Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.73 640.00
2 Petr FischerPetr Fischer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 08.14 520.00
3 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.35 462.00
4 Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.43 441.00
5 Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.51 421.00
6 Jiří PajkrtJiří Pajkrt 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 08.78 354.00
7 3 Ondřej StavovskýOndřej Stavovský 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 08.81 347.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 07.76 631.00
2 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.87 598.00
3 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 08.04 548.00
4 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.14 520.00
5 Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 08.15 517.00
6 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 6 08.19 506.00
7 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 08.29 478.00
8 1 Jan DolejšíJan Dolejší 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 08.34 465.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:30) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 07.44 732.00
2 Jakub SpicaJakub Spica 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 07.68 656.00
3 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.69 653.00
4 Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.97 568.00
5 Jan PrücknerJan Prückner 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 08.20 503.00
6 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 08.81 347.00
7 2 Samuel GranátSamuel Granát 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.87 333.00
8 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska 6 09.21 259.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 07.44 732.00
2 Jakub SpicaJakub Spica 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 07.68 656.00
3 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.69 653.00
4 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.73 640.00
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 07.76 631.00
6 Pavel PodrápskýPavel Podrápský 03 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.87 598.00
7 Kryštof PrincKryštof Princ 04 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 7 07.97 568.00
8 Štěpán UrbánekŠtěpán Urbánek 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 8 08.04 548.00
9 Petr FischerPetr Fischer 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 08.14 520.00
9 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.14 520.00
11 Radek OtecRadek Otec 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 08.15 517.00
12 Martin MorvayMartin Morvay 03 eliskaeliska 6 08.19 506.00
13 Jan PrücknerJan Prückner 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 08.20 503.00
14 Ondřej FilipOndřej Filip 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 08.29 478.00
15 1 Jan DolejšíJan Dolejší 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4 08.34 465.00
16 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.35 462.00
17 Jiří ŠpačekJiří Špaček 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1 08.43 441.00
18 Jan HovorkaJan Hovorka 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.51 421.00
19 Jiří PajkrtJiří Pajkrt 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 6 08.78 354.00
20 3 Ondřej StavovskýOndřej Stavovský 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 08.81 347.00
20 Patrik BauerPatrik Bauer 04 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 08.81 347.00
22 2 Samuel GranátSamuel Granát 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.87 333.00
23 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 03 eliskaeliska 6 09.21 259.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.80 619.00
2 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.32 470.00
3 Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.68 378.00
4 Jan BublaJan Bubla 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 5 08.82 345.00
5 Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 08.88 331.00
6 Tobiáš BeranTobiáš Beran 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 4 08.94 318.00
7 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 8 09.13 276.00
8 Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.53 197.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.12 525.00
2 Adam CísařAdam Císař 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.82 345.00
3 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 8 08.85 338.00
4 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 09.25 251.00
5 Filip EisnerFilip Eisner 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.46 210.00
6 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 7 09.54 196.00
7 Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.63 180.00
8 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 09.97 125.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.01 557.00
2 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 08.12 525.00
3 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 08.53 416.00
4 Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 08.83 343.00
5 Pavel SoldánPavel Soldán 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.08 287.00
6 Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 09.22 257.00
7 Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 09.29 243.00
8 Mathias KokhaninMathias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.81 149.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 07.80 619.00
2 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.01 557.00
3 Jan RichterJan Richter 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 08.12 525.00
3 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 7 08.12 525.00
5 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.32 470.00
6 Jakub VepřovskýJakub Vepřovský 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 08.53 416.00
7 Vít KunzVít Kunz 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.68 378.00
8 Jan BublaJan Bubla 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 5 08.82 345.00
8 Adam CísařAdam Císař 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 08.82 345.00
10 Daniel KaniveDaniel Kanive 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 4 08.83 343.00
11 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 8 08.85 338.00
12 Marek KulovanýMarek Kulovaný 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 08.88 331.00
13 Tobiáš BeranTobiáš Beran 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 4 08.94 318.00
14 Pavel SoldánPavel Soldán 06 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.08 287.00
15 Matěj VeselýMatěj Veselý 06 eliskaeliska 8 09.13 276.00
16 Jakub ProusekJakub Prousek 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 3 09.22 257.00
17 Jan FilipJan Filip 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 09.25 251.00
18 Jakub TomšíkJakub Tomšík 05 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1 09.29 243.00
19 Filip EisnerFilip Eisner 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.46 210.00
20 Marek StožickýMarek Stožický 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.53 197.00
21 Jindřich RosičkaJindřich Rosička 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 7 09.54 196.00
22 Filip ŠtolfaFilip Štolfa 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.63 180.00
23 Mathias KokhaninMathias Kokhanin 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 5 09.81 149.00
24 Adam PalánAdam Palán 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 6 09.97 125.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.36 741.00
2 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.70 645.00
3 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 09.00 566.00
4 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.38 472.00
5 Klára VondřičkováKlára Vondřičková 04 eliskaeliska 1 09.66 408.00
6 1 Adéla KašparováAdéla Kašparová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 5 10.04 328.00
7 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.08 320.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 08.69 648.00
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 09.08 546.00
3 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.38 472.00
4 Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.38 472.00
5 5 Adriana ŠpičákováAdriana Špičáková 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 09.60 422.00
6 Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková 04 eliskaeliska 1 10.36 267.00
Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.74 635.00
1= Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.74 635.00
3 4 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.75 632.00
4 Valentina SchüllerováValentina Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 09.29 494.00
5 Klára KohoutováKlára Kohoutová 04 eliskaeliska 5 09.66 408.00
6 Kateřina LingerováKateřina Lingerová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.89 359.00
7 Velerie KočárníkováVelerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.36 267.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.36 741.00
2 Liliana BadiováLiliana Badiová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 08.69 648.00
3 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.70 645.00
4 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 08.74 635.00
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.74 635.00
6 4 Karolína KolářováKarolína Kolářová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 3 08.75 632.00
7 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 09.00 566.00
8 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 09.08 546.00
9 Valentina SchüllerováValentina Schüllerová 04 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1 09.29 494.00
10 Eliška KopáčováEliška Kopáčová 03 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 09.38 472.00
10 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 5 09.38 472.00
10 Agáta SeidlováAgáta Seidlová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.38 472.00
13 5 Adriana ŠpičákováAdriana Špičáková 03 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 7 09.60 422.00
14 Klára VondřičkováKlára Vondřičková 04 eliskaeliska 1 09.66 408.00
14 Klára KohoutováKlára Kohoutová 04 eliskaeliska 5 09.66 408.00
16 Kateřina LingerováKateřina Lingerová 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.89 359.00
17 1 Adéla KašparováAdéla Kašparová 04 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 5 10.04 328.00
18 Alžběta DragounováAlžběta Dragounová 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.08 320.00
19 Kateřina TirpákováKateřina Tirpáková 04 eliskaeliska 1 10.36 267.00
19 Velerie KočárníkováVelerie Kočárníková 03 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 4 10.36 267.00
Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 3 DNF

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie VavroušováValerie Vavroušová 07 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 09.05 553.00
2 Michaela VicherováMichaela Vicherová 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.17 523.00
3 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.43 461.00
4 Lucie KolankiewiczováLucie Kolankiewiczová 07 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 09.58 426.00
5 Vilma KřížováVilma Křížová 06 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 09.59 424.00
6= Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4 09.84 369.00
6= Karin LepiKarin Lepi 06 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 6 09.84 369.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.98 571.00
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 09.00 566.00
3 Lucie VernerováLucie Vernerová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 09.35 480.00
4 Štěpána VoldánováŠtěpána Voldánová 05 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.42 463.00
5 Eliška ŠkolováEliška Školová 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 2 09.81 376.00
6 Kristýna ŠabatkováKristýna Šabatková 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.96 344.00
7 Johana LimrováJohana Limrová 06 eliskaeliska 3 10.51 240.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 03 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 08.76 629.00
2 Lenka KonopováLenka Konopová 06 eliskaeliska 4 08.89 595.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.25 504.00
4 Natálie PolákováNatálie Poláková 05 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 09.36 477.00
5 Veronika PěknáVeronika Pěkná 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 10.18 300.00
6 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 06 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 2 10.20 297.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (st, 15.5.2019 - 09:15) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.54 690.00
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.79 621.00
3 Petra PražákováPetra Pražáková 06 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.26 501.00
4 Sára OrosováSára Orosová 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 09.52 440.00
5 Sofie BernáthováSofie Bernáthová 05 eliskaeliska 4 09.54 435.00
6 Daniela KrálováDaniela Králová 05 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 09.97 342.00
Celkem 6 závodníků