Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (3. 6. 2019)

skok daleký - Žáci

(po, 3.6.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
03 23 5.77 5.715.77x5.774.450.00.0
2 Jakub DouděraJakub Douděra
4ZSKO4ZSKO
04 6 5.52 5.235.525.225.525.270.00.0
3 Jakub SlabýJakub Slabý
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
04 19 5.46 x5.465.365.465.320.00.0
4 11 Adam MachurkaAdam Machurka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 29 5.38 xx4.984.985.380.00.0
5 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 5 5.29 5.225.205.295.295.230.00.0
6 JAKUB KONĚRZAJAKUB KONĚRZA
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
03 10 5.08 4.945.035.085.08-0.00.0
7 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
3ZSkolin3ZSkolin
04 11 4.94 4.784.604.944.94-0.00.0
8 René PospíšilRené Pospíšil
3ZSkolin3ZSkolin
04 17 4.93 4.934.404.624.934.400.00.0
9 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
04 25 4.92 3.664.614.924.920.00.00.0
10 Dominik TeplýDominik Teplý
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
03 24 4.92 4.434.254.924.920.00.00.0
11 Tomáš KalašTomáš Kalaš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 9 4.88 4.624.884.844.880.00.00.0
12 Jan KřížekJan Křížek
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
04 13 4.87 4.87x4.624.870.00.00.0
13 Jakub MrzílekJakub Mrzílek
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
03 16 4.85 4.854.594.774.850.00.00.0
14 Čeněk HurtČeněk Hurt
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
04 8 4.81 4.654.814.504.810.00.00.0
15 Petr KoutskýPetr Koutský
4ZSKO4ZSKO
04 12 4.77 4.024.77x4.770.00.00.0
16 Tomáš SodomaTomáš Sodoma
TYNECTYNEC
03 22 4.74 xx4.744.740.00.00.0
17 Ondřej MajerOndřej Majer
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
05 15 4.60 4.604.574.044.600.00.00.0
18 1 Jakub BílekJakub Bílek
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
03 3 4.54 4.264.544.234.540.00.00.0
19 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 28 4.53 4.534.374.074.530.00.00.0
20 Martin HruškaMartin Hruška
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 7 4.49 4.494.474.484.490.00.00.0
21 Matyáš LancMatyáš Lanc
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
04 14 4.42 4.324.424.404.420.00.00.0
22 Marek ZadražilMarek Zadražil
6ZSKO6ZSKO
05 27 4.40 4.264.404.124.400.00.00.0
23 Filip PřikrylFilip Přikryl
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 18 4.39 4.393.954.084.390.00.00.0
24 Martin BuchtíkMartin Buchtík
TYNECTYNEC
03 4 4.37 3.474.254.374.370.00.00.0
25 KAREL VAŠÁKKAREL VAŠÁK
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 26 4.11 4.113.87-4.110.00.00.0
26 13 Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 21 4.04 2.504.043.894.040.00.00.0
27 17 Petr BarabášPetr Barabáš
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
03 2 3.92 x3.92x3.920.00.00.0
28 David SmolíkDavid Smolík
6ZSKO6ZSKO
04 20 3.73 x3.732.783.730.00.00.0
17 Vojtěch KulíšekVojtěch Kulíšek
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
08 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(po, 3.6.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NohejlFilip Nohejl
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
06 12 4.72 4.724.444.424.724.010.00.0
2 Daniel PeštaDaniel Pešta
3ZSkolin3ZSkolin
05 19 4.70 4.364.684.704.70x0.00.0
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
4ZSKO4ZSKO
05 18 4.64 4.644.44x4.640.00.00.0
4 Jakub OpaJakub Opa
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 13 4.56 x4.194.564.56x0.00.0
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 29 4.44 4.444.38x4.44x0.00.0
6 JAKUB KUČEVAJAKUB KUČEVA
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
06 8 4.35 4.353.934.084.353.790.00.0
7 Filip ŠimekFilip Šimek
TYNECTYNEC
05 24 4.33 4.33x3.984.334.080.00.0
8 3 Marek NedvědMarek Nedvěd
3ZSkolin3ZSkolin
05 11 4.20 4.204.044.134.20-0.00.0
9 Jan ŠvachJan Švach
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
06 26 4.19 4.194.054.124.190.00.00.0
10 Matyáš KlvaňMatyáš Klvaň
6ZSKO6ZSKO
05 5 4.10 4.104.01x4.100.00.00.0
11 Filip BohatýFilip Bohatý
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 2 4.05 3.973.794.054.050.00.00.0
12 Rafael RossiRafael Rossi
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
05 20 3.99 3.853.983.993.990.00.00.0
13 Adam KosíkAdam Kosík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 6 3.99 3.863.99x3.990.00.00.0
14 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek
4ZSKO4ZSKO
06 25 3.98 xx3.983.980.00.00.0
15 Matyáš KřapkaMatyáš Křapka
6ZSKO6ZSKO
06 7 3.96 3.683.963.713.960.00.00.0
16 Vojtěch OttaVojtěch Otta
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 15 3.95 3.65x3.953.950.00.00.0
17 Marek MašekMarek Mašek
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
07 10 3.88 3.88x3.843.880.00.00.0
18 9 Vítek KlepalVítek Klepal
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
07 4 3.88 3.743.883.833.880.00.00.0
19 Daniel SteinerDaniel Steiner
TYNECTYNEC
06 22 3.83 3.833.813.573.830.00.00.0
20 Tomáš OpaTomáš Opa
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 14 3.81 3.813.71x3.810.00.00.0
21 Jan FigarJan Figar
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
07 3 3.76 3.613.603.763.760.00.00.0
22 Filip SýkoraFilip Sýkora
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
06 23 3.74 x3.703.743.740.00.00.0
23 Martin PeštaMartin Pešta
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 3.66 3.663.59x3.660.00.00.0
24 Lukáš ČernýLukáš Černý
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 28 3.65 3.423.653.473.650.00.00.0
25 Kristián StarýKristián Starý
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 21 3.65 3.403.652.843.650.00.00.0
26 Radek PechaRadek Pecha
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
07 17 3.33 3.333.273.313.330.00.00.0
27 Jakub MálekJakub Málek
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
07 9 3.32 3.323.153.263.320.00.00.0
28 Tomáš PeckaTomáš Pecka
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 16 3.26 2.983.263.263.260.00.00.0
29 Martin TyllMartin Tyll
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 27 3.00 xx3.003.000.00.00.0
Martin BachMartin Bach
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 3.6.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 28 4.69 4.672.494.694.694.600.00.0
2 14 Andrea VlkováAndrea Vlková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
04 25 4.53 4.524.474.534.53-0.00.0
3 19 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 27 4.46 4.464.213.734.464.340.00.0
4 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 20 4.22 4.084.154.224.224.000.00.0
5 KATEŘINA KUKALOVÁKATEŘINA KUKALOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
04 13 4.10 3.924.044.104.104.030.00.0
6 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 5 4.09 4.093.913.614.094.090.00.0
7 Michaela KryštofováMichaela Kryštofová
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
05 11 4.08 x4.053.914.054.080.00.0
8 Johana SoukupováJohana Soukupová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
04 22 4.07 3.803.794.064.064.070.00.0
9 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá
6ZSKO6ZSKO
03 14 4.04 3.994.034.044.04-0.00.0
10 Lucie MüllerováLucie Müllerová
6ZSKO6ZSKO
03 17 4.03 3.733.844.034.03-0.00.0
11 Vanesa VendlováVanesa Vendlová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
04 24 3.94 3.863.943.793.940.00.00.0
12 Petra KadlecováPetra Kadlecová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 6 3.94 3.563.593.943.940.00.00.0
13 Nela KrutskáNela Krutská
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
05 10 3.89 3.803.89x3.890.00.00.0
14 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 4 3.87 3.493.873.843.870.00.00.0
15 26 Kateřina KubišováKateřina Kubišová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 12 3.84 3.723.843.843.840.00.00.0
16 Lucie KoubkováLucie Koubková
4ZSKO4ZSKO
03 9 3.79 3.793.653.683.790.00.00.0
17 Ivana HanušováIvana Hanušová
TYNECTYNEC
04 3 3.77 3.683.77x3.770.00.00.0
18 Emma ŽatečkováEmma Žatečková
TYNECTYNEC
04 26 3.76 3.763.263.423.760.00.00.0
19 Kateřina KoňaříkováKateřina Koňaříková
4ZSKO4ZSKO
05 8 3.75 3.633.753.373.750.00.00.0
MS Klára SvobodováKlára Svobodová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
04 23 3.63 3.633.083.583.630.00.00.0
21 Lucie LoumanováLucie Loumanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
04 15 3.56 3.303.563.203.560.00.00.0
22 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 2 3.48 3.213.483.033.480.00.00.0
23 Agáta NováčkováAgáta Nováčková
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
19 18 3.39 2.933.213.393.390.00.00.0
24 Petra PavelkováPetra Pavelková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 21 3.35 3.243.023.353.350.00.00.0
25 Sabina ČernáSabina Černá
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
04 1 3.12 3.093.12x3.120.00.00.0
26 Barbora MálkováBarbora Málková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
04 16 2.85 2.852.722.702.850.00.00.0
Kateřina PaclíkováKateřina Paclíková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora KaprálkováBarbora Kaprálková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
03 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 3.6.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Amálie SchederováAmálie Schederová
3ZSkolin3ZSkolin
07 19 4.40 4.234.154.404.404.240.00.0
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 27 4.31 x4.154.314.31x0.00.0
3 Klára PokornáKlára Pokorná
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 15 4.29 4.084.20x4.204.290.00.0
4 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
19 10 4.27 4.034.27x4.27x0.00.0
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
06 18 4.14 4.144.003.954.144.000.00.0
6 KRISTÝNA KODĚROVÁKRISTÝNA KODĚROVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 9 4.02 4.024.003.654.023.870.00.0
7 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 28 4.01 3.833.724.014.013.960.00.0
8 Michaela BašteckáMichaela Baštecká
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 1 3.98 3.983.86x3.983.890.00.0
9 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
6ZSKO6ZSKO
07 25 3.95 3.953.763.513.950.00.00.0
10 Michelle MüllerováMichelle Müllerová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 12 3.90 x3.903.863.900.00.00.0
11 14 Veronika BelzováVeronika Belzová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 2 3.87 3.663.723.873.870.00.00.0
12 Kateřina PaclíkováKateřina Paclíková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 3.86 x3.653.863.860.00.00.0
13 Gabriela RussováGabriela Russová
6ZSKO6ZSKO
07 17 3.80 3.573.733.803.800.00.00.0
14 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová
3ZSkolin3ZSkolin
05 11 3.78 3.253.783.373.780.00.00.0
15 Kateřina TondlováKateřina Tondlová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
19 24 3.73 3.723.73x3.730.00.00.0
16 Dorota FischerováDorota Fischerová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
06 6 3.72 3.723.223.223.720.00.00.0
17 Michaela VrzalováMichaela Vrzalová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
05 26 3.68 3.68xx3.680.00.00.0
18 Nela ŠílováNela Šílová
4ZSKO4ZSKO
06 21 3.65 3.65x3.503.650.00.00.0
19 Magdalena JehličkováMagdalena Jehličková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
06 7 3.64 3.593.643.423.640.00.00.0
20 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
06 20 3.61 3.613.173.453.610.00.00.0
21 KAROLÍNA ČÍŽKOVÁKAROLÍNA ČÍŽKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 5 3.60 3.603.532.933.600.00.00.0
22 Aneta ProvazníkováAneta Provazníková
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
06 16 3.60 x3.60x3.600.00.00.0
23 Bára BulíčkováBára Bulíčková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 4 3.59 3.493.593.413.590.00.00.0
24 Ksenia BirukKsenia Biruk
4ZSKO4ZSKO
06 3 3.52 3.523.27x3.520.00.00.0
25 Pavlína OltováPavlína Oltová
TYNECTYNEC
06 14 3.50 3.293.293.503.500.00.00.0
26 23 Tereza NovotnáTereza Novotná
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
06 13 3.49 3.323.473.493.490.00.00.0
27 10 Markéta ŠtiesováMarkéta Štiesová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
06 23 3.38 3.333.38x3.380.00.00.0
28 Barbora KleknerováBarbora Kleknerová
TYNECTYNEC
06 8 3.29 3.29xx3.290.00.00.0
29 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
07 22 3.15 3.152.592.853.150.00.00.0
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 3.6.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Lukáš MelounLukáš Meloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 25 4.38 x4.384.074.380.00.00.0 269.00
2 13 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 13 4.10 3.804.004.104.100.00.00.0 222.00
3 12 Marek PřevrátilMarek Převrátil
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 12 4.01 4.012.523.624.010.00.00.0 207.00
4 2 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 2 3.77 3.773.373.573.770.00.00.0 170.00
5 7 Vít VašataVít Vašata
3ZSkolin3ZSkolin
07 7 3.64 xx3.643.640.00.00.0 150.00
6 20 Jan MálekJan Málek
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
09 20 3.61 3.413.613.543.610.00.00.0 146.00
7 26 Ondra PetrOndra Petr
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
08 26 3.60 3.603.553.353.600.00.00.0 145.00
8 24 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 24 3.58 3.463.583.583.580.00.00.0 142.00
9 19 Jonáš StředaJonáš Středa
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
08 19 3.53 3.493.53x3.530.00.00.0 135.00
10 1 David DundychDavid Dundych
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
09 1 3.51 3.413.513.353.510.00.00.0 132.00
11 10 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
6ZSKO6ZSKO
09 10 3.43 3.213.243.433.430.00.00.0 121.00
12 6 Kryštof KačerKryštof Kačer
3ZSkolin3ZSkolin
08 6 3.37 3.373.363.223.370.00.00.0 112.00
13 23 Petr KostkaPetr Kostka
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 23 3.26 3.163.263.073.260.00.00.0 98.00
14 14 Jakub ZinzerJakub Zinzer
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 14 3.20 2.973.203.143.200.00.00.0 90.00
15 17 Vojtěch KulíšekVojtěch Kulíšek
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
08 17 3.20 3.20x3.003.200.00.00.0 90.00
16 16 Vítek PeckaVítek Pecka
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
07 16 3.19 3.19x3.123.190.00.00.0 89.00
17 9 RADEK BAŠISTARADEK BAŠISTA
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 9 3.17 2.723.172.943.170.00.00.0 86.00
18 27 Kristian ŠrankotaKristian Šrankota
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
08 27 3.17 3.17x2.933.170.00.00.0 86.00
19 22 Jakub HladJakub Hlad
TYNECTYNEC
08 22 3.16 3.093.163.003.160.00.00.0 85.00
20 8 Josef MašínJosef Mašín
4ZSKO4ZSKO
08 8 3.07 3.073.032.873.070.00.00.0 74.00
21 11 Lukáš SauerLukáš Sauer
6ZSKO6ZSKO
08 11 2.97 x2.972.672.970.00.00.0 62.00
22 18 Matyáš RumlenaMatyáš Rumlena
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
09 18 2.87 2.87xx2.870.00.00.0 51.00
23 15 Filip Albert HannichFilip Albert Hannich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
08 15 2.79 x2.79x2.790.00.00.0 43.00
24 3 Vojtěch JečmínekVojtěch Ječmínek
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
08 3 2.48 x2.482.482.480.00.00.0 15.00
25= 21 Petr ZahradníkPetr Zahradník
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
08 21 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
25= 5 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
3ZSkolin3ZSkolin
09 5 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
25= 4 Petra MatouškováPetra Matoušková
3ZSkolin3ZSkolin
09 4 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 3.6.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
ZŠ PlaňanyZŠ Plaňany
08 21 4.04 3.754.004.044.040.00.00.0 317.00
2 2 Anna NěmcováAnna Němcová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
07 2 4.03 x3.914.034.030.00.00.0 315.00
3 17 Aneta BenešováAneta Benešová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 15 4.03 3.73x4.034.030.00.00.0 315.00
4 7 Klára TondlováKlára Tondlová
4ZSKO4ZSKO
07 5 3.96 2.162.883.963.960.00.00.0 299.00
5 29 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 27 3.80 3.803.26x3.800.00.00.0 263.00
6 18 Petra HeyduškováPetra Heydušková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
09 16 3.69 3.63x3.693.690.00.00.0 239.00
7 27 Ema NollováEma Nollová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
08 25 3.67 3.183.673.203.670.00.00.0 235.00
8 12 Anna DvořákováAnna Dvořáková
6ZSKO6ZSKO
07 10 3.63 3.633.583.603.630.00.00.0 227.00
9 1 Kateřina MillerováKateřina Millerová
ZŠ Kolín II., Bezručova 980ZŠ Kolín II., Bezručova 980
08 1 3.57 2.713.57x3.570.00.00.0 214.00
10 4 Elen HolanováElen Holanová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 4 3.55 3.223.433.553.550.00.00.0 210.00
11 14 Zdeňka HlockáZdeňka Hlocká
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 12 3.52 3.263.523.473.520.00.00.0 204.00
12 16 Valerie HartigováValerie Hartigová
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
07 14 3.52 3.523.413.403.520.00.00.0 204.00
13 25 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TYNECTYNEC
08 23 3.51 3.213.463.513.510.00.00.0 202.00
14 5 Petra MatouškováPetra Matoušková
3ZSkolin3ZSkolin
09 28 3.49 xx3.493.490.00.00.0 198.00
15 28 Alice KredellAlice Kredell
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
07 26 3.46 3.193.46x3.460.00.00.0 192.00
16 6 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
3ZSkolin3ZSkolin
09 29 3.39 3.393.39x3.390.00.00.0 178.00
17 15 Ludmila ForštováLudmila Forštová
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
07 13 3.39 3.33x3.393.390.00.00.0 178.00
18 13 Sofie KesnerováSofie Kesnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
08 11 3.39 3.393.28x3.390.00.00.0 178.00
19 3 Yvona BzitákováYvona Bzitáková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
09 3 3.38 x3.38x3.380.00.00.0 176.00
20 19 Anežka ChladováAnežka Chladová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
08 17 3.33 x3.303.333.330.00.00.0 167.00
21 22 Lidmila PetřinováLidmila Petřinová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
09 20 3.33 3.33x3.183.330.00.00.0 167.00
22 26 Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 24 3.26 x3.26x3.260.00.00.0 153.00
23 9 TEREZA ŠTURMOVÁTEREZA ŠTURMOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 7 3.25 x3.133.253.250.00.00.0 151.00
24 24 Leona BošinováLeona Bošinová
TYNECTYNEC
08 22 3.19 3.05x3.193.190.00.00.0 140.00
25 8 Anežka ŘíčánkováAnežka Říčánková
4ZSKO4ZSKO
07 6 3.18 3.182.992.803.180.00.00.0 139.00
26 20 Klára BřečkováKlára Břečková
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
08 18 3.14 2.883.123.143.140.00.00.0 131.00
27 21 Nela KulhánkováNela Kulhánková
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
09 19 3.08 3.082.922.913.080.00.00.0 121.00
28 11 Kamila MüllerováKamila Müllerová
6ZSKO6ZSKO
07 9 3.05 x3.053.013.050.00.00.0 116.00
29 10 VERONIKA MARTÍNKOVÁVERONIKA MARTÍNKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
08 8 2.67 x2.67x2.670.00.00.0 56.00
Celkem 29 závodníků