Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovy Vary, Kategorie III
Ostrov (15. 5. 2019)4 x 60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 15.5.2019 - 09:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janecký, Bauer, Kožíšek, Kozohorský Janecký, Bauer, Kožíšek, Kozohorský | Základní škola Ostrov, Masa... | 3 | 32.7 | 391.00 | ||||||||||||||
2 | Kučera, Tvrdek, Štýbnar, Tolar Kučera, Tvrdek, Štýbnar, Tolar | ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... | 4 | 33.7 | 331.00 | ||||||||||||||
3 | Businský, Pečenka, Berka, Lacina Businský, Pečenka, Berka, Lacina | ZŠ a ZUŠ Žlutice | 6 | 35.4 | 238.00 | ||||||||||||||
4 | Filo, Nobre, Pastor, Šuma Filo, Nobre, Pastor, Šuma | ZŠ Konečná Karlovy VARY | 5 | 35.8 | 219.00 | ||||||||||||||
5 | Ivanov, Hanek, Huseynli, Haláček Ivanov, Hanek, Huseynli, Haláček | ZŠ Konečná Karlovy VARY | 2 | 36.0 | 209.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (st, 15.5.2019 - 09:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matějů, Odut, Divotyan, Kvietik Matějů, Odut, Divotyan, Kvietik | ZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... | 2 | 33.6 | 337.00 | ||||||||||||||
2 | Tetera, Lešťan, Štika, Hanzlík Tetera, Lešťan, Štika, Hanzlík | Základní škola Ostrov, Masa... | 3 | 36.2 | 200.00 | ||||||||||||||
3 | Štípek, Hořejš, Vimr, Smýkal Štípek, Hořejš, Vimr, Smýkal | ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... | 6 | 38.0 | 124.00 | ||||||||||||||
4 | Nohava, Ďugel, Bartoň, Třeštík Nohava, Ďugel, Bartoň, Třeštík | ZŠ a ZUŠ Žlutice | 4 | 39.7 | 68.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (st, 15.5.2019 - 09:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček, Žilík, Hai Dao, Din Duc Havlíček, Žilík, Hai Dao, Din Duc | ZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... | 4 | 35.1 | 254.00 | ||||||||||||||
2 | Zachariáš, Ben Abdellatif, Petřek, Havel Zachariáš, Ben Abdellatif, Petřek, Havel | ZŠ Jana Amose Komenského, K... | 5 | 35.9 | 214.00 | ||||||||||||||
3 | Moravec, Nekys, Volný, Dřeveňák Moravec, Nekys, Volný, Dřeveňák | ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... | 2 | 36.1 | 204.00 | ||||||||||||||
4 | Hes, Kilyk, Poizl, Matejka Hes, Kilyk, Poizl, Matejka | ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... | 3 | 37.9 | 128.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drobná, Fikáčková, Rašmanová, Drobná Drobná, Fikáčková, Rašmanová, Drobná | Základní škola Ostrov, Masa... | 3 | 34.8 | 529.00 | ||||||||||||||
2 | Weizenbauerová, Grillová, Jíchová, Kadlecová Weizenbauerová, Grillová, Jíchová, Kadlecová | ZŠ Karlovy vary, Krušnohors... | 5 | 36.4 | 432.00 | ||||||||||||||
3 | Řepová, Divišová, Otcovská, Janoušková Řepová, Divišová, Otcovská, Janoušková | ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... | 6 | 36.8 | 410.00 | ||||||||||||||
4 | Kendrová, Zemanová, Leblová, Petele Kendrová, Zemanová, Leblová, Petele | ZŠ Jana Amose Komenského, K... | 1 | 37.3 | 382.00 | ||||||||||||||
5 | Pospíšilová, Kiško, Vachalcová, Váchová Pospíšilová, Kiško, Vachalcová, Váchová | ZŠ Dukelských hrdinů, Karlo... | 4 | 38.1 | 339.00 | ||||||||||||||
6 | Tymrová, Hrdličková, Hanousková, Lachoutová Tymrová, Hrdličková, Hanousková, Lachoutová | ZŠ Konečná Karlovy VARY | 2 | 38.6 | 314.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ČESÁKOVÁ, Hrochová, Karasova, Česáková ČESÁKOVÁ, Hrochová, Karasova, Česáková | Gymnázium Ostrov | 4 | 34.1 | 574.00 | ||||||||||||||
2 | Lelková, Kašová, Lintemerová, Kopfsteinová Lelková, Kašová, Lintemerová, Kopfsteinová | ZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy... | 1 | 35.7 | 474.00 | ||||||||||||||
3 | Bauerová, Kotlánová, Berková, Němcová Bauerová, Kotlánová, Berková, Němcová | Základní škola Ostrov, Masa... | 3 | 36.6 | 421.00 | ||||||||||||||
4 | Mašková, Malafová, Svobodová, Boková Mašková, Malafová, Svobodová, Boková | ZŠ a ZUŠ Žlutice | 5 | 37.1 | 393.00 | ||||||||||||||
5 | Boková, Smrčková, Minářová, Krausová Boková, Smrčková, Minářová, Krausová | ZŠ a ZUŠ Žlutice | 2 | 39.1 | 289.00 | ||||||||||||||
6 | Ducháčková, Jelínková, Molnárová, Tkáčová Ducháčková, Jelínková, Molnárová, Tkáčová | ZŠ Konečná Karlovy VARY | 6 | 39.3 | 280.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |