výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 301 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 7 07.63 671.00
1= 302 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 07.63 671.00
3 312 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 07.64 668.00
4 311 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.00 560.00
5 313 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.04 548.00
6 300 Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 08.07 540.00
7 326 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.23 495.00
8 327 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 08.30 476.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 387 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 07.57 690.00
2 373 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 07.68 656.00
3 348 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 07.83 610.00
4 325 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 07.84 607.00
5 372 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.88 595.00
6 385 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 08.02 554.00
7 371 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.05 545.00
8 346 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 08.28 481.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 361 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 07.69 653.00
2 347 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 07.70 650.00
3 362 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 07.72 643.00
4 340 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 08.12 525.00
5 386 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.22 498.00
6 337 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 08.37 457.00
7 360 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.50 423.00
8 336 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 08.61 396.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 387 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 07.57 690.00
2 301 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 7 07.63 671.00
2 302 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 07.63 671.00
4 312 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 07.64 668.00
5 373 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 07.68 656.00
6 361 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 07.69 653.00
7 347 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 07.70 650.00
8 362 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 07.72 643.00
9 348 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 07.83 610.00
10 325 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 07.84 607.00
11 372 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.88 595.00
12 311 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.00 560.00
13 385 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 08.02 554.00
14 313 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.04 548.00
15 371 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.05 545.00
16 300 Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 08.07 540.00
17 340 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 08.12 525.00
18 386 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.22 498.00
19 326 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.23 495.00
20 346 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 08.28 481.00
21 327 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 08.30 476.00
22 337 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 08.37 457.00
23 360 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.50 423.00
24 336 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 08.61 396.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 08.13 523.00
2 112 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 08.21 500.00
3 162 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.55 411.00
4 101 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 3 08.66 383.00
5 102 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 08.71 371.00
6 152 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 7 08.74 364.00
7 142 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 08.77 357.00
8 111 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 09.34 233.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.00 560.00
2 163 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.41 447.00
3 141 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 5 08.55 411.00
4 150 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 3 08.68 378.00
5 120 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.70 374.00
6 161 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4 08.97 311.00
7 140 Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 09.70 168.00
100 Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.72 643.00
2 177 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 08.11 528.00
3 151 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.21 500.00
4 130 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.35 462.00
5 131 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.50 423.00
6 176 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.55 411.00
7 132 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 08.82 345.00
8 175 Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 09.11 280.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.72 643.00
2 121 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.00 560.00
3 177 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 08.11 528.00
4 103 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 08.13 523.00
5 112 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 08.21 500.00
5 151 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.21 500.00
7 130 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.35 462.00
8 163 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.41 447.00
9 131 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.50 423.00
10 162 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.55 411.00
10 141 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 5 08.55 411.00
10 176 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.55 411.00
13 101 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 3 08.66 383.00
14 150 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 3 08.68 378.00
15 120 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.70 374.00
16 102 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 08.71 371.00
17 152 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 7 08.74 364.00
18 142 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 08.77 357.00
19 132 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 08.82 345.00
20 161 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4 08.97 311.00
21 175 Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 09.11 280.00
22 111 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 09.34 233.00
23 140 Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 09.70 168.00
100 Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 08.79 621.00
2 261 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1 08.80 618.00
3 224 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 08.82 613.00
4 226 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.85 605.00
5 272 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 09.27 499.00
6 259 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 09.37 475.00
7 206 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 09.56 431.00
8 251 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.81 376.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 8 08.24 776.00
2 217 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.41 726.00
3 252 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.76 629.00
4 227 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.80 618.00
5= 256 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 09.29 494.00
5= 275 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.29 494.00
7 287 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.50 444.00
8 204 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 09.61 419.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 08.54 690.00
2 218 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 08.55 687.00
3 286 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.97 574.00
4 273 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 09.02 561.00
5 249 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 09.09 543.00
6 237 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.20 516.00
7 280 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 09.33 484.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 8 08.24 776.00
2 217 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.41 726.00
3 238 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 08.54 690.00
4 218 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 08.55 687.00
5 252 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.76 629.00
6 205 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 08.79 621.00
7 261 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1 08.80 618.00
7 227 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.80 618.00
9 224 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 08.82 613.00
10 226 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.85 605.00
11 286 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.97 574.00
12 273 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 09.02 561.00
13 249 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 09.09 543.00
14 237 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.20 516.00
15 272 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 09.27 499.00
16 256 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 09.29 494.00
16 275 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.29 494.00
18 280 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 09.33 484.00
19 259 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 09.37 475.00
20 287 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.50 444.00
21 206 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 09.56 431.00
22 204 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 09.61 419.00
23 251 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.81 376.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.07 548.00
2 65 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.13 533.00
3 51 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.22 511.00
4 27 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 09.23 509.00
5 26 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 09.27 499.00
6 53 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.55 433.00
7 1 Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 7 09.99 338.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.78 624.00
2 25 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 08.84 608.00
3= 92 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1 09.05 553.00
3= 57 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.05 553.00
5= 80 Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 09.43 461.00
5= 2 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 09.43 461.00
7 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.55 433.00
8 15 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 10.06 324.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 08.73 637.00
2 3 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 6 08.87 600.00
3 66 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.25 504.00
4 93 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.26 501.00
5 67 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 09.30 492.00
6 16 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.40 468.00
7 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.54 435.00
8 91 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 09.66 408.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 08.73 637.00
2 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.78 624.00
3 25 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 08.84 608.00
4 3 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 6 08.87 600.00
5 92 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1 09.05 553.00
5 57 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.05 553.00
7 81 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.07 548.00
8 65 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.13 533.00
9 51 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.22 511.00
10 27 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 09.23 509.00
11 66 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.25 504.00
12 93 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.26 501.00
13 26 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 09.27 499.00
14 67 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 09.30 492.00
15 16 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.40 468.00
16 80 Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 09.43 461.00
16 2 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 09.43 461.00
18 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.54 435.00
19 53 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.55 433.00
19 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.55 433.00
21 91 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 09.66 408.00
22 1 Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 7 09.99 338.00
23 15 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 10.06 324.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 1:48.88 685.00
2 7 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 5 1:49.68 671.00
3 58 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 1:50.00 666.00
4 31 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2 1:51.84 635.00
5 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 1:56.84 556.00
6 96 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 11 2:00.02 508.00
7 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 2:03.64 456.00
8 68 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 6 2:04.76 441.00
9 15 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 2:07.21 408.00
10 6 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 10 2:08.79 387.00
11 86 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 2:10.55 364.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 1:53.40 610.00
2 54 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 10 1:55.60 575.00
3 97 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 2:00.48 502.00
4 50 Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 2:01.76 483.00
5 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 2:03.82 454.00
6 70 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 2:05.50 431.00
7 95 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 2:05.51 431.00
8 69 Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 9 2:06.79 413.00
9 33 Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 2:08.91 385.00
10 88 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 2:11.34 355.00
11 8 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 11 2:14.47 317.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 1:48.88 685.00
2 7 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 5 1:49.68 671.00
3 58 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 9 1:50.00 666.00
4 31 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 2 1:51.84 635.00
5 20 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 1:53.40 610.00
6 54 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 10 1:55.60 575.00
7 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 1:56.84 556.00
8 96 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 11 2:00.02 508.00
9 97 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 2:00.48 502.00
10 50 Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 2:01.76 483.00
11 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 2:03.64 456.00
12 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 2:03.82 454.00
13 68 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 6 2:04.76 441.00
14 70 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 2:05.50 431.00
15 95 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 2:05.51 431.00
16 69 Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 9 2:06.79 413.00
17 15 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 2:07.21 408.00
18 6 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 10 2:08.79 387.00
19 33 Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1 2:08.91 385.00
20 86 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 8 2:10.55 364.00
21 88 Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 2:11.34 355.00
22 8 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 11 2:14.47 317.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 272 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 2:29.04 705.00
2 224 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 2:37.72 599.00
3 215 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:44.69 520.00
4 282 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 2:45.55 511.00
5 245 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 2:45.82 508.00
6 271 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 11 2:46.91 496.00
7 281 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 9 2:47.90 486.00
8 256 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 2:53.93 424.00
9 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 3:09.49 282.00
10 200 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 6 3:13.38 251.00
201 Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 270 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 10 2:38.01 596.00
2 216 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 9 2:45.73 509.00
3 246 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 11 2:48.64 478.00
4 236 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 8 2:50.39 460.00
5 222 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 2:53.92 424.00
6 247 Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 2:56.39 399.00
7 257 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 2:56.51 398.00
8 258 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 2 3:04.08 328.00
9 280 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 3:10.27 276.00
10 223 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 3:12.57 257.00
11 202 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 3:18.59 212.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 272 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 2:29.04 705.00
2 224 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 2:37.72 599.00
3 270 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 10 2:38.01 596.00
4 215 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 10 2:44.69 520.00
5 282 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 2:45.55 511.00
6 216 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 9 2:45.73 509.00
7 245 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 2:45.82 508.00
8 271 Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 11 2:46.91 496.00
9 281 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 9 2:47.90 486.00
10 246 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 11 2:48.64 478.00
11 236 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 8 2:50.39 460.00
12 222 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 2:53.92 424.00
13 256 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 2:53.93 424.00
14 247 Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 2:56.39 399.00
15 257 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 2:56.51 398.00
16 258 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 2 3:04.08 328.00
17 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 3:09.49 282.00
18 280 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 3:10.27 276.00
19 223 Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 3:12.57 257.00
20 200 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 6 3:13.38 251.00
21 202 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 3:18.59 212.00
201 Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 115 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 3:07.35 594.00
2 154 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 2 3:08.29 585.00
3 153 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 1 3:09.67 573.00
4 162 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:13.77 536.00
5 106 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:17.56 502.00
6 113 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 3:22.02 465.00
7 159 Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 4 3:25.60 435.00
8 125 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:25.81 434.00
9 166 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 3:25.85 433.00
10 145 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 10 3:39.62 329.00
11 116 Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 7 3:42.35 310.00
12 146 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 9 3:45.09 291.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:10.96 561.00
2 135 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 12 3:18.91 491.00
3 164 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:19.83 483.00
4 179 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 3:21.54 469.00
5 180 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2 3:21.90 466.00
6 181 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 6 3:22.66 459.00
7 132 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 10 3:30.15 399.00
8 121 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:31.02 393.00
9 136 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 3:37.62 343.00
10 128 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:37.97 341.00
11 147 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 3 3:40.66 322.00
12 107 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 3:51.12 252.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 115 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 3:07.35 594.00
2 154 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 2 3:08.29 585.00
3 153 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 1 3:09.67 573.00
4 109 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:10.96 561.00
5 162 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:13.77 536.00
6 106 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 3:17.56 502.00
7 135 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 12 3:18.91 491.00
8 164 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 3:19.83 483.00
9 179 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 3:21.54 469.00
10 180 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 2 3:21.90 466.00
11 113 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 6 3:22.02 465.00
12 181 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 6 3:22.66 459.00
13 159 Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 4 3:25.60 435.00
14 125 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:25.81 434.00
15 166 Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 3:25.85 433.00
16 132 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 10 3:30.15 399.00
17 121 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11 3:31.02 393.00
18 136 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 1 3:37.62 343.00
19 128 Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 9 3:37.97 341.00
20 145 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 10 3:39.62 329.00
21 147 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 3 3:40.66 322.00
22 116 Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 7 3:42.35 310.00
23 146 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 9 3:45.09 291.00
24 107 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 3:51.12 252.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 332 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 4:37.99 693.00
2 313 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:51.79 608.00
3 317 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 4:54.77 590.00
4 319 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:00.52 557.00
5 307 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 5:07.33 518.00
6 375 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:09.37 507.00
7 329 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 5:24.86 425.00
8 378 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 11 5:26.61 416.00
9 308 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 9 5:35.66 372.00
10 374 Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 5:38.12 360.00
11 390 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 6:01.31 259.00
328 Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 350 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 4:47.26 635.00
2 386 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 4:48.90 625.00
3 347 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 4:51.31 611.00
4 339 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 4:52.46 604.00
5 341 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 5:06.77 521.00
6 342 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 6 5:14.38 480.00
7 364 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 9 5:16.18 470.00
8 352 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 5:17.44 463.00
9 365 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 11 5:22.99 435.00
10 306 Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 10 5:23.99 429.00
11 389 Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 6:05.05 244.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 332 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 4:37.99 693.00
2 350 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 2 4:47.26 635.00
3 386 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 4:48.90 625.00
4 347 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 4:51.31 611.00
5 313 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 4:51.79 608.00
6 339 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 4:52.46 604.00
7 317 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1 4:54.77 590.00
8 319 Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 5:00.52 557.00
9 341 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 4 5:06.77 521.00
10 307 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 5:07.33 518.00
11 375 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 7 5:09.37 507.00
12 342 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 6 5:14.38 480.00
13 364 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 9 5:16.18 470.00
14 352 Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 5:17.44 463.00
15 365 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 11 5:22.99 435.00
16 306 Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 10 5:23.99 429.00
17 329 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 10 5:24.86 425.00
18 378 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 11 5:26.61 416.00
19 308 Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 9 5:35.66 372.00
20 374 Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 12 5:38.12 360.00
21 390 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 6:01.31 259.00
22 389 Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 6:05.05 244.00
328 Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 31.09 515.00
2 301 Šalda, Kozel, Edl, Mašek Šalda, Kozel, Edl, Mašek ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 31.85 462.00
3 332 Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 32.02 451.00
4 352 Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 32.40 426.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 360 Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka mgzš jirkovmgzš jirkov 4 30.10 587.00
2 353 Štrympl, Polák, Hospodka, Majer Štrympl, Polák, Hospodka, Majer ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 30.44 562.00
3 337 Fidler, Jehl, Vlček, Lacko Fidler, Jehl, Vlček, Lacko ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 30.64 547.00
4 300 Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 33.29 370.00
5 377 Šátek, Tůma, Krupička, Tran Šátek, Tůma, Krupička, Tran ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 33.91 333.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 29.77 612.00
2 325 Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 30.70 543.00
3 387 Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 31.06 517.00
4 315 Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 31.42 492.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý Pekař, Lžíčař, Navrkal, Tichý ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 29.77 612.00
2 360 Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka Bušina, Hoffinger, Saufflet, Žižka mgzš jirkovmgzš jirkov 4 30.10 587.00
3 353 Štrympl, Polák, Hospodka, Majer Štrympl, Polák, Hospodka, Majer ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 6 30.44 562.00
4 337 Fidler, Jehl, Vlček, Lacko Fidler, Jehl, Vlček, Lacko ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 3 30.64 547.00
5 325 Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn Martínek, Přibyl, Franc, Rottenborn ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 30.70 543.00
6 387 Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba Gregor, Chotěborský, Konečný, Šeba 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 31.06 517.00
7 311 Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička Köstl, Hloušek, Trnovec, Růžička ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 31.09 515.00
8 315 Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž Polívka, Hrdlička, Kolodziej, Kříž ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 2 31.42 492.00
9 301 Šalda, Kozel, Edl, Mašek Šalda, Kozel, Edl, Mašek ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 31.85 462.00
10 332 Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš Bartoška, Bartoška, Schorsch, Gajdoš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 32.02 451.00
11 352 Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata Smatana, Krejčík, Lefler, Vacata ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 32.40 426.00
12 300 Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák Jindra, Drazinský, Horák, Kluďák ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 5 33.29 370.00
13 377 Šátek, Tůma, Krupička, Tran Šátek, Tůma, Krupička, Tran ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 33.91 333.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 32.06 448.00
2 102 Janík, Kalazi, Černý, Švec Janík, Kalazi, Černý, Švec ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 32.39 426.00
3 114 Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 32.67 408.00
4 154 Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš eliskaeliska 4 32.80 400.00
5 127 Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.24 373.00
6 146 Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 2 33.45 360.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Souček, Carska, Stojka, Helebrant Souček, Carska, Stojka, Helebrant ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 31.88 460.00
2 134 Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 32.42 424.00
3 156 Veselý, Šticha, Švabík, Matouš Veselý, Šticha, Švabík, Matouš eliskaeliska 1 32.74 404.00
4 179 Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 32.97 389.00
5 164 Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 34.10 322.00
6 105 Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 35.90 226.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Souček, Carska, Stojka, Helebrant Souček, Carska, Stojka, Helebrant ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 31.88 460.00
2 168 Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček Horn, Dufek, Hřebík, Vondráček ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 32.06 448.00
3 102 Janík, Kalazi, Černý, Švec Janík, Kalazi, Černý, Švec ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 32.39 426.00
4 134 Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký Prchlík, Málek, Kožešník, Sladký ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 32.42 424.00
5 114 Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Halbgebauer, Holý, Vlk, Bartoš Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 3 32.67 408.00
6 156 Veselý, Šticha, Švabík, Matouš Veselý, Šticha, Švabík, Matouš eliskaeliska 1 32.74 404.00
7 154 Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš Ebert, Pavlas, Tesner, Matuš eliskaeliska 4 32.80 400.00
8 179 Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Křivohlavý, Limberský, Dudek, Holka Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 32.97 389.00
9 127 Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš Šperling, Pucherna, Fořtík, Jareš ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 33.24 373.00
10 146 Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký Hrůza, Malecký, Beck, Husinecký ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 2 33.45 360.00
11 164 Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka Nevečeřal, Mentlík, Rouče, Závěrka ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 5 34.10 322.00
12 105 Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner Kobík, Tichý, Kadlec, Kelner ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 35.90 226.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 252 Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.04 662.00
2 270 Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 33.68 618.00
3 257 Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 3 34.81 543.00
4 228 Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 35.67 490.00
5 204 Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 36.18 459.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 31.08 804.00
2 285 Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 34.04 594.00
3 237 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová mgzš jirkovmgzš jirkov 3 34.10 590.00
4 258 Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 38.69 322.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 222 Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 32.74 683.00
2 205 Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 33.56 626.00
3 271 Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 34.40 570.00
4 253 Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.25 516.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová Střížková, Bázlerová, Plosová, Nemejtová ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 5 31.08 804.00
2 222 Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková Charouzková, Stoklasová, Lánová, Martínková ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 32.74 683.00
3 252 Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová Foldová, Nováková, Sebránková, Říhová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 6 33.04 662.00
4 205 Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Kubrová, Šanderová, Dubovecká, Čurdová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 33.56 626.00
5 270 Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová Pémová, Červínová, Nehybová, Ungerová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 33.68 618.00
6 285 Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová Vodrážková, Jurincová, Horná, Chýlová 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 34.04 594.00
7 237 Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová Drdelová, Hoffingerová, Nguyenová, Abdulainová mgzš jirkovmgzš jirkov 3 34.10 590.00
8 271 Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá Slámová, Kutzlerová, Skálová, Slabá ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 34.40 570.00
9 257 Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová Knorová, Krpcová, Šubrtová, Švecová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 3 34.81 543.00
10 253 Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová Čížková, Abrahám, Říhová, Navrátilová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 35.25 516.00
11 228 Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová Korbelová, Havlatová, Sýkorová, Pavlasová ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 35.67 490.00
12 204 Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Kestlerová, Hotmarová, Taliánová, Hudecová Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 4 36.18 459.00
13 258 Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová Bachová, Bečvářová, Hvězdová, Luhanová ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 4 38.69 322.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 35.57 496.00
2 31 Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 37.26 397.00
3 8 Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 37.53 382.00
4 70 Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 37.68 374.00
5 86 Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 39.17 298.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 34.54 561.00
2 20 Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 35.42 505.00
3 91 Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 35.67 490.00
4 40 Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková mgzš jirkovmgzš jirkov 5 37.79 368.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 3 34.56 560.00
2 81 Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.79 545.00
3 53 Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 35.49 501.00
4 65 Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 35.50 500.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Vápeníková, Švitorková, Tlapáková, Šulcová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 34.54 561.00
2 7 Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová Freibergová, Hrabětová, Kalošová, Riedlová ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 3 34.56 560.00
3 81 Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová Laudová, Havlová, Stachová, Fišerová ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 34.79 545.00
4 20 Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová Balínová, Slavíčková, Pyšná, Pospíšilová ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 3 35.42 505.00
5 53 Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová Štěpánková, Flégrová, Kindlová, Hofstetterová ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 35.49 501.00
6 65 Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová Barcalová, Hojdarová, Ustrnulová, Kormundová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 35.50 500.00
7 50 Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská Kopecká, Zajícová, Rollingerová, Polanská ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 3 35.57 496.00
8 91 Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková Štréblová, Čápová, Krausová, Mikulková 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 2 35.67 490.00
9 31 Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Veselková, Šmidrkalová, Tran, Trojanová Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 6 37.26 397.00
10 8 Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá Šlehoberová, Hudcovská, Kiliková, Kadavá ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 37.53 382.00
11 70 Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová Krulichová, Plašilová, Hoňková, Hejnová ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 5 37.68 374.00
12 40 Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková Bučková, Bučková, Dohleová, Čmejrková mgzš jirkovmgzš jirkov 5 37.79 368.00
13 86 Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná Kohoutová, Pittnerová, Cesarová, Pěkná ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4 39.17 298.00

Skok vysoký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.73 Body
1 348 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 4 1.85 670.00
2 318 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 23 1.73 569.00
3 303 Adam HorákAdam Horák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 21 1.69 536.00
4 330 Matěj BartoškaMatěj Bartoška
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 1 1.65 504.00
5 372 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 7 1.61 472.00
6= 321 Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 1.57 441.00
6= 320 Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 20 1.57 441.00
8= 305 Daniel EdlDaniel Edl
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 1.53 411.00
8= 338 Šimon LackoŠimon Lacko
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 17 1.53 411.00
10= 353 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 15 1.49 381.00
10= 331 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 11 1.49 381.00
10= 329 Jan SchorschJan Schorsch
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 13 1.49 381.00
13= 364 Dominik CsiderDominik Csider
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 2 1.45 352.00
13= 342 Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 12 1.45 352.00
13= 391 Filip PavlíčekFilip Pavlíček
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 8 1.45 352.00
13= 300 Miroslav JindraMiroslav Jindra
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 18 1.45 352.00
13= 376 Jakub TůmaJakub Tůma
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
04 16 1.45 352.00
18= 366 Martin ČepekMartin Čepek
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 3 1.41 324.00
18= 388 Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 9 1.41 324.00
18= 392 Jakub SmetánkaJakub Smetánka
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 14 1.41 324.00
18= 351 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 5 1.41 324.00
22 375 Petr KrupičkaPetr Krupička
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
04 6 1.37 297.00
367 Daniel PrimasDaniel Primas
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 10 NM 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.67 Body
1 145 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 8 1.51 396.00
2= 180 Matěj HolkaMatěj Holka
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 5 1.47 367.00
2= 157 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 15 1.47 367.00
4= 175 Jiří JurčákJiří Jurčák
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 10 1.43 338.00
4= 167 Robert RoučeRobert Rouče
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 12 1.43 338.00
4= 115 Miroslav HolýMiroslav Holý
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 18 1.43 338.00
7 126 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 2 1.39 310.00
8= 136 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 1 1.35 283.00
8= 104 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 20 1.35 283.00
8= 125 Michal StojkaMichal Stojka
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 13 1.35 283.00
8= 168 Martin HornMartin Horn
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 6 1.35 283.00
8= 143 Václav HavlínVáclav Havlín
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 4 1.35 283.00
13= 101 Radim ČernýRadim Černý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 21 1.31 257.00
13= 146 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 7 1.31 257.00
13= 152 Čeněk TesnerČeněk Tesner
eliskaeliska
05 16 1.31 257.00
16= 133 Michal DioszegiMichal Dioszegi
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 3 1.27 231.00
16= 108 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 19 1.27 231.00
16= 124 Ondřej JarešOndřej Jareš
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
06 9 1.27 231.00
16= 151 Samuel ŠtichaSamuel Šticha
eliskaeliska
05 14 1.27 231.00
20 114 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 17 1.23 206.00
165 Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 11 DNS 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.481.321.361.401.441.481.521.561.601.641.68 Body
1 284 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 11 1.64 783.00
2 261 Karolína ŠvecováKarolína Švecová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 23 1.56 689.00
3 221 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 15 1.48 599.00
4= 274 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 14 1.44 555.00
4= 283 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 13 1.44 555.00
4= 220 Anna BázlerováAnna Bázlerová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 2 1.44 555.00
4= 250 Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 20 1.44 555.00
4= 207 Anička DuboveckáAnička Dubovecká
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 6 1.44 555.00
9= 222 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 10 1.40 512.00
9= 270 Elen PémováElen Pémová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 18 1.40 512.00
11= 203 Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 5 1.36 470.00
11= 262 Lucie HvězdováLucie Hvězdová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 9 1.36 470.00
13= 236 Simona NguyenováSimona Nguyenová
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 16 1.32 429.00
13= 239 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 1.32 429.00
13= 276 Nikola SkálováNikola Skálová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 21 1.32 429.00
16= 252 Adéla FoldováAdéla Foldová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
04 7 1.28 389.00
16= 260 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 3 1.28 389.00
16= 210 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 12 1.28 389.00
16= 229 Nela SýkorováNela Sýkorová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 22 1.28 389.00
16= 223 Michaela CickováMichaela Cicková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 4 1.28 389.00
21 286 Julie HornáJulie Horná
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 8 1.24 350.00
22 254 Kristýna RežováKristýna Režová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 19 1.20 312.00
241 Natálie PackertováNatálie Packertová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 17 DNS 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.66 Body
1 18 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 14 1.42 534.00
2= 22 Gabriela ZajícováGabriela Zajícová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 18 1.38 491.00
2= 55 Nella RollingerováNella Rollingerová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 15 1.38 491.00
2= 87 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 16 1.38 491.00
5= 34 Michaela RadováMichaela Radová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 19 1.34 449.00
5= 94 Kateřina KrausováKateřina Krausová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 9 1.34 449.00
7 27 Laura VápeníkováLaura Vápeníková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 21 1.30 409.00
8= 44 Bára LedvinováBára Ledvinová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 11 1.26 369.00
8= 93 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 4 1.26 369.00
8= 56 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 6 1.26 369.00
8= 50 Laura KopeckáLaura Kopecká
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 22 1.26 369.00
12= 42 Tereza DohleováTereza Dohleová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 3 1.22 331.00
12= 32 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 20 1.22 331.00
12= 97 Sára ČernáSára Černá
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 2 1.22 331.00
12= 3 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 7 1.22 331.00
16= 70 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 10 1.14 257.00
16= 71 Eliška HejnováEliška Hejnová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 5 1.14 257.00
16= 12 Nela ŠuterováNela Šuterová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 17 1.14 257.00
16= 69 Michaela PlašilováMichaela Plašilová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
07 13 1.14 257.00
20 90 Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 1 1.10 222.00
2 Kateřina KalošováKateřina Kalošová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
07 8 NM 0.00
85 Natálie PittnerováNatálie Pittnerová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
06 12 NM 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 302 Tomáš KluďákTomáš Kluďák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 24 5.48 0.0 477.00
2 361 Michal ŽižkaMichal Žižka
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 18 5.43 0.0 467.00
3 363 Patrik SauffletPatrik Saufflet
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 12 5.42 0.0 465.00
4 325 Alois MartínekAlois Martínek
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 6 5.39 0.0 459.00
5 326 Jan RottenbornJan Rottenborn
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 11 5.38 0.0 457.00
6 340 Tomáš VlčekTomáš Vlček
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 17 5.37 0.0 455.00
7= 303 Adam HorákAdam Horák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 23 5.24 0.0 429.00
7= 346 Denis PolákDenis Polák
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
04 10 5.24 0.0 429.00
9= 339 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 14 5.23 0.0 427.00
9= 314 Martin RůžičkaMartin Růžička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 5.23 0.0 427.00
11 373 Vítek PekařVítek Pekař
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 8 5.16 0.0 413.00
12= 350 Jakub VacataJakub Vacata
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 16 5.03 0.0 388.00
12= 371 Jakub NavrkalJakub Navrkal
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 7 5.03 0.0 388.00
14 327 Matěj FrancMatěj Franc
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 2 4.99 0.0 380.00
15 315 Dominik PolívkaDominik Polívka
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
05 20 4.97 0.0 377.00
16 387 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 3 4.95 0.0 373.00
17 388 Jan PohlJan Pohl
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 9 4.90 0.0 363.00
18 360 Matěj BušinaMatěj Bušina
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 1 4.85 0.0 354.00
19 385 Jakub KonečnýJakub Konečný
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 4 4.71 0.0 328.00
20 316 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 21 4.61 0.0 310.00
21 341 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 13 4.60 0.0 308.00
22 374 Karel TranKarel Tran
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 15 4.25 0.0 247.00
23 349 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 5 4.24 0.0 245.00
24 304 Lukáš MašekLukáš Mašek
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 4.21 0.0 240.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 122 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 7 5.56 0.0 494.00
2 177 Jakub LimberskýJakub Limberský
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 10 5.14 0.0 409.00
3 103 Daniel ŠvecDaniel Švec
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 24 4.93 0.0 369.00
4 133 Michal DioszegiMichal Dioszegi
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 2 4.89 0.0 361.00
5 130 Daniel KožešníkDaniel Kožešník
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 9 4.88 0.0 360.00
6 176 Martin DudekMartin Dudek
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 3 4.85 0.0 354.00
7 123 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 5 4.80 0.0 345.00
8 120 Jakub PuchernaJakub Pucherna
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 17 4.76 0.0 337.00
9 155 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 1 4.69 0.0 324.00
10 164 Vít NevečeřalVít Nevečeřal
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 14 4.60 0.0 308.00
11 163 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 18 4.59 0.0 306.00
12 114 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 21 4.56 0.0 301.00
13= 154 Jakub EbertJakub Ebert
eliskaeliska
05 4 4.52 0.0 294.00
13= 141 Lukáš MaleckýLukáš Malecký
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 11 4.52 0.0 294.00
15 134 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 16 4.44 0.0 280.00
16 178 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 8 4.40 0.0 273.00
17 113 David VlkDavid Vlk
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 23 4.36 0.0 266.00
18 165 Leoš MentlíkLeoš Mentlík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 12 4.34 0.0 262.00
19 104 Martin SvobodaMartin Svoboda
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 22 4.32 0.0 259.00
20 143 Václav HavlínVáclav Havlín
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 6 4.14 0.0 229.00
21 153 David PavlasDavid Pavlas
eliskaeliska
05 15 4.13 0.0 227.00
22 140 Petr VeličkaPetr Velička
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 25 4.08 0.0 219.00
23 111 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 20 3.88 0.0 187.00
24 105 Vladimír KobíkVladimír Kobík
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
07 19 3.83 0.0 179.00
25 144 Lukáš NahodilLukáš Nahodil
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 13 3.81 0.0 176.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 218 Simona PlosováSimona Plosová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 14 4.88 0.0 527.00
2 205 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 10 4.79 0.0 503.00
3 250 Ema SebránkováEma Sebránková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 16 4.78 0.0 500.00
4 217 Barbora StřížkováBarbora Střížková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 20 4.51 0.0 431.00
5 285 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 23 4.31 0.0 381.00
6 226 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 19 4.30 0.0 379.00
7= 203 Simona ČurdováSimona Čurdová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 3 4.29 0.0 376.00
7= 274 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 11 4.29 0.0 376.00
9 283 Eva JurincováEva Jurincová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 7 4.27 0.0 371.00
10 284 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 6 4.22 0.0 359.00
11 273 Tereza UngerováTereza Ungerová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 22 4.17 0.0 347.00
12 249 Viktorie NovákováViktorie Nováková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 13 4.08 0.0 326.00
13 237 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 4 4.06 0.0 322.00
14 225 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 5 4.02 0.0 312.00
15 257 Natálie KnorováNatálie Knorová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 9 3.99 0.0 306.00
16 260 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 1 3.91 0.0 287.00
17 227 Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 12 3.86 0.0 276.00
18 271 Anna SlámováAnna Slámová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 18 3.85 0.0 274.00
19 259 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 21 3.80 0.0 263.00
20 235 Sabina ČernáSabina Černá
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 2 3.69 0.0 239.00
21 248 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 15 3.67 0.0 235.00
22 204 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 8 3.58 0.0 216.00
23 215 Johana SchořováJohana Schořová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
05 17 3.17 0.0 137.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Nikola LaudováNikola Laudová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 10 4.37 0.0 396.00
2 7 Adéla FreibergováAdéla Freibergová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
07 6 4.21 0.0 357.00
3= 65 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 2 4.08 0.0 326.00
3= 6 Adéla RiedlováAdéla Riedlová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 15 4.08 0.0 326.00
5 20 Nikola BalínováNikola Balínová
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 1 4.06 0.0 322.00
6 26 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 24 4.00 0.0 308.00
7 29 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 23 3.91 0.0 287.00
8 91 Klára ŠtréblováKlára Štréblová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 20 3.90 0.0 285.00
9 32 Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
05 25 3.89 0.0 283.00
10 92 Natálie MikulkováNatálie Mikulková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
07 11 3.88 0.0 281.00
11= 67 Jana UstrnulováJana Ustrnulová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 22 3.77 0.0 257.00
11= 57 Jiřina KindlováJiřina Kindlová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 8 3.77 0.0 257.00
13 41 Zuzana BučkováZuzana Bučková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 3 3.76 0.0 254.00
14 87 Viktorie StachováViktorie Stachová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 17 3.71 0.0 244.00
15 53 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 19 3.66 0.0 233.00
16 54 Barbora PolanskáBarbora Polanská
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 13 3.65 0.0 231.00
17 16 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
05 16 3.59 0.0 218.00
18 94 Kateřina KrausováKateřina Krausová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 9 3.57 0.0 214.00
19 71 Eliška HejnováEliška Hejnová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 7 3.41 0.0 182.00
20 19 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 14 3.38 0.0 176.00
21 8 Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 18 3.17 0.0 137.00
22 84 Eliška CesarováEliška Cesarová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
05 4 3.15 0.0 133.00
43 Anežka ČmejrkováAnežka Čmejrková
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 5 DNS 0.0 0.00
9 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 12 DNS 0.0
10 Aneta TomiováAneta Tomiová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 21 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= 238 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 6 10.08 0.0 535.00
1= 207 Anička DuboveckáAnička Dubovecká
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
04 4 10.08 0.0 535.00
3 285 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 19 09.27 0.0 482.00
4 216 Lucie PekárkováLucie Pekárková
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
04 13 09.01 0.0 465.00
5 221 Lucie MrázováLucie Mrázová
ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem
03 11 08.54 0.0 434.00
6 258 Kateřina BachováKateřina Bachová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
04 2 08.53 0.0 434.00
7 225 Karolína HavlatováKarolína Havlatová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 5 08.48 0.0 430.00
8 230 Lucie PavlasováLucie Pavlasová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 12 08.36 0.0 423.00
9 208 Natálie TaliánováNatálie Taliánová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
05 18 08.20 0.0 412.00
10 248 Veronika ŘíhováVeronika Říhová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 14 08.13 0.0 408.00
11 253 Jana ČížkováJana Čížková
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 3 07.93 0.0 395.00
12 228 Jana KorbelováJana Korbelová
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 8 07.87 0.0 391.00
13 277 Andrea SlabáAndrea Slabá
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
04 17 07.78 0.0 385.00
14 263 Kateřina LuhanováKateřina Luhanová
ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny
05 9 07.58 0.0 372.00
15 247 Angelica AbrahámAngelica Abrahám
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
03 1 07.09 0.0 341.00
16 209 Lucie HudecováLucie Hudecová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
03 7 06.81 0.0 323.00
17 240 Karolína VranáKarolína Vraná
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 20 06.65 0.0 313.00
18 276 Nikola SkálováNikola Skálová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
05 16 06.34 0.0 293.00
19 288 Lada MalinováLada Malinová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 10 06.01 0.0 272.00
20 281 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 15 05.14 0.0 217.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 353 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 16 16.81 0.0 901.00
2 338 Šimon LackoŠimon Lacko
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
03 5 12.03 0.0 608.00
3 362 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 2 11.48 0.0 575.00
4 336 Tomáš JehlTomáš Jehl
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 3 11.40 0.0 570.00
5 333 Jan ŠtréblJan Štrébl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
03 15 10.79 0.0 533.00
6 390 Jakub LavičkaJakub Lavička
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 6 10.69 0.0 527.00
7 334 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 14 10.67 0.0 526.00
8 378 Ondřej TichýOndřej Tichý
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 17 10.61 0.0 522.00
9 316 Matyáš LánaMatyáš Lána
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 24 10.16 0.0 495.00
10 393 Josef VenglářJosef Venglář
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
04 18 10.10 0.0 492.00
11 351 Michal KrejčíkMichal Krejčík
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 4 10.09 0.0 491.00
12= 317 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 22 10.06 0.0 489.00
12= 321 Radek CharvátRadek Charvát
ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice
04 23 10.06 0.0 489.00
14 379 David SkálaDavid Skála
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 10 09.96 0.0 483.00
15 368 Petr SukPetr Suk
mgzš jirkovmgzš jirkov
03 11 09.92 0.0 481.00
16 331 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
04 9 09.79 0.0 473.00
17 307 Jakub DrazinskýJakub Drazinský
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
04 20 09.78 0.0 472.00
18 377 Rostislav ŠátekRostislav Šátek
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
03 12 09.51 0.0 456.00
19 308 Jiří SedlákJiří Sedlák
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 21 09.26 0.0 441.00
20 305 Daniel EdlDaniel Edl
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
03 19 08.98 0.0 425.00
21 349 Filip LeflerFilip Lefler
ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4...
03 7 08.97 0.0 424.00
22 343 Jan FefrčíkJan Fefrčík
ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na...
04 1 08.83 0.0 416.00
23 389 Marcel ŠebaMarcel Šeba
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
03 13 08.79 0.0 413.00
24 367 Daniel PrimasDaniel Primas
mgzš jirkovmgzš jirkov
04 8 06.85 0.0 298.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1844
2 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1681
3 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1609
4 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1580
5 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1280
6 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1261
7 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1218
8 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 1148
9 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 1133
10 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1120
11 Pavel HrdličkaPavel Hrdlička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1079
12 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 1075
13 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1067
14 Antonín ŠkrabalAntonín Škrabal 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 1031
15 Jakub VacataJakub Vacata 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1023
16 Šimon LackoŠimon Lacko 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 1019
17 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 1004
18 Jakub DrazinskýJakub Drazinský 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0990
19 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0980
20 Adam HorákAdam Horák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0965
21 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0952
22 Ondřej TichýOndřej Tichý 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0938
23 Dominik CsiderDominik Csider 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0822
24 Jan SchorschJan Schorsch 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0806
25 Jakub LavičkaJakub Lavička 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0786
26 Daniel BartoškaDaniel Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0693
27 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0668
28 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0625
29 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0608
30 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0587
31 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0570
32 Tomáš KolodziejTomáš Kolodziej 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0569
33 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0554
34 Jan ŠtréblJan Štrébl 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0533
35 Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0526
36 Zdeněk SkokanZdeněk Skokan 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0521
37 Petr KrupičkaPetr Krupička 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0507
38 Matěj BartoškaMatěj Bartoška 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0504
39 Matyáš LánaMatyáš Lána 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0495
40 Josef VenglářJosef Venglář 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0492
41 Michal KrejčíkMichal Krejčík 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 0491
42 David SkálaDavid Skála 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0483
43 Petr SukPetr Suk 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0481
44 Patrik SauffletPatrik Saufflet 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0465
45= Ladislav TrojáčekLadislav Trojáček 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0441
45= Jiří SedlákJiří Sedlák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0441
47 Ondřej ParchomenkoOndřej Parchomenko 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0435
48= Daniel KozelDaniel Kozel 04 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0429
48= Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 0429
50 Martin RůžičkaMartin Růžička 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0427
51 Daniel EdlDaniel Edl 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0411
52 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0388
53 Dominik PolívkaDominik Polívka 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0377
54 Jan PohlJan Pohl 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0363
55= Jakub TůmaJakub Tůma 04 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0352
55= Filip PavlíčekFilip Pavlíček 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0352
55= Jonatan RauchfussJonatan Rauchfuss 03 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0352
58= Martin ČepekMartin Čepek 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0324
58= Jakub SmetánkaJakub Smetánka 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0324
60= Lukáš PřibylLukáš Přibyl 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Jan GajdošJan Gajdoš 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Rostislav ŠátekRostislav Šátek 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
60= Filip SmatanaFilip Smatana 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 0000
60= Martin KřížMartin Kříž 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
60= Marcel ŠebaMarcel Šeba 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
60= Jan FefrčíkJan Fefrčík 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 0000
60= Radek CharvátRadek Charvát 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 0000
60= Daniel PrimasDaniel Primas 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
60= Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0000
60= Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
60= Karel TranKarel Tran 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
60= Lukáš MašekLukáš Mašek 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0000
60= Filip LeflerFilip Lefler 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 0000
Celkem 73 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Daniel FořtíkDaniel Fořtík
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 4 63.11 0.0 421.00
2 142 David BeckDavid Beck
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
05 1 59.59 0.0 390.00
3 168 Martin HornMartin Horn
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
05 5 58.14 0.0 377.00
4 147 Martin ChmelíkMartin Chmelík
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 8 55.71 0.0 357.00
5 105 Vladimír KobíkVladimír Kobík
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
07 22 54.93 0.0 350.00
6 126 Patrik CarskaPatrik Carska
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 2 53.84 0.0 341.00
7 158 Zeman MatoušZeman Matouš
eliskaeliska
05 13 53.28 0.0 336.00
8 112 Lukáš BartošLukáš Bartoš
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 23 52.34 0.0 328.00
9 181 Ondřej KrupnaOndřej Krupna
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 11 51.13 0.0 317.00
10 155 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa
eliskaeliska
05 3 50.55 0.0 312.00
11 135 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 18 50.45 0.0 312.00
12 144 Lukáš NahodilLukáš Nahodil
ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského
06 14 50.40 0.0 311.00
13 179 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
05 12 47.62 0.0 288.00
14 127 Adam ŠperlingAdam Šperling
ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem
05 16 47.43 0.0 286.00
15 169 Adam KokoškaAdam Kokoška
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 10 47.20 0.0 284.00
16 157 Martin ŠvabíkMartin Švabík
eliskaeliska
05 17 46.50 0.0 278.00
17 137 David HrzánDavid Hrzán
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
05 6 46.12 0.0 275.00
18 134 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík
ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco...
06 15 46.10 0.0 275.00
19 161 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík
ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín
06 7 45.42 0.0 269.00
20 117 Filip KudaFilip Kuda
Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most
05 19 44.21 0.0 259.00
21 107 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
05 20 44.10 0.0 258.00
22 178 Bořek ChudinaBořek Chudina
Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M...
06 9 43.74 0.0 255.00
23 108 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7...
06 21 43.30 0.0 252.00
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1413
2 Jakub KřivohlavýJakub Křivohlavý 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 1146
3 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1137
4 Martin HornMartin Horn 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1108
5 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0947
6 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0937
7 Miroslav HolýMiroslav Holý 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0932
8 Fabian HalbgebauerFabian Halbgebauer 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0915
9 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0892
10 Jakub EbertJakub Ebert 05 eliskaeliska 0879
11 Matěj HolkaMatěj Holka 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0833
12 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0828
13 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0822
14 Miroslav VokálekMiroslav Vokálek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0803
15 Vít NevečeřalVít Nevečeřal 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0791
16 Daniel FořtíkDaniel Fořtík 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0766
17 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0765
18 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0753
19 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0747
20 David VlkDavid Vlk 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0731
21 Vojtěch HusineckýVojtěch Husinecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0725
22 Michal StojkaMichal Stojka 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0717
23 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0705
24 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 06 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0699
25 Martin ChmelíkMartin Chmelík 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0679
26 Patrik CarskaPatrik Carska 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0651
27 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0640
28 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 05 eliskaeliska 0636
29 Michal DioszegiMichal Dioszegi 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0592
30 David PavlasDavid Pavlas 05 eliskaeliska 0573
31 Filip KalaziFilip Kalazi 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0561
32 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0542
33 Václav HavlínVáclav Havlín 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0512
34 Petr KelnerPetr Kelner 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0502
35 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 0500
36 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0426
37 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0423
38 Matěj VeselýMatěj Veselý 05 eliskaeliska 0404
39 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0399
40 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 0378
41 Martin ŠvabíkMartin Švabík 05 eliskaeliska 0367
42 Matyáš HrůzaMatyáš Hrůza 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0360
43 Vladimír KobíkVladimír Kobík 07 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0350
44= Robert RoučeRobert Rouče 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0338
44= Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0338
46 Zeman MatoušZeman Matouš 05 eliskaeliska 0336
47 Ondřej KrupnaOndřej Krupna 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0317
48 Adam KokoškaAdam Kokoška 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0284
49 Matyáš BartyzalMatyáš Bartyzal 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0283
50 Filip KudaFilip Kuda 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0259
51 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0258
52 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 0257
53 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0233
54= Šimon ZávěrkaŠimon Závěrka 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Ondřej JarešOndřej Jareš 06 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= David HrzánDavid Hrzán 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 0000
54= Vojtěch VondráčekVojtěch Vondráček 05 eliskaeliska 0000
54= Jan PeroutkaJan Peroutka 06 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 0000
54= Daniel NovotnýDaniel Novotný 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Adam ŠperlingAdam Šperling 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Tomáš TichýTomáš Tichý 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0000
54= Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
54= Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0000
54= Leoš MentlíkLeoš Mentlík 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 0000
54= Bořek ChudinaBořek Chudina 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 0000
54= Lukáš NahodilLukáš Nahodil 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 0000
MS Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 0000
Celkem 68 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1961
2 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1750
3 Elen PémováElen Pémová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1726
4 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1680
5 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1619
6 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1457
7 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 1428
8 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1307
9 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1247
10 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1225
11 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1212
12 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1204
13 Anička DuboveckáAnička Dubovecká 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 1090
14 Ema SebránkováEma Sebránková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1055
15 Lucie MrázováLucie Mrázová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1033
16 Lucie PekárkováLucie Pekárková 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0974
17 Aneta KutzlerováAneta Kutzlerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0931
18 Eva JurincováEva Jurincová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0926
19 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0918
20 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0908
21 Simona NguyenováSimona Nguyenová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 0889
22 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0869
23 Simona ČurdováSimona Čurdová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0846
24 Karolína ChýlováKarolína Chýlová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0783
25 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0776
26 Karolína HavlatováKarolína Havlatová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0742
27 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0618
28 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0574
29 Anna BázlerováAnna Bázlerová 03 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0555
30 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0527
31 Johana SchořováJohana Schořová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 0520
32 Marie KryndlerováMarie Kryndlerová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0511
33 Ella NavrátilováElla Navrátilová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0508
34 Eliška SchmiedováEliška Schmiedová 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0486
35 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0484
36 Patricie ŠvehlováPatricie Švehlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0478
37 Lucie HvězdováLucie Hvězdová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0470
38 Kateřina BachováKateřina Bachová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0434
39 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0431
40 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0429
41 Lucie PavlasováLucie Pavlasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0423
42 Natálie TaliánováNatálie Taliánová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0412
43 Veronika ŘíhováVeronika Říhová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0408
44 Jana ČížkováJana Čížková 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0395
45 Nela SýkorováNela Sýkorová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0389
46 Andrea SlabáAndrea Slabá 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0385
47 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0379
48 Kateřina LuhanováKateřina Luhanová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0372
49 Karolína VranáKarolína Vraná 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0313
50 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0293
51 Adéla BečvářováAdéla Bečvářová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0287
52 Fatima AbdulainováFatima Abdulainová 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0282
53 Lada MalinováLada Malinová 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0272
54 Karolína KřížováKarolína Křížová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0251
55 Sabina ČernáSabina Černá 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 0239
56 Kristýna KostlánováKristýna Kostlánová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0212
57= Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
57= Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
57= Kristýna RežováKristýna Režová 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Natálie PackertováNatálie Packertová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
57= Lucie HudecováLucie Hudecová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Jana KorbelováJana Korbelová 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
57= Michaela CickováMichaela Cicková 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 0000
57= Angelica AbrahámAngelica Abrahám 03 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
57= Amálka HotmarováAmálka Hotmarová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 0000
57= Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 0000
57= Anna SlámováAnna Slámová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
Celkem 70 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 1713
2 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 1588
3 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1489
4 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1479
5 Nikola BalínováNikola Balínová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1437
6 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1359
7 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 1293
8 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1180
9 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0931
10 Bára LedvinováBára Ledvinová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0873
11 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0870
12 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0834
13 Nella RollingerováNella Rollingerová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0832
14 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0831
15 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0810
16 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0775
17 Viktorie StachováViktorie Stachová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0735
18 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0734
19 Adéla RiedlováAdéla Riedlová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0713
20 Kateřina KrulichováKateřina Krulichová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0688
21 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0686
22 Ellen LeitermannováEllen Leitermannová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0666
23 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0661
24 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0637
25 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0635
26 Barbora PolanskáBarbora Polanská 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0575
27 Nela BubíkováNela Bubíková 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0555
28 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0534
29 Eliška ŘádováEliška Řádová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0523
30 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0511
31 Valentýna StudentováValentýna Studentová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0508
32 Sára ČernáSára Černá 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0502
33 Gabriela ZajícováGabriela Zajícová 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0491
34 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0461
35= Michaela RadováMichaela Radová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0449
35= Kateřina KrausováKateřina Krausová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0449
37 Tereza HoňkováTereza Hoňková 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0441
38 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0433
39 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0424
40 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0408
41 Kateřina KawanováKateřina Kawanová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0379
42 Anna KohoutováAnna Kohoutová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0364
43 Marie ČápováMarie Čápová 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0351
44 Lucie PyšnáLucie Pyšná 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0344
45 Tereza DohleováTereza Dohleová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 0331
46 Barbora TrojanováBarbora Trojanová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0324
47 Adéla MošničkováAdéla Mošničková 07 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 0313
48 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0308
49 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0287
50 Tereza HudcovskáTereza Hudcovská 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0272
51= Eliška HejnováEliška Hejnová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0257
51= Nela ŠuterováNela Šuterová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0257
51= Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0257
54 Zuzana BučkováZuzana Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0254
55 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0245
56 Veronika PěknáVeronika Pěkná 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0222
57 Luciána ŠmidrkalováLuciána Šmidrkalová 07 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0214
58= Anežka ČmejrkováAnežka Čmejrková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 0000
58= Karolína TlapákováKarolína Tlapáková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
58= Eliška DerflováEliška Derflová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Klára ŠlehoberováKlára Šlehoberová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0000
58= Barbora MänzelováBarbora Mänzelová 06 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 0000
58= Lucie KilikováLucie Kiliková 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0000
58= Veronika KušnírováVeronika Kušnírová 07 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0000
58= Hana FlégrováHana Flégrová 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
58= Laura KopeckáLaura Kopecká 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 0000
58= Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Lucie ČermákováLucie Čermáková 06 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 0000
58= Natálie PittnerováNatálie Pittnerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Eliška CesarováEliška Cesarová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 0000
58= Michaela PlašilováMichaela Plašilová 07 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 0000
73= Aneta TomiováAneta Tomiová 05 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0000
73= Kristýna NovákováKristýna Nováková 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 0000
Celkem 74 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 98 Eliška ŘádováEliška Řádová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
05 17 53.40 0.0 523.00
2 44 Bára LedvinováBára Ledvinová
mgzš jirkovmgzš jirkov
05 12 51.90 0.0 504.00
3 45 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
mgzš jirkovmgzš jirkov
06 8 45.50 0.0 424.00
4 11 Kateřina KawanováKateřina Kawanová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
05 9 41.85 0.0 379.00
5 95 Marie ČápováMarie Čápová
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 2 39.60 0.0 351.00
6 19 Lucie PyšnáLucie Pyšná
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
06 15 39.00 0.0 344.00
7 55 Nella RollingerováNella Rollingerová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 16 38.76 0.0 341.00
8 90 Nela BubíkováNela Bubíková
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 1 38.10 0.0 333.00
9 66 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
06 6 37.60 0.0 327.00
10 28 Barbora TrojanováBarbora Trojanová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 20 37.38 0.0 324.00
11 21 Adéla MošničkováAdéla Mošničková
ZŠ VinařskáZŠ Vinařská
07 13 36.45 0.0 313.00
12 56 Liliana HofstetterováLiliana Hofstetterová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
06 5 34.70 0.0 292.00
13 5 Tereza HudcovskáTereza Hudcovská
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 7 33.10 0.0 272.00
14 72 Veronika KormundováVeronika Kormundová
ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice
07 10 30.79 0.0 245.00
15 99 Lucie ČermákováLucie Čermáková
7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa
06 3 30.00 0.0 236.00
16 83 Veronika PěknáVeronika Pěkná
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 14 28.80 0.0 222.00
17 12 Nela ŠuterováNela Šuterová
ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,...
06 18 28.54 0.0 219.00
18 30 Luciána ŠmidrkalováLuciána Šmidrkalová
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
07 21 28.16 0.0 214.00
19 89 Veronika KušnírováVeronika Kušnírová
ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150
07 11 27.26 0.0 204.00
20 29 Thuy Nhi TranThuy Nhi Tran
Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk
06 19 25.12 0.0 179.00
21 52 Hana FlégrováHana Flégrová
ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám.
05 4 21.01 0.0 132.00
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 1844
2 ZŠ Kamenická Děčín{8} 1681
3 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1609
4 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 1580
5 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 1280
6 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 1261
7 mgzš jirkov{8} 1218
8 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 1148
9 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 1133
10 mgzš jirkov{8} 1120
11 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1079
12 ZŠ Edisonova Teplice{8} 1075
13 ZŠ Kamenická Děčín{8} 1067
14 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 1031
15 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 1023
16 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 1019
17 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 1004
18 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 990
19 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 980
20 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 965
21 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 952
22 ZŠ Kamenická Děčín{8} 938
23 mgzš jirkov{8} 822
24 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 806
25 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 786
26 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 693
27 ZŠ Edisonova Teplice{8} 668
28 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 625
29 ZŠ Edisonova Teplice{8} 608
30 mgzš jirkov{8} 587
31 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 570
32 ZŠ Edisonova Teplice{8} 569
33 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 554
34 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 533
35 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 526
36 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 521
37 ZŠ Kamenická Děčín{8} 507
38 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 504
39 ZŠ Edisonova Teplice{8} 495
40 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 492
41 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 491
42 ZŠ Kamenická Děčín{8} 483
43 mgzš jirkov{8} 481
44 mgzš jirkov{8} 465
45 ZŠ Edisonova Teplice{8} 441
45 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 441
47 mgzš jirkov{8} 435
48 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 429
48 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 429
50 ZŠ Edisonova Teplice{8} 427
51 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 411
52 ZŠ Kamenická Děčín{8} 388
53 ZŠ Edisonova Teplice{8} 377
54 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 363
55 ZŠ Kamenická Děčín{8} 352
55 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 352
55 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 352
58 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 324
58 mgzš jirkov{8} 324
60 mgzš jirkov{8} 0
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
60 ZŠ Jungmannova Roudnice nad Labem{8} 0
60 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 0
60 ZŠ Edisonova Teplice{8} 0
60 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 0
60 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
60 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
60 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
60 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011{8} 0
60 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
60 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 0
60 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 0
60 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
Celkem 73 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1413
2 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 1146
3 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1137
4 ZŠ Kamenická Děčín{8} 1108
5 ZŠ Kamenická Děčín{8} 947
6 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 937
7 Základní škola U Stadionu Most{8} 932
8 Základní škola U Stadionu Most{8} 915
9 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 892
10 eliska{8} 879
11 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 833
12 Základní škola U Stadionu Most{8} 828
13 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 822
14 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 803
15 ZŠ Kamenická Děčín{8} 791
16 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 766
17 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 765
18 ZŠ Kamenická Děčín{8} 753
19 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 747
20 Základní škola U Stadionu Most{8} 731
21 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 725
22 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 717
23 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 705
24 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 699
25 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 679
26 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 651
27 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 640
28 eliska{8} 636
29 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 592
30 eliska{8} 573
31 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 561
32 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 542
33 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 512
34 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 502
35 eliska{8} 500
36 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 426
37 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 423
38 eliska{8} 404
39 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 399
40 eliska{8} 378
41 eliska{8} 367
42 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 360
43 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 350
44 ZŠ Kamenická Děčín{8} 338
44 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 338
46 eliska{8} 336
47 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 317
48 ZŠ Kamenická Děčín{8} 284
49 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 283
50 Základní škola U Stadionu Most{8} 259
51 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 258
52 eliska{8} 257
53 Základní škola U Stadionu Most{8} 233
54 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 0
54 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov{8} 0
54 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
54 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 0
54 ZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského{8} 0
54 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
54 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
54 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
54 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
54 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801{8} 0
54 ZŠ Kamenická Děčín{8} 0
54 eliska{8} 0
54 Základní škola U Stadionu Most{8} 0
54 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 0
54 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2{8} 0
Celkem 68 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 1961
2 Gymnázium Varnsdorf{8} 1750
3 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 1726
4 ZS Metelkovo nám.{8} 1680
5 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1619
6 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 1457
7 mgzš jirkov{8} 1428
8 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 1307
9 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 1247
10 mgzš jirkov{8} 1225
11 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 1212
12 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 1204
13 Gymnázium Varnsdorf{8} 1090
14 ZS Metelkovo nám.{8} 1055
15 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 1033
16 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 974
17 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 931
18 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 926
19 ZŠ J.A.Komenského Louny{8} 918
20 ZŠ Ladova Litoměřice{8} 908
21 mgzš jirkov{8} 889
22 ZS Metelkovo nám.{8} 869
23 Gymnázium Varnsdorf{8} 846
24 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 783
25 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 776
26 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 742
27 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem{8} 618
28 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 574
29 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 555
30 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 527
31 ZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem{8} 520
32 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa{8} 511
33 ZS Metelkovo nám.{8} 508