výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata

Praha - FZŠ Chodovická (25. 4. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KlímaMaxim Klíma 04 fzs chodovickafzs chodovicka 4 08.14 520.00
2 Filip LarischFilip Larisch 03 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1 08.47 431.00
3 Jan BelšánJan Belšán 04 ZŠ SataliceZŠ Satalice 3 08.59 401.00
4 Leon KesianLeon Kesian 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 08.90 327.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 3 07.41 742.00
2 Tomáš ŘěhákTomáš Řěhák 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 4 07.76 631.00
3 Jakub PovolnýJakub Povolný 04 fzs chodovickafzs chodovicka 2 07.90 589.00
4 Milan SoukupMilan Soukup 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 08.36 460.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KučeraDavid Kučera 03 fzs chodovickafzs chodovicka 3 08.20 503.00
2 Adam NovákAdam Novák 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 08.24 492.00
3 Jan MuchkaJan Muchka 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 08.72 369.00
4 Matyáš RakušanMatyáš Rakušan 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 1 09.19 264.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis PitákDenis Piták 03 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 08.08 537.00
2 Lubomír KadeřábekLubomír Kadeřábek 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 08.50 423.00
3 Matouš HroníkMatouš Hroník 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 3 08.66 383.00
4 Vojtěch ZvoníčekVojtěch Zvoníček 05 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 1 09.28 245.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lazizbek AmrillaevLazizbek Amrillaev 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 08.34 465.00
2 Dan BezchlebaDan Bezchleba 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2 08.49 426.00
3 Tomáš OrlíkTomáš Orlík 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 4 08.69 376.00
4 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 09.28 245.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TaitlVáclav Taitl 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 08.08 537.00
2 Michal JandaMichal Janda 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 3 08.18 509.00
3 Jan StejskalJan Stejskal 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2 08.42 444.00
4 Ondřej ŠerákOndřej Šerák 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 08.77 357.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1 07.73 640.00
2 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 4 08.55 411.00
3 Artem MikhailovArtem Mikhailov 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2 08.81 347.00
4 Michal HložekMichal Hložek 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 3 09.07 289.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 3 07.41 742.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1 07.73 640.00
3 Tomáš ŘěhákTomáš Řěhák 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 4 07.76 631.00
4 Jakub PovolnýJakub Povolný 04 fzs chodovickafzs chodovicka 2 07.90 589.00
5 Denis PitákDenis Piták 03 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 08.08 537.00
5 Václav TaitlVáclav Taitl 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 08.08 537.00
7 Maxim KlímaMaxim Klíma 04 fzs chodovickafzs chodovicka 4 08.14 520.00
8 Michal JandaMichal Janda 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 3 08.18 509.00
9 David KučeraDavid Kučera 03 fzs chodovickafzs chodovicka 3 08.20 503.00
10 Adam NovákAdam Novák 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 08.24 492.00
11 Lazizbek AmrillaevLazizbek Amrillaev 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 08.34 465.00
12 Milan SoukupMilan Soukup 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 08.36 460.00
13 Jan StejskalJan Stejskal 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2 08.42 444.00
14 Filip LarischFilip Larisch 03 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1 08.47 431.00
15 Dan BezchlebaDan Bezchleba 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2 08.49 426.00
16 Lubomír KadeřábekLubomír Kadeřábek 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 08.50 423.00
17 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 4 08.55 411.00
18 Jan BelšánJan Belšán 04 ZŠ SataliceZŠ Satalice 3 08.59 401.00
19 Matouš HroníkMatouš Hroník 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 3 08.66 383.00
20 Tomáš OrlíkTomáš Orlík 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 4 08.69 376.00
21 Jan MuchkaJan Muchka 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 08.72 369.00
22 Ondřej ŠerákOndřej Šerák 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 08.77 357.00
23 Artem MikhailovArtem Mikhailov 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2 08.81 347.00
24 Leon KesianLeon Kesian 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 08.90 327.00
25 Michal HložekMichal Hložek 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 3 09.07 289.00
26 Matyáš RakušanMatyáš Rakušan 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 1 09.19 264.00
27 Vojtěch ZvoníčekVojtěch Zvoníček 05 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 1 09.28 245.00
27 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 09.28 245.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŘehákováAneta Řeháková 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1 09.06 551.00
2 Petra JeřábkováPetra Jeřábková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 3 09.77 384.00
3 Karina KirevaKarina Kireva 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 09.86 365.00
4 Karin MájováKarin Májová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 4 10.17 302.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HeralováViktorie Heralová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 3 09.31 489.00
2 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1 09.43 461.00
3 Lucie JonášováLucie Jonášová 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 09.61 419.00
4 Adéla VojtkováAdéla Vojtková 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 10.73 203.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NovákováKlára Nováková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1 08.55 687.00
2 Theodora KalendováTheodora Kalendová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 4 08.83 610.00
3 Ela DušováEla Dušová 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 3 10.05 326.00
4 Anna FuchsováAnna Fuchsová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2 10.42 256.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 4 09.04 556.00
2 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 3 09.09 543.00
3 Adéla KalinováAdéla Kalinová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2 09.43 461.00
4 Liliana ZupferováLiliana Zupferová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1 10.41 258.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 3 09.10 541.00
2 Andrea HorelicováAndrea Horelicová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2 09.43 461.00
3 Michaela KastnerováMichaela Kastnerová 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 4 09.57 428.00
4 Monika StekláMonika Steklá 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 1 09.60 422.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 4 08.85 605.00
2 Julie OhankováJulie Ohanková 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 2 09.22 511.00
3 Sofie ObrdováSofie Obrdová 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 3 09.74 391.00
4 Linda SynovcováLinda Synovcová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1 10.15 306.00
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalia WeberováNathalia Weberová 07 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1 09.04 556.00
2 Anna BulířováAnna Bulířová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 09.91 355.00
3 Veronika VíznerováVeronika Víznerová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 10.18 300.00
4 Valérie TaškeValérie Taške 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2 10.33 272.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 05 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 09.28 496.00
2 Vanda PráškováVanda Prášková 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2 09.56 431.00
3 Olivie PrausováOlivie Prausová 05 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 4 10.18 300.00
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karla KoťováKarla Koťová 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 2 09.26 501.00
2 Ela RychtaříkováEla Rychtaříková 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 4 09.46 454.00
3 Anna KloudováAnna Kloudová 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 3 10.80 192.00
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 08.75 632.00
2 Kateřina HajnáKateřina Hajná 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 09.02 561.00
3 Natálie VopálenskáNatálie Vopálenská 06 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 4 10.21 295.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára NovákováKlára Nováková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1 08.55 687.00
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 08.75 632.00
3 Theodora KalendováTheodora Kalendová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 4 08.83 610.00
4 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 4 08.85 605.00
5 Kateřina HajnáKateřina Hajná 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 09.02 561.00
6 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 4 09.04 556.00
6 Nathalia WeberováNathalia Weberová 07 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1 09.04 556.00
8 Aneta ŘehákováAneta Řeháková 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1 09.06 551.00
9 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 3 09.09 543.00
10 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 3 09.10 541.00
11 Julie OhankováJulie Ohanková 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 2 09.22 511.00
12 Karla KoťováKarla Koťová 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 2 09.26 501.00
13 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 05 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 09.28 496.00
14 Viktorie HeralováViktorie Heralová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 3 09.31 489.00
15 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1 09.43 461.00
15 Adéla KalinováAdéla Kalinová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2 09.43 461.00
15 Andrea HorelicováAndrea Horelicová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2 09.43 461.00
18 Ela RychtaříkováEla Rychtaříková 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 4 09.46 454.00
19 Vanda PráškováVanda Prášková 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2 09.56 431.00
20 Michaela KastnerováMichaela Kastnerová 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 4 09.57 428.00
21 Monika StekláMonika Steklá 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 1 09.60 422.00
22 Lucie JonášováLucie Jonášová 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 09.61 419.00
23 Sofie ObrdováSofie Obrdová 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 3 09.74 391.00
24 Petra JeřábkováPetra Jeřábková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 3 09.77 384.00
25 Karina KirevaKarina Kireva 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 09.86 365.00
26 Anna BulířováAnna Bulířová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 09.91 355.00
27 Ela DušováEla Dušová 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 3 10.05 326.00
28 Linda SynovcováLinda Synovcová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1 10.15 306.00
29 Karin MájováKarin Májová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 4 10.17 302.00
30 Veronika VíznerováVeronika Víznerová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 10.18 300.00
30 Olivie PrausováOlivie Prausová 05 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 4 10.18 300.00
32 Natálie VopálenskáNatálie Vopálenská 06 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 4 10.21 295.00
33 Valérie TaškeValérie Taške 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2 10.33 272.00
34 Liliana ZupferováLiliana Zupferová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1 10.41 258.00
35 Anna FuchsováAnna Fuchsová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2 10.42 256.00
36 Adéla VojtkováAdéla Vojtková 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 10.73 203.00
37 Anna KloudováAnna Kloudová 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 3 10.80 192.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška FrykováEliška Fryková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1:53.23 613.00
2 Kateřina HajnáKateřina Hajná 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1:53.97 601.00
3 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1:58.05 538.00
4 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 2:01.63 485.00
5 Johana BaníkováJohana Baníková 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2:01.72 484.00
6 Karolína DědičováKarolína Dědičová 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2:04.58 443.00
7 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2:06.71 414.00
8 Jessika ForstováJessika Forstová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2:14.82 313.00
9 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2:16.79 290.00
10 Anna RučkováAnna Ručková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2:20.58 248.00
11 Linda SynovcováLinda Synovcová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 2:24.53 208.00
12 Ema KukačkováEma Kukačková 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2:30.84 151.00
13 Tereza VocetkováTereza Vocetková 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2:34.74 120.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie MasopustováLucie Masopustová 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1:54.53 592.00
2 Kateřina TymkováKateřina Tymková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1:55.18 582.00
3 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 1:56.86 556.00
4 Julie VršeckáJulie Vršecká 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1:56.91 555.00
5 Barbora ŠvejdováBarbora Švejdová 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1:59.44 517.00
6 Veronika VíznerováVeronika Víznerová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2:04.74 441.00
7 Eva HolubcováEva Holubcová 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 2:05.50 431.00
8 Alžběta KoubováAlžběta Koubová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2:06.14 422.00
9 Anastacia ŠabatováAnastacia Šabatová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2:07.37 406.00
10 Linda TicháLinda Tichá 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2:07.83 400.00
Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 05 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše DNS
Klára MikováKlára Miková 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára NovákováKlára Nováková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1:55.44 578.00
2 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 05 fzs chodovickafzs chodovicka 1:55.52 577.00
3 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1:57.33 549.00
4 Denisa KottováDenisa Kottová 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1:57.41 548.00
5 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1:58.72 528.00
6 Julie OhankováJulie Ohanková 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1:59.62 514.00
7 Denisa MarkováDenisa Marková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1:59.76 512.00
8 Eva BelšánováEva Belšánová 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 2:00.91 495.00
9 Valerie TaškeValerie Taške 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2:10.26 368.00
10 Kristýna HroníkováKristýna Hroníková 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2:18.75 268.00
11 Eliška HamplováEliška Hamplová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2:25.34 201.00
12 Adéla BrizgalováAdéla Brizgalová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2:26.70 188.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška FrykováEliška Fryková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1:53.23 613.00
2 Kateřina HajnáKateřina Hajná 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1:53.97 601.00
3 Lucie MasopustováLucie Masopustová 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1:54.53 592.00
4 Kateřina TymkováKateřina Tymková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1:55.18 582.00
5 Klára NovákováKlára Nováková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1:55.44 578.00
6 Petra SedláčkováPetra Sedláčková 05 fzs chodovickafzs chodovicka 1:55.52 577.00
7 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 1:56.86 556.00
8 Julie VršeckáJulie Vršecká 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1:56.91 555.00
9 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1:57.33 549.00
10 Denisa KottováDenisa Kottová 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1:57.41 548.00
11 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1:58.05 538.00
12 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1:58.72 528.00
13 Barbora ŠvejdováBarbora Švejdová 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1:59.44 517.00
14 Julie OhankováJulie Ohanková 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1:59.62 514.00
15 Denisa MarkováDenisa Marková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 1:59.76 512.00
16 Eva BelšánováEva Belšánová 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 2:00.91 495.00
17 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 2:01.63 485.00
18 Johana BaníkováJohana Baníková 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2:01.72 484.00
19 Karolína DědičováKarolína Dědičová 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2:04.58 443.00
20 Veronika VíznerováVeronika Víznerová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2:04.74 441.00
21 Eva HolubcováEva Holubcová 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 2:05.50 431.00
22 Alžběta KoubováAlžběta Koubová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2:06.14 422.00
23 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2:06.71 414.00
24 Anastacia ŠabatováAnastacia Šabatová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2:07.37 406.00
25 Linda TicháLinda Tichá 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2:07.83 400.00
26 Valerie TaškeValerie Taške 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2:10.26 368.00
27 Jessika ForstováJessika Forstová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2:14.82 313.00
28 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2:16.79 290.00
29 Kristýna HroníkováKristýna Hroníková 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2:18.75 268.00
30 Anna RučkováAnna Ručková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2:20.58 248.00
31 Linda SynovcováLinda Synovcová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 2:24.53 208.00
32 Eliška HamplováEliška Hamplová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2:25.34 201.00
33 Adéla BrizgalováAdéla Brizgalová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2:26.70 188.00
34 Ema KukačkováEma Kukačková 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2:30.84 151.00
35 Tereza VocetkováTereza Vocetková 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2:34.74 120.00
Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 05 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše DNS
Klára MikováKlára Miková 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip DohnalFilip Dohnal 04 fzs chodovickafzs chodovicka 4 4:52.56 603.00
2 Adam NovákAdam Novák 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 15 5:22.34 438.00
3 Kryštof NízkýKryštof Nízký 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 14 5:22.59 437.00
4 Daniel RadaDaniel Rada 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 18 5:23.60 431.00
5 Tomáš NykodýmTomáš Nykodým 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 16 5:43.51 335.00
6 Matyáš RakušanMatyáš Rakušan 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 19 5:51.38 300.00
7 David VocůDavid Voců 03 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 26 5:53.77 290.00
8 Jiří KopeckýJiří Kopecký 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 11 6:10.47 223.00
9 Jiří TlášekJiří Tlášek 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 23 6:25.15 171.00
10 Jaroslav VlčekJaroslav Vlček 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 8:02.26 0.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠpačekAdam Špaček 04 fzs chodovickafzs chodovicka 22 4:52.57 603.00
2 Marek VíznerMarek Vízner 04 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 24 5:04.67 533.00
3 Michal KölblMichal Kölbl 03 fzs chodovickafzs chodovicka 10 5:09.87 504.00
4 Tomáš HamaraTomáš Hamara 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 5:15.51 474.00
5 Jan GrossJan Gross 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 7 5:21.28 443.00
6 Jan MuchkaJan Muchka 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 12 5:24.04 429.00
7 Michal CarbochMichal Carboch 04 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 3 5:36.54 368.00
8 Michal HložekMichal Hložek 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 5:42.41 340.00
9 Vilém PráznýVilém Prázný 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 17 5:47.87 316.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robert NavrátilRobert Navrátil 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 5:02.25 547.00
2 Milan KadlecMilan Kadlec 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 8 5:02.30 547.00
3 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 25 5:21.31 443.00
4 Ondřej ŠerákOndřej Šerák 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 21 5:26.70 416.00
5 Vilém DoležalVilém Doležal 19 ZŠ SataliceZŠ Satalice 5 5:37.18 365.00
6 Lukáš StrnadLukáš Strnad 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 20 5:41.82 343.00
7 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 5:48.01 315.00
8 Jan BelšánJan Belšán 04 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1 6:05.60 242.00
9 Ondřej KebrtOndřej Kebrt 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 9 6:25.59 169.00
10 Jiří FaltaJiří Falta 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 6 6:42.45 117.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip DohnalFilip Dohnal 04 fzs chodovickafzs chodovicka 4 4:52.56 603.00
2 Adam ŠpačekAdam Špaček 04 fzs chodovickafzs chodovicka 22 4:52.57 603.00
3 Robert NavrátilRobert Navrátil 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 5:02.25 547.00
4 Milan KadlecMilan Kadlec 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 8 5:02.30 547.00
5 Marek VíznerMarek Vízner 04 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 24 5:04.67 533.00
6 Michal KölblMichal Kölbl 03 fzs chodovickafzs chodovicka 10 5:09.87 504.00
7 Tomáš HamaraTomáš Hamara 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 5:15.51 474.00
8 Jan GrossJan Gross 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 7 5:21.28 443.00
9 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 25 5:21.31 443.00
10 Adam NovákAdam Novák 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 15 5:22.34 438.00
11 Kryštof NízkýKryštof Nízký 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 14 5:22.59 437.00
12 Daniel RadaDaniel Rada 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 18 5:23.60 431.00
13 Jan MuchkaJan Muchka 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 12 5:24.04 429.00
14 Ondřej ŠerákOndřej Šerák 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 21 5:26.70 416.00
15 Michal CarbochMichal Carboch 04 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 3 5:36.54 368.00
16 Vilém DoležalVilém Doležal 19 ZŠ SataliceZŠ Satalice 5 5:37.18 365.00
17 Lukáš StrnadLukáš Strnad 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 20 5:41.82 343.00
18 Michal HložekMichal Hložek 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 5:42.41 340.00
19 Tomáš NykodýmTomáš Nykodým 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 16 5:43.51 335.00
20 Vilém PráznýVilém Prázný 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 17 5:47.87 316.00
21 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 5:48.01 315.00
22 Matyáš RakušanMatyáš Rakušan 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 19 5:51.38 300.00
23 David VocůDavid Voců 03 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 26 5:53.77 290.00
24 Jan BelšánJan Belšán 04 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1 6:05.60 242.00
25 Jiří KopeckýJiří Kopecký 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 11 6:10.47 223.00
26 Jiří TlášekJiří Tlášek 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 23 6:25.15 171.00
27 Ondřej KebrtOndřej Kebrt 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 9 6:25.59 169.00
28 Jiří FaltaJiří Falta 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 6 6:42.45 117.00
29 Jaroslav VlčekJaroslav Vlček 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 8:02.26 0.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kölbl, Hrouzek, Špaček, Jahoda Kölbl, Hrouzek, Špaček, Jahoda fzs chodovickafzs chodovicka 3 31.96 455.00
2 Novák, Kostka, Kesian, Kretov Novák, Kostka, Kesian, Kretov Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 32.03 450.00
3 Doležal, Belšán, Jáně, Larisch Doležal, Belšán, Jáně, Larisch ZŠ SataliceZŠ Satalice 2 33.02 386.00
Rakušan, Dalecký, Rejman, Krejčí Rakušan, Dalecký, Rejman, Krejčí ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soukup, Janda, Řěhák, Komínek Soukup, Janda, Řěhák, Komínek ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2 31.42 492.00
2 Zsiray, Rada, Plíhal, Tytyš Zsiray, Rada, Plíhal, Tytyš Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 33.34 367.00
3 Piták, Šerák, Vízner, Pálek Piták, Šerák, Vízner, Pálek ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 3 34.35 307.00
Povolný, Klíma, Chalupník, Kučera Povolný, Klíma, Chalupník, Kučera fzs chodovickafzs chodovicka 1 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Strnad, Muchka, Kadeřábek, Amrillaev Strnad, Muchka, Kadeřábek, Amrillaev ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 33.23 373.00
2 Stránský, Košatka, Gross, Savchenko Stránský, Košatka, Gross, Savchenko ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 4 33.40 363.00
3 Zvoníček, Hroník, Hůlka, Vlk Zvoníček, Hroník, Hůlka, Vlk ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2 34.01 327.00
4 Doškář, Šedivý, Schackwitz, Nykodým Doškář, Šedivý, Schackwitz, Nykodým Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 35.18 262.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veselý, Voců, Orlík, Bezchleba Veselý, Voců, Orlík, Bezchleba ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1 32.26 435.00
2 Stejskal, Taitl, Carboch, Kebrt Stejskal, Taitl, Carboch, Kebrt Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2 32.43 424.00
3 Nízký, Navrátil, Boch, Šubrt Nízký, Navrátil, Boch, Šubrt ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 3 33.17 377.00
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Hložek, Mikhailov, Procházka Dvořák, Hložek, Mikhailov, Procházka ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2 33.60 351.00
2 Čáp, Líbal, Prázný, Hangurbadžo Čáp, Líbal, Prázný, Hangurbadžo ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 1 34.53 297.00
3 Zábranský, Kopecký, Metelka, Čihák Zábranský, Kopecký, Metelka, Čihák ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 34.90 277.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soukup, Janda, Řěhák, Komínek Soukup, Janda, Řěhák, Komínek ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 2 31.42 492.00
2 Kölbl, Hrouzek, Špaček, Jahoda Kölbl, Hrouzek, Špaček, Jahoda fzs chodovickafzs chodovicka 3 31.96 455.00
3 Novák, Kostka, Kesian, Kretov Novák, Kostka, Kesian, Kretov Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 32.03 450.00
4 Veselý, Voců, Orlík, Bezchleba Veselý, Voců, Orlík, Bezchleba ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1 32.26 435.00
5 Stejskal, Taitl, Carboch, Kebrt Stejskal, Taitl, Carboch, Kebrt Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 2 32.43 424.00
6 Doležal, Belšán, Jáně, Larisch Doležal, Belšán, Jáně, Larisch ZŠ SataliceZŠ Satalice 2 33.02 386.00
7 Nízký, Navrátil, Boch, Šubrt Nízký, Navrátil, Boch, Šubrt ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 3 33.17 377.00
8 Strnad, Muchka, Kadeřábek, Amrillaev Strnad, Muchka, Kadeřábek, Amrillaev ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 33.23 373.00
9 Zsiray, Rada, Plíhal, Tytyš Zsiray, Rada, Plíhal, Tytyš Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 33.34 367.00
10 Stránský, Košatka, Gross, Savchenko Stránský, Košatka, Gross, Savchenko ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 4 33.40 363.00
11 Dvořák, Hložek, Mikhailov, Procházka Dvořák, Hložek, Mikhailov, Procházka ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2 33.60 351.00
12 Zvoníček, Hroník, Hůlka, Vlk Zvoníček, Hroník, Hůlka, Vlk ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 2 34.01 327.00
13 Piták, Šerák, Vízner, Pálek Piták, Šerák, Vízner, Pálek ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 3 34.35 307.00
14 Čáp, Líbal, Prázný, Hangurbadžo Čáp, Líbal, Prázný, Hangurbadžo ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 1 34.53 297.00
15 Zábranský, Kopecký, Metelka, Čihák Zábranský, Kopecký, Metelka, Čihák ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 3 34.90 277.00
16 Doškář, Šedivý, Schackwitz, Nykodým Doškář, Šedivý, Schackwitz, Nykodým Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 35.18 262.00
Rakušan, Dalecký, Rejman, Krejčí Rakušan, Dalecký, Rejman, Krejčí ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 1 DNF
Povolný, Klíma, Chalupník, Kučera Povolný, Klíma, Chalupník, Kučera fzs chodovickafzs chodovicka 1 DNF

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Heralová, Kmentová, Kubů, Kalendová Heralová, Kmentová, Kubů, Kalendová fzs chodovickafzs chodovicka 3 34.90 538.00
2 Procházková, Forstová, Brizgalová, čermáková Procházková, Forstová, Brizgalová, čermáková ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 35.76 484.00
3 Nováková, Rychtaříková, Koťová, Řeháková Nováková, Rychtaříková, Koťová, Řeháková Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 4 35.83 480.00
4 Hrodková, Vršecká, Holubová, Dědičová Hrodková, Vršecká, Holubová, Dědičová ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2 37.60 379.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prášková, Horáková, Veselá, Kastnerová Prášková, Horáková, Veselá, Kastnerová ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 3 36.25 455.00
2 Kalinová, Fuchsová, Šabatová, Hrdinová Kalinová, Fuchsová, Šabatová, Hrdinová ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 37.59 379.00
3 Součková, Raffayová, Švejdová, Švejdová Součková, Raffayová, Švejdová, Švejdová Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 2 38.45 334.00
4 Horelicová, Kalačová, Vocetková, Kvasničková Horelicová, Kalačová, Vocetková, Kvasničková ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 39.58 278.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubcová, Dryáková, Fryková, Dušová Holubcová, Dryáková, Fryková, Dušová ZŠ SataliceZŠ Satalice 1 37.49 385.00
2 Faltová, Dotlačilová, Duffková, Tóthová Faltová, Dotlačilová, Duffková, Tóthová Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 3 39.05 304.00
3 Steklá, Víznerová, Procházková, Šabatová Steklá, Víznerová, Procházková, Šabatová ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2 39.53 280.00
4 Svobodová, Poláčková, Vojtková, Hroníková Svobodová, Poláčková, Vojtková, Hroníková ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 41.02 214.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítkovská, Vosecká, Vopálenská, Baníková Vítkovská, Vosecká, Vopálenská, Baníková Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 3 35.71 487.00
2 Jonášová, Nováková, Kireva, Koubová Jonášová, Nováková, Kireva, Koubová Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 36.23 456.00
3 Havlová, Jelínková, Miková, Bulířová Havlová, Jelínková, Miková, Bulířová ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 39.34 289.00
4 Vondřichová, Kloudová, Štěpánková, Tichá Vondřichová, Kloudová, Štěpánková, Tichá ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 1 40.75 225.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Synovcová, Ohanková, Masopustová Pokorná, Synovcová, Ohanková, Masopustová Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 2 36.58 436.00
2 Křišťanová, Zvěřinová, Tymková, Marková Křišťanová, Zvěřinová, Tymková, Marková ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 3 36.83 421.00
3 Obrdová, Taške, Albrechtová, Kukačková Obrdová, Taške, Albrechtová, Kukačková Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 39.18 297.00
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Weberová, Ondráčková, Hajná, Malá Weberová, Ondráčková, Hajná, Malá ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 36.87 419.00
2 Nevoralová, Zupferová, Májová, Šilhavá Nevoralová, Zupferová, Májová, Šilhavá ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2 40.58 233.00
Hamplová, Klementová, Prausová, Steindlová Hamplová, Klementová, Prausová, Steindlová ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 1 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláčková, Brožová, Kómárová, Neufusová Sedláčková, Brožová, Kómárová, Neufusová fzs chodovickafzs chodovicka 1 36.07 466.00
2 Rakovcová, Tesařová, Houbová, Kohoutková Rakovcová, Tesařová, Houbová, Kohoutková Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 38.72 320.00
Kottová, Nováková, Maříková, Petříková Kottová, Nováková, Maříková, Petříková ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Heralová, Kmentová, Kubů, Kalendová Heralová, Kmentová, Kubů, Kalendová fzs chodovickafzs chodovicka 3 34.90 538.00
2 Vítkovská, Vosecká, Vopálenská, Baníková Vítkovská, Vosecká, Vopálenská, Baníková Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 3 35.71 487.00
3 Procházková, Forstová, Brizgalová, čermáková Procházková, Forstová, Brizgalová, čermáková ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 35.76 484.00
4 Nováková, Rychtaříková, Koťová, Řeháková Nováková, Rychtaříková, Koťová, Řeháková Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 4 35.83 480.00
5 Sedláčková, Brožová, Kómárová, Neufusová Sedláčková, Brožová, Kómárová, Neufusová fzs chodovickafzs chodovicka 1 36.07 466.00
6 Jonášová, Nováková, Kireva, Koubová Jonášová, Nováková, Kireva, Koubová Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 4 36.23 456.00
7 Prášková, Horáková, Veselá, Kastnerová Prášková, Horáková, Veselá, Kastnerová ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 3 36.25 455.00
8 Pokorná, Synovcová, Ohanková, Masopustová Pokorná, Synovcová, Ohanková, Masopustová Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 2 36.58 436.00
9 Křišťanová, Zvěřinová, Tymková, Marková Křišťanová, Zvěřinová, Tymková, Marková ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 3 36.83 421.00
10 Weberová, Ondráčková, Hajná, Malá Weberová, Ondráčková, Hajná, Malá ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 36.87 419.00
11 Holubcová, Dryáková, Fryková, Dušová Holubcová, Dryáková, Fryková, Dušová ZŠ SataliceZŠ Satalice 1 37.49 385.00
12 Kalinová, Fuchsová, Šabatová, Hrdinová Kalinová, Fuchsová, Šabatová, Hrdinová ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1 37.59 379.00
13 Hrodková, Vršecká, Holubová, Dědičová Hrodková, Vršecká, Holubová, Dědičová ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 2 37.60 379.00
14 Součková, Raffayová, Švejdová, Švejdová Součková, Raffayová, Švejdová, Švejdová Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 2 38.45 334.00
15 Rakovcová, Tesařová, Houbová, Kohoutková Rakovcová, Tesařová, Houbová, Kohoutková Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 2 38.72 320.00
16 Faltová, Dotlačilová, Duffková, Tóthová Faltová, Dotlačilová, Duffková, Tóthová Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 3 39.05 304.00
17 Obrdová, Taške, Albrechtová, Kukačková Obrdová, Taške, Albrechtová, Kukačková Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1 39.18 297.00
18 Havlová, Jelínková, Miková, Bulířová Havlová, Jelínková, Miková, Bulířová ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 2 39.34 289.00
19 Steklá, Víznerová, Procházková, Šabatová Steklá, Víznerová, Procházková, Šabatová ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 2 39.53 280.00
20 Horelicová, Kalačová, Vocetková, Kvasničková Horelicová, Kalačová, Vocetková, Kvasničková ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 4 39.58 278.00
21 Nevoralová, Zupferová, Májová, Šilhavá Nevoralová, Zupferová, Májová, Šilhavá ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 2 40.58 233.00
22 Vondřichová, Kloudová, Štěpánková, Tichá Vondřichová, Kloudová, Štěpánková, Tichá ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 1 40.75 225.00
23 Svobodová, Poláčková, Vojtková, Hroníková Svobodová, Poláčková, Vojtková, Hroníková ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 4 41.02 214.00
Hamplová, Klementová, Prausová, Steindlová Hamplová, Klementová, Prausová, Steindlová ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 1 DNF
Kottová, Nováková, Maříková, Petříková Kottová, Nováková, Maříková, Petříková ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 3 DNS

Skok vysoký - Žáci

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.40 Body
1 Mirek BoháčekMirek Boháček
fzs chodovickafzs chodovicka
03 3 1.65 504.00
2 Kryštof JáněKryštof Jáně
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 8 1.60 464.00
3= Václav TaitlVáclav Taitl
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 23 1.55 426.00
3= Matěj ChalupníkMatěj Chalupník
fzs chodovickafzs chodovicka
03 7 1.55 426.00
5= Jiří RejmanJiří Rejman
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
04 18 1.50 389.00
5= Matyáš KebrtMatyáš Kebrt
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 9 1.50 389.00
5= Tomáš KošatkaTomáš Košatka
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
04 10 1.50 389.00
5= Tomáš ŘěhákTomáš Řěhák
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 19 1.50 389.00
5= jiří Šubrtjiří Šubrt
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 22 1.50 389.00
10= Martin DvořákMartin Dvořák
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 6 1.45 352.00
10= Pham NguyenPham Nguyen
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
04 15 1.45 352.00
10= Kryštof NízkýKryštof Nízký
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
03 16 1.45 352.00
10= David KučeraDavid Kučera
fzs chodovickafzs chodovicka
03 12 1.45 352.00
14= Kamil ZsirayKamil Zsiray
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
03 26 1.40 317.00
14= Marek SchackwitzMarek Schackwitz
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 20 1.40 317.00
14= Dan BezchlebaDan Bezchleba
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 2 1.40 317.00
14= Lazizbek AmrillaevLazizbek Amrillaev
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
03 1 1.40 317.00
14= Vilém PráznýVilém Prázný
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
04 17 1.40 317.00
14= Adam DaleckýAdam Dalecký
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
05 5 1.40 317.00
14= Martin KretovMartin Kretov
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
03 11 1.40 317.00
14= Filip LarischFilip Larisch
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 13 1.40 317.00
14= Filip CacákFilip Cacák
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
04 4 1.40 317.00
23= Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
03 25 1.35 283.00
23= Artem MikhailovArtem Mikhailov
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 14 1.35 283.00
25= Lukáš StrnadLukáš Strnad
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 21 1.25 218.00
25= Lukáš VlkLukáš Vlk
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
03 24 1.25 218.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Daniela AlbrechtováDaniela Albrechtová
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 1 1.35 460.00
1= Barbora ŠvejdováBarbora Švejdová
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 36 1.35 460.00
1= Eliška FrykováEliška Fryková
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 9 1.35 460.00
1= Sarah KómárováSarah Kómárová
fzs chodovickafzs chodovicka
05 18 1.35 460.00
5= Anna VítkovskáAnna Vítkovská
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 31 1.30 409.00
5= Sára ZvěřinováSára Zvěřinová
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
05 34 1.30 409.00
5= Viktorie BrožováViktorie Brožová
fzs chodovickafzs chodovicka
05 3 1.30 409.00
5= Lucie HrodkováLucie Hrodková
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
06 14 1.30 409.00
5= Anastacia ŠabatováAnastacia Šabatová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 28 1.30 409.00
10= Anna VoseckáAnna Vosecká
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 33 1.25 359.00
10= Kateřina ŠvejdováKateřina Švejdová
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 37 1.25 359.00
10= Eliška RaffayováEliška Raffayová
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 35 1.25 359.00
10= Denisa KottováDenisa Kottová
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 19 1.25 359.00
10= Linda KubůLinda Kubů
fzs chodovickafzs chodovicka
05 21 1.25 359.00
15= Karolína JelínkováKarolína Jelínková
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
07 15 1.20 312.00
15= Karolína NovákováKarolína Nováková
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
07 24 1.20 312.00
15= Kristýna KarlíkováKristýna Karlíková
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
06 17 1.20 312.00
15= Andrea HorelicováAndrea Horelicová
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
06 13 1.20 312.00
15= Lucie HorákováLucie Horáková
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 12 1.20 312.00
15= Lucie DryákováLucie Dryáková
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 6 1.20 312.00
15= Adriana ŠiknerováAdriana Šiknerová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
05 29 1.20 312.00
15= Emma HolubováEmma Holubová
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
06 11 1.20 312.00
15= Denisa čermákováDenisa čermáková
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 4 1.20 312.00
15= Kristýna DuffkováKristýna Duffková
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
05 7 1.20 312.00
25= Lucie VondřichováLucie Vondřichová
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
06 32 1.15 266.00
25= Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
06 22 1.15 266.00
25= Nikola BrchlováNikola Brchlová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 2 1.15 266.00
25= Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
19 26 1.15 266.00
25= Bára KrálováBára Králová
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
07 20 1.15 266.00
25= Veronika KalačováVeronika Kalačová
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
05 16 1.15 266.00
25= Kristýna DotlačilováKristýna Dotlačilová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
05 5 1.15 266.00
25= Lucie MaláLucie Malá
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 23 1.15 266.00
33= Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 27 1.10 222.00
33= Eliška PetříkováEliška Petříková
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 25 1.10 222.00
33= Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
06 30 1.10 222.00
33= Barbora FaltováBarbora Faltová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
06 8 1.10 222.00
37 Eliška HamplováEliška Hamplová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
06 10 1.05 180.00
Celkem 37 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KostkaMartin Kostka
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
03 15 5.31 0.0 443.00
2 Marek VíznerMarek Vízner
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
04 25 5.17 0.0 415.00
3 Jan StejskalJan Stejskal
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 22 5.06 0.0 394.00
4 Matěj ChalupníkMatěj Chalupník
fzs chodovickafzs chodovicka
03 9 4.95 0.0 373.00
5 Milan SoukupMilan Soukup
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
03 21 4.84 0.0 352.00
6 Jakub PovolnýJakub Povolný
fzs chodovickafzs chodovicka
04 19 4.76 0.0 337.00
7 Roman HůlkaRoman Hůlka
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
02 8 4.71 0.0 328.00
8= Tomáš KebrtTomáš Kebrt
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 13 4.67 0.0 321.00
8= Jakub KomínekJakub Komínek
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 14 4.67 0.0 321.00
10 Hugo BochHugo Boch
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 1 4.65 0.0 317.00
11 Filip HrouzekFilip Hrouzek
fzs chodovickafzs chodovicka
03 7 4.62 0.0 312.00
12 Tomáš KošatkaTomáš Košatka
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
04 16 4.50 0.0 290.00
13 Jiří RejmanJiří Rejman
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
04 20 4.48 0.0 287.00
14 Kryštof JáněKryštof Jáně
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 10 4.47 0.0 285.00
15 Vojtěch FilippiVojtěch Filippi
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 6 4.37 0.0 267.00
16= Pham NguyenPham Nguyen
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
04 17 4.24 0.0 245.00
16= David VocůDavid Voců
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
03 26 4.24 0.0 245.00
18 Volodymyr TytyšVolodymyr Tytyš
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
04 24 4.23 0.0 244.00
19 Vilém DoležalVilém Doležal
ZŠ SataliceZŠ Satalice
19 3 4.21 0.0 240.00
20 Martin DvořákMartin Dvořák
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 5 4.20 0.0 239.00
21 Adam PlíhalAdam Plíhal
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
05 18 4.18 0.0 235.00
22 Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
03 27 4.08 0.0 219.00
23 Ondřej StránskýOndřej Stránský
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
03 23 4.04 0.0 212.00
24 Adam DaleckýAdam Dalecký
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
05 2 3.97 0.0 201.00
25 Lubomír KadeřábekLubomír Kadeřábek
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 11 3.93 0.0 195.00
26 Vojtěch ZvoníčekVojtěch Zvoníček
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
05 29 3.87 0.0 185.00
27 Dominik DoškářDominik Doškář
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 4 3.47 0.0 126.00
28 Jiří ZelenkaJiří Zelenka
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 28 3.41 0.0 118.00
29 Jakub KamarádJakub Kamarád
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 12 3.11 0.0 79.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VoseckáAnna Vosecká
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 33 4.40 0.0 403.00
2 Lucie MasopustováLucie Masopustová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
05 16 4.33 0.0 386.00
3= Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
05 18 4.24 0.0 364.00
3= Theodora KalendováTheodora Kalendová
fzs chodovickafzs chodovicka
06 8 4.24 0.0 364.00
5 Valerie SteindlováValerie Steindlová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
06 24 4.21 0.0 357.00
6 Aneta ŘehákováAneta Řeháková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
05 23 4.17 0.0 347.00
7 Julie VršeckáJulie Vršecká
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 34 4.13 0.0 338.00
8 Nathalia WeberováNathalia Weberová
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
07 35 4.09 0.0 329.00
9 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
fzs chodovickafzs chodovicka
05 17 4.05 0.0 319.00
10 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
fzs chodovickafzs chodovicka
07 10 4.01 0.0 310.00
11 Anna VítkovskáAnna Vítkovská
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 31 3.98 0.0 303.00
12 Gabriela NovákováGabriela Nováková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
05 36 3.96 0.0 299.00
13 Lucie MaláLucie Malá
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 14 3.90 0.0 285.00
14 Adéla KalinováAdéla Kalinová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 9 3.87 0.0 279.00
15 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 6 3.86 0.0 276.00
16 Eva HolubcováEva Holubcová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
05 5 3.84 0.0 272.00
17 Monika StekláMonika Steklá
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
07 25 3.83 0.0 270.00
18 Denisa SoučkováDenisa Součková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 37 3.74 0.0 250.00
19 Veronika VeseláVeronika Veselá
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
06 30 3.73 0.0 248.00
20 Michaela MaříkováMichaela Maříková
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 3.62 0.0 225.00
21 Petra JeřábkováPetra Jeřábková
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 7 3.60 0.0 220.00
22 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
07 26 3.54 0.0 208.00
23 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
06 27 3.50 0.0 200.00
24 Vanda PráškováVanda Prášková
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 20 3.48 0.0 196.00
25 Karolína RakovcováKarolína Rakovcová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
07 22 3.45 0.0 190.00
26 Kateřina TymkováKateřina Tymková
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
05 29 3.44 0.0 188.00
27 Barbora FaltováBarbora Faltová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
06 3 3.40 0.0 180.00
28= Natálie VopálenskáNatálie Vopálenská
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 32 3.36 0.0 172.00
28= Anna FuchsováAnna Fuchsová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 4 3.36 0.0 172.00
30 Denisa MarkováDenisa Marková
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
05 15 3.32 0.0 165.00
31 Sára TesařováSára Tesařová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 28 3.27 0.0 155.00
32 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
06 13 3.26 0.0 153.00
33 Ela DušováEla Dušová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 2 3.23 0.0 148.00
34 Nikola BrchlováNikola Brchlová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 1 3.22 0.0 146.00
35 Josefína PoláčkováJosefína Poláčková
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
07 19 3.13 0.0 130.00
36 Olivie PrausováOlivie Prausová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
05 21 3.04 0.0 114.00
37 Vilma KohoutkováVilma Kohoutková
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 11 1.44 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
04 12.73 0.0 651.00
2 Milan KrejčíMilan Krejčí
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
04 09.72 0.0 469.00
3 Kamil ZsirayKamil Zsiray
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
03 09.64 0.0 464.00
4 Vojtěch LíbalVojtěch Líbal
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
03 09.35 0.0 447.00
5 Filip HrouzekFilip Hrouzek
fzs chodovickafzs chodovicka
03 09.26 0.0 441.00
6 jiří Šubrtjiří Šubrt
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 08.90 0.0 420.00
7 Jakub PovolnýJakub Povolný
fzs chodovickafzs chodovicka
04 08.88 0.0 419.00
8 Tomáš ŠubrtTomáš Šubrt
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 08.79 0.0 413.00
9 Jakub KamarádJakub Kamarád
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 08.12 0.0 373.00
10 Michal JandaMichal Janda
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 07.58 0.0 341.00
11 Denis ČihákDenis Čihák
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 07.57 0.0 341.00
12 Martin KretovMartin Kretov
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
03 07.46 0.0 334.00
13 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 07.23 0.0 321.00
14 Artem SavchenkoArtem Savchenko
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
03 07.22 0.0 320.00
15 Martin ČápMartin Čáp
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
03 07.21 0.0 320.00
16 Jiří ZelenkaJiří Zelenka
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 07.13 0.0 315.00
17 Jaroslav VlčekJaroslav Vlček
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
04 06.91 0.0 302.00
18 Filip MetelkaFilip Metelka
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
03 06.69 0.0 289.00
19 Tomáš OrlíkTomáš Orlík
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
04 06.47 0.0 276.00
20 Michal KölblMichal Kölbl
fzs chodovickafzs chodovicka
03 06.45 0.0 275.00
21 Dominik DoškářDominik Doškář
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 04.88 0.0 184.00
Tomáš HamaraTomáš Hamara
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 DNS 0.0 0.00
Jiří TlášekJiří Tlášek
ZŠ SataliceZŠ Satalice
05 NM 0.0 0.00
Vojtěch FilippiVojtěch Filippi
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 NM 0.0 0.00
Tomáš PálekTomáš Pálek
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
03 NM 0.0 0.00
Volodymyr TytyšVolodymyr Tytyš
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
04 NM 0.0 0.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 1726
2 Adam NovákAdam Novák 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1380
3 Jakub PovolnýJakub Povolný 04 fzs chodovickafzs chodovicka 1345
4 Jan StejskalJan Stejskal 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1262
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1185
6 Tomáš ŘěhákTomáš Řěhák 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 1020
7 Václav TaitlVáclav Taitl 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0963
8 Marek VíznerMarek Vízner 04 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0948
9 Martin DvořákMartin Dvořák 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0942
10 Michal JandaMichal Janda 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0850
11 Denis PitákDenis Piták 03 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0844
12 Milan SoukupMilan Soukup 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0844
13 jiří Šubrtjiří Šubrt 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0809
14 Matěj ChalupníkMatěj Chalupník 03 fzs chodovickafzs chodovicka 0799
15 Lazizbek AmrillaevLazizbek Amrillaev 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0782
16 Kamil ZsirayKamil Zsiray 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0781
17 Ondřej ŠerákOndřej Šerák 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0773
18 Vojtěch ZvoníčekVojtěch Zvoníček 05 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0757
19 Vilém DoležalVilém Doležal 19 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0751
20 Kryštof JáněKryštof Jáně 03 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0749
21 Filip LarischFilip Larisch 03 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0748
22 Dan BezchlebaDan Bezchleba 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0743
23 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0726
24 Lukáš StrnadLukáš Strnad 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0716
25 Tomáš KošatkaTomáš Košatka 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0679
26 Jiří RejmanJiří Rejman 04 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0676
27 Lukáš VlkLukáš Vlk 03 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0661
28 Martin KretovMartin Kretov 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0651
29 Jan BelšánJan Belšán 04 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0643
30 Vilém PráznýVilém Prázný 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0633
31 Lubomír KadeřábekLubomír Kadeřábek 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0618
32= Adam ŠpačekAdam Špaček 04 fzs chodovickafzs chodovicka 0603
32= Filip DohnalFilip Dohnal 04 fzs chodovickafzs chodovicka 0603
34 Pham NguyenPham Nguyen 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0597
35= Robert NavrátilRobert Navrátil 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0547
35= Milan KadlecMilan Kadlec 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0547
37 Maxim KlímaMaxim Klíma 04 fzs chodovickafzs chodovicka 0520
38 Mirek BoháčekMirek Boháček 03 fzs chodovickafzs chodovicka 0504
39 Jan ZábranskýJan Zábranský 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0502
40 Tomáš HamaraTomáš Hamara 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0474
41 Milan KrejčíMilan Krejčí 04 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0469
42 Michal KölblMichal Kölbl 03 fzs chodovickafzs chodovicka 0455
43 Vojtěch LíbalVojtěch Líbal 03 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0447
44 Jan GrossJan Gross 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0443
45 Filip HrouzekFilip Hrouzek 03 fzs chodovickafzs chodovicka 0441
46 Daniel RadaDaniel Rada 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0431
47 Jan MuchkaJan Muchka 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0429
48 Tomáš ŠubrtTomáš Šubrt 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0413
49 Matyáš KebrtMatyáš Kebrt 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0389
50 Matouš HroníkMatouš Hroník 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0383
51 Jakub KamarádJakub Kamarád 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0373
52 Michal CarbochMichal Carboch 04 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0368
53 Artem MikhailovArtem Mikhailov 03 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0347
54 Denis ČihákDenis Čihák 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0341
55 Michal HložekMichal Hložek 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0340
56 Tomáš NykodýmTomáš Nykodým 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0335
57 Roman HůlkaRoman Hůlka 02 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0328
58= Jakub KomínekJakub Komínek 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0321
58= Tomáš KebrtTomáš Kebrt 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0321
58= Jakub ŠedivýJakub Šedivý 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0321
61= Martin ČápMartin Čáp 03 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0320
61= Artem SavchenkoArtem Savchenko 03 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0320
63 Adam DaleckýAdam Dalecký 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0317
64 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 04 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0315
65 Jaroslav VlčekJaroslav Vlček 04 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0302
66 Vojtěch FilippiVojtěch Filippi 03 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0267
67 David VocůDavid Voců 03 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0245
68 Volodymyr TytyšVolodymyr Tytyš 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0244
69= Filip MetelkaFilip Metelka 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0000
69= Jiří KopeckýJiří Kopecký 03 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0000
69= Kevin HangurbadžoKevin Hangurbadžo 04 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0000
69= Michal JahodaMichal Jahoda 03 fzs chodovickafzs chodovicka 0000
69= Jiří TlášekJiří Tlášek 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0000
69= Tomáš PálekTomáš Pálek 03 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0000
69= Jiří FaltaJiří Falta 04 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
69= Ondřej KebrtOndřej Kebrt 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0000
69= Adam PlíhalAdam Plíhal 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
69= Hugo BochHugo Boch 04 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0000
69= Dominik DoškářDominik Doškář 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0000
69= Ondřej StránskýOndřej Stránský 03 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0000
69= Matyáš RakušanMatyáš Rakušan 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0000
69= Leon KesianLeon Kesian 03 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
69= David KučeraDavid Kučera 03 fzs chodovickafzs chodovicka 0000
69= Tomáš OrlíkTomáš Orlík 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0000
69= Kryštof NízkýKryštof Nízký 03 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0000
69= Marek SchackwitzMarek Schackwitz 03 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0000
69= Filip CacákFilip Cacák 04 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0000
Celkem 87 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KřišťanováAdéla Křišťanová
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
05 18 45.01 0.0 417.00
2 Linda KubůLinda Kubů
fzs chodovickafzs chodovicka
05 19 41.57 0.0 375.00
3 Karla KoťováKarla Koťová
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
05 15 41.39 0.0 372.00
4 Julie VejtasováJulie Vejtasová
fzs chodovickafzs chodovicka
06 36 38.91 0.0 342.00
5 Johana BaníkováJohana Baníková
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 2 38.79 0.0 341.00
6 Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 22 37.81 0.0 329.00
7 Veronika VeseláVeronika Veselá
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
06 37 37.22 0.0 321.00
8 Julie HoubováJulie Houbová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 10 36.59 0.0 314.00
9 Daniela AlbrechtováDaniela Albrechtová
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 1 35.94 0.0 306.00
10 Karolína KlementováKarolína Klementová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
06 14 35.47 0.0 300.00
11 Nicol HavlováNicol Havlová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
06 9 34.47 0.0 288.00
12 Michaela MaříkováMichaela Maříková
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 20 33.99 0.0 283.00
13 Karolína VančurováKarolína Vančurová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
05 34 31.54 0.0 253.00
14 Linda TicháLinda Tichá
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
06 31 31.09 0.0 248.00
15 Johana VaculováJohana Vaculová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 33 30.55 0.0 242.00
16 Natálie ŠabatováNatálie Šabatová
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
07 28 29.99 0.0 235.00
17 Eva BelšánováEva Belšánová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 3 29.74 0.0 232.00
18 Michaela KastnerováMichaela Kastnerová
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
06 13 29.22 0.0 226.00
19 Karolína KoubováKarolína Koubová
fzs chodovickafzs chodovicka
05 16 29.10 0.0 225.00
20 Kateřina ŠvejdováKateřina Švejdová
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 30 29.04 0.0 224.00
21 Ela RychtaříkováEla Rychtaříková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 26 28.51 0.0 218.00
22 Adriana ŠiknerováAdriana Šiknerová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
05 29 28.33 0.0 216.00
23 Anežka NevoralováAnežka Nevoralová
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
07 21 28.14 0.0 213.00
24 Anna BulířováAnna Bulířová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
06 4 27.80 0.0 209.00
25 Kateřina PilnáKateřina Pilná
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 24 27.54 0.0 206.00
26 Karolína DědičováKarolína Dědičová
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 6 27.50 0.0 206.00
27 Anna KačírkováAnna Kačírková
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
07 11 27.33 0.0 204.00
28 Eliška PetříkováEliška Petříková
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 23 27.30 0.0 204.00
29 Linda VocetkováLinda Vocetková
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
07 38 27.20 0.0 202.00
30 Kateřina FaberováKateřina Faberová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
07 8 27.11 0.0 201.00
31 Eliška ProcházkováEliška Procházková
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
07 25 27.10 0.0 201.00
32 Bára KrálováBára Králová
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
07 17 26.35 0.0 193.00
33 Kristýna VejmělkováKristýna Vejmělková
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
05 35 24.81 0.0 175.00
34 Lucie DryákováLucie Dryáková
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 7 24.76 0.0 174.00
35 Denisa čermákováDenisa čermáková
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 5 24.52 0.0 171.00
36 Veronika KalačováVeronika Kalačová
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
05 12 23.58 0.0 161.00
37 Anna TóthováAnna Tóthová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
06 32 23.31 0.0 158.00
38 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
06 27 19.36 0.0 113.00
Celkem 38 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1405
2 Gabriela NovákováGabriela Nováková 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 1317
3 Nathalia WeberováNathalia Weberová 07 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1304
4= Klára NovákováKlára Nováková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 1265
4= Julie VejtasováJulie Vejtasová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 0039
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 1199
6 Kateřina HajnáKateřina Hajná 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 1162
7 Eliška FrykováEliška Fryková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 1073
8 Julie OhankováJulie Ohanková 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 1025
9 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0989
10= Lucie MasopustováLucie Masopustová 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0978
10= Anna RučkováAnna Ručková 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
11 Theodora KalendováTheodora Kalendová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 0974
12 Monika StekláMonika Steklá 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0972
13 Viktorie BrožováViktorie Brožová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0965
14 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0958
15= Denisa KottováDenisa Kottová 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 0907
15= Johana VaculováJohana Vaculová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0031
16 Aneta ŘehákováAneta Řeháková 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0898
17 Julie VršeckáJulie Vršecká 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0893
18 Vanda PráškováVanda Prášková 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0886
19= Lucie JonášováLucie Jonášová 05 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0875
19= Karolína KoubováKarolína Koubová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0029
20 Karla KoťováKarla Koťová 05 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0873
21 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0870
22 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0853
23 Adéla KřišťanováAdéla Křišťanová 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0838
24 Johana BaníkováJohana Baníková 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0825
25 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0819
26 Anastacia ŠabatováAnastacia Šabatová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0815
27= Andrea HorelicováAndrea Horelicová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0773
27= Anna KačírkováAnna Kačírková 07 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0027
28 Kateřina TymkováKateřina Tymková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0770
29= Daniela AlbrechtováDaniela Albrechtová 06 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0766
29= Linda VocetkováLinda Vocetková 07 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0027
30= Adéla KalinováAdéla Kalinová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0740
30= Kateřina FaberováKateřina Faberová 07 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0027
31 Eva BelšánováEva Belšánová 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0727
32 Eva HolubcováEva Holubcová 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0657
33 Linda TicháLinda Tichá 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0648
34 Petra JeřábkováPetra Jeřábková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0604
35 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0602
36 Kateřina ŠvejdováKateřina Švejdová 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0583
37= Petra SedláčkováPetra Sedláčková 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0577
37= Nicol HavlováNicol Havlová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0577
37= Anna TóthováAnna Tóthová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0023
39 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0569
40 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 fzs chodovickafzs chodovicka 0556
41 Lucie MaláLucie Malá 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 0551
42 Viktorie HeralováViktorie Heralová 06 fzs chodovickafzs chodovicka 0538
43 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0528
44 Denisa MarkováDenisa Marková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0512
45 Lucie VondřichováLucie Vondřichová 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0491
46 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 19 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0484
47= Barbora ŠvejdováBarbora Švejdová 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0460
47= Sarah KómárováSarah Kómárová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0460
49 Veronika VíznerováVeronika Víznerová 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0441
50= Alžběta KoubováAlžběta Koubová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0422
50= Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0422
52 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0403
53 Sofie ObrdováSofie Obrdová 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0391
54 Eliška HamplováEliška Hamplová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0381
55 Linda KubůLinda Kubů 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0375
56 Valerie TaškeValerie Taške 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0368
57 Anna BulířováAnna Bulířová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0355
58 Tereza NovákováTereza Nováková 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 0329
59 Ela DušováEla Dušová 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0326
60 Karolína NeufusováKarolína Neufusová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0319
61 Julie HoubováJulie Houbová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0314
62 Jessika ForstováJessika Forstová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0313
63= Denisa čermákováDenisa čermáková 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0312
63= Kristýna DuffkováKristýna Duffková 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0312
63= Lucie DryákováLucie Dryáková 06 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0312
63= Karolína NovákováKarolína Nováková 07 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0312
63= Kristýna KarlíkováKristýna Karlíková 06 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0312
68 Karin MájováKarin Májová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0302
69 Karolína KlementováKarolína Klementová 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0300
70 Natálie VopálenskáNatálie Vopálenská 06 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0295
71 Michaela MaříkováMichaela Maříková 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 0283
72 Kristýna HroníkováKristýna Hroníková 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0268
73= Veronika KalačováVeronika Kalačová 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0266
73= Kristýna DotlačilováKristýna Dotlačilová 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0266
73= Nikola BrchlováNikola Brchlová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0266
76 Karolína VančurováKarolína Vančurová 05 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0253
77 Natálie ŠabatováNatálie Šabatová 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0235
78 Michaela KastnerováMichaela Kastnerová 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0226
79 Adriana ŠiknerováAdriana Šiknerová 05 ZŠ SataliceZŠ Satalice 0216
80 Anežka NevoralováAnežka Nevoralová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0213
81 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0208
82 Adéla VojtkováAdéla Vojtková 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0203
83 Eliška ProcházkováEliška Procházková 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0201
84 Anna KloudováAnna Kloudová 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0192
85 Karolína RakovcováKarolína Rakovcová 07 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0190
86 Kristýna VejmělkováKristýna Vejmělková 05 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0175
87 Sára TesařováSára Tesařová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0155
88 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0153
89 Josefína PoláčkováJosefína Poláčková 07 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0130
90 Tereza VocetkováTereza Vocetková 06 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0120
91 Olivie PrausováOlivie Prausová 05 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0114
92 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 06 ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice 0113
93= Julie VršeckáJulie Vršecká 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0000
93= Natálie ŠabatováNatálie Šabatová 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0000
93= Anna TóthováAnna Tóthová 05 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0000
93= Ema KukačkováEma Kukačková 05 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0000
93= Adéla BrizgalováAdéla Brizgalová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0000
93= Eliška RaffayováEliška Raffayová 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0000
93= Emma HolubováEmma Holubová 06 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0000
93= Theodora KalendováTheodora Kalendová 05 fzs chodovickafzs chodovicka 0000
93= Karolína DědičováKarolína Dědičová 05 ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská 0000
93= Vilma KohoutkováVilma Kohoutková 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
93= Kateřina PilnáKateřina Pilná 06 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0000
93= Bára KrálováBára Králová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0000
93= Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
93= Eliška ProcházkováEliška Procházková 07 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0000
93= Veronika KalačováVeronika Kalačová 05 ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská 0000
93= Eliška PetříkováEliška Petříková 06 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 0000
93= Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 05 ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše 0000
93= Valérie TaškeValérie Taške 07 Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy 0000
93= Linda SynovcováLinda Synovcová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0000
93= Liliana ZupferováLiliana Zupferová 07 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0000
93= Karina KirevaKarina Kireva 06 Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600 0000
93= Anna FuchsováAnna Fuchsová 06 ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická 0000
93= Klára MikováKlára Miková 06 ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická 0000
93= Barbora FaltováBarbora Faltová 06 Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická 0000
93= Denisa MarkováDenisa Marková 05 ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE 0000
93= Ela RychtaříkováEla Rychtaříková 06 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... 0000
Celkem 126 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Novoborská{8} 1726
2 Základní škola Litvínovská 600{8} 1380
3 fzs chodovicka{8} 1345
4 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 1262
5 Základní škola Litvínovská 600{8} 1185
6 ZŠ Ratibořická{8} 1020
7 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 963
8 ZŠ Stoliňská{8} 948
9 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 942
10 ZŠ Ratibořická{8} 850
11 ZŠ Stoliňská{8} 844
11 ZŠ Ratibořická{8} 844
13 ZŠ Ratibořická{8} 809
14 fzs chodovicka{8} 799
15 ZŠ Fryčovická{8} 782
16 Základní škola Litvínovská 600{8} 781
17 ZŠ Stoliňská{8} 773
18 ZŠ Dolní Počernice{8} 757
19 ZŠ Satalice{8} 751
20 ZŠ Satalice{8} 749
21 ZŠ Satalice{8} 748
22 ZŠ Novoborská{8} 743
23 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 726
24 ZŠ Fryčovická{8} 716
25 ZŠ Novoborská{8} 679
26 ZŠ Stoliňská{8} 676
27 ZŠ Dolní Počernice{8} 661
28 Základní škola Litvínovská 600{8} 651
29 ZŠ Satalice{8} 643
30 ZŠ Dolní Počernice{8} 633
31 ZŠ Fryčovická{8} 618
32 fzs chodovicka{8} 603
32 fzs chodovicka{8} 603
34 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 597
35 ZŠ Novoborská{8} 547
35 ZŠ Ratibořická{8} 547
37 fzs chodovicka{8} 520
38 fzs chodovicka{8} 504
39 ZŠ Fryčovická{8} 502
40 ZŠ Ratibořická{8} 474
41 ZŠ Stoliňská{8} 469
42 fzs chodovicka{8} 455
43 ZŠ Dolní Počernice{8} 447
44 ZŠ Novoborská{8} 443
45 fzs chodovicka{8} 441
46 Základní škola Litvínovská 600{8} 431
47 ZŠ Fryčovická{8} 429
48 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 413
49 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 389
50 ZŠ Dolní Počernice{8} 383
51 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 373
52 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 368
53 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 347
54 ZŠ Fryčovická{8} 341
55 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 340
56 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 335
57 ZŠ Dolní Počernice{8} 328
58 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 321
58 ZŠ Ratibořická{8} 321
58 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 321
61 ZŠ Dolní Počernice{8} 320
61 ZŠ Novoborská{8} 320
63 ZŠ Stoliňská{8} 317
64 ZŠ Fryčovická{8} 315
65 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 302
66 ZŠ Satalice{8} 267
67 ZŠ Novoborská{8} 245
68 Základní škola Litvínovská 600{8} 244
69 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
69 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 0
69 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 0
69 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
69 ZŠ Ratibořická{8} 0
69 ZŠ Stoliňská{8} 0
69 ZŠ Dolní Počernice{8} 0
69 ZŠ Satalice{8} 0
69 ZŠ Fryčovická{8} 0
69 ZŠ Fryčovická{8} 0
69 fzs chodovicka{8} 0
69 ZŠ Novoborská{8} 0
69 ZŠ Novoborská{8} 0
69 ZŠ Stoliňská{8} 0
69 fzs chodovicka{8} 0
69 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
69 ZŠ Ratibořická{8} 0
69 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 0
69 ZŠ Novoborská{8} 0
Celkem 87 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Chodovická{8} 1405
2 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 1317
3 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 1304
4 Základní škola Litvínovská 600{8} 1265
5 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 1199
6 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 1162
7 ZŠ Satalice{8} 1073
8 Gymnázium Chodovická{8} 1025
9 ZŠ Fryčovická{8} 989
10 Gymnázium Chodovická{8} 978
11 fzs chodovicka{8} 974
12 ZŠ Stoliňská{8} 972
13 fzs chodovicka{8} 965
14 ZŠ Novoborská{8} 958
15 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 907
16 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 898
17 ZŠ Novoborská{8} 893
18 ZŠ Novoborská{8} 886
19 Základní škola Litvínovská 600{8} 875
20 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 873
21 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 870
22 ZŠ Novoborská{8} 853
23 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 838
24 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 825
25 ZŠ Ratibořická{8} 819
26 ZŠ Ratibořická{8} 815
27 ZŠ Stoliňská{8} 773
28 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 770
29 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 766
30 ZŠ Ratibořická{8} 740
31 ZŠ Satalice{8} 727
32 ZŠ Satalice{8} 657
33 ZŠ Dolní Počernice{8} 648
34 ZŠ Satalice{8} 604
35 ZŠ Fryčovická{8} 602
36 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 583
37 fzs chodovicka{8} 577
37 ZŠ Fryčovická{8} 577
39 ZŠ Novoborská{8} 569
40 fzs chodovicka{8} 556
41 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 551
42 fzs chodovicka{8} 538
43 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 528
44 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 512
45 ZŠ Dolní Počernice{8} 491
46 ZŠ Ratibořická{8} 484
47 fzs chodovicka{8} 460
47 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 460
49 ZŠ Stoliňská{8} 441
50 ZŠ Dolní Počernice{8} 422
50 Základní škola Litvínovská 600{8} 422
52 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 403
53 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 391
54 ZŠ Fryčovická{8} 381
55 fzs chodovicka{8} 375
56 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 368
57 ZŠ Fryčovická{8} 355
58 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 329
59 ZŠ Satalice{8} 326
60 fzs chodovicka{8} 319
61 Základní škola Litvínovská 600{8} 314
62 ZŠ Ratibořická{8} 313
63 Gymnázium Chodovická{8} 312
63 ZŠ Satalice{8} 312
63 ZŠ Ratibořická{8} 312
63 Základní škola Litvínovská 600{8} 312
63 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 312
68 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 302
69 ZŠ Fryčovická{8} 300
70 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 295
71 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 283
72 ZŠ Dolní Počernice{8} 268
73 ZŠ Stoliňská{8} 266
73 Gymnázium Chodovická{8} 266
73 Základní škola Litvínovská 600{8} 266
76 ZŠ Ratibořická{8} 253
77 ZŠ Stoliňská{8} 235
78 ZŠ Novoborská{8} 226
79 ZŠ Satalice{8} 216
80 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 213
81 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 208
82 ZŠ Dolní Počernice{8} 203
83 ZŠ Stoliňská{8} 201
84 ZŠ Dolní Počernice{8} 192
85 Základní škola Litvínovská 600{8} 190
86 ZŠ Ratibořická{8} 175
87 Základní škola Litvínovská 600{8} 155
88 ZŠ Stoliňská{8} 153
89 ZŠ Dolní Počernice{8} 130
90 ZŠ Stoliňská{8} 120
91 ZŠ Fryčovická{8} 114
92 ZŠ Dolní Počernice{8} 113
93 fzs chodovicka{8} 39
94 Základní škola Litvínovská 600{8} 31
95 fzs chodovicka{8} 29
96 Základní škola Litvínovská 600{8} 27
96 Gymnázium Chodovická{8} 27
96 Gymnázium Chodovická{8} 27
99 Gymnázium Chodovická{8} 23
100 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
100 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 0
100 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 0
100 Gymnázium Chodovická{8} 0
100 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
100 ZŠ Ratibořická{8} 0
100 ZŠ Fryčovická{8} 0
100 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 0
100 ZŠ Stoliňská{8} 0
100 ZŠ Stoliňská{8} 0
100 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 0
100 ZŠ A MŠ NA BALABENCE{8} 0
100 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
100 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 0
100 ZŠ Dr. Edvarda Beneše{8} 0
100 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 0
100 Gymnázium Chodovická{8} 0
100 ZŠ Novoborská{8} 0
100 Základní škola Litvínovská 600{8} 0
100 fzs chodovicka{8} 0
100 ZŠ Novoborská{8} 0
100 ZŠ Stoliňská{8} 0
100 Gymnázium Chodovická{8} 0
100 Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy{8} 0
100 ZŠ Ratibořická{8} 0
100 ZŠ Novoborská{8} 0
100 Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200{8} 0
Celkem 126 závodníků