výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie III

Stadion Přátelství (9. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SchalekJakub Schalek 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 7 08.34 465.00
2 Matyáš SmolíkMatyáš Smolík 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 6 08.42 444.00
3 Adam HlavínAdam Hlavín 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 5 08.71 371.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HanušOndřej Hanuš 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 08.44 439.00
2 Valdemar LinekValdemar Linek 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 08.47 431.00
3 Aaryan TahirAaryan Tahir 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 1 08.53 416.00
4 Josef BurianJosef Burian 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 08.67 381.00
5 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 3 08.72 369.00
6 Jáchym ŘehořekJáchym Řehořek 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 2 08.91 324.00
7 Denis ZeithamlDenis Zeithaml 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 7 09.69 169.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel MotlSamuel Motl 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1 08.90 327.00
2 Ondřej ŠišmaOndřej Šišma 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 3 08.94 318.00
3 Adam BenešAdam Beneš 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 2 08.98 309.00
4 Lukáš JindraLukáš Jindra 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 4 09.30 241.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 7 09.05 553.00
2 Matilda BriglováMatilda Briglová 05 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 6 09.06 551.00
3 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 5 09.30 492.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 6 08.72 640.00
2 Kateřina KoglerováKateřina Koglerová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 7 09.12 536.00
3 Julie PolákováJulie Poláková 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 3 09.44 458.00
4 Emma JanouškováEmma Janoušková 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 1 09.49 447.00
5 Andrea FrajerováAndrea Frajerová 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 4 09.61 419.00
6 Nicola VoráčkováNicola Voráčková 07 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 5 10.05 326.00
7 Jana KafkováJana Kafková 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 2 10.11 314.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BoháčováNatálie Boháčová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 08.95 579.00
2 Barbora MaříkováBarbora Maříková 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 2 09.63 415.00
Celkem 2 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 1:48.81 686.00
2 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 4 1:57.87 541.00
3 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 5 2:00.39 503.00
4 Veronika PolákováVeronika Poláková 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 2:06.62 416.00
5 Andrea FrajerováAndrea Frajerová 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 2:08.69 388.00
6 Kateřina JirasováKateřina Jirasová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 9 2:09.95 372.00
7 Berta HaškovcováBerta Haškovcová 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 6 2:11.31 355.00
8 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 12 2:12.46 341.00
9 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 10 2:13.14 333.00
10 Klára HorákováKlára Horáková 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 8 2:15.04 310.00
11 Lenka MelicharováLenka Melicharová 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 11 2:18.70 269.00
12 Anna HlavačkováAnna Hlavačková 07 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 7 2:24.06 213.00
Celkem 12 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub SchalekJakub Schalek 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 3:24.29 446.00
2 Kryštof KunášekKryštof Kunášek 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 2 3:24.34 446.00
3 Vladislav GanichVladislav Ganich 05 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 7 3:26.48 428.00
4 Emil NovákEmil Novák 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 10 3:30.36 398.00
5 Oliver ČejkaOliver Čejka 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 3:33.72 372.00
6 Jakub StřešinkaJakub Střešinka 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 11 3:34.09 369.00
7 Matěj BlínMatěj Blín 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 4 3:40.01 326.00
8 Adam VeselýAdam Veselý 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 3:41.08 319.00
9 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 13 3:41.73 314.00
10 Tomáš HotovecTomáš Hotovec 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 8 3:43.89 299.00
11 Vojtěch TřešňákVojtěch Třešňák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 12 3:44.29 297.00
12 Ondra ZelenkaOndra Zelenka 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 14 3:46.60 281.00
13 Mikuláš DolejšMikuláš Dolejš 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 6 4:02.60 185.00
14 Lukáš LedererLukáš Lederer 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 9 4:04.56 174.00
Kryštof ŽemlaKryštof Žemla 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 15 3:45.20
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kasík, Veselý, Studený, Meca Kasík, Veselý, Studený, Meca Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1 33.98 328.00
2 Burian, Krejčí, Smolík, Motl Burian, Krejčí, Smolík, Motl FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 3 34.16 318.00
3 Tahir, Beneš, Uhlíř, Šišma Tahir, Beneš, Uhlíř, Šišma ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 2 34.34 308.00
4 Blín, Motl, Řehořek, Jindra Blín, Motl, Řehořek, Jindra Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 4 35.69 236.00
5 Štalmach, Třešňák, Čejka, Novák Štalmach, Třešňák, Čejka, Novák FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 5 36.33 205.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linek, Hanuš, Kunášek, Schalek Linek, Hanuš, Kunášek, Schalek Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 31.59 480.00
2 Kaftan, Zeithaml, Zelenka, Ganich Kaftan, Zeithaml, Zelenka, Ganich Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 2 35.05 269.00
3 Charamza, Hlavín, Trnka, Žemla Charamza, Hlavín, Trnka, Žemla Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 1 35.79 231.00
4 Zajíček, Hotovec, Kovačik, Londin Zajíček, Hotovec, Kovačik, Londin ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 4 36.02 220.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindrová, Boháčová, Frajerová, Görglová Jindrová, Boháčová, Frajerová, Görglová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 5 34.12 588.00
2 Briglová, Koglerová, Jurová, Voráčková Briglová, Koglerová, Jurová, Voráčková Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 3 36.22 457.00
3 Horáková, Melicharová, Kroupová, Hlavačková Horáková, Melicharová, Kroupová, Hlavačková ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 6 38.04 355.00
4 Haškovcová, Amchová, Mocková, Kafková Haškovcová, Amchová, Mocková, Kafková Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 4 38.89 312.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Poláková, Pletichová, Adamková, Adamková Poláková, Pletichová, Adamková, Adamková Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 1 35.33 511.00
2 Janoušková, Maříková, Drsková, Hoffmannová Janoušková, Maříková, Drsková, Hoffmannová ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 2 35.66 490.00
3 Poláková, Stezková, Fraňková, Putzová Poláková, Stezková, Fraňková, Putzová Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 3 35.67 490.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš SmolíkMatyáš Smolík
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 8 1.48 374.00
2= Sebastian UhlířSebastian Uhlíř
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 9 1.44 345.00
2= Josef BurianJosef Burian
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
05 2 1.44 345.00
4= Lukáš JindraLukáš Jindra
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 6 1.36 290.00
4= Filip MrštnýFilip Mrštný
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 14 1.36 290.00
6= Matěj BlínMatěj Blín
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 1 1.32 263.00
6= Tomáš HotovecTomáš Hotovec
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 5 1.32 263.00
6= Oliver ČejkaOliver Čejka
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
05 3 1.32 263.00
9 Kryštof ŽemlaKryštof Žemla
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 11 1.24 212.00
10= Vojtěch LiteraVojtěch Litera
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 12 1.20 188.00
10= Viktor LondiViktor Londi
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 7 1.20 188.00
Mikuláš DolejšMikuláš Dolejš
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 4 NM 0.00
Denis ZeithamlDenis Zeithaml
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 10 NM 0.00
Ondřej StudenýOndřej Studený
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 13 NM 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matilda BriglováMatilda Briglová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
05 1 1.43 544.00
2 Zuzana PutzováZuzana Putzová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 11 1.31 419.00
3= Zuzana MockováZuzana Mocková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 7 1.23 340.00
3= Anežka DrskováAnežka Drsková
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 2 1.23 340.00
3= Julie Anna PolákováJulie Anna Poláková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 8 1.23 340.00
6= Tereza KleneckáTereza Klenecká
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 6 1.19 302.00
6= Kristýna JurováKristýna Jurová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 4 1.19 302.00
6= Zuzana FraňkováZuzana Fraňková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 10 1.19 302.00
9= Jana KafkováJana Kafková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 5 1.15 266.00
9= Kateřina StezkováKateřina Stezková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 9 1.15 266.00
9= Tereza HýlováTereza Hýlová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 3 1.15 266.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valdemar LinekValdemar Linek
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 15 4.85 0.0 354.00
2 Jáchym ŘehořekJáchym Řehořek
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 9 4.53 0.0 295.00
3 Sebastian UhlířSebastian Uhlíř
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 10 4.43 0.0 278.00
4 Oliver KovačikOliver Kovačik
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 4 4.41 0.0 274.00
5 Ondra ZelenkaOndra Zelenka
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 11 4.35 0.0 264.00
6 Jan KrejčíJan Krejčí
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
05 5 4.31 0.0 257.00
7 Adam HlavínAdam Hlavín
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 2 4.30 0.0 255.00
8 Ondřej HanušOndřej Hanuš
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 14 4.29 0.0 254.00
9 Adam BenešAdam Beneš
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 1 4.20 0.0 239.00
10 Samuel MotlSamuel Motl
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
05 7 4.19 0.0 237.00
11 Pavel KaftanPavel Kaftan
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 3 4.05 0.0 214.00
12 Emil NovákEmil Novák
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
05 8 3.91 0.0 191.00
13 Vojtěch LiteraVojtěch Litera
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 13 3.70 0.0 159.00
14 Jan ZítekJan Zítek
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 12 3.69 0.0 158.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nora PletichováNora Pletichová
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 9 4.37 0.0 396.00
2 Veronika PolákováVeronika Poláková
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 11 4.30 0.0 379.00
3 Eliška AdamkováEliška Adamková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 1 4.06 0.0 322.00
4 Karolína GörglováKarolína Görglová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 12 4.01 0.0 310.00
5 Kateřina KoglerováKateřina Koglerová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 4 3.96 0.0 299.00
6 Anežka DrskováAnežka Drsková
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 2 3.94 0.0 294.00
7 Eliška UrbanováEliška Urbanová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 10 3.83 0.0 270.00
8 Kristýna MikešováKristýna Mikešová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 7 3.80 0.0 263.00
9 Zuzana MockováZuzana Mocková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 8 3.69 0.0 239.00
10 Anna LedvinováAnna Ledvinová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
07 6 3.67 0.0 235.00
11 Anna HlavačkováAnna Hlavačková
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
07 3 3.47 0.0 194.00
12 Anna KroupováAnna Kroupová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 5 3.36 0.0 172.00
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ŠtalmachMartin Štalmach
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 8 59.35 0.0 388.00
2 Jan KrejčíJan Krejčí
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
05 4 54.04 0.0 342.00
3 Ondřej StudenýOndřej Studený
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 14 53.20 0.0 335.00
4 Adam MecaAdam Meca
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 13 50.50 0.0 312.00
5 Viktor LondinViktor Londin
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 5 43.91 0.0 257.00
6 Jan TrnkaJan Trnka
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 9 43.36 0.0 252.00
7 Filip CaklFilip Cakl
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 1 43.10 0.0 250.00
8 Patrik KasíkPatrik Kasík
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 12 42.06 0.0 241.00
9 Vojtěch TřešňákVojtěch Třešňák
FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II
06 10 40.79 0.0 231.00
10 Albert CharamzaAlbert Charamza
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 3 37.48 0.0 204.00
11 Jakub StřešinkaJakub Střešinka
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 7 34.98 0.0 183.00
12 Vladislav GanichVladislav Ganich
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
05 2 34.94 0.0 183.00
13 Daniel MotlDaniel Motl
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 6 32.00 0.0 159.00
14 Jan ZítekJan Zítek
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 11 28.09 0.0 128.00
Celkem 14 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Josef BurianJosef Burian 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 1044
2 Jakub SchalekJakub Schalek 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0911
3 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0852
4 Valdemar LinekValdemar Linek 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0834
5 Matěj BlínMatěj Blín 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0825
6 Matyáš SmolíkMatyáš Smolík 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0818
7 Aaryan TahirAaryan Tahir 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0724
8 Ondřej HanušOndřej Hanuš 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0693
9 Adam HlavínAdam Hlavín 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0626
10 Sebastian UhlířSebastian Uhlíř 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0623
11 Jáchym ŘehořekJáchym Řehořek 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0619
12 Vladislav GanichVladislav Ganich 05 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0611
13 Jan KrejčíJan Krejčí 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0599
14 Ondra ZelenkaOndra Zelenka 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0545
15 Kryštof KunášekKryštof Kunášek 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0446
16 Emil NovákEmil Novák 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0398
17 Martin ŠtalmachMartin Štalmach 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0388
18 Oliver ČejkaOliver Čejka 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0372
19 Jakub StřešinkaJakub Střešinka 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0369
20 Ondřej StudenýOndřej Studený 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0335
21 Ondřej ŠišmaOndřej Šišma 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0318
22 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0314
23 Adam MecaAdam Meca 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0312
24= Lukáš JindraLukáš Jindra 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0290
24= Filip MrštnýFilip Mrštný 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0290
26 Oliver KovačikOliver Kovačik 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0274
27 Tomáš HotovecTomáš Hotovec 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0263
28 Viktor LondinViktor Londin 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0257
29 Jan TrnkaJan Trnka 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0252
30 Filip CaklFilip Cakl 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0250
31 Samuel MotlSamuel Motl 05 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0237
32 Albert CharamzaAlbert Charamza 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0204
33 Vojtěch LiteraVojtěch Litera 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0188
34 Lukáš LedererLukáš Lederer 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0174
35 Denis ZeithamlDenis Zeithaml 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0169
36 Jan ZítekJan Zítek 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0128
37 Patrik KasíkPatrik Kasík 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
38= Adam BenešAdam Beneš 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0000
38= Daniel MotlDaniel Motl 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
38= Vojtěch TřešňákVojtěch Třešňák 06 FZŠ Barrandov IIFZŠ Barrandov II 0000
38= Adam VeselýAdam Veselý 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
38= Kryštof ŽemlaKryštof Žemla 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
38= Vladislav GanichVladislav Ganich 05 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0000
38= Mikuláš DolejšMikuláš Dolejš 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0000
38= Viktor LondiViktor Londi 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0000
Celkem 45 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 1914
2 Matilda BriglováMatilda Briglová 05 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 1552
3 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 1033
4 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0994
5 Julie PolákováJulie Poláková 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0969
6 Emma JanouškováEmma Janoušková 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0937
7 Kateřina KoglerováKateřina Koglerová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0835
8 Veronika PolákováVeronika Poláková 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0795
9 Nora PletichováNora Pletichová 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0763
10 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0737
11 Anežka DrskováAnežka Drsková 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0634
12 Kristýna MikešováKristýna Mikešová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0604
13 Kateřina JirasováKateřina Jirasová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0597
14 Natálie BoháčováNatálie Boháčová 07 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0579
15 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0503
16 Zuzana PutzováZuzana Putzová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0419
17= Zuzana MockováZuzana Mocková 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0340
17= Julie Anna PolákováJulie Anna Poláková 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0340
19 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0326
20 Eliška AdamkováEliška Adamková 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0322
21 Klára HorákováKlára Horáková 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0310
22= Kristýna JurováKristýna Jurová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0302
22= Zuzana FraňkováZuzana Fraňková 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0302
22= Tereza KleneckáTereza Klenecká 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0302
25 Nicola VoráčkováNicola Voráčková 07 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0295
26 Tereza HýlováTereza Hýlová 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0273
27 Lenka MelicharováLenka Melicharová 06 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0269
28 Karolína KockováKarolína Kocková 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0265
29 Anna HlavačkováAnna Hlavačková 07 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0194
30= Zora AmchováZora Amchová 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
30= Andrea FrajerováAndrea Frajerová 06 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
30= Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0000
30= Berta HaškovcováBerta Haškovcová 06 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
30= Eliška UrbanováEliška Urbanová 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
30= Anna KroupováAnna Kroupová 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0000
30= Kristýna KoglerováKristýna Koglerová 06 Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí 0000
30= Eliška AdamkováEliška Adamková 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
30= Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
30= Kateřina StezkováKateřina Stezková 05 Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín 0000
30= Barbora MaříkováBarbora Maříková 05 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web... 0000
30= Jana KafkováJana Kafková 05 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1... 0000
Celkem 41 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 2 46.90 0.0 441.00
2 Karolína GörglováKarolína Görglová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 12 45.84 0.0 427.00
3 Nora PletichováNora Pletichová
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
06 9 40.93 0.0 367.00
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
06 8 37.62 0.0 326.00
5 Nicola VoráčkováNicola Voráčková
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
07 11 35.03 0.0 295.00
6 Tereza HýlováTereza Hýlová
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
05 3 33.18 0.0 273.00
7 Emma JanouškováEmma Janoušková
ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Web...
06 4 32.95 0.0 270.00
8 Karolína KockováKarolína Kocková
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 7 32.53 0.0 265.00
9 Zuzana PutzováZuzana Putzová
Základní škola Praha - RadotínZákladní škola Praha - Radotín
05 10 30.95 0.0 246.00
10 Kateřina JirasováKateřina Jirasová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 5 29.14 0.0 225.00
11 Zora AmchováZora Amchová
Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5Gymnázium, Nad Kavalírkou 1...
05 1 27.05 0.0 201.00
12 Kristýna JurováKristýna Jurová
Barrandov, Chaplinovo náměstíBarrandov, Chaplinovo náměstí
06 6 25.91 0.0 187.00
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 FZŠ Barrandov II{8} 1044
2 Základní škola Praha - Radotín{8} 911
3 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 852
4 Základní škola Praha - Radotín{8} 834
5 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 825
6 FZŠ Barrandov II{8} 818
7 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 724
8 Základní škola Praha - Radotín{8} 693
9 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 626
10 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 623
11 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 619
12 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 611
13 FZŠ Barrandov II{8} 599
14 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 545
15 Základní škola Praha - Radotín{8} 446
16 FZŠ Barrandov II{8} 398
17 FZŠ Barrandov II{8} 388
18 FZŠ Barrandov II{8} 372
19 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 369
20 Základní škola Praha - Radotín{8} 335
21 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 318
22 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 314
23 Základní škola Praha - Radotín{8} 312
24 Základní škola Praha - Radotín{8} 290
24 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 290
26 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 274
27 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 263
28 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 257
29 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 252
30 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 250
31 FZŠ Barrandov II{8} 237
32 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 204
33 Základní škola Praha - Radotín{8} 188
34 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 174
35 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 169
36 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 128
37 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
37 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 0
37 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 0
37 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 0
37 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 0
37 FZŠ Barrandov II{8} 0
37 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
37 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
37 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
Celkem 45 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Základní škola Praha - Radotín{8} 1914
2 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 1552
3 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 1033
4 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 994
5 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 969
6 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 937
7 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 835
8 Základní škola Praha - Radotín{8} 795
9 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 763
10 Základní škola Praha - Radotín{8} 737
11 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 634
12 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 604
13 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 597
14 Základní škola Praha - Radotín{8} 579
15 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 503
16 Základní škola Praha - Radotín{8} 419
17 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 340
17 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 340
19 Základní škola Praha - Radotín{8} 326
20 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 322
21 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 310
22 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 302
22 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 302
22 Základní škola Praha - Radotín{8} 302
25 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 295
26 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 273
27 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 269
28 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 265
29 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 194
30 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
30 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 0
30 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
30 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
30 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 0
30 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
30 Barrandov, Chaplinovo náměstí{8} 0
30 Základní škola Praha - Radotín{8} 0
30 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
30 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
30 ZŠ a MŠ Praha 5-Košíře, Weberova 1090/1{8} 0
30 Gymnázium, Nad Kavalírkou 1, Praha 5{8} 0
Celkem 41 závodníků