výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Teplice, Kategorie IV

Bílina (15. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Baláž, Szmuda, Vachoušek, Bílek Baláž, Szmuda, Vachoušek, Bílek ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 4 32.41 425.00
2 15 Vítů, Antoš, Sharkov, Bouša Vítů, Antoš, Sharkov, Bouša Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 1 33.01 387.00
3 2 Fujan, Linhart, Bečvařík, Konárek Fujan, Linhart, Bečvařík, Konárek ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 3 33.08 383.00
4 107 Liner, Kadeřávek, Látal, Bakanyi Liner, Kadeřávek, Látal, Bakanyi ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 33.62 350.00
5 118 Pospíšil, Kogut, Pergl, Čermák Pospíšil, Kogut, Pergl, Čermák ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 6 34.29 311.00
6 96 Podzemský, Dvořák, Žampach, Procházka Podzemský, Dvořák, Žampach, Procházka ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 2 35.55 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Demeter, Mixa, Köhler, Kurnota Demeter, Mixa, Köhler, Kurnota ZŠ LidickáZŠ Lidická 4 32.82 399.00
2 46 Homola, Grümann, Vízner, Bureš Homola, Grümann, Vízner, Bureš Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 3 33.68 346.00
3 80 Neužil, Vršata, Krejčí, Košek Neužil, Vršata, Krejčí, Košek MaršovskáMaršovská 2 33.74 342.00
4 22 Šachl, Zilcher, Krist, Krchov Šachl, Zilcher, Krist, Krchov ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 6 34.83 281.00
5 52 Horvát, Němec, Touška, Lifka Horvát, Němec, Touška, Lifka ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 5 35.11 266.00
6 129 Šimek, Plass, Odvárka, Kadet Šimek, Plass, Odvárka, Kadet ZŠ OsekZŠ Osek 1 37.00 175.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Kříž, Hloušek, Růžička Kříž, Hloušek, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 32.47 421.00
2 38 Polívka, Charvát, Hrdlička, Kolodziej Polívka, Charvát, Hrdlička, Kolodziej ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 32.67 408.00
3 65 Habor, Pichler, Šulc, Havel Habor, Pichler, Šulc, Havel ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 32.97 389.00
4 63 Kocman, Sršeň, Černý, Herzina Kocman, Sršeň, Černý, Herzina Zš KošťanyZš Košťany 4 33.43 361.00
5 81 Rohn, Bradáč, Knobloch, Vavřinec Rohn, Bradáč, Knobloch, Vavřinec MaršovskáMaršovská 2 34.12 320.00
6 119 Steinberger, Drašar, Klouček, Petrák Steinberger, Drašar, Klouček, Petrák ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 1 35.28 257.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Malý, Skála, Fujan, Krejčí Malý, Skála, Fujan, Krejčí ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 31.39 494.00
2 104 Karafiát, Jeřábek, Jána, Fiala Karafiát, Jeřábek, Jána, Fiala ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 31.69 473.00
3 49 Seifert, Houdek, Birkner, Prchal Seifert, Houdek, Birkner, Prchal Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 6 32.31 432.00
4 53 Bebr, Janda, Patera, Ježek Bebr, Janda, Patera, Ježek ZŠ OsekZŠ Osek 4 33.02 386.00
5 26 Čechal, Belan, Hoang, Sádovský Čechal, Belan, Hoang, Sádovský ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 3 34.76 285.00
6 66 Čonka, Libovický, Gabčo, Hladík Čonka, Libovický, Gabčo, Hladík ZŠ LidickáZŠ Lidická 5 35.69 236.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Cejnarová, Kubíková, Jankurová, Soukupová Cejnarová, Kubíková, Jankurová, Soukupová Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 35.98 471.00
2 55 Dohnalová, Brožová, Poláková, Peterková Dohnalová, Brožová, Poláková, Peterková ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 3 36.41 446.00
3 211 Foldová, Kloboučková, Říhová, Čížková Foldová, Kloboučková, Říhová, Čížková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 5 37.90 363.00
4 249 Nohejlová, Beránková, Burešová, Kocourková Nohejlová, Beránková, Burešová, Kocourková ZŠ OsekZŠ Osek 6 38.34 339.00
5 206 Rákosníková, Laliková, Petrová, Jelínková Rákosníková, Laliková, Petrová, Jelínková MaršovskáMaršovská 1 38.86 313.00
6 203 Königová, Andrtová, Do Thi Hong, Říhová Königová, Andrtová, Do Thi Hong, Říhová MaršovskáMaršovská 2 40.32 244.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Saffertová, Juštinová, Schneiderová, Jelínková Saffertová, Juštinová, Schneiderová, Jelínková ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 36.70 429.00
2 179 Dang, Sochorová, Heinzová, Procházková Dang, Sochorová, Heinzová, Procházková ZŠ Za Chlumem BílinaZŠ Za Chlumem Bílina 4 36.71 428.00
3 227 Kopačková, Kýzlová, Koutová, Surmajová Kopačková, Kýzlová, Koutová, Surmajová ZŠ ProboštovZŠ Proboštov 5 37.73 372.00
4 193 Králová, Balogová, Tobischková, Zechovská Králová, Balogová, Tobischková, Zechovská ZŠ LidickáZŠ Lidická 2 39.54 280.00
5 133 Palusková, Pinďáková, Hlaváčová, Motejlová Palusková, Pinďáková, Hlaváčová, Motejlová ZŠ Aléská, BílinaZŠ Aléská, Bílina 6 40.73 226.00
6 191 Karchňáková, Švadleňáková, Kokyová, Volfová Karchňáková, Švadleňáková, Kokyová, Volfová ZŠ LidickáZŠ Lidická 3 43.08 135.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Sebránková, Folfová, Štochlová, Nováková Sebránková, Folfová, Štochlová, Nováková ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.89 604.00
2 146 Burgerová, Cumanová, Fruhaufová, Kokošková Burgerová, Cumanová, Fruhaufová, Kokošková ZŠ BuzuluckáZŠ Buzulucká 1 36.85 420.00
3 159 Augustová, Beranová, Větrovcová, Zachová Augustová, Beranová, Větrovcová, Zachová ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 37.70 373.00
4 171 Košťáková, Motejlová, Rokosová, Francouzová Košťáková, Motejlová, Rokosová, Francouzová Gymnázium BílinaGymnázium Bílina 5 37.87 364.00
5 221 Dufková, Mádlová, Saláková, Lešigová Dufková, Mádlová, Saláková, Lešigová ZŠ NovosedliceZŠ Novosedlice 3 38.42 335.00
6 154 Moravcová, Svobodová, Petrlíková, Pížlová Moravcová, Svobodová, Petrlíková, Pížlová ZŠ BystřanyZŠ Bystřany 2 38.57 328.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Veselá, Chrastná, Navrátilová, Fajfrová Veselá, Chrastná, Navrátilová, Fajfrová Zš KošťanyZš Košťany 6 36.26 455.00
2 234 Hladečková, Homolová, Jakubcová, Janoušková Hladečková, Homolová, Jakubcová, Janoušková ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 3 37.08 407.00
3 162 Dang, Čepeláková, Peštová, Plešáková Dang, Čepeláková, Peštová, Plešáková ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 37.09 407.00
4 233 Dvořáková, Kalčíková, Svobodová, Zoubková Dvořáková, Kalčíková, Svobodová, Zoubková ZŠ Na Stínadlech TepliceZŠ Na Stínadlech Teplice 4 38.49 332.00
5 248 Lebrušková, Kroupová, Sirotková, Kubínková Lebrušková, Kroupová, Sirotková, Kubínková ZŠ OsekZŠ Osek 5 39.28 292.00
6 151 Polcarová, Poláková, Pešková, Karpíšková Polcarová, Poláková, Pešková, Karpíšková ZŠ Bílá cestaZŠ Bílá cesta 2 39.29 292.00
Celkem 6 závodníků