Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký kraj, Kategorie III a IV

Turnov (21. 5. 2019)

skok daleký - Žáci

(út, 21.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 20 6.02 0.0 591.00
2 Roman PrincRoman Princ
ArbesovaArbesova
04 17 5.60 0.0 502.00
3 Matěj DrbohlavMatěj Drbohlav
ArbesovaArbesova
03 4 5.48 0.0 477.00
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
04 9 5.21 0.0 423.00
5 Jonáš TurekJonáš Turek
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 23 5.05 0.0 392.00
6 Štěpán ErbanŠtěpán Erban
ZŠ Rokytnice nad JizerouZŠ Rokytnice nad Jizerou
03 6 4.98 0.0 378.00
7= Daniel JanduraDaniel Jandura
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
03 11 4.96 0.0 375.00
7= Ondřej StehlíkOndřej Stehlík
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
03 19 4.96 0.0 375.00
9 Pavel ErbenPavel Erben
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
03 7 4.91 0.0 365.00
10 David ČermákDavid Čermák
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
04 3 4.88 0.0 360.00
11= Ondřej TulkaOndřej Tulka
ZŠ Rokytnice nad JizerouZŠ Rokytnice nad Jizerou
04 22 4.80 0.0 345.00
11= Vojtěch VávraVojtěch Vávra
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
04 24 4.80 0.0 345.00
13 Josef Matěj DušákJosef Matěj Dušák
Základní škola Český DubZákladní škola Český Dub
03 5 4.78 0.0 341.00
14 Adam BartošAdam Bartoš
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1 4.77 0.0 339.00
15 Petr GajarskýPetr Gajarský
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
03 8 4.76 0.0 337.00
16 Leoš LinkaLeoš Linka
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
04 14 4.75 0.0 335.00
17 Jakub ŠimáčekJakub Šimáček
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
04 21 4.72 0.0 330.00
18 Jan KalusJan Kalus
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 12 4.53 0.0 295.00
19 Tadeáš HrdličkaTadeáš Hrdlička
ArbesovaArbesova
04 10 4.51 0.0 292.00
20 Nikolas KrálNikolas Král
ZŠ a MŠ Stráž pod RalskemZŠ a MŠ Stráž pod Ralskem
03 13 4.49 0.0 288.00
21 Jan PaučekJan Pauček
ZŠ a MŠ StudenecZŠ a MŠ Studenec
03 16 4.45 0.0 281.00
22 Martin PalmeMartin Palme
ZŠ Rokytnice nad JizerouZŠ Rokytnice nad Jizerou
04 15 4.17 0.0 234.00
23 Adam PůtaAdam Půta
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 18 3.71 0.0 161.00
MS Tomáš CvrčekTomáš Cvrček
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 2 4.30 0.0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 21.5.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikolas ČurdaNikolas Čurda
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 4 4.93 0.0 369.00
2 Pavel WronaPavel Wrona
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
05 24 4.92 0.0 367.00
3 Petr MalýPetr Malý
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 12 4.86 0.0 356.00
4 Kryštof HoralKryštof Horal
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 7 4.80 0.0 345.00
5 Daniel HavlíkDaniel Havlík
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 6 4.77 0.0 339.00
6 Petr LiksomrPetr Liksomr
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
06 9 4.76 0.0 337.00
7 Jozef TulejJozef Tulej
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
05 22 4.59 0.0 306.00
8= Adam HauzrAdam Hauzr
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
05 5 4.54 0.0 297.00
8= Jakub ŠkaloudJakub Škaloud
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 21 4.54 0.0 297.00
10 Jakub RichterJakub Richter
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 17 4.53 0.0 295.00
11 David MánekDavid Mánek
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
07 13 4.35 0.0 264.00
12 Adam BratršovskýAdam Bratršovský
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 2 4.32 0.0 259.00
13 Sebastian StamidisSebastian Stamidis
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
05 19 4.25 0.0 247.00
14 Sebastián MarekSebastián Marek
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 15 4.24 0.0 245.00
15 Jonáš SamekJonáš Samek
ZŠ Česká Lípa, 28. října 2733, p.o.ZŠ Česká Lípa, 28. října 27...
07 18 4.23 0.0 244.00
16 Vojtěch MarekVojtěch Marek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 14 4.10 0.0 222.00
17= Jan LöfflerJan Löffler
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 10 4.09 0.0 220.00
17= Jan ZajícJan Zajíc
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 25 4.09 0.0 220.00
19= Ondřej VeličkaOndřej Velička
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 23 3.97 0.0 201.00
19= Barnabáš BártaBarnabáš Bárta
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 1 3.97 0.0 201.00
21 Matěj KožnarMatěj Kožnar
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 8 3.95 0.0 198.00
22 Antonín BuchtaAntonín Buchta
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
06 3 3.91 0.0 191.00
23 Antonín MalýAntonín Malý
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 11 3.79 0.0 173.00
24 Matouš SvobodaMatouš Svoboda
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 20 3.71 0.0 161.00
MS Adam PůtaAdam Půta
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 16 3.85 0.0
Celkem 25 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 12:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= Nela VaníčkováNela Vaníčková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 17 4.76 0.0 495.00
1= Eliška LatislavováEliška Latislavová
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
04 7 4.76 0.0 495.00
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 3 4.72 0.0 485.00
4 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
ZŠ Česká, LiberecZŠ Česká, Liberec
04 20 4.71 0.0 482.00
5= Johanka NovotnáJohanka Novotná
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
05 12 4.46 0.0 418.00
5= Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 13 4.46 0.0 418.00
7 Anna StejskalováAnna Stejskalová
ZŠ Česká, LiberecZŠ Česká, Liberec
04 16 4.39 0.0 401.00
8= Nicola JarošováNicola Jarošová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 5 4.32 0.0 384.00
8= Barbora MařasováBarbora Mařasová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 9 4.32 0.0 384.00
10 Adéla MislerováAdéla Mislerová
ZŠ a ZUŠ JabloňovaZŠ a ZUŠ Jabloňova
04 11 4.17 0.0 347.00
11 KRISTÝNA RAŠOVÁKRISTÝNA RAŠOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
04 14 4.16 0.0 345.00
12 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 6 4.12 0.0 336.00
13 Laďka MatoušováLaďka Matoušová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
04 10 4.07 0.0 324.00
14 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 4 4.06 0.0 322.00
15 Pavla MánkováPavla Mánková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
04 8 4.03 0.0 315.00
16 ADÉLA DVOŘÁKOVÁADÉLA DVOŘÁKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
04 2 3.97 0.0 301.00
17 Kristýna SolfronkováKristýna Solfronková
skola@zsmozartova.czskola@zsmozartova.cz
03 15 3.89 0.0 283.00
18 Jolana VašákováJolana Vašáková
ZŠ Česká, LiberecZŠ Česká, Liberec
04 18 3.51 0.0 202.00
19 Denisa BulůškováDenisa Bulůšková
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 1 3.39 0.0 178.00
20 ANNA VOLENCOVÁANNA VOLENCOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
03 19 3.11 0.0 126.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 21.5.2019 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka SeifertováAnežka Seifertová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 19 4.39 0.0 401.00
2 Tereza KrykorkováTereza Krykorková
ArbesovaArbesova
06 8 4.37 0.0 396.00
3 Karolína LatislavováKarolína Latislavová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 10 4.32 0.0 384.00
4 Veronika MarkováVeronika Marková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 15 4.30 0.0 379.00
5 Sabina ScholzováSabina Scholzová
ArbesovaArbesova
06 20 4.27 0.0 371.00
6 Sára BokováSára Boková
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 1 4.19 0.0 352.00
7 Linda BuštováLinda Buštová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
05 3 4.16 0.0 345.00
8= Tereza LevinskáTereza Levinská
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
07 11 4.10 0.0 331.00
8= Martina DevátáMartina Devátá
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
07 4 4.10 0.0 331.00
10 Daniela ŠvarbováDaniela Švarbová
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 26 4.06 0.0 322.00
11 Anna SvobodováAnna Svobodová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 21 4.00 0.0 308.00
12 MARKÉTA ŠMATLÁKOVÁMARKÉTA ŠMATLÁKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 24 3.99 0.0 306.00
13= NICOL MACHÁČKOVÁNICOL MACHÁČKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
06 14 3.90 0.0 285.00
13= Viktorie BřeznováViktorie Březnová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
07 2 3.90 0.0 285.00
15 Kateřina UbryKateřina Ubry
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
06 27 3.77 0.0 257.00
16 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová
ZŠ Jilemnice, Komenského 288ZŠ Jilemnice, Komenského 288
06 7 3.74 0.0 250.00
17 Anežka KubánkováAnežka Kubánková
ZŠ TGM Lomnice n. P.ZŠ TGM Lomnice n. P.
05 9 3.71 0.0 244.00
18= ADÉLA ZNAMENÁČKOVÁADÉLA ZNAMENÁČKOVÁ
ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa
05 29 3.70 0.0 242.00
18= Magdalena LotováMagdalena Lotová
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
05 13 3.70 0.0 242.00
20= Barbora ŠtemberováBarbora Štemberová
ArbesovaArbesova
06 25 3.69 0.0 239.00
20= Nela ChristovaNela Christova
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
06 6 3.69 0.0 239.00
22 Lucie LiškováLucie Lišková
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
07 12 3.65 0.0 231.00
23 Daniela PavlůDaniela Pavlů
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
06 17 3.62 0.0 225.00
24 Michaela VaškovskáMichaela Vaškovská
ZŠ JeštědskáZŠ Ještědská
06 28 3.60 0.0 220.00
25 Andrea HorníkováAndrea Horníková
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
06 5 3.58 0.0 216.00
26 Tereza SzücsováTereza Szücsová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 22 3.53 0.0 206.00
27 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová
ZŠ 28. října 18, TurnovZŠ 28. října 18, Turnov
05 16 3.41 0.0 182.00
MS Simona ŠilhánováSimona Šilhánová
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
05 23 4.29 0.0
MS Jana PechatáJana Pechatá
ZŠ Pasířská JablonecZŠ Pasířská Jablonec
06 18 3.65 0.0
Celkem 29 závodníků