výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chomutov, Kategorie IV

Chomutov (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2 07.62 675.00
2 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 07.64 668.00
3 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 3 07.77 628.00
4 Jan NedvědJan Nedvěd 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 7 08.16 514.00
5 Filip KrátkýFilip Krátký 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 08.28 481.00
6 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.37 457.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 6 07.66 662.00
2 Martin VopatMartin Vopat 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 4 07.86 601.00
3 Jan SmělýJan Smělý 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 3 08.73 366.00
4 Adam PospíšilAdam Pospíšil 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 2 08.78 354.00
5 Filip ŽilkaFilip Žilka 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 08.82 345.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RadaJiří Rada 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 2 07.62 675.00
2 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 07.64 668.00
3 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 6 07.66 662.00
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 3 07.77 628.00
5 Martin VopatMartin Vopat 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 4 07.86 601.00
6 Jan NedvědJan Nedvěd 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 7 08.16 514.00
7 Filip KrátkýFilip Krátký 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 08.28 481.00
8 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.37 457.00
9 Jan SmělýJan Smělý 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 3 08.73 366.00
10 Adam PospíšilAdam Pospíšil 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 2 08.78 354.00
11 Filip ŽilkaFilip Žilka 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 08.82 345.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:00) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 7 08.84 608.00
2 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 09.13 533.00
3 Nelly GellnerováNelly Gellnerová 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 09.44 458.00
4 Helena MacíkováHelena Macíková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 09.52 440.00
5 Aneta BaďurováAneta Baďurová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 4 10.03 330.00
6 Viktorie BicanováViktorie Bicanová 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5 10.82 188.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 2 08.59 676.00
2 Aneta KourkováAneta Kourková 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 09.16 526.00
3 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 4 09.57 428.00
4 Veronika MíčkováVeronika Míčková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 09.64 413.00
5 Michaela KadlečkováMichaela Kadlečková 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 3 09.67 406.00
6 Ema SekaninováEma Sekaninová 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 7 10.65 216.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VajováAdéla Vajová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 08.89 595.00
2 Eliška ŠímováEliška Šímová 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 4 09.17 523.00
3 Štěpánka ŠediváŠtěpánka Šedivá 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 09.27 499.00
4 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 2 09.85 367.00
5 Jiřina WolfováJiřina Wolfová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 7 09.89 359.00
6 Gabriela VlasatáGabriela Vlasatá 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 09.97 342.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 2 08.59 676.00
2 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 7 08.84 608.00
3 Adéla VajováAdéla Vajová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 08.89 595.00
4 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 6 09.13 533.00
5 Aneta KourkováAneta Kourková 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 09.16 526.00
6 Eliška ŠímováEliška Šímová 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 4 09.17 523.00
7 Štěpánka ŠediváŠtěpánka Šedivá 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 09.27 499.00
8 Nelly GellnerováNelly Gellnerová 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 09.44 458.00
9 Helena MacíkováHelena Macíková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 3 09.52 440.00
10 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 4 09.57 428.00
11 Veronika MíčkováVeronika Míčková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 09.64 413.00
12 Michaela KadlečkováMichaela Kadlečková 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 3 09.67 406.00
13 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 2 09.85 367.00
14 Jiřina WolfováJiřina Wolfová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 7 09.89 359.00
15 Gabriela VlasatáGabriela Vlasatá 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 6 09.97 342.00
16 Aneta BaďurováAneta Baďurová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 4 10.03 330.00
17 Ema SekaninováEma Sekaninová 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 7 10.65 216.00
18 Viktorie BicanováViktorie Bicanová 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 5 10.82 188.00

800 m - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 13 2:38.58 589.00
2 Veronika HajnáVeronika Hajná 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 7 2:52.70 436.00
3 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 15 2:59.31 372.00
4 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 12 3:00.62 359.00
5 Nelly GellnerováNelly Gellnerová 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1 3:05.48 316.00
6 Adéla VajováAdéla Vajová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 17 3:05.87 313.00
7 Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 9 3:08.27 292.00
8 Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 14 3:10.27 276.00
9 Jiřina WolfováJiřina Wolfová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 18 3:14.44 243.00
10 Veronika ŠtuhlováVeronika Štuhlová 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 16 3:15.11 238.00
11 Sabina ČernáSabina Černá 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 3:16.19 229.00
12 Nikol MatějíčkováNikol Matějíčková 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 10 3:17.14 222.00
13 Alexandra AmmerováAlexandra Ammerová 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 3 3:18.08 215.00
14 Veronika MíčkováVeronika Míčková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 11 3:18.76 211.00
15 Kateřina ČápováKateřina Čápová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2 3:18.96 209.00
16 Kačka FialováKačka Fialová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 5 3:26.31 160.00
17 Kristýna GermekováKristýna Germeková 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 6 3:41.89 76.00
Adéla HálováAdéla Hálová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 8 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 5 5:14.87 477.00
2 Michal VáchaMichal Vácha 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 8 5:15.74 472.00
3 Daniel LinhartDaniel Linhart 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 2 5:16.68 467.00
4 Daniel LuxaDaniel Luxa 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 5:26.87 415.00
5= Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 6 5:33.15 384.00
5= Martin VopatMartin Vopat 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 9 5:33.15 384.00
7 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 5:47.61 317.00
8 Karel ČernýKarel Černý 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 4 7:39.01 10.00
Adam PospíšilAdam Pospíšil 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 7 DNF
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hoffinger, Žižka, Saufflet, Bušina Hoffinger, Žižka, Saufflet, Bušina mgzš jirkovmgzš jirkov 4 31.29 501.00
2 Šámal, Mikulec, Nedvěd, Umlauf Šámal, Mikulec, Nedvěd, Umlauf Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 5 32.53 417.00
3 Rada, Krátký, Haldovský, Pfeifer Rada, Krátký, Haldovský, Pfeifer ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 3 32.60 413.00
4 Vopat, Žilka, Smělý, Ouzký Vopat, Žilka, Smělý, Ouzký Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 2 34.84 280.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Černá Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Černá mgzš jirkovmgzš jirkov 2 35.28 514.00
2 Ammerová, Kourková, Vajová, Šímová Ammerová, Kourková, Vajová, Šímová Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 3 35.52 499.00
3 Schuldesová, Šedivá, Hajná, Vlasatá Schuldesová, Šedivá, Hajná, Vlasatá ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1 36.09 465.00
4 Gellnerová, Macíková, Matějková, Boučková Gellnerová, Macíková, Matějková, Boučková Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 4 36.30 452.00
5 Kadlečková, Sekaninová, Míchalová, Germeková Kadlečková, Sekaninová, Míchalová, Germeková Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 6 37.53 382.00
6 Čápová, Hossnerová, Nová, Nezbedová Čápová, Hossnerová, Nová, Nezbedová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 5 38.29 342.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jiří RadaJiří Rada
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 10 1.75 585.00
2 Josef PfeiferJosef Pfeifer
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 7 1.55 426.00
3= Martin VopatMartin Vopat
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
03 9 1.50 389.00
3= Dominik CsiderDominik Csider
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 1.50 389.00
5= Daniel PrimasDaniel Primas
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 8 1.40 317.00
5= Martin ČepekMartin Čepek
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 2 1.40 317.00
5= Jakub HaldovskýJakub Haldovský
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 3 1.40 317.00
8= Jan NedvědJan Nedvěd
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 5 1.35 283.00
8= Daniel LinhartDaniel Linhart
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 4 1.35 283.00
Marian OlahMarian Olah
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
03 6 DNS 0.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
03 7 1.47 588.00
2 Nicol MatějkováNicol Matějková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 14 1.40 512.00
3 Simona NguyenováSimona Nguyenová
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 5 1.30 409.00
4= Alexandra AmmerováAlexandra Ammerová
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
03 2 1.25 359.00
4= Eliška ŠímováEliška Šímová
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
03 10 1.25 359.00
4= Linda NezbedováLinda Nezbedová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
03 13 1.25 359.00
7= Helena MacíkováHelena Macíková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 12 1.20 312.00
7= Julie SušickáJulie Sušická
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 11 1.20
7= Fatima AbdulainováFatima Abdulainová
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 1.20 312.00
7= Nikola MíchalováNikola Míchalová
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 4 1.20 312.00
7= Zuzana SvobodováZuzana Svobodová
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
05 9 1.20 312.00
12= Adéla SmetkováAdéla Smetková
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
05 8 1.15 266.00
12= Kristýna GermekováKristýna Germeková
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 3 1.15 266.00
Natálie PackertováNatálie Packertová
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 6 DNS 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub UmlaufJakub Umlauf
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
03 9 5.68 -2.9 m/s 0.0 519.00
2 Patrik SauffletPatrik Saufflet
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 5 4.98 -2.3 m/s 0.0 378.00
3 Michal ŽižkaMichal Žižka
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 8 4.85 -0.7 m/s 0.0 354.00
4 Matěj BušinaMatěj Bušina
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 4.57 -1.0 m/s 0.0 303.00
5 Jakub HaldovskýJakub Haldovský
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 3 4.55 -0.7 m/s 0.0 299.00
6 Martin ŠámalMartin Šámal
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
03 7 4.47 -0.7 m/s 0.0 285.00
7 Karel ČernýKarel Černý
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
03 2 4.30 -2.7 m/s 0.0 255.00
8 Jan SmělýJan Smělý
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
03 6 3.85 -2.2 m/s 0.0 182.00
9 Filip KrátkýFilip Krátký
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 4 3.71 -1.9 m/s 0.0 161.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla VajováAdéla Vajová
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
04 7 4.18 0.0 350.00
2= Nicol MatějkováNicol Matějková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 11 4.10 0.0 331.00
2= Štěpánka ŠediváŠtěpánka Šedivá
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
03 6 4.10 0.0 331.00
4 Zuzana KřivkováZuzana Křivková
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 4 3.94 0.0 294.00
5 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 2 3.92 +0.0 m/s 0.0 290.00
6 Estelle HossnerováEstelle Hossnerová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
05 9 3.75 0.0 252.00
7 Sabina ČernáSabina Černá
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 3.64 +0.0 m/s 0.0 229.00
8 Gabriela VlasatáGabriela Vlasatá
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
05 8 3.58 0.0 216.00
9 Beáta NováBeáta Nová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
05 10 3.55 0.0 210.00
10 Kristýna JasnáKristýna Jasná
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 3 3.44 +0.0 m/s 0.0 188.00
11 Ema SekaninováEma Sekaninová
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 5 2.76 0.0 69.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 5 10.01 0.0 530.00
2 Eliška ŠímováEliška Šímová
Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud...
03 8 08.52 0.0 433.00
3 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 2 08.38 0.0 424.00
4 Michaela KadlečkováMichaela Kadlečková
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
05 6 08.27 0.0 417.00
5 Karolína VranáKarolína Vraná
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 10 07.07 0.0 340.00
6 Veronika ŠtuhlováVeronika Štuhlová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
04 9 06.98 0.0 334.00
7 Kačka FialováKačka Fialová
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
05 3 06.64 0.0 312.00
8 Eliška FischerováEliška Fischerová
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 4 06.60 0.0 309.00
9 Veronika HajnáVeronika Hajná
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 06.56 0.0 307.00
10 Nikol MatějíčkováNikol Matějíčková
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 11 06.56 0.0 307.00
11 Viktorie BicanováViktorie Bicanová
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
05 1 06.27 0.0 288.00
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 15.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef PfeiferJosef Pfeifer
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 3 11.89 0.0 600.00
2 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 2 11.33 0.0 566.00
3 Petr SukPetr Suk
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 5 09.47 0.0 454.00
4 Martin ŠprlákMartin Šprlák
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
04 6 09.44 0.0 452.00
5 Karel ČernýKarel Černý
Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí...
03 1 08.26 0.0 382.00
6 Michal VáchaMichal Vácha
ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895
04 7 07.84 0.0 357.00
7 Daniel PrimasDaniel Primas
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 4 06.58 0.0 283.00
Celkem 7 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1735
2 Jiří RadaJiří Rada 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1673
3 Martin VopatMartin Vopat 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 1654
4 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 1147
5 Josef PfeiferJosef Pfeifer 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1026
6 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1016
7 Michal VáchaMichal Vácha 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0829
8 Jan NedvědJan Nedvěd 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0797
9 Daniel LinhartDaniel Linhart 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0750
10 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0706
11 Martin ŠámalMartin Šámal 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0702
12 Filip KrátkýFilip Krátký 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0642
13 Jan SmělýJan Smělý 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0548
14 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0477
15 Petr SukPetr Suk 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0454
16 Martin ŠprlákMartin Šprlák 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0452
17 Daniel LuxaDaniel Luxa 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0415
18 Karel ČernýKarel Černý 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0392
19 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0384
20 Patrik SauffletPatrik Saufflet 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0378
21 Daniel PrimasDaniel Primas 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0317
22 Jakub HaldovskýJakub Haldovský 04 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0299
23= Adam PospíšilAdam Pospíšil 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0000
23= David MikulecDavid Mikulec 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0000
23= Filip ŽilkaFilip Žilka 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0000
23= Josef PfeiferJosef Pfeifer 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0000
23= Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
23= Martin ČepekMartin Čepek 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
23= Marian OlahMarian Olah 03 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0000
Celkem 29 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 1642
2 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 1412
3 Adéla VajováAdéla Vajová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 1258
4 Nelly GellnerováNelly Gellnerová 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 1226
5 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1206
6 Michaela KadlečkováMichaela Kadlečková 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 1205
7 Štěpánka BoučkováŠtěpánka Boučková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0957
8 Alexandra AmmerováAlexandra Ammerová 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0858
9 Nicol MatějkováNicol Matějková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0843
10 Štěpánka ŠediváŠtěpánka Šedivá 03 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0830
11 Eliška ŠímováEliška Šímová 03 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0792
12 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0768
13 Veronika ŠtuhlováVeronika Štuhlová 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0572
14 Aneta KourkováAneta Kourková 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0526
15 Kačka FialováKačka Fialová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0472
16 Sabina ČernáSabina Černá 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0458
17 Veronika HajnáVeronika Hajná 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0436
18 Veronika MíčkováVeronika Míčková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0413
19 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0372
20 Linda NezbedováLinda Nezbedová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0359
21 Karolína VranáKarolína Vraná 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0340
22 Aneta BaďurováAneta Baďurová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0330
23= Nikola MíchalováNikola Míchalová 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0312
23= Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0312
25 Zuzana KřivkováZuzana Křivková 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0294
26 Viktorie BicanováViktorie Bicanová 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0288
27= Kristýna GermekováKristýna Germeková 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0266
27= Adéla SmetkováAdéla Smetková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0266
29 Estelle HossnerováEstelle Hossnerová 05 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0252
30 Nikol MatějíčkováNikol Matějíčková 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0222
31 Gabriela VlasatáGabriela Vlasatá 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0216
32 Kristýna JasnáKristýna Jasná 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0188
33 Veronika HajnáVeronika Hajná 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0000
34= Jiřina WolfováJiřina Wolfová 04 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0000
34= Beáta NováBeáta Nová 05 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
34= Kateřina ČápováKateřina Čápová 03 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
34= Ema SekaninováEma Sekaninová 04 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0000
34= Helena MacíkováHelena Macíková 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
34= Adéla HálováAdéla Hálová 05 Základní škola Chomutov, Písečn5144Základní škola Chomutov, Pí... 0000
34= Agáta KopeckáAgáta Kopecká 05 Základní škola Jirkov, StudentskáZákladní škola Jirkov, Stud... 0000
34= Kateřina KoskováKateřina Kosková 05 ZŠ Chomutov na Příkopech 895ZŠ Chomutov na Příkopech 895 0000
34= Eliška FischerováEliška Fischerová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
34= Natálie PackertováNatálie Packertová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
34= Julie SušickáJulie Sušická 04 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 0000
Celkem 44 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 mgzš jirkov{8} 1735
2 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 1673
3 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 1654
4 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 1147
5 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 1026
6 mgzš jirkov{8} 1016
7 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 829
8 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 797
9 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 750
10 mgzš jirkov{8} 706
11 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 702
12 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 642
13 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 548
14 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 477
15 mgzš jirkov{8} 454
16 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 452
17 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 415
18 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 392
19 mgzš jirkov{8} 384
20 mgzš jirkov{8} 378
21 mgzš jirkov{8} 317
22 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 299
23 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 0
23 mgzš jirkov{8} 0
23 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 0
23 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 0
23 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 0
23 mgzš jirkov{8} 0
23 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 0
Celkem 29 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 1642
2 mgzš jirkov{8} 1412
3 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 1258
4 Gymnázium Chomutov{8} 1226
5 mgzš jirkov{8} 1206
6 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 1205
7 Gymnázium Chomutov{8} 957
8 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 858
9 Gymnázium Chomutov{8} 843
10 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 830
11 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 792
12 mgzš jirkov{8} 768
13 Gymnázium Chomutov{8} 572
14 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 526
15 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 472
16 mgzš jirkov{8} 458
17 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 436
18 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 413
19 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 372
20 Gymnázium Chomutov{8} 359
21 mgzš jirkov{8} 340
22 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 330
23 mgzš jirkov{8} 312
23 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 312
25 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 294
26 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 288
27 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 266
27 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 266
29 Gymnázium Chomutov{8} 252
30 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 222
31 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 216
32 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 188
33 Gymnázium Chomutov{8} 0
33 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 0
33 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 0
33 Základní škola Jirkov, Studentská{8} 0
33 Gymnázium Chomutov{8} 0
33 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 0
33 Gymnázium Chomutov{8} 0
33 ZŠ Chomutov na Příkopech 895{8} 0
33 mgzš jirkov{8} 0
33 mgzš jirkov{8} 0
33 Gymnázium Chomutov{8} 0
33 Základní škola Chomutov, Písečn5144{8} 0
Celkem 44 závodníků