Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (3. 6. 2019)

600 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 3.6.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 12 1:58.2 536.00
2 25 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 25 2:00.4 503.00
3 13 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 13 2:01.3 490.00
4 10 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 6ZSKO6ZSKO 10 2:04.3 447.00
5 26 Ondra PetrOndra Petr 08 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 26 2:08.9 386.00
6 2 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 2:09.3 380.00
7 24 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 24 2:09.5 378.00
8 18 Matyáš RumlenaMatyáš Rumlena 09 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 18 2:09.8 374.00
9 19 Jonáš StředaJonáš Středa 08 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 19 2:10.3 368.00
10 22 Jakub HladJakub Hlad 08 TYNECTYNEC 22 2:11.1 358.00
11 15 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich 08 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 15 2:11.4 354.00
12 8 Josef MašínJosef Mašín 08 4ZSKO4ZSKO 8 2:13.4 329.00
13 20 Jan MálekJan Málek 09 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 20 2:15.6 303.00
14 1 David DundychDavid Dundych 09 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 1 2:15.9 300.00
15 7 Vít VašataVít Vašata 07 3ZSkolin3ZSkolin 7 2:16.5 293.00
16 6 Kryštof KačerKryštof Kačer 08 3ZSkolin3ZSkolin 6 2:16.8 290.00
17 14 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 14 2:17.5 282.00
18 11 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 11 2:17.8 279.00
19 16 Vítek PeckaVítek Pecka 07 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 16 2:22.4 230.00
20 23 Petr KostkaPetr Kostka 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 23 2:40.6 80.00
21 27 Kristian ŠrankotaKristian Šrankota 08 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 27 2:43.4 64.00
22 9 RADEK BAŠISTARADEK BAŠISTA 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 9 2:48.3 39.00
23 3 Vojtěch JečmínekVojtěch Ječmínek 08 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 2:50.3 31.00
24 17 Vojtěch KulíšekVojtěch Kulíšek 08 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 17 2:51.6 26.00
21 Petr ZahradníkPetr Zahradník 08 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 21 DNS
5 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 3ZSkolin3ZSkolin 5 DNS
4 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 3ZSkolin3ZSkolin 4 DNS
Celkem 27 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 3.6.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 17 2:00.4 503.00
2 6 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 3ZSkolin3ZSkolin 6 2:04.4 446.00
3 12 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 6ZSKO6ZSKO 12 2:07.7 401.00
4 25 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 25 2:08.4 392.00
5 5 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 3ZSkolin3ZSkolin 5 2:08.6 389.00
6 28 Alice KredellAlice Kredell 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 28 2:09.2 382.00
7= 23 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 23 2:16.9 289.00
7= 13 Sofie KesnerováSofie Kesnerová 08 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 13 2:16.9 289.00
9 29 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 29 2:17.6 281.00
10 8 Anežka ŘíčánkováAnežka Říčánková 07 4ZSKO4ZSKO 8 2:18.7 269.00
11 1 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 1 2:20.9 245.00
12 26 Markéta ČechováMarkéta Čechová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 26 2:22.1 233.00
13 19 Anežka ChladováAnežka Chladová 08 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 19 2:24.9 205.00
14 27 Ema NollováEma Nollová 08 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 27 2:25.7 197.00
15 21 Nela KulhánkováNela Kulhánková 09 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 21 2:26.0 194.00
16 7 Klára TondlováKlára Tondlová 07 4ZSKO4ZSKO 7 2:26.2 193.00
17 24 Leona BošinováLeona Bošinová 08 TYNECTYNEC 24 2:26.4 191.00
18 11 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 6ZSKO6ZSKO 11 2:27.3 182.00
19 4 Elen HolanováElen Holanová 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 2:28.1 175.00
20 14 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 14 2:29.7 161.00
21= 22 Lidmila PetřinováLidmila Petřinová 09 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 22 2:31.4 147.00
21= 2 Anna NěmcováAnna Němcová 07 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 2 2:31.4 147.00
23 3 Yvona BzitákováYvona Bzitáková 09 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 2:32.6 137.00
24 18 Petra HeyduškováPetra Heydušková 09 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 18 2:32.7 136.00
25 20 Klára BřečkováKlára Břečková 08 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 20 2:37.1 103.00
26 9 TEREZA ŠTURMOVÁTEREZA ŠTURMOVÁ 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 9 2:39.3 88.00
27 10 VERONIKA MARTÍNKOVÁVERONIKA MARTÍNKOVÁ 08 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 10 2:46.7 46.00
28 16 Valerie HartigováValerie Hartigová 07 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 16 2:56.2 11.00
15 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 15 DNS
Celkem 29 závodníků