Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata

Praha - FZŠ Chodovická (25. 4. 2019)

skok daleký - Žáci

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KostkaMartin Kostka
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
03 15 5.31 0.0 443.00
2 Marek VíznerMarek Vízner
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
04 25 5.17 0.0 415.00
3 Jan StejskalJan Stejskal
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 22 5.06 0.0 394.00
4 Matěj ChalupníkMatěj Chalupník
fzs chodovickafzs chodovicka
03 9 4.95 0.0 373.00
5 Milan SoukupMilan Soukup
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
03 21 4.84 0.0 352.00
6 Jakub PovolnýJakub Povolný
fzs chodovickafzs chodovicka
04 19 4.76 0.0 337.00
7 Roman HůlkaRoman Hůlka
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
02 8 4.71 0.0 328.00
8= Tomáš KebrtTomáš Kebrt
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
03 13 4.67 0.0 321.00
8= Jakub KomínekJakub Komínek
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 14 4.67 0.0 321.00
10 Hugo BochHugo Boch
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
04 1 4.65 0.0 317.00
11 Filip HrouzekFilip Hrouzek
fzs chodovickafzs chodovicka
03 7 4.62 0.0 312.00
12 Tomáš KošatkaTomáš Košatka
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
04 16 4.50 0.0 290.00
13 Jiří RejmanJiří Rejman
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
04 20 4.48 0.0 287.00
14 Kryštof JáněKryštof Jáně
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 10 4.47 0.0 285.00
15 Vojtěch FilippiVojtěch Filippi
ZŠ SataliceZŠ Satalice
03 6 4.37 0.0 267.00
16= Pham NguyenPham Nguyen
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
04 17 4.24 0.0 245.00
16= David VocůDavid Voců
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
03 26 4.24 0.0 245.00
18 Volodymyr TytyšVolodymyr Tytyš
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
04 24 4.23 0.0 244.00
19 Vilém DoležalVilém Doležal
ZŠ SataliceZŠ Satalice
19 3 4.21 0.0 240.00
20 Martin DvořákMartin Dvořák
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 5 4.20 0.0 239.00
21 Adam PlíhalAdam Plíhal
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
05 18 4.18 0.0 235.00
22 Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
03 27 4.08 0.0 219.00
23 Ondřej StránskýOndřej Stránský
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
03 23 4.04 0.0 212.00
24 Adam DaleckýAdam Dalecký
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
05 2 3.97 0.0 201.00
25 Lubomír KadeřábekLubomír Kadeřábek
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 11 3.93 0.0 195.00
26 Vojtěch ZvoníčekVojtěch Zvoníček
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
05 29 3.87 0.0 185.00
27 Dominik DoškářDominik Doškář
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 4 3.47 0.0 126.00
28 Jiří ZelenkaJiří Zelenka
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
04 28 3.41 0.0 118.00
29 Jakub KamarádJakub Kamarád
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
03 12 3.11 0.0 79.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 25.4.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VoseckáAnna Vosecká
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
05 33 4.40 0.0 403.00
2 Lucie MasopustováLucie Masopustová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
05 16 4.33 0.0 386.00
3= Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
05 18 4.24 0.0 364.00
3= Theodora KalendováTheodora Kalendová
fzs chodovickafzs chodovicka
06 8 4.24 0.0 364.00
5 Valerie SteindlováValerie Steindlová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
06 24 4.21 0.0 357.00
6 Aneta ŘehákováAneta Řeháková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
05 23 4.17 0.0 347.00
7 Julie VršeckáJulie Vršecká
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 34 4.13 0.0 338.00
8 Nathalia WeberováNathalia Weberová
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
07 35 4.09 0.0 329.00
9 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
fzs chodovickafzs chodovicka
05 17 4.05 0.0 319.00
10 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
fzs chodovickafzs chodovicka
07 10 4.01 0.0 310.00
11 Anna VítkovskáAnna Vítkovská
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 31 3.98 0.0 303.00
12 Gabriela NovákováGabriela Nováková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
05 36 3.96 0.0 299.00
13 Lucie MaláLucie Malá
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 14 3.90 0.0 285.00
14 Adéla KalinováAdéla Kalinová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 9 3.87 0.0 279.00
15 Veronika HrdinováVeronika Hrdinová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 6 3.86 0.0 276.00
16 Eva HolubcováEva Holubcová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
05 5 3.84 0.0 272.00
17 Monika StekláMonika Steklá
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
07 25 3.83 0.0 270.00
18 Denisa SoučkováDenisa Součková
Masarykova ZŠ Klánovice, Slavětínská 200Masarykova ZŠ Klánovice, Sl...
06 37 3.74 0.0 250.00
19 Veronika VeseláVeronika Veselá
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
06 30 3.73 0.0 248.00
20 Michaela MaříkováMichaela Maříková
ZŠ Dr. Edvarda BenešeZŠ Dr. Edvarda Beneše
06 3.62 0.0 225.00
21 Petra JeřábkováPetra Jeřábková
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 7 3.60 0.0 220.00
22 Eliška ŠilhaváEliška Šilhavá
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
07 26 3.54 0.0 208.00
23 Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
06 27 3.50 0.0 200.00
24 Vanda PráškováVanda Prášková
ZŠ NovoborskáZŠ Novoborská
05 20 3.48 0.0 196.00
25 Karolína RakovcováKarolína Rakovcová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
07 22 3.45 0.0 190.00
26 Kateřina TymkováKateřina Tymková
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
05 29 3.44 0.0 188.00
27 Barbora FaltováBarbora Faltová
Gymnázium ChodovickáGymnázium Chodovická
06 3 3.40 0.0 180.00
28= Natálie VopálenskáNatálie Vopálenská
Masarykova ZŠ, Újezd nad LesyMasarykova ZŠ, Újezd nad Lesy
06 32 3.36 0.0 172.00
28= Anna FuchsováAnna Fuchsová
ZŠ RatibořickáZŠ Ratibořická
06 4 3.36 0.0 172.00
30 Denisa MarkováDenisa Marková
ZŠ A MŠ NA BALABENCEZŠ A MŠ NA BALABENCE
05 15 3.32 0.0 165.00
31 Sára TesařováSára Tesařová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 28 3.27 0.0 155.00
32 Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
ZŠ StoliňskáZŠ Stoliňská
06 13 3.26 0.0 153.00
33 Ela DušováEla Dušová
ZŠ SataliceZŠ Satalice
06 2 3.23 0.0 148.00
34 Nikola BrchlováNikola Brchlová
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 1 3.22 0.0 146.00
35 Josefína PoláčkováJosefína Poláčková
ZŠ Dolní PočerniceZŠ Dolní Počernice
07 19 3.13 0.0 130.00
36 Olivie PrausováOlivie Prausová
ZŠ FryčovickáZŠ Fryčovická
05 21 3.04 0.0 114.00
37 Vilma KohoutkováVilma Kohoutková
Základní škola Litvínovská 600Základní škola Litvínovská 600
06 11 1.44 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků