Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústecký kraj, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 301 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 7 07.63 671.00
1= 302 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 07.63 671.00
3 312 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 07.64 668.00
4 311 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.00 560.00
5 313 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.04 548.00
6 300 Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 08.07 540.00
7 326 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.23 495.00
8 327 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 08.30 476.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 387 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 07.57 690.00
2 373 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 07.68 656.00
3 348 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 07.83 610.00
4 325 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 07.84 607.00
5 372 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.88 595.00
6 385 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 08.02 554.00
7 371 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.05 545.00
8 346 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 08.28 481.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 361 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 07.69 653.00
2 347 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 07.70 650.00
3 362 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 07.72 643.00
4 340 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 08.12 525.00
5 386 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.22 498.00
6 337 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 08.37 457.00
7 360 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.50 423.00
8 336 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 08.61 396.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 387 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 07.57 690.00
2 301 Daniel ŠaldaDaniel Šalda 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 7 07.63 671.00
2 302 Tomáš KluďákTomáš Kluďák 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 07.63 671.00
4 312 Kryštof HloušekKryštof Hloušek 05 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 5 07.64 668.00
5 373 Vítek PekařVítek Pekař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 8 07.68 656.00
6 361 Michal ŽižkaMichal Žižka 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 1 07.69 653.00
7 347 Tomáš MajerTomáš Majer 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 8 07.70 650.00
8 362 Nicolas HoffingerNicolas Hoffinger 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 07.72 643.00
9 348 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 5 07.83 610.00
10 325 Alois MartínekAlois Martínek 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 07.84 607.00
11 372 Matěj LžíčařMatěj Lžíčař 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 6 07.88 595.00
12 311 David KöstlDavid Köstl 03 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 4 08.00 560.00
13 385 Jakub KonečnýJakub Konečný 04 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 3 08.02 554.00
14 313 Michal TrnovecMichal Trnovec 04 ZŠ Edisonova TepliceZŠ Edisonova Teplice 3 08.04 548.00
15 371 Jakub NavrkalJakub Navrkal 03 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 2 08.05 545.00
16 300 Miroslav JindraMiroslav Jindra 03 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 2 08.07 540.00
17 340 Tomáš VlčekTomáš Vlček 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 2 08.12 525.00
18 386 Pavel ChotěborskýPavel Chotěborský 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.22 498.00
19 326 Jan RottenbornJan Rottenborn 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1 08.23 495.00
20 346 Denis PolákDenis Polák 04 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1 08.28 481.00
21 327 Matěj FrancMatěj Franc 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 8 08.30 476.00
22 337 Jakub FidlerJakub Fidler 05 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 5 08.37 457.00
23 360 Matěj BušinaMatěj Bušina 04 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 08.50 423.00
24 336 Tomáš JehlTomáš Jehl 04 ZŠ Jungmannova Roudnice nad LabemZŠ Jungmannova Roudnice na... 7 08.61 396.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 08.13 523.00
2 112 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 08.21 500.00
3 162 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.55 411.00
4 101 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 3 08.66 383.00
5 102 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 08.71 371.00
6 152 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 7 08.74 364.00
7 142 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 08.77 357.00
8 111 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 09.34 233.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.00 560.00
2 163 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.41 447.00
3 141 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 5 08.55 411.00
4 150 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 3 08.68 378.00
5 120 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.70 374.00
6 161 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4 08.97 311.00
7 140 Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 09.70 168.00
100 Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.72 643.00
2 177 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 08.11 528.00
3 151 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.21 500.00
4 130 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.35 462.00
5 131 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.50 423.00
6 176 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.55 411.00
7 132 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 08.82 345.00
8 175 Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 09.11 280.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 122 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5 07.72 643.00
2 121 Jaroslav SoučekJaroslav Souček 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 2 08.00 560.00
3 177 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 7 08.11 528.00
4 103 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 4 08.13 523.00
5 112 Lukáš BartošLukáš Bartoš 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 5 08.21 500.00
5 151 Samuel ŠtichaSamuel Šticha 05 eliskaeliska 1 08.21 500.00
7 130 Daniel KožešníkDaniel Kožešník 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 6 08.35 462.00
8 163 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.41 447.00
9 131 Adam MálekAdam Málek 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 2 08.50 423.00
10 162 Jakub DufekJakub Dufek 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 1 08.55 411.00
10 141 Lukáš MaleckýLukáš Malecký 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 5 08.55 411.00
10 176 Martin DudekMartin Dudek 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 4 08.55 411.00
13 101 Radim ČernýRadim Černý 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 3 08.66 383.00
14 150 Vlastimil MatušVlastimil Matuš 05 eliskaeliska 3 08.68 378.00
15 120 Jakub PuchernaJakub Pucherna 05 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.70 374.00
16 102 Adam JaníkAdam Janík 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 08.71 371.00
17 152 Čeněk TesnerČeněk Tesner 05 eliskaeliska 7 08.74 364.00
18 142 David BeckDavid Beck 05 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 08.77 357.00
19 132 Petr SladkýPetr Sladký 05 ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2ZŠ Litoměřice, Boženy Němco... 8 08.82 345.00
20 161 Lukáš HřebíkLukáš Hřebík 06 ZŠ Kamenická DěčínZŠ Kamenická Děčín 4 08.97 311.00
21 175 Jiří JurčákJiří Jurčák 06 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ BohosudovBiskupské gymnázium, ZŠ a M... 3 09.11 280.00
22 111 Usukhbayar GereltturUsukhbayar Gerelttur 05 Základní škola U Stadionu MostZákladní škola U Stadionu Most 2 09.34 233.00
23 140 Petr VeličkaPetr Velička 06 ZŠ Chomutov, Ak. HeyrovskéhoZŠ Chomutov, Ak. Heyrovského 8 09.70 168.00
100 Michal ProvazníkMichal Provazník 05 ZŠ Žatec, Komenského alej 749, 43801ZŠ Žatec, Komenského alej 7... 6 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 08.79 621.00
2 261 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1 08.80 618.00
3 224 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 08.82 613.00
4 226 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.85 605.00
5 272 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 09.27 499.00
6 259 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 09.37 475.00
7 206 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 09.56 431.00
8 251 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.81 376.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 8 08.24 776.00
2 217 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.41 726.00
3 252 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.76 629.00
4 227 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.80 618.00
5= 256 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 09.29 494.00
5= 275 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.29 494.00
7 287 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.50 444.00
8 204 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 09.61 419.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 08.54 690.00
2 218 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 08.55 687.00
3 286 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.97 574.00
4 273 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 09.02 561.00
5 249 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 09.09 543.00
6 237 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.20 516.00
7 280 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 09.33 484.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 219 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 8 08.24 776.00
2 217 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 08.41 726.00
3 238 Jennifer HoffingerováJennifer Hoffingerová 03 mgzš jirkovmgzš jirkov 3 08.54 690.00
4 218 Simona PlosováSimona Plosová 04 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 2 08.55 687.00
5 252 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 4 08.76 629.00
6 205 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 5 08.79 621.00
7 261 Karolína ŠvecováKarolína Švecová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 1 08.80 618.00
7 227 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 7 08.80 618.00
9 224 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 3 08.82 613.00
10 226 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 04 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 08.85 605.00
11 286 Julie HornáJulie Horná 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 6 08.97 574.00
12 273 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 8 09.02 561.00
13 249 Viktorie NovákováViktorie Nováková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 7 09.09 543.00
14 237 Kateřina DrdelováKateřina Drdelová 05 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.20 516.00
15 272 Tereza ČervínováTereza Červínová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 4 09.27 499.00
16 256 Kamila KrpcováKamila Krpcová 05 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 6 09.29 494.00
16 275 Nela NehybováNela Nehybová 03 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 2 09.29 494.00
18 280 Tereza DrábkováTereza Drábková 03 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 4 09.33 484.00
19 259 Klára ŠubrtováKlára Šubrtová 04 ZŠ J.A.Komenského LounyZŠ J.A.Komenského Louny 8 09.37 475.00
20 287 Lucie KastnerováLucie Kastnerová 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.50 444.00
21 206 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 7 09.56 431.00
22 204 Agáta KestlerováAgáta Kestlerová 05 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3 09.61 419.00
23 251 Anežka ŠtochlováAnežka Štochlová 04 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 2 09.81 376.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.07 548.00
2 65 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.13 533.00
3 51 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.22 511.00
4 27 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 09.23 509.00
5 26 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 09.27 499.00
6 53 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.55 433.00
7 1 Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 7 09.99 338.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.78 624.00
2 25 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 08.84 608.00
3= 92 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1 09.05 553.00
3= 57 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.05 553.00
5= 80 Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 09.43 461.00
5= 2 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 09.43 461.00
7 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.55 433.00
8 15 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 10.06 324.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 08:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 08.73 637.00
2 3 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 6 08.87 600.00
3 66 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.25 504.00
4 93 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.26 501.00
5 67 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 09.30 492.00
6 16 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.40 468.00
7 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.54 435.00
8 91 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 09.66 408.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 15 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 08.73 637.00
2 82 Natálie FišerováNatálie Fišerová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 3 08.78 624.00
3 25 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 08.84 608.00
4 3 Barbora HrabětováBarbora Hrabětová 06 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 6 08.87 600.00
5 92 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 1 09.05 553.00
5 57 Jiřina KindlováJiřina Kindlová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.05 553.00
7 81 Nikola LaudováNikola Laudová 05 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 09.07 548.00
8 65 Kristýna BarcalováKristýna Barcalová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.13 533.00
9 51 Kateřina ZajícováKateřina Zajícová 06 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 1 09.22 511.00
10 27 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 4 09.23 509.00
11 66 Štěpánka HojdarováŠtěpánka Hojdarová 06 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 3 09.25 504.00
12 93 Jitka DvorščákováJitka Dvorščáková 05 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 5 09.26 501.00
13 26 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 Gymnázium RumburkGymnázium Rumburk 5 09.27 499.00
14 67 Jana UstrnulováJana Ustrnulová 05 ZŠ Ladova LitoměřiceZŠ Ladova Litoměřice 1 09.30 492.00
15 16 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 05 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.40 468.00
16 80 Martina HavlováMartina Havlová 06 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 6 09.43 461.00
16 2 Kateřina KalošováKateřina Kalošová 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 2 09.43 461.00
18 40 Adéla BučkováAdéla Bučková 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 4 09.54 435.00
19 53 Kateřina ŠtěpánkováKateřina Štěpánková 05 ZS Metelkovo nám.ZS Metelkovo nám. 8 09.55 433.00
19 Tereza DohleováTereza Dohleová 06 mgzš jirkovmgzš jirkov 5 09.55 433.00
21 91 Klára ŠtréblováKlára Štréblová 07 7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa7. ZŠ Most, Jakuba Arbesa 8 09.66 408.00
22 1 Lucie KadaváLucie Kadavá 07 ZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777, okres LounyZŠ a MŠ, Žatec, Jižní 2777,... 7 09.99 338.00
23 15 Tereza JungwirthováTereza Jungwirthová 06 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 7 10.06 324.00