výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala

Chodov (5. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.62
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 3 07.84
3 53 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.15
4 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 2 08.37
5 16 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:35) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.28
2 87 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.70
3 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.72
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Rostislav KopčoRostislav Kopčo 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 13:35) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.08
2 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.35
3 69 Anthony GötzeAnthony Götze 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 08.71
4 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.92
5 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 13:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.53
2 76 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.89
3 92 Sebastian LiebscherSebastian Liebscher 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 5 09.28
4 66 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.42
Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.62
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 3 07.84
3 82 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.08
4 53 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.15
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.28
6 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.35
7 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 2 08.37
8 85 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.53
9 87 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.70
10 69 Anthony GötzeAnthony Götze 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 08.71
11 76 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.89
12 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.92
13 92 Sebastian LiebscherSebastian Liebscher 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 5 09.28
14 66 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.42
15 16 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.67
16 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.72
17 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.75
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Rostislav KopčoRostislav Kopčo 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 14:05) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.52
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 07.81
3 82 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 07.99
4 53 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.07
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.22
6 85 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 13:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.47
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.79
3 90 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.91
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.15
5 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.29
6 63 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.36
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.49
2 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.28
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.36
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.25
5 93 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.77
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.22
3 54 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.54
4 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.17
5 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 13:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 90 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.09
2 63 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.42
3 57 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.68
4 13 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.49
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.77
3 90 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.09
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.22
5 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.28
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.36
7 63 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.42
8 54 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.54
9 57 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.68
10 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.17
11 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.25
12 13 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.29
13 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.49
14 93 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.82

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.42
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.48
3 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.53
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.88
5 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.06
6 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.09
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 08.38
2 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.67
3 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.99
4 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.04
5 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.51
6 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 13:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.49
2 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.78
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.01
4 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.10
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.12
Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 13:25) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.61
2 95 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.65
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.97
4 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.11
5 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.24
6 59 Nika BordusaNika Bordusa 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 09.31
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 13:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.64
2 78 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.86
3 71 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.35
4 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.40
5 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 08.38
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.42
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.48
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.49
5 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 08.53
6 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.61
7 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.64
8 95 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.65
9 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.67
10 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.78
11 78 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.86
12 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.88
13 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.97
14 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.99
15 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.01
16 Markéta NeimontaiteMarkéta Neimontaite 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.04
17 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 09.06
18 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.09
19 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.10
20 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.11
21 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.12
22 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.24
23 59 Nika BordusaNika Bordusa 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 09.31
24 71 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.35
25 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.40
26 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.51
27 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.66
28 Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.67
Antonie PlavcováAntonie Plavcová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.5.2019 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.35
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 08.36
3 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.44
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.57
5 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 08.76
6 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.77
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.5.2019 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.47
2 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.70
3 95 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.78
4 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.86
5 78 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.94
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 09.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 13:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.80
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.90
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.91
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.98
5 31 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.03
6 73 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.78
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.90
3 46 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.61
4 Hana TrnkováHana Trnková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.14
5 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.30
6 Kristýna TichotováKristýna Tichotová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.80
2 79 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.95
3 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.31
4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.59
5 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.95
Eliška FrantováEliška Frantová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.82
2 73 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.89
3 Laura VosátkováLaura Vosátková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.47
4 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.58
5 74 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.05
6 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.07
2 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.46
3 55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.71
4 59 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.19
5 62 Julia LiebscherJulia Liebscher 07 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 10.71
Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.88
2 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.36
3 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.53
4 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.82
5 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.00
6 96 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.78
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.80
3 31 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.82
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.88
5 73 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.89
6 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.90
7 79 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.95
8 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.07
9 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.31
10 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.36
11 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.46
12 Laura VosátkováLaura Vosátková 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.47
13 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.53
14 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.58
15 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.59
16 46 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.61
17 55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.71
18 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.82
19 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.95
20 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.00
21 74 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.05
22 Hana TrnkováHana Trnková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.14
23 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.15
24 59 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.19
25 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.30
26 96 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.63
27 62 Julia LiebscherJulia Liebscher 07 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 10.71
28 Kristýna TichotováKristýna Tichotová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.41
Eliška FrantováEliška Frantová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Amálie KošinováAmálie Košinová 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:31) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.17
2 Daniel NetíkDaniel Netík 11 AK SokolovAK Sokolov 4 10.38
3 Jiří LicehamrJiří Licehamr 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.60
4 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.67
5 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.26
6 Filip GrosserFilip Grosser 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:31) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.11
2 Marek SmažíkMarek Smažík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.95
3 Tadeáš GrosserTadeáš Grosser 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.72
4 Jan VastlJan Vastl 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.93
5 Filip LichnerFilip Lichner 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.00
6 Jan AndrejkivJan Andrejkiv 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:31) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.80
2 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.67
3 Marek SojkaMarek Sojka 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.04
4 Tomáš KlimentTomáš Kliment 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 13.46
5 Jan KlimentJan Kliment 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:31) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.64
2 Leoš PůhonýLeoš Půhoný 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.91
3 Jakub KuchtaJakub Kuchta 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.99
4 Maxmilián HrečanukMaxmilián Hrečanuk 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.17
Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.11
2 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.17
3 Daniel NetíkDaniel Netík 11 AK SokolovAK Sokolov 4 10.38
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.64
5 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.80
6 Marek SmažíkMarek Smažík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.95
7 Jiří LicehamrJiří Licehamr 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 11.60
8 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.67
8 Zdeněk BarcalZdeněk Barcal 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.67
10 Tadeáš GrosserTadeáš Grosser 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 11.72
11 Leoš PůhonýLeoš Půhoný 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.91
12 Jan VastlJan Vastl 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.93
13 Jakub KuchtaJakub Kuchta 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.99
14 Filip LichnerFilip Lichner 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.00
15 Marek SojkaMarek Sojka 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.04
16 Bartoloměj AndreovskýBartoloměj Andreovský 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.26
17 Jan AndrejkivJan Andrejkiv 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.54
18 Filip GrosserFilip Grosser 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.64
19 Tomáš KlimentTomáš Kliment 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 13.46
20 Jan KlimentJan Kliment 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.63
21 Maxmilián HrečanukMaxmilián Hrečanuk 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 14.17
Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 11:51) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.90
2 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.00
3 Daniel NetíkDaniel Netík 11 AK SokolovAK Sokolov 2 10.19
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.25
5 Marek SmažíkMarek Smažík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.76
6 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.95
2 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.31
3 26 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.37
4 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.60
5 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.66
6 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.24
2 26 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.58
3 Jakub VosátkoJakub Vosátko 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.20
4 Martin PachmanMartin Pachman 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.51
5 Jan MarinčJan Marinč 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.60
Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.47
2 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.73
3 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.91
4 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.25
Lukáš BalogLukáš Balog 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.54
2 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.70
3 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.99
4 Adam JeřábekAdam Jeřábek 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.17
5 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.61
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.24
2 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.47
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.54
4 26 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.58
5 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.70
6 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.73
7 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.91
8 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.99
9 Adam JeřábekAdam Jeřábek 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.17
10 Jakub VosátkoJakub Vosátko 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.20
11 Martin PachmanMartin Pachman 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.51
12 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.61
13 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.25
14 Jan MarinčJan Marinč 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.60
Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS
Lukáš BalogLukáš Balog 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:02) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.66
2 Adéla NetíkováAdéla Netíková 11 AK SokolovAK Sokolov 4 10.49
3 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.42
4 Natálie ValešováNatálie Valešová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.73
Nella HöhnlováNella Höhnlová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:02) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.72
2 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.34
3 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.05
4 Anna RudolfováAnna Rudolfová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.89
Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:02) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.64
2 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.51
3 Eliška DurdíkováEliška Durdíková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.58
4 Lilien StaňkováLilien Staňková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.32
Andrea KřeháčkováAndrea Křeháčková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:02) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.23
2 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.94
3 Agáta PůhonáAgáta Půhoná 10 neregistrovaníneregistrovaní 5 11.10
4 Marie CihlováMarie Cihlová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.15
5 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.44
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.5.2019 - 10:02) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína PilousováPavlína Pilousová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.44
2 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.28
3 Ema GarlíkováEma Garlíková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.65
4 Valerie MudrováValerie Mudrová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.22
5 Kateřina StřelcováKateřina Střelcová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.64
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.66
3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.72
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 10.23
5 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.34
6 Pavlína PilousováPavlína Pilousová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 10.44
7 Adéla NetíkováAdéla Netíková 11 AK SokolovAK Sokolov 4 10.49
8 Elen SvobodováElen Svobodová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.94
9 Agáta PůhonáAgáta Půhoná 10 neregistrovaníneregistrovaní 5 11.10
10 Marie CihlováMarie Cihlová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.15
11 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.28
12 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.42
13 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.44
14 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.51
15 Eliška DurdíkováEliška Durdíková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.58
16 Ema GarlíkováEma Garlíková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.65
17 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.05
18 Valerie MudrováValerie Mudrová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.22
19 Lilien StaňkováLilien Staňková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.32
20 Kateřina StřelcováKateřina Střelcová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.53
21 Natálie ValešováNatálie Valešová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.73
22 Anna RudolfováAnna Rudolfová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.89
Nella HöhnlováNella Höhnlová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 DNS
Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Andrea KřeháčkováAndrea Křeháčková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 11:41) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.51
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.55
3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.67
4 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.98
5 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.24
6 Pavlína PilousováPavlína Pilousová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.31
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.33
2 93 Miriam StrahlMiriam Strahl 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 2 09.34
3 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.40
4 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.50
5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 09.68
6 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.71
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.34
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.64
3 98 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.07
4 60 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.14
5 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.48
Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.48
2 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.91
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.04
4 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.38
5 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Miriam StrahlMiriam Strahl 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 2 09.47
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.68
3 71 Jessica MüllerJessica Müller 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 10.05
4 Eliška HolatováEliška Holatová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.24
5 Zena El-KayssiZena El-Kayssi 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.41
2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.61
3 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.69
4 33 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.99
5 Nikola SládkováNikola Sládková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.10
6 Dominika DercováDominika Dercová 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.34
2 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.41
3 93 Miriam StrahlMiriam Strahl 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 2 09.47
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.48
5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.61
6 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.64
7 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.68
8 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.69
9 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.91
10 33 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.99
11 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.04
12 71 Jessica MüllerJessica Müller 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 1 10.05
13 98 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.07
14 Nikola SládkováNikola Sládková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.10
15 60 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.14
16 Eliška HolatováEliška Holatová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.24
17 Dominika DercováDominika Dercová 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.27
18 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.38
19 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.39
20 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.48
21 Zena El-KayssiZena El-Kayssi 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.65
Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.40
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.89
3 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 2 12.60
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.69
Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.52
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 4 11.94
3 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 12.78
4 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.83
5 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.92
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.74
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 14.20
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.40
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.52
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.89
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.92
5 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 4 11.94
6 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 2 12.60
7 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.69
8 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.74
9 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 12.78
10 Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.83
11 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.07
12 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 14.20
Roman RehakRoman Rehak 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 15:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.35
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.52
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.96
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 1 11.98
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.10
6 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 03 AK SokolovAK Sokolov 6 12.56
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.28
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 4 13.66
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.90
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.93
5 90 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.34
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 14.46
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.5.2019 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.40
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.85
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.47
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 15.01
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.50
6 Lucia ReifarthLucia Reifarth 02 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 6 15.52
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.5.2019 - 14:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 13.72
2 90 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.98
3 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.56
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.87
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.46
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.5.2019 - 14:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.88
2 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.35
3 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.64
4 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 16.32
Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.40
2 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 13.72
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.85
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.88
5 90 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.98
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 14.35
7 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.47
8 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 14.56
9 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.64
10 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.87
11 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 15.01
12 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.46
13 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 15.50
14 Lucia ReifarthLucia Reifarth 02 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 6 15.52
15 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 16.32
Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DQ

800 m - Žáci

(ne, 5.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:14.03
2 53 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 14 2:14.62
3 58 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 2:15.34
4 49 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:25.68
5 51 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:26.72
6 85 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:27.28
7 87 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:29.44
8 82 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13 2:29.82
9 66 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 9 2:30.18
10 69 Anthony GötzeAnthony Götze 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 4 2:32.28
11 76 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 2:33.76
12 92 Sebastian LiebscherSebastian Liebscher 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 8 2:50.86
13 16 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12 2:52.91
14 89 Dominik JílekDominik Jílek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:05.17
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žáci

(ne, 5.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 77 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:22.69
2 90 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:40.24
3 97 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 New Roll RunnersNew Roll Runners 10 2:43.63
4 54 Alexandr KulaAlexandr Kula 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:45.64
5 57 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11 2:48.93
6 26 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:48.98
7 63 Vojtěch MikešVojtěch Mikeš 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:54.69
8 29 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:58.97
9 13 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:03.13
10 93 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 3:05.21
11 47 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 3:18.37
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 5.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 2:24.28
MS 90 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:40.08
3 78 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:40.84
4 95 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 2:43.38
5 52 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:45.80
6 78 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 2:47.22
7 71 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 7 2:51.28
8 59 Nika BordusaNika Bordusa 05 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 6 3:00.83
9 76 Eliška MolčanováEliška Molčanová 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 9 3:02.48
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 5.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 80 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1 2:27.39
2 73 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 9 2:33.89
3 65 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:37.60
4 31 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:39.26
5 79 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10 2:40.25
6 93 Miriam StrahlMiriam Strahl 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 17 2:52.05
7 98 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:54.66
8 74 Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12 2:55.77
9 33 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:57.63
10 59 Kateřina BodlákováKateřina Bodláková 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:58.06
11 46 Kateřina KoubkováKateřina Koubková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 3:00.37
12 71 Jessica MüllerJessica Müller 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 14 3:00.48
13 83 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 3:00.72
14 60 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:05.79
15 49 Sára CihlováSára Cihlová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 3:14.51
16 62 Julia LiebscherJulia Liebscher 07 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 13 3:25.30
55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18 DNS
96 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 15 DNS
Celkem 18 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 5.5.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 94 16:02.34
2 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 56 16:43.42
3 Tomáš KožákTomáš Kožák 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 78 16:50.78
4 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 55 16:53.22
5 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 39 17:18.73
6 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 17:34.02
7 Milan KožákMilan Kožák 65 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 70 17:38.60
8 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27 17:43.07
9 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 90 17:57.41
10 Radek KrummerRadek Krummer 88 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 93 18:08.88
11 Tomáš LangTomáš Lang 73 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 43 18:29.16
12 Marek MacháčekMarek Macháček 76 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 84 19:08.73
13 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 72 19:15.29
14 Martin KňavaMartin Kňava 83 Bike a běh OstrovBike a běh Ostrov 77 19:32.15
15 Adam KunešAdam Kuneš 89 neregistrovaníneregistrovaní 31 19:58.06
16 Jan AndreovskýJan Andreovský 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 75 20:09.31
17 Otakar HůrkaOtakar Hůrka 79 Bike a běh OstrovBike a běh Ostrov 47 20:16.65
18 Tomáš GrosserTomáš Grosser 77 Karlovarský vegetarianKarlovarský vegetarian 29 20:22.31
19 Petr KorellusPetr Korellus 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 98 21:08.58
20 Vladimír DicáVladimír Dicá 60 TJ Slavoj Bečov nad TeplouTJ Slavoj Bečov nad Teplou 76 22:34.55
21 Jiří HatašJiří Hataš 87 neregistrovaníneregistrovaní 83 22:35.37
22 Jakub TvarůžekJakub Tvarůžek 04 neregistrovaníneregistrovaní 95 22:36.13
23 Jan ProkopJan Prokop 70 Pupkani KVPupkani KV 26 23:12.27
24 Martin TvarůžekMartin Tvarůžek 70 neregistrovaníneregistrovaní 66 23:42.50
25 Václav MikešVáclav Mikeš 55 Sport JosefovSport Josefov 65 24:18.56
26 Milan ProcházkaMilan Procházka 64 neregistrovaníneregistrovaní 3 24:18.66
27 Filip ParihuzičFilip Parihuzič 04 FK Baník SokolovFK Baník Sokolov 71 26:02.21
28 Manfred KrassaManfred Krassa 44 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 68 26:39.07
29 Oldřich DvořákOldřich Dvořák 52 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 93 27:31.77
30 František HolečekFrantišek Holeček 58 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 69 33:54.83
Dušan ParihuzičDušan Parihuzič 77 AK SokolovAK Sokolov 93 DNS
Václav BechyňskýVáclav Bechyňský 81 New Roll RunnersNew Roll Runners 76 DNS
Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 71 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 86 DNS
Marek VášaMarek Váša 81 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 30 DNS
Vítek BrožekVítek Brožek 99 Witte Bike TeamWitte Bike Team 59 DNS
Celkem 35 závodníků

5000 m - Ženy

(ne, 5.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Romana LubinováRomana Lubinová 69 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54 21:24.85
2 Eliška KováčováEliška Kováčová 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 89 22:10.49
3 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16 22:22.05
4 Jana ČočkováJana Čočková 76 Bike a běh OstrovBike a běh Ostrov 92 22:28.42
5 Martina KabilováMartina Kabilová 69 Aces team Karlovy VaryAces team Karlovy Vary 49 22:33.25
6 Eva FousováEva Fousová 82 Aces team Karlovy VaryAces team Karlovy Vary 58 22:41.69
7 Irena ŠípováIrena Šípová 62 Aces team Karlovy VaryAces team Karlovy Vary 51 25:14.23
8 Jana ŠplinarováJana Šplinarová 64 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 27 25:15.93
9 Marcela KantnerováMarcela Kantnerová 79 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 46 27:20.78
10 Věra PravcováVěra Pravcová 74 Šneci v běhuŠneci v běhu 87 27:58.26
Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 96 Witte Bike TeamWitte Bike Team 82 DNS
Ivana VávrůIvana Vávrů 88 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 64 DNS
Jana KuchválkováJana Kuchválková 81 TJ Baník KrásnoTJ Baník Krásno 85 DNS
Nela KristenováNela Kristenová 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 53 DNS
Jana ŠplinarováJana Šplinarová 64 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 33 DNS
Celkem 15 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.10
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.04
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.25
4 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 13.47
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.21
2 47 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.54
3 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 15.29
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.10
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 13.04
3 29 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.21
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 13.25
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 13.47
6 47 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.54
7 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 15.29

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.45
2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.18
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 12.32
4 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 12.40
5 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.60
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 11.17
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.19
3 55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.38
4 93 Miriam StrahlMiriam Strahl 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 5 12.61
5 62 Julia LiebscherJulia Liebscher 07 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 4 14.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 11.17
2 65 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.45
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.18
4 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.19
5 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 12.32
6 55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.38
7 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 12.40
8 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 12.60
9 93 Miriam StrahlMiriam Strahl 08 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 5 12.61
10 62 Julia LiebscherJulia Liebscher 07 SV BraunsbedraSV Braunsbedra 4 14.53
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS

Skok vysoký - Žáci

(ne, 5.5.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 1.77
MS Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
93 1.70
3 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 8 1.60
MS Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
99 1.60
5 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 1.35
6 76 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3 1.35
7 58 Jan ApolenJan Apolen
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 1 1.30
Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 6 DNS
69 Anthony GötzeAnthony Götze
SV BraunsbedraSV Braunsbedra
05 2 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 5.5.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 1.45
2 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 1.35
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 9 1.53
2 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 6 1.45
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 8 1.40
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3 1.35
5 Nela SchornáNela Schorná
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 7 1.35
6 Valentina SlabováValentina Slabová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 1.30
7 59 Nika BordusaNika Bordusa
SV BraunsbedraSV Braunsbedra
05 1 1.25
8 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 2 1.20
9 Kristýna VítkováKristýna Vítková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 4 1.15
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 5.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 65 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 1.33
2 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1 1.33
3 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 5 1.30
4 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 1.25
5 93 Miriam StrahlMiriam Strahl
SV BraunsbedraSV Braunsbedra
08 7 1.20
6 55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 8 1.15
7 Nikola HořtováNikola Hořtová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 2 1.15
Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 10 NM
Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 3 NM
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 6 NM
83 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 9 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 14 6.41 0.0
2 Kryštof LinhartKryštof Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
99 2 6.22 0.0
3 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 13 6.04 0.0
4 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 11 5.75 0.0
5 Lukáš VolfLukáš Volf
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 12 5.62 0.0
6 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 7 5.44 0.0
7 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 8 5.35 0.0
8 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 10 5.24 0.0
9 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 5 5.11 0.0
10 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 4.99 0.0
11 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 6 4.87 0.0
12 Rostislav KopčoRostislav Kopčo
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1 4.42 0.0
Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 4 NM 0.0
Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 5.5.2019 - 10:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠimčíkováBarbora Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 9 09.12 0.0
2 65 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 8 08.78 0.0
3 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 7 08.63 0.0
4 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 6 07.62 0.0
5 55 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 10 07.61 0.0
6 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 07.39 0.0
7 Tereza GottschierováTereza Gottschierová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 07.36 0.0
8 Eliška OtcovskáEliška Otcovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 07.13 0.0
9 83 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 06.59 0.0
10 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 2 06.33 0.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 5.5.2019 - 10:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 09.22 0.0
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 08.82 0.0
3 57 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 08.00 0.0
4 77 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 1 07.32 0.0
5 Kryštof PelcKryštof Pelc
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 06.75 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 6 10.48 0.0
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 09.83 0.0
3 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 4 08.78 0.0
4 Lucia ReifarthLucia Reifarth
SV BraunsbedraSV Braunsbedra
02 2 08.42 0.0
Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 3 DNS 0.0
Alia AbdelkaderAlia Abdelkader
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 DNS 0.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4 10.19 0.0
2 Kateřina PotužníkováKateřina Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 14 09.04 0.0
3 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 13 08.70 0.0
4 Veronika VeseláVeronika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 07.98 0.0
5 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 9 07.71 0.0
6 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 07.24 0.0
7 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 12 07.22 0.0
8 Natálie HekelováNatálie Hekelová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 2 07.06 0.0
9 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 06.66 0.0
10 71 Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 11 06.00 0.0
11 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1 05.92 0.0
12 Hana OpichalováHana Opichalová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 6 05.69 0.0
13 Nikola HekelováNikola Hekelová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 3 05.67 0.0
Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 15 DNS 0.0
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 13.11 0.0
2 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 11.79 0.0
3 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 09.43 0.0
4 49 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 6 08.66 0.0
5 82 Vilém ŠmídlVilém Šmídl
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3 07.17 0.0
6 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 5 06.99 0.0
7 69 Anthony GötzeAnthony Götze
SV BraunsbedraSV Braunsbedra
05 1 06.55 0.0
Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 8 DNS 0.0
Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 4 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 5.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
90 2 09.43 0.0
2 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1 08.80 0.0
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 6kg - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 12.29 0.0
2 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 6 12.21 0.0
3 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 10.77 0.0
4 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 4 10.68 0.0
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 3 09.01 0.0
6 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 1 07.53 0.0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 5.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4 15.90 0.0
2 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
95 12.12 0.0
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 11.07 0.0
4 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
98 3 10.59 0.0
5 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 10.45 0.0
6 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
98 11 10.10 0.0
7 Tomáš VanturaTomáš Vantura
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
79 8 10.04 0.0
8 Martin GreschnerMartin Greschner
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
19 1 10.03 0.0
9 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
93 10 09.51 0.0
10 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 9 09.39 0.0
11 Karel PítaKarel Píta
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
91 5 08.80 0.0
12 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 2 08.54 0.0
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 6 DNS 0.0
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 NM 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 5.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 8 52.67 0.0
2 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 1 26.96 0.0
3 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 6 25.84 0.0
4 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
90 2 24.62 0.0
5 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 5 19.18 0.0
6 Valérie PelcováValérie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 7 18.00 0.0
7 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 3 17.19 0.0
8 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
03 4 16.07 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 5.5.2019 - 14:01) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 6 34.03 0.0
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 5 23.29 0.0
3 Roman RehakRoman Rehak
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 9 21.74 0.0
4 Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 21.68 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 5.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 2 57.11 0.0
2 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3 54.12 0.0
3 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 1 39.30 0.0
4 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 7 35.60 0.0
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 6 31.84 0.0
6 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 4 24.73 0.0
Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 8 DNS 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 5.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 2 48.67 0.0
2 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 8 46.29 0.0
3 Filip LitavskýFilip Litavský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
96 4 39.83 0.0
4 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
95 5 33.67 0.0
5 Tomáš VanturaTomáš Vantura
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
79 11 28.46 0.0
6 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
93 12 27.75 0.0
7 Martin StřelecMartin Střelec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
81 10 27.74 0.0
8 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
98 3 24.88 0.0
9 Karel PítaKarel Píta
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
91 7 21.88 0.0
Petr ErnstPetr Ernst
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 1 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků