výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže

Kolín (25. 5. 2019)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.33 9.00
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.43 7.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.88 6.00
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.07 5.00
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.16 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.41 3.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.84 1.00
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.08
Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.79 2.00
2= Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.03
2= Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.03
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.05
5 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.36
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 14:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.23
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.24
3 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.42
4 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.14
5 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.33 9.00
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.43 7.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.88 6.00
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.07 5.00
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.16 4.00
6 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.41 3.00
7 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.79 2.00
8 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.84 1.00
9 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.03
9 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.03
11 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.05
12 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.08
13 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.23
14 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.24
15 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.36
16 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 26.42
17 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 27.14
18 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.19
Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 14:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.76 9.00
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.77 7.00
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.98 6.00
4 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.83 5.00
5 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.83 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 14:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.09 3.00
2 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.57 2.00
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.01 1.00
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.76 9.00
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.77 7.00
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.98 6.00
4 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.83 5.00
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.83 4.00
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.09 3.00
7 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 25.57 2.00
8 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.01 1.00
9 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 27.03

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 14:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.39 7.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 25.63 5.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.03 4.00
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.63 2.00
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.16 3.00
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.69 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 14:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.26
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 27.70
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.23
4 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.28
5 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.47
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.39 7.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 25.63 5.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.03 4.00
4 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.16 3.00
5 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 26.63 2.00
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.69 1.00
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.26
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 27.70
9 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.23
10 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.28
11 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.47
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 25.5.2019 - 14:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.31 11.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.52 9.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.72 8.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.94 7.00
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.95 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.40 2.00
2 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.89
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.94
MS Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 28.54
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.5.2019 - 14:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 27.54 5.00
2 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.88 4.00
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 29.95
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.5.2019 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.93 3.00
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.52 1.00
3 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 31.37
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.31 11.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.52 9.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.72 8.00
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.94 7.00
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.95 6.00
6 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 27.54 5.00
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.88 4.00
8 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.93 3.00
9 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.94
10 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.40 2.00
11 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.52 1.00
12 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 28.54
13 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.89
14 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 29.95
15 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 31.37
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 DNS
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNF
Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS