výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jablonec nad Nisou, Kategorie IV

Jablonec nad Nisou (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 07.47 723.00
2 Roman PrincRoman Princ 04 ArbesovaArbesova 4 07.55 697.00
3 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 07.62 675.00
4 Šimon MachačŠimon Machač 03 ArbesovaArbesova 6 07.73 640.00
5 Jakub BrožekJakub Brožek 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 3 08.10 531.00
6 Matyáš PodzimekMatyáš Podzimek 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 08.25 489.00
7 Lukáš KuncLukáš Kunc 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 08.35 462.00
8 Tomáš HoangTomáš Hoang 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 8 08.95 315.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.00 560.00
2 Ota DévaOta Déva 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 7 08.08 537.00
3 David PolákDavid Polák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 5 08.15 517.00
4 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ArbesovaArbesova 3 08.47 431.00
5 Bedřich RathouskýBedřich Rathouský 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 4 08.74 364.00
6 Lukáš KramárLukáš Kramár 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 2 08.78 354.00
MS Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 08.39
MS Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 08.61
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 07.47 723.00
2 Roman PrincRoman Princ 04 ArbesovaArbesova 4 07.55 697.00
3 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 07.62 675.00
4 Šimon MachačŠimon Machač 03 ArbesovaArbesova 6 07.73 640.00
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.00 560.00
6 Ota DévaOta Déva 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 7 08.08 537.00
7 Jakub BrožekJakub Brožek 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 3 08.10 531.00
8 David PolákDavid Polák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 5 08.15 517.00
9 Matyáš PodzimekMatyáš Podzimek 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 08.25 489.00
10 Lukáš KuncLukáš Kunc 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 08.35 462.00
11 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 8 08.39
12 Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ArbesovaArbesova 3 08.47 431.00
13 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1 08.61
14 Bedřich RathouskýBedřich Rathouský 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 4 08.74 364.00
15 Lukáš KramárLukáš Kramár 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 2 08.78 354.00
16 Tomáš HoangTomáš Hoang 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 8 08.95 315.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 5 08.23 779.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 3 08.44 718.00
3 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.53 692.00
4 Diana CholenskáDiana Cholenská 03 ArbesovaArbesova 7 08.63 665.00
5 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.74 635.00
6 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ArbesovaArbesova 4 08.84 608.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 08.83 610.00
2 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 08.99 569.00
3 Zora LehkáZora Lehká 05 ArbesovaArbesova 3 09.13 533.00
4 Kristýna SolfronkováKristýna Solfronková 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 09.41 465.00
5 Adéla FabiánováAdéla Fabiánová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 5 09.70 400.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 5 08.23 779.00
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 3 08.44 718.00
3 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 08.53 692.00
4 Diana CholenskáDiana Cholenská 03 ArbesovaArbesova 7 08.63 665.00
5 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 08.74 635.00
6 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 08.83 610.00
7 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ArbesovaArbesova 4 08.84 608.00
8 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 08.99 569.00
9 Zora LehkáZora Lehká 05 ArbesovaArbesova 3 09.13 533.00
10 Kristýna SolfronkováKristýna Solfronková 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 09.41 465.00
11 Adéla FabiánováAdéla Fabiánová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 5 09.70 400.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 6 2:31.47 675.00
2 Diana HableDiana Hable 04 ArbesovaArbesova 4 2:47.22 493.00
3 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 9 2:47.26 492.00
4 Zora LehkáZora Lehká 05 ArbesovaArbesova 7 2:57.08 393.00
5 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 5 2:57.30 391.00
6 Klára VitvarováKlára Vitvarová 05 ArbesovaArbesova 10 3:01.88 348.00
7 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 8 3:06.22 310.00
8 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 2 3:08.95 286.00
9 Ema DuškováEma Dušková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1 3:11.14 269.00
10 Sabina GrossgottováSabina Grossgottová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 3 3:23.61 177.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KubíkAdam Kubík 04 ArbesovaArbesova 8 5:01.04 554.00
2 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ArbesovaArbesova 1 5:02.13 548.00
3 Albert LaurinAlbert Laurin 03 ArbesovaArbesova 9 5:09.01 509.00
4 David VyčítalDavid Vyčítal 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 15 5:13.75 483.00
5 Matyáš PodzimekMatyáš Podzimek 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 13 5:15.01 476.00
6 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 6 5:17.60 463.00
7 David ŘezníčekDavid Řezníček 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 14 5:18.04 460.00
8 Matěj JodasMatěj Jodas 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 7 5:21.45 443.00
9 Juriy PetrovciyJuriy Petrovciy 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 12 5:28.47 407.00
10 František HalamaFrantišek Halama 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 3 5:28.91 405.00
11 Natanael HorváthNatanael Horváth 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 5 6:04.26 247.00
12 Jonáš PetráčekJonáš Petráček 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 11 6:06.44 238.00
Martin HoloušMartin Holouš 05 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 4 DNS
Jakub NovákJakub Novák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 10 DNS
MS Adam DubenAdam Duben 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 2 5:44.78
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žampach, Půta, Elgheriani, Vávra Žampach, Půta, Elgheriani, Vávra ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 29.34 646.00
2 Princ, Machač, Došlík, Drbohlav Princ, Machač, Došlík, Drbohlav ArbesovaArbesova 5 29.82 609.00
3 Polák, Viktorín, Jodas, Kramár Polák, Viktorín, Jodas, Kramár skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 2 30.79 536.00
4 Kubík, Hrdlička, Lietava, Bím Kubík, Hrdlička, Lietava, Bím ArbesovaArbesova 1 31.96 455.00
5 Vyčítal, Turek, Jeřábek, Cvrček Vyčítal, Turek, Jeřábek, Cvrček ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 32.52 418.00
6 Podzimek, Rathouský, Konovshiy, Déva Podzimek, Rathouský, Konovshiy, Déva ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 3 32.75 403.00
7 Brožek, Hoang, Holouš, Pehlivan Brožek, Hoang, Holouš, Pehlivan ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 6 33.47 359.00
8 Polcer, Dohelský, Halama, Petrovciy Polcer, Dohelský, Halama, Petrovciy ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 8 34.63 292.00
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hýblová, Procházková, Dušková, Šefrová Hýblová, Procházková, Dušková, Šefrová ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 6 31.98 737.00
2 Kučerová, Kovářová, Koťátková, Čížková Kučerová, Kovářová, Koťátková, Čížková ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 7 32.04 733.00
3 Kottová, Charvátová, Trunečková, Zelinková Kottová, Charvátová, Trunečková, Zelinková ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 4 33.01 664.00
4 Cholenská, Faltová, Pokorná, Lehká Cholenská, Faltová, Pokorná, Lehká ArbesovaArbesova 2 33.46 633.00
5 Solfronková, Latislavová, Kumstátová, Urbanová Solfronková, Latislavová, Kumstátová, Urbanová skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 3 33.46 633.00
6 Hable, Kolenová, Karbanová, Vitvarová Hable, Kolenová, Karbanová, Vitvarová ArbesovaArbesova 5 35.68 489.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Štěpán LietavaŠtěpán Lietava
ArbesovaArbesova
04 9 1.56 oooooooxoxxoxoxxx 434.00
2 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
ArbesovaArbesova
04 8 1.52 ----oooooxxx 404.00
3 Matyáš DohelskýMatyáš Dohelský
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 4 1.52 oooooxooxxooxxx 404.00
4 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 14 1.52 ooooooooxxoxxx 404.00
5 Semih PehlivanSemih Pehlivan
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 12 1.48 oooooxoooxxx 374.00
6 Adam ElgherianiAdam Elgheriani
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 6 1.48 --ooooxxooxxx 374.00
7 Václav NovákVáclav Novák
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 11 1.48 oooooooxoxxx 374.00
8 Vojtěch PolcerVojtěch Polcer
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 13 1.44 ooooxooxoxxx 345.00
9 David VyčítalDavid Vyčítal
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 15 1.44 ----oxoxxoxxx 345.00
10 Ondřej AnderleOndřej Anderle
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 1 1.44 oooxooxxoxxoxxx 345.00
11 Lukáš DošlíkLukáš Došlík
ArbesovaArbesova
04 5 1.40 ooooxoxxoxxx 317.00
12 Jakub NezbedaJakub Nezbeda
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 10 1.36 ---ooxxx 290.00
13 Ota DévaOta Déva
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 3 1.28 ooxxoxxx 237.00
Pavel BoušekPavel Boušek
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 2 DNS - 0.00
František HalamaFrantišek Halama
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 7 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.48 Body
1 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 7 1.44 ---ooxoxxox- 555.00
2 Tereza ŠefrováTereza Šefrová
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 10 1.40 oooooxoxxx 512.00
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 8 1.40 -ooxoxxoxxoxxx 512.00
4 Věra DobrovskáVěra Dobrovská
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 2 1.36 ooooxoxxx 470.00
5 Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 12 1.36 ooooxxoxxx 470.00
6 Klára UrbanováKlára Urbanová
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 11 1.28 oooxxx 389.00
7 Karolína KarbanováKarolína Karbanová
ArbesovaArbesova
05 6 1.24 xxoxxoxxx 350.00
8 Diana CholenskáDiana Cholenská
ArbesovaArbesova
03 5 1.20 oxxx 312.00
9 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 3 1.20 xxoxxx 312.00
Sára CharvátováSára Charvátová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 4 DNS -
Kristýna ČížkováKristýna Čížková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1 DNS -
Tereza PokornáTereza Pokorná
ArbesovaArbesova
04 9 NM xxx 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman PrincRoman Princ
ArbesovaArbesova
04 11 5.55 0.0 492.00
2 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav
ArbesovaArbesova
03 3 5.40 0.0 461.00
3 Adam ŠimečekAdam Šimeček
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 14 5.14 0.0 409.00
4= Vojtěch PůtaVojtěch Půta
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 12 4.92 0.0 367.00
4= Martin HoloušMartin Holouš
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
05 5 4.92 0.0 367.00
6 Jonáš TurekJonáš Turek
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 15 4.87 0.0 358.00
7 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 17 4.73 0.0 332.00
8 Václav NovákVáclav Novák
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 8 4.70 0.0 326.00
9 Matyáš DohelskýMatyáš Dohelský
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 2 4.64 0.0 315.00
10 Vojtěch VávraVojtěch Vávra
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 16 4.61 0.0 310.00
11 Roman KonovshiyRoman Konovshiy
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 7 4.59 0.0 306.00
12 Vojtěch PolcerVojtěch Polcer
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 10 4.40 0.0 273.00
13 Vladimír HartigVladimír Hartig
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 4 4.23 0.0 244.00
14 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
ArbesovaArbesova
04 6 4.18 0.0 235.00
MS Juriy PetrovciyJuriy Petrovciy
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 9 3.96 0.0
MS Tomáš CvrčekTomáš Cvrček
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1 4.36 0.0
MS Bedřich RathouskýBedřich Rathouský
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 13 4.34 0.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 8 5.05 0.0 573.00
2 Natálie KottováNatálie Kottová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 6 4.86 0.0 522.00
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 7 4.77 0.0 498.00
4 Eliška LatislavováEliška Latislavová
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 9 4.71 0.0 482.00
5 Anna ProcházkováAnna Procházková
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 11 4.39 0.0 401.00
6 Eliška HýblováEliška Hýblová
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 3 4.35 0.0 391.00
7 Natálie FaltováNatálie Faltová
ArbesovaArbesova
04 2 4.32 0.0 384.00
8 Adéla FabiánováAdéla Fabiánová
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 1 4.13 0.0 338.00
9 Kristýna SolfronkováKristýna Solfronková
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 12 4.02 0.0 312.00
10 Tereza PokornáTereza Pokorná
ArbesovaArbesova
04 10 3.83 0.0 270.00
Vendulka KolenováVendulka Kolenová
ArbesovaArbesova
04 4 NM 0.0 0.00
MS Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 14 4.55 0.0
MS Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 13 4.27 0.0
MS Barbora KoťátkováBarbora Koťátková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 5 4.21 0.0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 5 08.90 0.0 458.00
2 Julie ŠtruplováJulie Štruplová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 10 08.67 0.0 443.00
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 1 08.58 0.0 437.00
4 Eliška PeterkováEliška Peterková
ArbesovaArbesova
04 8 08.13 0.0 408.00
5 Vendulka KolenováVendulka Kolenová
ArbesovaArbesova
04 4 07.27 0.0 352.00
6 Klára UrbanováKlára Urbanová
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 11 07.22 0.0 349.00
7 Petra OuhrabkováPetra Ouhrabková
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 6 06.95 0.0 332.00
8 Klára VitvarováKlára Vitvarová
ArbesovaArbesova
05 12 06.84 0.0 325.00
9 Ema DuškováEma Dušková
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 2 06.80 0.0 322.00
10 Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 9 06.77 0.0 320.00
11 Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 7 06.35 0.0 294.00
MS Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 3 07.56 0.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Semih PehlivanSemih Pehlivan
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 11 11.45 0.0 573.00
2 Matyáš HolataMatyáš Holata
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 4 11.07 0.0 550.00
3 Matyáš BímMatyáš Bím
ArbesovaArbesova
04 1 10.22 0.0 499.00
4 Štěpán HorákŠtěpán Horák
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 5 10.20 0.0 498.00
5 Jakub BrožekJakub Brožek
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
03 2 10.07 0.0 490.00
6 Roman KonovshiyRoman Konovshiy
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
04 6 09.62 0.0 463.00
7 Lukáš KuncLukáš Kunc
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 8 09.52 0.0 457.00
8 Lukáš ŽampachLukáš Žampach
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
03 13 09.44 0.0 452.00
9 Šimon MachačŠimon Machač
ArbesovaArbesova
03 9 09.33 0.0 445.00
10 Tomáš HoangTomáš Hoang
ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab...
04 3 09.26 0.0 441.00
11 Vladimír ZahradníkVladimír Zahradník
ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod
05 12 08.70 0.0 408.00
12 Jakub NezbedaJakub Nezbeda
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 10 08.58 0.0 401.00
13 Lukáš KramárLukáš Kramár
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 7 07.63 0.0 344.00
Celkem 13 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Roman PrincRoman Princ 04 ArbesovaArbesova 1798
2 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1773
3 Jakub BrožekJakub Brožek 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 1380
4 Matyáš PodzimekMatyáš Podzimek 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1368
5 Vojtěch PůtaVojtěch Půta 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1090
6 Šimon MachačŠimon Machač 03 ArbesovaArbesova 1085
7 David PolákDavid Polák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1053
8 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav 03 ArbesovaArbesova 1009
9 Semih PehlivanSemih Pehlivan 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0947
10 Lukáš KuncLukáš Kunc 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0919
11 David VyčítalDavid Vyčítal 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0828
12 Roman KonovshiyRoman Konovshiy 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0769
13 Tomáš ViktorínTomáš Viktorín 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0736
14 Matyáš DohelskýMatyáš Dohelský 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0719
15 Václav NovákVáclav Novák 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0700
16 Adam KubíkAdam Kubík 04 ArbesovaArbesova 0554
17 Matyáš HolataMatyáš Holata 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0550
18 Ota DévaOta Déva 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0537
19 Matyáš BímMatyáš Bím 04 ArbesovaArbesova 0499
20 Štěpán HorákŠtěpán Horák 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0498
21 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0463
22 David ŘezníčekDavid Řezníček 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0460
23 Matěj JodasMatěj Jodas 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0443
24 Štěpán LietavaŠtěpán Lietava 04 ArbesovaArbesova 0434
25 Adam ŠimečekAdam Šimeček 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0409
26 Juriy PetrovciyJuriy Petrovciy 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0407
27 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička 04 ArbesovaArbesova 0404
28 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0374
29 Martin HoloušMartin Holouš 05 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0367
30 Jonáš TurekJonáš Turek 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0358
31= Vojtěch PolcerVojtěch Polcer 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0345
31= Ondřej AnderleOndřej Anderle 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0345
33 Lukáš KramárLukáš Kramár 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0344
34 Tomáš HoangTomáš Hoang 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0315
35 Natanael HorváthNatanael Horváth 04 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0247
36 Jonáš PetráčekJonáš Petráček 03 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jab... 0238
37= František HalamaFrantišek Halama 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
37= Bedřich RathouskýBedřich Rathouský 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
37= Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
37= Lukáš DošlíkLukáš Došlík 04 ArbesovaArbesova 0000
37= Jakub NezbedaJakub Nezbeda 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
37= Jakub NovákJakub Novák 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
37= Albert LaurinAlbert Laurin 03 ArbesovaArbesova 0000
37= Pavel BoušekPavel Boušek 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
37= Vladimír ZahradníkVladimír Zahradník 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
37= Vladimír HartigVladimír Hartig 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
47= Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
47= Adam DubenAdam Duben 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 48 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KučerováBarbora Kučerová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1998
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1907
3 Diana CholenskáDiana Cholenská 03 ArbesovaArbesova 1610
4 Kristýna SolfronkováKristýna Solfronková 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1410
5 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1200
6 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 1133
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 1081
8 Natálie KottováNatálie Kottová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 1077
9 Natálie FaltováNatálie Faltová 04 ArbesovaArbesova 0992
10 Klára UrbanováKlára Urbanová 03 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0738
11 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0711
12 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 04 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0598
13 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0512
14 Diana HableDiana Hable 04 ArbesovaArbesova 0493
15 Věra DobrovskáVěra Dobrovská 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0470
16 Julie ŠtruplováJulie Štruplová 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0443
17 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0437
18 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 ArbesovaArbesova 0408
19 Zora LehkáZora Lehká 05 ArbesovaArbesova 0393
20 Sára CharvátováSára Charvátová 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0391
21 Vendulka KolenováVendulka Kolenová 04 ArbesovaArbesova 0352
22 Karolína KarbanováKarolína Karbanová 05 ArbesovaArbesova 0350
23 Petra OuhrabkováPetra Ouhrabková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0332
24 Ema DuškováEma Dušková 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0322
25 Tereza PokornáTereza Pokorná 04 ArbesovaArbesova 0270
26 Sabina GrossgottováSabina Grossgottová 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0177
27= Klára VitvarováKlára Vitvarová 05 ArbesovaArbesova 0000
27= Adéla FabiánováAdéla Fabiánová 05 ZŠ Školní Železný BrodZŠ Školní Železný Brod 0000
27= Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
27= Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková 04 skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz 0000
MS Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0635
MS Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0492
33= Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková 03 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
33= Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec 0000
Celkem 34 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Arbesova{8} 1798
2 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 1773
3 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 1380
4 ZŠ Školní Železný Brod{8} 1368
5 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 1090
6 Arbesova{8} 1085
7 skola@zsmozartova.cz{8} 1053
8 Arbesova{8} 1009
9 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 947
10 skola@zsmozartova.cz{8} 919
11 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 828
12 ZŠ Školní Železný Brod{8} 769
13 skola@zsmozartova.cz{8} 736
14 ZŠ Školní Železný Brod{8} 719
15 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 700
16 Arbesova{8} 554
17 ZŠ Školní Železný Brod{8} 550
18 ZŠ Školní Železný Brod{8} 537
19 Arbesova{8} 499
20 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 498
21 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 463
22 skola@zsmozartova.cz{8} 460
23 skola@zsmozartova.cz{8} 443
24 Arbesova{8} 434
25 skola@zsmozartova.cz{8} 409
26 ZŠ Školní Železný Brod{8} 407
27 Arbesova{8} 404
28 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 374
29 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 367
30 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 358
31 ZŠ Školní Železný Brod{8} 345
31 skola@zsmozartova.cz{8} 345
33 skola@zsmozartova.cz{8} 344
34 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 315
35 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 247
36 ZŠ Liberecká 26, 466 01 Jablonec n.N.{8} 238
37 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
37 skola@zsmozartova.cz{8} 0
37 ZŠ Školní Železný Brod{8} 0
37 skola@zsmozartova.cz{8} 0
37 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
37 Arbesova{8} 0
37 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
37 skola@zsmozartova.cz{8} 0
37 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
37 Arbesova{8} 0
37 ZŠ Školní Železný Brod{8} 0
37 ZŠ Školní Železný Brod{8} 0
Celkem 48 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 1998
2 ZŠ Školní Železný Brod{8} 1907
3 Arbesova{8} 1610
4 skola@zsmozartova.cz{8} 1410
5 skola@zsmozartova.cz{8} 1200
6 skola@zsmozartova.cz{8} 1133
7 ZŠ Školní Železný Brod{8} 1081
8 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 1077
9 Arbesova{8} 992
10 skola@zsmozartova.cz{8} 738
11 ZŠ Školní Železný Brod{8} 711
12 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 635
13 ZŠ Školní Železný Brod{8} 598
14 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 512
15 Arbesova{8} 493
16 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 492
17 skola@zsmozartova.cz{8} 470
18 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 443
19 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 437
20 Arbesova{8} 408
21 Arbesova{8} 393
22 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 391
23 Arbesova{8} 352
24 Arbesova{8} 350
25 ZŠ Školní Železný Brod{8} 332
26 ZŠ Školní Železný Brod{8} 322
27 Arbesova{8} 270
28 skola@zsmozartova.cz{8} 177
29 Arbesova{8} 0
29 skola@zsmozartova.cz{8} 0
29 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
29 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
29 ZŠ Pasířská Jablonec{8} 0
29 ZŠ Školní Železný Brod{8} 0
Celkem 34 závodníků