výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (23. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 07.58 687.00
2 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 07.89 592.00
3 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 07.95 574.00
4 Petr PrčíkPetr Prčík 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 07.98 565.00
5 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 7 08.01 557.00
6 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 08.53 416.00
7 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 08.72 369.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HubníkPetr Hubník 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 07.45 729.00
2 Adam CiranAdam Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 07.65 665.00
3 David ŠlechtaDavid Šlechta 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 07.72 643.00
4 Martin LhotskýMartin Lhotský 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 7 08.01 557.00
5 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 08.17 511.00
6 Tadeáš DaníčekTadeáš Daníček 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.43 441.00
7 Daniel AdamecDaniel Adamec 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 08.50 423.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +1.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ManclPavel Mancl 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 2 07.70 650.00
2 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 07.79 622.00
3 Petr GrygarPetr Grygar 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 4 07.91 586.00
4 Martin GeržaMartin Gerža 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 08.04 548.00
5 Tadeáš MichalčíkTadeáš Michalčík 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.18 509.00
6 Theodor PaříkTheodor Pařík 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 7 08.44 439.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 10:10) unofficial Vítr: +1.5 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BělíčekPetr Bělíček 03 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 5 07.51 710.00
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 07.88 595.00
3 Josef PlšekJosef Plšek 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 07.92 583.00
4 Štěpán HábaŠtěpán Hába 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 7 08.03 551.00
5 Adam BalajkaAdam Balajka 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 4 08.35 462.00
6 Lukáš BartošLukáš Bartoš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 08.59 401.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 7 08.11 528.00
2 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 2 08.22 498.00
3 Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 08.64 388.00
4 Adam PetrlaAdam Petrla 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 08.85 338.00
MS Filip KozubíkFilip Kozubík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 8 09.08
6 Martin VaculíkMartin Vaculík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 09.24 253.00
7 Ondřej JašíčekOndřej Jašíček 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 4 11.25 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: +0.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 08.17 511.00
2 Patrik MacháňPatrik Macháň 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 08.24 492.00
3 Martin SchindlerMartin Schindler 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 08.30 476.00
4 Daniel KolečekDaniel Koleček 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 5 08.30 476.00
5 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 08.44 439.00
6 Matyáš SvozilMatyáš Svozil 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 08.66 383.00
7 Lukáš KozákLukáš Kozák 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 2 08.68 378.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: -0.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.38 454.00
2 David TobolaDavid Tobola 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 08.53 416.00
3 Tomáš HolubTomáš Holub 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 08.55 411.00
4 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 08.55 411.00
5 Vít DorňákVít Dorňák 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 6 08.65 386.00
6 Petr GabrielPetr Gabriel 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4 09.26 249.00
7 Martin GlamošMartin Glamoš 06 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 8 09.40 222.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Vítr: +0.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 07.86 601.00
2 Jakub ŠimurdaJakub Šimurda 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 4 07.91 586.00
3 Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 08.37 457.00
4 Vít VymazalVít Vymazal 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 08.51 421.00
5 Patrik TomanPatrik Toman 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 2 08.75 362.00
6 Dalibor HarásekDalibor Harásek 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 08.81 347.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +1.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 08.32 752.00
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 08.76 629.00
3 Terezie VašutováTerezie Vašutová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 08.79 621.00
4 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 08.86 603.00
5 Karolína LamošováKarolína Lamošová 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 3 09.17 523.00
6 Anna ŠnajdarováAnna Šnajdarová 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 09.42 463.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.26 770.00
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 08.52 695.00
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 4 08.82 613.00
4 Natálie JakoubkováNatálie Jakoubková 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 09.06 551.00
5 Nela PorubováNela Porubová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 7 09.12 536.00
6 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2 09.23 509.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +0.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BerkováKarolína Berková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 08.45 715.00
2 Valerie DvouletáValerie Dvouletá 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 08.66 656.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 6 08.69 648.00
4 Darina MartínkováDarina Martínková 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 3 08.81 616.00
5 Nela HolbováNela Holbová 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 7 09.08 546.00
6 Magdaléna ŠimkováMagdaléna Šimková 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 4 09.51 442.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 10:30) unofficial Vítr: +2.6 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 08.02 842.00
2 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 08.92 587.00
3 Karla PospíšilováKarla Pospíšilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 08.93 584.00
4 Šárka TunováŠárka Tunová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 09.43 461.00
5 Sára FabiánováSára Fabiánová 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 7 09.86 365.00
Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +0.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 2 08.40 729.00
2 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 08.74 635.00
3 Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4 09.01 564.00
4 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 3 09.12 536.00
5 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 09.32 487.00
6 Denisa KundratováDenisa Kundratová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 09.33 484.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +0.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 08.77 626.00
2 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 08.88 597.00
3 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.90 592.00
4 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 09.12 536.00
5 Tereza SommerováTereza Sommerová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 09.19 518.00
6 Daniela TřískováDaniela Třísková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 09.43 461.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +1.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 08.88 597.00
2 Denisa BazsováDenisa Bazsová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 2 09.13 533.00
3 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 4 09.13 533.00
4 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 09.20 516.00
5 Petra ChvílováPetra Chvílová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 09.28 496.00
6 Sára Nell PoláškováSára Nell Polášková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 09.74 391.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: -1.9 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 09.19 518.00
2 Tereza DratvováTereza Dratvová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 5 09.37 475.00
3 Veronika VaškováVeronika Vašková 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 09.41 465.00
4 Lucie LukešováLucie Lukešová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 7 09.52 440.00
5 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 09.64 413.00
6 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 09.77 384.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Vítr: +0.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 08.74 635.00
2 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 09.10 541.00
3 Kristýna HolčákováKristýna Holčáková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 09.51 442.00
4 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 6 09.56 431.00
5 Mariana ŽiškováMariana Žišková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 09.72 395.00
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 1:51.57 640.00
2 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 7 1:52.08 632.00
3 Sofie RaiskupováSofie Raiskupová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 1:52.71 621.00
4 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 1:53.80 604.00
5 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 5 1:54.48 593.00
6 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 9 1:56.80 557.00
7 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 6 2:07.41 405.00
8 Evženie ČermákováEvženie Čermáková 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1 2:08.93 385.00
9 Michaela KoblihováMichaela Koblihová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 2:15.79 301.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 4 1:53.52 608.00
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 5 1:54.18 598.00
3 Mariana ŽiškováMariana Žišková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 2:01.55 486.00
4 Kristýna HegarováKristýna Hegarová 07 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 3 2:04.54 444.00
5 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 2:05.53 430.00
6 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 2:05.97 424.00
7 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 7 2:08.15 395.00
8 Adéla KubišováAdéla Kubišová 07 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1 2:13.17 332.00
9 Sandra ŠkrabalováSandra Škrabalová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 8 2:16.46 294.00
Celkem 9 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 14:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BukováAdéla Buková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 1:54.72 589.00
2 Julie JežováJulie Ježová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 2 2:00.13 507.00
3 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 6 2:02.39 474.00
4 Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 7 2:03.40 460.00
5 Miriam VeseláMiriam Veselá 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 2:03.80 454.00
6 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 8 2:05.97 424.00
7 Barbora SoleckáBarbora Solecká 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 2:07.67 402.00
8 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1 2:13.42 329.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 3 2:26.66 735.00
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 8 2:35.56 625.00
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 2:46.17 504.00
4 Barbora VojtěškováBarbora Vojtěšková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 9 2:51.61 447.00
5 Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1 2:52.56 437.00
6 Natálie DudováNatálie Dudová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 2:53.51 428.00
7 Nikola MitášováNikola Mitášová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 2 3:01.65 350.00
8 Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 3:12.42 258.00
9 Anna VečerkováAnna Večerková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 3:16.94 224.00
10 Eliška MajerováEliška Majerová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 10 3:18.56 212.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 13:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 2:37.18 606.00
2 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 9 2:43.08 538.00
3 Nela FiuráškováNela Fiurášková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 4 2:47.54 489.00
4 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 2 2:52.54 438.00
5 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 3 2:58.62 378.00
6 Petra VaverkováPetra Vaverková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 8 3:01.35 353.00
7 Nikola ZbořilováNikola Zbořilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 3:01.55 351.00
8 Andrea FrantišákováAndrea Františáková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 3:16.18 229.00
9 Darina MartínkováDarina Martínková 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 10 3:19.88 203.00
10 Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 04 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 5 3:34.10 114.00
Celkem 10 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít DorňákVít Dorňák 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 11 3:09.42 575.00
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1 3:09.52 574.00
3 Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 12 3:15.17 523.00
4 Tomáš FrkalTomáš Frkal 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 3:20.02 481.00
5 Tomáš SyselTomáš Sysel 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 8 3:22.19 463.00
6 Adam RádsetoulalAdam Rádsetoulal 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 13 3:23.29 454.00
7 Tomáš BartošíkTomáš Bartošík 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 2 3:24.68 443.00
8 Vítek ApolenářVítek Apolenář 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 3:24.87 441.00
9 Ondřej MarekOndřej Marek 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 10 3:25.71 434.00
10 Petr HurtaPetr Hurta 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 3:26.47 428.00
11 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 5 3:30.52 396.00
12 Ondřej PážeOndřej Páže 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 9 3:36.70 350.00
13 Patrik ČervenkaPatrik Červenka 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 14 3:42.84 307.00
14 Martin VaculíkMartin Vaculík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 3 3:44.19 297.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 14:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 8 3:01.45 650.00
2 Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1 3:04.68 619.00
3 David TobolaDavid Tobola 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 6 3:08.25 586.00
4 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 2 3:09.15 577.00
5 Patrik TomanPatrik Toman 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 9 3:11.06 560.00
6 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 10 3:17.29 505.00
7 Martin GlamošMartin Glamoš 06 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 13 3:25.66 435.00
8 Tomáš MacekTomáš Macek 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 12 3:28.54 412.00
9 Marek ŠvajdaMarek Švajda 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 7 3:31.93 386.00
10 Adam FurmánekAdam Furmánek 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 5 3:33.55 373.00
11 Matěj NěmčíkMatěj Němčík 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 3:34.10 369.00
12 Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 11 3:34.56 366.00
13 Dominik VojáčekDominik Vojáček 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 3:39.22 332.00
MS Kvido ByrdoňKvido Byrdoň 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 14 3:50.06
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 5 4:11.61 870.00
2 Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4 4:33.03 725.00
3 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 9 4:43.30 660.00
4 Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 11 4:43.71 657.00
5 Adam HustýAdam Hustý 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 4:51.84 608.00
6 Pavel OpluštilPavel Opluštil 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1 4:54.65 591.00
7 Patrik VytiskaPatrik Vytiska 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 12 5:05.32 529.00
8 Adam HillAdam Hill 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 6 5:05.50 528.00
9 Lukáš StodůlkaLukáš Stodůlka 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 2 5:24.36 428.00
10 Pavel ManclPavel Mancl 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 8 5:30.08 399.00
11 Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 5:34.57 377.00
12 Matěj MichnaMatěj Michna 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 10 5:35.23 374.00
13 Michal ŠišlákMichal Šišlák 03 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 13 5:40.91 347.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 9 4:48.47 628.00
2 Jakub SedláčekJakub Sedláček 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 4 5:05.26 530.00
3 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 10 5:10.60 500.00
4 Josef MachůJosef Machů 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2 5:11.01 498.00
5 David JirákDavid Jirák 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 1 5:11.71 494.00
6 Tomáš HamalaTomáš Hamala 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 7 5:13.42 485.00
7 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 5:29.00 404.00
8 Vojtěch MotalíkVojtěch Motalík 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 6 5:37.87 361.00
9 Jakub ŽurekJakub Žurek 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 11 5:38.35 359.00
10 Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 3 5:45.94 324.00
11 Martin ZemanMartin Zeman 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 8 5:57.13 276.00
12 Radim PřevorRadim Převor 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 12 6:11.90 218.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hába, Balajka, Sýkora, Bělíček Hába, Balajka, Sýkora, Bělíček ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2 29.42 639.00
2 Lhotský, Skapálek, Hubník, Ciran Lhotský, Skapálek, Hubník, Ciran 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 29.50 633.00
3 Jirák, Pařík, Stodůlka, Žurek Jirák, Pařík, Stodůlka, Žurek ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 30.45 561.00
4 Daníček, Štaubert, Stodůlka, Semančík Daníček, Štaubert, Stodůlka, Semančík ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 30.66 546.00
5 Zeman, Kyryljuk, Randýsek, Pšenica Zeman, Kyryljuk, Randýsek, Pšenica ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 4 33.26 371.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michalčík, Plšek, Vytiska, Šlechta Michalčík, Plšek, Vytiska, Šlechta ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 5 29.96 598.00
2 Machů, Šišlák, Hill, Pečenka Machů, Šišlák, Hill, Pečenka ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 2 30.81 535.00
3 Převor, Toman, Adamec, Ševčík Převor, Toman, Adamec, Ševčík ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 3 31.75 469.00
4 Dvorský, Menšík, Vašíček, Petřvalský Dvorský, Menšík, Vašíček, Petřvalský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 4 32.42 424.00
Gerža, Gerla, Koláček, Grygar Gerža, Gerla, Koláček, Grygar ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 12:20) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kapitánik, Svoboda, Habarta, Jelének Kapitánik, Svoboda, Habarta, Jelének ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 2 29.82 609.00
2 Drábek, Motalík, Brandtner, Křištof Drábek, Motalík, Brandtner, Křištof ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 29.90 602.00
3 Krupa, Šišák, Mancl, Cibulec Krupa, Šišák, Mancl, Cibulec ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 5 30.36 568.00
4 Prčík, Fridrich, Slováček, Sedlář Prčík, Fridrich, Slováček, Sedlář ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 30.63 548.00
5 Hamala, Opluštil, Máselník, Frýdl Hamala, Opluštil, Máselník, Frýdl ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 31.62 478.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ressler, Šípek, Pekař, Vlachynský Ressler, Šípek, Pekař, Vlachynský ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 30.53 555.00
2 Sommer, Kovář, Bětík, Kalík Sommer, Kovář, Bětík, Kalík ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 6 31.75 469.00
3 Rádsetoulal, Glamoš, Dorňák, Šimurda Rádsetoulal, Glamoš, Dorňák, Šimurda ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 3 32.34 430.00
4 Schindler, Svozil, Frkal, Němčík Schindler, Svozil, Frkal, Němčík ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 33.04 385.00
5 Kotopulos, Kozubík, Petrla, Janovský Kotopulos, Kozubík, Petrla, Janovský ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 33.32 368.00
Hurta, Španěl, Toman, Byrdoň Hurta, Španěl, Toman, Byrdoň ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jašíček, Kozák, Vlček, Koleček Jašíček, Kozák, Vlček, Koleček ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 7 32.20 439.00
2 Švajda, Macek, Vymazal, Dvořák Švajda, Macek, Vymazal, Dvořák ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 6 32.66 409.00
3 Kaláč, Daňhel, Krajča, Obdržálek Kaláč, Daňhel, Krajča, Obdržálek ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5 32.83 398.00
4 Sekér, Slámečka, Hřib, Hověžák Sekér, Slámečka, Hřib, Hověžák ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 3 33.72 344.00
5 Macháň, Pobořil, Tobola, Košárek Macháň, Pobořil, Tobola, Košárek ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 4 34.39 305.00
6 Brázdil, Gabriel, Perůtka, Tobola Brázdil, Gabriel, Perůtka, Tobola 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 2 34.56 296.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondrigová, Polášková, Mitanová, Vlachynská Ondrigová, Polášková, Mitanová, Vlachynská ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 30.51 848.00
2 Jiříčková, Berková, Dittrichová, Dvouletá Jiříčková, Berková, Dittrichová, Dvouletá ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 6 32.38 708.00
3 Zbořilová, Jakoubková, Peričová, Pospíšilová Zbořilová, Jakoubková, Peričová, Pospíšilová ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 4 33.54 627.00
4 Lamošová, Fuchsová, Zouharová, Hašová Lamošová, Fuchsová, Zouharová, Hašová ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 3 33.77 612.00
5 Vaverková, Golasovská, Skýpalová, Hanáková Vaverková, Golasovská, Skýpalová, Hanáková ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 7 33.84 607.00
6 Kolečková, Fiurášková, Vardžáková, Porubová Kolečková, Fiurášková, Vardžáková, Porubová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 2 35.20 519.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 12:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašpárková, Dolanská, Hluštíková, Brázdilová Kašpárková, Dolanská, Hluštíková, Brázdilová ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 7 32.45 703.00
2 Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová Mojžíšová, Nagyová, Prouzová, Müllerová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 5 32.78 680.00
3 Vašutová, Porubová, Barošová, Stejskalová Vašutová, Porubová, Barošová, Stejskalová ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 6 33.29 644.00
4 Sichová, Šimková, Duffková, Martínková Sichová, Šimková, Duffková, Martínková ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 2 34.37 572.00
5 Holbová, Zajíčková, Zedníková, Orságová Holbová, Zajíčková, Zedníková, Orságová ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 4 35.68 489.00
6 Krejčiříková, Dundálková, Večerková, Dobešová Krejčiříková, Dundálková, Večerková, Dobešová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 3 36.07 466.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maderová, Pekařová, Veselá, Hefková Maderová, Pekařová, Veselá, Hefková ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 6 32.56 695.00
2 Radová, Kundratová, Urbánková, Belková Radová, Kundratová, Urbánková, Belková ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 34.05 593.00
3 Prášilová, Habartová, Jurčeková, Žišková Prášilová, Habartová, Jurčeková, Žišková ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 34.28 578.00
4 Bazsová, Čermáková, Třísková, Rožnovjáková Bazsová, Čermáková, Třísková, Rožnovjáková ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 5 35.01 531.00
5 Mahdalová, Chvílová, Mahdalová, Trtková Mahdalová, Chvílová, Mahdalová, Trtková ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 2 35.90 476.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vaňáčová, Jurásková, Andrýsková, Zelíková Vaňáčová, Jurásková, Andrýsková, Zelíková 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 3 34.06 592.00
2 Sommerová, Holčáková, Dratvová, Zeithamelová Sommerová, Holčáková, Dratvová, Zeithamelová ZŠ VidečskáZŠ Videčská 6 34.81 543.00
3 Jasná, Vašková, Šipulová, Hanáková Jasná, Vašková, Šipulová, Hanáková ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 35.18 520.00
4 Zapletalová, Moravcová, Holubová, Čechová Zapletalová, Moravcová, Holubová, Čechová ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 2 36.00 470.00
5 Machalová, Korpasová, Kalivodová, Jančová Machalová, Korpasová, Kalivodová, Jančová ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 4 36.44 444.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halíková, Kusáková, Škrabalová, Daňhelová Halíková, Kusáková, Škrabalová, Daňhelová ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 3 35.42 505.00
2 Barošová, Ježová, Janošcová, Škrabánková Barošová, Ježová, Janošcová, Škrabánková ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 2 35.82 481.00
3 Klosová, Novosadová, skýpalová, Filipová Klosová, Novosadová, skýpalová, Filipová ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 5 37.70 373.00
4 Tůmová, Koblihová, Benešová, Polášková Tůmová, Koblihová, Benešová, Polášková ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 4 38.89 312.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Radim KoláčekRadim Koláček
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 1.68 oooooooxoxoxxx 528.00
2 Michal ŠišlákMichal Šišlák
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
03 1.68 ooooooxxoxoxoxxx 528.00
3 Samuel IndruchSamuel Indruch
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 1.68 o-oooooxoxxoxxx 528.00
4 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 1.64 o-oooxxooxoxxx 496.00
5 Miroslav KolečekMiroslav Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.64 oooxxoooxoxxoxxx 496.00
6 Tomáš GerlaTomáš Gerla
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 1.56 ooooooxxx 434.00
7 Max TomanMax Toman
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 1.56 oooxoxxooxxx 434.00
8 Filip ŠišákFilip Šišák
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.56 oooooxoxxx 434.00
9= Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.56 oooxooxoxxx 434.00
9= Tomáš HabartaTomáš Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.56 oxooooxoxxx 434.00
11 Adam HillAdam Hill
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 1.52 oooooxxx 404.00
12 Petr PrčíkPetr Prčík
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
03 1.52 ooooxoxxx 404.00
13 Tomáš RandýsekTomáš Randýsek
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 1.52 ooooxxoxxx 404.00
14= Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 1.52 ooxooxxoxxx 404.00
14= Jan TobolaJan Tobola
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 1.52 xooooxxoxxx 404.00
14= Andrej PavlovAndrej Pavlov
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
03 1.52 oxoooxxoxxx 404.00
17 Tadeáš MichalčíkTadeáš Michalčík
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 1.48 oxoooxxx 374.00
18 Tomáš SkapálekTomáš Skapálek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 1.48 oxoxoxxoxxx 374.00
19 Šimon MáselníkŠimon Máselník
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 1.44 oxoxoxxx 345.00
20 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 1.44 oxoxxoxxx 345.00
21 Vladislav PečenkaVladislav Pečenka
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 1.40 ooxxx 317.00
22 Jakub DvorskýJakub Dvorský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 1.40 oxxoxxx 317.00
23= Tadeáš DaníčekTadeáš Daníček
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 1.36 oxxx 290.00
23= Jiří KvasničkaJiří Kvasnička
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 1.36 oxxx 290.00
25 Richard VašíčekRichard Vašíček
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 0.00 xxx 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 William HřibWilliam Hřib
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.64 -----oooooooxxx 496.00
2 Václav KošárekVáclav Košárek
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 1.60 -----ooooxoxoxxx 464.00
3 Vít VymazalVít Vymazal
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 1.52 oooooooooxxx 404.00
4 Tomáš MacekTomáš Macek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 1.52 ooooooooxxoxxx 404.00
5 Jakub ŠimurdaJakub Šimurda
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
05 1.48 ooooooooxxx 374.00
6 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.48 ---ooooxoxxx 374.00
7 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.48 --ooooxoxoxxx 374.00
8 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 1.48 oooooxxooxoxxx 374.00
9 Patrik ČervenkaPatrik Červenka
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 1.44 o--oo-oxxx 345.00
10= Jakub DaňhelJakub Daňhel
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 1.44 o--oo-xoxxx 345.00
10= Daniel KolečekDaniel Koleček
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 1.44 ---oooxoxxx 345.00
12= Jakub SommerJakub Sommer
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.44 -----xoxoxxx 345.00
12= Jan PobořilJan Pobořil
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 1.44 ooooxooxoxxx 345.00
14 Erik DlabajaErik Dlabaja
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 1.44 ooooooxxoxxx 345.00
15 Vojtěch KovářVojtěch Kovář
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 1.40 oooooxxoxxx 317.00
16= Pavel DufekPavel Dufek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 1.40 ooooxoxxoxxx 317.00
16= Jakub KusákJakub Kusák
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 1.40 ooooxoxxoxxx 317.00
18 Hynek HložekHynek Hložek
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 1.36 oooooxxx 290.00
19 Tomáš RůčkaTomáš Růčka
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
06 1.32 ooooxxx 263.00
20 Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.32 oxoxooxxx 263.00
21 Filip KřenekFilip Křenek
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
05 1.32 oxoxoxoxxx 263.00
22 David SedlákDavid Sedlák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 1.32 oooxxoxxx 263.00
23 Štěpán TilšerŠtěpán Tilšer
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 1.28 ooxoxxx 237.00
24 Štěpán RusňákŠtěpán Rusňák
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
07 1.20 xxoxxx 188.00
Radim DobešRadim Dobeš
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
07 DNS 0.00
Jan ŠpanělJan Španěl
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 DNS 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 11:10) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Tereza HanákováTereza Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 1.56 --ooooooxoxoxxx 689.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.48 ooooooxxoxoxxx 599.00
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.44 oooooooxxx 555.00
4 Karolína LamošováKarolína Lamošová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 1.44 oooxooxoxoxxx 555.00
5 Denisa PeričováDenisa Peričová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 1.44 oooxooxxoxxoxxx 555.00
6 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 1.40 ooooooxxx 512.00
7 Karolína BerkováKarolína Berková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 1.40 oooooxoxxx 512.00
8= Tereza KolečkováTereza Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 1.36 oooooxxx 470.00
8= Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 1.36 oooooxxx 470.00
10= Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 1.32 ooooxxx 429.00
10= Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 1.32 ooooxxx 429.00
10= Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 1.32 ooooxxx 429.00
13 Julie DuffkováJulie Duffková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
04 1.32 ooxooxxx 429.00
14 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 1.32 oxoxoxoxxx 429.00
15 Gabriela VardžákováGabriela Vardžáková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 1.32 oooxxoxxx 429.00
16= Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
04 1.28 oooxxx 389.00
16= Nikola ZbořilováNikola Zbořilová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 1.28 oooxxx 389.00
18 Vendula OvesnáVendula Ovesná
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 1.28 xoxooxxx 389.00
19= Karolína HolíkováKarolína Holíková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
05 0.00 xxx 0.00
Pavlína MaňurováPavlína Maňurová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 DNS 0.00
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.56 Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 1.52 ----oooooxxoxxx 644.00
2= Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 1.40 oooooxoxxoxxx 512.00
2= Kamila BrlicováKamila Brlicová
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 1.40 oooooxoxxoxxx 512.00
4= Tereza DratvováTereza Dratvová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 1.36 ooooxoxoxxx 470.00
4= Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.36 ooooxoxoxxx 470.00
6 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 1.36 oooooxxoxxx 470.00
7 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.36 ooooxxoxxoxxx 470.00
8 Adriana TrtkováAdriana Trtková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 1.32 oxooooxxx 429.00
9 Michaela BelkováMichaela Belková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.32 ooooxoxxx 429.00
10 Kateřina ČechováKateřina Čechová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 1.32 oooxoxoxxx 429.00
11 Tereza TunováTereza Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 1.32 ooooxxoxxx 429.00
12 Kateřina BrodováKateřina Brodová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
06 1.28 ooooxxx 389.00
13= Barbora NovosadováBarbora Novosadová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
07 1.28 oxoooxxx 389.00
13= Zuzana BartoškováZuzana Bartošková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.28 ooxooxxx 389.00
13= Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 1.28 ooxooxxx 389.00
16 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 1.28 ooxoxoxxx 389.00
17 Tereza MachalováTereza Machalová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 1.28 oooxxoxxx 389.00
18= Veronika TůmováVeronika Tůmová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 1.24 oooxxx 350.00
18= Karolína MaderováKarolína Maderová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 1.24 oooxxx 350.00
20 Tereza SommerováTereza Sommerová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 1.24 oxooxxx 350.00
21 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.24 oxxoxoxxx 350.00
22= Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 1.20 ooxxx 312.00
22= Andrea SedláčkováAndrea Sedláčková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 1.20 ooxxx 312.00
24 Nela JuráskováNela Jurásková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 1.20 oxoxxx 312.00
25= Denisa VolnáDenisa Volná
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
07 1.16 xoxxx 275.00
25= Karin KlosováKarin Klosová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
07 1.16 xoxxx 275.00
27= Sandra ŠkrabalováSandra Škrabalová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 0.00 xxx 0.00
27= Julie JežováJulie Ježová
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 0.00 xxx 0.00
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 6.27 5.986.27x6.27x0.00.0 646.00
2 Josef MachůJosef Machů
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 5.62 4.78x5.005.005.620.00.0 506.00
3 Petr BělíčekPetr Bělíček
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
03 5.48 5.034.645.485.485.410.00.0 477.00
4 Štěpán HábaŠtěpán Hába
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 5.42 xx5.175.175.420.00.0 465.00
5 Adam CiranAdam Ciran
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 5.38 4.924.945.155.155.380.00.0 457.00
6 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 5.24 x4.915.245.243.350.00.0 429.00
7 Tomáš GerlaTomáš Gerla
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 5.23 4.844.805.105.105.230.00.0 427.00
8 Samuel IndruchSamuel Indruch
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 5.07 5.074.804.605.075.040.00.0 396.00
9 Tomáš SkapálekTomáš Skapálek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
04 5.05 xx4.924.925.050.00.0 392.00
10 Tomáš ČevelaTomáš Čevela
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 5.04 4.934.734.534.935.040.00.0 390.00
11 Vojtěch MotalíkVojtěch Motalík
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 5.01 5.014.684.535.01x0.00.0 384.00
12 Ondřej KrupaOndřej Krupa
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 4.98 4.754.984.934.984.940.00.0 378.00
13 Josef PlšekJosef Plšek
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 4.88 x4.88x4.884.060.00.0 360.00
14 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.85 x4.454.594.594.850.00.0 354.00
15 Andrej PavlovAndrej Pavlov
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
03 4.83 4.534.834.734.83-0.00.0 350.00
16 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 4.82 4.82x4.524.824.560.00.0 348.00
17 Petr GrygarPetr Grygar
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
03 4.80 4.614.80x4.80x0.00.0 345.00
18 Šimon MáselníkŠimon Máselník
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 4.80 3.954.57x4.574.800.00.0 345.00
19 Lukáš MenšíkLukáš Menšík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 4.75 4.594.754.754.754.700.00.0 335.00
20 Miroslav KolečekMiroslav Koleček
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 4.59 4.59xx4.59x0.00.0 306.00
21 Marek PšenicaMarek Pšenica
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
04 4.55 4.554.154.364.554.350.00.0 299.00
22 Benjamin KřištofBenjamin Křištof
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 4.41 4.234.314.414.414.230.00.0 274.00
23 Jakub FrýdlJakub Frýdl
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 4.37 4.304.084.154.304.370.00.0 267.00
24 Filip HabartaFilip Habarta
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 4.30 3.95x4.304.304.260.00.0 255.00
25 Vojtěch GistrVojtěch Gistr
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 4.14 x3.724.144.143.010.00.0 229.00
26 Lukáš StodůlkaLukáš Stodůlka
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 3.65 3.653.283.573.653.010.00.0 152.00
27 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 12:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 5.62 5.46x5.625.625.550.00.0 506.00
2 Ondřej MachůOndřej Machů
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 4.86 4.864.304.264.864.460.00.0 356.00
3 Václav KošárekVáclav Košárek
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 4.79 x4.794.754.794.440.00.0 343.00
4 Adam SekérAdam Sekér
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.73 4.564.504.734.734.350.00.0 332.00
5 Jan ResslerJan Ressler
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 4.62 4.624.294.574.624.590.00.0 312.00
6 Ondřej JašíčekOndřej Jašíček
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
05 4.58 4.514.374.584.584.200.00.0 304.00
7 Jan PobořilJan Pobořil
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 4.58 4.184.584.404.584.320.00.0 304.00
8 Lukáš KozákLukáš Kozák
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 4.54 x4.544.264.544.340.00.0 297.00
9 Jakub DvořákJakub Dvořák
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 4.48 4.354.20x4.354.480.00.0 287.00
10 Jakub SommerJakub Sommer
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.39 xx4.394.394.290.00.0 271.00
11 Alexandr BrázdilAlexandr Brázdil
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 4.38 xx4.384.38x0.00.0 269.00
12 Mikis KotopulosMikis Kotopulos
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 4.36 4.364.314.274.364.150.00.0 266.00
13 Martin SchindlerMartin Schindler
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 4.36 x4.36x4.364.290.00.0 266.00
14 Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.33 4.334.174.154.33x0.00.0 261.00
15 Filip KřenekFilip Křenek
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
05 4.29 4.294.164.204.29x0.00.0 254.00
16 David SedlákDavid Sedlák
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 4.25 4.253.573.914.254.200.00.0 247.00
17 Filip KozubíkFilip Kozubík
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 4.23 3.884.233.854.233.790.00.0 244.00
18 Jakub JirsákJakub Jirsák
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
07 4.17 3.753.703.823.824.170.00.0 234.00
19 Slavomír VlčekSlavomír Vlček
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 4.11 3.03x4.114.11x0.00.0 224.00
20 Tomáš TobolaTomáš Tobola
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 4.10 4.103.713.734.103.900.00.0 222.00
21 Michal PerůtkaMichal Perůtka
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
07 4.07 4.073.423.684.074.000.00.0 217.00
22 Adam MichalAdam Michal
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
07 4.05 4.024.054.034.053.940.00.0 214.00
23 Adam PetrlaAdam Petrla
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 4.04 3.774.04x4.043.840.00.0 212.00
24 Dalibor HarásekDalibor Harásek
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.96 3.963.642.543.963.900.00.0 199.00
25 Tomáš FrkalTomáš Frkal
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 3.93 3.67x3.933.933.800.00.0 195.00
26 Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.87 x2.47x2.473.870.00.0 185.00
27 Tomáš RůčkaTomáš Růčka
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
06 3.64 2.833.523.643.643.540.00.0 150.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 09:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 5.14 5.095.144.985.145.110.00.0 598.00
2 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 5.05 4.745.005.055.055.040.00.0 573.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.96 x4.954.834.954.960.00.0 548.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 4.88 4.474.594.874.874.880.00.0 527.00
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 4.82 4.214.824.644.824.390.00.0 511.00
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 4.64 4.644.284.594.644.520.00.0 464.00
7 Terezie VašutováTerezie Vašutová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 4.63 4.484.604.634.634.360.00.0 461.00
8 Lucie DittrichováLucie Dittrichová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 4.53 4.47x3.514.474.530.00.0 436.00
9 Jolana HašováJolana Hašová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 4.51 4.484.514.354.514.480.00.0 431.00
10 Gabriela VardžákováGabriela Vardžáková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 4.49 4.494.304.424.49x0.00.0 426.00
11 Veronika SichováVeronika Sichová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
03 4.47 4.42x4.234.424.470.00.0 421.00
12 Tereza HanákováTereza Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 4.44 4.114.444.194.444.350.00.0 413.00
13 Jana VaňkováJana Vaňková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 4.42 4.424.154.064.42x0.00.0 408.00
14 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 4.39 x4.324.374.374.390.00.0 401.00
15 Karla PospíšilováKarla Pospíšilová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 4.35 4.244.30x4.304.350.00.0 391.00
16 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 4.28 x3.253.123.254.280.00.0 374.00
17 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 4.23 4.104.124.044.124.230.00.0 362.00
18 Šárka TunováŠárka Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 4.10 x3.853.943.944.100.00.0 331.00
MS Natálie JakoubkováNatálie Jakoubková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 4.09 xx3.703.704.090.00.0
20 Nela HolbováNela Holbová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
05 4.04 3.733.93x3.934.040.00.0 317.00
21 Tereza KolečkováTereza Kolečková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
05 3.96 3.96x3.853.963.480.00.0 299.00
22 Andrea FrantišákováAndrea Františáková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 3.81 3.553.463.813.813.700.00.0 265.00
23 Julie DuffkováJulie Duffková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
04 3.77 3.773.25x3.773.720.00.0 257.00
24 Michaela DobešováMichaela Dobešová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 3.64 3.532.983.333.533.640.00.0 229.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 13:20) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 4.85 4.524.854.534.85x0.00.0 519.00
2 Laura ZapletalováLaura Zapletalová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 4.35 3.833.753.783.834.350.00.0 391.00
3 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 4.34 4.324.23x4.324.340.00.0 388.00
4 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 4.28 4.28x4.154.284.040.00.0 374.00
5 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 4.25 4.244.044.254.253.710.00.0 367.00
6 Kateřina BrodováKateřina Brodová
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
06 4.16 3.723.984.034.034.160.00.0 345.00
7 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 4.02 4.023.82x4.023.690.00.0 312.00
8 Nela JuráskováNela Jurásková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 3.97 x3.973.533.973.960.00.0 301.00
9 Adéla BukováAdéla Buková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 3.95 3.953.84x3.953.660.00.0 296.00
10 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
07 3.93 3.933.55x3.93x0.00.0 292.00
11 Veronika VaškováVeronika Vašková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 3.89 3.743.613.893.893.820.00.0 283.00
12 Marika MahdalováMarika Mahdalová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 3.89 3.303.383.553.553.890.00.0 283.00
13 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 3.88 3.883.743.823.883.760.00.0 281.00
14 Veronika TůmováVeronika Tůmová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 3.87 x3.743.873.87x0.00.0 279.00
15 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 3.82 3.713.593.793.793.820.00.0 267.00
16 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 3.78 x3.783.683.783.540.00.0 259.00
17 Vanesa ŠindlerováVanesa Šindlerová
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 3.78 3.783.573.363.783.670.00.0 259.00
18 Lucie JanošcováLucie Janošcová
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 3.78 3.783.573.233.783.400.00.0 259.00
19 Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
06 3.75 3.753.633.533.75x0.00.0 252.00
20 Denisa KundratováDenisa Kundratová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
07 3.72 x3.71x3.713.720.00.0 246.00
21 Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 3.69 x3.693.553.693.650.00.0 239.00
22 Tereza TunováTereza Tunová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 3.69 2.462.903.693.693.480.00.0 239.00
23 Denisa VolnáDenisa Volná
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
07 3.66 3.453.593.663.663.360.00.0 233.00
24 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 3.62 xx3.623.62x0.00.0 225.00
25 Andrea ČechováAndrea Čechová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 3.58 3.433.443.583.583.550.00.0 216.00
26 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 3.54 3.543.473.493.543.410.00.0 208.00
27 Evženie ČermákováEvženie Čermáková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 3.42 3.42x3.333.42x0.00.0 184.00
28 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 3.41 3.26xx3.263.410.00.0 182.00
29= Aneta HolubováAneta Holubová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
29= Adriana HefkováAdriana Hefková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 11:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.89 -09.6009.8909.8909.750.00.0 522.00
2 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 09.85 09.6209.8509.5009.8509.160.00.0 520.00
3 Lucie ProuzováLucie Prouzová
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
04 09.78 09.7809.0809.7609.7809.550.00.0 515.00
4 Viktorie StaškováViktorie Stašková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 09.73 08.9409.7308.5209.73x0.00.0 512.00
5 Valerie DvouletáValerie Dvouletá
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 08.96 08.4208.4608.9608.9608.710.00.0 462.00
6 Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 08.90 08.6308.4507.9608.6308.900.00.0 458.00
7 Gabriela VáclavikováGabriela Václaviková
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
03 08.86 08.1608.8608.7208.8608.610.00.0 455.00
8 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
03 08.85 08.8508.5408.2508.8507.900.00.0 454.00
9 Veronika SichováVeronika Sichová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
03 08.58 08.3808.5808.4208.5808.180.00.0 437.00
10 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 08.36 08.3608.0407.3508.3608.090.00.0 423.00
11 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 08.15 08.0708.1408.1508.1507.760.00.0 409.00
12 Doris BubelováDoris Bubelová
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
04 08.05 07.7508.0508.0108.0507.880.00.0 403.00
13 Tereza BrhelováTereza Brhelová
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
03 08.05 07.7807.6308.0508.0507.420.00.0 403.00
14 Nela PorubováNela Porubová
ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec
04 08.03 x08.0307.5508.0307.780.00.0 401.00
15 Gréta ŠebestíkováGréta Šebestíková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
04 07.83 07.7307.8307.7207.8307.410.00.0 388.00
16 Tereza DundálkováTereza Dundálková
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 07.61 07.6106.7506.9007.6106.800.00.0 374.00
17 Sára FabiánováSára Fabiánová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 07.11 07.1106.50x07.1107.050.00.0 342.00
18 Nikola ZajíčkováNikola Zajíčková
ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky
03 07.02 06.8306.7107.0207.0206.650.00.0 336.00
19 Kateřina LaušováKateřina Laušová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 06.86 06.3105.5006.7506.7506.860.00.0 326.00
20 Agáta ZelinkováAgáta Zelinková
ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076
04 06.73 06.7306.6306.6206.7306.620.00.0 318.00
21 Petra VaverkováPetra Vaverková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 06.02 05.5505.7606.0206.02-0.00.0 273.00
Tereza ŠustkováTereza Šustková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 12:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 13.03 12.97x13.0313.0312.440.00.0 669.00
2 Jakub CibulecJakub Cibulec
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 12.79 12.0811.9312.7912.7912.470.00.0 654.00
3 Matěj FridrichMatěj Fridrich
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 12.03 12.0212.0311.9412.0311.940.00.0 608.00
4 Roman BrandtnerRoman Brandtner
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 11.78 11.2510.5211.5211.5211.780.00.0 593.00
5 David ŠlechtaDavid Šlechta
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 11.75 10.8511.0511.7511.7510.440.00.0 591.00
6 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
03 11.57 11.2211.0011.5711.5710.980.00.0 580.00
7 Filip ŠišákFilip Šišák
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 11.50 10.2311.3010.7711.3011.500.00.0 576.00
8 Adam BalajkaAdam Balajka
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 11.05 10.0711.0510.0011.05x0.00.0 549.00
9 Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk
ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ
03 10.68 09.7810.4610.6810.68-0.00.0 527.00
10 Petr BobčíkPetr Bobčík
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
04 10.63 09.7710.6309.2910.6310.220.00.0 524.00
11 Michal HruškaMichal Hruška
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 10.53 08.0809.2910.0310.0310.530.00.0 518.00
12 Tomáš ČevelaTomáš Čevela
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 10.40 09.6910.0009.7510.0010.400.00.0 510.00
13 Filip ŠtaubertFilip Štaubert
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
03 10.19 09.1210.0110.1910.1909.920.00.0 497.00
14 Lukáš BartošLukáš Bartoš
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
03 10.07 x10.0709.9610.0709.690.00.0 490.00
15 Max TomanMax Toman
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
04 10.01 10.0109.98x10.0109.980.00.0 486.00
16 Josef GaborJosef Gabor
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
03 09.78 09.7808.8509.5909.78x0.00.0 472.00
17 Martin LhotskýMartin Lhotský
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 09.58 08.6409.5809.2609.5808.950.00.0 460.00
18 Adam OdlerAdam Odler
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 09.53 08.7109.3608.9409.3609.530.00.0 457.00
19 Radim KoláčekRadim Koláček
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 09.39 x08.3809.3909.3909.180.00.0 449.00
20 Martin GeržaMartin Gerža
ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi...
04 09.38 09.0707.8809.3809.38x0.00.0 448.00
21 Jiří KvasničkaJiří Kvasnička
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
04 09.08 x09.0809.0209.08x0.00.0 431.00
22 Samuel HorákSamuel Horák
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 08.86 08.2908.6107.8608.6108.860.00.0 417.00
23 Matěj MojžíšMatěj Mojžíš
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
04 08.77 08.7707.26x08.7708.060.00.0 412.00
24 Tomáš MackůTomáš Macků
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
03 08.75 08.5308.75x08.75x0.00.0 411.00
25 Viktor JelénekViktor Jelének
ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra...
04 08.22 07.6907.8908.2208.2207.740.00.0 379.00
26 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
03 08.18 07.7108.1807.4808.1806.650.00.0 377.00
Petr GeržaPetr Gerža
ZŠ VizoviceZŠ Vizovice
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 27 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1665
2 Petr PrčíkPetr Prčík 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1517
3 Ondřej KrupaOndřej Krupa 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1457
4 Petr SedlářPetr Sedlář 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1333
5 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1304
6 Tadeáš DaníčekTadeáš Daníček 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1277
7 David ŠlechtaDavid Šlechta 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1234
8 Štěpán HábaŠtěpán Hába 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 1190
9 Petr BělíčekPetr Bělíček 03 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 1187
10 Tomáš DrábekTomáš Drábek 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1176
11 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1150
12 Adam CiranAdam Ciran 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1122
13 Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1098
14 Martin LhotskýMartin Lhotský 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1093
15 David JirákDavid Jirák 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 1055
16 Pavel ManclPavel Mancl 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1049
17 Filip ŠišákFilip Šišák 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 1010
18 Josef MachůJosef Machů 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 1004
19 Lukáš MenšíkLukáš Menšík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0992
20 Radim KoláčekRadim Koláček 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0977
21 Tadeáš MichalčíkTadeáš Michalčík 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0972
22 Martin SvobodaMartin Svoboda 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0949
23 Josef PlšekJosef Plšek 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0943
24 Adam HillAdam Hill 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 0932
25 Petr GrygarPetr Grygar 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0931
26 Samuel IndruchSamuel Indruch 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0924
27 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0861
28 Miroslav KolečekMiroslav Koleček 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0802
29 Tomáš SkapálekTomáš Skapálek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0766
30 Andrej PavlovAndrej Pavlov 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0754
31 Vojtěch MotalíkVojtěch Motalík 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0745
32 Petr HubníkPetr Hubník 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0729
33 Dávid ŠimekDávid Šimek 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0725
34 Šimon MáselníkŠimon Máselník 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0690
35 Radim PetřvalskýRadim Petřvalský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0660
36 Jakub CibulecJakub Cibulec 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0654
37= Adam HustýAdam Hustý 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0608
37= Matěj FridrichMatěj Fridrich 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0608
39 Filip ŠtaubertFilip Štaubert 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0592
40 Pavel OpluštilPavel Opluštil 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0591
41 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0580
42 Adam BalajkaAdam Balajka 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 0549
43 Martin GeržaMartin Gerža 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0548
44 Jakub SedláčekJakub Sedláček 04 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0530
45 Patrik VytiskaPatrik Vytiska 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0529
46 Michal ŠišlákMichal Šišlák 03 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 0528
47 Petr BobčíkPetr Bobčík 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0524
48 Michal HruškaMichal Hruška 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0518
49 Tomáš ČevelaTomáš Čevela 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0510
50 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0500
51 Benjamin KřištofBenjamin Křištof 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0496
52 Lukáš BartošLukáš Bartoš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0490
53 Josef GaborJosef Gabor 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0472
54 Adam OdlerAdam Odler 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0457
55 Lukáš StodůlkaLukáš Stodůlka 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0428
56 Samuel HorákSamuel Horák 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0417
57= Jan TobolaJan Tobola 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0404
57= Tomáš KyryljukTomáš Kyryljuk 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0404
59= Ondřej MišťúrikOndřej Mišťúrik 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0377
59= Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 03 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 0377
61 Matěj MichnaMatěj Michna 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0374
62 Viktor JelénekViktor Jelének 04 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0348
63 Jakub DvorskýJakub Dvorský 03 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0317
64 Rostislav StodůlkaRostislav Stodůlka 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0000
65= Vojtěch BirošVojtěch Biroš 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0000
65= Daniel AdamecDaniel Adamec 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
65= Jakub ŽurekJakub Žurek 03 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
65= Tomáš HamalaTomáš Hamala 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
65= Martin ZemanMartin Zeman 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
65= Richard VašíčekRichard Vašíček 04 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0000
65= Filip HabartaFilip Habarta 03 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 0000
65= Tomáš RandýsekTomáš Randýsek 03 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
65= Max TomanMax Toman 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
65= Vladislav PečenkaVladislav Pečenka 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 0000
65= Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
65= Jiří KvasničkaJiří Kvasnička 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
65= Marek PšenicaMarek Pšenica 04 ZŠ ZUBŘÍZŠ ZUBŘÍ 0000
65= Jakub FrýdlJakub Frýdl 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
65= Radim PřevorRadim Převor 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
65= Theodor PaříkTheodor Pařík 04 ZŠ Šafaříkova Valašské MeziříčíZŠ Šafaříkova Valašské Mezi... 0000
65= Matěj MojžíšMatěj Mojžíš 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
65= Petr GeržaPetr Gerža 04 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 0000
65= Tomáš MackůTomáš Macků 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
Celkem 83 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam RádsetoulalAdam Rádsetoulal 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 1257
2 Mikis KotopulosMikis Kotopulos 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1139
3 Martin SchindlerMartin Schindler 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1127
4 William HřibWilliam Hřib 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1097
5 Jakub SommerJakub Sommer 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1085
6 Šimon PekařŠimon Pekař 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1034
7 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1024
8 David TobolaDavid Tobola 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1002
9 Tomáš HolubTomáš Holub 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0985
10 Vít DorňákVít Dorňák 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0961
11 Jakub ŠimurdaJakub Šimurda 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0960
12 Miroslav JanovskýMiroslav Janovský 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0885
13 Tomáš BartošíkTomáš Bartošík 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0864
14 Vít VymazalVít Vymazal 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0825
15 Daniel KolečekDaniel Koleček 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0821
16 Tomáš MacekTomáš Macek 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0816
17 Václav KošárekVáclav Košárek 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0807
18 Patrik MacháňPatrik Macháň 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0797
19 Adam SekérAdam Sekér 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0786
20 Pavel DufekPavel Dufek 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0766
21 Jakub DvořákJakub Dvořák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0744
22 Ondřej JašíčekOndřej Jašíček 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0743
23 Ondřej MachůOndřej Machů 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0730
24 Matyáš SvozilMatyáš Svozil 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0708
25 Lukáš KozákLukáš Kozák 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0675
26 Jan PobořilJan Pobořil 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0649
27 Jakub DaňhelJakub Daňhel 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0619
28 Vojtěch KovářVojtěch Kovář 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0577
29 Alexandr BrázdilAlexandr Brázdil 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0565
30 Patrik TomanPatrik Toman 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0560
31 Jan ResslerJan Ressler 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0555
32 David SedlákDavid Sedlák 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0510
33 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0498
34 Tomáš FrkalTomáš Frkal 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0481
35 Vítek ApolenářVítek Apolenář 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0441
36 Tomáš TobolaTomáš Tobola 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0439
37 Ondřej MarekOndřej Marek 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0434
38 Marek ŠvajdaMarek Švajda 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0409
39 Jakub HověžákJakub Hověžák 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0396
40 Adam FurmánekAdam Furmánek 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0373
41 Matěj NěmčíkMatěj Němčík 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0369
42 Śtěpán ŚípekŚtěpán Śípek 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0364
43 Ondřej PážeOndřej Páže 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0350
44 Mikuláš ObdržálekMikuláš Obdržálek 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0347
45= Erik DlabajaErik Dlabaja 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0345
45= Patrik ČervenkaPatrik Červenka 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0345
47 Adam JechoAdam Jecho 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0342
48 Adam PetrlaAdam Petrla 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0338
49 Martin HolbaMartin Holba 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0333
50 Miroslav HolinkaMiroslav Holinka 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0331
51 Stanislav ZbořilStanislav Zbořil 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0318
52= Jakub KusákJakub Kusák 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0312
52= Filip KalíkFilip Kalík 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0312
54 František HřibFrantišek Hřib 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0309
55 Šimon KubelaŠimon Kubela 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0302
56 Slavomír VlčekSlavomír Vlček 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0295
57 Hynek HložekHynek Hložek 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0290
58 Ondřej PetrůOndřej Petrů 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0289
59 Jan ŠpanělJan Španěl 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0284
60 Tomáš RůčkaTomáš Růčka 06 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0263
61 Filip KřenekFilip Křenek 05 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0254
62 Tomáš SyselTomáš Sysel 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0253
63 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0244
64 Štěpán TilšerŠtěpán Tilšer 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0237
65 Jakub JirsákJakub Jirsák 07 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0234
66 Michal PerůtkaMichal Perůtka 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0217
67 Dalibor HarásekDalibor Harásek 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0199
68 Martin VaculíkMartin Vaculík 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
69= Max KrajčaMax Krajča 06 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0000
69= Adam MichalAdam Michal 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
69= Radim DobešRadim Dobeš 07 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0000
69= Filip KaláčFilip Kaláč 05 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 0000
69= Petr GabrielPetr Gabriel 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
69= Martin GlamošMartin Glamoš 06 ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A 0000
69= Dominik VojáčekDominik Vojáček 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
69= Petr HurtaPetr Hurta 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
69= Válav KošárekVálav Košárek 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
69= Ondřej SlámečkaOndřej Slámečka 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
69= Adam BětíkAdam Bětík 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
69= Tomáš ZpěvákTomáš Zpěvák 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
69= Štěpán RusňákŠtěpán Rusňák 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
69= Kvido ByrdoňKvido Byrdoň 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
Celkem 82 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 10:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel DufekPavel Dufek
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 66.33 0.0 449.00
2 Tomáš BartošíkTomáš Bartošík
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
05 63.10 0.0 421.00
3 Adam RádsetoulalAdam Rádsetoulal
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
05 57.60 0.0 373.00
4 Śtěpán ŚípekŚtěpán Śípek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 56.62 0.0 364.00
5 Mikuláš ObdržálekMikuláš Obdržálek
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
05 54.54 0.0 347.00
6 Adam JechoAdam Jecho
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 53.96 0.0 342.00
7 Martin HolbaMartin Holba
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 53.00 0.0 333.00
8 Max KrajčaMax Krajča
ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto...
06 52.90 0.0 332.00
9 Miroslav HolinkaMiroslav Holinka
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 52.77 0.0 331.00
10 Matyáš SvozilMatyáš Svozil
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 52.08 0.0 325.00
11 Stanislav ZbořilStanislav Zbořil
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 51.20 0.0 318.00
12 Jakub KusákJakub Kusák
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 50.54 0.0 312.00
13 Filip KalíkFilip Kalík
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 50.46 0.0 312.00
14 František HřibFrantišek Hřib
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 50.10 0.0 309.00
15 Šimon KubelaŠimon Kubela
ZŠ Pod Skalkou AZŠ Pod Skalkou A
05 49.28 0.0 302.00
16 Slavomír VlčekSlavomír Vlček
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
06 48.48 0.0 295.00
17 Marek ŠvajdaMarek Švajda
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
06 48.26 0.0 293.00
18 Ondřej PetrůOndřej Petrů
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 47.77 0.0 289.00
19 Jan ŠpanělJan Španěl
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 47.24 0.0 284.00
20 Patrik MacháňPatrik Macháň
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 45.82 0.0 273.00
21 Matěj NěmčíkMatěj Němčík
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 44.88 0.0 265.00
22 Tomáš SyselTomáš Sysel
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
06 43.48 0.0 253.00
23 Erik DlabajaErik Dlabaja
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
05 43.16 0.0 250.00
24 Radim DobešRadim Dobeš
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
07 40.46 0.0 228.00
25 Adam MichalAdam Michal
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
07 38.76 0.0 214.00
26 Jakub HověžákJakub Hověžák
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 27.07 0.0 120.00
Celkem 26 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1804
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1761
3 Terezie VašutováTerezie Vašutová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1726
4 Karolína LamošováKarolína Lamošová 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 1690
5 Veronika SichováVeronika Sichová 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 1430
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1397
7 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1396
8 Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1395
9 Nikola ZbořilováNikola Zbořilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1367
10 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1325
11 Petra VaverkováPetra Vaverková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1233
12 Karolína BerkováKarolína Berková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1227
13 Jana PoláškováJana Polášková 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1197
14 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1102
15 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1082
16 Jolana HašováJolana Hašová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 1044
17 Lucie DittrichováLucie Dittrichová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1042
18 Michaela StejskalováMichaela Stejskalová 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 1032
19 Karolína SkýpalováKarolína Skýpalová 03 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1016
20 Karla PospíšilováKarla Pospíšilová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0975
21 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0968
22 Nela HolbováNela Holbová 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0863
23 Darina MartínkováDarina Martínková 05 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0819
24 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0791
25 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0735
26 Adéla KrejčiříkováAdéla Krejčiříková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0728
27 Sára FabiánováSára Fabiánová 04 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0707
28 Tereza BarošováTereza Barošová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0603
29 Natálie JakoubkováNatálie Jakoubková 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0551
30 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0538
31 Natálie NagyováNatálie Nagyová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0522
32 Lucie ProuzováLucie Prouzová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0515
33 Nela FiuráškováNela Fiurášková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0489
34 Tereza KolečkováTereza Kolečková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0470
35 Valerie DvouletáValerie Dvouletá 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0462
36 Adéla NovákováAdéla Nováková 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0458
37 Gabriela VáclavikováGabriela Václaviková 03 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0455
38 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 03 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0454
39 Barbora VojtěškováBarbora Vojtěšková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0447
40 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0438
41 Aneta PorubováAneta Porubová 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0437
42 Julie DuffkováJulie Duffková 04 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0429
43 Natálie DudováNatálie Dudová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0428
44 Gabriela VardžákováGabriela Vardžáková 05 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0426
45 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0423
46 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0409
47 Jana VaňkováJana Vaňková 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0408
48= Doris BubelováDoris Bubelová 04 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0403
48= Tereza BrhelováTereza Brhelová 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0403
50= Viktorie ZedníkováViktorie Zedníková 04 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0389
50= Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0389
52 Gréta ŠebestíkováGréta Šebestíková 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0388
53 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0378
54 Kateřina LaušováKateřina Laušová 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0326
55 Andrea FrantišákováAndrea Františáková 04 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0229
56= Tereza DundálkováTereza Dundálková 03 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
56= Anna VečerkováAnna Večerková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
56= Michaela DobešováMichaela Dobešová 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
56= Magdaléna ŠimkováMagdaléna Šimková 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0000
56= Nela PorubováNela Porubová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
56= Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
56= Tereza ŠustkováTereza Šustková 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
56= Nikola ZajíčkováNikola Zajíčková 03 ZŠ Vsetín TrávníkyZŠ Vsetín Trávníky 0000
56= Šárka TunováŠárka Tunová 04 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
56= Pavlína MaňurováPavlína Maňurová 04 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
56= Karolína HolíkováKarolína Holíková 05 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0000
56= Anna ŠnajdarováAnna Šnajdarová 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
56= Viktorie StaškováViktorie Stašková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
56= Agáta ZelinkováAgáta Zelinková 04 ZŠ Zlín Slovenská 3076ZŠ Zlín Slovenská 3076 0000
56= Eliška MajerováEliška Majerová 04 ZŠ a MŠ Hutisko-SolanecZŠ a MŠ Hutisko-Solanec 0000
56= Nikola MitášováNikola Mitášová 04 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
Celkem 71 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mariana VaňáčováMariana Vaňáčová 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1796
2 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 1638
3 Iveta RadováIveta Radová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1614
4 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1505
5 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 1487
6 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 1291
7 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1163
8 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 1114
9 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1074
10 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 1069
11 Denisa BazsováDenisa Bazsová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 1064
12 Tereza SommerováTereza Sommerová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 1061
13 Michaela BelkováMichaela Belková 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1021
14 Eliška MahdalováEliška Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 1012
15 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 1007
16 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0999
17 Kateřina ČechováKateřina Čechová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0947
18 Tereza DratvováTereza Dratvová 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0945
19 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0920
20 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0900
21 Adéla BukováAdéla Buková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0885
22 Hana JančováHana Jančová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0872
23 Veronika VaškováVeronika Vašková 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0748
24 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0734
25 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0729
26 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0707
27 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0697
28 Tereza TunováTereza Tunová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0668
29 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0656
30 Andrea SedláčkováAndrea Sedláčková 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0642
31 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0639
32 Nikola RožnovjákováNikola Rožnovjáková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0635
33 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0631
34 Veronika TůmováVeronika Tůmová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0629
35 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0626
36 Sofie RaiskupováSofie Raiskupová 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0621
37 Daniela HabartováDaniela Habartová 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0597
38 Anna ŠkrabánkováAnna Škrabánková 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0533
39 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0531
40 Julie JežováJulie Ježová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0507
41 Petra ChvílováPetra Chvílová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0496
42 Mariana ŽiškováMariana Žišková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0486
43 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0474
44 Karolína PláškováKarolína Plášková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0471
45 Miriam VeseláMiriam Veselá 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0454
46 Markéta PeškováMarkéta Pešková 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0432
47 Veronika ŠímováVeronika Šímová 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0421
48 Anna GregůrkováAnna Gregůrková 05 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0405
49 Sára Nell PoláškováSára Nell Polášková 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0391
50 Zuzana BartoškováZuzana Bartošková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0389
51 Klára HalíkováKlára Halíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0387
52 Lucie BenešováLucie Benešová 05 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0381
53 Zuzana KorpasováZuzana Korpasová 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0374
54 Kristina GřešákováKristina Gřešáková 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0349
55 Gabriela ZapletalováGabriela Zapletalová 07 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0342
56 Adéla KubišováAdéla Kubišová 07 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0332
57 Odeta MořkovskáOdeta Mořkovská 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0330
58 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0329
59 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0328
60 Marta BajčíkováMarta Bajčíková 05 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0327
61 Julie BabíkováJulie Babíková 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0308
62 Malvína MartinákováMalvína Martináková 05 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0304
63 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková 05 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0303
64= Michaela KoblihováMichaela Koblihová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0301
64= Nela JuráskováNela Jurásková 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0301
64= Natálie skýpalováNatálie skýpalová 05 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0301
67 Denisa VolnáDenisa Volná 07 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0275
68 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0273
69= Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0259
69= Vanesa ŠindlerováVanesa Šindlerová 06 ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí 0259
71 Denisa KundratováDenisa Kundratová 07 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0246
72= Aneta HolubováAneta Holubová 07 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
72= Michaela Marie KusákováMichaela Marie Kusáková 07 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
72= Barbora DaňhelováBarbora Daňhelová 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
72= Evženie ČermákováEvženie Čermáková 06 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
72= Daniela TřískováDaniela Třísková 05 ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž 0000
72= Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
72= Tereza MachalováTereza Machalová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
72= Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 0000
72= Kristýna HolčákováKristýna Holčáková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0000
72= Sandra ŠkrabalováSandra Škrabalová 06 ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž 0000
72= Aneta FilipováAneta Filipová 06 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
72= Veronika BrostíkováVeronika Brostíková 05 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 0000
72= Eliana NáhlíkováEliana Náhlíková 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
72= Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková 06 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0000
72= Andrea ČechováAndrea Čechová 05 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
72= Lucie LukešováLucie Lukešová 06 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 0000
72= Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín 0000
72= Kristýna HegarováKristýna Hegarová 07 ZŠ VidečskáZŠ Videčská 0000
72= Barbora SoleckáBarbora Solecká 06 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 0000
72= Karin KlosováKarin Klosová 07 ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí 0000
Celkem 91 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 23.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PláškováKarolína Plášková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 49.32 0.00.00.00.00.00.00.0 471.00
2 Markéta PeškováMarkéta Pešková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 46.20 0.00.00.00.00.00.00.0 432.00
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 45.28 0.00.00.00.00.00.00.0 421.00
4 Hana JančováHana Jančová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 43.77 0.00.00.00.00.00.00.0 402.00
5 Klára HalíkováKlára Halíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 42.56 0.00.00.00.00.00.00.0 387.00
6 Lucie BenešováLucie Benešová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
05 42.05 0.00.00.00.00.00.00.0 381.00
7 Kristina GřešákováKristina Gřešáková
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
05 39.43 0.00.00.00.00.00.00.0 349.00
8 Gabriela ZapletalováGabriela Zapletalová
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
07 38.88 0.00.00.00.00.00.00.0 342.00
9 Daniela TřískováDaniela Třísková
ZŠ Oskol KroměřížZŠ Oskol Kroměříž
05 38.02 0.00.00.00.00.00.00.0 332.00
10 Andrea SedláčkováAndrea Sedláčková
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 37.89 0.00.00.00.00.00.00.0 330.00
11 Odeta MořkovskáOdeta Mořkovská
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 37.87 0.00.00.00.00.00.00.0 330.00
12 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
06 37.68 0.00.00.00.00.00.00.0 328.00
13 Marta BajčíkováMarta Bajčíková
ZŠ Křižná, Valašské MeziříčíZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
05 37.62 0.00.00.00.00.00.00.0 327.00
14 Veronika BrostíkováVeronika Brostíková
ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní
05 37.00 0.00.00.00.00.00.00.0 319.00
15 Julie BabíkováJulie Babíková
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
06 36.08 0.00.00.00.00.00.00.0 308.00
16 Malvína MartinákováMalvína Martináková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
05 35.76 0.00.00.00.00.00.00.0 304.00
17 Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
05 35.62 0.00.00.00.00.00.00.0 303.00
18 Natálie skýpalováNatálie skýpalová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
05 35.48 0.00.00.00.00.00.00.0 301.00
19 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice
06 35.34 0.00.00.00.00.00.00.0 299.00
20 Andrea ČechováAndrea Čechová
2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla
05 35.20 0.00.00.00.00.00.00.0 298.00
21 Tereza ZezhulčíkováTereza Zezhulčíková
ZŠ VidečskáZŠ Videčská
06 34.70 0.00.00.00.00.00.00.0 292.00
22 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová
ZŠ Emila Zátopka ZlínZŠ Emila Zátopka Zlín
07 33.15 0.00.00.00.00.00.00.0 273.00
23 Zuzana PetrášováZuzana Petrášová
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
05 33.04 0.00.00.00.00.00.00.0 272.00
24 Adriana TrtkováAdriana Trtková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 32.74 0.00.00.00.00.00.00.0 268.00
25 Barbora NovosadováBarbora Novosadová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
07 31.20 0.00.00.00.00.00.00.0 250.00
26 Eliana NáhlíkováEliana Náhlíková
ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice
06 30.00 0.00.00.00.00.00.00.0 236.00
27 Aneta FilipováAneta Filipová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
06 29.68 0.00.00.00.00.00.00.0 232.00
28 Aneta HolubováAneta Holubová
ZŠ Slovan KroměřížZŠ Slovan Kroměříž
07 28.46 0.00.00.00.00.00.00.0 218.00
Celkem 28 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 1665
2 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 1517
3 ZŠ ZUBŘÍ{8} 1457
4 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 1333
5 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 1304
6 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 1277
7 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 1234
8 ZŠ Vizovice{8} 1190
9 ZŠ Vizovice{8} 1187
10 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1176
11 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1150
12 2. ZŠ Napajedla{8} 1122
13 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 1098
14 2. ZŠ Napajedla{8} 1093
15 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 1055
16 ZŠ ZUBŘÍ{8} 1049
17 ZŠ ZUBŘÍ{8} 1010
18 ZŠ Vizovice{8} 1004
19 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 992
20 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 977
21 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 972
22 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 949
23 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 943
24 ZŠ Vizovice{8} 932
25 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 931
26 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 924
27 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 861
28 ZŠ ZUBŘÍ{8} 802
29 2. ZŠ Napajedla{8} 766
30 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 754
31 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 745
32 2. ZŠ Napajedla{8} 729
33 2. ZŠ Napajedla{8} 725
34 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 690
35 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 660
36 ZŠ ZUBŘÍ{8} 654
37 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 608
37 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 608
39 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 592
40 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 591
41 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 580
42 ZŠ Vizovice{8} 549
43 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 548
44 2. ZŠ Napajedla{8} 530
45 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 529
46 ZŠ Vizovice{8} 528
47 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 524
48 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 518
49 2. ZŠ Napajedla{8} 510
50 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 500
51 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 496
52 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 490
53 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 472
54 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 457
55 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 428
56 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 417
57 2. ZŠ Napajedla{8} 404
57 ZŠ ZUBŘÍ{8} 404
59 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 377
59 ZŠ Vizovice{8} 377
61 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 374
62 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 348
63 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 317
64 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 0
64 ZŠ ZUBŘÍ{8} 0
64 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 0
64 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
64 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
64 ZŠ Vizovice{8} 0
64 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hradiště{8} 0
64 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
64 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 0
64 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
64 ZŠ ZUBŘÍ{8} 0
64 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 0
64 ZŠ ZUBŘÍ{8} 0
64 ZŠ Vizovice{8} 0
64 ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí{8} 0
64 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
64 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
64 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 0
64 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 0
64 2. ZŠ Napajedla{8} 0
Celkem 83 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Pod Skalkou A{8} 1257
2 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 1139
3 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 1127
4 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1097
5 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1085
6 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 1034
7 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 1024
8 2. ZŠ Napajedla{8} 1002
9 2. ZŠ Napajedla{8} 985
10 ZŠ Pod Skalkou A{8} 961
11 ZŠ Pod Skalkou A{8} 960
12 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 885
13 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 864
14 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 825
15 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 821
16 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 816
17 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 807
18 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 797
19 ZŠ TGM Bojkovice{8} 786
20 2. ZŠ Napajedla{8} 766
21 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 744
22 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 743
23 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 730
24 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 708
25 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 675
26 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 649
27 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 619
28 ZŠ TGM Bojkovice{8} 577
29 2. ZŠ Napajedla{8} 565
30 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 560
31 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 555
32 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 510
33 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 498
34 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 481
35 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 441
36 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 439
37 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 434
38 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 409
39 ZŠ TGM Bojkovice{8} 396
40 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 373
41 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 369
42 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 364
43 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 350
44 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 347
45 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 345
45 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 345
47 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 342
48 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 338
49 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 333
50 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 331
51 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 318
52 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 312
52 ZŠ TGM Bojkovice{8} 312
54 ZŠ TGM Bojkovice{8} 309
55 ZŠ Pod Skalkou A{8} 302
56 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 295
57 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 290
58 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 289
59 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 284
60 ZŠ Pod Skalkou A{8} 263
61 ZŠ Pod Skalkou A{8} 254
62 2. ZŠ Napajedla{8} 253
63 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 244
64 2. ZŠ Napajedla{8} 237
65 ZŠ Pod Skalkou A{8} 234
66 2. ZŠ Napajedla{8} 217
67 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 199
68 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 0
68 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
68 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
68 ZŠ TGM Bojkovice{8} 0
68 ZŠ TGM Bojkovice{8} 0
68 ZŠ Pod Skalkou A{8} 0
68 2. ZŠ Napajedla{8} 0
68 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
68 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 0
68 2. ZŠ Napajedla{8} 0
68 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní A{8} 0
68 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 0
68 2. ZŠ Napajedla{8} 0
68 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
68 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 0
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 1804
2 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 1761
3 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 1726
4 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 1690
5 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 1430
6 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1397
7 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1396
8 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1395
9 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 1367
10 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 1325
11 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1233
12 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 1227
13 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1197
14 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1102
15 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 1082
16 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 1044
17 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 1042
18 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 1032
19 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1016
20 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 975
21 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 968
22 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 863
23 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 819
24 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 791
25 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 735
26 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 728
27 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 707
28 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 603
29 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 551
30 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 538
31 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 522
32 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 515
33 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 489
34 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 470
35 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 462
36 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 458
37 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 455
38 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 454
39 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 447
40 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 438
41 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 437
42 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 429
43 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 428
44 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 426
45 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 423
46 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 409
47 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 408
48 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 403
48 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 403
50 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 389
50 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 389
52 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 388
53 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 378
54 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 326
55 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 229
56 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 0
56 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
56 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 0
56 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 0
56 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 0
56 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
56 ZŠ Zlín Slovenská 3076{8} 0
56 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
56 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
56 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 0
56 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
56 ZŠ a MŠ Hutisko-Solanec{8} 0
56 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
56 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
56 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
56 ZŠ Vsetín Trávníky{8} 0
Celkem 71 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 2. ZŠ Napajedla{8} 1796
2 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 1638
3 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1614
4 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1505
5 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 1487
6 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 1291
7 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1163
8 2. ZŠ Napajedla{8} 1114
9 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 1074
10 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 1069
11 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 1064
12 ZŠ Videčská{8} 1061
13 ZŠ TGM Bojkovice{8} 1021
14 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 1012
15 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 1007
16 ZŠ Videčská{8} 999
17 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 947
18 ZŠ Videčská{8} 945
19 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 920
20 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 900
21 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 885
22 ZŠ TGM Bojkovice{8} 872
23 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 748
24 ZŠ Videčská{8} 734
25 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 729
26 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 707
27 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 697
28 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 668
29 2. ZŠ Napajedla{8} 656
30 2. ZŠ Napajedla{8} 642
31 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 639
32 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 635
33 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 631
34 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 629
35 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 626
36 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 621
37 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 597
38 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 533
39 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 531
40 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 507
41 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 496
42 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 486
43 ZŠ Videčská{8} 474
44 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 471
45 ZŠ TGM Bojkovice{8} 454
46 2. ZŠ Napajedla{8} 432
47 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 421
48 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 405
49 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 391
50 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 389
51 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 387
52 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 381
53 ZŠ TGM Bojkovice{8} 374
54 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 349
55 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 342
56 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 332
57 ZŠ Videčská{8} 330
58 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 329
59 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 328
60 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 327
61 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 308
62 ZŠ Videčská{8} 304
63 ZŠ TGM Bojkovice{8} 303
64 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 301
64 2. ZŠ Napajedla{8} 301
64 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 301
67 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 275
68 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 273
69 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 259
69 ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí{8} 259
71 ZŠ TGM Bojkovice{8} 246
72 ZŠ TGM Bojkovice{8} 0
72 ZŠ TGM Bojkovice{8} 0
72 ZŠ Videčská{8} 0
72 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 0
72 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
72 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
72 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
72 ZŠ Slovan Kroměříž{8} 0
72 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
72 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
72 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 0
72 ZŠ Oskol Kroměříž{8} 0
72 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní{8} 0
72 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice{8} 0
72 ZŠ Emila Zátopka Zlín{8} 0
72 ZŠ Videčská{8} 0
72 2. ZŠ Napajedla{8} 0
72 ZŠ Videčská{8} 0
72 2. ZŠ Napajedla{8} 0
72 ZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí{8} 0
Celkem 91 závodníků