výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.91 586.00
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.19 506.00
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 8 08.37 457.00
4 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.49 426.00
5 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.52 418.00
6 Martin GaluškaMartin Galuška 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.77 357.00
7 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.90 327.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 07.66 662.00
2 Petr KusinPetr Kusin 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.39 452.00
3 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 08.43 441.00
4 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 08.46 434.00
5 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 08.52 418.00
6 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.60 398.00
7 Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 08.95 315.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 07.72 643.00
2 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.92 583.00
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.98 565.00
4 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 08.14 520.00
5 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.51 421.00
6 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 09.22 257.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav DavidJaroslav David 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.75 634.00
2 2 Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 08.24 492.00
3 1 Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 08.25 489.00
4 Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 08.62 393.00
5 Ondřej DudákOndřej Dudák 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 08.87 333.00
6 Filip KřapaFilip Křapa 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.87 140.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 08.51 421.00
2 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 08.61 396.00
3 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 08.97 311.00
4 Václav KonečnýVáclav Konečný 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.01 302.00
5 Bohdan StrakaBohdan Straka 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.05 293.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 07.66 662.00
2 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 07.72 643.00
3 Jaroslav DavidJaroslav David 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.75 634.00
4 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.91 586.00
5 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 07.92 583.00
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 07.98 565.00
7 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 08.14 520.00
8 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.19 506.00
9 2 Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 08.24 492.00
10 1 Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 08.25 489.00
11 Šimon SlavíkŠimon Slavík 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 8 08.37 457.00
12 Petr KusinPetr Kusin 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 08.39 452.00
13 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 08.43 441.00
14 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 08.46 434.00
15 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.49 426.00
16 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.51 421.00
16 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 08.51 421.00
18 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 08.52 418.00
18 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 08.52 418.00
20 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.60 398.00
21 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 08.61 396.00
22 Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 08.62 393.00
23 Martin GaluškaMartin Galuška 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.77 357.00
24 Ondřej DudákOndřej Dudák 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 08.87 333.00
25 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.90 327.00
26 Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 08.95 315.00
27 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 08.97 311.00
28 Václav KonečnýVáclav Konečný 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.01 302.00
29 Bohdan StrakaBohdan Straka 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.05 293.00
30 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 09.22 257.00
31 Filip KřapaFilip Křapa 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.87 140.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ZlínskýDavid Zlínský 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 7 08.80 350.00
2 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.02 300.00
3 Patrik VeselýPatrik Veselý 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 09.30 241.00
4 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 09.59 187.00
5 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.80 151.00
6 Tomáš MalinaTomáš Malina 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 10.29 81.00
Pavel JančoPavel Jančo 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.12 525.00
2 Jakub VašekJakub Vašek 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 08.37 457.00
3 František VaculíkFrantišek Vaculík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.43 441.00
4 Tomáš CharvátTomáš Charvát 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.86 336.00
5 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.89 329.00
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.84 145.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.38 454.00
2 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.51 421.00
3 Adam TarabusAdam Tarabus 19 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 08.70 374.00
4 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 08.88 331.00
5 2 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 09.45 212.00
6 Dominik TrojekDominik Trojek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.62 181.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 08.44 439.00
2 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.66 383.00
3 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 08.74 364.00
4 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.43 216.00
5 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.44 214.00
6 David SuchánekDavid Suchánek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.91 134.00
7 Ondřej KrižalkovičOndřej Križalkovič 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.30 80.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.58 403.00
2 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.76 359.00
3 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 08.83 343.00
4 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.97 311.00
5 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 09.25 251.00
6 Adam KoníčekAdam Koníček 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.00 120.00
7 Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 10.25 86.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.12 525.00
2 Jakub VašekJakub Vašek 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 08.37 457.00
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.38 454.00
4 František VaculíkFrantišek Vaculík 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 08.43 441.00
5 1 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 08.44 439.00
6 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 08.51 421.00
7 Marek MahdalMarek Mahdal 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 08.58 403.00
8 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 4 08.66 383.00
9 Adam TarabusAdam Tarabus 19 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 08.70 374.00
10 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 08.74 364.00
11 Roman PlchRoman Plch 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 08.76 359.00
12 David ZlínskýDavid Zlínský 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 7 08.80 350.00
13 Lukáš KučeraLukáš Kučera 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 08.83 343.00
14 Tomáš CharvátTomáš Charvát 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 08.86 336.00
15 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 08.88 331.00
16 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.89 329.00
17 Jan PlevkaJan Plevka 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 08.97 311.00
18 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.02 300.00
19 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 09.25 251.00
20 Patrik VeselýPatrik Veselý 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 09.30 241.00
21 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.43 216.00
22 Jiří PravdíkJiří Pravdík 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.44 214.00
23 2 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 09.45 212.00
24 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 09.59 187.00
25 Dominik TrojekDominik Trojek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.62 181.00
26 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.80 151.00
27 Petr SvobodaPetr Svoboda 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.84 145.00
28 David SuchánekDavid Suchánek 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.91 134.00
29 Adam KoníčekAdam Koníček 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.00 120.00
30 Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 7 10.25 86.00
31 Tomáš MalinaTomáš Malina 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 10.29 81.00
32 Ondřej KrižalkovičOndřej Križalkovič 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 6 10.30 80.00
Pavel JančoPavel Jančo 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.00 566.00
2 Lucie HertlováLucie Hertlová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 09.08 546.00
3 2 Tereza OlejníkováTereza Olejníková 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.13 533.00
4 Eliška UrbanováEliška Urbanová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 09.40 468.00
5 Marie SmutnáMarie Smutná 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.82 374.00
6 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.86 365.00
7 Kristýna SoldánováKristýna Soldánová 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 10.75 199.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie NovákováMelanie Nováková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 09.11 538.00
2 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.13 533.00
3 Karolína PerďochováKarolína Perďochová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.39 470.00
4 Tereza NemravováTereza Nemravová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 09.48 449.00
5 Radka KedrováRadka Kedrová 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 3 09.67 406.00
6 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.93 350.00
7 Marcela MihálováMarcela Mihálová 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 10.36 267.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.09 543.00
2 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.15 528.00
3 Vanda CharbutováVanda Charbutová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.68 404.00
4 Blanka GajdošováBlanka Gajdošová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 09.93 350.00
5 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 10.28 281.00
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 08.00 848.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.33 749.00
3 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.72 640.00
4 1 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.50 444.00
5 Julie BříštělováJulie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.73 393.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.45 456.00
2 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 09.46 454.00
3 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.49 447.00
4 Amálie PavelkováAmálie Pavelková 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 09.85 367.00
5 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 10.02 332.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 08.00 848.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.33 749.00
3 Julie MichálkováJulie Michálková 03 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.72 640.00
4 Adéla HorákováAdéla Horáková 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.00 566.00
5 Lucie HertlováLucie Hertlová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 09.08 546.00
6 Veronika JančováVeronika Jančová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 09.09 543.00
7 Melanie NovákováMelanie Nováková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 09.11 538.00
8 2 Tereza OlejníkováTereza Olejníková 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.13 533.00
8 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.13 533.00
10 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 09.15 528.00
11 Karolína PerďochováKarolína Perďochová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.39 470.00
12 Eliška UrbanováEliška Urbanová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 09.40 468.00
13 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 09.45 456.00
14 Lenka MatušinováLenka Matušinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 09.46 454.00
15 Tereza NemravováTereza Nemravová 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 09.48 449.00
16 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 09.49 447.00
17 1 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.50 444.00
18 Radka KedrováRadka Kedrová 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 3 09.67 406.00
19 Vanda CharbutováVanda Charbutová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 09.68 404.00
20 Julie BříštělováJulie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.73 393.00
21 Marie SmutnáMarie Smutná 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 09.82 374.00
22 Amálie PavelkováAmálie Pavelková 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 09.85 367.00
23 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.86 365.00
24 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.93 350.00
24 Blanka GajdošováBlanka Gajdošová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 09.93 350.00
26 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 10.02 332.00
27 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 10.28 281.00
28 Marcela MihálováMarcela Mihálová 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 10.36 267.00
29 Kristýna SoldánováKristýna Soldánová 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 10.75 199.00
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.67 654.00
2 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.86 603.00
3 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.04 556.00
4 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 09.11 538.00
5 2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 09.32 487.00
6 Valerie PippalováValerie Pippalová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 09.60 422.00
7 Eliška KaláčováEliška Kaláčová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.01 334.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 09.00 566.00
2 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 09.33 484.00
3 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 09.44 458.00
4 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.61 419.00
5 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.66 408.00
6 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.81 376.00
7 Ondrúšová AnastázieOndrúšová Anastázie 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 5 10.59 226.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 09.15 528.00
2 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.26 501.00
3 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.40 468.00
4 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.46 454.00
5 Ester KučíkováEster Kučíková 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.53 438.00
6 Barbora VaďurováBarbora Vaďurová 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.69 402.00
7 Eliška MošťkováEliška Mošťková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 10.73 203.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema TurečkováEma Turečková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.21 513.00
2 Tereza LuxováTereza Luxová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 09.35 480.00
3 Michaela ŠimčíkováMichaela Šimčíková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.54 435.00
4 Denisa VolnáDenisa Volná 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 09.62 417.00
5 1 Nela HanáčkováNela Hanáčková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.97 342.00
6 Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.31 276.00
7 Natálie SojákováNatálie Sojáková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 11.08 150.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.80 618.00
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 09.07 548.00
3 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová 07 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.17 523.00
4 3 Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 3 09.45 456.00
5 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.53 438.00
6 Tereza PetříkováTereza Petříková 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 09.71 397.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 08.67 654.00
2 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 08.80 618.00
3 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.86 603.00
4 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 09.00 566.00
5 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.04 556.00
6 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 09.07 548.00
7 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 3 09.11 538.00
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 7 09.15 528.00
9 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová 07 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 2 09.17 523.00
10 Ema TurečkováEma Turečková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.21 513.00
11 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 09.26 501.00
12 2 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 09.32 487.00
13 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 09.33 484.00
14 Tereza LuxováTereza Luxová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 09.35 480.00
15 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.40 468.00
16 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 09.44 458.00
17 3 Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 3 09.45 456.00
18 Veronika MachálkováVeronika Machálková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.46 454.00
19 Ester KučíkováEster Kučíková 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 09.53 438.00
19 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 09.53 438.00
21 Michaela ŠimčíkováMichaela Šimčíková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.54 435.00
22 Valerie PippalováValerie Pippalová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 09.60 422.00
23 Monika ŠišperováMonika Šišperová 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 09.61 419.00
24 Denisa VolnáDenisa Volná 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 09.62 417.00
25 Amálie HorákováAmálie Horáková 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 09.66 408.00
26 Barbora VaďurováBarbora Vaďurová 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 09.69 402.00
27 Tereza PetříkováTereza Petříková 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 09.71 397.00
28 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 09.81 376.00
29 1 Nela HanáčkováNela Hanáčková 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 09.97 342.00
30 Eliška KaláčováEliška Kaláčová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.01 334.00
31 Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 10.31 276.00
32 Ondrúšová AnastázieOndrúšová Anastázie 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 5 10.59 226.00
33 Eliška MošťkováEliška Mošťková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 10.73 203.00
34 Natálie SojákováNatálie Sojáková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 11.08 150.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 1:56.46 562.00
2 1 Alžběta BělohradováAlžběta Bělohradová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:04.09 450.00
3 Sára ŠpručkováSára Špručková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 2:10.36 367.00
4 Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:10.67 363.00
5 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:14.52 316.00
6 Marie VaňkováMarie Vaňková 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 11 2:15.30 307.00
7 Denisa PavelkováDenisa Pavelková 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 2:16.74 290.00
8 Valérie PokornáValérie Pokorná 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 2:18.04 276.00
9 Viktorie DudováViktorie Dudová 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 2:18.71 268.00
10 Andrea FrankováAndrea Franková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 2:22.13 232.00
11 Jana FridrichováJana Fridrichová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 2:23.22 221.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 1:57.23 550.00
2 Linda PoizlováLinda Poizlová 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 2:00.68 499.00
3 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 2:02.18 477.00
4 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:10.19 369.00
5 3 Tereza MusilováTereza Musilová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:10.24 368.00
6 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 2:13.59 327.00
7 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 10 2:26.37 191.00
8 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 2:28.44 172.00
9 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1 2:34.04 126.00
Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 9 2:01.06 493.00
2 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 2:02.75 469.00
3 2 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 2:03.18 463.00
4 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 2:03.84 454.00
5 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:03.85 453.00
6 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 2:06.36 419.00
7 Veronika OndrouškováVeronika Ondroušková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 2:10.73 362.00
8 Soňa KadlecováSoňa Kadlecová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:17.38 283.00
9 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 2:18.65 269.00
Jolana VečeřováJolana Večeřová 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 6 1:56.46 562.00
2 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 1:57.23 550.00
3 Linda PoizlováLinda Poizlová 06 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 2:00.68 499.00
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 9 2:01.06 493.00
5 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 2:02.18 477.00
6 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 2:02.75 469.00
7 2 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 2:03.18 463.00
8 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 2:03.84 454.00
9 Zuzana KrátkáZuzana Krátká 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:03.85 453.00
10 1 Alžběta BělohradováAlžběta Bělohradová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:04.09 450.00
11 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4 2:06.36 419.00
12 Kristýna PochyláKristýna Pochylá 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:10.19 369.00
13 3 Tereza MusilováTereza Musilová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 2:10.24 368.00
14 Sára ŠpručkováSára Špručková 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 2:10.36 367.00
15 Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:10.67 363.00
16 Veronika OndrouškováVeronika Ondroušková 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 2:10.73 362.00
17 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 2:13.59 327.00
18 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:14.52 316.00
19 Marie VaňkováMarie Vaňková 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 11 2:15.30 307.00
20 Denisa PavelkováDenisa Pavelková 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 2:16.74 290.00
21 Soňa KadlecováSoňa Kadlecová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:17.38 283.00
22 Valérie PokornáValérie Pokorná 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 2:18.04 276.00
23 Patricie BurdováPatricie Burdová 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 3 2:18.65 269.00
24 Viktorie DudováViktorie Dudová 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 2:18.71 268.00
25 Andrea FrankováAndrea Franková 06 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 2:22.13 232.00
26 Jana FridrichováJana Fridrichová 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 2:23.22 221.00
27 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 10 2:26.37 191.00
28 Šárka BažantováŠárka Bažantová 06 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 2:28.44 172.00
29 Klára KunovjánkováKlára Kunovjánková 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1 2:34.04 126.00
Martina SmetanováMartina Smetanová 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 9 DNS
Jolana VečeřováJolana Večeřová 07 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:38.25 593.00
2 Adéla ŠupinováAdéla Šupinová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 3:02.87 339.00
3 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 3:04.46 325.00
4 2 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 10 3:10.82 271.00
5 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:11.22 268.00
6 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 3:14.29 244.00
7 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 03 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 9 3:38.90 89.00
8 Jana PospěchováJana Pospěchová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 3:42.41 73.00
9 Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 3:54.37 30.00
Lucie BříštělováLucie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:39.08 583.00
2 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 2:48.15 483.00
3 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 2:49.02 474.00
4 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:51.16 452.00
5 Veronika DaňkováVeronika Daňková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 2:55.92 404.00
6 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:05.36 317.00
7 Tereza KovářováTereza Kovářová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:07.99 294.00
8 Sona HarantováSona Harantová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 3:12.66 256.00
9 Sára HložkováSára Hložková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 3:14.72 240.00
10 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:34.98 109.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:05.86 313.00
2 Barbora MiklášováBarbora Miklášová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 3:08.24 292.00
3 Daniela PopelkováDaniela Popelková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 3:15.00 238.00
4 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1 3:16.28 229.00
5 1 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 3:21.97 188.00
6 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 3:24.95 168.00
7 Adriana MalinováAdriana Malinová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 3:45.66 60.00
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 2:38.25 593.00
2 Petra ČechováPetra Čechová 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 2:39.08 583.00
3 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1 2:48.15 483.00
4 Šárka ŠaňákováŠárka Šaňáková 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 2:49.02 474.00
5 Klára KaňovskáKlára Kaňovská 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 10 2:51.16 452.00
6 Veronika DaňkováVeronika Daňková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 2:55.92 404.00
7 Adéla ŠupinováAdéla Šupinová 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 4 3:02.87 339.00
8 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 6 3:04.46 325.00
9 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 3:05.36 317.00
10 Tereza SmetanováTereza Smetanová 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:05.86 313.00
11 Tereza KovářováTereza Kovářová 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:07.99 294.00
12 Barbora MiklášováBarbora Miklášová 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 3:08.24 292.00
13 2 Nikita ŠumerováNikita Šumerová 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 10 3:10.82 271.00
14 Johana TrnkováJohana Trnková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 3:11.22 268.00
15 Sona HarantováSona Harantová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 3:12.66 256.00
16 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 3:14.29 244.00
17 Sára HložkováSára Hložková 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 4 3:14.72 240.00
18 Daniela PopelkováDaniela Popelková 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 3:15.00 238.00
19 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1 3:16.28 229.00
20 1 Marie JandoušováMarie Jandoušová 04 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 8 3:21.97 188.00
21 Esti SochorcováEsti Sochorcová 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 2 3:24.95 168.00
22 Adéla MáčalíkováAdéla Máčalíková 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:34.98 109.00
23 Anežka GrebeníčkováAnežka Grebeníčková 03 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 9 3:38.90 89.00
24 Jana PospěchováJana Pospěchová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 3:42.41 73.00
25 Adriana MalinováAdriana Malinová 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 3:45.66 60.00
26 Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 3:54.37 30.00
Lucie BříštělováLucie Bříštělová 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 DNS
Anna ModlíkováAnna Modlíková 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 3 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam JakubíčekAdam Jakubíček 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 6 3:27.10 423.00
2 3 Petr TitzPetr Titz 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 3:39.19 332.00
3 Adam GuričaAdam Guriča 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 10 3:41.36 317.00
4 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 3:41.89 313.00
5 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 9 3:46.18 284.00
6 Daniel MalušDaniel Maluš 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 4:00.93 194.00
7 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 4:02.44 186.00
8 Radim ŘíhaRadim Říha 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 4:03.48 180.00
9 Matěj PančíkMatěj Pančík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 4:07.43 159.00
10 Jan KrystoňJan Krystoň 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 4:14.48 125.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 3:03.70 628.00
2 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 3:23.53 452.00
3 Vojtěch ŠobáňVojtěch Šobáň 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:34.02 370.00
4 Daniel NemravaDaniel Nemrava 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 1 3:38.61 336.00
5 Václav KremrVáclav Kremr 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 3:39.89 327.00
6 Marek VýmolaMarek Výmola 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 10 3:41.66 315.00
7 Jan SandánusJan Sandánus 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 3:42.13 311.00
8 Jakub ŠlapalJakub Šlapal 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:49.71 261.00
9 Tobiáš OrságTobiáš Orság 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 3:55.25 227.00
10 Martin BrodaMartin Broda 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 3:59.95 199.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 9.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 3:15.86 517.00
2 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 3:18.54 494.00
3 1 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 3:21.27 471.00
4 Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 3:35.16 361.00
5 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:40.24 325.00
6 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 3:48.22 271.00
7 Tomáš ZálešákTomáš Zálešák 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 4:03.32 181.00
Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 DNS
Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 DNF
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 3:03.70 628.00
2 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 9 3:15.86 517.00
3 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 3:18.54 494.00
4 1 Jan KnotekJan Knotek 05 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 3:21.27 471.00
5 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 3:23.53 452.00
6 Adam JakubíčekAdam Jakubíček 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 6 3:27.10 423.00
7 Vojtěch ŠobáňVojtěch Šobáň 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5 3:34.02 370.00
8 Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 8 3:35.16 361.00
9 Daniel NemravaDaniel Nemrava 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 1 3:38.61 336.00
10 3 Petr TitzPetr Titz 06 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 3:39.19 332.00
11 Václav KremrVáclav Kremr 06 ZŠ HlukZŠ Hluk 9 3:39.89 327.00
12 Mikuláš KapsaMikuláš Kapsa 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:40.24 325.00
13 Adam GuričaAdam Guriča 06 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 10 3:41.36 317.00
14 Marek VýmolaMarek Výmola 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 10 3:41.66 315.00
15 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 3:41.89 313.00
16 Jan SandánusJan Sandánus 05 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 4 3:42.13 311.00
17 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 9 3:46.18 284.00
18 Marek PopelkaMarek Popelka 05 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4 3:48.22 271.00
19 Jakub ŠlapalJakub Šlapal 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 3 3:49.71 261.00
20 Tobiáš OrságTobiáš Orság 07 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 8 3:55.25 227.00
21 Martin BrodaMartin Broda 05 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 2 3:59.95 199.00
22 Daniel MalušDaniel Maluš 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 4:00.93 194.00
23 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík 07 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 4 4:02.44 186.00
24 Tomáš ZálešákTomáš Zálešák 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 4:03.32 181.00
25 Radim ŘíhaRadim Říha 05 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 5 4:03.48 180.00
26 Matěj PančíkMatěj Pančík 07 ZŠ HlukZŠ Hluk 8 4:07.43 159.00
27 Jan KrystoňJan Krystoň 06 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 4:14.48 125.00
Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 DNS
Tomáš HoferekTomáš Hoferek 06 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:51.02 613.00
2 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 14 5:17.26 464.00
3 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 5:18.55 458.00
4 Jiří PopelkaJiří Popelka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 11 5:19.58 452.00
5 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 5:26.38 417.00
6 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 10 5:27.82 410.00
7 Denis ZlámalDenis Zlámal 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 12 5:30.98 395.00
8 Tadeáš SkálaTadeáš Skála 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 13 5:40.26 350.00
9 3 Dominik BlahaDominik Blaha 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 5:43.18 337.00
10 Tomáš BuriánTomáš Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 9 5:46.12 323.00
11 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 5:53.15 293.00
12 Adam BuriánAdam Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 7 6:14.83 207.00
13 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 6:30.19 154.00
14 Michal HlaváčMichal Hlaváč 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 6:48.63 101.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 4:13.72 855.00
2 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:50.35 617.00
3 Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 4:57.30 575.00
4 4 Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 9 5:17.18 465.00
5 Šimon NemravaŠimon Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 5:31.18 394.00
6 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 5:31.39 393.00
7 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 12 5:41.86 343.00
8 Patrik BídaPatrik Bída 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 5:56.70 278.00
9 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 5:58.91 269.00
10 Andrej IlenčíkAndrej Ilenčík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 6:02.60 254.00
11 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 6:03.44 250.00
12 Richard ChmelaRichard Chmela 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 6:04.50 246.00
13 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 6:04.88 245.00
14 David EliášDavid Eliáš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 6:38.48 129.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 6 4:13.72 855.00
2 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:50.35 617.00
3 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 4:51.02 613.00
4 Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 4:57.30 575.00
5 4 Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 9 5:17.18 465.00
6 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 14 5:17.26 464.00
7 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 5:18.55 458.00
8 Jiří PopelkaJiří Popelka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 11 5:19.58 452.00
9 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 5:26.38 417.00
10 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 10 5:27.82 410.00
11 Denis ZlámalDenis Zlámal 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 12 5:30.98 395.00
12 Šimon NemravaŠimon Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 11 5:31.18 394.00
13 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 14 5:31.39 393.00
14 Tadeáš SkálaTadeáš Skála 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 13 5:40.26 350.00
15 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 12 5:41.86 343.00
16 3 Dominik BlahaDominik Blaha 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 5:43.18 337.00
17 Tomáš BuriánTomáš Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 9 5:46.12 323.00
18 Michal PavlíčekMichal Pavlíček 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1 5:53.15 293.00
19 Patrik BídaPatrik Bída 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 10 5:56.70 278.00
20 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1 5:58.91 269.00
21 Andrej IlenčíkAndrej Ilenčík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 6:02.60 254.00
22 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 6:03.44 250.00
23 Richard ChmelaRichard Chmela 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 13 6:04.50 246.00
24 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 8 6:04.88 245.00
25 Adam BuriánAdam Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 7 6:14.83 207.00
26 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 5 6:30.19 154.00
27 David EliášDavid Eliáš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 6:38.48 129.00
28 Michal HlaváčMichal Hlaváč 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 6:48.63 101.00

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ležatka, Ležatka, Man, David Ležatka, Ležatka, Man, David ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 2 29.59 626.00
2 Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 31.92 458.00
3 Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách ZŠ HlukZŠ Hluk 3 33.36 365.00
4 Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 33.71 344.00
5 Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 34.53 297.00
6 5 Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 35.83 229.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 30.90 529.00
2 Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 31.68 474.00
3 Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 32.42 424.00
4 7 Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 32.45 423.00
5 Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 32.85 397.00
6 Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 34.13 320.00
7 Orság, Bída, Konečný, Míšek Orság, Bída, Konečný, Míšek ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 34.37 306.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ležatka, Ležatka, Man, David Ležatka, Ležatka, Man, David ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 2 29.59 626.00
2 Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda Habarta, Jelének, Kapitánik, Svoboda ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 30.90 529.00
3 Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa Králíček, Pavelka, Suchý, Kapsa ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 31.68 474.00
4 Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík Bobčík, Gregor, Nejezchleba, Semančík ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 31.92 458.00
5 Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík Klimeš, Kusin, Žak, Prchlík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 32.42 424.00
6 7 Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Šimek, Martinák, Slováček, Zatloukal Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 2 32.45 423.00
7 Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Berecka, Jakšík, Mikoláš, Tománek Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 32.85 397.00
8 Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách Nemrava, Jozefák, Soviš, Polách ZŠ HlukZŠ Hluk 3 33.36 365.00
9 Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček Dvorský, Menšík, Petřvalský, Vašíček ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 33.71 344.00
10 Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma Dudák, Kolaja, Vajčner, Šíma ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 34.13 320.00
11 Orság, Bída, Konečný, Míšek Orság, Bída, Konečný, Míšek ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 34.37 306.00
12 Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych Křapa, Hlůšek, Galuška, Hendrych ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 5 34.53 297.00
13 5 Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Lazecký, Blaha, Konečný, Blažíček Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 6 35.83 229.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 34.12 320.00
2 Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 34.49 299.00
3 3 Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 35.19 262.00
4 Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 35.80 231.00
5 Kalík, Kovář, Bětík, Malár Kalík, Kovář, Bětík, Malár ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.13 214.00
6 Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 36.22 210.00
7 Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 38.15 127.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 33.07 383.00
2 Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 3 33.83 337.00
3 Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 33.92 332.00
4 Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 34.83 281.00
5 Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 35.05 269.00
6 Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 35.72 234.00
7 Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr ZŠ HlukZŠ Hluk 4 36.80 183.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů Kaláč, Daňhel, Ressler, Machů ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 33.07 383.00
2 Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský Šípek, Dobrovolný, Pekař, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 3 33.83 337.00
3 Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch Štefánek, Stuchlík, Hýl, Plch ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 33.92 332.00
4 Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík Straňák, Vaculík, Mahdal, Karlík ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 34.12 320.00
5 Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít Tarabus, Meindlschmid, Uchytil, Vít ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4 34.49 299.00
6 Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola Zálešák, Hruda, Janovský, Výmola ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 34.83 281.00
7 Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer Sekér, Slámečka, Hověžák, Sommer ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 35.05 269.00
8 3 Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Titz, Michalcio, Krchňáček, Knotek Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 5 35.19 262.00
9 Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský Kopunec, Hanáček, Trojek, Vlachynský ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 7 35.72 234.00
10 Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek Jakubíček, Žiška, Peška, Vašek ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 3 35.80 231.00
11 Kalík, Kovář, Bětík, Malár Kalík, Kovář, Bětík, Malár ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.13 214.00
12 Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka Kučera, Svoboda, Tomaňa, Zelinka ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 36.22 210.00
13 Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr Nemrava, Nemrava, Pančík, Kremr ZŠ HlukZŠ Hluk 4 36.80 183.00
14 Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Zajíc, Hrušák, Říha, Pelikán Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 38.15 127.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.68 618.00
2 Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 34.97 533.00
3 Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.06 466.00
4 Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 36.33 450.00
5 Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.57 436.00
6 Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 39.65 275.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 31.32 786.00
2 1 Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 35.71 487.00
3 Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová ZŠ HlukZŠ Hluk 2 36.80 423.00
4 Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 36.96 414.00
5 Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 37.46 386.00
6 Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 38.63 325.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová Ondrigová, Michálková, Vlachynská, Mitanová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 31.32 786.00
2 Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 33.68 618.00
3 Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová Horáková, Gajdošová, Vaculíková, Smetanová ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 7 34.97 533.00
4 1 Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Jandoušová, Olejníková, Mikesková, Šumerová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4 35.71 487.00
5 Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová Smutná, Nováková, Máčalíková, Strommerová ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.06 466.00
6 Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Kaňovská, Zerzáňová, Urbanová, Šupinová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 2 36.33 450.00
7 Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová Trnková, Perďochová, Hrubá, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 36.57 436.00
8 Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová Hertlová, Dedková, Sochorcová, Nemravová ZŠ HlukZŠ Hluk 2 36.80 423.00
9 Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková Čechová, Fornůsková, Charbutová, Procházková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 3 36.96 414.00
10 Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová Pavelková, Soldánová, Lukašíková, Matušinová ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 7 37.46 386.00
11 Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová Kydličková, Bříštělová, Holcnerová, Sochorcová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 5 38.63 325.00
12 Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková Krajčovičová, Zsigmondová, Mihálová, Šaňáková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 4 39.65 275.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 35.42 505.00
2 Radová, Belková, Urbánková, Jančová Radová, Belková, Urbánková, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 35.81 481.00
3 Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 36.07 466.00
4 Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.55 438.00
5 Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková ZŠ HlukZŠ Hluk 8 37.68 374.00
6 Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 37.76 370.00
7 Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 7 39.14 299.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 9.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 35.49 501.00
2 Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 35.85 479.00
3 Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 36.13 462.00
4 1 Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 37.01 411.00
5 Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 37.47 386.00
6 Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 37.59 379.00
7 Pálková, Kocábová, Franková, Migotová Pálková, Kocábová, Franková, Migotová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 40.59 232.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková Klišíková, Horáková, Slunečková, Machálková ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 35.42 505.00
2 Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková Prášilová, Kusáková, Habartová, Jurčeková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 35.49 501.00
3 Radová, Belková, Urbánková, Jančová Radová, Belková, Urbánková, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 35.81 481.00
4 Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová Křibíková, Bažantová, Petříková, Jochová ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 2 35.85 479.00
5 Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková Luxová, Ondrůšková, Lukaštíková, Adámková ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 6 36.07 466.00
6 Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Krátká, Kučíková, Turečková, Valeriánová Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 8 36.13 462.00
7 Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková Mahdalová, Mahdalová, Volná, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 5 36.55 438.00
8 1 Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Hanáčková, Kozáková, Očadlíková, Škrabalová Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 7 37.01 411.00
9 Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková Kaláčová, Honsová, Vaďurová, Basovníková ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 37.47 386.00
10 Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová Kalivodová, Korpasová, Kadlecová, Pippalová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 37.59 379.00
11 Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková Hrdinová, Burdová, Žůrová, Šimčíková ZŠ HlukZŠ Hluk 8 37.68 374.00
12 Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková Trtková, Petrášová, Dudková, Kadlčková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 37.76 370.00
13 Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková Donátková, Sojáková, Poizlová, Špručková ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 7 39.14 299.00
14 Pálková, Kocábová, Franková, Migotová Pálková, Kocábová, Franková, Migotová ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 4 40.59 232.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.70 Body
1 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.66 ooooooxoxoxooxxx 512.00
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.62 ooooxoooxoxoxxx 480.00
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 1.54 ooooooxoxxx 419.00
4 Jakub MíšekJakub Míšek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.54 oooxoooxoxxx 419.00
5 Filip JozefákFilip Jozefák
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.50 ooooooxxx 389.00
6 Václav KonečnýVáclav Konečný
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 1.46 oooxxooxxx 360.00
7 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
03 1.46 oxoooxoxxx 360.00
8 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 1.46 ooooxxoxxx 360.00
9 Jan GregorJan Gregor
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 1.46 ooxxooxxoxxx 360.00
10 6 Michal KonečnýMichal Konečný
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 1.46 ooxxoxxoxxoxxx 360.00
11= Bohdan StrakaBohdan Straka
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 1.42 ooxooxxx 331.00
11= Ondřej TurčínOndřej Turčín
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 1.42 oxoooxxx 331.00
13 Šimon KrálíčekŠimon Králíček
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 1.42 xoooxo- 331.00
14 Denis ZlámalDenis Zlámal
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.42 ooxxoxoxxx 331.00
15= 5 Jakub LazeckýJakub Lazecký
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 1.42 oooxxoxxx 331.00
15= Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 1.42 oooxxoxxx 331.00
17= Michal HendrychMichal Hendrych
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 1.38 oxooxxx 303.00
17= Michael KřapaMichael Křapa
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.38 xoooxxx 303.00
19= Martin BereckaMartin Berecka
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 1.38 ooxxoxxx 303.00
19= ŠTěpán NemravaŠTěpán Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.38 ooxxoxxx 303.00
21 Jiří PopelkaJiří Popelka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.38 oxxoxxoxxx 303.00
22= Jakub MikolášJakub Mikoláš
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.34 ooxxx 276.00
22= David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 1.34 ooxxx 276.00
24 Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.34 oxoxx 276.00
25 Vojtěch OrságVojtěch Orság
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 1.34 xoxoxxx 276.00
26= Jakub DvorskýJakub Dvorský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 1.30 oxxx 250.00
26= Tadeáš MalůšTadeáš Malůš
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 1.30 oxxx 250.00
26= Adam ŠímaAdam Šíma
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 1.30 oxxx 250.00
Štěpán KolajaŠtěpán Kolaja
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 NM xxx 0.00
David KapsaDavid Kapsa
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 NM xxx 0.00
Richard ChmelaRichard Chmela
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 NM xx- 0.00
Lukáš BorusíkLukáš Borusík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 NM xxx 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.59 Body
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 1.50 oooxoooooooxoxxx 389.00
2 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.50 ooooooooxoxoxoxxx 389.00
3 Jakub VašekJakub Vašek
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 1.50 ooooooxoooxoxxoxxx 389.00
4 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.46 ooooxooxxooxxooxxx 360.00
5 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.46 oooooooxooxoxxx 360.00
6 Jakub SommerJakub Sommer
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.46 oooooxooxxoxoxxoxxx 360.00
7 Libor StuchlíkLibor Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.42 oooooooooxxx 331.00
8= Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.38 ooooooxxooxxx 303.00
8= 4 Štěpán MichalcioŠtěpán Michalcio
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.38 xoooooxoooxxx 303.00
10 Marek UchytilMarek Uchytil
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.38 oooxxooxoxooxxx 303.00
11 Lukáš KučeraLukáš Kučera
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.38 o-oooxxooxoxx 303.00
12 Filip HanáčekFilip Hanáček
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.34 ooooxooxoxx 276.00
13= Matěj KarlíkMatěj Karlík
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.30 oooooo 250.00
13= Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 1.30 ooooooxxx 250.00
13= 5 Adam BučekAdam Buček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
06 1.30 o-ooooxxx 250.00
16= Tomáš TomaňaTomáš Tomaňa
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.30 xooooooxxx 250.00
16= Tomáš MalárTomáš Malár
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.30 ooooxooxxx 250.00
18 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.30 oooooxoxxx 250.00
19 Sebastian ZelinkaSebastian Zelinka
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.30 o-ooxoxoxxx 250.00
20 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.26 oooooxxx 225.00
21 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 1.26 ooooxxoxxx 225.00
22 Jáchym HrudaJáchym Hruda
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 1.22 xoooxoxxx 200.00
23 Petr VlachynskýPetr Vlachynský
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 1.22 xooxoxoxxx 200.00
24 Tomáš HrušákTomáš Hrušák
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.22 oooxxoxxx 200.00
25 Václav KremrVáclav Kremr
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 1.22 ooxoxxoxxx 200.00
26 Patrik VeselýPatrik Veselý
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.18 oooxxx 176.00
27 Matěj PančíkMatěj Pančík
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 1.18 oxxoxxoxxx 176.00
28 Robin PelikánRobin Pelikán
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 1.10 oxxx 131.00
Tadeáš PeškaTadeáš Peška
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 NM xxx 0.00
Jakub ManJakub Man
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 NM xxx 0.00
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.451.50 Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.50 ooooooooxoxxx 621.00
2 1 Lucie GrančaiováLucie Grančaiová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.32 ooxxooxo- 429.00
3 3 Nela MikeskováNela Mikesková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 1.28 xooxooxxx 389.00
4 Sona HarantováSona Harantová
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.28 ooxoxoxxx 389.00
5 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.28 oooxxoxxx 389.00
6 Daniela PopelkováDaniela Popelková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 1.28 oxooxxoxxx 389.00
7= Magdaléna JosefíkováMagdaléna Josefíková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 1.24 oooxxx 350.00
7= Jana PospěchováJana Pospěchová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.24 oooxxx 350.00
7= Veronika JančováVeronika Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.24 oooxxx 350.00
10 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.24 ooxoxxx 350.00
11= Jana ZerzáňováJana Zerzáňová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.24 oxoxoxxx 350.00
11= Veronika MacháčkováVeronika Macháčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 1.24 oxoxoxxx 350.00
11= Marie SmutnáMarie Smutná
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 1.24 xooxoxxx 350.00
11= Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.24 oxoxoxxx 350.00
15 Kristýna SoldánováKristýna Soldánová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 1.20 xxoxoxxx 312.00
16 Aneta KaláčováAneta Kaláčová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.20 oxxoxxx 312.00
17 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 1.20 xoxxoxxx 312.00
18= Marie DedkováMarie Dedková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 1.16 oxxx 275.00
18= Jana KrajčovičováJana Krajčovičová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
03 1.16 oxxx 275.00
18= Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 1.16 oxx 275.00
21 Monika SmetanováMonika Smetanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 1.16 xoxxx 275.00
22 Tereza ŠothováTereza Šothová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 1.16 xxoxxx 275.00
Adriana PomykalováAdriana Pomykalová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 NM xxx 0.00
Lucie KydličkováLucie Kydličková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 NM xxx 0.00
Lucie BříštělováLucie Bříštělová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 NM xxx 0.00
Tereza ZsigmondováTereza Zsigmondová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 NM xxx 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.061.101.141.181.221.261.301.341.381.40 Body
1 Beáta JochováBeáta Jochová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 1.38 ooooooxxoxoxoxxx 491.00
2 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.34 xooooooxooxxx 449.00
3= Ema TurečkováEma Turečková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.30 oooooooxxx 409.00
3= 1 Vendula MachováVendula Machová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
06 1.30 oooooooxxx 409.00
3= Lucie KřibíkováLucie Křibíková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 1.30 oooooooxxx 409.00
3= Zuzana KrátkáZuzana Krátká
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.30 oooooooxx 409.00
7 Gabriela KadlčkováGabriela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.30 ooooxxooxxoxxx 409.00
8 Patricie BurdováPatricie Burdová
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 1.30 ooxooxoxoxxoxxx 409.00
9= Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.26 ooooooxxx 369.00
9= Michaela KadlčkováMichaela Kadlčková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 1.26 ooooooxxx 369.00
11= Lucie KučerováLucie Kučerová
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 1.26 ooooxooxxx 369.00
11= Adriana TrtkováAdriana Trtková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 1.26 oooxoooxxx 369.00
13 Michaela BelkováMichaela Belková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.26 ooooxoxoxxx 369.00
14 Tereza LuxováTereza Luxová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 1.22 oooooxx 331.00
15 2 Tereza MusilováTereza Musilová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.22 xooxoooxxx 331.00
16 Tereza MachalováTereza Machalová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.22 ooooxxoxxx 331.00
17= Karolína DonátkováKarolína Donátková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 1.22 ooxooxxoxxx 331.00
17= Adéla BasovníkováAdéla Basovníková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 1.22 ooxooxxoxxx 331.00
19 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.18 ooooxx 293.00
20 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.18 oooxo 293.00
21= Ema LapčíkováEma Lapčíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 1.18 oxoxoxoxxx 293.00
21= Barbora MigotováBarbora Migotová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.18 xooxoxoxxx 293.00
23 Lucie KadlčkováLucie Kadlčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
07 1.18 oooxxoxxx 293.00
24 Linda PoizlováLinda Poizlová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 1.18 oxooxxoxxx 293.00
25 Nikola LukaštíkováNikola Lukaštíková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 1.10 ooxxx 222.00
26= Kristýna PochyláKristýna Pochylá
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.10 xooxx 222.00
26= Agáta NiklováAgáta Niklová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 1.10 xooxxx 222.00
26= 3 Šárka OčadlíkováŠárka Očadlíková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 1.10 xooxxx 222.00
29 Ester KocábováEster Kocábová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 1.06 xoxxx 188.00
Simona MaistyszinováSimona Maistyszinová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 NM xxx 0.00
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.58 4.71x5.395.395.580.00.0 498.00
2 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.34 x5.055.235.235.340.00.0 449.00
3 Martin LežatkaMartin Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 5.19 5.193.444.805.194.820.00.0 419.00
4 Šimon SlavíkŠimon Slavík
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 5.15 5.154.875.115.15-0.00.0 411.00
5 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 5.12 5.124.654.585.124.860.00.0 405.00
6 Karel ManKarel Man
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
03 5.06 x4.825.065.06x0.00.0 394.00
7 Lukáš MenšíkLukáš Menšík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 4.88 4.88x4.294.884.770.00.0 360.00
8 Adam PohlAdam Pohl
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
04 4.75 4.564.754.334.75-0.00.0 335.00
9 Martin PoláchMartin Polách
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.71 4.704.584.554.704.710.00.0 328.00
10 2 Radim SlováčekRadim Slováček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.69 4.644.574.694.694.540.00.0 324.00
11 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.69 4.434.043.984.434.690.00.0 324.00
12 7 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.63 4.374.634.414.634.570.00.0 313.00
13 Adam HlůšekAdam Hlůšek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 4.62 3.974.624.534.62x0.00.0 312.00
14 Ludvík NovákLudvík Novák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.57 4.574.374.124.574.100.00.0 303.00
15 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 4.57 x4.57x4.574.190.00.0 303.00
16 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.56 4.564.274.334.564.290.00.0 301.00
17 Marek ChvatíkMarek Chvatík
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 4.54 4.073.974.124.124.540.00.0 297.00
18 Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.47 4.464.47x4.474.290.00.0 285.00
19 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 4.42 4.404.234.294.404.420.00.0 276.00
20 Jan MiklášJan Mikláš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 4.41 3.934.094.414.414.100.00.0 274.00
21 Adam ŠímaAdam Šíma
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 4.35 3.944.354.264.35x0.00.0 264.00
22 Šimon NemravaŠimon Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.34 4.343.54x4.343.830.00.0 262.00
23 Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 4.31 4.154.314.104.314.280.00.0 257.00
24 Jakub JakšíkJakub Jakšík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.27 3.964.084.274.274.260.00.0 250.00
25 David HadravaDavid Hadrava
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 4.27 4.064.27x4.274.070.00.0 250.00
26 Martin BereckaMartin Berecka
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 4.15 3.054.154.004.154.120.00.0 230.00
27 Filip KřapaFilip Křapa
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 4.15 4.023.894.054.054.150.00.0 230.00
28 Michal HendrychMichal Hendrych
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 4.12 3.824.12x4.123.720.00.0 225.00
29 David LežatkaDavid Ležatka
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 4.07 4.07xx4.07x0.00.0 217.00
30 Jan TvrdoňJan Tvrdoň
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.97 3.973.913.773.973.760.00.0 201.00
31 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
03 3.94 3.773.593.743.773.940.00.0 196.00
32 Ondřej DudákOndřej Dudák
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 3.70 3.703.333.343.70x0.00.0 159.00
Jakub MíšekJakub Míšek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 5.69 5.69x5.615.695.650.00.0 521.00
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 5.15 4.424.814.904.905.150.00.0 411.00
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 5.07 x4.875.075.074.800.00.0 396.00
4 Adam SekérAdam Sekér
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.78 4.784.63x4.784.620.00.0 341.00
5 Martin RokytaMartin Rokyta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 4.71 4.71xx4.713.580.00.0 328.00
6 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.70 4.484.634.634.634.700.00.0 326.00
7 Vojtěch StraňákVojtěch Straňák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.62 4.624.614.424.624.550.00.0 312.00
8 Šimon HýlŠimon Hýl
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.45 4.454.27x4.45x0.00.0 281.00
9 Adam TarabusAdam Tarabus
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
19 4.40 3.974.284.384.384.400.00.0 273.00
10 Jan ResslerJan Ressler
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 4.38 4.384.354.344.384.300.00.0 269.00
11 Martin ZálešákMartin Zálešák
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 4.32 4.144.21x4.214.320.00.0 259.00
12 David ZlínskýDavid Zlínský
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.27 xx4.114.114.270.00.0 250.00
13 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.20 3.87x4.204.204.100.00.0 239.00
14 Martin NemravaMartin Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 4.18 4.18xx4.184.120.00.0 235.00
15 2 Lukáš KrchňáčekLukáš Krchňáček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.04 3.933.51x3.934.040.00.0 212.00
16 Tomáš TomaňaTomáš Tomaňa
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 4.03 3.794.033.304.033.360.00.0 211.00
17 Tomáš CharvátTomáš Charvát
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
05 4.02 4.023.773.184.023.660.00.0 209.00
18 4 Štěpán MichalcioŠtěpán Michalcio
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.02 xx4.024.023.560.00.0 209.00
19 Tomáš MalárTomáš Malár
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.99 x3.99x3.99x0.00.0 204.00
20 Adam JakubíčekAdam Jakubíček
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.95 3.713.713.953.953.890.00.0 198.00
21 Jan KrystoňJan Krystoň
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 3.94 3.94xx3.943.320.00.0 196.00
22 Patrik StuchlíkPatrik Stuchlík
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
07 3.93 3.933.803.913.933.180.00.0 195.00
23 Daniel NemravaDaniel Nemrava
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 3.87 3.693.843.873.873.540.00.0 185.00
24 Tomáš HrušákTomáš Hrušák
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.80 3.343.35x3.353.800.00.0 174.00
25 Radim ŘíhaRadim Říha
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.70 3.47x3.703.703.570.00.0 159.00
26 Tomáš MalinaTomáš Malina
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 3.59 3.56x3.493.563.590.00.0 143.00
27 Tobiáš OrságTobiáš Orság
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
07 3.45 3.453.433.093.453.250.00.0 123.00
28 Petr ŽiškaPetr Žiška
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 3.33 3.163.332.633.333.240.00.0 107.00
29 Matěj KarlíkMatěj Karlík
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.05 3.05xx3.052.460.00.0 72.00
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Pavel JančoPavel Jančo
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Dominik TrojekDominik Trojek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.83 4.794.834.754.834.820.00.0 514.00
2 Julie MichálkováJulie Michálková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
03 4.52 4.464.504.244.504.520.00.0 433.00
3 3 Nela MikeskováNela Mikesková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 4.36 3.914.114.154.154.360.00.0 393.00
4 1 Lucie GrančaiováLucie Grančaiová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.33 4.053.964.334.334.200.00.0 386.00
5 2 Nikita ŠumerováNikita Šumerová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 4.27 4.273.88x4.27x0.00.0 371.00
6 Lucie HertlováLucie Hertlová
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 4.20 4.203.773.974.203.740.00.0 355.00
7 Melanie NovákováMelanie Nováková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 4.14 x4.144.084.144.050.00.0 340.00
8 Lucie VaculíkováLucie Vaculíková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 3.90 3.903.63x3.90x0.00.0 285.00
9 Tereza SmetanováTereza Smetanová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 3.89 3.803.883.743.883.890.00.0 283.00
10 Adéla HorákováAdéla Horáková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 3.89 3.863.623.893.893.850.00.0 283.00
11 Marie DedkováMarie Dedková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 3.88 3.662.943.883.883.620.00.0 281.00
12 Vanda CharbutováVanda Charbutová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.76 3.633.423.763.763.590.00.0 254.00
13 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 3.76 3.763.62x3.76x0.00.0 254.00
14 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 3.75 3.413.593.423.593.750.00.0 252.00
15 Amálie PavelkováAmálie Pavelková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 3.73 3.703.533.733.733.430.00.0 248.00
16 Barbora FornůskováBarbora Fornůsková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 3.72 2.59x3.443.443.720.00.0 246.00
17 Lucie ŠimoníkováLucie Šimoníková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 3.72 3.203.423.183.423.720.00.0 246.00
18 Jana KrajčovičováJana Krajčovičová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
03 3.66 3.433.573.523.573.660.00.0 233.00
19 Lenka MatušinováLenka Matušinová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 3.64 xx3.633.633.640.00.0 229.00
20 Aneta KaláčováAneta Kaláčová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.60 3.173.423.603.603.340.00.0 220.00
21 Monika SmetanováMonika Smetanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 3.53 x3.533.353.533.480.00.0 206.00
22 Pavla NavláčilováPavla Navláčilová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 3.41 xx3.413.413.190.00.0 182.00
23 Anna KlígerováAnna Klígerová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.16 3.08x3.163.163.110.00.0 135.00
24 Jana ZerzáňováJana Zerzáňová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.08 x3.08x3.08x0.00.0 121.00
25 Tereza ŠothováTereza Šothová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 2.97 2.97x2.602.972.390.00.0 102.00
26 Tereza KovářováTereza Kovářová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 2.83 xx2.752.752.830.00.0 80.00
27 Karolína PerďochováKarolína Perďochová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 2.82 xxx0.02.820.00.0 78.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 4.15 3.893.964.154.153.980.00.0 343.00
2 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
07 4.13 4.133.713.844.13-0.00.0 338.00
3 Adéla FuskováAdéla Fusková
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 4.11 4.113.503.384.11x0.00.0 333.00
4 Lucie KřibíkováLucie Křibíková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
05 4.10 3.654.10x4.103.950.00.0 331.00
5 Valerie PippalováValerie Pippalová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.02 3.863.954.024.023.810.00.0 312.00
6 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.01 3.88x3.653.884.010.00.0 310.00
7 Magdaléna HubáčkováMagdaléna Hubáčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 4.00 4.003.933.954.003.750.00.0 308.00
8 Tereza PetříkováTereza Petříková
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
06 4.00 4.00x3.734.003.850.00.0 308.00
9 Markéta HrdinováMarkéta Hrdinová
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 3.96 3.673.823.863.863.960.00.0 299.00
10 Nela AdámkováNela Adámková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 3.95 3.953.793.743.95-0.00.0 296.00
11 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 3.92 xx3.883.883.920.00.0 290.00
12 4 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
07 3.92 3.853.363.253.853.920.00.0 290.00
13 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 3.90 3.713.853.903.90x0.00.0 285.00
14 Ema LapčíkováEma Lapčíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
05 3.90 3.90xx3.903.590.00.0 285.00
15 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 3.88 3.723.59x3.723.880.00.0 281.00
16 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 3.87 3.803.873.563.873.740.00.0 279.00
17 3 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 3.83 3.833.78x3.833.520.00.0 270.00
18 Monika ŠišperováMonika Šišperová
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
07 3.82 3.82x3.543.822.980.00.0 267.00
19 Tereza FuskováTereza Fusková
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
06 3.81 x3.693.103.693.810.00.0 265.00
20 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.70 3.523.483.703.703.680.00.0 242.00
21 Ester KučíkováEster Kučíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
06 3.70 3.543.223.703.703.660.00.0 242.00
22 Adéla BasovníkováAdéla Basovníková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
06 3.68 2.953.682.163.68x0.00.0 237.00
23 2 Adéla PotykováAdéla Potyková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
05 3.63 3.37x3.553.553.630.00.0 227.00
24 Sára ŠpručkováSára Špručková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 3.63 3.543.463.633.633.280.00.0 227.00
25 Natálie ŽůrováNatálie Žůrová
ZŠ HlukZŠ Hluk
06 3.57 3.573.503.243.573.090.00.0 214.00
26 Barbora MigotováBarbora Migotová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 3.57 3.243.453.423.453.570.00.0 214.00
27 Sabina ŠtanglováSabina Štanglová
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
07 3.56 x3.563.553.56-0.00.0 212.00
28 Eliška KaláčováEliška Kaláčová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 3.56 3.563.233.413.563.510.00.0 212.00
29 Zuzana DudkováZuzana Dudková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.52 3.263.263.523.523.010.00.0 204.00
30 Aneta PálkováAneta Pálková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 3.40 3.35x3.403.403.360.00.0 180.00
31 Viktorie StrakováViktorie Straková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
05 3.40 x2.903.403.40x0.00.0 180.00
32 Karolína DonátkováKarolína Donátková
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
06 3.14 3.143.013.063.143.010.00.0 131.00
33 Martina SmetanováMartina Smetanová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
06 3.14 x3.14x3.14-0.00.0 131.00
34 Michaela FojtíkováMichaela Fojtíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.01 2.903.01x3.01x0.00.0 109.00
35 Natálie SlunečkováNatálie Slunečková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
06 2.87 2.802.402.872.87x0.00.0 86.00
Celkem 35 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 10.19 09.5009.9809.6609.9810.190.00.0 542.00
2 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.03 08.9209.0308.9709.03-0.00.0 466.00
3 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 08.61 -07.4908.4208.4208.610.00.0 439.00
4 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 08.39 08.1107.7008.3908.3908.210.00.0 425.00
5 Lenka LibrováLenka Librová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 08.38 07.6508.0808.0208.0808.380.00.0 424.00
6 2 Eliška KolůchováEliška Kolůchová
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 08.05 07.1607.3008.0508.05x0.00.0 403.00
7 Radka KedrováRadka Kedrová
ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A
03 08.00 07.4307.8608.0008.00-0.00.0 399.00
8 2 Tereza OlejníkováTereza Olejníková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
04 07.99 07.0507.3507.9907.9905.100.00.0 399.00
9 Tereza KadlčkováTereza Kadlčková
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 07.87 07.8707.5507.2407.8707.420.00.0 391.00
10 Barbora KedrňováBarbora Kedrňová
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 07.62 07.3307.6207.6107.6207.560.00.0 375.00
11 Marcela MihálováMarcela Mihálová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 07.38 06.6007.3807.0607.3807.330.00.0 359.00
12 Rebeca OrosRebeca Oros
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 07.26 07.0907.0007.2607.2606.930.00.0 352.00
13 Sára HložkováSára Hložková
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 07.10 07.1006.7007.0807.1006.950.00.0 341.00
14 Eliška UrbanováEliška Urbanová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 06.98 06.98-05.8706.9806.700.00.0 334.00
15 Veronika LukašíkováVeronika Lukašíková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 06.87 06.6706.8706.6306.8706.520.00.0 327.00
16 Adriana PomykalováAdriana Pomykalová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 06.85 06.8506.5306.6406.85-0.00.0 325.00
17 Aneta HrubáAneta Hrubá
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 06.81 05.3206.8106.1006.81-0.00.0 323.00
18 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 06.74 06.7405.7505.1006.7405.540.00.0 318.00
19 3 Klára TomikováKlára Tomiková
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 06.68 06.6806.6006.4706.6806.420.00.0 315.00
20 Lucie ŠimoníkováLucie Šimoníková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 06.29 05.3906.2905.6306.2905.740.00.0 290.00
21 Kristýna PoláškováKristýna Polášková
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 06.28 06.2804.8305.1906.2805.890.00.0 289.00
22 Kamila SochorcováKamila Sochorcová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 06.21 06.2105.7005.0906.2105.220.00.0 285.00
23 Kateřina HladišováKateřina Hladišová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 06.09 05.1905.7406.0906.0905.440.00.0 277.00
24 Natálie BartasováNatálie Bartasová
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 05.84 05.84x05.3905.84-0.00.0 261.00
25 Eliška ProcházkováEliška Procházková
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 05.75 04.7205.7505.4805.7505.720.00.0 255.00
26 Lucie GajdošíkováLucie Gajdošíková
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 05.68 05.2505.6705.6805.6804.720.00.0 251.00
27 Anna HolcnerováAnna Holcnerová
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
05 05.31 x04.9804.8504.9805.310.00.0 228.00
28 Blanka GajdošováBlanka Gajdošová
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 04.98 04.9804.3704.7104.9804.670.00.0 207.00
29 Anna KlígerováAnna Klígerová
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
05 04.88 04.8804.6504.8504.8804.760.00.0 201.00
30 Veronika VráblíkováVeronika Vráblíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
03 04.43 04.43-04.4004.43-0.00.0 173.00
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 9.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 13.15 x12.7213.1513.15x0.00.0 676.00
2 Michael KřapaMichael Křapa
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 10.99 10.6909.9710.9910.9910.600.00.0 545.00
3 Petr BobčíkPetr Bobčík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 10.99 10.1010.9909.3810.9910.530.00.0 545.00
4 Petr KusinPetr Kusin
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 10.50 09.8510.4810.5010.5009.770.00.0 516.00
5 Marek ŽakMarek Žak
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 10.47 10.2610.2910.1810.2910.470.00.0 514.00
6 David KapsaDavid Kapsa
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 10.40 10.1710.4010.3310.4010.390.00.0 510.00
7 Filip JozefákFilip Jozefák
ZŠ HlukZŠ Hluk
04 09.88 09.5009.8809.7209.8809.600.00.0 478.00
8 8 František BlažíčekFrantišek Blažíček
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 09.66 08.7509.4109.3109.4109.660.00.0 465.00
9 7 Jakub ŠimekJakub Šimek
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 09.59 08.6209.5908.7009.5908.430.00.0 461.00
10 Matěj SnopekMatěj Snopek
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 09.45 09.3909.0209.4509.4509.350.00.0 453.00
11 Ludvík NovákLudvík Novák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
04 09.43 09.4308.7509.0509.4309.320.00.0 451.00
12 David StojaspalDavid Stojaspal
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 09.41 08.4209.1809.4109.4108.800.00.0 450.00
13 Lukáš SovišLukáš Soviš
ZŠ HlukZŠ Hluk
05 09.36 09.3508.7109.3609.3608.980.00.0 447.00
14 Dominik NovotnýDominik Novotný
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
04 09.15 08.5309.0609.1509.1508.840.00.0 435.00
15 Patrik BídaPatrik Bída
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
03 09.12 09.1208.8508.8709.1208.900.00.0 433.00
16 Martin HladišMartin Hladiš
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
04 08.94 08.5307.9708.8508.8508.940.00.0 422.00
17 Vojtěch BirošVojtěch Biroš
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 08.84 07.5108.4208.3008.4208.840.00.0 416.00
18 Adam HlůšekAdam Hlůšek
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
04 08.77 08.0308.6808.5508.6808.770.00.0 412.00
19 Ondřej DaníčekOndřej Daníček
ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher...
05 08.77 08.7708.3607.7508.7707.720.00.0 412.00
20 3 Dominik BlahaDominik Blaha
Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A
03 08.70 08.2907.6908.7008.7008.210.00.0 408.00
21 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 08.60 08.2808.6008.2608.60x0.00.0 402.00
22 Lukáš BorusíkLukáš Borusík
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 08.58 06.9807.7008.5808.5807.700.00.0 401.00
23 Marek TománekMarek Tománek
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 08.56 08.4008.2808.4308.4308.560.00.0 400.00
24 Martin GaluškaMartin Galuška
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 08.30 07.6608.0008.3008.3007.780.00.0 384.00
25 Štěpán KolajaŠtěpán Kolaja
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
04 08.13 08.1308.1207.9408.1307.700.00.0 374.00
26 Jan ŠobáňJan Šobáň
ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice
04 08.10 07.36x08.1008.1007.770.00.0 372.00
27 Michal PavlíčekMichal Pavlíček
Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š...
04 08.04 08.0108.0407.6508.0407.830.00.0 369.00
28 Adam BuriánAdam Burián
ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh
03 07.62 06.9407.4507.6207.6206.720.00.0 344.00
29 Michal HlaváčMichal Hlaváč
ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany
03 07.35 07.2506.6607.3507.3506.750.00.0 328.00
30 David EliášDavid Eliáš
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 07.16 06.4207.1606.8007.1606.850.00.0 317.00
Celkem 30 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1864
2 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1349
3 Šimon KrálíčekŠimon Králíček 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1226
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 1197
5 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1141
6 Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1125
7 Adam PohlAdam Pohl 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 1100
8 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1098
9 Karel ManKarel Man 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 1056
10 Martin LežatkaMartin Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 1045
11 Petr BobčíkPetr Bobčík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1003
12 Petr KusinPetr Kusin 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0968
13 Martin BereckaMartin Berecka 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0930
14 Marek ŽakMarek Žak 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0919
15 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0889
16 Jan GregorJan Gregor 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0880
17 Šimon SlavíkŠimon Slavík 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0868
18 Filip JozefákFilip Jozefák 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0867
19 Michael KřapaMichael Křapa 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0848
20 Prokop ŠkrabálekProkop Škrabálek 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0824
21 Radim SlováčekRadim Slováček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0816
22 Ondřej DudákOndřej Dudák 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0812
23 Ondřej PolášekOndřej Polášek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0811
24 Martin PoláchMartin Polách 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0769
25 Šimon NemravaŠimon Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0759
26 Jiří PopelkaJiří Popelka 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 0755
27 Martin GaluškaMartin Galuška 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0741
28 Denis ZlámalDenis Zlámal 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 0726
29 Adam HlůšekAdam Hlůšek 04 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0724
30 Patrik BídaPatrik Bída 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0711
31 Viktor JelénekViktor Jelének 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0705
32 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0694
33 Václav KonečnýVáclav Konečný 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0662
34 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0661
35 Jakub JakšíkJakub Jakšík 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0646
36 Jaroslav DavidJaroslav David 03 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 0634
37 Vojtěch OrságVojtěch Orság 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0633
38 Bohdan StrakaBohdan Straka 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0624
39 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0617
40 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0613
41 Marek VajčnerMarek Vajčner 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0580
42 Filip KřapaFilip Křapa 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0527
43 Adam ŠímaAdam Šíma 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0514
44 David KapsaDavid Kapsa 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0510
45 Michal ZatloukalMichal Zatloukal 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0489
46= František BlažíčekFrantišek Blažíček 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0465
46= Jan MartinákJan Martinák 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0465
48 Jakub SuchýJakub Suchý 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0458
49 Matěj SnopekMatěj Snopek 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0453
50 David StojaspalDavid Stojaspal 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0450
51 Dominik NovotnýDominik Novotný 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 0435
52 Michal HlaváčMichal Hlaváč 03 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0429
53 Martin PolákMartin Polák 03 ZŠ HlukZŠ Hluk 0421
54 Jakub MíšekJakub Míšek 05 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0419
55 Zdeněk OsohaZdeněk Osoha 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0417
56 Ondřej DaníčekOndřej Daníček 05 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 0412
57 Ondřej TurčínOndřej Turčín 04 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 0410
58 Lukáš BorusíkLukáš Borusík 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0401
59 Marek TománekMarek Tománek 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0400
60 Štěpán KolajaŠtěpán Kolaja 04 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 0374
61= Michal KonečnýMichal Konečný 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0360
61= Šimon SlavíkŠimon Slavík 03 ZŠ Staré MěstoZŠ Staré Město 0360
63 Tadeáš SkálaTadeáš Skála 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0350
64 Šimon BlahaŠimon Blaha 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0343
65 Dominik BlahaDominik Blaha 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0337
66 Jakub LazeckýJakub Lazecký 03 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 0331
67 Tomáš BuriánTomáš Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0323
68= Michal HendrychMichal Hendrych 04 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0303
68= Ludvík NovákLudvík Novák 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0303
70 Lukáš SovišLukáš Soviš 05 ZŠ HlukZŠ Hluk 0301
71 Marek ChvatíkMarek Chvatík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0297
72 Jakub MikolášJakub Mikoláš 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0276
73 Jan MiklášJan Mikláš 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0274
74= Jakub DvorskýJakub Dvorský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0250
74= Lukáš PrchlíkLukáš Prchlík 04 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0250
76 Richard ChmelaRichard Chmela 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0246
77 Adam BuriánAdam Burián 03 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0207
78 Jan TvrdoňJan Tvrdoň 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0201
79= Tadeáš MalůšTadeáš Malůš 04 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 0000
79= Filip HabartaFilip Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0000
79= David LežatkaDavid Ležatka 04 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 0000
79= Michal PavlíčekMichal Pavlíček 04 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0000
79= Martin HladišMartin Hladiš 04 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
79= David EliášDavid Eliáš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0000
79= ŠTěpán NemravaŠTěpán Nemrava 04 ZŠ HlukZŠ Hluk 0000
79= Jan ŠobáňJan Šobáň 04 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
79= Andrej IlenčíkAndrej Ilenčík 03 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 0000
79= Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0000
79= Martin BereckaMartin Berecka 03 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 0000
79= David HadravaDavid Hadrava 03 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
79= Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0000
Celkem 91 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1046
2 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1031
3 Samuel ŠtefánekSamuel Štefánek 05 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1022
4 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 ZŠ Kunovice U P&