výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IV

Bílina (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -2.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.33 468.00
2 116 Patrik PerglPatrik Pergl 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 2 08.39 452.00
3 15 Václav VítůVáclav Vítů 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 1 08.59 401.00
4 10 Oskar HorvátOskar Horvát 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 08.88 331.00
5 53 Daniel BebrDaniel Bebr 05 ZŠ OsekZŠ Osek 4 09.11 280.00
6 29 Tomáš SádovskýTomáš Sádovský 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 09.82 148.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Michal HerzinaMichal Herzina 03 Zš KošťanyZš Košťany 3 08.46 434.00
2 102 Radek BakanyiRadek Bakanyi 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 4 08.49 426.00
3 115 Jan KogutJan Kogut 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 2 08.95 315.00
4 127 Jan PateraJan Patera 05 ZŠ OsekZŠ Osek 1 09.10 282.00
5 54 Kristián NěmecKristián Němec 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6 09.38 226.00
52 Nikolas HorvátNikolas Horvát 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: +0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Ondřej BýnaOndřej Býna 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.47 431.00
2 2 Tomáš FujanTomáš Fujan 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5 08.69 376.00
3 1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 4 08.79 352.00
4 91 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 08.86 336.00
5 106 Tomáš LátalTomáš Látal 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 08.93 320.00
6 71 Petr KurnotaPetr Kurnota 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 08.96 313.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -1.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Martin RůžičkaMartin Růžička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 08.39 452.00
2 47 Jan HoudekJan Houdek 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 08.64 388.00
3 73 František MixaFrantišek Mixa 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 08.98 309.00
4 68 Milan GabčoMilan Gabčo 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 09.34 233.00
5 97 Filip ProcházkaFilip Procházka 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 2 09.54 196.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -0.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Sebastian AntošSebastian Antoš 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.32 470.00
2 42 Adam FialaAdam Fiala 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 08.47 431.00
3 21 Jakub SzmudaJakub Szmuda 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 6 08.54 413.00
4 49 Jakub SeifertJakub Seifert 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2 08.72 369.00
5 27 Kelvin HoangKelvin Hoang 03 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 5 09.00 304.00
6 75 Tomáš BradáčTomáš Bradáč 04 MaršovskáMaršovská 3 09.05 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -2.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Jiří JánaJiří Jána 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 08.05 545.00
2 87 Jiří KrejčíJiří Krejčí 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 08.44 439.00
3 64 Tomáš SršeňTomáš Sršeň 03 Zš KošťanyZš Košťany 6 08.61 396.00
4 78 Martin KrejčíMartin Krejčí 04 MaršovskáMaršovská 4 09.06 291.00
5 81 David RohnDavid Rohn 03 MaršovskáMaršovská 5 09.11 280.00
6 14 Alexandr SharkovAlexandr Sharkov 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2 09.19 264.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Sanny BalážSanny Baláž 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 4 08.00 560.00
2 104 Jan KarafiátJan Karafiát 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 08.22 498.00
3 48 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 08.23 495.00
4 126 Josef OdvárkaJosef Odvárka 04 ZŠ OsekZŠ Osek 5 08.46 434.00
5 110 Jan PánekJan Pánek 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 2 09.28 245.00
6 5 Lukáš KonárekLukáš Konárek 03 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 09.53 197.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: -1.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 08.35 462.00
2 23 Tadeáš VachoušekTadeáš Vachoušek 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 2 08.43 441.00
3 118 David PospíšilDavid Pospíšil 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 4 08.79 352.00
4 101 Tomáš ŽampachTomáš Žampach 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 6 09.00 304.00
5 30 Jaroslav ŠulcJaroslav Šulc 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 09.18 266.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 174 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 2 09.10 541.00
2 236 Lucie JakubcováLucie Jakubcová 05 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 4 09.62 417.00
3 186 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 05 Zš KošťanyZš Košťany 6 09.97 342.00
4 139 Sarah-Nicol JirsováSarah-Nicol Jirsová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 11.04 155.00
133 Veronika PaluskováVeronika Palusková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Nela JankurováNela Jankurová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 09.82 374.00
2 154 Klára MoravcováKlára Moravcová 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 2 10.05 326.00
3 202 Vendula JelínkováVendula Jelínková 04 MaršovskáMaršovská 3 10.21 295.00
4 206 Eliška RákosníkováEliška Rákosníková 04 MaršovskáMaršovská 1 10.52 238.00
5 156 Lucie PížlováLucie Pížlová 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 6 10.54 235.00
6 228 Miroslava KoutováMiroslava Koutová 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 10.61 223.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -2.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Barbora BeránkováBarbora Beránková 03 ZŠ OsekZŠ Osek 4 10.56 231.00
2 155 Šárka PetrlíkováŠárka Petrlíková 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 2 10.56 231.00
3 198 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 10.58 228.00
4 203 Nicola KönigováNicola Königová 04 MaršovskáMaršovská 5 10.81 190.00
5 195 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 6 11.68 76.00
6 192 Anastázie KokyováAnastázie Kokyová 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 3 12.01 45.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -0.4 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 Zš KošťanyZš Košťany 2 08.32 752.00
2 179 Linh Thao DangLinh Thao Dang 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 08.77 626.00
3 211 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 09.08 546.00
4 243 Božena BurešováBožena Burešová 05 ZŠ OsekZŠ Osek 3 09.41 465.00
5 160 Eliška BeranováEliška Beranová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 10.05 326.00
6 232 Jana SurmajováJana Surmajová 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 1 13.17 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Michaela ZachováMichaela Zachová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 6 09.75 389.00
2 237 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3 09.91 355.00
3 149 Daniela PolákováDaniela Poláková 05 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 2 09.94 348.00
4 159 Lenka AugustováLenka Augustová 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 10.10 316.00
5 134 Markéta PinďákováMarkéta Pinďáková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 5 10.39 261.00
6 248 Tereza LebruškováTereza Lebrušková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 1 10.98 164.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -1.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.42 463.00
2 183 Klára SochorováKlára Sochorová 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6 09.65 411.00
3 169 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 4 09.72 395.00
4 234 Eliška HladečkováEliška Hladečková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3 09.96 344.00
5 222 Tereza LešigováTereza Lešigová 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 5 10.83 187.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Barbora PolcarováBarbora Polcarová 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 2 09.53 438.00
2 171 Sára KošťákováSára Košťáková 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 09.59 424.00
3 223 Natalie MádlováNatalie Mádlová 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 5 10.08 320.00
4 137 Zdeňka CejnarováZdeňka Cejnarová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 10.20 297.00
5 217 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 10.52 238.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (st, 15.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Anna JuštinováAnna Juštinová 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 08.99 569.00
2 245 Eliška JelínkováEliška Jelínková 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 4 09.30 492.00
3 255 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 09.31 489.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 254 Agáta SaffertováAgáta Saffertová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 11 2:50.36 460.00
2 251 Eliška SirotkováEliška Sirotková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 13 2:56.32 400.00
3 218 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 18 2:59.62 369.00
4 249 Kateřina NohejlováKateřina Nohejlová 05 ZŠ OsekZŠ Osek 2 3:05.15 319.00
5 142 Veronika PopovyčováVeronika Popovyčová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 9 3:06.95 303.00
6 205 Natalie PetrováNatalie Petrová 04 MaršovskáMaršovská 6 3:08.04 294.00
7 217 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 17 3:09.25 284.00
8 134 Markéta PinďákováMarkéta Pinďáková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 7 3:14.57 242.00
9 198 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 20 3:19.95 202.00
10 239 Tereza SvobodováTereza Svobodová 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 15 3:20.41 199.00
11 90 Lenka PeterkováLenka Peterková 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 4 3:21.39 192.00
12 182 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 10 3:23.03 181.00
13 166 Jana VětrovcováJana Větrovcová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 19 3:26.04 161.00
14 186 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 05 Zš KošťanyZš Košťany 1 3:29.30 141.00
15 224 Jana SalákováJana Saláková 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 12 3:33.48 117.00
16 194 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 16 3:35.69 106.00
17 232 Jana SurmajováJana Surmajová 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 14 4:34.32 0.00
18 155 Šárka PetrlíkováŠárka Petrlíková 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 5 4:44.87 0.00
133 Veronika PaluskováVeronika Palusková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 DNS
165 Andrea PlešákováAndrea Plešáková 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 8 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 179 Linh Thao DangLinh Thao Dang 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 6 2:35.56 625.00
2 146 Ema BurgerováEma Burgerová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 3 2:50.39 460.00
3 147 Anna KarpíškováAnna Karpíšková 05 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 14 2:55.10 412.00
4 247 Klára KubínkováKlára Kubínková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 18 2:58.00 384.00
5 173 Aneta MelcherováAneta Melcherová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 19 3:16.86 224.00
6 163 Daniela CumanováDaniela Cumanová 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 5 3:18.96 209.00
7 233 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 10 3:21.89 189.00
8 185 Kristýna ChrastnáKristýna Chrastná 04 Zš KošťanyZš Košťany 11 3:24.34 172.00
9 55 Daniela DohnalováDaniela Dohnalová 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 9 3:25.15 167.00
10 178 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 2 3:26.42 159.00
11 137 Zdeňka CejnarováZdeňka Cejnarová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 3:30.26 136.00
12 219 Sára BrahimiSára Brahimi 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 1 3:31.42 129.00
13 203 Nicola KönigováNicola Königová 04 MaršovskáMaršovská 16 3:33.85 115.00
14 191 Marie KarchňákováMarie Karchňáková 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 13 3:52.10 37.00
15 162 Kieu Trang DangKieu Trang Dang 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 7 3:57.14 22.00
16 200 Ahn Do Thi HongAhn Do Thi Hong 03 MaršovskáMaršovská 8 4:24.36 0.00
17 154 Klára MoravcováKlára Moravcová 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 20 4:36.26 0.00
18 170 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 15 4:59.42 0.00
227 Aneta KopačkováAneta Kopačková 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 17 DNS
225 Adéla ChvátalováAdéla Chvátalová 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 12 DNS
Celkem 20 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 17 5:02.88 543.00
2 16 Sanny BalážSanny Baláž 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 1 5:18.88 456.00
3 99 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 19 5:18.89 456.00
4 85 Josef FujanJosef Fujan 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 13 5:23.05 434.00
5 44 Filip BurešFilip Bureš 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 4 5:26.22 418.00
6 45 Jan GrümannJan Grümann 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 14 5:35.39 373.00
7 112 Ondřej ČermákOndřej Čermák 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 6 5:36.93 366.00
8 66 Roman ČonkaRoman Čonka 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 8 5:41.14 346.00
9 122 Jiří JandaJiří Janda 03 ZŠ OsekZŠ Osek 18 5:41.84 343.00
10 114 Dominik KloučekDominik Klouček 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 21 5:47.21 319.00
11 60 Jakub ČernýJakub Černý 04 Zš KošťanyZš Košťany 7 5:48.03 315.00
12 84 Ondřej BýnaOndřej Býna 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 5:50.64 304.00
13 25 Martin BelanMartin Belan 04 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 2 5:56.89 277.00
14 93 Luboš DvořákLuboš Dvořák 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 11 6:07.25 235.00
15 61 Daniel DrškaDaniel Drška 04 Zš KošťanyZš Košťany 10 6:15.82 203.00
16 11 Alan ErbaAlan Erba 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 12 6:29.50 157.00
17 92 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 9 6:58.64 76.00
18 144 André KallayAndré Kallay 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 20 7:12.19 48.00
19 9 Vojtěch BoušaVojtěch Bouša 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 7:13.79 45.00
4 Adam HorváthAdam Horváth 05 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 16 DNS
95 Vojtěch HavelVojtěch Havel 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 15 DNS
Celkem 21 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 13:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:53.87 596.00
2 40 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 17 5:08.03 514.00
3 58 Ondřej SocháňOndřej Socháň 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 14 5:16.41 469.00
4 70 Tadeáš KöhlerTadeáš Köhler 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 1 5:17.42 464.00
5 23 Tadeáš VachoušekTadeáš Vachoušek 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 18 5:30.01 399.00
6 109 Jakub MarkovJakub Markov 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 6 5:30.92 395.00
7 80 Michal NeužilMichal Neužil 04 MaršovskáMaršovská 7 5:31.43 392.00
8 59 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 16 5:32.50 387.00
9 88 Lukáš KrippnerLukáš Krippner 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 5:47.85 316.00
10 29 Tomáš SádovskýTomáš Sádovský 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 13 5:48.84 311.00
11 7 Pavel StejskalPavel Stejskal 05 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 15 5:50.08 306.00
12 120 Jan PichlerJan Pichler 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 11 5:53.44 291.00
13 127 Jan PateraJan Patera 05 ZŠ OsekZŠ Osek 9 5:59.73 265.00
14 82 Jan VavřinecJan Vavřinec 04 MaršovskáMaršovská 19 6:09.86 225.00
15 83 Lukáš VršataLukáš Vršata 03 MaršovskáMaršovská 20 6:22.31 180.00
16 13 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 10 6:30.65 153.00
17 128 Patrik PlassPatrik Plass 05 ZŠ OsekZŠ Osek 12 6:32.28 148.00
18 31 Daniel LifkaDaniel Lifka 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 6:39.47 126.00
110 Jan PánekJan Pánek 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 8 DNS
108 Erik MaňkošErik Maňkoš 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 DNS
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Baláž, Szmuda, Vachoušek, Bílek Baláž, Szmuda, Vachoušek, Bílek ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 4 32.41 425.00
2 15 Vítů, Antoš, Sharkov, Bouša Vítů, Antoš, Sharkov, Bouša Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 1 33.01 387.00
3 2 Fujan, Linhart, Bečvařík, Konárek Fujan, Linhart, Bečvařík, Konárek ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 33.08 383.00
4 107 Liner, Kadeřávek, Látal, Bakanyi Liner, Kadeřávek, Látal, Bakanyi ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 33.62 350.00
5 118 Pospíšil, Kogut, Pergl, Čermák Pospíšil, Kogut, Pergl, Čermák ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 6 34.29 311.00
6 96 Podzemský, Dvořák, Žampach, Procházka Podzemský, Dvořák, Žampach, Procházka ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 2 35.55 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Demeter, Mixa, Köhler, Kurnota Demeter, Mixa, Köhler, Kurnota ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 32.82 399.00
2 46 Homola, Grümann, Vízner, Bureš Homola, Grümann, Vízner, Bureš Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 33.68 346.00
3 80 Neužil, Vršata, Krejčí, Košek Neužil, Vršata, Krejčí, Košek MaršovskáMaršovská 2 33.74 342.00
4 22 Šachl, Zilcher, Krist, Krchov Šachl, Zilcher, Krist, Krchov ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 6 34.83 281.00
5 52 Horvát, Němec, Touška, Lifka Horvát, Němec, Touška, Lifka ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 35.11 266.00
6 129 Šimek, Plass, Odvárka, Kadet Šimek, Plass, Odvárka, Kadet ZŠ OsekZŠ Osek 1 37.00 175.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Kříž, Hloušek, Růžička Kříž, Hloušek, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 32.47 421.00
2 38 Polívka, Charvát, Hrdlička, Kolodziej Polívka, Charvát, Hrdlička, Kolodziej ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 32.67 408.00
3 65 Habor, Pichler, Šulc, Havel Habor, Pichler, Šulc, Havel ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 32.97 389.00
4 63 Kocman, Sršeň, Černý, Herzina Kocman, Sršeň, Černý, Herzina Zš KošťanyZš Košťany 4 33.43 361.00
5 81 Rohn, Bradáč, Knobloch, Vavřinec Rohn, Bradáč, Knobloch, Vavřinec MaršovskáMaršovská 2 34.12 320.00
6 119 Steinberger, Drašar, Klouček, Petrák Steinberger, Drašar, Klouček, Petrák ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 1 35.28 257.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Malý, Skála, Fujan, Krejčí Malý, Skála, Fujan, Krejčí ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 31.39 494.00
2 104 Karafiát, Jeřábek, Jána, Fiala Karafiát, Jeřábek, Jána, Fiala ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 31.69 473.00
3 49 Seifert, Houdek, Birkner, Prchal Seifert, Houdek, Birkner, Prchal Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 32.31 432.00
4 53 Bebr, Janda, Patera, Ježek Bebr, Janda, Patera, Ježek ZŠ OsekZŠ Osek 4 33.02 386.00
5 26 Čechal, Belan, Hoang, Sádovský Čechal, Belan, Hoang, Sádovský ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 34.76 285.00
6 66 Čonka, Libovický, Gabčo, Hladík Čonka, Libovický, Gabčo, Hladík ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 35.69 236.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Cejnarová, Kubíková, Jankurová, Soukupová Cejnarová, Kubíková, Jankurová, Soukupová Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 35.98 471.00
2 55 Dohnalová, Brožová, Poláková, Peterková Dohnalová, Brožová, Poláková, Peterková ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 3 36.41 446.00
3 211 Foldová, Kloboučková, Říhová, Čížková Foldová, Kloboučková, Říhová, Čížková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 37.90 363.00
4 249 Nohejlová, Beránková, Burešová, Kocourková Nohejlová, Beránková, Burešová, Kocourková ZŠ OsekZŠ Osek 6 38.34 339.00
5 206 Rákosníková, Laliková, Petrová, Jelínková Rákosníková, Laliková, Petrová, Jelínková MaršovskáMaršovská 1 38.86 313.00
6 203 Königová, Andrtová, Do Thi Hong, Říhová Königová, Andrtová, Do Thi Hong, Říhová MaršovskáMaršovská 2 40.32 244.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Saffertová, Juštinová, Schneiderová, Jelínková Saffertová, Juštinová, Schneiderová, Jelínková ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 36.70 429.00
2 179 Dang, Sochorová, Heinzová, Procházková Dang, Sochorová, Heinzová, Procházková ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 36.71 428.00
3 227 Kopačková, Kýzlová, Koutová, Surmajová Kopačková, Kýzlová, Koutová, Surmajová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 37.73 372.00
4 193 Králová, Balogová, Tobischková, Zechovská Králová, Balogová, Tobischková, Zechovská ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 39.54 280.00
5 133 Palusková, Pinďáková, Hlaváčová, Motejlová Palusková, Pinďáková, Hlaváčová, Motejlová ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 6 40.73 226.00
6 191 Karchňáková, Švadleňáková, Kokyová, Volfová Karchňáková, Švadleňáková, Kokyová, Volfová ZŠ LidickáZŠ Lidická 3 43.08 135.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Sebránková, Folfová, Štochlová, Nováková Sebránková, Folfová, Štochlová, Nováková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.89 604.00
2 146 Burgerová, Cumanová, Fruhaufová, Kokošková Burgerová, Cumanová, Fruhaufová, Kokošková ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 36.85 420.00
3 159 Augustová, Beranová, Větrovcová, Zachová Augustová, Beranová, Větrovcová, Zachová ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 37.70 373.00
4 171 Košťáková, Motejlová, Rokosová, Francouzová Košťáková, Motejlová, Rokosová, Francouzová Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 37.87 364.00
5 221 Dufková, Mádlová, Saláková, Lešigová Dufková, Mádlová, Saláková, Lešigová ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 3 38.42 335.00
6 154 Moravcová, Svobodová, Petrlíková, Pížlová Moravcová, Svobodová, Petrlíková, Pížlová ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 2 38.57 328.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Veselá, Chrastná, Navrátilová, Fajfrová Veselá, Chrastná, Navrátilová, Fajfrová Zš KošťanyZš Košťany 6 36.26 455.00
2 234 Hladečková, Homolová, Jakubcová, Janoušková Hladečková, Homolová, Jakubcová, Janoušková ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3 37.08 407.00
3 162 Dang, Čepeláková, Peštová, Plešáková Dang, Čepeláková, Peštová, Plešáková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 37.09 407.00
4 233 Dvořáková, Kalčíková, Svobodová, Zoubková Dvořáková, Kalčíková, Svobodová, Zoubková ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 4 38.49 332.00
5 248 Lebrušková, Kroupová, Sirotková, Kubínková Lebrušková, Kroupová, Sirotková, Kubínková ZŠ OsekZŠ Osek 5 39.28 292.00
6 151 Polcarová, Poláková, Pešková, Karpíšková Polcarová, Poláková, Pešková, Karpíšková ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 2 39.29 292.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.71 Body
1 46 Matyáš HomolaMatyáš Homola
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 13 1.67 --ooooooxoooxoxxoxxoxxx 520.00
2 89 Sebastian MalýSebastian Malý
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 24 1.63 -----oooooooxoxxx 488.00
3 35 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 18 1.59 -----ooooxoxoxxoxxx 457.00
4 24 Petr ZilcherPetr Zilcher
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 36 1.55 --oooooooooxxx 426.00
5 34 Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 14 1.55 ----ooxooooxxoxxx 426.00
6 99 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 38 1.51 -----ooxoooxxx 396.00
7 58 Ondřej SocháňOndřej Socháň
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 32 1.47 ooooxoooxooxxx 367.00
8 19 Martin KrchovMartin Krchov
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 21 1.47 --ooooooxoxxx 367.00
9 96 Antonín PodzemskýAntonín Podzemský
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 30 1.47 oooooxxoooxxoxxx 367.00
10= 43 Vojtěch BirknerVojtěch Birkner
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 2 1.43 --ooooooxxx 338.00
10= 41 Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 34 1.43 ----ooooxxx 338.00
10= 128 Patrik PlassPatrik Plass
ZŠ OsekZŠ Osek
05 29 1.43 ooooooooxxx 338.00
13 95 Vojtěch HavelVojtěch Havel
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 37 1.43 ----ooxooxxx 338.00
14 116 Patrik PerglPatrik Pergl
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 27 1.43 -----xoxooxxx 338.00
15 113 Sebastian DrašarSebastian Drašar
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 6 1.43 ----oooxoxxx 338.00
16= 141 Martin ŠulcMartin Šulc
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 39 1.39 ----oooxxx 310.00
16= 31 Daniel LifkaDaniel Lifka
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 1.39 oooooooxxx 310.00
18= 77 Adam KošekAdam Košek
MaršovskáMaršovská
05 19 1.39 --oxooooxxx 310.00
18= 122 Jiří JandaJiří Janda
ZŠ OsekZŠ Osek
03 15 1.39 oooooxooxxx 310.00
20 125 Ondřej KadetOndřej Kadet
ZŠ OsekZŠ Osek
03 16 1.39 oooooxxooxxx 310.00
21 50 Jan VíznerJan Vízner
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 35 1.39 --ooxoxxooxxx 310.00
22= 75 Tomáš BradáčTomáš Bradáč
MaršovskáMaršovská
04 3 1.39 ooooooxoxxx 310.00
22= 7 Pavel StejskalPavel Stejskal
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
05 33 1.39 --ooooxoxxx 310.00
24 28 Jiří MoravecJiří Moravec
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
03 25 1.39 -ooooxoxoxxx 310.00
25 60 Jakub ČernýJakub Černý
Zš KošťanyZš Košťany
04 4 1.39 -----xxoxxoxxx 310.00
26= 3 Daniel HájekDaniel Hájek
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 10 1.35 ooooooxxx 283.00
26= 74 Pavel SkuthanPavel Skuthan
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 31 1.35 oooo-oxxx 283.00
28 62 Michal HerzinaMichal Herzina
Zš KošťanyZš Košťany
03 11 1.35 o--oxooxxx 283.00
29 54 Kristián NěmecKristián Němec
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 26 1.35 oxooxoooxxx 283.00
30 13 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 28 1.35 ooxoooxoxxx 283.00
31 93 Luboš DvořákLuboš Dvořák
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 7 1.35 o-xooxoxoxxx 283.00
32= 69 Matěj HladíkMatěj Hladík
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 12 1.35 oooooxxoxxx 283.00
32= 18 Nicolas FiegertNicolas Fiegert
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 9 1.35 --oooxxoxxx 283.00
34 25 Martin BelanMartin Belan
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
04 1 1.31 --oooxxx 257.00
35= 87 Jiří KrejčíJiří Krejčí
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 20 1.31 --xoooxxx 257.00
35= 6 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 22 1.31 -ooxooxxx 257.00
37 12 Ondřej LisnerOndřej Lisner
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 23 1.27 ooooxxx 231.00
38 11 Alan ErbaAlan Erba
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 8 1.23 oooxxx 206.00
39 76 Tomáš KnoblochTomáš Knobloch
MaršovskáMaršovská
03 17 1.23 --xoxxx 206.00
67 Milan DemeterMilan Demeter
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 5 DNS xxx 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 11:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.64 Body
1 216 Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 30 1.43 ---ooxoooxxx 544.00
2 148 Veronika PeškováVeronika Pešková
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 21 1.39 ---ooooxxx 502.00
3 140 Natálie KubíkováNatálie Kubíková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 19 1.39 -oooooxxoxxx 502.00
4= 130 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 10 1.35 oooxoxxooxxx 460.00
4= 213 Anna KloboučkováAnna Kloboučková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 16 1.35 ---xxoxooxxx 460.00
6 163 Daniela CumanováDaniela Cumanová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
05 38 1.31 --xoxoxoxxx 419.00
7 149 Daniela PolákováDaniela Poláková
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
05 24 1.31 --ooxxoxxx 419.00
8 166 Jana VětrovcováJana Větrovcová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 34 1.27 ooooxxx 379.00
9 253 Adéla KokoškováAdéla Kokošková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 39 1.27 ---xoxxx 379.00
10 169 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
05 7 1.27 ooxxoxoxxx 379.00
11= 180 Daniela HeinzováDaniela Heinzová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 8 1.23 oooxxx 340.00
11= 135 Kristýna RomanováKristýna Romanová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
05 28 1.23 oooxxx 340.00
13 185 Kristýna ChrastnáKristýna Chrastná
Zš KošťanyZš Košťany
04 12 1.23 ooxoxxx 340.00
14 243 Božena BurešováBožena Burešová
ZŠ OsekZŠ Osek
05 40 1.23 ooxxoxxx 340.00
15= 175 Sabina RokosováSabina Rokosová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 27 1.19 ooxxx 302.00
15= 161 Kateřina ČepelákováKateřina Čepeláková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 3 1.19 ooxxx 302.00
15= 193 Barbora KrálováBarbora Králová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 18 1.19 ooxxx 302.00
15= 183 Klára SochorováKlára Sochorová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 31 1.19 ooxxx 302.00
15= 242 Barbora BeránkováBarbora Beránková
ZŠ OsekZŠ Osek
03 2 1.19 ooxxx 302.00
15= 143 Daniela SoukupováDaniela Soukupová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 32 1.19 ooxxx 302.00
15= 206 Eliška RákosníkováEliška Rákosníková
MaršovskáMaršovská
04 26 1.19 ooxxx 302.00
15= 197 Anna VolfováAnna Volfová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 35 1.19 ooxxx 302.00
15= 162 Kieu Trang DangKieu Trang Dang
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 4 1.19 ooxxx 302.00
15= 220 Klára DufkováKlára Dufková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 5 1.19 ooxxx 302.00
15= 176 Natálie RůtováNatálie Růtová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 29 1.19 -oxxx 302.00
15= 205 Natalie PetrováNatalie Petrová
MaršovskáMaršovská
04 22 1.19 -oxxx 302.00
15= 236 Lucie JakubcováLucie Jakubcová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 13 1.19 -oxxx 302.00
28= 201 Viktorie JechováViktorie Jechová
MaršovskáMaršovská
05 14 1.19 xooxxx 302.00
28= 223 Natalie MádlováNatalie Mádlová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 20 1.19 xooxxx 302.00
30= 189 Veronika BalogováVeronika Balogová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 1 1.19 xxooxxx 302.00
30= 244 Tereza KocourkováTereza Kocourková
ZŠ OsekZŠ Osek
05 17 1.19 xxooxxx 302.00
32= 226 Anastázie KárníkováAnastázie Kárníková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 15 1.19 -xxoxxx 302.00
32= 146 Ema BurgerováEma Burgerová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 37 1.19 oxxoxxx 302.00
34 158 Pavla SvobodováPavla Svobodová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
05 33 1.19 xxoxxoxxx 302.00
35= 211 Adéla FoldováAdéla Foldová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 6 1.15 oxxx 266.00
35= 156 Lucie PížlováLucie Pížlová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
05 23 1.15 oxxx 266.00
35= 234 Eliška HladečkováEliška Hladečková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 9 1.15 o-xxx 266.00
188 Antonie ZimányiováAntonie Zimányiová
Zš KošťanyZš Košťany
05 36 DNS ---xxx 0.00
235 Agáta HomolováAgáta Homolová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 11 DNS --xxx 0.00
150 Eliška PolákováEliška Poláková
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 25 DNS 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Sebastian MalýSebastian Malý
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 25 5.20 +2.0 m/s 5.20  +2.05.13  +1.35.17  +1.25.20x0.00.0 421.00
2 39 Martin RůžičkaMartin Růžička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 34 5.01 +1.2 m/s 4.74  +1.24.90  +1.44.70  +0.84.905.01  +1.20.00.0 384.00
3 46 Matyáš HomolaMatyáš Homola
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 7 5.01 +2.0 m/s 5.01  +2.04.76  +2.0x5.014.84  +1.60.00.0 384.00
4 34 Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 46 4.97 +1.2 m/s 4.97  +1.24.26  +1.64.43  +1.94.974.49  +1.90.00.0 377.00
5 38 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 30 4.96 +1.6 m/s 4.66  +1.14.80  +0.34.96  +1.64.964.77  +2.20.00.0 375.00
6 104 Jan KarafiátJan Karafiát
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 45 4.95 +1.5 m/s 4.42  +1.24.93  +1.24.76  +2.04.934.95  +1.50.00.0 373.00
7 48 Matouš PrchalMatouš Prchal
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 31 4.87 +1.2 m/s 4.46  +1.34.42  +0.54.87  +1.24.874.80  +1.80.00.0 358.00
8 24 Petr ZilcherPetr Zilcher
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 41 4.76 +0.8 m/s x4.76  +0.84.73  +2.64.76x0.00.0 337.00
9 98 Jiří JánaJiří Jána
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 44 4.75 +1.4 m/s 4.75  +1.44.02  +1.03.92  +2.64.75x0.00.0 335.00
10 86 Jakub KloboučekJakub Klobouček
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 11 4.73 +1.0 m/s 4.48  +1.24.73  +1.04.54  +0.84.734.32  +1.70.00.0 332.00
11 67 Milan DemeterMilan Demeter
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 4 4.72 +1.3 m/s 4.34  +2.33.92  +1.14.72  +1.34.723.70  +1.70.00.0 330.00
12 91 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 37 4.71 +1.3 m/s x4.58  +1.24.60  +0.84.604.71  +1.30.00.0 328.00
13 59 Zdeněk TouškaZdeněk Touška
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 39 4.68 +1.0 m/s 4.68  +1.04.30  +0.84.35  +2.34.684.52  +1.00.00.0 323.00
14 37 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 21 4.62 +0.5 m/s 3.99  +1.24.62  +0.54.52  +2.04.624.45  +1.10.00.0 312.00
15 26 Daniel ČechalDaniel Čechal
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
05 2 4.60 +1.9 m/s 4.03  +2.14.60  +1.93.95  +1.14.604.31  +2.10.00.0 308.00
16 126 Josef OdvárkaJosef Odvárka
ZŠ OsekZŠ Osek
04 28 4.49 +2.4 m/s 4.42 +2.0 m/s 3.86  +1.54.38  +0.04.42  +2.04.424.49  +2.40.00.0 288.00
17 77 Adam KošekAdam Košek
MaršovskáMaršovská
05 17 4.49 +1.8 m/s 4.24  +1.14.18  +0.0x4.244.49  +1.80.00.0 288.00
18 115 Jan KogutJan Kogut
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 14 4.48 +0.9 m/s 3.63  +0.74.48  +0.93.98  +0.54.484.09  +1.50.00.0 287.00
19 2 Tomáš FujanTomáš Fujan
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 6 4.45 +1.1 m/s 4.45  +1.14.30  +0.94.35  +0.34.453.43  +1.10.00.0 281.00
20 109 Jakub MarkovJakub Markov
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 26 4.45 +1.3 m/s 4.45  +1.34.19  +0.94.26  +1.34.454.33  +1.80.00.0 281.00
21 102 Radek BakanyiRadek Bakanyi
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 1 4.44 +0.6 m/s 4.30  +0.14.44  +0.63.85  +0.44.443.92  +0.90.00.0 280.00
22 20 Daniel KristDaniel Krist
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 19 4.42 +0.2 m/s x4.42  +0.24.37  +2.64.424.37  +0.80.00.0 276.00
23 123 Jakub JežekJakub Ježek
ZŠ OsekZŠ Osek
05 9 4.42 +1.7 m/s 4.07  +0.54.24  +1.54.42  +1.74.424.29  +1.90.00.0 276.00
24 19 Martin KrchovMartin Krchov
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 18 4.40 +2.4 m/s 4.33 +0.6 m/s 4.33  +0.6x4.40  +2.44.40x0.00.0 273.00
25 12 Ondřej LisnerOndřej Lisner
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 24 4.40 +1.1 m/s 4.11  +1.04.40  +1.14.24  +1.24.404.23  +2.40.00.0 273.00
26 96 Antonín PodzemskýAntonín Podzemský
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 29 4.40 +2.3 m/s xx4.17  +2.14.174.40  +2.30.00.0 273.00
27 42 Adam FialaAdam Fiala
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 43 4.39 +1.5 m/s 3.56  +2.64.39  +1.54.33  +2.84.393.92  +2.20.00.0 271.00
28 15 Václav VítůVáclav Vítů
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 40 4.37 +0.9 m/s x4.37  +0.9x4.37x0.00.0 267.00
29 81 David RohnDavid Rohn
MaršovskáMaršovská
03 33 4.34 +0.3 m/s 4.34  +0.33.94  +1.34.20  +1.84.344.29  +1.50.00.0 262.00
30 52 Nikolas HorvátNikolas Horvát
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 8 4.33 +1.1 m/s 4.33  +1.1xx4.33x0.00.0 261.00
31 70 Tadeáš KöhlerTadeáš Köhler
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 15 4.32 +0.5 m/s 4.07  +3.24.32  +0.54.15  +0.64.324.08  +1.60.00.0 259.00
32 101 Tomáš ŽampachTomáš Žampach
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
03 42 4.27 +1.8 m/s 4.00  +2.03.85  +1.34.02  +3.04.024.27  +1.80.00.0 250.00
33 63 Jaroslav KocmanJaroslav Kocman
Zš KošťanyZš Košťany
03 13 4.19 +0.6 m/s 4.19  +0.64.03  +0.9x4.194.02  +1.40.00.0 237.00
34 49 Jakub SeifertJakub Seifert
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 35 4.19 +2.2 m/s 4.00 +0.8 m/s 4.00  +0.84.19  +2.23.50  +0.64.19x0.00.0 237.00
35 125 Ondřej KadetOndřej Kadet
ZŠ OsekZŠ Osek
03 10 4.15 +2.1 m/s 4.09 +1.2 m/s 4.07  +1.54.15  +2.14.09  +1.24.154.01  +1.90.00.0 230.00
36 6 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 23 4.09 +3.1 m/s 3.64 +1.8 m/s 3.55  +0.93.44  +0.73.64  +1.83.644.09  +3.10.00.0 220.00
37 28 Jiří MoravecJiří Moravec
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
03 27 3.99 +2.0 m/s 3.30  +3.23.733.95  +1.73.953.99  +2.00.00.0 204.00
38 71 Petr KurnotaPetr Kurnota
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 20 3.97 +2.2 m/s 3.89 +0.3 m/s x3.89  +0.33.97  +2.23.97x0.00.0 201.00
39 106 Tomáš LátalTomáš Látal
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 22 3.86 +1.6 m/s 3.63  +1.32.81  +0.83.66  +1.63.663.86  +1.60.00.0 184.00
40 14 Alexandr SharkovAlexandr Sharkov
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
03 36 3.82 +1.2 m/s 3.30  +0.92.77  +1.43.67  +0.43.673.82  +1.20.00.0 177.00
41 97 Filip ProcházkaFilip Procházka
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
03 32 3.75 +0.4 m/s 3.75  +0.42.24  +1.13.55  +1.53.753.20  +1.90.00.0 167.00
42 119 Bohumil SteinbergerBohumil Steinberger
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 38 3.74 +1.0 m/s xx3.56  +1.63.563.74  +1.00.00.0 165.00
43 61 Daniel DrškaDaniel Drška
Zš KošťanyZš Košťany
04 5 3.73 +1.6 m/s x2.70  +1.32.96  +1.12.963.73  +1.60.00.0 164.00
44 5 Lukáš KonárekLukáš Konárek
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
03 16 3.72 +1.9 m/s 3.65  +1.23.37  +0.13.40  +1.53.653.72  +1.90.00.0 162.00
45 76 Tomáš KnoblochTomáš Knobloch
MaršovskáMaršovská
03 12 3.53 +0.5 m/s x3.30  +1.23.53  +0.53.53x0.00.0 135.00
46 112 Ondřej ČermákOndřej Čermák
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 3 3.52 +2.0 m/s 3.49  +1.1x3.16  +1.53.493.52  +2.00.00.0 133.00
Celkem 46 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 31 4.54 4.51x4.544.540.00.00.0 438.00
2 184 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová
Zš KošťanyZš Košťany
04 5 4.40 4.094.104.404.400.00.00.0 403.00
3 140 Natálie KubíkováNatálie Kubíková
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 19 3.99 3.933.99x3.990.00.00.0 306.00
4 214 Viktorie NovákováViktorie Nováková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 25 3.91 3.543.503.913.910.00.00.0 287.00
5 213 Anna KloboučkováAnna Kloboučková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 14 3.89 3.623.893.753.890.00.00.0 283.00
6 252 Anna JuštinováAnna Juštinová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
05 41 3.85 3.103.853.493.850.00.00.0 274.00
7 245 Eliška JelínkováEliška Jelínková
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 40 3.77 3.183.563.773.770.00.00.0 257.00
8 130 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 7 3.69 3.693.653.693.690.00.00.0 239.00
9 151 Barbora PolcarováBarbora Polcarová
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 26 3.67 3.413.543.673.670.00.00.0 235.00
10 147 Anna KarpíškováAnna Karpíšková
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
05 13 3.62 x3.283.623.620.00.00.0 225.00
11 208 Hana FruhaufováHana Fruhaufová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 42 3.57 3.573.493.313.570.00.00.0 214.00
12 157 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
04 34 3.53 2.853.213.533.530.00.00.0 206.00
13 138 Nela JankurováNela Jankurová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 9 3.50 3.20x3.503.500.00.00.0 200.00
14 143 Daniela SoukupováDaniela Soukupová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 33 3.45 3.003.45x3.450.00.00.0 190.00
15 227 Aneta KopačkováAneta Kopačková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 16 3.41 3.41x2.603.410.00.00.0 182.00
16 224 Jana SalákováJana Saláková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 30 3.40 xx3.403.400.00.00.0 180.00
17 187 Natálie VeseláNatálie Veselá
Zš KošťanyZš Košťany
04 39 3.37 3.153.373.303.370.00.00.0 174.00
18 171 Sára KošťákováSára Košťáková
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
05 17 3.31 x3.313.293.310.00.00.0 163.00
19 228 Miroslava KoutováMiroslava Koutová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 18 3.31 3.083.043.313.310.00.00.0 163.00
20 173 Aneta MelcherováAneta Melcherová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 21 3.30 3.303.22x3.300.00.00.0 161.00
21 160 Eliška BeranováEliška Beranová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 2 3.30 3.182.773.303.300.00.00.0 161.00
22 207 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
MaršovskáMaršovská
04 29 3.29 x3.113.293.290.00.00.0 159.00
23 131 Leontina MotejlováLeontina Motejlová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 23 3.27 3.203.113.273.270.00.00.0 155.00
24 251 Eliška SirotkováEliška Sirotková
ZŠ OsekZŠ Osek
05 32 3.26 2.773.253.263.260.00.00.0 153.00
25 159 Lenka AugustováLenka Augustová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
03 1 3.25 3.053.223.253.250.00.00.0 151.00
26 182 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 27 3.25 3.253.112.783.250.00.00.0 151.00
27 153 Kateřina MeškováKateřina Mešková
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
04 22 3.23 2.883.233.203.230.00.00.0 148.00
28 204 Kristýna LalikováKristýna Laliková
MaršovskáMaršovská
03 20 3.20 3.132.923.203.200.00.00.0 142.00
29 180 Daniela HeinzováDaniela Heinzová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 6 3.19 x2.843.193.190.00.00.0 140.00
30 244 Tereza KocourkováTereza Kocourková
ZŠ OsekZŠ Osek
05 15 3.17 3.173.053.093.170.00.00.0 137.00
31 176 Natálie RůtováNatálie Růtová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 28 3.08 2.873.08x3.080.00.00.0 121.00
32 238 Barbora KalčíkováBarbora Kalčíková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 11 3.06 2.393.062.653.060.00.00.0 117.00
33 165 Andrea PlešákováAndrea Plešáková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 43 3.02 xx3.023.020.00.00.0 110.00
34 233 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 4 3.01 2.93x3.013.010.00.00.0 109.00
35 249 Kateřina NohejlováKateřina Nohejlová
ZŠ OsekZŠ Osek
05 24 2.96 2.962.792.962.960.00.00.0 100.00
36 202 Vendula JelínkováVendula Jelínková
MaršovskáMaršovská
04 10 2.96 2.902.96x2.960.00.00.0 100.00
37 196 Klára TobischkováKlára Tobischková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 38 2.90 2.512.902.492.900.00.00.0 91.00
38 158 Pavla SvobodováPavla Svobodová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
05 35 2.71 2.71--2.710.00.00.0 62.00
39 194 Anna ŠťastnáAnna Šťastná
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 36 2.70 2.672.502.702.700.00.00.0 60.00
40 226 Anastázie KárníkováAnastázie Kárníková
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 12 2.67 2.67x2.242.670.00.00.0 56.00
41 195 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 37 2.26 2.26x2.182.260.00.00.0 9.00
220 Klára DufkováKlára Dufková
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
235 Agáta HomolováAgáta Homolová
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 8 DNS xxx0.00.00.00.0 0.00
Celkem 43 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:45) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Anna KarpíškováAnna Karpíšková
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
05 41 08.08 08.0807.30x08.08x0.00.0 405.00
2 254 Agáta SaffertováAgáta Saffertová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 39 08.05 07.92x08.0508.05x0.00.0 403.00
3 210 Jana ČížkováJana Čížková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 9 07.98 06.7007.2807.7207.7207.980.00.0 398.00
4 199 Jitka AndrtováJitka Andrtová
MaršovskáMaršovská
04 2 07.98 07.9806.7206.6407.9804.880.00.0 398.00
5 145 Viktorie/Ellen BrožováViktorie/Ellen Brožová
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 5 07.91 07.1807.66x07.6607.910.00.0 394.00
6 139 Sarah-Nicol JirsováSarah-Nicol Jirsová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
03 12 07.90 07.2507.4007.9007.9006.000.00.0 393.00
7 255 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 40 07.87 07.8706.7206.6707.8706.920.00.0 391.00
8 215 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 30 07.80 x07.2707.0607.2707.800.00.0 386.00
9 240 Jana UrbanczykováJana Urbanczyková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 34 07.65 06.9006.4007.6507.6507.320.00.0 377.00
10 187 Natálie VeseláNatálie Veselá
Zš KošťanyZš Košťany
04 35 07.61 07.3107.6107.3607.6107.520.00.0 374.00
11 250 Kateřina PencováKateřina Pencová
ZŠ OsekZŠ Osek
03 25 07.45 06.09x07.0707.0707.450.00.0 364.00
12 148 Veronika PeškováVeronika Pešková
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 26 07.30 x05.8506.6206.6207.300.00.0 354.00
13 248 Tereza LebruškováTereza Lebrušková
ZŠ OsekZŠ Osek
05 21 07.29 05.4205.8806.1506.1507.290.00.0 354.00
14 172 Eliška KřížováEliška Křížová
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 18 06.84 06.4006.4906.7206.7206.840.00.0 325.00
15 157 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
04 31 06.84 06.2206.8405.7606.8406.300.00.0 325.00
16 164 Veronika PeštováVeronika Peštová
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 27 06.74 06.5006.7206.7406.7406.600.00.0 318.00
17 161 Kateřina ČepelákováKateřina Čepeláková
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 8 06.70 06.42x06.4406.4406.700.00.0 316.00
18 222 Tereza LešigováTereza Lešigová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 22 06.65 06.6506.3206.4206.6506.380.00.0 313.00
19 207 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
MaršovskáMaršovská
04 29 06.59 05.2106.59x06.5906.280.00.0 309.00
20 177 Eliška TietzeEliška Tietze
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 33 06.58 06.2406.3106.5806.5806.420.00.0 308.00
21 190 Anna HavlováAnna Havlová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 10 06.57 06.3206.5206.3006.5206.570.00.0 308.00
22 229 Barbora KrejčováBarbora Krejčová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 15 06.55 x06.0206.5506.55x0.00.0 306.00
23 231 Adriana KýzlováAdriana Kýzlová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 19 06.48 05.4406.1206.0806.1206.480.00.0 302.00
24 208 Hana FruhaufováHana Fruhaufová
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
04 38 06.40 06.4005.9206.0506.4006.300.00.0 297.00
25 246 Lucie KroupováLucie Kroupová
ZŠ OsekZŠ Osek
04 17 06.32 06.0005.9005.9806.0006.320.00.0 292.00
26 152 Nathalia KoubováNathalia Koubová
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
04 14 06.30 06.3005.8406.0006.3006.100.00.0 290.00
27 189 Veronika BalogováVeronika Balogová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 3 06.30 05.4706.3006.0806.30-0.00.0 290.00
28 204 Kristýna LalikováKristýna Laliková
MaršovskáMaršovská
03 20 06.05 05.1904.9606.0506.0505.880.00.0 274.00
29 168 Eliška BuziEliška Buzi
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
05 7 05.96 05.7105.5005.5705.7105.960.00.0 269.00
30 132 Tereza MrkvičkováTereza Mrkvičková
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 24 05.92 05.0405.9205.7105.9205.570.00.0 266.00
31 181 Tereza MíčováTereza Míčová
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 23 05.91 05.1705.6705.7205.7205.910.00.0 266.00
32 136 Adéla ŠlajerováAdéla Šlajerová
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
05 32 05.66 05.6005.5605.5205.6005.660.00.0 250.00
33 223 Natalie MádlováNatalie Mádlová
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
05 05.65 04.8605.3205.6505.6505.500.00.0 249.00
34 142 Veronika PopovyčováVeronika Popovyčová
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 28 05.62 x05.6205.3705.6204.310.00.0 247.00
35 237 Tereza JanouškováTereza Janoušková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 11 05.57 04.8605.5705.2605.5705.060.00.0 244.00
36 230 Simona KrejčováSimona Krejčová
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 16 05.55 05.5505.4005.0905.5505.220.00.0 243.00
37 178 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
05 6 05.37 05.2505.3704.1605.37-0.00.0 231.00
38 192 Anastázie KokyováAnastázie Kokyová
ZŠ LidickáZŠ Lidická
03 13 05.34 04.7205.3405.3005.3404.350.00.0 230.00
39 241 Natálie ZoubkováNatálie Zoubková
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
05 37 05.12 04.0703.9605.1205.1203.800.00.0 216.00
40 188 Antonie ZimányiováAntonie Zimányiová
Zš KošťanyZš Košťany
05 36 04.84 04.8404.6004.5404.84-0.00.0 198.00
219 Sára BrahimiSára Brahimi
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
209 Angelica AbrahámAngelica Abrahám
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 121 Aleš HiblAleš Hibl
ZŠ OsekZŠ Osek
03 13 10.76 10.4910.6010.7610.76x0.00.0 531.00
2 57 Aleš SloukaAleš Slouka
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 35 10.60 x10.6010.1410.6010.270.00.0 522.00
3 43 Vojtěch BirknerVojtěch Birkner
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 5 10.22 10.1009.8609.6210.1010.220.00.0 499.00
4 20 Daniel KristDaniel Krist
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 25 10.14 x08.2810.1410.1409.720.00.0 494.00
5 8 Sebastian AntošSebastian Antoš
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
04 1 10.10 09.2909.1609.8809.8810.100.00.0 492.00
6 22 Oliver ŠachlOliver Šachl
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
03 38 10.10 10.1009.60x10.1008.910.00.0 492.00
7 33 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 17 10.01 09.9910.0109.6510.01-0.00.0 486.00
8 80 Michal NeužilMichal Neužil
MaršovskáMaršovská
04 31 10.00 09.1709.5410.0010.0009.820.00.0 486.00
9 4 Adam HorváthAdam Horváth
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
05 16 09.92 x06.52x06.5209.920.00.0 481.00
10 79 Martin KubištíkMartin Kubištík
MaršovskáMaršovská
03 26 09.87 08.9609.8209.8709.87x0.00.0 478.00
11 9 Vojtěch BoušaVojtěch Bouša
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
03 6 09.79 09.0609.4609.7909.7909.250.00.0 473.00
12 37 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 28 09.66 09.3409.6209.6209.6209.660.00.0 465.00
13 64 Tomáš SršeňTomáš Sršeň
Zš KošťanyZš Košťany
03 36 09.60 08.8209.6009.3509.6008.990.00.0 462.00
14 45 Jan GrümannJan Grümann
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
04 11 09.59 09.0409.1908.5209.1909.590.00.0 461.00
15 111 Josef TřískaJosef Tříska
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
04 41 09.51 09.2609.5109.0309.5109.400.00.0 456.00
16 141 Martin ŠulcMartin Šulc
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 46 09.19 09.0709.1909.1809.1908.330.00.0 437.00
17 123 Jakub JežekJakub Ježek
ZŠ OsekZŠ Osek
05 19 09.17 08.7108.2509.1209.1209.170.00.0 436.00
18 1 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 2 09.11 09.1108.4808.4209.1108.310.00.0 432.00
19 72 Tomáš LibovickýTomáš Libovický
ZŠ LidickáZŠ Lidická
05 29 09.08 09.0808.5008.7209.0807.700.00.0 431.00
20 124 Jakub JirákJakub Jirák
ZŠ OsekZŠ Osek
05 20 09.00 08.99x08.9008.9909.000.00.0 426.00
21 86 Jakub KloboučekJakub Klobouček
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 22 09.00 08.7607.7409.0009.0008.760.00.0 426.00
22 85 Josef FujanJosef Fujan
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 9 08.97 08.7407.9208.1108.7408.970.00.0 424.00
23 26 Daniel ČechalDaniel Čechal
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
05 7 08.86 08.8608.1808.8508.8608.200.00.0 417.00
24 120 Jan PichlerJan Pichler
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 45 08.78 08.6608.7808.4808.7808.350.00.0 413.00
25 52 Nikolas HorvátNikolas Horvát
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
03 47 08.78 07.8608.7808.4808.7808.350.00.0 413.00
26 119 Bohumil SteinbergerBohumil Steinberger
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
03 37 08.60 07.5708.6008.1108.6007.580.00.0 402.00
27 30 Jaroslav ŠulcJaroslav Šulc
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
05 40 08.59 08.2908.5908.4608.5907.750.00.0 401.00
28 105 Matouš KadeřávekMatouš Kadeřávek
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
03 21 08.49 07.2107.8208.4908.4908.200.00.0 395.00
29 50 Jan VíznerJan Vízner
Gymnázium BílinaGymnázium Bílina
03 42 08.44 08.4008.3108.4408.4408.300.00.0 392.00
30 63 Jaroslav KocmanJaroslav Kocman
Zš KošťanyZš Košťany
03 23 08.39 07.9907.3408.3908.3907.760.00.0 389.00
31 27 Kelvin HoangKelvin Hoang
ZŠ BystřanyZŠ Bystřany
03 15 08.30 08.07xx08.0708.300.00.0 384.00
32 100 Štělán ŠtulerŠtělán Štuler
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
03 39 08.24 08.0808.2408.0208.2408.220.00.0 381.00
33 92 Matyáš DoležalMatyáš Doležal
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 8 08.17 07.0908.1707.7008.1708.000.00.0 376.00
34 17 Michal BílekMichal Bílek
ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta
04 4 08.16 07.3808.1608.1208.1607.840.00.0 376.00
35 56 Zdeněk SchmiedlZdeněk Schmiedl
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 34 08.07 08.0707.6207.1608.0707.470.00.0 370.00
36 68 Milan GabčoMilan Gabčo
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 10 08.00 07.7606.8608.0008.0007.770.00.0 366.00
37 88 Lukáš KrippnerLukáš Krippner
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 24 07.90 07.0607.7007.5407.7007.900.00.0 360.00
38 94 Luboš KudělkaLuboš Kudělka
ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice
04 27 07.81 x07.8107.3707.81x0.00.0 355.00
39 65 Bohdan HaborBohdan Habor
ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká
03 44 07.69 x07.6907.1107.6907.620.00.0 348.00
40 118 David PospíšilDavid Pospíšil
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 33 07.57 07.1807.5707.0607.5706.700.00.0 341.00
41 73 František MixaFrantišek Mixa
ZŠ LidickáZŠ Lidická
04 30 07.52 07.4606.6907.5207.5207.450.00.0 338.00
42 83 Lukáš VršataLukáš Vršata
MaršovskáMaršovská
03 43 07.34 x07.3406.5507.3407.190.00.0 327.00
43 103 Tomáš BělTomáš Běl
ZŠ ProboštovZŠ Proboštov
05 3 06.92 06.7506.9206.6006.9206.700.00.0 303.00
44 51 Erik HlaváčErik Hlaváč
ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina
04 14 06.74 xx06.7406.7405.700.00.0 292.00
45 117 David PetrákDavid Petrák
ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice
04 32 06.22 x06.2205.9706.2206.160.00.0 262.00
46= 3 Daniel HájekDaniel Hájek
ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina
04 12 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
46= 34 Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 18 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 47 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sanny BalážSanny Baláž 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 1441
2 Sebastian MalýSebastian Malý 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1403
3 Jan KarafiátJan Karafiát 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1344
4 Michal NeužilMichal Neužil 04 MaršovskáMaršovská 1220
5 Václav VítůVáclav Vítů 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 1055
6 Tomáš FujanTomáš Fujan 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 1040
7 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1029
8 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1017
9 Daniel ČechalDaniel Čechal 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 1010
10 David PospíšilDavid Pospíšil 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 1004
11 Jaroslav KocmanJaroslav Kocman 03 Zš KošťanyZš Košťany 0987
12 Sebastian AntošSebastian Antoš 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0962
13 Nikolas HorvátNikolas Horvát 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0940
14 Matyáš HomolaMatyáš Homola 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0904
15 Antonín PodzemskýAntonín Podzemský 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0883
16 Jiří JánaJiří Jána 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0880
17= Josef FujanJosef Fujan 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0858
17= Tomáš SršeňTomáš Sršeň 03 Zš KošťanyZš Košťany 0858
19 Matouš PrchalMatouš Prchal 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0853
20 Oldřich JeřábekOldřich Jeřábek 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0852
21 Tadeáš VachoušekTadeáš Vachoušek 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0840
22 Vojtěch BirknerVojtěch Birkner 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0837
23 Ondřej SocháňOndřej Socháň 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0836
24 Jan GrümannJan Grümann 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0834
25 Radek CharvátRadek Charvát 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0803
26 Patrik PerglPatrik Pergl 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0790
27 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0784
28 Daniel KristDaniel Krist 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0770
29 Petr ZilcherPetr Zilcher 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0763
30 Jakub KloboučekJakub Klobouček 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0758
31 Milan DemeterMilan Demeter 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0729
32 Tadeáš KöhlerTadeáš Köhler 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0723
33 Josef OdvárkaJosef Odvárka 04 ZŠ OsekZŠ Osek 0722
34 Michal HerzinaMichal Herzina 03 Zš KošťanyZš Košťany 0717
35 Jakub JežekJakub Ježek 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0712
36 Zdeněk TouškaZdeněk Touška 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0710
37 Radek BakanyiRadek Bakanyi 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0706
38 Jan PichlerJan Pichler 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0704
39 Jiří KrejčíJiří Krejčí 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0696
40 Jakub MarkovJakub Markov 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0676
41 Jaroslav ŠulcJaroslav Šulc 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0667
42 Jiří JandaJiří Janda 03 ZŠ OsekZŠ Osek 0653
43 Jakub ČernýJakub Černý 04 Zš KošťanyZš Košťany 0625
44 Pavel StejskalPavel Stejskal 05 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0616
45 Tomáš BradáčTomáš Bradáč 04 MaršovskáMaršovská 0603
46 Adam KošekAdam Košek 05 MaršovskáMaršovská 0598
47 Bohumil SteinbergerBohumil Steinberger 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0567
48 Tomáš ŽampachTomáš Žampach 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0554
49 Jan PateraJan Patera 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0547
50 Martin BelanMartin Belan 04 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0534
51 Aleš HiblAleš Hibl 03 ZŠ OsekZŠ Osek 0531
52 Aleš SloukaAleš Slouka 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0522
53 Luboš DvořákLuboš Dvořák 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0518
54 Jiří MoravecJiří Moravec 03 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0514
55 Ondřej LisnerOndřej Lisner 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0504
56 Oliver ŠachlOliver Šachl 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0492
57 Adam HorváthAdam Horváth 05 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0481
58 Martin KubištíkMartin Kubištík 03 MaršovskáMaršovská 0478
59 Vojtěch BoušaVojtěch Bouša 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0473
60 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0468
61 Matyáš LánaMatyáš Lána 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0465
62 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0462
63 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0457
64 Josef TřískaJosef Tříska 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0456
65 Matyáš DoležalMatyáš Doležal 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0452
66 Martin ŠulcMartin Šulc 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0437
67 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0436
68 Jakub SeifertJakub Seifert 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0432
69= Ondřej BýnaOndřej Býna 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0431
69= Tomáš LibovickýTomáš Libovický 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0431
71 Filip BurešFilip Bureš 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0418
72 Matouš KadeřávekMatouš Kadeřávek 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0395
73 Jan HoudekJan Houdek 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0388
74 Daniel BebrDaniel Bebr 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0386
75 Martin RůžičkaMartin Růžička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0384
76 Štělán ŠtulerŠtělán Štuler 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0381
77= Daniel DrškaDaniel Drška 04 Zš KošťanyZš Košťany 0367
77= Martin KrchovMartin Krchov 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0367
79= Ondřej ČermákOndřej Čermák 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0366
79= Milan GabčoMilan Gabčo 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0366
81 Vojtěch LinerVojtěch Liner 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0350
82 Roman ČonkaRoman Čonka 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0346
83 Vojtěch HavelVojtěch Havel 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0338
84= Sebastian DrašarSebastian Drašar 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0338
84= Patrik PlassPatrik Plass 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0338
86 Oskar HorvátOskar Horvát 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0331
87 Tomáš LátalTomáš Látal 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0320
88 Dominik KloučekDominik Klouček 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0319
89 Lukáš KrippnerLukáš Krippner 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0316
90 Petr KurnotaPetr Kurnota 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0313
91 Tomáš SádovskýTomáš Sádovský 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0311
92 Daniel LifkaDaniel Lifka 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0310
93 František MixaFrantišek Mixa 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0309
94 Kelvin HoangKelvin Hoang 03 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0304
95 Martin KrejčíMartin Krejčí 04 MaršovskáMaršovská 0291
96 Jan KogutJan Kogut 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0287
97= Pavel SkuthanPavel Skuthan 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0283
97= Daniel HájekDaniel Hájek 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0283
97= Matěj HladíkMatěj Hladík 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0283
100 David RohnDavid Rohn 03 MaršovskáMaršovská 0262
101 Kristián NěmecKristián Němec 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0226
102 Jan VavřinecJan Vavřinec 04 MaršovskáMaršovská 0225
103 Jaroslav LinhartJaroslav Linhart 03 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0220
104 Filip ProcházkaFilip Procházka 03 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0196
105 Alan ErbaAlan Erba 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0157
106= André KallayAndré Kallay 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
106= Adam FialaAdam Fiala 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
106= Bohdan HaborBohdan Habor 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
109= Jan PánekJan Pánek 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
109= Erik MaňkošErik Maňkoš 03 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
109= Michal BílekMichal Bílek 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0000
109= Lukáš VršataLukáš Vršata 03 MaršovskáMaršovská 0000
109= Tomáš KnoblochTomáš Knobloch 03 MaršovskáMaršovská 0000
109= Alexandr SharkovAlexandr Sharkov 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0000
109= Lukáš KonárekLukáš Konárek 03 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0000
109= Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
109= Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
109= Jakub SzmudaJakub Szmuda 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0000
109= Jan VíznerJan Vízner 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
109= David PetrákDavid Petrák 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0000
109= Zdeněk SchmiedlZdeněk Schmiedl 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
109= Erik HlaváčErik Hlaváč 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0000
109= Nicolas FiegertNicolas Fiegert 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0000
109= Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
109= Luboš KudělkaLuboš Kudělka 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0000
109= Jakub JirákJakub Jirák 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
109= Tomáš BělTomáš Běl 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
109= Ondřej KadetOndřej Kadet 03 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
109= Štěpán ŠimekŠtěpán Šimek 04 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
Celkem 129 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Linh Thao DangLinh Thao Dang 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 1679
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1586
3 Agáta SaffertováAgáta Saffertová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1292
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 Zš KošťanyZš Košťany 1155
5 Anna KarpíškováAnna Karpíšková 05 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 1042
6 Natálie VeseláNatálie Veselá 04 Zš KošťanyZš Košťany 1003
7 Sára KošťákováSára Košťáková 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0951
8 Zdeňka CejnarováZdeňka Cejnarová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0904
9 Natalie MádlováNatalie Mádlová 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0871
10 Eliška RákosníkováEliška Rákosníková 04 MaršovskáMaršovská 0853
11 Anna JuštinováAnna Juštinová 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0843
12 Natálie KubíkováNatálie Kubíková 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0808
13 Božena BurešováBožena Burešová 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0805
14 Daniela PolákováDaniela Poláková 05 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0767
15 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0750
16 Eliška JelínkováEliška Jelínková 03 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0749
17 Lucie JakubcováLucie Jakubcová 05 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0719
18 Klára SochorováKlára Sochorová 03 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0713
19 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0699
20= Barbora PolcarováBarbora Polcarová 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0673
20= Eliška HladečkováEliška Hladečková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0673
22 Klára MoravcováKlára Moravcová 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0654
23 Kateřina ČepelákováKateřina Čepeláková 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0618
24 Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0599
25 Barbora KrálováBarbora Králová 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0582
26 Nela JankurováNela Jankurová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0574
27 Aneta KopačkováAneta Kopačková 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0554
28 Eliška SirotkováEliška Sirotková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0553
29 Veronika PopovyčováVeronika Popovyčová 04 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0550
30 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0546
31 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0541
32 Jana VětrovcováJana Větrovcová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0540
33 Barbora BeránkováBarbora Beránková 03 ZŠ OsekZŠ Osek 0533
34 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0531
35 Kristýna ChrastnáKristýna Chrastná 04 Zš KošťanyZš Košťany 0512
36 Markéta PinďákováMarkéta Pinďáková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0503
37 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0502
38 Lucie PížlováLucie Pížlová 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0501
39 Tereza LešigováTereza Lešigová 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0500
40 Eliška BeranováEliška Beranová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0487
41 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 05 Zš KošťanyZš Košťany 0483
42 Daniela HeinzováDaniela Heinzová 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0480
43 Veronika ŘíhováVeronika Říhová 04 MaršovskáMaršovská 0468
44 Ema BurgerováEma Burgerová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0460
45 Anna KloboučkováAnna Kloboučková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0460
46 Daniela DohnalováDaniela Dohnalová 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0446
47 Barbora ZechovskáBarbora Zechovská 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0430
48 Kieu Trang DangKieu Trang Dang 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0429
49 Daniela CumanováDaniela Cumanová 05 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0419
50= Jitka AndrtováJitka Andrtová 04 MaršovskáMaršovská 0398
50= Jana ČížkováJana Čížková 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0398
52 Viktorie/Ellen BrožováViktorie/Ellen Brožová 03 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0394
53 Sarah-Nicol JirsováSarah-Nicol Jirsová 03 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0393
54 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0391
55 Michaela ZachováMichaela Zachová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0389
56= Veronika ŘíhováVeronika Říhová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0386
56= Miroslava KoutováMiroslava Koutová 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0386
58 Aneta MelcherováAneta Melcherová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0385
59 Klára KubínkováKlára Kubínková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0384
60 Adéla KokoškováAdéla Kokošková 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0379
61 Eliška FrancouzováEliška Francouzová 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0379
62 Jana UrbanczykováJana Urbanczyková 05 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0377
63 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0369
64 Kateřina PencováKateřina Pencová 03 ZŠ OsekZŠ Osek 0364
65 Tereza LebruškováTereza Lebrušková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0354
66 Kristýna RomanováKristýna Romanová 05 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0340
67 Kateřina NohejlováKateřina Nohejlová 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0339
68 Klára DufkováKlára Dufková 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0335
69 Natálie ProcházkováNatálie Procházková 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0332
70 Eliška KřížováEliška Křížová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0325
71 Veronika PeštováVeronika Peštová 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0318
72= Anna HavlováAnna Havlová 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0308
72= Eliška TietzeEliška Tietze 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0308
74 Barbora KrejčováBarbora Krejčová 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0306
75= Adriana KýzlováAdriana Kýzlová 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0302
75= Anastázie KárníkováAnastázie Kárníková 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0302
75= Daniela SoukupováDaniela Soukupová 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0302
75= Klára DufkováKlára Dufková 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0302
75= Pavla SvobodováPavla Svobodová 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0302
75= Anna VolfováAnna Volfová 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0302
75= Sabina RokosováSabina Rokosová 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0302
75= Viktorie JechováViktorie Jechová 05 MaršovskáMaršovská 0302
83 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0298
84 Jana SalákováJana Saláková 05 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0297
85 Vendula JelínkováVendula Jelínková 04 MaršovskáMaršovská 0295
86 Natalie PetrováNatalie Petrová 04 MaršovskáMaršovská 0294
87= Veronika BalogováVeronika Balogová 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0290
87= Nathalia KoubováNathalia Koubová 04 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0290
89 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0284
90= Tereza MrkvičkováTereza Mrkvičková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0266
90= Tereza MíčováTereza Míčová 04 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0266
92 Adéla ŠlajerováAdéla Šlajerová 05 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0250
93 Zuzana BrzobohatáZuzana Brzobohatá 05 ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 0231
94 Veronika PaluskováVeronika Palusková 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0226
95 Tereza SvobodováTereza Svobodová 03 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0199
96 Antonie ZimányiováAntonie Zimányiová 05 Zš KošťanyZš Košťany 0198
97 Lenka PeterkováLenka Peterková 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0192
98 Anna ŠťastnáAnna Šťastná 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0166
99 Leontina MotejlováLeontina Motejlová 04 ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 0155
100 Lenka AugustováLenka Augustová 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0151
101 Kateřina MeškováKateřina Mešková 04 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0148
102 Kristýna LalikováKristýna Laliková 03 MaršovskáMaršovská 0142
103 Tereza KocourkováTereza Kocourková 05 ZŠ OsekZŠ Osek 0137
104 Sára BrahimiSára Brahimi 04 ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 0129
105 Barbora KalčíkováBarbora Kalčíková 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0117
106 Nicola KönigováNicola Königová 04 MaršovskáMaršovská 0115
107 Klára TobischkováKlára Tobischková 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0091
108 Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková 05 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0076
109 Hana FruhaufováHana Fruhaufová 04 ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 0000
110= Marie KarchňákováMarie Karchňáková 04 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
110= Šárka PetrlíkováŠárka Petrlíková 05 ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 0000
110= Jana SurmajováJana Surmajová 04 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
110= Ahn Do Thi HongAhn Do Thi Hong 03 MaršovskáMaršovská 0000
110= Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 03 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
110= Andrea PlešákováAndrea Plešáková 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
110= Adéla ChvátalováAdéla Chvátalová 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
110= Simona KrejčováSimona Krejčová 05 ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 0000
110= Natálie ZoubkováNatálie Zoubková 05 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0000
110= Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
110= Anastázie KokyováAnastázie Kokyová 03 ZŠ LidickáZŠ Lidická 0000
110= Lucie KroupováLucie Kroupová 04 ZŠ OsekZŠ Osek 0000
110= Eliška BuziEliška Buzi 05 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
110= Agáta HomolováAgáta Homolová 04 ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 0000
110= Natálie RůtováNatálie Růtová 04 Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 0000
110= Adéla FolfováAdéla Folfová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
110= Eliška PolákováEliška Poláková 04 ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 0000
Celkem 126 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Bílá cesta{8} 1441
2 ZS Metelkovo nám.{8} 1403
3 ZŠ Buzulucká{8} 1344
4 Maršovská{8} 1220
5 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 1055
6 ZŠ Aléská, Bílina{8} 1040
7 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1029
8 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1017
9 ZŠ Bystřany{8} 1010
10 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 1004
11 Zš Košťany{8} 987
12 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 962
13 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 940
14 Gymnázium Bílina{8} 904
15 ZŠ Novosedlice{8} 883
16 ZŠ Buzulucká{8} 880
17 Zš Košťany{8} 858
17 ZS Metelkovo nám.{8} 858
19 Gymnázium Bílina{8} 853
20 ZŠ Buzulucká{8} 852
21 ZŠ Bílá cesta{8} 840
22 Gymnázium Bílina{8} 837
23 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 836
24 Gymnázium Bílina{8} 834
25 ZŠ Edisonova Teplice{8} 803
26 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 790
27 ZŠ Aléská, Bílina{8} 784
28 ZŠ Bílá cesta{8} 770
29 ZŠ Bílá cesta{8} 763
30 ZS Metelkovo nám.{8} 758
31 ZŠ Lidická{8} 729
32 ZŠ Lidická{8} 723
33 ZŠ Osek{8} 722
34 Zš Košťany{8} 717
35 ZŠ Osek{8} 712
36 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 710
37 ZŠ Proboštov{8} 706
38 ZŠ Buzulucká{8} 704
39 ZS Metelkovo nám.{8} 696
40 ZŠ Proboštov{8} 676
41 ZŠ Bystřany{8} 667
42 ZŠ Osek{8} 653
43 Zš Košťany{8} 625
44 ZŠ Aléská, Bílina{8} 616
45 Maršovská{8} 603
46 Maršovská{8} 598
47 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 567
48 ZŠ Novosedlice{8} 554
49 ZŠ Osek{8} 547
50 ZŠ Bystřany{8} 534
51 ZŠ Osek{8} 531
52 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 522
53 ZŠ Novosedlice{8} 518
54 ZŠ Bystřany{8} 514
55 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 504
56 ZŠ Bílá cesta{8} 492
57 ZŠ Aléská, Bílina{8} 481
58 Maršovská{8} 478
59 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 473
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 468
61 ZŠ Edisonova Teplice{8} 465
62 ZŠ Edisonova Teplice{8} 462
63 ZŠ Edisonova Teplice{8} 457
64 ZŠ Proboštov{8} 456
65 ZŠ Novosedlice{8} 452
66 ZŠ Buzulucká{8} 437
67 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 436
68 Gymnázium Bílina{8} 432
69 ZS Metelkovo nám.{8} 431
69 ZŠ Lidická{8} 431
71 Gymnázium Bílina{8} 418
72 ZŠ Proboštov{8} 395
73 Gymnázium Bílina{8} 388
74 ZŠ Osek{8} 386
75 ZŠ Edisonova Teplice{8} 384
76 ZŠ Novosedlice{8} 381
77 ZŠ Bílá cesta{8} 367
77 Zš Košťany{8} 367
79 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 366
79 ZŠ Lidická{8} 366
81 ZŠ Proboštov{8} 350
82 ZŠ Lidická{8} 346
83 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 338
83 ZŠ Osek{8} 338
83 ZŠ Buzulucká{8} 338
86 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 331
87 ZŠ Proboštov{8} 320
88 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 319
89 ZS Metelkovo nám.{8} 316
90 ZŠ Lidická{8} 313
91 ZŠ Bystřany{8} 311
92 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 310
93 ZŠ Lidická{8} 309
94 ZŠ Bystřany{8} 304
95 Maršovská{8} 291
96 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 287
97 ZŠ Lidická{8} 283
97 ZŠ Lidická{8} 283
97 ZŠ Aléská, Bílina{8} 283
100 Maršovská{8} 262
101 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 226
102 Maršovská{8} 225
103 ZŠ Aléská, Bílina{8} 220
104 ZŠ Novosedlice{8} 196
105 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 157
106 ZŠ Proboštov{8} 0
106 ZŠ Proboštov{8} 0
106 ZŠ Bílá cesta{8} 0
106 Maršovská{8} 0
106 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 0
106 ZS Metelkovo nám.{8} 0
106 ZŠ Aléská, Bílina{8} 0
106 Maršovská{8} 0
106 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
106 ZŠ Bílá cesta{8} 0
106 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
106 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 0
106 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 0
106 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 0
106 Gymnázium Bílina{8} 0
106 ZŠ Bílá cesta{8} 0
106 ZŠ Lidická{8} 0
106 ZŠ Buzulucká{8} 0
106 ZŠ Buzulucká{8} 0
106 ZŠ Osek{8} 0
106 ZŠ Osek{8} 0
106 ZŠ Novosedlice{8} 0
106 ZŠ Osek{8} 0
106 ZŠ Proboštov{8} 0
Celkem 129 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 1679
2 ZS Metelkovo nám.{8} 1586
3 ZŠ Buzulucká{8} 1292
4 Zš Košťany{8} 1155
5 ZŠ Bílá cesta{8} 1042
6 Zš Košťany{8} 1003
7 Gymnázium Bílina{8} 951
8 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 904
9 ZŠ Novosedlice{8} 871
10 Maršovská{8} 853
11 ZŠ Buzulucká{8} 843
12 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 808
13 ZŠ Osek{8} 805
14 ZŠ Bílá cesta{8} 767
15 ZS Metelkovo nám.{8} 750
16 ZŠ Buzulucká{8} 749
17 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 719
18 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 713
19 ZŠ Aléská, Bílina{8} 699
20 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 673
20 ZŠ Bílá cesta{8} 673
22 ZŠ Bystřany{8} 654
23 ZŠ Edisonova Teplice{8} 618
24 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 599
25 ZŠ Lidická{8} 582
26 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 574
27 ZŠ Proboštov{8} 554
28 ZŠ Osek{8} 553
29 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 550
30 ZS Metelkovo nám.{8} 546
31 Gymnázium Bílina{8} 541
32 ZŠ Edisonova Teplice{8} 540
33 ZŠ Osek{8} 533
34 ZŠ Bystřany{8} 531
35 Zš Košťany{8} 512
36 ZŠ Aléská, Bílina{8} 503
37 ZŠ Bílá cesta{8} 502
38 ZŠ Bystřany{8} 501
39 ZŠ Novosedlice{8} 500
40 ZŠ Edisonova Teplice{8} 487
41 Zš Košťany{8} 483
42 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 480
43 Maršovská{8} 468
44 ZS Metelkovo nám.{8} 460
44 ZŠ Buzulucká{8} 460
46 ZŠ Bílá cesta{8} 446
47 ZŠ Lidická{8} 430
48 ZŠ Edisonova Teplice{8} 429
49 ZŠ Buzulucká{8} 419
50 Maršovská{8} 398
50 ZS Metelkovo nám.{8} 398
52 ZŠ Bílá cesta{8} 394
53 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 393
54 ZŠ Buzulucká{8} 391
55 ZŠ Edisonova Teplice{8} 389
56 ZŠ Proboštov{8} 386
56 ZS Metelkovo nám.{8} 386
58 Gymnázium Bílina{8} 385
59 ZŠ Osek{8} 384
60 Gymnázium Bílina{8} 379
60 ZŠ Buzulucká{8} 379
62 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 377
63 ZS Metelkovo nám.{8} 369
64 ZŠ Osek{8} 364
65 ZŠ Osek{8} 354
66 ZŠ Aléská, Bílina{8} 340
67 ZŠ Osek{8} 339
68 ZŠ Novosedlice{8} 335
69 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 332
70 Gymnázium Bílina{8} 325
71 ZŠ Edisonova Teplice{8} 318
72 Gymnázium Bílina{8} 308
72 ZŠ Lidická{8} 308
74 ZŠ Proboštov{8} 306
75 ZŠ Proboštov{8} 302
75 Gymnázium Bílina{8} 302
75 ZŠ Lidická{8} 302
75 ZŠ Bystřany{8} 302
75 ZŠ Novosedlice{8} 302
75 ZŠ Proboštov{8} 302
75 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 302
75 Maršovská{8} 302
83 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 298
84 ZŠ Novosedlice{8} 297
85 Maršovská{8} 295
86 Maršovská{8} 294
87 ZŠ Lidická{8} 290
87 ZŠ Bystřany{8} 290
89 ZS Metelkovo nám.{8} 284
90 ZŠ Aléská, Bílina{8} 266
90 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 266
92 ZŠ Aléská, Bílina{8} 250
93 ZŠ Za Chlumem Bílina{8} 231
94 ZŠ Aléská, Bílina{8} 226
95 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 199
96 Zš Košťany{8} 198
97 ZŠ Bílá cesta{8} 192
98 ZŠ Lidická{8} 166
99 ZŠ Aléská, Bílina{8} 155
100 ZŠ Edisonova Teplice{8} 151
101 ZŠ Bystřany{8} 148
102 Maršovská{8} 142
103 ZŠ Osek{8} 137
104 ZŠ Novosedlice{8} 129
105 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 117
106 Maršovská{8} 115
107 ZŠ Lidická{8} 91
108 ZŠ Lidická{8} 76
109 ZŠ Lidická{8} 0
109 ZS Metelkovo nám.{8} 0
109 ZŠ Osek{8} 0
109 Gymnázium Bílina{8} 0
109 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 0
109 ZŠ Proboštov{8} 0
109 ZŠ Lidická{8} 0
109 Gymnázium Bílina{8} 0
109 ZŠ Bystřany{8} 0
109 ZŠ Proboštov{8} 0
109 Maršovská{8} 0
109 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
109 ZŠ Proboštov{8} 0
109 ZS Metelkovo nám.{8} 0
109 ZŠ Na Stínadlech Teplice{8} 0
109 Gymnázium Bílina{8} 0
109 ZŠ Bílá cesta{8} 0
109 ZŠ Buzulucká{8} 0
Celkem 126 závodníků