Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (3. 6. 2019)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 3.6.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2:28.79
2 5 Nikola MiškovskáNikola Miškovská 03 6ZSKO6ZSKO 2:37.09
3 8 Karolína SeverováKarolína Severová 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2:38.23
4 6 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:42.82
5 9 Jana ŠtulerováJana Štulerová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2:44.39
6 10 Natálie SinákováNatálie Sináková 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2:47.76
7 1 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 2:47.99
8 3 Nela HoloubkováNela Holoubková 04 3ZSkolin3ZSkolin 3:07.80
9 12 Tereza ApolenováTereza Apolenová 04 TYNECTYNEC 3:19.77
10 7 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3:30.70
11 2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3:36.03
12 4 Irena KořínkováIrena Kořínková 03 4ZSKO4ZSKO 3:46.83
11 Lucie BejlkováLucie Bejlková 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (po, 3.6.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 2:32.64
2 22 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2:37.08
3 25 Aneta BubeníkováAneta Bubeníková 05 TYNECTYNEC 2:46.64
4 28 Valentýna AdamcováValentýna Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2:50.76
5 24 Alžběta HujerováAlžběta Hujerová 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2:55.14
6 19 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:01.14
7 26 Kateřina KubišováKateřina Kubišová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:04.45
8 18 Barbora BartákováBarbora Bartáková 03 6ZSKO6ZSKO 3:05.65
9 16 Michaela SemerákováMichaela Semeráková 04 3ZSkolin3ZSkolin 3:12.01
10 15 Tereza DuškováTereza Dušková 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3:22.64
11 20 Aneta MarešováAneta Marešová 04 ZŠ B.J. DlabačeZŠ B.J. Dlabače 3:48.34
12 21 Michaela FabiánováMichaela Fabiánová 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3:57.00
13 17 Barbora TomanováBarbora Tomanová 04 4ZSKO4ZSKO 4:07.25
23 Adéla HampejsováAdéla Hampejsová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2:28.79
2 14 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 2:32.64
3 22 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2:37.08
4 5 Nikola MiškovskáNikola Miškovská 03 6ZSKO6ZSKO 2:37.09
5 8 Karolína SeverováKarolína Severová 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2:38.23
6 6 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:42.82
7 9 Jana ŠtulerováJana Štulerová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2:44.39
8 25 Aneta BubeníkováAneta Bubeníková 05 TYNECTYNEC 2:46.64
9 10 Natálie SinákováNatálie Sináková 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2:47.76
10 1 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 2:47.99
11 28 Valentýna AdamcováValentýna Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2:50.76
12 24 Alžběta HujerováAlžběta Hujerová 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2:55.14
13 19 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:01.14
14 26 Kateřina KubišováKateřina Kubišová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:04.45
15 18 Barbora BartákováBarbora Bartáková 03 6ZSKO6ZSKO 3:05.65
16 3 Nela HoloubkováNela Holoubková 04 3ZSkolin3ZSkolin 3:07.80
17 16 Michaela SemerákováMichaela Semeráková 04 3ZSkolin3ZSkolin 3:12.01
18 12 Tereza ApolenováTereza Apolenová 04 TYNECTYNEC 3:19.77
19 15 Tereza DuškováTereza Dušková 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3:22.64
20 7 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3:30.70
21 2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3:36.03
22 4 Irena KořínkováIrena Kořínková 03 4ZSKO4ZSKO 3:46.83
23 20 Aneta MarešováAneta Marešová 04 ZŠ B.J. DlabačeZŠ B.J. Dlabače 3:48.34
24 21 Michaela FabiánováMichaela Fabiánová 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3:57.00
25 17 Barbora TomanováBarbora Tomanová 04 4ZSKO4ZSKO 4:07.25
11 Lucie BejlkováLucie Bejlková 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany DNS
23 Adéla HampejsováAdéla Hampejsová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 3.6.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 2:29.80
2 6 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:36.09
3 14 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2:44.67
4 5 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 2:48.44
5 13 Alžběta KvapilováAlžběta Kvapilová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2:53.90
6 4 HANA JUROVÁHANA JUROVÁ 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3:02.22
7 8 Lucie MarešováLucie Marešová 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3:04.66
8 10 Markéta ŠtiesováMarkéta Štiesová 06 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3:07.22
9 12 Sára KlatkováSára Klatková 06 TYNECTYNEC 3:15.42
10 1 Sofie HerdováSofie Herdová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3:25.71
11 3 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 4ZSKO4ZSKO 3:32.22
12 9 Eliška PokornáEliška Pokorná 06 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 3:38.23
13 7 Jana HumburskáJana Humburská 04 ZŠ B.J. DlabačeZŠ B.J. Dlabače 3:39.58
11 Petra KejmarováPetra Kejmarová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (po, 3.6.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Sarah HargreavesSarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 2:47.21
2 18 Tereza BláhováTereza Bláhová 06 4ZSKO4ZSKO 2:51.33
3 20 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 2:52.89
4 21 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:56.50
5 25 Kim HandanagičKim Handanagič 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3:01.36
6 28 Matylda KrejčováMatylda Krejčová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:01.86
7 24 Kateřina MestekováKateřina Mesteková 05 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3:04.77
8 23 Tereza NovotnáTereza Novotná 06 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 3:09.80
9 26 Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 3:10.86
10 15 Elen SauerováElen Sauerová 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 3:12.02
11 22 Laura NetykováLaura Netyková 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3:15.18
12 19 NATÁLIE NESPĚCHALOVÁNATÁLIE NESPĚCHALOVÁ 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4:04.94
16 Nikola KadečkováNikola Kadečková 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 DNF
27 Nikol GrimováNikol Grimová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 2:29.80
2 6 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:36.09
3 14 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2:44.67
4 17 Sarah HargreavesSarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 2:47.21
5 5 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 2:48.44
6 18 Tereza BláhováTereza Bláhová 06 4ZSKO4ZSKO 2:51.33
7 20 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 2:52.89
8 13 Alžběta KvapilováAlžběta Kvapilová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2:53.90
9 21 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2:56.50
10 25 Kim HandanagičKim Handanagič 05 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany 3:01.36
11 28 Matylda KrejčováMatylda Krejčová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3:01.86
12 4 HANA JUROVÁHANA JUROVÁ 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3:02.22
13 8 Lucie MarešováLucie Marešová 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3:04.66
14 24 Kateřina MestekováKateřina Mesteková 05 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3:04.77
15 10 Markéta ŠtiesováMarkéta Štiesová 06 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3:07.22
16 23 Tereza NovotnáTereza Novotná 06 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 3:09.80
17 26 Adéla BroučkováAdéla Broučková 06 TYNECTYNEC 3:10.86
18 15 Elen SauerováElen Sauerová 06 ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980 3:12.02
19 22 Laura NetykováLaura Netyková 19 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3:15.18
20 12 Sára KlatkováSára Klatková 06 TYNECTYNEC 3:15.42
21 1 Sofie HerdováSofie Herdová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3:25.71
22 3 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 4ZSKO4ZSKO 3:32.22
23 9 Eliška PokornáEliška Pokorná 06 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 3:38.23
24 7 Jana HumburskáJana Humburská 04 ZŠ B.J. DlabačeZŠ B.J. Dlabače 3:39.58
25 19 NATÁLIE NESPĚCHALOVÁNATÁLIE NESPĚCHALOVÁ 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4:04.94
11 Petra KejmarováPetra Kejmarová 06 ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany DNF
16 Nikola KadečkováNikola Kadečková 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 DNF
27 Nikol GrimováNikol Grimová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim DNF