Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jablonec nad Nisou, Kategorie III

Jablonec nad Nisou (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas ČurdaNicolas Čurda 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 08.16 514.00
2 Daniel KrálDaniel Král 05 ArbesovaArbesova 3 08.22 498.00
3 Matěj KoravskýMatěj Koravský 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.41 447.00
4 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 08.69 376.00
5 Jiří PrádlerJiří Prádler 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 6 08.70 374.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.15 517.00
2 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 08.39 452.00
3 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 ArbesovaArbesova 4 09.21 259.00
4 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 09.40 222.00
5 Marek SvatýMarek Svatý 06 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 3 09.63 180.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 08.42 444.00
2 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 5 08.62 393.00
3 Ondřej ZámečníkOndřej Zámečník 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 08.64 388.00
4 Jan ZedníčekJan Zedníček 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 3 08.79 352.00
MS Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HornaLukáš Horna 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.15 517.00
2 Nicolas ČurdaNicolas Čurda 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 08.16 514.00
3 Daniel KrálDaniel Král 05 ArbesovaArbesova 3 08.22 498.00
4 Vojtěch WeraniVojtěch Werani 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 08.39 452.00
5 Matěj KoravskýMatěj Koravský 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 08.41 447.00
6 Adam PůtaAdam Půta 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 08.42 444.00
7 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 5 08.62 393.00
8 Ondřej ZámečníkOndřej Zámečník 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 08.64 388.00
9 Ladislav VondraLadislav Vondra 06 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 08.69 376.00
10 Jiří PrádlerJiří Prádler 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 6 08.70 374.00
11 Jan ZedníčekJan Zedníček 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 3 08.79 352.00
12 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.96
13 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 ArbesovaArbesova 4 09.21 259.00
14 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 09.40 222.00
15 Marek SvatýMarek Svatý 06 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 3 09.63 180.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.43 721.00
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 ArbesovaArbesova 3 08.51 698.00
3 Franczeska VrbatováFranczeska Vrbatová 06 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 09.65 411.00
4 Jindřiška PecinováJindřiška Pecinová 06 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 6 10.21 295.00
5 Sára Nela ČumpelíkováSára Nela Čumpelíková 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 4 10.40 259.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 ArbesovaArbesova 3 08.62 667.00
2 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.66 656.00
3 Nicol BrunclíkováNicol Brunclíková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 4 09.27 499.00
4 Klára NeumannováKlára Neumannová 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 2 09.42 463.00
5 Adéla FrimlováAdéla Frimlová 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 5 09.73 393.00
Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.90 592.00
2 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 ArbesovaArbesova 5 09.04 556.00
3 Andrea KunzováAndrea Kunzová 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 6 09.65 411.00
4 Natálie PapežováNatálie Papežová 06 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 7 09.99 338.00
5 Sára BalatkováSára Balatková 06 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 10.98 164.00
MS Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 09.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.43 721.00
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková 06 ArbesovaArbesova 3 08.51 698.00
3 Kateřina KrykorkováKateřina Krykorková 06 ArbesovaArbesova 3 08.62 667.00
4 Karolína LatislavováKarolína Latislavová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.66 656.00
5 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.90 592.00
6 Sabina ScholzováSabina Scholzová 06 ArbesovaArbesova 5 09.04 556.00
7 Nicol BrunclíkováNicol Brunclíková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 4 09.27 499.00
8 Klára NeumannováKlára Neumannová 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 2 09.42 463.00
9 Franczeska VrbatováFranczeska Vrbatová 06 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 09.65 411.00
9 Andrea KunzováAndrea Kunzová 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 6 09.65 411.00
11 Barbora ZoubkováBarbora Zoubková 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 09.66
12 Adéla FrimlováAdéla Frimlová 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 5 09.73 393.00
13 Natálie PapežováNatálie Papežová 06 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 7 09.99 338.00
14 Jindřiška PecinováJindřiška Pecinová 06 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 6 10.21 295.00
15 Sára Nela ČumpelíkováSára Nela Čumpelíková 05 ZŠ SmržovkaZŠ Smržovka 4 10.40 259.00
16 Sára BalatkováSára Balatková 06 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 4 10.98 164.00
Daniela FidrováDaniela Fidrová 06 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 DNS