výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B)

Kolín (14. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.6.2019 - 15:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.49 qA
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.60 qA
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 07.79 qA
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.85 qA
5 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 07.89 qA
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.97 qA
7 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.04 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.6.2019 - 15:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.98 qB
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.05 qB
3 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.10 qB
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.15 qB
5 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.30 qB
6 Josef HavrdaJosef Havrda 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 NM
7 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.6.2019 - 15:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.44
2 4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.45
3 53 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.85
4 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.86
5 10 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.90
6 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.09
MS Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.6.2019 - 15:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FučíkDavid Fučík 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.05
2 Tomáš VažanTomáš Važan 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.14
3 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.40
Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 DNS
Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS
MS Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.49 qA
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 07.60 qA
3 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 07.79 qA
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.85 qA
5 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 07.89 qA
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.97 qA
7 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 07.98 qB
8 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.04 qB
9 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.05 qB
10 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.10 qB
11 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.15 qB
12 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.30 qB
13 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.42
14 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.44
15 4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.45
16 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.46
17 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.47
18 53 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.85
19 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.86
20 10 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.90
21 David FučíkDavid Fučík 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 09.05
22 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.09
23 Tomáš VažanTomáš Važan 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.14
24 Šimon VýbornýŠimon Výborný 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.40
25 Josef HavrdaJosef Havrda 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 NM
Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DNS
Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 DNS
Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.35 11.00
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 07.66 9.00
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 07.67 8.00
4 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 07.69 7.00
5 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.00 6.00
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.01 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 07.94 4.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 08.00 3.00
3 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.05 2.00
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.10 1.00
5 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.31
Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.6.2019 - 15:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.28 qA
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.42 qA
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.42 qA
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.47 qA
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.57 qA
6 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.59 qB
7 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.62 qB
8 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 08.68 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.6.2019 - 15:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.58 qA
2 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 08.66 qB
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.70 qB
4 48 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.78
5 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.85
6 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.90
7 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.05
MS Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.6.2019 - 15:35) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.78
2 31 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.83
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.05
4 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.06
5 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.06
6 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.13
7 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.6.2019 - 15:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 08.87
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.28
3 33 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.30
4 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.31
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.42
6 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.61
7 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.6.2019 - 15:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.59 qB
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.86
3 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.98
4 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.08
5 Kateřina JanatováKateřina Janatová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.29
6 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.59
7 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.28 qA
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.42 qA
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.42 qA
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.47 qA
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 08.57 qA
6 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.58 qA
7 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 08.59 qB
7 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.59 qB
9 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.62 qB
10 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 08.66 qB
11 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 08.68 qB
12 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.70 qB
13 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.75
14 48 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.78
14 39 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.78
16 31 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.83
17 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.85
18 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.86
19 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 08.87
20 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.90
21 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.98
22 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.05
22 Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.05
24 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.06
24 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.06
26 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 09.08
27 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.13
28 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 09.28
28 Šárka HájkováŠárka Hájková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.28
30 Kateřina JanatováKateřina Janatová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.29
31 33 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 09.30
32 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 09.31
33 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.42
34 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09.59
35 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.61
36 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 09.66
37 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.03

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.6.2019 - 16:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.38 11.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.42 9.00
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.50 8.00
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.50 7.00
5 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.50 6.00
6 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 14.6.2019 - 16:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.56 4.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.58 3.00
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 08.59 2.00
4 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.70 1.00
5 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 08.72
6 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 17.80 11.00
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 18.67 8.00
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 18.92 7.00
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 18.93 6.00
5 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 19.53 3.00
6 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 19.86 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.27 5.00
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.36 4.00
3 3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.65 2.00
4 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 19.90
5 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 19.97
6 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 18:05) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 18.60 9.00
2 2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.33
MS Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.58
4 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.81
5 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 18:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.84
2 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.48
3 6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 22.71
Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNS
Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS
MS Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 17.80 11.00
2 Michal BoháčMichal Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 18.60 9.00
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 18.67 8.00
4 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 18.92 7.00
5 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 18.93 6.00
6 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.27 5.00
7 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 19.36 4.00
8 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 19.53 3.00
9 3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 19.65 2.00
10 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 19.86 1.00
11 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 19.90
12 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 19.97
13 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 20.33
13 2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.33
15 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.58
16 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.84
17 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.48
18 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 21.81
19 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.93
20 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.00
21 6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 22.71
Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 DNS
Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 19.82 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 20.13 9.00
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.25 8.00
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.37 6.00
5 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 20.46 5.00
6 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.55 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.33 7.00
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.59 2.00
3 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.77 1.00
4 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.94
5 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.23
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.95
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.23
2 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.43
3 21 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.45
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.65
5 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.58 3.00
2 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.18
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.69
4 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.05
5 44 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 22.15
Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.57
2 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.16
3 Kateřina JanatováKateřina Janatová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.68
4 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 24.64
MS Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 20.81
MS Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 19.82 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 20.13 9.00
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 20.25 8.00
4 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 20.33 7.00
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.37 6.00
6 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 20.46 5.00
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 20.55 4.00
8 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.58 3.00
9 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 20.59 2.00
10 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.77 1.00
11 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 20.81
12 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 20.94
13 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.18
14 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 21.23
14 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 21.23
16 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.43
17 21 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.45
18 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.65
19 Martina KopeckáMartina Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.69
20 Natálie KailerováNatálie Kailerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.79
21 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 21.94
22 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 21.95
23 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.05
24 44 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 22.15
25 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.57
26 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 23.16
27 Kateřina JanatováKateřina Janatová 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.68
28 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 24.64
Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 38.15 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 41.91 7.00
3 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 42.23 6.00
4 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.69 4.00
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 40.51 9.00
2 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 41.90 8.00
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 42.68 5.00
MS Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.61
Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 38.15 11.00
2 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 40.51 9.00
3 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 41.90 8.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 41.91 7.00
5 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 42.23 6.00
6 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 42.68 5.00
7 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 42.69 4.00
8 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 47.61
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 42.64 11.00
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 44.09 9.00
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 45.38 7.00
4 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 45.48 6.00
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 46.91 3.00
2 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 47.03 2.00
Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
MS Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 44.96
MS Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 46.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 44.30 8.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 46.04 5.00
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 46.52 4.00
4 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 47.21 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 42.64 11.00
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 44.09 9.00
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 44.30 8.00
4 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 44.96
5 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 45.38 7.00
6 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 45.48 6.00
7 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 46.04 5.00
8 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 46.52 4.00
9 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 46.67
10 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 46.91 3.00
11 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 47.03 2.00
12 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 47.21 1.00
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

800 m - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:06.61 11.00
2 2 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 2:16.36 9.00
3 3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:17.51 8.00
4 5 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:21.76 7.00
5 6 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 2:23.97 6.00
6 4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 2:26.09 5.00
7 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:28.15 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:28.38 11.00
2 20 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:29.52 9.00
3 12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:31.05 8.00
4 32 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:33.77 7.00
5 18 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:33.82 6.00
6 21 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 2:35.71 5.00
7 42 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 2:35.72 4.00
8 43 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:39.45 3.00
9 47 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:43.61 2.00
10 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 2:43.64 1.00
11 44 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 10 2:46.59
Poznámky:
meta 400 m 1:16,09 závodnice SČ 10 Jonáková
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 4:58.43 11.00
2 54 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 5:45.60 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 5:27.85 11.00
2 31 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 5:35.78 9.00
3 33 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 6:23.24 8.00
4 34 Vivienne ToreVivienne Tore 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 7:09.46 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 14.44 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 15.32 9.00
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.63 8.00
4 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 16.35 7.00
5 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 18.70 6.00
6 9 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 21.02 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(pá, 14.6.2019 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.83
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 15.26 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 15.79 9.00
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 15.86 8.00
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.66 7.00
5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 17.01 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 15:10) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.56 5.00
2 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 17.61 4.00
3 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 18.50 3.00
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 19.22 2.00
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 15.26 11.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 15.79 9.00
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 15.86 8.00
4 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.66 7.00
5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 17.01 6.00
6 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 17.56 5.00
7 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 17.61 4.00
8 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 18.50 3.00
9 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 19.22 2.00
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 DNS
Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.83 11.00
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 28.59 9.00
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 28.92 8.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 29.02 7.00
5 9 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 35.38 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.39 6.00
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 40.71 4.00
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
MS Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 31.93
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 27.83 11.00
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 28.59 9.00
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 28.92 8.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 29.02 7.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 31.93
6 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 33.39 6.00
7 9 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 35.38 5.00
8 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 40.71 4.00
Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 DNS
Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 31.57 9.00
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 32.01 8.00
3 40 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 32.92 7.00
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 34.06 6.00
5 41 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 34.56 5.00
6 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 35.61 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 31.37 11.00
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 34.60 4.00
3 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 38.57 2.00
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 DNS
Eliška PěgřímkováEliška Pěgřímková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 31.37 11.00
2 12 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 31.57 9.00
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 32.01 8.00
4 40 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 32.92 7.00
5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 34.06 6.00
6 41 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 34.56 5.00
7 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 34.60 4.00
8 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 35.61 3.00
9 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 38.57 2.00
Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 DNS
Eliška PěgřímkováEliška Pěgřímková 04 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS

1500 m překážek - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:24.54 11.00
2 11 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 5:30.74 9.00
3 10 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 5:33.23 8.00
4 9 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 6:03.68 7.00
5 13 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 6:07.61 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 41 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 6:30.97 11.00
2 40 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 6:43.41 9.00
3 48 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 6:49.22 8.00
4 39 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 7:06.70 7.00
MS 46 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 5:39.42
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Konvalina, Douděra, Kratochvíl, Vinduška Konvalina, Douděra, Kratochvíl, Vinduška TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 28.27 11.00
2 Doksanský, Konrád, Moses, Asatiani Doksanský, Konrád, Moses, Asatiani Atletika BenešovAtletika Benešov 5 33.21 9.00
3 Boháč, Mandát, Kovář, Hercik Boháč, Mandát, Kovář, Hercik T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 33.24 8.00
4 Havelka, Macháček, Malina, Boháč Havelka, Macháček, Malina, Boháč AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 33.42 7.00
MS Peroutka, Novák, Boháč, Hořejš Peroutka, Novák, Boháč, Hořejš TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 31.99
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cardová, Novotná, Pesslová, Vlková Cardová, Novotná, Pesslová, Vlková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 31.57 11.00
2 Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 32.27 9.00
3 32 Ludvíčková, Šnajdrová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Šnajdrová, Mašková, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 3 32.52 8.00
4 Vrbová, Jonáková, Macurová, Pátková Vrbová, Jonáková, Macurová, Pátková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 33.14 7.00
5 Stehnová, Nováková, Apltauerová, Havelková Stehnová, Nováková, Apltauerová, Havelková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 33.89 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belková, Marvánková, Orsáková, Levčíková Belková, Marvánková, Orsáková, Levčíková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 33.77 6.00
2 48 Štullerová, Kusá, Kondrátová, Štěrbová Štullerová, Kusá, Kondrátová, Štěrbová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 33.91 4.00
3 44 Bechyňová, Kašíková, Koděrová, Vlachovská Bechyňová, Kašíková, Koděrová, Vlachovská TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 34.78 3.00
4 Rácová, Liptáková, Nekovářová, Smíšková Rácová, Liptáková, Nekovářová, Smíšková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 35.83 2.00
5 Radochlibová, Kučerová, Peterková, Hacmacová Radochlibová, Kučerová, Peterková, Hacmacová Atletika BenešovAtletika Benešov 6 36.51 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cardová, Novotná, Pesslová, Vlková Cardová, Novotná, Pesslová, Vlková TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 31.57 11.00
2 Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 32.27 9.00
3 32 Ludvíčková, Šnajdrová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Šnajdrová, Mašková, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 3 32.52 8.00
4 Vrbová, Jonáková, Macurová, Pátková Vrbová, Jonáková, Macurová, Pátková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 33.14 7.00
5 Belková, Marvánková, Orsáková, Levčíková Belková, Marvánková, Orsáková, Levčíková TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 33.77 6.00
6 Stehnová, Nováková, Apltauerová, Havelková Stehnová, Nováková, Apltauerová, Havelková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 33.89 5.00
7 48 Štullerová, Kusá, Kondrátová, Štěrbová Štullerová, Kusá, Kondrátová, Štěrbová TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 33.91 4.00
8 44 Bechyňová, Kašíková, Koděrová, Vlachovská Bechyňová, Kašíková, Koděrová, Vlachovská TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 34.78 3.00
9 Rácová, Liptáková, Nekovářová, Smíšková Rácová, Liptáková, Nekovářová, Smíšková T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 35.83 2.00
10 Radochlibová, Kučerová, Peterková, Hacmacová Radochlibová, Kučerová, Peterková, Hacmacová Atletika BenešovAtletika Benešov 6 36.51 1.00

Skok vysoký - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.75 Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 1.70 ----xoooo-oxxx 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 9 1.61 oooooooxx 9.00
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 10 1.61 --ooooxxoxxx 8.00
4 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 6 1.50 ooxooxxx 7.00
5= Eduard MosesEduard Moses
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 8 1.50 oxoxoxoxxx 5.50
5= Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 2 1.50 ooxxoxoxxx 5.50
7 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 1.50 xooxoxxoxx 4.00
8= 4 Matěj NovákMatěj Novák
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 5 1.40 oox- 2.00
8= Lukáš MartinLukáš Martin
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 1.40 ooxxx 2.00
8= Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 1.40 ooxx 2.00
11 Tomáš NovákTomáš Novák
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 1 1.35 oxxx
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.47 Body
1 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 7 1.44 -ooxxooxoxoxx- 11.00
2 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 1.44 oxooooxoxxoxxx 9.00
3 Eliška PěgřímkováEliška Pěgřímková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 8 1.41 ooooooxxx 8.00
4 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 5 1.41 oooxooxoxxx 7.00
5 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 1.35 -oooxxx 6.00
6= Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 6 1.35 ooxooxxx 4.50
6= Martina KopeckáMartina Kopecká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4 1.35 ooxoo 4.50
8 Šárka HájkováŠárka Hájková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1 1.25 oxoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50 Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 3 3.40 ------o--o-o-oxxoxxx 11.00
2 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 1 2.60 oo-ooooxxx 9.00
3 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 2.50 ---ooxxoxx 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.902.002.102.202.302.40 Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 2.30 -oxoxxoxoxoxxx 11.00
2 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4 2.20 -oooxxoxxx 9.00
3 32 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 2.00 -xxooxx 8.00
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 NM -xxx
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 14 5.84 +0.0 m/s 5.30  -1.85.54  +1.35.50  -1.45.545.84  +0.05.57  -1.2- 11.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 13 5.42 +1.1 m/s 5.41  -1.55.34  +0.05.38  -1.55.41xx5.42  +1.1 9.00
3 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 11 5.18 +0.5 m/s 5.18  +0.54.86  -1.75.15  -0.95.185.14  +1.2x5.14  +1.1 8.00
4 Gabriel AsatianiGabriel Asatiani
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 12 5.02 -1.6 m/s 5.02  -1.64.96  -0.2x5.024.85  -0.7xx 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 6 4.98 -0.2 m/s 4.50  +1.04.23  -2.14.49  -1.24.504.57  -0.34.90  +0.34.98  -0.2 6.00
6 Matyáš MüllerMatyáš Müller
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 2 4.68 -0.5 m/s 4.68  -0.54.44  +0.3x4.68--- 5.00
7 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 9 4.56 -0.8 m/s 4.37  -0.94.56  -0.84.35  -0.34.56--- 4.00
8 Matěj BočekMatěj Boček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 5 4.43 +0.1 m/s 4.43  +0.14.20  -0.14.26  -0.54.434.09  +0.24.06  +0.14.22  -0.4 3.00
9 Filip DoksanskýFilip Doksanský
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 4.36 -1.2 m/s 4.36  -1.24.22  -1.43.98  -0.24.360.00.00.0 2.00
10 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 4.23 -0.5 m/s 4.14  -0.14.23  -0.53.95  +0.14.230.00.00.0 1.00
11 Lukáš MartinLukáš Martin
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 7 3.82 +1.1 m/s 3.82  +1.13.74  -0.93.82  +0.03.820.00.00.0
12 Tomáš VažanTomáš Važan
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 3 3.66 -0.6 m/s 3.66  -0.63.51  -0.83.60  +0.13.660.00.00.0
Jan KopelentJan Kopelent
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 1 DNS ---00.00.00.0
Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 8 DNS ---00.00.00.0
Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 NM +0.0 m/s 0.00.0x0.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Sadil-NM neuhrazené startovné
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 25 5.14 4.88  -0.14.81  +0.64.86  -1.54.88x5.14  -1.0x 11.00
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 24 4.81 x4.72  +0.34.53  -0.74.724.81  +0.04.58  -1.8x 9.00
3 Zuzana FialováZuzana Fialová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 19 4.76 -1.1 m/s x4.56  -0.24.76  -1.14.764.61  -0.64.56  -2.54.48  +1.0 8.00
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 18 4.73 -0.7 m/s xx4.73  -0.74.734.11  -0.7x4.50  -1.4 7.00
5 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 23 4.72 xx4.72  -1.04.724.45  +0.04.29  -1.1x 6.00
6 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 21 4.71 -1.3 m/s x4.47  -0.54.69  -0.94.69x4.71  -1.34.67  +0.2 5.00
7 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 16 4.64 4.644.30  -1.24.18  -0.54.644.30  -0.74.36  -0.14.42  -0.6 4.00
8 20 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 20 4.49 -2.0 m/s x4.47  -1.74.30  -1.24.473.95  -1.14.49  -2.04.42  +0.7 3.00
9 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 17 4.46 -0.4 m/s 4.16  +1.24.28  -0.94.46  -0.44.460.00.00.0 2.00
10 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 1 4.42 -1.5 m/s x4.13  -0.24.42  -1.54.420.00.00.0 1.00
11 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 14 4.41 -0.1 m/s x4.41  -0.14.28  -0.84.410.00.00.0
12 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 15 4.36 4.36x4.23  -1.24.360.00.00.0
13 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 13 4.29 4.294.10  -0.94.27  -0.64.290.00.00.0
14 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
06 11 4.29 4.294.00  -1.0x4.290.00.00.0
15 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.23 +0.6 m/s x4.23  +0.64.08  -0.74.230.00.00.0
16 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 3 4.16 4.16xx4.160.00.00.0
17 42 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4 4.07 -0.1 m/s xx4.07  -0.14.070.00.00.0
18 Šárka HájkováŠárka Hájková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 9 4.06 4.063.83  -0.14.01  -0.54.060.00.00.0
19 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 8 3.80 3.803.58  -0.23.74  -0.83.800.00.00.0
20 Viktorie BelkováViktorie Belková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 12 3.61 -1.1 m/s 3.453.61  -1.13.27  -0.53.610.00.00.0
21 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 10 3.54 3.543.22  -0.63.36  -0.13.540.00.00.0
22 Simona OrsákováSimona Orsáková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 5 3.39 3.393.12  -1.53.22  -0.83.390.00.00.0
23 Kateřina JanatováKateřina Janatová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 7 3.33 3.333.30  -1.8x3.330.00.00.0
24 Natálie SýkorováNatálie Sýkorová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 6 3.06 -0.7 m/s x2.83  -2.53.06  -0.73.060.00.00.0
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 22 DNS ---00.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 10.84 x10.2710.1010.27-09.9310.84 11.00
2 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12 10.65 09.9210.1910.2110.2110.650.010.57 9.00
3 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 9 09.94 09.8809.4109.5509.8809.7809.9408.30 8.00
4 10 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 6 09.90 07.9208.4309.9009.9007.1508.6907.22 7.00
5 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 10 09.80 09.3509.7609.8009.80-08.5609.23 6.00
6 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 5 09.47 09.02x08.5409.0207.1807.7009.47 5.00
7 18 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 8 09.34 08.9709.2309.1809.2308.7809.3409.11 4.00
8 Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 4 08.74 08.3607.3908.5308.5307.8608.74x 3.00
9 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 7 08.50 08.50--08.50--- 2.00
10 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3 08.35 08.3507.5807.8408.350.00.00.0 1.00
11 Eliška PěgřímkováEliška Pěgřímková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 1 07.31 06.9807.3106.7907.310.00.00.0
Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 2 DNS ---00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 7 11.95 11.0209.8211.9511.95x11.2911.13 11.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 6 11.09 11.0810.3810.9411.0810.3610.9311.09 9.00
3 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 5 09.08 08.4808.9908.8408.99x08.2509.08 8.00
4 Jakub CincibusJakub Cincibus
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 4 08.60 07.3507.4308.0008.0008.3608.6007.68 7.00
5 Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3 08.44 08.26x08.4408.4408.3107.0807.32 6.00
6 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1 08.01 08.0107.0407.1408.0107.6806.5706.47 5.00
7 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 07.78 07.58x07.0907.5807.7807.3107.76 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12 29.87 0.0 11.00
2 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 11 27.43 0.0 9.00
3 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 24.92 0.0 8.00
4 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 5 23.84 0.0 7.00
5 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 9 22.42 0.0 6.00
6 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 10 22.41 0.0 5.00
7 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 6 21.08 0.0 4.00
8 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 7 18.84 0.0 3.00
9 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 8 16.63 0.0 2.00
10 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 16.54 0.0 1.00
11 Anna LiptákováAnna Liptáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4 15.63 0.0
Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 15 41.46 0.0 11.00
2 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 14 33.81 0.0 9.00
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 13 30.47 0.0 8.00
4 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 28.78 0.0 7.00
5 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 8 25.03 0.0 6.00
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 12 24.65 0.0 5.00
7 Teodor MannTeodor Mann
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
04 3 23.15 0.0 4.00
8 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 9 23.10 0.0 3.00
9 Jakub CincibusJakub Cincibus
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 7 22.78 0.0 2.00
10 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 10 22.64 0.0 1.00
11 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 6 21.13 0.0
12 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 2 18.04 0.0
13 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 5 17.94 0.0
14 13 Šimon NešporŠimon Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 1 15.61 0.0
Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 4 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 10 38.21 0.0 11.00
2 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 8 31.12 0.0 9.00
3 Bára DubováBára Dubová
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 7 26.84 0.0 8.00
4 Linda HacmacováLinda Hacmacová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 6 22.29 0.0 7.00
5 34 Vivienne ToreVivienne Tore
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4 21.20 0.0 6.00
6 Veronika PátkováVeronika Pátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 5 19.33 0.0 5.00
7 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 2 17.93 0.0 4.00
8 Anna LiptákováAnna Liptáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3 16.44 0.0 3.00
Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 NM 0.0
Sára ŠlégrováSára Šlégrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 9 NM 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 4 46.48 0.0 11.00
2 Jakub CincibusJakub Cincibus
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 3 27.30 0.0 9.00
3 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 2 26.69 0.0 8.00
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1 24.74 0.0 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 12 36.80 0.0 11.00
2 40 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 10 34.83 0.0 9.00
3 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 33.71 0.0 8.00
4 Valerie BrejchováValerie Brejchová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 9 29.86 0.0 7.00
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 7 28.98 0.0 6.00
6 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 8 27.90 0.0 5.00
7 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 25.97 0.0 4.00
8 Linda HacmacováLinda Hacmacová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 19.22 0.0 3.00
9 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 5 17.67 0.0 2.00
Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4 DNS 0.0
Tereza LázňovskáTereza Lázňovská
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 6 DNS 0.0
Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2 NM 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan NěmečekJan Němeček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 9 37.96 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 36.13 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Martin VítekMartin Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 10 35.42 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 6 34.59 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 7 32.56 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 11 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 5 30.61 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 8 30.18 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 2 23.24 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3 22.80 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
Jakub ChybaJakub Chyba
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan KopelentJan Kopelent
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Sadil-NM, neuhrazené startovné
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 54.60 0.0
Celkem 1 závodníků