výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihočeský, Kategorie III a IV

Tábor (22. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 10:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 07.74 637.00
2 Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 07.91 586.00
3 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 07.92 583.00
4 Filip HřebejkFilip Hřebejk 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 1 07.94 577.00
5 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 08.00 560.00
6 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 08.01 557.00
7 Tomáš NekovářTomáš Nekovář 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 08.06 542.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 07.60 681.00
2 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 07.73 640.00
3 Jakub JanovskýJakub Janovský 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 6 08.02 554.00
4 Petr HlízaPetr Hlíza 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 08.19 506.00
5 Martin KřížMartin Kříž 04 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 4 08.24 492.00
6 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.27 484.00
7 Roman HanusRoman Hanus 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 08.42 444.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2019 - 10:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 07.56 694.00
2 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 07.77 628.00
3 Miroslav CwiekMiroslav Cwiek 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 4 07.93 580.00
4 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.01 557.00
5 Jaroslav HolubJaroslav Holub 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 08.44 439.00
6 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 7 08.55 411.00
7 Nick HeraNick Hera 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 08.59 401.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2019 - 10:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 07.91 586.00
2 Aleš KřížAleš Kříž 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 07.93 580.00
3 Martin JanMartin Jan 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.10 531.00
4 Jiří NachlingerJiří Nachlinger 04 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 08.19 506.00
5 Michal SmrčekMichal Smrček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 2 08.23 495.00
6 Jakub TrinklJakub Trinkl 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 08.36 460.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 07.56 694.00
2 Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 07.60 681.00
3 Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 07.73 640.00
4 Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 4 07.74 637.00
5 Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 07.77 628.00
6 Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5 07.91 586.00
6 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 07.91 586.00
8 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 07.92 583.00
9 Miroslav CwiekMiroslav Cwiek 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 4 07.93 580.00
9 Aleš KřížAleš Kříž 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 07.93 580.00
11 Filip HřebejkFilip Hřebejk 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 1 07.94 577.00
12 Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 08.00 560.00
13 Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 08.01 557.00
13 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 2 08.01 557.00
15 Jakub JanovskýJakub Janovský 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 6 08.02 554.00
16 Tomáš NekovářTomáš Nekovář 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 08.06 542.00
17 Martin JanMartin Jan 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 08.10 531.00
18 Petr HlízaPetr Hlíza 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 08.19 506.00
18 Jiří NachlingerJiří Nachlinger 04 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 08.19 506.00
20 Michal SmrčekMichal Smrček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 2 08.23 495.00
21 Martin KřížMartin Kříž 04 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 4 08.24 492.00
22 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.27 484.00
23 Jakub TrinklJakub Trinkl 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 08.36 460.00
24 Roman HanusRoman Hanus 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 08.42 444.00
25 Jaroslav HolubJaroslav Holub 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 6 08.44 439.00
26 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 7 08.55 411.00
27 Nick HeraNick Hera 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 3 08.59 401.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias TischlerTobias Tischler 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 08.13 523.00
2 Mikuláš LudačkaMikuláš Ludačka 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.19 506.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 08.64 388.00
4 Filip BártaFilip Bárta 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 08.65 386.00
5 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 08.76 359.00
6 Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1 08.79 352.00
7 Kamil ChodlKamil Chodl 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 08.81 347.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 7 08.13 523.00
2 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.15 517.00
3 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 08.27 484.00
4 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 6 08.76 359.00
5 pavel Šenkýřpavel Šenkýř 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1 08.77 357.00
6 Jiří KadlecJiří Kadlec 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 09.03 298.00
7 René SteinkeRené Steinke 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 09.12 278.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 08.10 531.00
2 Dominik RybaDominik Ryba 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 1 08.37 457.00
3 Jakub ŠoberJakub Šober 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.52 418.00
4 Jan LorencJan Lorenc 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 08.63 391.00
5 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 08.64 388.00
6 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.66 383.00
7 Tomáš PajerTomáš Pajer 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 7 09.01 302.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2019 - 10:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 07.97 568.00
2 Filip StejskalFilip Stejskal 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 08.49 426.00
3 Františk S oukupFrantišk S oukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 08.50 423.00
4 Vít KudweisVít Kudweis 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 09.00 304.00
5 Karel GráfKarel Gráf 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 09.17 268.00
6 Michal TrešlMichal Trešl 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 7 09.53 197.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 2 07.97 568.00
2 Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 08.10 531.00
3 Tobias TischlerTobias Tischler 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 08.13 523.00
3 Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 7 08.13 523.00
5 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 08.15 517.00
6 Mikuláš LudačkaMikuláš Ludačka 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 08.19 506.00
7 Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 08.27 484.00
8 Dominik RybaDominik Ryba 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 1 08.37 457.00
9 Filip StejskalFilip Stejskal 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 08.49 426.00
10 Františk S oukupFrantišk S oukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 3 08.50 423.00
11 Jakub ŠoberJakub Šober 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 08.52 418.00
12 Jan LorencJan Lorenc 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 08.63 391.00
13 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 08.64 388.00
13 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 08.64 388.00
15 Filip BártaFilip Bárta 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 08.65 386.00
16 Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 6 08.66 383.00
17 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 08.76 359.00
17 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 6 08.76 359.00
19 pavel Šenkýřpavel Šenkýř 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 1 08.77 357.00
20 Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1 08.79 352.00
21 Kamil ChodlKamil Chodl 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 6 08.81 347.00
22 Vít KudweisVít Kudweis 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 09.00 304.00
23 Tomáš PajerTomáš Pajer 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 7 09.01 302.00
24 Jiří KadlecJiří Kadlec 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 09.03 298.00
25 René SteinkeRené Steinke 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 09.12 278.00
26 Karel GráfKarel Gráf 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 4 09.17 268.00
27 Michal TrešlMichal Trešl 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 7 09.53 197.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 09:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.03 839.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.24 776.00
3 Eliška CinádrováEliška Cinádrová 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 08.76 629.00
4 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 08.77 626.00
5 Simona NěmcováSimona Němcová 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 08.80 618.00
6 Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 09.22 511.00
7 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 6 09.23 509.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.07 827.00
2 Diana KotalíkováDiana Kotalíková 04 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 6 08.75 632.00
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 5 08.97 574.00
4 Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 08.99 569.00
5 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.22 511.00
6 Anna HalasováAnna Halasová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 09.26 501.00
7 Kristýna KostrounováKristýna Kostrounová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 3 09.56 431.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2019 - 09:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 08.43 721.00
2 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 08.57 681.00
3 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 08.68 651.00
4 Lucie KřivskáLucie Křivská 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 08.92 587.00
5 Pavla HuyenPavla Huyen 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 09.03 558.00
6 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 09.51 442.00
7 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 4 09.89 359.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2019 - 09:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SučíkováJana Sučíková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 08.90 592.00
2 Kristýna NovákováKristýna Nováková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.03 558.00
3 Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 09.39 470.00
4 Daniela HanzlováDaniela Hanzlová 03 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 09.44 458.00
5 Jana ŠkulinováJana Škulinová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 09.77 384.00
Lucie ValhováLucie Valhová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 3 08.03 839.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 08.07 827.00
3 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.24 776.00
4 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 08.43 721.00
5 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 6 08.57 681.00
6 Sandra KrejčováSandra Krejčová 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 08.68 651.00
7 Diana KotalíkováDiana Kotalíková 04 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 6 08.75 632.00
8 Eliška CinádrováEliška Cinádrová 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 08.76 629.00
9 Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 2 08.77 626.00
10 Simona NěmcováSimona Němcová 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 08.80 618.00
11 Jana SučíkováJana Sučíková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 08.90 592.00
12 Lucie KřivskáLucie Křivská 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 08.92 587.00
13 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 5 08.97 574.00
14 Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 1 08.99 569.00
15 Pavla HuyenPavla Huyen 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 3 09.03 558.00
15 Kristýna NovákováKristýna Nováková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.03 558.00
17 Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 09.22 511.00
17 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 09.22 511.00
19 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 6 09.23 509.00
20 Anna HalasováAnna Halasová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 09.26 501.00
21 Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 09.39 470.00
22 Daniela HanzlováDaniela Hanzlová 03 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 5 09.44 458.00
23 Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 09.51 442.00
24 Kristýna KostrounováKristýna Kostrounová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 3 09.56 431.00
25 Jana ŠkulinováJana Škulinová 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 2 09.77 384.00
26 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 4 09.89 359.00
Lucie ValhováLucie Valhová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 7 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.26 770.00
2 Eva AndrlíkováEva Andrlíková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 08.47 709.00
3 Linda FilipováLinda Filipová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 08.56 684.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 08.69 648.00
5 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.75 632.00
6 Veronika ŠtefanováVeronika Štefanová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.80 618.00
7 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 09.30 492.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.23 779.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 08.58 678.00
3 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 09.31 489.00
4 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 09.33 484.00
5 Anna FicalováAnna Ficalová 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 09.51 442.00
6 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.79 380.00
7 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 09.99 338.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára LinhartováBára Linhartová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 08.97 574.00
2 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1 08.98 571.00
3 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 09.00 566.00
4 Bára AndruškováBára Andrušková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.01 564.00
5 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 09.12 536.00
6 Tereza MarkováTereza Marková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 09.21 513.00
7 Kateřina KnapováKateřina Knapová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.49 447.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 22.5.2019 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NošíkováLucie Nošíková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 08.66 656.00
2 Nela ŠulcováNela Šulcová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 09.00 566.00
3 Róza RybákováRóza Rybáková 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 09.34 482.00
4 Tereza HudakováTereza Hudaková 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 09.49 447.00
5 Bianka VítkováBianka Vítková 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 09.69 402.00
6 Zuzana BuiZuzana Bui 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.78 382.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 08.23 779.00
2 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 1 08.26 770.00
3 Eva AndrlíkováEva Andrlíková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 08.47 709.00
4 Linda FilipováLinda Filipová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 08.56 684.00
5 Ema ŠefránkováEma Šefránková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 08.58 678.00
6 Lucie NošíkováLucie Nošíková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 3 08.66 656.00
7 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 7 08.69 648.00
8 Linda MarušováLinda Marušová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 5 08.75 632.00
9 Veronika ŠtefanováVeronika Štefanová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 6 08.80 618.00
10 Bára LinhartováBára Linhartová 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 08.97 574.00
11 Sabina MatějkováSabina Matějková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 1 08.98 571.00
12 Tereza KofroňováTereza Kofroňová 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 09.00 566.00
12 Nela ŠulcováNela Šulcová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 09.00 566.00
14 Bára AndruškováBára Andrušková 06 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 09.01 564.00
15 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 5 09.12 536.00
16 Tereza MarkováTereza Marková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 09.21 513.00
17 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 09.30 492.00
18 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 09.31 489.00
19 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 09.33 484.00
20 Róza RybákováRóza Rybáková 06 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 09.34 482.00
21 Kateřina KnapováKateřina Knapová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 3 09.49 447.00
21 Tereza HudakováTereza Hudaková 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 5 09.49 447.00
23 Anna FicalováAnna Ficalová 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 3 09.51 442.00
24 Bianka VítkováBianka Vítková 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 7 09.69 402.00
25 Zuzana BuiZuzana Bui 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 4 09.78 382.00
26 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 09.79 380.00
27 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 09.99 338.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda FilipováLinda Filipová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 6 1:54.96 585.00
2 Eva AndrlíkováEva Andrlíková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 1:57.93 540.00
3 Eliška VokatáEliška Vokatá 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 1:58.52 531.00
4 Lucie KousalováLucie Kousalová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 12 2:00.21 506.00
5 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:00.58 500.00
6 Kristýna BohatováKristýna Bohatová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 2:01.90 481.00
7 Klára PetelováKlára Petelová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 2:02.12 478.00
8 Alena HajnáAlena Hajná 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 9 2:02.98 466.00
9 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 2:05.77 427.00
10 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 7 2:09.32 380.00
11 Anna HrdinováAnna Hrdinová 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 10 2:09.36 380.00
12 Lucie LázničkováLucie Lázničková 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 2:22.85 225.00
Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 1:48.02 699.00
2 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 8 1:57.43 547.00
3 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 2:00.18 506.00
4 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 9 2:02.67 470.00
5 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 2:04.07 450.00
6 Eliška MarunováEliška Marunová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 2:06.46 418.00
7 Nikola ŠtefkováNikola Štefková 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 11 2:09.15 382.00
8 Zuzana OláhováZuzana Oláhová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 2:10.21 369.00
9 Karolína VaverováKarolína Vaverová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 12 2:11.39 354.00
10 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 2:14.06 322.00
11 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 7 2:14.59 315.00
12 Bianka VítkováBianka Vítková 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 13 2:17.39 283.00
13 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 10 2:17.58 281.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes ManuelLurdes Manuel 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 3 1:48.02 699.00
2 Linda FilipováLinda Filipová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 6 1:54.96 585.00
3 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 8 1:57.43 547.00
4 Eva AndrlíkováEva Andrlíková 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 1 1:57.93 540.00
5 Eliška VokatáEliška Vokatá 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 2 1:58.52 531.00
6 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková 05 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 2:00.18 506.00
7 Lucie KousalováLucie Kousalová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 12 2:00.21 506.00
8 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 11 2:00.58 500.00
9 Kristýna BohatováKristýna Bohatová 07 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 2:01.90 481.00
10 Klára PetelováKlára Petelová 06 ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 2:02.12 478.00
11 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 9 2:02.67 470.00
12 Alena HajnáAlena Hajná 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 9 2:02.98 466.00
13 Natálie MakovcováNatálie Makovcová 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 2:04.07 450.00
14 Linda ČeňkováLinda Čeňková 06 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 2:05.77 427.00
15 Eliška MarunováEliška Marunová 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 2:06.46 418.00
16 Nikola ŠtefkováNikola Štefková 06 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 11 2:09.15 382.00
17 Michaela FučíkováMichaela Fučíková 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 7 2:09.32 380.00
18 Anna HrdinováAnna Hrdinová 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 10 2:09.36 380.00
19 Zuzana OláhováZuzana Oláhová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 2:10.21 369.00
20 Karolína VaverováKarolína Vaverová 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 12 2:11.39 354.00
21 Eva MaršálkováEva Maršálková 06 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 4 2:14.06 322.00
22 Adéla PřibylováAdéla Přibylová 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 7 2:14.59 315.00
23 Bianka VítkováBianka Vítková 07 ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 13 2:17.39 283.00
24 Natálie ŠimánkováNatálie Šimánková 05 Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 10 2:17.58 281.00
25 Lucie LázničkováLucie Lázničková 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 2:22.85 225.00
Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 8 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 11 2:34.38 639.00
2 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 2:45.22 514.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 7 2:46.94 496.00
4 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 2:47.08 494.00
5 Kristýna CvachováKristýna Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 2:53.37 429.00
6 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 12 2:58.33 381.00
7 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 9 3:00.32 362.00
8 Karolína LoskotováKarolína Loskotová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 3:02.52 342.00
9 Monika HavlíkováMonika Havlíková 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 10 3:04.24 327.00
10 Eliška KaiseršotováEliška Kaiseršotová 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 3:09.08 285.00
11 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 3:17.48 220.00
12 Simona ŘezankováSimona Řezanková 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 3:19.37 206.00
13 Veronika ČervíkováVeronika Červíková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 8 3:21.51 191.00
14 Šárka ProcházkováŠárka Procházková 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 14 4:16.05 0.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára SulanováBára Sulanová 04 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 11 2:41.76 553.00
2 Kristýna MatuškováKristýna Matušková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 6 2:45.06 516.00
3 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 2:45.17 515.00
4 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 2:52.22 441.00
5 Linda KlikováLinda Kliková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 2:53.53 428.00
6 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 12 2:55.40 409.00
7 Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 13 2:56.34 400.00
8 Tereza KotlíkováTereza Kotlíková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 3 2:56.95 394.00
9 Barbora MrázkováBarbora Mrázková 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 7 2:59.81 367.00
10 Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 3:01.37 353.00
11 Jana SučíkováJana Sučíková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 10 3:09.58 281.00
12 Tereza KozákováTereza Kozáková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 4 3:10.98 270.00
13 Nina ŘíčánkováNina Říčánková 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 9 3:11.82 263.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 11 2:34.38 639.00
2 Bára SulanováBára Sulanová 04 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 11 2:41.76 553.00
3 Kristýna MatuškováKristýna Matušková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 6 2:45.06 516.00
4 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 5 2:45.17 515.00
5 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 2:45.22 514.00
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 7 2:46.94 496.00
7 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 13 2:47.08 494.00
8 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 2:52.22 441.00
9 Kristýna CvachováKristýna Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 6 2:53.37 429.00
10 Linda KlikováLinda Kliková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 1 2:53.53 428.00
11 Eva ŠikováEva Šiková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 12 2:55.40 409.00
12 Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 13 2:56.34 400.00
13 Tereza KotlíkováTereza Kotlíková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 3 2:56.95 394.00
14 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 12 2:58.33 381.00
15 Barbora MrázkováBarbora Mrázková 05 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 7 2:59.81 367.00
16 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 9 3:00.32 362.00
17 Lenka PokrupováLenka Pokrupová 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 8 3:01.37 353.00
18 Karolína LoskotováKarolína Loskotová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 1 3:02.52 342.00
19 Monika HavlíkováMonika Havlíková 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 10 3:04.24 327.00
20 Eliška KaiseršotováEliška Kaiseršotová 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 3:09.08 285.00
21 Jana SučíkováJana Sučíková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 10 3:09.58 281.00
22 Tereza KozákováTereza Kozáková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 4 3:10.98 270.00
23 Nina ŘíčánkováNina Říčánková 05 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 9 3:11.82 263.00
24 Alena SteinocherováAlena Steinocherová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 2 3:17.48 220.00
25 Simona ŘezankováSimona Řezanková 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 3:19.37 206.00
26 Veronika ČervíkováVeronika Červíková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 8 3:21.51 191.00
27 Šárka ProcházkováŠárka Procházková 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 14 4:16.05 0.00

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 9 3:04.46 621.00
2 Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 7 3:14.13 532.00
3 Tomáš KrausTomáš Kraus 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 12 3:14.93 525.00
4 Šimon ŠímaŠimon Šíma 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1 3:18.82 492.00
5 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 3:21.60 468.00
6 Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 3:35.31 360.00
7 Martin DvořákMartin Dvořák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 8 3:36.27 353.00
8 Zdeněk ŠpačekZdeněk Špaček 07 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 3:36.78 349.00
9 Karel GráfKarel Gráf 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 10 3:37.21 346.00
10 Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3 3:40.74 321.00
11 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 3:43.29 303.00
12 Cyril BlažekCyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 3:51.23 251.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 12 3:06.68 600.00
2 Vít KudweisVít Kudweis 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 3:07.24 595.00
3 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 3:07.72 591.00
4 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 3:11.55 556.00
5 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 3:11.99 552.00
6 David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 9 3:12.90 543.00
7 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 11 3:24.34 446.00
8 Jan KubešJan Kubeš 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 1 3:28.17 415.00
9 Mikuláš LudačkaMikuláš Ludačka 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 3:31.00 393.00
10 Martin PecherMartin Pecher 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 8 3:31.76 387.00
11 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 10 3:35.66 358.00
12 Adam LáchaAdam Lácha 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 3:37.71 343.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 9 3:04.46 621.00
2 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 12 3:06.68 600.00
3 Vít KudweisVít Kudweis 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 2 3:07.24 595.00
4 Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 3:07.72 591.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 7 3:11.55 556.00
6 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 6 3:11.99 552.00
7 David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 9 3:12.90 543.00
8 Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 7 3:14.13 532.00
9 Tomáš KrausTomáš Kraus 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 12 3:14.93 525.00
10 Šimon ŠímaŠimon Šíma 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1 3:18.82 492.00
11 Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I 4 3:21.60 468.00
12 Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 11 3:24.34 446.00
13 Jan KubešJan Kubeš 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 1 3:28.17 415.00
14 Mikuláš LudačkaMikuláš Ludačka 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 4 3:31.00 393.00
15 Martin PecherMartin Pecher 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 8 3:31.76 387.00
16 Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 3:35.31 360.00
17 Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 10 3:35.66 358.00
18 Martin DvořákMartin Dvořák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 8 3:36.27 353.00
19 Zdeněk ŠpačekZdeněk Špaček 07 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 2 3:36.78 349.00
20 Karel GráfKarel Gráf 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 10 3:37.21 346.00
21 Adam LáchaAdam Lácha 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 3 3:37.71 343.00
22 Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 3 3:40.74 321.00
23 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 6 3:43.29 303.00
24 Cyril BlažekCyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 3:51.23 251.00

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 8 5:11.15 497.00
2 Filip CíchaFilip Cícha 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 5:16.70 467.00
3 Libor FišerLibor Fišer 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 5:18.61 457.00
4 Vít BeránekVít Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 5:25.62 421.00
5 Adam KubátAdam Kubát 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 12 5:26.32 418.00
6 Filip HřebejkFilip Hřebejk 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 10 5:30.54 397.00
7 Petr StaněkPetr Staněk 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 5:31.26 393.00
8 Petr HauserPetr Hauser 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 9 5:33.26 383.00
9 Vít DrachovskýVít Drachovský 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 5:37.91 361.00
10 Martin KotrbaMartin Kotrba 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 11 5:43.47 335.00
11 Patrik BenešPatrik Beneš 05 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 6:31.02 152.00
Ondřej BankOndřej Bank 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 10 4:53.24 599.00
2 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 4:53.88 595.00
3 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 9 4:54.37 593.00
4 Ondřej SvitákOndřej Sviták 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 8 5:07.73 516.00
5 David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 5:07.98 515.00
6 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 12 5:08.95 509.00
7 Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 5:12.21 491.00
8 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 4 5:13.49 485.00
9 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 5:29.09 404.00
10 Jan SedláčekJan Sedláček 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 5:31.97 390.00
11 David SacherDavid Sacher 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 5:40.88 347.00
12 Daniel LinhartDaniel Linhart 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 5:46.51 322.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 10 4:53.24 599.00
2 Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 4:53.88 595.00
3 Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 9 4:54.37 593.00
4 Ondřej SvitákOndřej Sviták 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 8 5:07.73 516.00
5 David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 5:07.98 515.00
6 Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 12 5:08.95 509.00
7 Štěpán HachŠtěpán Hach 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 8 5:11.15 497.00
8 Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 5:12.21 491.00
9 Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 4 5:13.49 485.00
10 Filip CíchaFilip Cícha 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 5 5:16.70 467.00
11 Libor FišerLibor Fišer 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 7 5:18.61 457.00
12 Vít BeránekVít Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 4 5:25.62 421.00
13 Adam KubátAdam Kubát 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 12 5:26.32 418.00
14 Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 11 5:29.09 404.00
15 Filip HřebejkFilip Hřebejk 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 10 5:30.54 397.00
16 Petr StaněkPetr Staněk 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 1 5:31.26 393.00
17 Jan SedláčekJan Sedláček 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 5:31.97 390.00
18 Petr HauserPetr Hauser 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 9 5:33.26 383.00
19 Vít DrachovskýVít Drachovský 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 5:37.91 361.00
20 David SacherDavid Sacher 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 5:40.88 347.00
21 Martin KotrbaMartin Kotrba 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 11 5:43.47 335.00
22 Daniel LinhartDaniel Linhart 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 1 5:46.51 322.00
23 Patrik BenešPatrik Beneš 05 Základní škola VolaryZákladní škola Volary 3 6:31.02 152.00
Ondřej BankOndřej Bank 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 2 DNF

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 29.25 653.00
2 Vender, Dolejší, Šantrůček, Doucha Vender, Dolejší, Šantrůček, Doucha ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 29.65 622.00
3 Růžička, Pecha, Suchý, Drachovský Růžička, Pecha, Suchý, Drachovský ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 29.95 599.00
4 Trinkl, Hlíza, Houdek, Jan Trinkl, Hlíza, Houdek, Jan ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 30.10 587.00
5 Svoboda, Janovský, Koloušek, Kříž Svoboda, Janovský, Koloušek, Kříž ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 30.39 566.00
6 Kříž, Hanus, Hřebejk, Sacher Kříž, Hanus, Hřebejk, Sacher Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 31.28 502.00
7 Smrček, Hera, Široký, Langmüller Smrček, Hera, Široký, Langmüller ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 32.56 415.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorný, Šimek, Smažík, Skalický Pokorný, Šimek, Smažík, Skalický ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 30.34 569.00
2 Kellner, Merxbauer, Sviták, Cícha Kellner, Merxbauer, Sviták, Cícha ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 30.85 532.00
3 Dubský, Zíka, Plašil, Mráz Dubský, Zíka, Plašil, Mráz Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 31.53 484.00
4 Doležel, Vačkář, Novák, Kubát Doležel, Vačkář, Novák, Kubát ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 32.40 426.00
5 Cwiek, Bandy, Holub, Nachlinger Cwiek, Bandy, Holub, Nachlinger Základní škola VolaryZákladní škola Volary 4 32.43 424.00
6 Hauser, Schwarz, Švábirt, Wölfl Hauser, Schwarz, Švábirt, Wölfl ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 33.00 387.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Koberna, Tomeš, Nekovář, Lašák Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 4 29.25 653.00
2 Vender, Dolejší, Šantrůček, Doucha Vender, Dolejší, Šantrůček, Doucha ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 1 29.65 622.00
3 Růžička, Pecha, Suchý, Drachovský Růžička, Pecha, Suchý, Drachovský ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 3 29.95 599.00
4 Trinkl, Hlíza, Houdek, Jan Trinkl, Hlíza, Houdek, Jan ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 7 30.10 587.00
5 Pokorný, Šimek, Smažík, Skalický Pokorný, Šimek, Smažík, Skalický ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 30.34 569.00
6 Svoboda, Janovský, Koloušek, Kříž Svoboda, Janovský, Koloušek, Kříž ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 30.39 566.00
7 Kellner, Merxbauer, Sviták, Cícha Kellner, Merxbauer, Sviták, Cícha ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 2 30.85 532.00
8 Kříž, Hanus, Hřebejk, Sacher Kříž, Hanus, Hřebejk, Sacher Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 5 31.28 502.00
9 Dubský, Zíka, Plašil, Mráz Dubský, Zíka, Plašil, Mráz Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 31.53 484.00
10 Doležel, Vačkář, Novák, Kubát Doležel, Vačkář, Novák, Kubát ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48 5 32.40 426.00
11 Cwiek, Bandy, Holub, Nachlinger Cwiek, Bandy, Holub, Nachlinger Základní škola VolaryZákladní škola Volary 4 32.43 424.00
12 Smrček, Hera, Široký, Langmüller Smrček, Hera, Široký, Langmüller ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš... 6 32.56 415.00
13 Hauser, Schwarz, Švábirt, Wölfl Hauser, Schwarz, Švábirt, Wölfl ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 6 33.00 387.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Mareš, Matoušek, Šebek Dvořák, Mareš, Matoušek, Šebek ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 31.65 476.00
2 Chudlařský, Písařík, Žirovnický, Kofroň Chudlařský, Písařík, Žirovnický, Kofroň ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 6 32.72 405.00
3 Novotný, Kubíček, Šíma, Chodl Novotný, Kubíček, Šíma, Chodl ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4 33.68 346.00
4 Moravec, Oupoh, Pajer, Šenkýř Moravec, Oupoh, Pajer, Šenkýř ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 34.11 321.00
5= Bárta, Ludačka, Kadlec, Papoušek Bárta, Ludačka, Kadlec, Papoušek ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 34.32 309.00
5= Puška, Janoušek, Jansa, Ryba Puška, Janoušek, Jansa, Ryba ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 7 34.32 309.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matuška, Mikšl, Faltus, Novák Matuška, Mikšl, Faltus, Novák ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 30.55 554.00
2 Nový, Walter, Baďura, Tischler Nový, Walter, Baďura, Tischler Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 6 32.56 415.00
3 Stejskal, Soukup, Pfefferle, Šober Stejskal, Soukup, Pfefferle, Šober ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 32.90 394.00
4 Feik, Steinke, Lorenc, Rác Feik, Steinke, Lorenc, Rác ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 33.05 384.00
5 Kosík, Ballák, Vozábal, Jelínek Kosík, Ballák, Vozábal, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 34.77 284.00
6 Turek, Rauscher, Penzlstadler, Kahoun Turek, Rauscher, Penzlstadler, Kahoun ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 7 35.38 252.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matuška, Mikšl, Faltus, Novák Matuška, Mikšl, Faltus, Novák ZŠ Máj IZŠ Máj I 3 30.55 554.00
2 Dvořák, Mareš, Matoušek, Šebek Dvořák, Mareš, Matoušek, Šebek ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 3 31.65 476.00
3 Nový, Walter, Baďura, Tischler Nový, Walter, Baďura, Tischler Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 6 32.56 415.00
4 Chudlařský, Písařík, Žirovnický, Kofroň Chudlařský, Písařík, Žirovnický, Kofroň ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696 6 32.72 405.00
5 Stejskal, Soukup, Pfefferle, Šober Stejskal, Soukup, Pfefferle, Šober ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní 2 32.90 394.00
6 Feik, Steinke, Lorenc, Rác Feik, Steinke, Lorenc, Rác ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 4 33.05 384.00
7 Novotný, Kubíček, Šíma, Chodl Novotný, Kubíček, Šíma, Chodl ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4 33.68 346.00
8 Moravec, Oupoh, Pajer, Šenkýř Moravec, Oupoh, Pajer, Šenkýř ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 2 34.11 321.00
9 Bárta, Ludačka, Kadlec, Papoušek Bárta, Ludačka, Kadlec, Papoušek ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 5 34.32 309.00
9 Puška, Janoušek, Jansa, Ryba Puška, Janoušek, Jansa, Ryba ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k... 7 34.32 309.00
11 Kosík, Ballák, Vozábal, Jelínek Kosík, Ballák, Vozábal, Jelínek ZŠ Máj IZŠ Máj I 5 34.77 284.00
12 Turek, Rauscher, Penzlstadler, Kahoun Turek, Rauscher, Penzlstadler, Kahoun ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 7 35.38 252.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adamcová, Čermáková, Huyen, Halasová Adamcová, Čermáková, Huyen, Halasová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 33.87 605.00
2 Dvořáková, Kostrounová, Šťastná, Hesová Dvořáková, Kostrounová, Šťastná, Hesová ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 6 34.21 582.00
3 Böhmová, Slabá, Hřebíčková, Němcová Böhmová, Slabá, Hřebíčková, Němcová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 34.22 582.00
4 Cinádrová, Steinocherová, Klinecká, Kopencová Cinádrová, Steinocherová, Klinecká, Kopencová Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 34.38 571.00
5 Křivská, Sučíková, Lučanová, Nováková Křivská, Sučíková, Lučanová, Nováková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 34.73 549.00
6 Valentová, Škulinová, Korytarová, Klementová Valentová, Škulinová, Korytarová, Klementová Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 34.92 536.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Šiková, Čechová, Krejčová, Kovářová Šiková, Čechová, Krejčová, Kovářová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 32.15 725.00
1= Marušová, Cílková, Kocmichová, Jíšová Marušová, Cílková, Kocmichová, Jíšová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 32.15 725.00
3 Kotalíková, Honzíková, Hanzlová, Sulanová Kotalíková, Honzíková, Hanzlová, Sulanová 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 3 33.67 618.00
4 Doležalová, Kliková, Říčánková, Zifreinová Doležalová, Kliková, Říčánková, Zifreinová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 35.41 506.00
5 Kaiseršotová, Loskotová, Filakovská, Hauserová Kaiseršotová, Loskotová, Filakovská, Hauserová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 36.39 447.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šiková, Čechová, Krejčová, Kovářová Šiková, Čechová, Krejčová, Kovářová ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 2 32.15 725.00
1 Marušová, Cílková, Kocmichová, Jíšová Marušová, Cílková, Kocmichová, Jíšová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 6 32.15 725.00
3 Kotalíková, Honzíková, Hanzlová, Sulanová Kotalíková, Honzíková, Hanzlová, Sulanová 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko 3 33.67 618.00
4 Adamcová, Čermáková, Huyen, Halasová Adamcová, Čermáková, Huyen, Halasová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 33.87 605.00
5 Dvořáková, Kostrounová, Šťastná, Hesová Dvořáková, Kostrounová, Šťastná, Hesová ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor 6 34.21 582.00
6 Böhmová, Slabá, Hřebíčková, Němcová Böhmová, Slabá, Hřebíčková, Němcová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 34.22 582.00
7 Cinádrová, Steinocherová, Klinecká, Kopencová Cinádrová, Steinocherová, Klinecká, Kopencová Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 3 34.38 571.00
8 Křivská, Sučíková, Lučanová, Nováková Křivská, Sučíková, Lučanová, Nováková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 2 34.73 549.00
9 Valentová, Škulinová, Korytarová, Klementová Valentová, Škulinová, Korytarová, Klementová Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 7 34.92 536.00
10 Doležalová, Kliková, Říčánková, Zifreinová Doležalová, Kliková, Říčánková, Zifreinová ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice 4 35.41 506.00
11 Kaiseršotová, Loskotová, Filakovská, Hauserová Kaiseršotová, Loskotová, Filakovská, Hauserová ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice 5 36.39 447.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipová, Flašková, Eliášková, Štefanová Filipová, Flašková, Eliášková, Štefanová Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 33.84 607.00
2 Šulcová, Petelová, Kübelbeková, Vokatá Šulcová, Petelová, Kübelbeková, Vokatá ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 33.90 603.00
3 Kofroňová, Slavíková, Holušová, Fišerová Kofroňová, Slavíková, Holušová, Fišerová ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 34.10 590.00
4 Marušová, Kúmmelová, Bartošová, Kratochvílová Marušová, Kúmmelová, Bartošová, Kratochvílová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 34.27 578.00
5 Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 34.63 555.00
6 Maršálková, Kubáková, Šimánková, Valhová Maršálková, Kubáková, Šimánková, Valhová Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 36.02 469.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 22.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 33.65 620.00
2 Čeňková, Chmátalová, Konůpková, Manuel Čeňková, Chmátalová, Konůpková, Manuel ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 34.37 572.00
3 Hrdinová, Kordíková, Šefránková, Andrlíková Hrdinová, Kordíková, Šefránková, Andrlíková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 35.76 484.00
4 Ficalová, Ficalová, Krejčí, Řepová Ficalová, Ficalová, Krejčí, Řepová ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 36.83 421.00
5 Hudaková, Polívková, Štefková, Bui Hudaková, Polívková, Štefková, Bui ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 37.06 408.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Matějková, Linhartová, Hajná, Nošíková Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 33.65 620.00
2 Filipová, Flašková, Eliášková, Štefanová Filipová, Flašková, Eliášková, Štefanová Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 3 33.84 607.00
3 Šulcová, Petelová, Kübelbeková, Vokatá Šulcová, Petelová, Kübelbeková, Vokatá ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 4 33.90 603.00
4 Kofroňová, Slavíková, Holušová, Fišerová Kofroňová, Slavíková, Holušová, Fišerová ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám... 6 34.10 590.00
5 Marušová, Kúmmelová, Bartošová, Kratochvílová Marušová, Kúmmelová, Bartošová, Kratochvílová ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 7 34.27 578.00
6 Čeňková, Chmátalová, Konůpková, Manuel Čeňková, Chmátalová, Konůpková, Manuel ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor 4 34.37 572.00
7 Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková Andrušková, Marková, Křížková, Macháčková ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446 5 34.63 555.00
8 Hrdinová, Kordíková, Šefránková, Andrlíková Hrdinová, Kordíková, Šefránková, Andrlíková ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského 3 35.76 484.00
9 Maršálková, Kubáková, Šimánková, Valhová Maršálková, Kubáková, Šimánková, Valhová Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany 2 36.02 469.00
10 Ficalová, Ficalová, Krejčí, Řepová Ficalová, Ficalová, Krejčí, Řepová ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská... 5 36.83 421.00
11 Hudaková, Polívková, Štefková, Bui Hudaková, Polívková, Štefková, Bui ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk 6 37.06 408.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.72 Body
1 Marek SchwarzMarek Schwarz
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 24 1.72 -------oo-oooxoxxx 560.00
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 25 1.68 -----ooooooooxxx 528.00
3 Jiří DolejšíJiří Dolejší
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 5 1.64 o-ooooooooxooxxx 496.00
4 Milan LašákMilan Lašák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 23 1.60 --oooooooxooxxx 464.00
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 17 1.60 ------oooxxoxxoxxx 464.00
6= Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 18 1.56 ooooooooxooxxx 434.00
6= Jiří KazarJiří Kazar
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
03 9 1.56 -----ooxoooxxx 434.00
8 Petr SukPetr Suk
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 16 1.56 oooxoooooxooxxx 434.00
9 Martin JanMartin Jan
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 8 1.56 --oooooooxoxxx 434.00
10 Kevin BandyKevin Bandy
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
03 1 1.56 -----oooxoxoxxx 434.00
11 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 14 1.52 oooooooooxxx 404.00
12 Tomáš MrázTomáš Mráz
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 22 1.52 --xoooooooxxx 404.00
13 Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 10 1.52 -----oxoxxooxxx 404.00
14= David LangmüllerDavid Langmüller
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 12 1.52 oooooxoooxoxxx 404.00
14= Matěj ForejtMatěj Forejt
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 6 1.52 --oxoooooxoxxx 404.00
16 Jakub TrinklJakub Trinkl
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 19 1.48 ooooooooxxx 374.00
17 Filip SkalickýFilip Skalický
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 15 1.48 oxoooooooxxx 374.00
18 Matěj KosobudMatěj Kosobud
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 11 1.44 oooooxoxoxxx 345.00
19 David VlášekDavid Vlášek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 20 1.40 ooooooxxx 317.00
20 Jiří BrunaJiří Bruna
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 4 1.40 ooooxooxxx 317.00
21 Alexander NedelchevAlexander Nedelchev
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
03 13 1.36 oooooxxx 290.00
22 Lukáš DubskýLukáš Dubský
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 21 1.32 --ooxxx 263.00
23 Roman HanusRoman Hanus
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 7 1.32 oooxoxxx 263.00
24 Patrik BenešPatrik Beneš
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
05 3 1.24 oxoxxx 212.00
Jiří BenešJiří Beneš
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 2 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 Kamil ChodlKamil Chodl
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 24 1.48 ooooooooxoxxx 374.00
2 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 21 1.48 oooooxxoxxoxoxxoxxx 374.00
3 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 11 1.44 ooooooooxxx 345.00
4 Kryštof NovákKryštof Novák
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 10 1.40 oooooooxxx 317.00
5 Filip StejskalFilip Stejskal
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 19 1.40 ooooxxoooxxx 317.00
6= Cedric OupohCedric Oupoh
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 12 1.40 ooooooxoxxx 317.00
6= Aleš ValentaAleš Valenta
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 20 1.40 ooooooxoxxx 317.00
8= Josef BartošekJosef Bartošek
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 23 1.40 ooooxooxoxxx 317.00
8= Petr JansaPetr Jansa
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 4 1.40 ooxooooxoxxx 317.00
10 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 7 1.36 ooxooooxxx 290.00
11 Václav KahounVáclav Kahoun
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 5 1.36 oxoooxooxxx 290.00
12 Jan ŽirovnickýJan Žirovnický
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 22 1.36 ooxoxxoooxxx 290.00
13= Jakub PfefferleJakub Pfefferle
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 14 1.36 ooooxoxxoxxx 290.00
13= David PísaříkDavid Písařík
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 15 1.36 ooooxoxxoxxx 290.00
15= Richard KubíčekRichard Kubíček
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 25 1.32 oxooooxxx 263.00
15= Adam KofroňAdam Kofroň
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 6 1.32 ooxoooxxx 263.00
17 Miroslav RauscherMiroslav Rauscher
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 17 1.32 oooxoxxoxxx 263.00
18= David PuškaDavid Puška
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 16 1.32 oooxxoxxoxxx 263.00
18= René SteinkeRené Steinke
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
07 18 1.32 oooxxoxxoxxx 263.00
20= Matěj MoravecMatěj Moravec
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
05 9 1.28 oooxoxxx 237.00
20= Adam HorkýAdam Horký
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 3 1.28 oooxoxxx 237.00
22 Martin MíkaMartin Míka
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 8 1.28 oxoxoxoxxx 237.00
23 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 2 1.24 oooxxx 212.00
24 Rostislav BaďuraRostislav Baďura
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 1 1.24 ooxoxxx 212.00
25 David PapoušekDavid Papoušek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 13 1.20 ooxxx 188.00
Celkem 25 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.111.151.191.231.271.311.351.391.431.47 Body
1 Nela VeseckáNela Vesecká
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 20 1.43 -ooooooxooxxx 544.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 9 1.43 -oooooooxoxxx 544.00
3 Tereza KozákováTereza Kozáková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
05 10 1.43 -oooxooxoxxoxoxxx 544.00
4 Aneta DoležalováAneta Doležalová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 2 1.39 -oooooxxoox- 502.00
5 Diana KotalíkováDiana Kotalíková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
04 8 1.39 -ooooxooxoxxx 502.00
6 Lucie šmejkalováLucie šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 16 1.39 -oooooxxoxoxxx 502.00
7 Kateřina HarazinováKateřina Harazinová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 4 1.39 -ooxooooxxoxxx 502.00
8 Diana ZifreinováDiana Zifreinová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 21 1.39 -ooooxxoxxoxxoxxx 502.00
9 Eliška LohonkováEliška Lohonková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 26 1.35 -ooooxxooxxx 460.00
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 11 1.35 -ooxooxoxxoxxx 460.00
11= Alice PrůchováAlice Průchová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 24 1.31 -oooooxxx 419.00
11= Tereza HodinováTereza Hodinová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 5 1.31 -oooooxxx 419.00
13 Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 3 1.31 -ooxoxooxxx 419.00
14 Anna TurnhöferováAnna Turnhöferová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 19 1.31 -ooooxoxxx 419.00
15 Adéla AdamcováAdéla Adamcová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 1 1.31 -ooxooxoxxx 419.00
16= Kristýna ŠtěpkováKristýna Štěpková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
04 17 1.27 -ooooxxx 379.00
16= Eliška HauserováEliška Hauserová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 25 1.27 -ooooxxx 379.00
18 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
05 7 1.27 -ooxooxxx 379.00
19 Nikola PapežováNikola Papežová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 13 1.27 -oxoxooxxx 379.00
20 Barbora MrázkováBarbora Mrázková
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
05 12 1.27 -xoxooxoxxx 379.00
21= Jana ŠkulinováJana Škulinová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
04 15 1.23 -oooxxx 340.00
21= Anna KlineckáAnna Klinecká
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 23 1.23 -oooxxx 340.00
23 Klára HonzíkováKlára Honzíková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
05 6 1.19 -oxxo 302.00
24 Adéla ŠťovíčkováAdéla Šťovíčková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 18 1.15 -oxxx 266.00
25 Klára SlabáKlára Slabá
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 14 1.15 -xo- 266.00
26 Eliška ŽeníškováEliška Ženíšková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 22 1.11 oxxx 231.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.061.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.70 Body
1 Ellen PolívkováEllen Polívková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 14 1.46 -oo-oooooxxooxxx 577.00
2 Bára LinhartováBára Linhartová
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 9 1.42 -ooooooooxxoxxx 534.00
3 Sára HrdinováSára Hrdinová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 25 1.38 -ooooooooxxx 491.00
4 Daniela VašicováDaniela Vašicová
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 21 1.38 -oo-ooooxoxxx 491.00
5 Róza RybákováRóza Rybáková
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 17 1.38 -oooooooxxoxxx 491.00
6= Tereza CamrdováTereza Camrdová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
05 2 1.34 -ooooxoooxxx 449.00
6= Eliška VokatáEliška Vokatá
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 24 1.34 -ooxoooooxxx 449.00
8 Kateřina KolacíKateřina Kolací
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 5 1.34 -ooooxooxoxxx 449.00
9 Aneta SmajdorováAneta Smajdorová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 18 1.26 oxxoooxoxoxxx 369.00
10= Vendula BoškováVendula Bošková
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 1 1.22 -xooooxxx 331.00
10= Adéla PřibylováAdéla Přibylová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 16 1.22 -ooxooxxx 331.00
12= Denisa BittnerováDenisa Bittnerová
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
07 23 1.22 -ooxxooxxx 331.00
12= Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 19 1.22 -ooxxooxxx 331.00
14 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
07 4 1.22 -oooxoxxx 331.00
15 Sabina MatějkováSabina Matějková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 11 1.22 -xoooxoxxx 331.00
16= Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 15 1.18 -oooxxx 293.00
16= Marie NěmcováMarie Němcová
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 12 1.18 -oooxxx 293.00
18 Natálie MakovcováNatálie Makovcová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 10 1.18 -ooxoxxx 293.00
19 Michaela KoubováMichaela Koubová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 6 1.18 -oxxoxoxxx 293.00
20 Adéla GregorováAdéla Gregorová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
07 3 1.10 -oxxx 222.00
21= Zuzana OláhováZuzana Oláhová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 13 1.06 oxxx 188.00
21= Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 7 1.06 oxxx 188.00
21= Aneta KubákováAneta Kubáková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 8 1.06 oxxx 188.00
21= Anh Wu MinhAnh Wu Minh
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
06 22 1.06 oxxx 188.00
Růžena ŠpinarováRůžena Špinarová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 20 DNS 0.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PechaJakub Pecha
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 27 5.83 +0.0 m/s 5.28  +0.0x5.43  +0.05.435.83  +0.00.00.0 550.00
2 Adam VenderAdam Vender
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 20 5.64 +0.0 m/s 3.34  +0.05.64  +0.0x5.644.92  +0.00.00.0 510.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 17 5.57 +0.0 m/s xx5.57  +0.05.57x0.00.0 496.00
4 Milan LašákMilan Lašák
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 26 5.44 +0.1 m/s 5.44  +0.15.25  +0.05.30  +0.05.445.19  +0.00.00.0 469.00
5 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 3 5.41 +0.4 m/s xx5.41  +0.45.415.23  +0.90.00.0 463.00
6 Sebastián RománekSebastián Románek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 14 5.35 +0.0 m/s 5.21  +0.5x5.35  +0.05.35x0.00.0 451.00
7 Aleš KřížAleš Kříž
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 10 5.34 +0.0 m/s x5.34  +0.04.94  +0.05.345.25  +0.00.00.0 449.00
8 Petr HlízaPetr Hlíza
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 4 5.27 +0.0 m/s 4.95  +0.05.10  +0.95.27  +0.05.27x0.00.0 435.00
9 Michael ŠimekMichael Šimek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 18 5.24 +0.0 m/s 4.89  +0.25.24  +0.04.56  +0.05.244.98  +0.00.00.0 429.00
10 Jiří NachlingerJiří Nachlinger
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
04 12 5.22 +0.0 m/s 4.97  +0.75.22  +0.05.13  +0.15.224.79  +0.00.00.0 425.00
11 Miroslav CwiekMiroslav Cwiek
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
03 1 5.22 +0.1 m/s x5.22  +0.1x5.224.93  +0.80.00.0 425.00
12 David SacherDavid Sacher
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 15 5.09 +1.2 m/s 4.91  +0.04.91  +0.34.35  +0.04.915.09  +1.20.00.0 400.00
13 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 25 5.09 +0.0 m/s 4.53  +0.04.60  +0.15.09  +0.05.094.80  +0.70.00.0 400.00
14 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 22 5.07 +0.0 m/s 4.88  +0.24.85  +0.05.07  +0.05.07x0.00.0 396.00
15 David VlášekDavid Vlášek
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 21 5.00 +1.1 m/s x4.98  +0.35.00  +1.15.00x0.00.0 382.00
16 Irko PlašilIrko Plašil
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 23 4.99 +0.6 m/s 4.85  +0.2x4.75  -1.74.854.99  +0.60.00.0 380.00
17 Martin KřížMartin Kříž
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
04 11 4.97 +0.3 m/s 4.97  +0.34.75  +0.04.90  +0.04.974.80  +0.70.00.0 377.00
18 Václav RůžičkaVáclav Růžička
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 24 4.95 +0.1 m/s 4.55  +0.04.59  +0.04.87  +0.04.874.95  +0.10.00.0 373.00
19 Michal SmrčekMichal Smrček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 16 4.88 +0.1 m/s 4.63  +0.04.88  +0.14.53  +0.04.88x0.00.0 360.00
20 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 13 4.71 +0.0 m/s 4.40  +1.34.71  +0.04.56  +0.64.714.64  +0.00.00.0 328.00
21 Matěj KosobudMatěj Kosobud
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 8 4.70 +1.3 m/s 4.70  +1.33.83  +0.04.60  +0.04.704.70  +0.00.00.0 326.00
22 Jaroslav HolubJaroslav Holub
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
03 5 4.66 +0.0 m/s 4.52  +0.04.66  +0.0x4.66x0.00.0 319.00
23 Martin KotrbaMartin Kotrba
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 9 4.65 +0.0 m/s x4.65  +0.04.48  +0.04.654.40  +0.00.00.0 317.00
24 Aleš KellnerAleš Kellner
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 7 4.56 +0.1 m/s 4.00  +1.44.26  +0.04.56  +0.14.56x0.00.0 301.00
25 Jiří HoudekJiří Houdek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 6 4.55 +0.0 m/s 4.22  +0.04.40  +0.14.37  +0.24.404.55  +0.00.00.0 299.00
26 Daniel DoleželDaniel Doležel
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 2 4.26 +0.0 m/s 4.09  +1.13.80  -1.24.26  +0.04.264.15  +0.00.00.0 249.00
27 Aleš TůmaAleš Tůma
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 19 4.14 +0.0 m/s 3.98  +0.24.10  -0.14.14  +0.04.144.08  +0.00.00.0 229.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MatoušekFilip Matoušek
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 11 5.09 +0.5 m/s 4.60  +0.04.94  +0.04.74  +0.64.945.09  +0.50.00.0 400.00
2 Tomáš PajerTomáš Pajer
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
05 15 4.90 +0.0 m/s 4.90  +0.04.60  +0.24.61  +0.34.904.51  +0.00.00.0 363.00
3 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 14 4.85 +0.8 m/s 4.79  +0.04.40  +0.44.85  +0.84.854.72  +0.60.00.0 354.00
4 Filip ŠebekFilip Šebek
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 18 4.85 +1.2 m/s 4.64  +0.04.85  +1.2x4.854.56  +1.40.00.0 354.00
5 Tobias TischlerTobias Tischler
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 21 4.84 +0.0 m/s 4.68  +0.04.62  +0.04.84  +0.04.844.77  +0.00.00.0 352.00
6 Matěj FaltusMatěj Faltus
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 4 4.78 +0.0 m/s 4.73  +0.04.68  -0.24.78  +0.04.78x0.00.0 341.00
7 Jan DvořákJan Dvořák
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 3 4.78 +0.0 m/s 4.78  +0.04.52  +1.84.46  +0.14.784.69  +0.00.00.0 341.00
8 Adam FeikAdam Feik
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 5 4.76 +0.3 m/s 4.59  +0.04.76  +0.34.54  +1.94.764.44  +1.00.00.0 337.00
9 pavel Šenkýřpavel Šenkýř
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
05 19 4.62 +0.0 m/s 4.62  +0.04.22  +0.0x4.62x0.00.0 312.00
10 Martin MíkaMartin Míka
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 13 4.56 +0.0 m/s 4.35  +0.04.46  +1.94.56  +0.04.564.14  +0.00.00.0 301.00
11 Františk S oukupFrantišk S oukup
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 17 4.47 +0.0 m/s 4.47  +0.04.43  +1.54.08  +0.14.47x0.00.0 285.00
12 Adam HorkýAdam Horký
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 6 4.44 +0.0 m/s 4.16  +0.74.44  +0.04.20  +0.04.444.37  +0.00.00.0 280.00
13 Petr JansaPetr Jansa
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 8 4.40 +0.4 m/s 4.07  +1.03.82  +0.34.40  +0.44.403.82  +0.70.00.0 273.00
14 Petr KosíkPetr Kosík
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 10 4.33 +0.0 m/s xx4.33  +0.04.334.26  +0.00.00.0 261.00
15 Ondřej BurešOndřej Bureš
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
05 1 4.32 +0.0 m/s 4.20  +1.04.20  +0.04.12  +0.04.204.32  +0.00.00.0 259.00
16 Jakub ŠoberJakub Šober
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 20 4.28 +0.0 m/s 4.28  +0.04.17  +0.03.84  +0.54.284.03  +0.00.00.0 252.00
17 Zdeněk ŠpačekZdeněk Špaček
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
07 26 4.27 +0.3 m/s 4.07  +0.04.27  +0.3x4.27x0.00.0 250.00
18 Jakub MatuškaJakub Matuška
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 12 4.26 +0.0 m/s 4.26  +0.03.88  +0.14.08  +1.34.264.22  +0.50.00.0 249.00
19 Josef BartošekJosef Bartošek
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 25 4.19 +0.0 m/s 4.19  +0.04.02  +0.5x4.19x0.00.0 237.00
20 Václav KahounVáclav Kahoun
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 9 4.15 +0.4 m/s 4.15  +0.44.04  +1.94.04  -0.24.154.11  +0.00.00.0 230.00
21 Martin PecherMartin Pecher
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
07 16 4.15 +0.6 m/s 4.07  +0.04.15  +0.6x4.153.97  +0.00.00.0 230.00
22 Ondřej WalterOndřej Walter
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 23 4.15 +0.6 m/s 3.58  +0.0x4.00  +0.34.004.15  +0.60.00.0 230.00
23 Jan TurekJan Turek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
07 22 4.15 +0.0 m/s 4.15  +0.03.90  +1.83.98  +0.14.153.81  +0.10.00.0 230.00
24 Matyáš CieslarMatyáš Cieslar
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 2 4.13 +1.1 m/s 3.88  +0.34.13  +1.14.08  +0.24.134.05  +0.00.00.0 227.00
25 Šimon ŠímaŠimon Šíma
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 27 4.13 +0.0 m/s x4.13  +0.03.78  +0.04.133.99  +0.70.00.0 227.00
26 Filip BártaFilip Bárta
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 24 4.10 +0.0 m/s 3.82  +0.03.93  +0.44.10  +0.04.10x0.00.0 222.00
27 Josef JanoušekJosef Janoušek
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 7 3.46 +0.0 m/s 3.43  +0.03.20  +0.53.34  +0.73.433.46  +0.00.00.0 125.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
03 6 4.92 +1.0 m/s 4.92  +1.04.57  +0.74.70  +0.04.924.80  +0.10.00.0 538.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
03 3 4.83 +0.0 m/s 4.83  +0.04.74  +0.04.60  +0.34.834.51  +0.10.00.0 514.00
3 Tereza KlementováTereza Klementová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 9 4.82 +1.3 m/s 4.71  +2.04.82  +1.34.50  +0.04.82x0.00.0 511.00
4 Bára SulanováBára Sulanová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
04 19 4.75 +0.4 m/s 4.52  +0.44.75  +0.44.52  +0.04.754.66  +0.80.00.0 492.00
5 Sandra KrejčováSandra Krejčová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 11 4.63 +1.8 m/s x4.56  +0.24.63  +1.84.634.60  +1.50.00.0 461.00
6 Eliška CinádrováEliška Cinádrová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 26 4.62 +0.0 m/s 4.19  +0.03.73  +0.04.43  +0.04.434.62  +0.00.00.0 459.00
7 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 8 4.59 +1.7 m/s 4.59  +1.74.58  +0.04.49  +0.04.594.44  +1.10.00.0 451.00
8 Markéta ČechováMarkéta Čechová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 2 4.43 +1.4 m/s x4.25  +0.64.43  +1.44.434.32  +0.30.00.0 411.00
9 Eva ŠikováEva Šiková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 20 4.38 +0.2 m/s x4.17  +0.04.38  +0.24.384.22  +1.40.00.0 398.00
10 Pavla HuyenPavla Huyen
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 7 4.37 +0.0 m/s 4.37  +0.04.04  +0.04.08  +0.04.374.10  +0.40.00.0 396.00
11 Barbora CílkováBarbora Cílková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 1 4.36 +0.0 m/s 4.36  +0.03.92  +0.14.23  +0.04.364.25  +0.20.00.0 393.00
12 Diana ZifreinováDiana Zifreinová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
05 22 4.35 +0.0 m/s 3.60  +0.03.98  +0.0x3.984.35  +0.00.00.0 391.00
13 Simona NěmcováSimona Němcová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 27 4.33 +0.0 m/s 4.03  +0.04.30  +0.04.33  +0.04.33x0.00.0 386.00
14 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 14 4.30 +0.0 m/s 4.30  +0.04.24  +0.0x4.304.10  +0.30.00.0 379.00
15 Lucie KřivskáLucie Křivská
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 12 4.29 +0.4 m/s 4.29  +0.4xx4.294.04  +0.60.00.0 376.00
16 Anna KorytarováAnna Korytarová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
05 10 4.24 +0.0 m/s 4.17  +0.44.24  +0.03.73  +0.64.243.88  +2.30.00.0 364.00
17 Daniela HanzlováDaniela Hanzlová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
03 5 4.22 +0.7 m/s 4.22  +0.74.05  +0.53.84  +0.14.223.57  +0.00.00.0 359.00
18 Karolína FilakovskáKarolína Filakovská
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
05 4 4.15 +0.0 m/s 4.05  +0.74.15  +0.04.15  +0.54.15x0.00.0 343.00
19 Denisa LučanováDenisa Lučanová
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 13 4.08 +0.5 m/s 3.93  +0.03.82  +0.13.78  +0.33.934.08  +0.50.00.0 326.00
20 Klára SlabáKlára Slabá
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 17 4.00 +0.2 m/s 4.00  +0.23.98  +0.2x4.003.42  +0.00.00.0 308.00
21 Alice PrůchováAlice Průchová
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 24 3.88 +0.0 m/s 3.88  +0.03.65  +0.03.52  +0.23.883.83  +0.20.00.0 281.00
22 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 21 3.86 +0.5 m/s 3.83  +0.23.85  +0.03.86  +0.53.863.74  +0.60.00.0 276.00
23 Nikola PapežováNikola Papežová
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 15 3.86 +0.1 m/s 3.86  +0.13.68  +0.13.77  +1.43.863.69  +0.00.00.0 276.00
24 Eliška ŽeníškováEliška Ženíšková
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 23 3.79 +0.0 m/s 3.70  +0.0xx3.703.79  +0.00.00.0 261.00
25 Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
05 25 3.78 +0.0 m/s 3.22  +0.03.78  +0.03.70  +0.03.783.55  +0.10.00.0 259.00
26 Andrea SlunečkováAndrea Slunečková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 18 3.75 +0.0 m/s x3.43  +0.03.75  +0.03.75x0.00.0 252.00
27 Natálie PodliskováNatálie Podlisková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
03 16 3.57 +0.0 m/s 3.52  +1.13.57  +0.0x3.572.80  +0.60.00.0 214.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠefránkováEma Šefránková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
06 27 4.54 -3.1 m/s 4.54  -3.1x4.34  -0.84.54x0.00.0 438.00
2 Alena HajnáAlena Hajná
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 9 4.52 -0.3 m/s 3.85  -0.34.33  -0.7x4.334.52  -0.30.00.0 433.00
3 Agáta KúmmelováAgáta Kúmmelová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 14 4.39 -0.3 m/s 4.39  -0.34.24  -0.54.16  +0.04.39x0.00.0 401.00
4 Anežka MacháčkováAnežka Macháčková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 15 4.28 -0.6 m/s 4.20  -0.54.19  -1.64.28  -0.64.284.02  -1.60.00.0 374.00
5 Veronika ŠtefanováVeronika Štefanová
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 22 4.27 +0.3 m/s x4.07  -0.74.27  +0.34.274.03  -0.70.00.0 371.00
6 Aneta FišerováAneta Fišerová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
06 8 4.23 -0.8 m/s 3.86  -1.44.21  -0.93.85  +0.34.214.23  -0.80.00.0 362.00
7 Lucie NošíkováLucie Nošíková
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
05 17 4.15 -1.2 m/s 3.76  -0.54.13  -1.14.10  -1.24.134.15  -1.20.00.0 343.00
8 Natálie KonůpkováNatálie Konůpková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 11 4.13 +0.0 m/s 4.13  +0.03.98  -1.23.96  -0.64.133.69  +0.60.00.0 338.00
9 Ellen PolívkováEllen Polívková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
05 18 4.13 -1.4 m/s 4.13  -1.4xx4.133.93  -1.30.00.0 338.00
10 Linda MarušováLinda Marušová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 16 4.13 -0.5 m/s 4.13  -0.53.03  -2.73.87  +0.44.133.73  -1.50.00.0 338.00
11 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
06 19 4.08 -2.7 m/s 4.03  -0.34.08  -2.74.01  -2.64.084.02  +0.00.00.0 326.00
12 Bára AndruškováBára Andrušková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
06 1 3.97 -0.7 m/s 3.97  -0.73.77  -0.93.86  -0.13.97x0.00.0 301.00
13 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 20 3.91 +0.9 m/s 3.61  -0.53.78  -3.43.37  -0.43.783.91  +0.90.00.0 287.00
14 Lucie ValhováLucie Valhová
Základní škola BorovanyZákladní škola Borovany
06 23 3.90 -2.1 m/s 3.15  -1.13.90  -2.13.22  -0.73.903.74  -0.70.00.0 285.00
15 Anna FicalováAnna Ficalová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 6 3.89 -1.1 m/s 3.61  +0.03.59  +0.13.69  -0.83.693.89  -1.10.00.0 283.00
16 Eva KordíkováEva Kordíková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 26 3.87 -0.7 m/s 3.68  -0.33.87  -0.73.87  -1.53.873.87  -1.50.00.0 279.00
17 Lucie KřížkováLucie Křížková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
05 13 3.87 -0.7 m/s 3.76  -0.63.87  -0.73.49  -1.23.873.72  -0.20.00.0 279.00
18 Vendula BoškováVendula Bošková
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 3 3.86 -0.3 m/s x3.74  -0.73.86  -0.33.863.77  -2.80.00.0 276.00
19 Nela DvořákováNela Dvořáková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
06 4 3.83 -0.7 m/s x3.83  -0.73.51  -1.33.833.58  -0.50.00.0 270.00
20 Lucie BeranováLucie Beranová
ZŠ Sezimovo Ústí Školní náměstí 628ZŠ Sezimovo Ústí Školní nám...
05 2 3.78 -1.7 m/s 3.72  -0.2x3.48  -0.43.723.78  -1.70.00.0 259.00
21 Eliška FicalováEliška Ficalová
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 7 3.76 -1.1 m/s 3.42  -0.63.64  -0.33.76  -1.13.763.20  -0.60.00.0 254.00
22 Aneta EliáškováAneta Eliášková
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 5 3.69 -0.2 m/s 3.69  -0.23.58  -0.53.09  -0.13.693.18  -0.70.00.0 239.00
23 Nela KübelbekováNela Kübelbeková
ZŠ F. L. ČelakovskéhoZŠ F. L. Čelakovského
05 25 3.54 -2.0 m/s 3.40  -0.83.24  -0.63.54  -2.03.543.41  -0.70.00.0 208.00
24 Tereza HudakováTereza Hudaková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
07 10 3.40 -0.2 m/s x3.09  -0.83.36  -0.53.363.40  -0.20.00.0 180.00
25 Bianka VítkováBianka Vítková
ZŠ TGM VimperkZŠ TGM Vimperk
07 24 3.37 -0.9 m/s 3.14  -0.63.36  -2.33.37  -0.93.373.19  +0.30.00.0 174.00
26 Kateřina ŠmahlíkováKateřina Šmahlíková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
05 21 3.24 -0.6 m/s 3.24  -0.63.12  -1.43.17  -0.63.241.86  -0.40.00.0 150.00
27 Magdalena KrejčíMagdalena Krejčí
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 12 3.12 -0.2 m/s xx3.03  -1.43.033.12  -0.20.00.0 128.00
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 21 09.36 08.4209.3609.3109.3608.230.00.0 488.00
2 Vendula KocmichováVendula Kocmichová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 9 09.09 09.0509.0908.6009.0908.320.00.0 470.00
3 Aneta ValentováAneta Valentová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
04 23 08.76 08.7608.5508.1608.76x0.00.0 449.00
4 Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 3 08.43 x08.1208.3508.3508.430.00.0 427.00
5 Barbora LukášováBarbora Lukášová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 13 08.32 08.3207.3807.1108.3205.910.00.0 420.00
6 Josefína OpolzerováJosefína Opolzerová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 14 08.21 08.2107.8007.1808.2106.980.00.0 413.00
7 Anežka BöhmováAnežka Böhmová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 1 08.14 x08.1407.9608.1407.920.00.0 408.00
8 Tereza KlikováTereza Kliková
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 8 08.00 07.9607.9807.8007.9808.000.00.0 399.00
9 Eliška HauserováEliška Hauserová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 7 07.93 06.9407.4907.9307.9306.650.00.0 395.00
10 Kateřina ShonováKateřina Shonová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
04 18 07.75 07.3007.3007.7507.7507.540.00.0 383.00
11 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
04 17 07.67 07.4607.4207.5007.5007.670.00.0 378.00
12 Karolína LoskotováKarolína Loskotová
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 12 07.61 07.6107.0006.6007.6107.490.00.0 374.00
13 Marcela KovářováMarcela Kovářová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
04 10 07.57 06.9906.79x06.9907.570.00.0 372.00
14 Šárka ProcházkováŠárka Procházková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 25 07.40 07.3106.9007.3607.3607.400.00.0 361.00
15 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
04 4 07.32 07.3206.0206.8107.3206.810.00.0 356.00
16 Karolína BurešováKarolína Burešová
ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
03 2 07.24 07.1806.7907.2407.2406.960.00.0 350.00
17 Lucie šmejkalováLucie šmejkalová
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 20 07.23 06.8506.8707.2307.2307.230.00.0 350.00
18 Nela Karolína SojkováNela Karolína Sojková
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 19 07.14 05.9506.9606.7206.9607.140.00.0 344.00
19 Zuzana HanouskováZuzana Hanousková
ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
03 6 07.08 07.0806.8206.5407.0805.230.00.0 340.00
20 Adéla ŠťovíčkováAdéla Šťovíčková
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 22 06.91 06.0406.91x06.9106.290.00.0 329.00
21 Patricie PlecerováPatricie Plecerová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
03 15 06.61 06.0006.5606.6106.6106.540.00.0 310.00
22 Anna HalasováAnna Halasová
ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
04 5 06.60 06.4706.3005.6606.4706.600.00.0 309.00
23 Marcela LípováMarcela Lípová
1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
03 11 06.50 05.3905.8505.9905.9906.500.00.0 303.00
24 Nela ViktorováNela Viktorová
Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
04 24 06.48 06.3906.3206.1406.3906.480.00.0 302.00
25 Simona ŘezankováSimona Řezanková
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 16 05.41 05.41x05.2705.4105.130.00.0 234.00
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek ZíkaRadek Zíka
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 26 13.26 x12.8913.2613.2612.270.00.0 683.00
2 Tadeáš TřískaTadeáš Tříska
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
03 22 11.30 11.3011.1011.2311.3011.140.00.0 564.00
3 Kevin BandyKevin Bandy
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
03 1 11.21 09.8210.4910.5110.5111.210.00.0 559.00
4 František ŠvábirtFrantišek Švábirt
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
03 19 10.62 09.4810.6209.4010.6209.330.00.0 523.00
5 Jakub JanovskýJakub Janovský
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 9 10.43 10.2110.4310.2010.4310.290.00.0 512.00
6 Ondřej DouchaOndřej Doucha
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
03 3 10.40 10.4009.9310.3510.4009.530.00.0 510.00
7 Jiří HoudekJiří Houdek
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
19 8 10.28 10.2010.19x10.2010.280.00.0 502.00
8 Jan NovákJan Novák
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 13 10.23 10.2309.3409.6710.2310.000.00.0 499.00
9 Filip SkalickýFilip Skalický
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
04 17 10.21 10.2110.1609.5810.2110.060.00.0 498.00
10 Samuel RatajSamuel Rataj
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
04 16 10.11 10.1110.0209.8610.1110.000.00.0 492.00
11 Tomáš BočekTomáš Boček
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
03 2 10.11 x10.1109.2410.1109.380.00.0 492.00
12 Tomáš PomazalTomáš Pomazal
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
04 14 09.99 09.5509.8309.9909.9909.330.00.0 485.00
13 Petr SukPetr Suk
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 18 09.97 --09.3709.3709.970.00.0 484.00
14 Jáchym PrůchaJáchym Průcha
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 15 09.88 09.7309.8809.3309.8809.870.00.0 478.00
15 Petr HauserPetr Hauser
ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
04 7 09.82 09.6209.8209.6709.8209.530.00.0 475.00
16 Richard VlachRichard Vlach
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 23 09.82 09.0309.8209.1609.8208.820.00.0 475.00
17 Kamil KlusákKamil Klusák
Základní škola VolaryZákladní škola Volary
03 10 09.78 09.3609.0409.7809.7809.310.00.0 472.00
18 Alexander NedelchevAlexander Nedelchev
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
03 12 09.74 09.7408.4408.8409.7408.640.00.0 470.00
19 Štěpán HachŠtěpán Hach
ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
04 6 09.34 08.8909.0509.3409.3408.930.00.0 446.00
20 Jiří TíkalJiří Tíkal
ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
04 20 09.29 09.2908.7208.6109.2908.240.00.0 443.00
21 Matyáš DurdiakMatyáš Durdiak
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 4 09.18 x09.1808.7409.1808.430.00.0 437.00
22 Adam MikešAdam Mikeš
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
03 11 09.11 09.1108.8308.1709.1108.780.00.0 432.00
23 Stanislav TondlStanislav Tondl
ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
04 21 08.95 08.9508.7308.5608.9507.610.00.0 423.00
24 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
03 5 08.53 08.1207.2807.7408.1208.530.00.0 398.00
25 Tomáš NekovářTomáš Nekovář
Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
04 25 08.38 07.5108.3408.1508.3408.380.00.0 389.00
26 Jan ŽofkaJan Žofka
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
03 24 08.15 07.9408.1507.3008.1506.800.00.0 375.00
Celkem 26 závodníků
(st, 22.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Kevin BandyKevin Bandy 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Ondřej BankOndřej Bank 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Patrik BenešPatrik Beneš 05 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Jiří BenešJiří Beneš 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Vít BeránekVít Beránek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Tomáš BočekTomáš Boček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Jiří BrunaJiří Bruna 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Filip CíchaFilip Cícha 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Miroslav CwiekMiroslav Cwiek 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Jiří DolejšíJiří Dolejší 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Daniel DoleželDaniel Doležel 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Ondřej DouchaOndřej Doucha 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Vít DrachovskýVít Drachovský 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Lukáš DubskýLukáš Dubský 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Matyáš DurdiakMatyáš Durdiak 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Libor FišerLibor Fišer 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Matěj ForejtMatěj Forejt 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Štěpán HachŠtěpán Hach 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Roman HanusRoman Hanus 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Petr HauserPetr Hauser 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Nick HeraNick Hera 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Petr HlízaPetr Hlíza 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Jaroslav HolubJaroslav Holub 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Jiří HoudekJiří Houdek 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Filip HřebejkFilip Hřebejk 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Martin JanMartin Jan 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Jakub JanovskýJakub Janovský 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Filip KalinaFilip Kalina 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Jiří KazarJiří Kazar 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Aleš KellnerAleš Kellner 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Kamil KlusákKamil Klusák 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Tomáš KobernaTomáš Koberna 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Radek KoloušekRadek Koloušek 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Matěj KosobudMatěj Kosobud 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Martin KotrbaMartin Kotrba 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Martin KřížMartin Kříž 04 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Aleš KřížAleš Kříž 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Adam KubátAdam Kubát 05 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
David LangmüllerDavid Langmüller 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Milan LašákMilan Lašák 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Daniel LinhartDaniel Linhart 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
David MerxbauerDavid Merxbauer 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Adam MikešAdam Mikeš 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Tomáš MrázTomáš Mráz 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Jiří NachlingerJiří Nachlinger 04 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Alexander NedelchevAlexander Nedelchev 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Tomáš NekovářTomáš Nekovář 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Jan NovákJan Novák 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Jakub PechaJakub Pecha 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Irko PlašilIrko Plašil 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Lukáš PokornýLukáš Pokorný 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Tomáš PomazalTomáš Pomazal 04 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Jáchym PrůchaJáchym Průcha 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Simon RajkoSimon Rajko 03 Základní škola VolaryZákladní škola Volary
Samuel RatajSamuel Rataj 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Sebastián RománekSebastián Románek 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Václav RůžičkaVáclav Růžička 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
David SacherDavid Sacher 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Jan SedláčekJan Sedláček 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Marek SchwarzMarek Schwarz 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Filip SkalickýFilip Skalický 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Tomáš SmažíkTomáš Smažík 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Michal SmrčekMichal Smrček 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Petr StaněkPetr Staněk 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ... 5:33.00
Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Petr SukPetr Suk 04 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Ondřej SvitákOndřej Sviták 03 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Petr SvobodaPetr Svoboda 04 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Zdeněk ŠantrůčekZdeněk Šantrůček 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Michael ŠimekMichael Šimek 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Filip ŠirokýFilip Široký 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Michael ŠťovíčekMichael Šťovíček 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
František ŠvábirtFrantišek Švábirt 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Jiří TíkalJiří Tíkal 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Michal TomešMichal Tomeš 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Stanislav TondlStanislav Tondl 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Jakub TrinklJakub Trinkl 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Tadeáš TřískaTadeáš Tříska 03 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Aleš TůmaAleš Tůma 03 ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláše z Husi 45ZŠ a MŠ Tábor, nám. Mikuláš...
Lukáš VačkářLukáš Vačkář 04 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Adam VenderAdam Vender 03 ZŠ a MŠ L. Kuby 48ZŠ a MŠ L. Kuby 48
Richard VlachRichard Vlach 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
David VlášekDavid Vlášek 03 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Zdeněk WölflZdeněk Wölfl 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Radek ZíkaRadek Zíka 03 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Jan ŽofkaJan Žofka 03 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Celkem 87 závodníků
(st, 22.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Rostislav BaďuraRostislav Baďura 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Petr BallákPetr Ballák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Filip BártaFilip Bárta 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 07.90
Josef BartošekJosef Bartošek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4.03
Filip BlažekFilip Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Cyril BlažekCyril Blažek 07 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Ondřej BurešOndřej Bureš 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
David CamrdaDavid Camrda 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Matyáš CieslarMatyáš Cieslar 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
Jan DvořákJan Dvořák 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Martin DvořákMartin Dvořák 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
Matěj FaltusMatěj Faltus 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Adam FeikAdam Feik 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Alexandr FerenciAlexandr Ferenci 06 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
Karel GráfKarel Gráf 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Adam HorkýAdam Horký 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Michal HořejšíMichal Hořejší 06 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Kamil ChodlKamil Chodl 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 08.10
Adam ChudlařskýAdam Chudlařský 06 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Josef JanoušekJosef Janoušek 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Petr JansaPetr Jansa 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Lukáš JelínekLukáš Jelínek 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Jiří KadlecJiří Kadlec 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Václav KahounVáclav Kahoun 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Josef KluzákJosef Kluzák 19 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Adam KofroňAdam Kofroň 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Petr KosíkPetr Kosík 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Tomáš KrausTomáš Kraus 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Jan KubešJan Kubeš 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Richard KubíčekRichard Kubíček 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 1.40
Vít KudweisVít Kudweis 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Adam LáchaAdam Lácha 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Jan LorencJan Lorenc 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Mikuláš LudačkaMikuláš Ludačka 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 08.00
Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Filip MatoušekFilip Matoušek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Jakub MatuškaJakub Matuška 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Martin MíkaMartin Míka 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Rostislav MikšlRostislav Mikšl 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Matěj MoravecMatěj Moravec 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Kryštof NovákKryštof Novák 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 08.20
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Ondřej NovýOndřej Nový 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 08.22
Cedric OupohCedric Oupoh 06 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Tomáš PajerTomáš Pajer 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
David PapoušekDavid Papoušek 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Martin PecherMartin Pecher 07 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Milan PenzlstadlerMilan Penzlstadler 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Jakub PfefferleJakub Pfefferle 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
David PísaříkDavid Písařík 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
David PuškaDavid Puška 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Lukáš RácLukáš Rác 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Miroslav RauscherMiroslav Rauscher 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Dominik RybaDominik Ryba 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Františk S oukupFrantišk S oukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
Jakub SemrádJakub Semrád 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
František SoukupFrantišek Soukup 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
Vojtěch SpěváčekVojtěch Spěváček 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
René SteinkeRené Steinke 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Filip StejskalFilip Stejskal 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
David SukDavid Suk 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Filip ŠebekFilip Šebek 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
pavel Šenkýřpavel Šenkýř 05 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
Šimon ŠímaŠimon Šíma 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4.14
Adam ŠkopekAdam Škopek 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 08.80
Matěj ŠmídMatěj Šmíd 05 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Jakub ŠoberJakub Šober 05 ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
Zdeněk ŠpačekZdeněk Špaček 07 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 4.05
Jan ŠustrJan Šustr 07 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Tobias TischlerTobias Tischler 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene... 08.05
Daniel TomanDaniel Toman 05 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 43.26
Šimon TraxlerŠimon Traxler 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018 08.00
Michal TrešlMichal Trešl 06 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Jan TurekJan Turek 07 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Aleš ValentaAleš Valenta 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Jakub VítovecJakub Vítovec 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 39.52
Vojtěch VítovecVojtěch Vítovec 06 ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice 48.82
Tomáš VozábalTomáš Vozábal 05 ZŠ Máj IZŠ Máj I
Šimon VrhelŠimon Vrhel 05 ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
Ondřej WalterOndřej Walter 05 Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
Jan ŽirovnickýJan Žirovnický 05 ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
Celkem 83 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 22.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš JelínekLukáš Jelínek
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 7 72.56 0.0 504.00
2 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 23 60.76 0.0 400.00
3 Dominik RybaDominik Ryba
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
05 17 58.73 0.0 383.00
4 Rostislav BaďuraRostislav Baďura
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 1 58.23 0.0 378.00
5 Daniel TomanDaniel Toman
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
05 25 56.41 0.0 363.00
6 Jakub PfefferleJakub Pfefferle
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
05 16 56.32 0.0 362.00
7 Jan LorencJan Lorenc
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 11 56.29 0.0 362.00
8 Cedric OupohCedric Oupoh
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
06 13 55.34 0.0 353.00
9 David CamrdaDavid Camrda
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
05 4 53.55 0.0 338.00
10 Jakub SemrádJakub Semrád
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 18 51.85 0.0 324.00
11 Petr MarešPetr Mareš
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
05 12 51.74 0.0 323.00
12 Josef KluzákJosef Kluzák
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
19 9 51.62 0.0 322.00
13 Jakub VítovecJakub Vítovec
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 24 48.75 0.0 297.00
14 Milan PenzlstadlerMilan Penzlstadler
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 15 48.57 0.0 296.00
15 Matěj ŠmídMatěj Šmíd
ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
05 19 47.98 0.0 291.00
16 Ondřej WalterOndřej Walter
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 22 47.87 0.0 290.00
17 Petr BallákPetr Ballák
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 2 47.79 0.0 289.00
18 Vojtěch VítovecVojtěch Vítovec
ZŠ Dukelská, StrakoniceZŠ Dukelská, Strakonice
06 26 46.86 0.0 281.00
19 Adam ChudlařskýAdam Chudlařský
ZŠ Tábor, Zborovská 2696ZŠ Tábor, Zborovská 2696
06 6 46.31 0.0 277.00
20 David PapoušekDavid Papoušek
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 14 45.54 0.0 270.00
21 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ J. Hradec II, Jarošovská 746ZŠ J. Hradec II, Jarošovská...
07 3 43.83 0.0 256.00
22 Alexandr FerenciAlexandr Ferenci
ZŠ a MŠ VětřníZŠ a MŠ Větřní
06 5 43.33 0.0 252.00
23 Jiří KadlecJiří Kadlec
ZŠ Prachatice, Národní 1018ZŠ Prachatice, Národní 1018
05 8 43.02 0.0 249.00
24 Michal TrešlMichal Trešl
ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. května 489ZŠ a MŠ Sezimovo Ústí, 9. k...
06 20 41.83 0.0 239.00
25 Tomáš VozábalTomáš Vozábal
ZŠ Máj IZŠ Máj I
05 21 41.38 0.0 236.00
26 Jan KubešJan Kubeš
Základní škola Edvarda Beneše a MŠ PísekZákladní škola Edvarda Bene...
05 10 37.20 0.0 201.00
Celkem 26 závodníků
(st, 22.5.2019 - 14:00) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Adéla AdamcováAdéla Adamcová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
Anežka BöhmováAnežka Böhmová 03 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Karolína BurešováKarolína Burešová 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
Barbora CílkováBarbora Cílková 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Eliška CinádrováEliška Cinádrová 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Kristýna CvachováKristýna Cvachová 04 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
Veronika ČervíkováVeronika Červíková 04 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
Aneta DoležalováAneta Doležalová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
Adéla DrevjákováAdéla Drevjáková 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Andrea ĎurákováAndrea Ďuráková 19 ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446ZŠ Kaplice, Fantova ul. 446
Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
Vanessa DvořákováVanessa Dvořáková 04 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
Karolína FilakovskáKarolína Filakovská 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Anna HalasováAnna Halasová 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
Zuzana HanouskováZuzana Hanousková 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
Daniela HanzlováDaniela Hanzlová 03 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
Kateřina HarazinováKateřina Harazinová 05 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
Eliška HauserováEliška Hauserová 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Monika HavlíkováMonika Havlíková 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
Barbora HesováBarbora Hesová 03 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
Tereza HodinováTereza Hodinová 04 ZŠ Chýnov, okres TáborZŠ Chýnov, okres Tábor
Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko1.Z.Š. T. G. Masaryka Milevsko
Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Pavla HuyenPavla Huyen 04 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Eliška KaiseršotováEliška Kaiseršotová 04 ZŠ a MŠ Nová BystřiceZŠ a MŠ Nová Bystřice
Tereza KlementováTereza Klementová 03 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice
Linda KlikováLinda Kliková 03 ZŠ a MŠ Nerudova, Č.BudějoviceZŠ a MŠ Nerudova, Č.Budějovice
Tereza KlikováTereza Kliková 04 ZŠ Zborovská TáborZŠ Zborovská Tábor
Anna KlineckáAnna Klinecká 04 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732
Sára KopencováSára Kopencová 05 Základní škola a Gymnázium VodňanyZákladní škola a Gymnázium ...
Anna KorytarováAnna Korytarová 05 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice