q
10 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 13.48 q
11 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.50
12 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.70
13 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.72
14 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 14.29
15 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.63
16 Eliška BarancováEliška Barancová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 14.65
17 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.03
18 Jana LéblováJana Léblová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.35

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 25.5.2019 - 12:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.51 7.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.71 5.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.89 4.00
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.05 3.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.08 2.00
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 13.39 1.00
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.67
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.32 11.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.41 9.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.71 8.00
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.27 7.00
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.34 6.00
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.5.2019 - 12:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 13.38 4.00
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.70 3.00
3 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.78 2.00
4 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 14.14 1.00
5 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.16
Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.29 QA
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.83 QA
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.27 qA
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.44 qA
5 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.82 qB
6 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.46 qB
MS Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 QA
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.33 QA
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.45 qB
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.77 qB
5 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 14.10 qB
6 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.14 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.29 QA
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 QA
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.83 QA
4 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.27 qA
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.33 QA
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.44 qA
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.45 qB
8 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.66
9 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.77 qB
10 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.82 qB
11 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 14.10 qB
12 Klára LedvinováKlára Ledvinová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 14.46 qB
13 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 15.14 qB