výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV

Kolín (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 234 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 07.24 799.00
2 19 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 07.54 700.00
3 69 Daniel ZborníkDaniel Zborník 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 07.96 571.00
4 138 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 3 08.00 560.00
5 20 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 08.11 528.00
6 63 MAthias PeetersMAthias Peeters 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 08.27 484.00
7 62 MArek NOvotnýMArek NOvotný 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 8 08.29 478.00
8 28 Michal ZalasMichal Zalas 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.59 401.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 07.94 577.00
2 180 David ČernýDavid Černý 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 2 08.00 560.00
3 92 Gabriel AssatianiGabriel Assatiani 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.00 560.00
MS 182 Matouš HanzlMatouš Hanzl 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 7 08.15
5 131 Daniel HowardDaniel Howard 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1 08.34 465.00
MS 52 Josef HAvrdaJosef HAvrda 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.39
MS 67 Martin VančuraMartin Vančura 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 08.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 233 Tobiáš ScholzTobiáš Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 07.97 568.00
2 188 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 08.01 557.00
3 229 Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.11 528.00
4 143 Michal RejthárekMichal Rejthárek 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 3 08.20 503.00
MS 134 Adam MacháčekAdam Macháček 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 5 08.23
192 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1 08.31
98 Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.25
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 234 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 07.24 799.00
2 19 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 07.54 700.00
3 93 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 07.94 577.00
4 69 Daniel ZborníkDaniel Zborník 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 07.96 571.00
5 233 Tobiáš ScholzTobiáš Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 07.97 568.00
6 138 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 3 08.00 560.00
6 180 David ČernýDavid Černý 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 2 08.00 560.00
6 92 Gabriel AssatianiGabriel Assatiani 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.00 560.00
9 188 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 08.01 557.00
10 20 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 08.11 528.00
10 229 Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 08.11 528.00
12 182 Matouš HanzlMatouš Hanzl 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 7 08.15
13 143 Michal RejthárekMichal Rejthárek 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 3 08.20 503.00
14 134 Adam MacháčekAdam Macháček 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 5 08.23
15 98 Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.25
16 63 MAthias PeetersMAthias Peeters 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 08.27 484.00
17 62 MArek NOvotnýMArek NOvotný 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 8 08.29 478.00
18 192 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1 08.31
19 131 Daniel HowardDaniel Howard 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1 08.34 465.00
20 52 Josef HAvrdaJosef HAvrda 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.39
21 67 Martin VančuraMartin Vančura 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 08.53
22 28 Michal ZalasMichal Zalas 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 7 08.59 401.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 07.76 631.00
2 170 Michal BoháčMichal Boháč 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 07.95 574.00
3 64 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 08.02 554.00
4 13 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.06 542.00
5 132 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 6 08.18 509.00
6 133 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 7 08.58 403.00
7 175 Jakub StýbloJakub Stýblo 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 08.78 354.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 186 Oskar PalovčíkOskar Palovčík 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 7 08.26 487.00
2 54 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.60 398.00
3 27 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.65 386.00
4 68 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 08.81 347.00
5 148 Dominik TrzaskalikDominik Trzaskalik 07 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 6 09.14 274.00
6 53 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.39 224.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Matěj RosenvaldMatěj Rosenvald 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.34 465.00
2 174 Šimon RichtrŠimon Richtr 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 08.36 460.00
3 190 Dan ŠmejkalDan Šmejkal 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 08.49 426.00
4 194 Karel VaradiKarel Varadi 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 2 08.67 381.00
5 208 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.86 336.00
6 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 09.11 280.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 07.76 631.00
2 170 Michal BoháčMichal Boháč 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 07.95 574.00
3 64 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 08.02 554.00
4 13 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.06 542.00
5 132 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 6 08.18 509.00
6 186 Oskar PalovčíkOskar Palovčík 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 7 08.26 487.00
7 207 Matěj RosenvaldMatěj Rosenvald 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.34 465.00
8 174 Šimon RichtrŠimon Richtr 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 08.36 460.00
9 190 Dan ŠmejkalDan Šmejkal 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 08.49 426.00
10 133 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 7 08.58 403.00
11 54 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.60 398.00
12 27 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.65 386.00
13 194 Karel VaradiKarel Varadi 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 2 08.67 381.00
14 175 Jakub StýbloJakub Stýblo 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1 08.78 354.00
15 68 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 08.81 347.00
16 208 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 08.86 336.00
17 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 09.11 280.00
18 148 Dominik TrzaskalikDominik Trzaskalik 07 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 6 09.14 274.00
19 53 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.39 224.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.43 721.00
2 32 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.54 690.00
3 48 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.69 648.00
4 71 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.10 541.00
5 72 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 09.13 533.00
6 38 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 09.27 499.00
84 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 4 08.19 791.00
2 105 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 08.61 670.00
3 105 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.72 640.00
4 106 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 08.81 616.00
5 126 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 5 09.11 538.00
6 116 Matěnová SáraMatěnová Sára 05 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 7 09.58 426.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 240 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 08.56 684.00
2 114 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 2 08.76 629.00
3 238 Barbara LedroitBarbara Ledroit 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 08.85 605.00
4 236 Annemarie BalcarováAnnemarie Balcarová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 09.03 558.00
5 113 Andrea ObročníkováAndrea Obročníková 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 3 09.21 513.00
6 126 Sandra ŠoltováSandra Šoltová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 7 09.32 487.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 4 08.19 791.00
2 88 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.43 721.00
3 32 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.54 690.00
4 240 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 08.56 684.00
5 105 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 6 08.61 670.00
6 48 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 08.69 648.00
7 105 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 08.72 640.00
8 114 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 2 08.76 629.00
9 106 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 08.81 616.00
10 238 Barbara LedroitBarbara Ledroit 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 08.85 605.00
11 236 Annemarie BalcarováAnnemarie Balcarová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 09.03 558.00
12 71 Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.10 541.00
13 126 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 5 09.11 538.00
14 72 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 09.13 533.00
15 113 Andrea ObročníkováAndrea Obročníková 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 3 09.21 513.00
16 38 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 09.27 499.00
17 126 Sandra ŠoltováSandra Šoltová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 7 09.32 487.00
18 116 Matěnová SáraMatěnová Sára 05 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 7 09.58 426.00
84 Simona OrsákováSimona Orsáková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.64 662.00
2 155 Dominika NovákováDominika Nováková 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 3 08.73 637.00
3 39 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.74 635.00
4 80 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 08.79 621.00
5 47 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.98 571.00
6 155 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1 09.07 548.00
7 166 Natálie ŠiškováNatálie Šišková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 09.11 538.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin3ZSkolin 7 08.83 610.00
2 85 Sára PeetersSára Peeters 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 09.00 566.00
3 75 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 09.03 558.00
MS 89 Veronika StaráVeronika Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.45
5 161 Zuzana BubancováZuzana Bubancová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 09.49 447.00
6 161 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 09.81 376.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 199 Emma JežkováEmma Ježková 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 4 08.66 656.00
2 200 Elen PlíškováElen Plíšková 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 08.76 629.00
3 7 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin3ZSkolin 3 08.86 603.00
4 157 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 2 08.93 584.00
5 3 Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 3ZSkolin3ZSkolin 5 09.24 506.00
6 204 Tereza VeseláTereza Veselá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 7 09.32 487.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 08.66 656.00
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 08.70 645.00
3 19 Estella VolfováEstella Volfová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 09.14 531.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 08.64 662.00
2 199 Emma JežkováEmma Ježková 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 4 08.66 656.00
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 08.66 656.00
4 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 08.70 645.00
5 155 Dominika NovákováDominika Nováková 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 3 08.73 637.00
6 39 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 08.74 635.00
7 200 Elen PlíškováElen Plíšková 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 08.76 629.00
8 80 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 08.79 621.00
9 2 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin3ZSkolin 7 08.83 610.00
10 7 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin3ZSkolin 3 08.86 603.00
11 157 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 2 08.93 584.00
12 47 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 08.98 571.00
13 85 Sára PeetersSára Peeters 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 09.00 566.00
14 75 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 09.03 558.00
15 155 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1 09.07 548.00
16 166 Natálie ŠiškováNatálie Šišková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 09.11 538.00
17 19 Estella VolfováEstella Volfová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 09.14 531.00
18 3 Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 3ZSkolin3ZSkolin 5 09.24 506.00
19 204 Tereza VeseláTereza Veselá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 7 09.32 487.00
20 89 Veronika StaráVeronika Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 09.45
21 161 Zuzana BubancováZuzana Bubancová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 3 09.49 447.00
22 161 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 09.81 376.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 155 Dominika NovákováDominika Nováková 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 11 1:47.12 715.00
2 75 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 1:50.38 660.00
3 197 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 8 1:50.58 656.00
4 40 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 2:00.24 505.00
5 73 Kristýna HonsováKristýna Honsová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 2:03.31 461.00
6 1 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 9 2:03.64 456.00
7 77 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 2:04.74 441.00
8 166 Sandra PetrákováSandra Petráková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 2:17.04 287.00
MS 140 Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:17.05
10 162 Ester ČapkováEster Čapková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 2:23.41 219.00
11 161 Zuzana BubancováZuzana Bubancová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 2:23.50 219.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 6 1:44.51 761.00
2 220 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 1:47.77 704.00
3 41 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 1:56.69 559.00
4 45 Nela VávrováNela Vávrová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 1:57.92 540.00
5 198 Kamila ČvančarováKamila Čvančarová 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3 2:01.45 488.00
6 159 Rosalia VersteegováRosalia Versteegová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 10 2:02.18 477.00
7 226 Laura SvobodováLaura Svobodová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 2:02.46 473.00
8 206 Ela VostráEla Vostrá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 11 2:05.29 434.00
9 9 Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková 07 3ZSkolin3ZSkolin 7 2:05.93 425.00
10 221 Nikola VejrychováNikola Vejrychová 07 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 9 2:08.43 392.00
151 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 4 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 6 1:44.51 761.00
2 155 Dominika NovákováDominika Nováková 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 11 1:47.12 715.00
3 220 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 1:47.77 704.00
4 75 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 1:50.38 660.00
5 197 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 8 1:50.58 656.00
6 41 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 1:56.69 559.00
7 45 Nela VávrováNela Vávrová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 1:57.92 540.00
8 40 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 2:00.24 505.00
9 198 Kamila ČvančarováKamila Čvančarová 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 3 2:01.45 488.00
10 159 Rosalia VersteegováRosalia Versteegová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 10 2:02.18 477.00
11 226 Laura SvobodováLaura Svobodová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 8 2:02.46 473.00
12 73 Kristýna HonsováKristýna Honsová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 2:03.31 461.00
13 1 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 9 2:03.64 456.00
14 77 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 2:04.74 441.00
15 206 Ela VostráEla Vostrá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 11 2:05.29 434.00
16 9 Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková 07 3ZSkolin3ZSkolin 7 2:05.93 425.00
17 221 Nikola VejrychováNikola Vejrychová 07 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 9 2:08.43 392.00
18 166 Sandra PetrákováSandra Petráková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 2:17.04 287.00
19 140 Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 2:17.05
20 162 Ester ČapkováEster Čapková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 7 2:23.41 219.00
21 161 Zuzana BubancováZuzana Bubancová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 6 2:23.50 219.00
151 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 4 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 2:36.03 619.00
2 243 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 9 2:36.39 615.00
3 88 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:41.99 550.00
4 43 Natálie StránskáNatálie Stránská 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 2:43.71 531.00
5 118 Zuzana TomanováZuzana Tomanová 03 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 8 2:44.85 519.00
6 86 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 2:50.19 462.00
7 108 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 2:51.25 451.00
8 31 Veronika HabováVeronika Habová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 2:52.72 436.00
9 120 Daniela KavánkováDaniela Kavánková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 6 3:11.63 265.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 2:33.23 653.00
2 104 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 2:33.70 647.00
3 126 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 6 2:45.04 516.00
4 79 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:48.17 483.00
5 119 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 7 2:50.05 463.00
6 129 Magdalena ZdeňkováMagdalena Zdeňková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 8 3:00.32 362.00
7 237 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 3:10.26 276.00
8 242 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 3:24.61 170.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 105 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 4 2:33.23 653.00
2 104 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 2:33.70 647.00
3 32 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 2:36.03 619.00
4 243 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 9 2:36.39 615.00
5 88 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:41.99 550.00
6 43 Natálie StránskáNatálie Stránská 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 2:43.71 531.00
7 118 Zuzana TomanováZuzana Tomanová 03 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 8 2:44.85 519.00
8 126 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 6 2:45.04 516.00
9 79 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:48.17 483.00
10 119 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 7 2:50.05 463.00
11 86 Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 2:50.19 462.00
12 108 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 2:51.25 451.00
13 31 Veronika HabováVeronika Habová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 2:52.72 436.00
14 129 Magdalena ZdeňkováMagdalena Zdeňková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 8 3:00.32 362.00
15 237 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 2 3:10.26 276.00
16 120 Daniela KavánkováDaniela Kavánková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 6 3:11.63 265.00
17 242 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 3:24.61 170.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Petr ČadaPetr Čada 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 2:54.52 719.00
2 196 Ladislav VerfelLadislav Verfel 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 18 3:01.33 651.00
3 21 Jáchym PrůšekJáchym Průšek 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 3:02.87 636.00
4 130 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 9 3:13.80 535.00
5 24 Jakub UlrichJakub Ulrich 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 3:15.87 517.00
6 210 Tomáš ŠtolbaTomáš Štolba 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 17 3:16.68 510.00
7 211 David ChmátalDavid Chmátal 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 13 3:16.69 510.00
8 212 Dominik SvobodaDominik Svoboda 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 16 3:19.70 484.00
9 65 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 3:20.35 479.00
10 171 Josef ČernýJosef Černý 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 10 3:22.86 458.00
11 170 Michal BoháčMichal Boháč 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 8 3:24.59 444.00
12 145 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 15 3:25.17 439.00
13 143 Nicolas RakašNicolas Rakaš 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 14 3:26.55 428.00
14 68 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 3:27.30 422.00
MS 53 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3:28.39
16 66 JAn SynekJAn Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 3:28.40 413.00
17 169 Jakub BartákJakub Barták 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 7 3:32.73 380.00
18 184 Vojtěch HárovníkVojtěch Hárovník 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 12 3:36.74 350.00
19 182 Josef DušákJosef Dušák 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 11 3:52.12 246.00
Celkem 19 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 13 4:34.30 717.00
2 16 Martin HojnýMartin Hojný 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 4:37.58 696.00
3 232 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 12 4:39.95 681.00
4 179 Dominik BodlákDominik Bodlák 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 9 4:42.03 668.00
5 93 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 7 4:56.77 578.00
6 141 Filip NovákFilip Novák 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 11 4:58.61 568.00
7 57 Adam MachurkaAdam Machurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 4:59.84 561.00
8 23 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 5:06.45 523.00
9 194 David UrbanDavid Urban 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 16 5:07.47 517.00
10 147 Martin SlavotínekMartin Slavotínek 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 14 5:09.39 507.00
11 69 Daniel ZborníkDaniel Zborník 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 5:16.63 468.00
12 70 Adam ŽiškoAdam Žiško 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 5:20.51 447.00
13 26 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 5:21.61 442.00
14 224 Daniel BodanskýDaniel Bodanský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 8 5:25.99 419.00
MS 204 Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 5:26.99
234 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 15 DNS
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 191 Štefl, Landsinger, Černý, Rejzl Štefl, Landsinger, Černý, Rejzl ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1 30.31 572.00
2 57 Machurka, Mazal, HAvrda, Zborník Machurka, Mazal, HAvrda, Zborník 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 30.53 555.00
3 95 Križko, Bílek, Assatiani, Stejskal Križko, Bílek, Assatiani, Stejskal ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 30.71 542.00
4 131 Howard, Rejthárek, Macháček, Němeček Howard, Rejthárek, Macháček, Němeček zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 5 30.84 533.00
5 62 NOvotný, Jandus, Bräutigam, Peeters NOvotný, Jandus, Bräutigam, Peeters 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 31.22 506.00
6 179 Čeněk, Todt, Urban, Pánek Čeněk, Todt, Urban, Pánek ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 4 31.37 495.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Bürger, Scholz, Soukal, Svoboda Bürger, Scholz, Soukal, Svoboda ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 28.40 721.00
2 19 Křováček, Hofman, Bačina, Hojný Křováček, Hofman, Bačina, Hojný 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 29.32 647.00
3 224 Bodanský, Káninský, Pácal, Pácal Bodanský, Káninský, Pácal, Pácal ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 29.65 622.00
4 26 Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 30.79 536.00
5 147 Slavotínek, Mann, Novák, Mašek Slavotínek, Mann, Novák, Mašek zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 2 30.80 536.00
6 Kocián, Kunc, Růžička, Stařeček Kocián, Kunc, Růžička, Stařeček ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 33.00 387.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Bürger, Scholz, Soukal, Svoboda Bürger, Scholz, Soukal, Svoboda ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 28.40 721.00
2 19 Křováček, Hofman, Bačina, Hojný Křováček, Hofman, Bačina, Hojný 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 6 29.32 647.00
3 224 Bodanský, Káninský, Pácal, Pácal Bodanský, Káninský, Pácal, Pácal ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 29.65 622.00
4 191 Štefl, Landsinger, Černý, Rejzl Štefl, Landsinger, Černý, Rejzl ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1 30.31 572.00
5 57 Machurka, Mazal, HAvrda, Zborník Machurka, Mazal, HAvrda, Zborník 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 30.53 555.00
6 95 Križko, Bílek, Assatiani, Stejskal Križko, Bílek, Assatiani, Stejskal ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 30.71 542.00
7 26 Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas Vrabec, Petrtýl, Solnička, Zalas 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 30.79 536.00
8 147 Slavotínek, Mann, Novák, Mašek Slavotínek, Mann, Novák, Mašek zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 2 30.80 536.00
9 131 Howard, Rejthárek, Macháček, Němeček Howard, Rejthárek, Macháček, Němeček zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 5 30.84 533.00
10 62 NOvotný, Jandus, Bräutigam, Peeters NOvotný, Jandus, Bräutigam, Peeters 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 31.22 506.00
11 179 Čeněk, Todt, Urban, Pánek Čeněk, Todt, Urban, Pánek ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 4 31.37 495.00
12 Kocián, Kunc, Růžička, Stařeček Kocián, Kunc, Růžička, Stařeček ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 33.00 387.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kožíšek, Vrba, Bobek, Ulrich Kožíšek, Vrba, Bobek, Ulrich 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 30.79 536.00
2 174 Richtr, Boháč, Barták, Stýblo Richtr, Boháč, Barták, Stýblo ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 31.93 457.00
3 25 Vorel, Čada, Průšek, Seneši Vorel, Čada, Průšek, Seneši 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.96 455.00
4 171 Černý, Vokatý, Hurych, Kaucký Černý, Vokatý, Hurych, Kaucký ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 34.20 316.00
5 145 Rybář, Boháč, Trzaskalik, Růžička Rybář, Boháč, Trzaskalik, Růžička zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 4 34.40 304.00
6 189 Svata, Bartoš, Dušák, Varadi Svata, Bartoš, Dušák, Varadi ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 2 35.02 271.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Helcl, Křída, Pektor, Klička Helcl, Křída, Pektor, Klička zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 4 31.21 506.00
2 190 Šmejkal, Verfel, Hárovník, Palovčík Šmejkal, Verfel, Hárovník, Palovčík ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 31.49 487.00
3 54 Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 31.57 481.00
4 207 Rosenvald, Velebil, Havlíček, Štolba Rosenvald, Velebil, Havlíček, Štolba ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1 33.35 366.00
5 58 Mareš, Horák, Slavík, Kučera Mareš, Horák, Slavík, Kučera 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 34.19 316.00
6 211 Chmátal, Svoboda, Lupač, Bareš Chmátal, Svoboda, Lupač, Bareš ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 36.05 218.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Kožíšek, Vrba, Bobek, Ulrich Kožíšek, Vrba, Bobek, Ulrich 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 3 30.79 536.00
2 130 Helcl, Křída, Pektor, Klička Helcl, Křída, Pektor, Klička zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 4 31.21 506.00
3 190 Šmejkal, Verfel, Hárovník, Palovčík Šmejkal, Verfel, Hárovník, Palovčík ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 6 31.49 487.00
4 54 Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica Hořejš, Dohanič, Výborný, Pernica 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 31.57 481.00
5 174 Richtr, Boháč, Barták, Stýblo Richtr, Boháč, Barták, Stýblo ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 6 31.93 457.00
6 25 Vorel, Čada, Průšek, Seneši Vorel, Čada, Průšek, Seneši 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1 31.96 455.00
7 207 Rosenvald, Velebil, Havlíček, Štolba Rosenvald, Velebil, Havlíček, Štolba ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1 33.35 366.00
8 58 Mareš, Horák, Slavík, Kučera Mareš, Horák, Slavík, Kučera 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 34.19 316.00
9 171 Černý, Vokatý, Hurych, Kaucký Černý, Vokatý, Hurych, Kaucký ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 34.20 316.00
10 145 Rybář, Boháč, Trzaskalik, Růžička Rybář, Boháč, Trzaskalik, Růžička zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 4 34.40 304.00
11 189 Svata, Bartoš, Dušák, Varadi Svata, Bartoš, Dušák, Varadi ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 2 35.02 271.00
12 211 Chmátal, Svoboda, Lupač, Bareš Chmátal, Svoboda, Lupač, Bareš ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 36.05 218.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 32.56 695.00
2 38 Kredbová, Štanderová, Zbíralová, Hašlarová Kredbová, Štanderová, Zbíralová, Hašlarová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 32.64 690.00
3 127 Švábová, Kavánková, Šoltová, Hlouchová Švábová, Kavánková, Šoltová, Hlouchová ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 2 32.87 674.00
4 118 Tomanová, Košková, Zalabáková, Ruttová Tomanová, Košková, Zalabáková, Ruttová ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 1 33.97 598.00
5 104 Kučerová, Peterková, Šnajdrová Kučerová, Peterková, Šnajdrová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 35.37 508.00
6 126 Šimůnková, Musilová, Zdeňková, Dvořáková Šimůnková, Musilová, Zdeňková, Dvořáková ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 6 35.67 490.00
Poznámky:
Sára Kavánková ČASLAV při běhu bolest pravé kyčle. Čas úrazu 10:10 h. Předána RZS v 10:25, odvoz do Nemocnice Kolín.
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Hájková, Poláková, Rothanzlová, Sombergová Hájková, Poláková, Rothanzlová, Sombergová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 32.53 698.00
2 236 Balcarová, Ledroit, Vyleťalová, Ondrová Balcarová, Ledroit, Vyleťalová, Ondrová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 33.00 664.00
3 81 MAxová, Šlegrová, Levčíková, Belková MAxová, Šlegrová, Levčíková, Belková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 33.97 598.00
4 49 Židová, Stránská, Vernerová, Habová Židová, Stránská, Vernerová, Habová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 35.57 496.00
5 237 Dvořáková, Nedbalá, Skořepová, Šibravová Dvořáková, Nedbalá, Skořepová, Šibravová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 35.80 482.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Hájková, Poláková, Rothanzlová, Sombergová Hájková, Poláková, Rothanzlová, Sombergová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 32.53 698.00
2 105 Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 3 32.56 695.00
3 38 Kredbová, Štanderová, Zbíralová, Hašlarová Kredbová, Štanderová, Zbíralová, Hašlarová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 4 32.64 690.00
4 127 Švábová, Kavánková, Šoltová, Hlouchová Švábová, Kavánková, Šoltová, Hlouchová ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 2 32.87 674.00
5 236 Balcarová, Ledroit, Vyleťalová, Ondrová Balcarová, Ledroit, Vyleťalová, Ondrová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 4 33.00 664.00
6 118 Tomanová, Košková, Zalabáková, Ruttová Tomanová, Košková, Zalabáková, Ruttová ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 1 33.97 598.00
6 81 MAxová, Šlegrová, Levčíková, Belková MAxová, Šlegrová, Levčíková, Belková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 6 33.97 598.00
8 104 Kučerová, Peterková, Šnajdrová Kučerová, Peterková, Šnajdrová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 5 35.37 508.00
9 49 Židová, Stránská, Vernerová, Habová Židová, Stránská, Vernerová, Habová 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 35.57 496.00
10 126 Šimůnková, Musilová, Zdeňková, Dvořáková Šimůnková, Musilová, Zdeňková, Dvořáková ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 6 35.67 490.00
11 237 Dvořáková, Nedbalá, Skořepová, Šibravová Dvořáková, Nedbalá, Skořepová, Šibravová ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 5 35.80 482.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Milerová, Pošepná, Kožušková, Zarycká Milerová, Pošepná, Kožušková, Zarycká 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 32.89 672.00
2 34 Kolářová, Vávrová, Petrtýlová, Košťáková Kolářová, Vávrová, Petrtýlová, Košťáková 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 34.26 579.00
3 3 Kozelková, Olivová, Schederová, Pavlíková Kozelková, Olivová, Schederová, Pavlíková 3ZSkolin3ZSkolin 6 34.27 578.00
4 166 Petráková, Šišková, Šerclová, Chadalíková Petráková, Šišková, Šerclová, Chadalíková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 35.60 494.00
5 76 Košnerová, Honsová, Junášková, Košnerová Košnerová, Honsová, Junášková, Košnerová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 36.25 455.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 33.05 661.00
2 155 Novotná, Vágnerová, Adámková, Nováková Novotná, Vágnerová, Adámková, Nováková zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 6 33.35 640.00
3 159 Versteegová, Luňáková, Kolmanová, Ovčačíková Versteegová, Luňáková, Kolmanová, Ovčačíková zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 2 34.97 533.00
4 161 Bubancová, Dvořáková, Čapková, Hlaváčková Bubancová, Dvořáková, Čapková, Hlaváčková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 35.73 486.00
5 198 Čvančarová, Stránská, Svrčková, Vostrá Čvančarová, Stránská, Svrčková, Vostrá ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 5 37.67 375.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Volfová, Ottlová, Zídková, Kučerová Volfová, Ottlová, Zídková, Kučerová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1 32.85 675.00
2 204 Veselá, Černá, Plíšková, Ježková Veselá, Černá, Plíšková, Ježková ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 4 33.11 657.00
3 9 Sukdoláková, Hargreaves, Košťálová, Špringerová Sukdoláková, Hargreaves, Košťálová, Špringerová 3ZSkolin3ZSkolin 3 36.03 468.00
4 221 Vejrychová, Vágnerová, Dosoudilová, Čechová Vejrychová, Vágnerová, Dosoudilová, Čechová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 36.25 455.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Volfová, Ottlová, Zídková, Kučerová Volfová, Ottlová, Zídková, Kučerová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1 32.85 675.00
2 39 Milerová, Pošepná, Kožušková, Zarycká Milerová, Pošepná, Kožušková, Zarycká 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2 32.89 672.00
3 75 Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková Kondrátová, Peeters, Olivová, Marvánková 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 33.05 661.00
4 204 Veselá, Černá, Plíšková, Ježková Veselá, Černá, Plíšková, Ježková ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 4 33.11 657.00
5 155 Novotná, Vágnerová, Adámková, Nováková Novotná, Vágnerová, Adámková, Nováková zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 6 33.35 640.00
6 34 Kolářová, Vávrová, Petrtýlová, Košťáková Kolářová, Vávrová, Petrtýlová, Košťáková 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 5 34.26 579.00
7 3 Kozelková, Olivová, Schederová, Pavlíková Kozelková, Olivová, Schederová, Pavlíková 3ZSkolin3ZSkolin 6 34.27 578.00
8 159 Versteegová, Luňáková, Kolmanová, Ovčačíková Versteegová, Luňáková, Kolmanová, Ovčačíková zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 2 34.97 533.00
9 166 Petráková, Šišková, Šerclová, Chadalíková Petráková, Šišková, Šerclová, Chadalíková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 35.60 494.00
10 161 Bubancová, Dvořáková, Čapková, Hlaváčková Bubancová, Dvořáková, Čapková, Hlaváčková ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 4 35.73 486.00
11 9 Sukdoláková, Hargreaves, Košťálová, Špringerová Sukdoláková, Hargreaves, Košťálová, Špringerová 3ZSkolin3ZSkolin 3 36.03 468.00
12 76 Košnerová, Honsová, Junášková, Košnerová Košnerová, Honsová, Junášková, Košnerová 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 3 36.25 455.00
12 221 Vejrychová, Vágnerová, Dosoudilová, Čechová Vejrychová, Vágnerová, Dosoudilová, Čechová ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 2 36.25 455.00
14 198 Čvančarová, Stránská, Svrčková, Vostrá Čvančarová, Stránská, Svrčková, Vostrá ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 5 37.67 375.00

Skok vysoký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.96 Body
1 179 Vratislav ČeněkVratislav Čeněk
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
03 3 1.72 xoooooooooxxx 560.00
2 15 Jan HofmanJan Hofman
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 17 1.60 ooooxooxxx 464.00
3 136 Jakub MašekJakub Mašek
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
03 7 1.60 oooxoxoxoxxx 464.00
4 138 Ondřej NěmečekOndřej Němeček
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
03 8 1.56 oxooxoxoxxx 434.00
5 228 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 2 1.56 ooooxxoxxx 434.00
6 26 Matouš VrabecMatouš Vrabec
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 15 1.56 oooxoxxoxxx 434.00
7= 70 Adam ŽiškoAdam Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 14 1.52 ooooxxx 404.00
7= 98 Matěj StejskalMatěj Stejskal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 9 1.52 ooooxxx 404.00
7= 227 Josef BonkaJosef Bonka
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
04 1 1.52 ooooxxx 404.00
10 191 Michael ŠteflMichael Štefl
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 11 1.52 --xooxxx 404.00
11= 131 Daniel HowardDaniel Howard
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
04 4 1.52 ooxoxoxxx 404.00
11= 235 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 10 1.52 ooxoxoxxx 404.00
13 55 David JandusDavid Jandus
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 12 1.52 ooxoxxoxxx 404.00
14 95 Jáchym KrižkoJáchym Križko
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 5 1.52 ooxxoxxoxxx 404.00
15 185 Alan LandsingerAlan Landsinger
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 6 1.48 oxooxxx 374.00
16 12 Tomáš BačinaTomáš Bačina
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 16 1.48 oxoxoxxx 374.00
60 David MazalDavid Mazal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 13 NM xxx 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.81 Body
1 18 David KožíšekDavid Kožíšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 17 1.77 ----o-o--ooooxoxxx 602.00
2 184 Vojtěch HárovníkVojtěch Hárovník
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 3 1.45 xoxoooxoxoxxx 352.00
3 29 Šimon ZlámalŠimon Zlámal
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 15 1.41 oooooxxx 324.00
4 190 Dan ŠmejkalDan Šmejkal
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 11 1.41 ooxoooxxx 324.00
5= 21 Jáchym PrůšekJáchym Průšek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 14 1.41 xooooxoxxx 324.00
5= 130 Jaroslav HelclJaroslav Helcl
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 6 1.41 oooxoxoxxx 324.00
7= 65 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 16 1.37 oooxxoxxx 297.00
7= Matyáš BarešMatyáš Bareš
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 1 1.37 oooxxoxxx 297.00
9 174 Šimon RichtrŠimon Richtr
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 10 1.33 oooxxx 270.00
10 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 4 1.33 ooxoxxx 270.00
11 133 Stanislav KřídaStanislav Křída
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 9 1.29 oxoxxx 244.00
12 132 Ondřej KličkaOndřej Klička
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 8 1.29 oxxoxxx 244.00
13 Jiří KalaJiří Kala
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 7 1.25 oxxx 218.00
14 53 Ondřej HorákOndřej Horák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 1.25 xxoxxx 218.00
177 Daniel BartošDaniel Bartoš
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
07 2 NM xxx 0.00
54 Albert HořejšAlbert Hořejš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 NM xxx 0.00
170 Michal HavlinaMichal Havlina
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 5 NM xxx 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
MS 160 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 19 1.60 ----ooooxoxoxxoxxx
2 87 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 15 1.52 ---oooooxoxxx 644.00
3 82 Viktorie MIchlováViktorie MIchlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 14 1.40 ooooooxxx 512.00
4 240 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 8 1.40 ooxoxxoxxooxxx 512.00
5 46 Adéla VernerováAdéla Vernerová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 18 1.36 oooooxxx 470.00
6 110 Eliška VrbováEliška Vrbová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 11 1.36 -ooxooxxx 470.00
7 102 Eliška KoukolováEliška Koukolová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 5 1.32 oxoxooxxx 429.00
8 30 Tereza DytrychováTereza Dytrychová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 16 1.32 oxoxxooxx 429.00
9 112 Karolína KoškováKarolína Košková
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
04 4 1.32 xxoooxxoxxx 429.00
10 119 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
05 2 1.28 oooxx 389.00
11 241 Štěpánka SkořepováŠtěpánka Skořepová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
04 9 1.28 oxoxxoxxx 389.00
12= 81 Karolína MAxováKarolína MAxová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 13 1.24 ooxxx 350.00
12= 44 Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 17 1.24 ooxxx 350.00
12= 108 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 10 1.24 ooxxx 350.00
15 238 Barbara LedroitBarbara Ledroit
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 7 1.24 xoxoxxx 350.00
16 116 Natálie LavírováNatálie Lavírová
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
04 6 1.24 xxoxxoxxx 350.00
17 129 Magdalena ZdeňkováMagdalena Zdeňková
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 12 1.20 oxxx 312.00
18 120 Daniela KavánkováDaniela Kavánková
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 3 1.20 xxoxxx 312.00
111 Obročníková AndreaObročníková Andrea
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
04 1 NM xxx 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.561.601.641.671.71 Body
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 11 1.64 ----o-oooooxxoxoxxx 783.00
2 6 Viktorie OlivováViktorie Olivová
3ZSkolin3ZSkolin
05 6 1.43 ---xoooooxxx 544.00
3 149 Monika AdámkováMonika Adámková
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 1 1.43 oooxooxooxoxxx 544.00
4 83 Valentýna OlivováValentýna Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 20 1.39 ---ooooxxx 502.00
5 7 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková
3ZSkolin3ZSkolin
05 7 1.39 --oooxoxoxxx 502.00
6 3 Lucie KozelkováLucie Kozelková
3ZSkolin3ZSkolin
07 4 1.39 oxooooxoxoxxx 502.00
7 41 Karolína PošepnáKarolína Pošepná
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 18 1.39 ooooooxxoxxx 502.00
8 153 Nikola LuňákováNikola Luňáková
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 5 1.35 oxooxoxoxoxxx 460.00
9 35 Anna KošťákováAnna Košťáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 16 1.31 oooooxxx 419.00
10= 206 Ela VostráEla Vostrá
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 10 1.31 ooxoooxxx 419.00
10= 162 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 15 1.31 ooxoooxxx 419.00
12 76 KArolína KošnerováKArolína Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 17 1.31 oooxoxxoxxx 419.00
13 45 Nela VávrováNela Vávrová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 19 1.27 ooooxxx 379.00
14= 157 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 8 1.27 ooxooxxx 379.00
14= 163 Johana ChadalíkováJohana Chadalíková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 12 1.27 oxoooxxx 379.00
16 204 Tereza VeseláTereza Veselá
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 9 1.27 oooxoxxx 379.00
17 162 Ester ČapkováEster Čapková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 14 1.23 ooox--xx 340.00
18 78 NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 13 1.15 xox 266.00
19 198 Lucie DřevováLucie Dřevová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 3 1.15 xxoxxx 266.00
Michaela DosoudilováMichaela Dosoudilová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 2 NM xxx 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 230 Šimon PácalŠimon Pácal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 6 5.84 +0.9 m/s 5.74  +1.15.67  +0.25.84  +0.95.845.67  +0.00.00.0 552.00
2 92 Gabriel AssatianiGabriel Assatiani
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 1 5.47 -0.5 m/s 4.90  +0.95.47  -0.5x5.475.09  -0.10.00.0 475.00
3 231 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 7 5.42 -0.5 m/s x5.42  -0.55.18  +0.75.425.27  -0.60.00.0 465.00
4 15 Jan HofmanJan Hofman
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 14 5.37 -0.4 m/s 5.37  -0.45.26  -0.64.81  +0.05.375.29  -0.40.00.0 455.00
5 233 Tobiáš ScholzTobiáš Scholz
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 10 5.29 -0.3 m/s 4.94  -0.55.28  -0.85.29  -0.35.293.47  -0.60.00.0 439.00
6 185 Alan LandsingerAlan Landsinger
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 2 5.15 +0.4 m/s 4.85  +0.05.07  -0.25.15  +0.45.154.75  +0.00.00.0 411.00
7 136 Jakub MašekJakub Mašek
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
03 4 5.13 -0.6 m/s 4.98  +0.14.81  +0.05.04  -0.15.045.13  -0.60.00.0 407.00
8 57 Adam MachurkaAdam Machurka
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 16 5.00 +0.0 m/s x4.97  -0.95.00  +0.05.004.88  -0.60.00.0 382.00
9 12 Tomáš BačinaTomáš Bačina
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 18 5.00 -0.4 m/s 4.62  -0.55.00  -0.4x5.00x0.00.0 382.00
10 16 Martin HojnýMartin Hojný
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 17 4.99 +0.0 m/s 4.85  -0.54.94  -0.64.99  +0.04.99x0.00.0 380.00
11 191 Michael ŠteflMichael Štefl
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 11 4.94 -0.5 m/s 2.09  -1.64.94  -0.5x4.94x0.00.0 371.00
12 188 Pavel RejzlPavel Rejzl
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
03 8 4.82 -0.8 m/s 4.82  -0.84.46  +0.04.37  -0.14.82x0.00.0 348.00
13 55 David JandusDavid Jandus
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 15 4.82 -0.4 m/s 4.82  -0.44.45  -1.04.36  +0.04.824.38  +0.00.00.0 348.00
14 98 Jakub RůžičkaJakub Růžička
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 9 4.78 +0.0 m/s xx4.78  +0.04.784.76  -0.70.00.0 341.00
15 100 Vojtěch TvrdíkVojtěch Tvrdík
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
03 12 4.69 -0.3 m/s 4.69  -0.34.54  -0.24.59  -0.24.694.59  -0.80.00.0 324.00
16 63 MAthias PeetersMAthias Peeters
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 13 4.54 -0.1 m/s 4.35  -0.94.54  -0.14.45  -0.34.544.53  -1.00.00.0 297.00
17 141 Filip NovákFilip Novák
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
04 5 4.52 +0.1 m/s 4.52  +0.14.49  +0.04.46  +0.64.52x0.00.0 294.00
18 135 Teodor MannTeodor Mann
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
04 3 4.25 +0.2 m/s xx4.25  +0.24.253.99  -1.00.00.0 247.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 64 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 15 5.02 -0.8 m/s 5.02  -0.84.784.885.02x0.00.0 386.00
2 51 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 4.88 -0.1 m/s 4.524.804.88  -0.14.884.520.00.0 360.00
3 27 Tomáš VrbaTomáš Vrba
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 14 4.73 -0.7 m/s 4.694.674.73  -0.74.73x0.00.0 332.00
4 186 Oskar PalovčíkOskar Palovčík
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 5 4.71 4.664.71x4.714.680.00.0 328.00
5 130 Jaroslav HelclJaroslav Helcl
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 4 4.59 -0.5 m/s x4.554.59  -0.54.594.330.00.0 306.00
6 22 Filip SenešiFilip Seneši
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 10 4.58 +0.9 m/s x4.58  +0.9x4.58x0.00.0 304.00
7 208 Patrik VelebilPatrik Velebil
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 4.57 -0.7 m/s 4.57  -0.74.33  -0.24.53  -0.84.57x0.00.0 303.00
8 13 Lukáš BobekLukáš Bobek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 12 4.36 4.284.36x4.364.290.00.0 266.00
9 207 Matěj RosenvaldMatěj Rosenvald
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 4.29 +0.1 m/s 4.07  -2.44.25  +0.54.29  +0.14.294.15  +0.50.00.0 254.00
10 189 Milan SvataMilan Svata
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 8 4.29 +0.0 m/s 4.29  +0.03.984.244.293.950.00.0 254.00
11 58 Adam MarešAdam Mareš
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 11 4.16 +0.0 m/s 3.994.114.054.114.16  +0.00.00.0 232.00
12 176 Jakub VokatýJakub Vokatý
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 9 4.15 -0.1 m/s 3.87xx3.874.15  -0.10.00.0 230.00
13 170 Michal HavlinaMichal Havlina
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 3 4.14 -1.1 m/s 3.483.114.14  -1.14.144.100.00.0 229.00
14 171 Josef ČernýJosef Černý
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 1 4.08 -1.5 m/s 3.87  +0.04.05  -0.63.83  +0.04.054.08  -1.50.00.0 219.00
15 143 Nicolas RakašNicolas Rakaš
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 7 4.02 +0.0 m/s 4.02  +0.04.02  -0.6x4.023.510.00.0 209.00
16 211 David ChmátalDavid Chmátal
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 4.02 -1.1 m/s 4.02  -1.13.87  +0.23.90  +0.84.022.87  +0.50.00.0 209.00
17 182 Josef DušákJosef Dušák
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 2 3.92 -1.5 m/s 3.89  +0.03.81  -0.13.903.903.92  -1.50.00.0 193.00
18 141 Patrik PektorPatrik Pektor
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 6 3.40 -0.7 m/s 2.903.40  -0.73.143.403.040.00.0 116.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 17 4.96 4.96xx4.964.640.00.0 548.00
2 114 Aneta RuttováAneta Ruttová
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
04 5 4.89 4.564.894.654.894.660.00.0 530.00
3 48 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 16 4.66 4.654.664.644.66x0.00.0 469.00
4 120 Radka HlouchováRadka Hlouchová
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 2 4.57 4.574.444.334.574.380.00.0 446.00
5 236 Annemarie BalcarováAnnemarie Balcarová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 1 4.42 4.354.223.754.354.420.00.0 408.00
6 106 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 4 4.41 4.144.214.414.414.320.00.0 406.00
7 79 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 14 4.40 4.15x3.534.154.400.00.0 403.00
8 108 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 8 4.34 4.01x4.344.34x0.00.0 388.00
9 81 Karolína MAxováKarolína MAxová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 15 4.21 3.914.21x4.214.020.00.0 357.00
10 44 Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
03 13 4.17 4.073.334.174.174.030.00.0 347.00
11 49 Radka ŽidováRadka Židová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 12 3.93 3.803.913.883.913.930.00.0 292.00
12 119 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
03 11 3.89 3.723.743.693.743.890.00.0 283.00
13 127 Marie ŠvábováMarie Švábová
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 9 3.88 x3.453.883.883.880.00.0 281.00
14 124 Eliška MusilováEliška Musilová
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 3.87 xx3.873.870.0  +3.80.00.0 279.00
15 241 Štěpánka SkořepováŠtěpánka Skořepová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
04 7 3.83 3.523.753.833.83x0.00.0 270.00
16 109 Ema TomáškováEma Tomášková
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 10 3.75 3.633.533.753.753.630.00.0 252.00
17 116 Matěnová SáraMatěnová Sára
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
05 6 3.68 3.553.513.683.68x0.00.0 237.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 19 4.65 4.654.344.074.654.050.00.0 466.00
2 199 Emma JežkováEmma Ježková
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 3 4.55 4.554.453.594.554.460.00.0 441.00
3 39 Veronika MilerováVeronika Milerová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 16 4.41 4.234.254.384.384.410.00.0 406.00
4 Táňa OttlováTáňa Ottlová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 4.40 4.404.363.884.40x0.00.0 403.00
5 8 Amálie SchederováAmálie Schederová
3ZSkolin3ZSkolin
07 9 4.35 4.234.354.214.353.630.00.0 391.00
6 35 Anna KošťákováAnna Košťáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 18 4.28 4.14x4.284.284.270.00.0 374.00
7 149 Monika AdámkováMonika Adámková
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 1 4.19 4.073.464.194.193.890.00.0 352.00
8 83 Valentýna OlivováValentýna Olivová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 14 4.18 x4.123.684.124.180.00.0 350.00
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 4.07 3.874.033.974.034.070.00.0 324.00
10 2 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová
3ZSkolin3ZSkolin
05 4 4.00 4.003.59x4.003.760.00.0 308.00
11 6 Viktorie OlivováViktorie Olivová
3ZSkolin3ZSkolin
05 7 3.98 3.793.983.613.983.880.00.0 303.00
12 80 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 17 3.98 2.023.633.543.633.980.00.0 303.00
13 155 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 6 3.92 3.923.413.543.92x0.00.0 290.00
14 162 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 13 3.87 3.86x3.713.863.870.00.0 279.00
MS 153 Nikola LuňákováNikola Luňáková
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 5 3.80 3.733.803.233.802.670.00.0
16 200 Elen PlíškováElen Plíšková
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 8 3.79 3.793.213.793.791.910.00.0 261.00
17 166 Natálie ŠiškováNatálie Šišková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 15 3.66 3.663.483.653.663.620.00.0 233.00
18 159 Rosalia VersteegováRosalia Versteegová
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 10 3.65 3.653.553.653.653.620.00.0 231.00
19 197 Klaudie ČernáKlaudie Černá
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 2 3.59 3.353.273.593.593.400.00.0 218.00
20 76 KArolína KošnerováKArolína Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 3.52 x3.52x3.523.310.00.0 204.00
21 20 Nikola VágnerováNikola Vágnerová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 3.49 x3.473.193.473.490.00.0 198.00
22 161 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
06 11 3.28 x3.223.283.282.720.00.0 157.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 124 Adéla PipkováAdéla Pipková
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
05 7 10.18 10.18xx10.18x0.00.0 541.00
2 38 Michaela KredbováMichaela Kredbová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 17 09.74 09.1509.0209.1009.1509.740.00.0 512.00
3 33 Zuzana HorákováZuzana Horáková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 16 09.31 09.3108.7508.4409.3108.450.00.0 484.00
4 110 Eliška VrbováEliška Vrbová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 10 09.29 08.5908.4609.2909.29x0.00.0 483.00
5 127 Marie ŠvábováMarie Švábová
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 8 09.03 08.3109.0308.8809.0308.150.00.0 466.00
6 243 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 11 08.84 07.7608.3208.3508.3508.840.00.0 454.00
7 112 Karolína KoškováKarolína Košková
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
04 2 08.67 --08.6708.6708.310.00.0 443.00
8 91 Sára ŠlegrováSára Šlegrová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 14 08.57 08.5708.2508.3308.5708.340.00.0 436.00
9 90 NAtálie SucháNAtálie Suchá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 08.40 07.9208.2307.8908.2308.400.00.0 425.00
10 239 Petra NedbaláPetra Nedbalá
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 6 07.69 07.5707.6907.6007.6907.520.00.0 379.00
11 124 Eliška MusilováEliška Musilová
ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová
04 5 07.61 07.5706.9107.6107.61x0.00.0 374.00
12 86 Simona PolákováSimona Poláková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 12 07.49 07.1607.3607.4907.4907.330.00.0 366.00
13 43 Natálie StránskáNatálie Stránská
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 15 07.12 07.1106.8707.1207.12x0.00.0 343.00
14 101 Linda HacmacováLinda Hacmacová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 1 06.53 06.5305.8706.2206.530.00.00.0 305.00
15 118 Zuzana TomanováZuzana Tomanová
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
03 9 06.46 06.3006.2606.0906.3006.460.00.0 301.00
16 116 Natálie LavírováNatálie Lavírová
ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho...
04 4 06.36 --x0.006.360.00.0 294.00
17 104 Aneta KučerováAneta Kučerová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 3 05.99 05.9905.7405.0905.9905.900.00.0 271.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Matěj KřováčekMatěj Křováček
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 14 14.09 14.09xx14.0912.960.00.0 734.00
2 184 Martin KopeckýMartin Kopecký
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 2 13.39 13.3913.2110.3613.3911.160.00.0 691.00
3 137 Jan NěmečekJan Němeček
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
04 4 12.99 12.4312.5612.7312.7312.990.00.0 667.00
4 28 Michal ZalasMichal Zalas
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 13 12.95 12.0812.2812.9512.9512.950.00.0 664.00
5 187 Václav PánekVáclav Pánek
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
04 5 12.42 12.4212.2111.5512.4211.800.00.0 632.00
6 228 Jan BürgerJan Bürger
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 1 11.95 x11.9511.3511.95x0.00.0 603.00
7 235 Michal SvobodaMichal Svoboda
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
03 9 11.21 10.7511.2111.1111.2110.390.00.0 559.00
8 147 Martin SlavotínekMartin Slavotínek
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
03 6 10.96 09.7510.3410.9610.9610.530.00.0 543.00
9 50 PEtr BräutigamPEtr Bräutigam
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 11 10.45 10.0010.4510.1010.4508.530.00.0 513.00
10 96 Petr KuncPetr Kunc
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 3 10.37 09.7110.2810.3710.3709.810.00.0 508.00
11 60 David MazalDavid Mazal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 12 09.99 09.3409.9909.7309.9909.250.00.0 485.00
12 99 Jiří StařečekJiří Stařeček
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
04 7 09.74 09.4409.7409.6409.7408.320.00.0 470.00
13 17 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
04 15 08.90 08.9008.5408.2608.9008.610.00.0 420.00
14 62 MArek NOvotnýMArek NOvotný
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
03 10 08.90 08.9008.13x08.90x0.00.0 420.00
15 147 Petr StudenovskýPetr Studenovský
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
03 8 08.71 08.5808.71x08.71x0.00.0 408.00
Celkem 15 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 2081
2 Jan BürgerJan Bürger 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1758
3 Martin SlavotínekMartin Slavotínek 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1586
4 Adam MachurkaAdam Machurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1498
5 Michael ŠteflMichael Štefl 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1347
6 Filip BílekFilip Bílek 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1155
7 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1058
8 Daniel ZborníkDaniel Zborník 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1039
9 Gabriel AssatianiGabriel Assatiani 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1035
10 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0994
11 Jáchym KrižkoJáchym Križko 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0946
12 Jan HofmanJan Hofman 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0919
13 Jakub MašekJakub Mašek 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0871
14 Filip NovákFilip Novák 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0862
15 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0799
16 David JandusDavid Jandus 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0752
17 Martin HojnýMartin Hojný 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0696
18 Martin KopeckýMartin Kopecký 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0691
19 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0681
20 Dominik BodlákDominik Bodlák 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0668
21 Jan NěmečekJan Němeček 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0667
22 Michal ZalasMichal Zalas 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0664
23 Václav PánekVáclav Pánek 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0632
24 Tobiáš ScholzTobiáš Scholz 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0568
25= Vratislav ČeněkVratislav Čeněk 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0560
25= David ČernýDavid Černý 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0560
27 Michal SvobodaMichal Svoboda 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0559
28 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0557
29 Šimon PácalŠimon Pácal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0552
30 Lukáš PetrtýlLukáš Petrtýl 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0528
31 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0523
32 David UrbanDavid Urban 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0517
33 PEtr BräutigamPEtr Bräutigam 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0513
34 Petr KuncPetr Kunc 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0508
35 Michal RejthárekMichal Rejthárek 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0503
36 David MazalDavid Mazal 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0485
37 MAthias PeetersMAthias Peeters 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0484
38 Jiří StařečekJiří Stařeček 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0470
39 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0465
40 Matouš VrabecMatouš Vrabec 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0434
41 Daniel BodanskýDaniel Bodanský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0419
42 Alan LandsingerAlan Landsinger 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0411
43= Matěj StejskalMatěj Stejskal 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0404
43= Adam ŽiškoAdam Žiško 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0404
43= Josef BonkaJosef Bonka 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0404
46 Tomáš BačinaTomáš Bačina 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0382
47= Teodor MannTeodor Mann 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
47= Daniel HowardDaniel Howard 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
47= Adam MacháčekAdam Macháček 04 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
47= MArek NOvotnýMArek NOvotný 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
47= Vojtěch TvrdíkVojtěch Tvrdík 03 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
47= Miroslav TodtMiroslav Todt 04 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0000
47= Josef HAvrdaJosef HAvrda 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
47= Matouš HanzlMatouš Hanzl 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0000
47= Martin VančuraMartin Vančura 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
47= Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
47= Petr StudenovskýPetr Studenovský 03 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
47= Jaroslav KáninskýJaroslav Káninský 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
47= Matouš BuriánekMatouš Buriánek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 0000
47= Tomáš KociánTomáš Kocián 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Celkem 60 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David KožíšekDavid Kožíšek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1769
2 Dan ŠmejkalDan Šmejkal 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1237
3 Šimon RichtrŠimon Richtr 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1187
4 Jaroslav HelclJaroslav Helcl 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1136
5 Ladislav VerfelLadislav Verfel 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1121
6 Matěj RosenvaldMatěj Rosenvald 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1085
7 Michal BoháčMichal Boháč 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1018
8 Jáchym PrůšekJáchym Průšek 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0960
9 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0940
10 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0879
11 Tomáš ŠtolbaTomáš Štolba 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0839
12 Oskar PalovčíkOskar Palovčík 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0815
13 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0776
14 Petr ČadaPetr Čada 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0719
15 Vojtěch HárovníkVojtěch Hárovník 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0702
16 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0682
17 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0647
18 Patrik VelebilPatrik Velebil 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0639
19 Lukáš BobekLukáš Bobek 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0542
20 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0535
21 David ChmátalDavid Chmátal 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0510
22 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0509
23 Jakub VokatýJakub Vokatý 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0484
24 Josef ČernýJosef Černý 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0458
25 David VýbornýDavid Výborný 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0422
26 Karel VaradiKarel Varadi 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0376
27 Jan ŠvancarJan Švancar 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0370
28 Roman DohaničRoman Dohanič 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0360
29 Václav AlbrechtVáclav Albrecht 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0355
30 Tomáš VorelTomáš Vorel 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0345
31 Tomáš VrbaTomáš Vrba 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0332
32 JAromír NovákJAromír Novák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0326
33 Radek MAternaRadek MAterna 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0308
34 Filip SenešiFilip Seneši 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0304
35 Matyáš BarešMatyáš Bareš 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0297
36 Jakub RybářJakub Rybář 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0281
37 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0270
38 Milan SvataMilan Svata 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0254
39 Jakub StýbloJakub Stýblo 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0233
40 Michal HavlinaMichal Havlina 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0229
41 Ondřej HorákOndřej Horák 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0218
42 Nicolas RakašNicolas Rakaš 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0209
43 Jiří KalaJiří Kala 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
44= Dominik TrzaskalikDominik Trzaskalik 07 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
44= Josef DušákJosef Dušák 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0000
44= Adam MarešAdam Mareš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
44= Patrik PektorPatrik Pektor 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
44= Daniel BartošDaniel Bartoš 07 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0000
44= Šimon KučeraŠimon Kučera 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
44= Jakub UlrichJakub Ulrich 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
44= Jakub BartákJakub Barták 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
44= Jiří HurychJiří Hurych 06 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
44= David KauckýDavid Kaucký 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
44= Šimon ZlámalŠimon Zlámal 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
44= JAn SynekJAn Synek 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
44= Dominik SvobodaDominik Svoboda 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
44= David LupačDavid Lupač 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Celkem 57 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 196 Ladislav VerfelLadislav Verfel
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 10 68.79 0.0 470.00
2 194 Karel VaradiKarel Varadi
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 9 57.96 0.0 376.00
3 Jan ŠvancarJan Švancar
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
05 8 57.22 0.0 370.00
4 11 Václav AlbrechtVáclav Albrecht
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 17 55.56 0.0 355.00
5 25 Tomáš VorelTomáš Vorel
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 15 54.42 0.0 345.00
6 210 Tomáš ŠtolbaTomáš Štolba
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 7 52.48 0.0 329.00
7 61 JAromír NovákJAromír Novák
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 12 52.18 0.0 326.00
8 59 Radek MAternaRadek MAterna
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 14 50.00 0.0 308.00
9 David LupačDavid Lupač
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 2 49.00 0.0 299.00
10 51 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 13 48.81 0.0 298.00
11 145 Jakub RybářJakub Rybář
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 5 46.83 0.0 281.00
12 24 Jakub UlrichJakub Ulrich
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 16 46.60 0.0 279.00
13 176 Jakub VokatýJakub Vokatý
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 11 43.54 0.0 254.00
14 141 Patrik PektorPatrik Pektor
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 3 42.30 0.0 243.00
15 145 Daniel RůžičkaDaniel Růžička
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 4 42.29 0.0 243.00
16 175 Jakub StýbloJakub Stýblo
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
06 6 41.12 0.0 233.00
17 172 David KauckýDavid Kaucký
ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady
05 1 38.91 0.0 215.00
Celkem 17 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1988
2 Marie ŠvábováMarie Švábová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 1421
3 Zuzana TomanováZuzana Tomanová 03 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 1418
4 Tereza HašlarováTereza Hašlarová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1309
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1271
6 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 1237
7 Michaela KredbováMichaela Kredbová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1202
8 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1196
9 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1192
10 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 1159
11 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1117
12 Annemarie BalcarováAnnemarie Balcarová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1072
13 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 1069
14 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 1054
15 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0953
16 Adéla LevčíkováAdéla Levčíková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0886
17 Karolína KoškováKarolína Košková 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 0872
18 Adéla ZalabákováAdéla Zalabáková 03 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 0746
19 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0698
20 Magdalena ZdeňkováMagdalena Zdeňková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0674
21 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0670
22 Štěpánka SkořepováŠtěpánka Skořepová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0659
23 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0647
24 Barbara LedroitBarbara Ledroit 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0605
25= Viktorie BelkováViktorie Belková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0541
25= Adéla PipkováAdéla Pipková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0541
27 Natálie StránskáNatálie Stránská 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0531
28 Andrea ObročníkováAndrea Obročníková 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 0513
29 Viktorie MIchlováViktorie MIchlová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0512
30 Zuzana HorákováZuzana Horáková 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0484
31 Adéla VernerováAdéla Vernerová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0470
32 Sára ŠlegrováSára Šlegrová 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0436
33= Eliška KoukolováEliška Koukolová 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0429
33= Tereza DytrychováTereza Dytrychová 04 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0429
35 NAtálie SucháNAtálie Suchá 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0425
36 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0406
37 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 05 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0389
38 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0388
39 Petra NedbaláPetra Nedbalá 05 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0379
40 Natálie LavírováNatálie Lavírová 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 0350
41 Claudia ŠtanderováClaudia Štanderová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0347
42 Linda HacmacováLinda Hacmacová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0305
43 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0276
44= Sára KavánkováSára Kavánková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0000
44= Sandra ŠoltováSandra Šoltová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0000
44= Matěnová SáraMatěnová Sára 05 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 0000
44= Simona OrsákováSimona Orsáková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
44= Ema TomáškováEma Tomášková 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
44= Karolína MAxováKarolína MAxová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
44= Radka ŽidováRadka Židová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
44= Eliška MusilováEliška Musilová 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0000
44= Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
44= Simona PolákováSimona Poláková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
44= Veronika HabováVeronika Habová 03 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
44= Daniela KavánkováDaniela Kavánková 04 ZŠ Čáslav SadováZŠ Čáslav Sadová 0000
44= Obročníková AndreaObročníková Andrea 04 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palacho... 0000
44= Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 ZŠ T. G. Masaryka PoděbradyZŠ T. G. Masaryka Poděbrady 0000
44= Anna PátkováAnna Pátková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0000
Celkem 58 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Ela KoníčkováEla Koníčková
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 3 49.19 0.0 470.00
2 19 Estella VolfováEstella Volfová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 45.55 0.0 424.00
3 156 Natálie OvčačíkováNatálie Ovčačíková
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
05 6 42.32 0.0 384.00
4 166 Sandra PetrákováSandra Petráková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 17 41.66 0.0 376.00
5 220 Karolína KučerováKarolína Kučerová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 40.37 0.0 360.00
6 202 Eliška SvrčkováEliška Svrčková
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 8 37.40 0.0 324.00
7 37 Nikola KrálováNikola Králová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
06 10 36.95 0.0 319.00
8 42 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 15 35.97 0.0 307.00
9 74 Eliška JunáškováEliška Junášková
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 13 35.89 0.0 306.00
10 198 Lucie DřevováLucie Dřevová
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
05 1 35.08 0.0 296.00
11 150 Eliška GottfriedováEliška Gottfriedová
zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora
06 2 35.04 0.0 296.00
12 34 Veronika KolářováVeronika Kolářová
6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav
05 14 34.83 0.0 293.00
13 201 Kristýna StránskáKristýna Stránská
ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav
06 7 34.20 0.0 286.00
14 77 Michaela KošnerováMichaela Košnerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 12 33.88 0.0 282.00
15 163 Johana ChadalíkováJohana Chadalíková
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 16 33.20 0.0 274.00
16 4 Eliška MelounováEliška Melounová
3ZSkolin3ZSkolin
07 4 33.16 0.0 273.00
17 20 Nikola VágnerováNikola Vágnerová
ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská
06 32.70 0.0 268.00
18 165 Nikol ŠerclováNikol Šerclová
ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk
05 9 30.43 0.0 241.00
19 89 Veronika StaráVeronika Stará
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 11 29.72 0.0 232.00
20 5 Lucie NehasilováLucie Nehasilová
3ZSkolin3ZSkolin
06 5 27.52 0.0 207.00
Celkem 20 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1713
2 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1428
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 1352
4 NAtálie KondrátováNAtálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1321
5 Sandra PetrákováSandra Petráková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 1157
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 1152
7 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin3ZSkolin 1105
8 Estella VolfováEstella Volfová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1099
9 Emma JežkováEmma Ježková 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1097
10 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1064
11 Karolína PošepnáKarolína Pošepná 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 1061
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 1059
13 Tereza VeseláTereza Veselá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 1036
14 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0930
15 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0924
16 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin3ZSkolin 0918
17 Monika AdámkováMonika Adámková 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0896
18 Elen PlíškováElen Plíšková 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0890
19 Valentýna OlivováValentýna Olivová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0852
20 Natálie ŠiškováNatálie Šišková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0771
21 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0698
22 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0662
23 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0656
24 Johana ChadalíkováJohana Chadalíková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0653
25 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0584
26 Lucie KozelkováLucie Kozelková 07 3ZSkolin3ZSkolin 0578
27 Sára PeetersSára Peeters 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0566
28 Viktorie OlivováViktorie Olivová 05 3ZSkolin3ZSkolin 0544
29 Nela VávrováNela Vávrová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0540
30 Kamila ČvančarováKamila Čvančarová 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0488
31 Rosalia VersteegováRosalia Versteegová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0477
32 Laura SvobodováLaura Svobodová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0473
33 Ela KoníčkováEla Koníčková 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0470
34 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0466
35 Kristýna HonsováKristýna Honsová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0461
36 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0460
37 E. Sarah HargreavesE. Sarah Hargreaves 07 3ZSkolin3ZSkolin 0456
38 Zuzana BubancováZuzana Bubancová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0447
39= KArolína KošnerováKArolína Košnerová 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0419
39= Anna KošťákováAnna Košťáková 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0419
39= Ela VostráEla Vostrá 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0419
42 Natálie OvčačíkováNatálie Ovčačíková 05 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0384
43= Eliška SvrčkováEliška Svrčková 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0324
43= Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0324
45 Nikola KrálováNikola Králová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0319
46 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0307
47 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0306
48 Lucie DřevováLucie Dřevová 05 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0296
49 Michaela KošnerováMichaela Košnerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0282
50 Eliška MelounováEliška Melounová 07 3ZSkolin3ZSkolin 0273
51 Nikol ŠerclováNikol Šerclová 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0241
52 Ester ČapkováEster Čapková 05 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0219
53 Lucie NehasilováLucie Nehasilová 06 3ZSkolin3ZSkolin 0207
54 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ a MŠ Komenského NymburkZŠ a MŠ Komenského Nymburk 0157
55= Veronika StaráVeronika Stará 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
55= Karolína ŠpringerováKarolína Špringerová 06 3ZSkolin3ZSkolin 0000
55= Eliška SukdolákováEliška Sukdoláková 07 3ZSkolin3ZSkolin 0000
55= Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
55= Veronika KolářováVeronika Kolářová 05 6. ZŠ Mladá Boleslav6. ZŠ Mladá Boleslav 0000
55= Kristýna StránskáKristýna Stránská 06 ZŠ Stará BoleslavZŠ Stará Boleslav 0000
55= Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
55= NAtálie KrupičkováNAtálie Krupičková 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0000
55= Eliška GottfriedováEliška Gottfriedová 06 zš žižkov kutna horazš žižkov kutna hora 0000
55= Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0000
55= Nikola VejrychováNikola Vejrychová 07 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
55= Nikola VágnerováNikola Vágnerová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
55= Michaela DosoudilováMichaela Dosoudilová 06 ZŠ Benešov DukelskáZŠ Benešov Dukelská 0000
Celkem 67 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 2081
2 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1758
3 zš žižkov kutna hora{8} 1586
4 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 1498
5 ZŠ Stará Boleslav{8} 1347
6 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1155
7 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1058
8 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 1039
9 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1035
10 zš žižkov kutna hora{8} 994
11 ZŠ Benešov Dukelská{8} 946
12 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 919
13 zš žižkov kutna hora{8} 871
14 zš žižkov kutna hora{8} 862
15 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 799
16 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 752
17 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 696
18 ZŠ Stará Boleslav{8} 691
19 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 681
20 ZŠ Stará Boleslav{8} 668
21 zš žižkov kutna hora{8} 667
22 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 664
23 ZŠ Stará Boleslav{8} 632
24 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 568
25 ZŠ Stará Boleslav{8} 560
25 ZŠ Stará Boleslav{8} 560
27 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 559
28 ZŠ Stará Boleslav{8} 557
29 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 552
30 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 528
31 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 523
32 ZŠ Stará Boleslav{8} 517
33 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 513
34 ZŠ Benešov Dukelská{8} 508
35 zš žižkov kutna hora{8} 503
36 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 485
37 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 484
38 ZŠ Benešov Dukelská{8} 470
39 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 465
40 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 434
41 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 419
42 ZŠ Stará Boleslav{8} 411
43 ZŠ Benešov Dukelská{8} 404
43 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 404
43 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 404
46 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 382
47 zš žižkov kutna hora{8} 0
47 zš žižkov kutna hora{8} 0
47 zš žižkov kutna hora{8} 0
47 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
47 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
47 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
47 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
47 zš žižkov kutna hora{8} 0
47 ZŠ Stará Boleslav{8} 0
47 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
47 ZŠ Stará Boleslav{8} 0
47 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
47 Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 0
47 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1769
2 ZŠ Stará Boleslav{8} 1237
3 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1187
4 zš žižkov kutna hora{8} 1136
5 ZŠ Stará Boleslav{8} 1121
6 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1085
7 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1018
8 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 960
9 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 940
10 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 879
11 ZŠ Benešov Dukelská{8} 839
12 ZŠ Stará Boleslav{8} 815
13 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 776
14 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 719
15 ZŠ Stará Boleslav{8} 702
16 zš žižkov kutna hora{8} 682
17 zš žižkov kutna hora{8} 647
18 ZŠ Benešov Dukelská{8} 639
19 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 542
20 zš žižkov kutna hora{8} 535
21 ZŠ Benešov Dukelská{8} 510
22 zš žižkov kutna hora{8} 509
23 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 484
24 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 458
25 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 422
26 ZŠ Stará Boleslav{8} 376
27 ZŠ Benešov Dukelská{8} 370
28 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 360
29 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 355
30 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 345
31 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 332
32 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 326
33 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 308
34 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 304
35 ZŠ Benešov Dukelská{8} 297
36 zš žižkov kutna hora{8} 281
37 ZŠ Benešov Dukelská{8} 270
38 ZŠ Stará Boleslav{8} 254
39 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 233
40 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 229
41 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 218
42 zš žižkov kutna hora{8} 209
43 zš žižkov kutna hora{8} 0
43 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
43 ZŠ Stará Boleslav{8} 0
43 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
43 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
43 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
43 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
43 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
43 ZŠ Stará Boleslav{8} 0
43 zš žižkov kutna hora{8} 0
43 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
43 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
43 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
43 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
43 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1988
2 ZŠ Čáslav Sadová{8} 1421
3 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 1418
4 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1309
5 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 1271
6 ZŠ Čáslav Sadová{8} 1237
7 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1202
8 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1196
9 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 1192
10 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 1159
11 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1117
12 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1072
13 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 1069
14 ZŠ Čáslav Sadová{8} 1054
15 ZŠ Benešov Dukelská{8} 953
16 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 886
17 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 872
18 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 746
19 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 698
20 ZŠ Čáslav Sadová{8} 674
21 ZŠ Benešov Dukelská{8} 670
22 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 659
23 ZŠ Benešov Dukelská{8} 647
24 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 605
25 ZŠ Čáslav Sadová{8} 541
25 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 541
27 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 531
28 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 513
29 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 512
30 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 484
31 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 470
32 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 436
33 ZŠ Benešov Dukelská{8} 429
33 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 429
35 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 425
36 ZŠ Benešov Dukelská{8} 406
37 ZŠ Čáslav Sadová{8} 389
38 ZŠ Benešov Dukelská{8} 388
39 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 379
40 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 350
41 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 347
42 ZŠ Benešov Dukelská{8} 305
43 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 276
44 ZŠ T. G. Masaryka Poděbrady{8} 0
44 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
44 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 0
44 TJ Sokol Kolín-atletika{8} 0
44 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
44 ZŠ Čáslav Sadová{8} 0
44 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
44 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
44 ZŠ Čáslav Sadová{8} 0
44 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
44 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
44 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
44 ZŠ Čáslav Sadová{8} 0
44 ZŠ Čáslav Sadová{8} 0
44 ZŠ a MŠ Brandýs n/L Palachova 337{8} 0
Celkem 58 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1713
2 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1428
3 zš žižkov kutna hora{8} 1352
4 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 1321
5 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 1157
6 3ZSkolin{8} 1152
7 3ZSkolin{8} 1105
8 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1099
9 ZŠ Stará Boleslav{8} 1097
10 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1064
11 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 1061
12 ZŠ Benešov Dukelská{8} 1059
13 ZŠ Stará Boleslav{8} 1036
14 zš žižkov kutna hora{8} 930
15 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 924
16 3ZSkolin{8} 918
17 zš žižkov kutna hora{8} 896
18 ZŠ Stará Boleslav{8} 890
19 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 852
20 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 771
21 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 698
22 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 662
23 ZŠ Stará Boleslav{8} 656
24 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 653
25 zš žižkov kutna hora{8} 584
26 3ZSkolin{8} 578
27 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 566
28 3ZSkolin{8} 544
29 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 540
30 ZŠ Stará Boleslav{8} 488
31 zš žižkov kutna hora{8} 477
32 ZŠ Benešov Dukelská{8} 473
33 zš žižkov kutna hora{8} 470
34 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 466
35 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 461
36 zš žižkov kutna hora{8} 460
37 3ZSkolin{8} 456
38 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 447
39 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 419
39 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 419
39 ZŠ Stará Boleslav{8} 419
42 zš žižkov kutna hora{8} 384
43 ZŠ Stará Boleslav{8} 324
43 ZŠ Benešov Dukelská{8} 324
45 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 319
46 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 307
47 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 306
48 ZŠ Stará Boleslav{8} 296
49 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 282
50 3ZSkolin{8} 273
51 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 241
52 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 219
53 3ZSkolin{8} 207
54 ZŠ a MŠ Komenského Nymburk{8} 157
55 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
55 3ZSkolin{8} 0
55 3ZSkolin{8} 0
55 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
55 6. ZŠ Mladá Boleslav{8} 0
55 zš žižkov kutna hora{8} 0
55 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412{8} 0
55 ZŠ Stará Boleslav{8} 0
55 zš žižkov kutna hora{8} 0
55 SKP Olympia Kutná Hora z.s.{8} 0
55 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
55 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
55 ZŠ Benešov Dukelská{8} 0
Celkem 67 závodníků