Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata
Praha - FZŠ Chodovická (25. 4. 2019)skok vysoký - Žáci
(čt, 25.4.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mirek BoháčekMirek Boháček
fzs chodovicka |
03 | 3 | 1.65 | 504.00 | ||||||||||||||
2 |
Kryštof JáněKryštof Jáně
ZŠ Satalice |
03 | 8 | 1.60 | 464.00 | ||||||||||||||
3= |
Václav TaitlVáclav Taitl
Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy |
03 | 23 | 1.55 | 426.00 | ||||||||||||||
3= |
Matěj ChalupníkMatěj Chalupník
fzs chodovicka |
03 | 7 | 1.55 | 426.00 | ||||||||||||||
5= |
Jiří RejmanJiří Rejman
ZŠ Stoliňská |
04 | 18 | 1.50 | 389.00 | ||||||||||||||
5= |
Matyáš KebrtMatyáš Kebrt
Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy |
03 | 9 | 1.50 | 389.00 | ||||||||||||||
5= |
Tomáš KošatkaTomáš Košatka
ZŠ Novoborská |
04 | 10 | 1.50 | 389.00 | ||||||||||||||
5= |
Tomáš ŘěhákTomáš Řěhák
ZŠ Ratibořická |
04 | 19 | 1.50 | 389.00 | ||||||||||||||
5= |
jiří Šubrtjiří Šubrt
ZŠ Ratibořická |
04 | 22 | 1.50 | 389.00 | ||||||||||||||
10= |
Martin DvořákMartin Dvořák
ZŠ A MŠ NA BALABENCE |
03 | 6 | 1.45 | 352.00 | ||||||||||||||
10= |
Pham NguyenPham Nguyen
ZŠ A MŠ NA BALABENCE |
04 | 15 | 1.45 | 352.00 | ||||||||||||||
10= |
Kryštof NízkýKryštof Nízký
ZŠ Ratibořická |
03 | 16 | 1.45 | 352.00 | ||||||||||||||
10= |
David KučeraDavid Kučera
fzs chodovicka |
03 | 12 | 1.45 | 352.00 | ||||||||||||||
14= |
Kamil ZsirayKamil Zsiray
Základní škola Litvínovská 600 |
03 | 26 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Marek SchackwitzMarek Schackwitz
Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy |
03 | 20 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Dan BezchlebaDan Bezchleba
ZŠ Novoborská |
05 | 2 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Lazizbek AmrillaevLazizbek Amrillaev
ZŠ Fryčovická |
03 | 1 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Vilém PráznýVilém Prázný
ZŠ Dolní Počernice |
04 | 17 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Adam DaleckýAdam Dalecký
ZŠ Stoliňská |
05 | 5 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Martin KretovMartin Kretov
Základní škola Litvínovská 600 |
03 | 11 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Filip LarischFilip Larisch
ZŠ Satalice |
03 | 13 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
14= |
Filip CacákFilip Cacák
ZŠ Novoborská |
04 | 4 | 1.40 | 317.00 | ||||||||||||||
23= |
Jan ZábranskýJan Zábranský
ZŠ Fryčovická |
03 | 25 | 1.35 | 283.00 | ||||||||||||||
23= |
Artem MikhailovArtem Mikhailov
ZŠ A MŠ NA BALABENCE |
03 | 14 | 1.35 | 283.00 | ||||||||||||||
25= |
Lukáš StrnadLukáš Strnad
ZŠ Fryčovická |
04 | 21 | 1.25 | 218.00 | ||||||||||||||
25= |
Lukáš VlkLukáš Vlk
ZŠ Dolní Počernice |
03 | 24 | 1.25 | 218.00 | ||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 25.4.2019 - 08:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Daniela AlbrechtováDaniela Albrechtová
Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy |
06 | 1 | 1.35 | 460.00 | ||||||||||||||
1= |
Barbora ŠvejdováBarbora Švejdová
Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... |
06 | 36 | 1.35 | 460.00 | ||||||||||||||
1= |
Eliška FrykováEliška Fryková
ZŠ Satalice |
06 | 9 | 1.35 | 460.00 | ||||||||||||||
1= |
Sarah KómárováSarah Kómárová
fzs chodovicka |
05 | 18 | 1.35 | 460.00 | ||||||||||||||
5= |
Anna VítkovskáAnna Vítkovská
Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy |
06 | 31 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
5= |
Sára ZvěřinováSára Zvěřinová
ZŠ A MŠ NA BALABENCE |
05 | 34 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
5= |
Viktorie BrožováViktorie Brožová
fzs chodovicka |
05 | 3 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
5= |
Lucie HrodkováLucie Hrodková
ZŠ Novoborská |
06 | 14 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
5= |
Anastacia ŠabatováAnastacia Šabatová
ZŠ Ratibořická |
06 | 28 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
10= |
Anna VoseckáAnna Vosecká
Masarykova ZŠ, Újezd nad Lesy |
05 | 33 | 1.25 | 359.00 | ||||||||||||||
10= |
Kateřina ŠvejdováKateřina Švejdová
Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... |
06 | 37 | 1.25 | 359.00 | ||||||||||||||
10= |
Eliška RaffayováEliška Raffayová
Masarykova ZŠ Klánovice, Sl... |
06 | 35 | 1.25 | 359.00 | ||||||||||||||
10= |
Denisa KottováDenisa Kottová
ZŠ Dr. Edvarda Beneše |
06 | 19 | 1.25 | 359.00 | ||||||||||||||
10= |
Linda KubůLinda Kubů
fzs chodovicka |
05 | 21 | 1.25 | 359.00 | ||||||||||||||
15= |
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
ZŠ Fryčovická |
07 | 15 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Karolína NovákováKarolína Nováková
Základní škola Litvínovská 600 |
07 | 24 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Kristýna KarlíkováKristýna Karlíková
ZŠ A MŠ NA BALABENCE |
06 | 17 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Andrea HorelicováAndrea Horelicová
ZŠ Stoliňská |
06 | 13 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Lucie HorákováLucie Horáková
ZŠ Novoborská |
05 | 12 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Lucie DryákováLucie Dryáková
ZŠ Satalice |
06 | 6 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Adriana ŠiknerováAdriana Šiknerová
ZŠ Satalice |
05 | 29 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Emma HolubováEmma Holubová
ZŠ Novoborská |
06 | 11 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Denisa čermákováDenisa čermáková
ZŠ Ratibořická |
06 | 4 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
15= |
Kristýna DuffkováKristýna Duffková
Gymnázium Chodovická |
05 | 7 | 1.20 | 312.00 | ||||||||||||||
25= |
Lucie VondřichováLucie Vondřichová
ZŠ Dolní Počernice |
06 | 32 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
ZŠ Stoliňská |
06 | 22 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Nikola BrchlováNikola Brchlová
Základní škola Litvínovská 600 |
06 | 2 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
ZŠ Ratibořická |
19 | 26 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Bára KrálováBára Králová
ZŠ A MŠ NA BALABENCE |
07 | 20 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Veronika KalačováVeronika Kalačová
ZŠ Stoliňská |
05 | 16 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Kristýna DotlačilováKristýna Dotlačilová
Gymnázium Chodovická |
05 | 5 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
25= |
Lucie MaláLucie Malá
ZŠ Dr. Edvarda Beneše |
06 | 23 | 1.15 | 266.00 | ||||||||||||||
33= |
Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
Základní škola Litvínovská 600 |
06 | 27 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
33= |
Eliška PetříkováEliška Petříková
ZŠ Dr. Edvarda Beneše |
06 | 25 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
33= |
Barbora ŠtěpánkováBarbora Štěpánková
ZŠ Dolní Počernice |
06 | 30 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
33= |
Barbora FaltováBarbora Faltová
Gymnázium Chodovická |
06 | 8 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
37 |
Eliška HamplováEliška Hamplová
ZŠ Fryčovická |
06 | 10 | 1.05 | 180.00 | ||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |