výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV

Praha- Stromovka (24. 4. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 6 07.81 616.00
2 Matěj MlejnekMatěj Mlejnek 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 08.29 478.00
3 Jiří BrodaJiří Broda 03 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 4 08.34 465.00
4 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5 08.72 369.00
5 Dat Phung TUANDat Phung TUAN 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 7 09.06 291.00
Yuilan SidunYuilan Sidun 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrubýTomáš Hrubý 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 4 08.28 481.00
2 Matyáš SmolaMatyáš Smola 04 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 7 08.46 434.00
3 Jan NeubauerJan Neubauer 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 08.61 396.00
4 Martin KomárekMartin Komárek 04 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 3 08.65 386.00
5 Tomáš LazókTomáš Lazók 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 08.77 357.00
6 František HYCLFrantišek HYCL 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 5 09.77 156.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 6 07.81 616.00
2 Tomáš HrubýTomáš Hrubý 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 4 08.28 481.00
3 Matěj MlejnekMatěj Mlejnek 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 08.29 478.00
4 Jiří BrodaJiří Broda 03 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 4 08.34 465.00
5 Matyáš SmolaMatyáš Smola 04 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 7 08.46 434.00
6 Jan NeubauerJan Neubauer 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 08.61 396.00
7 Martin KomárekMartin Komárek 04 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 3 08.65 386.00
8 Jakub KopřivaJakub Kopřiva 04 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 5 08.72 369.00
9 Tomáš LazókTomáš Lazók 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 08.77 357.00
10 Dat Phung TUANDat Phung TUAN 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 7 09.06 291.00
11 František HYCLFrantišek HYCL 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 5 09.77 156.00
Yuilan SidunYuilan Sidun 03 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 09:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Minja IvanovičMinja Ivanovič 05 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 5 08.64 388.00
2 Jan HurdaJan Hurda 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 08.75 362.00
3 Marek VáňaMarek Váňa 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 7 09.09 285.00
4 Adam KosAdam Kos 06 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 3 09.16 270.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 2 09.48 207.00
6 11 Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský 06 Trojské gymnázium BTrojské gymnázium B 8 09.51 201.00
7 Xuanyu LinXuanyu Lin 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 10.03 116.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 09:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch WasserbauerVojtěch Wasserbauer 05 Trojské gymnázium BTrojské gymnázium B 8 08.69 376.00
2 1 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 4 09.07 289.00
3 Vojtěch NantlVojtěch Nantl 05 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 3 09.07 289.00
4 Vincent VáclavíkVincent Václavík 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 7 09.32 237.00
5 Petr HrubýPetr Hrubý 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 5 09.74 161.00
6 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 10.29 81.00
7 6 Alexander NěmecAlexander Němec 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 10.34 75.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Minja IvanovičMinja Ivanovič 05 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 5 08.64 388.00
2 Vojtěch WasserbauerVojtěch Wasserbauer 05 Trojské gymnázium BTrojské gymnázium B 8 08.69 376.00
3 Jan HurdaJan Hurda 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 4 08.75 362.00
4 1 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 4 09.07 289.00
4 Vojtěch NantlVojtěch Nantl 05 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 3 09.07 289.00
6 Marek VáňaMarek Váňa 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 7 09.09 285.00
7 Adam KosAdam Kos 06 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 3 09.16 270.00
8 Vincent VáclavíkVincent Václavík 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 7 09.32 237.00
9 Jan NovotnýJan Novotný 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 2 09.48 207.00
10 11 Vojtěch VeselskýVojtěch Veselský 06 Trojské gymnázium BTrojské gymnázium B 8 09.51 201.00
11 Petr HrubýPetr Hrubý 05 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 5 09.74 161.00
12 Xuanyu LinXuanyu Lin 07 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 10.03 116.00
13 Jiří ŠtěpánJiří Štěpán 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 10.29 81.00
14 6 Alexander NěmecAlexander Němec 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 10.34 75.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 09:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 08.40 729.00
2 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 04 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 7 08.94 582.00
3 Michaela VoithováMichaela Voithová 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 09.48 449.00
4 Tereza KaralováTereza Karalová 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 4 09.61 419.00
5 Kateřina PeremskáKateřina Peremská 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 09.66 408.00
6 Simona SkladanáSimona Skladaná 05 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 3 10.17 302.00
7 9 Michaela VoštiarováMichaela Voštiarová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 8 10.28 281.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 09:20) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 7 08.12 812.00
2 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 3 09.25 504.00
3 Anna KymlováAnna Kymlová 04 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 6 09.44 458.00
4 3 Eliška LandováEliška Landová 04 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 2 09.51 442.00
5 Anna KočárkováAnna Kočárková 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 09.89 359.00
6 Julie HačeckáJulie Hačecká 04 Trojské gymnázium BTrojské gymnázium B 4 10.09 318.00
7 Barbora PačesováBarbora Pačesová 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 8 10.16 304.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 7 08.12 812.00
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 6 08.40 729.00
3 Karolína VokurkováKarolína Vokurková 04 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 7 08.94 582.00
4 Tereza KolínováTereza Kolínová 05 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 3 09.25 504.00
5 Anna KymlováAnna Kymlová 04 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 6 09.44 458.00
6 Michaela VoithováMichaela Voithová 04 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 09.48 449.00
7 3 Eliška LandováEliška Landová 04 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 2 09.51 442.00
8 Tereza KaralováTereza Karalová 03 ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14ZŠ Stoss - MPV U Uranie 14 4 09.61 419.00
9 Kateřina PeremskáKateřina Peremská 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 09.66 408.00
10 Anna KočárkováAnna Kočárková 05 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 5 09.89 359.00
11 Julie HačeckáJulie Hačecká 04 Trojské gymnázium BTrojské gymnázium B 4 10.09 318.00
12 Barbora PačesováBarbora Pačesová 03 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 8 10.16 304.00
13 Simona SkladanáSimona Skladaná 05 Trojské gymnázium ATrojské gymnázium A 3 10.17 302.00
14 9 Michaela VoštiarováMichaela Voštiarová 05 Gymnázium Duhovka s.r.o.Gymnázium Duhovka s.r.o. 8 10.28 281.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marija JablanovičMarija Jablanovič 05 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 5 08.97 574.00
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 09.07 548.00
3 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 09.45 456.00
4 8 Sára StanovskáSára Stanovská 05 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 7 09.58 426.00
5 Claire BaralClaire Baral 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 09.60 422.00
6 Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková 05 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 6 09.98 340.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 09:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gaja RybkováGaja Rybková 07 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 3 09.17 523.00
2 Dina RybkováDina Rybková 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 7 09.20 516.00
3 7 Eliška NebesářováEliška Nebesářová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 09.30 492.00
4 Andrea VondruškováAndrea Vondrušková 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 10.22 293.00
5 Malvína ChamrádováMalvína Chamrádová 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 10.38 263.00
6 Eleonor MakrisEleonor Makris 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 10.64 218.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marija JablanovičMarija Jablanovič 05 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 5 08.97 574.00
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 3 09.07 548.00
3 Gaja RybkováGaja Rybková 07 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 3 09.17 523.00
4 Dina RybkováDina Rybková 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 7 09.20 516.00
5 7 Eliška NebesářováEliška Nebesářová 06 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 6 09.30 492.00
6 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 2 09.45 456.00
7 8 Sára StanovskáSára Stanovská 05 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 7 09.58 426.00
8 Claire BaralClaire Baral 06 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 09.60 422.00
9 Kateřina MotyčkováKateřina Motyčková 05 FZŠ Umělecká, Praha 7FZŠ Umělecká, Praha 7 6 09.98 340.00
10 Andrea VondruškováAndrea Vondrušková 07 ZŠ TusarovaZŠ Tusarova 2 10.22 293.00
11 Malvína ChamrádováMalvína Chamrádová 07 Gymnázium Nad ŠtolouGymnázium Nad Štolou 4 10.38 263.00
12 Eleonor MakrisEleonor Makris 06 ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Praha 7ZŠ Fr. Plamínkové s RVJ, Pr... 5 10.64 218.00