výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A

Praha - Kotlářka (17. 6. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 20.60 24.00
2 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.28 21.00
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 DNS
MS Štěpán VotavaŠtěpán Votava 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 27.45
Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 21.29 23.00
2 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 24.57 16.00
3 Matěj KanclířMatěj Kanclíř 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 25.40 15.00
4 Matěj KrautMatěj Kraut 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 28.02 12.00
5 Filip PojslFilip Pojsl 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 30.01 11.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.36 22.00
2 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.38 20.00
3 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 22.48 19.00
4 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 22.52 18.00
Vojtěch ČervenýVojtěch Červený 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 23.84 17.00
2 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 26.55 14.00
3 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 27.01 13.00
MS Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 20.60 24.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 21.29 23.00
3 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.36 22.00
4 Matěj ZikmundMatěj Zikmund 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 22.28 21.00
5 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 2 22.38 20.00
6 Jakub ReicheltJakub Reichelt 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 22.48 19.00
7 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 5 22.52 18.00
8 Filip NovákFilip Novák 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 23.84 17.00
9 Daniel HošekDaniel Hošek 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.14
10 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 24.57 16.00
11 Matěj KanclířMatěj Kanclíř 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 25.40 15.00
12 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 3 26.55 14.00
13 Adam TašekAdam Tašek 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 27.01 13.00
14 Štěpán VotavaŠtěpán Votava 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 27.45
15 Matěj KrautMatěj Kraut 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 28.02 12.00
16 Filip PojslFilip Pojsl 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 30.01 11.00
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 DNS
Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Vojtěch ČervenýVojtěch Červený 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 20.65 24.00
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 21.33 23.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 21.65 22.00
4 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 23.23 17.00
5 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.34 15.00
6 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.56 14.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.30 16.00
2 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.69 6.00
3 Kateřina StránskáKateřina Stránská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 29.59 2.00
Alice VokrouhlíkováAlice Vokrouhlíková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 21.80 21.00
2 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.70 11.00
3 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 24.36 7.00
4 Andrea HamplováAndrea Hamplová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 25.56 5.00
5 Sofie AdamičkováSofie Adamičková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 27.25 4.00
Ráchel ŠtorkováRáchel Štorková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 22.96 19.00
2 Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 23.99 10.00
3 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.11 9.00
4 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 24.25 8.00
Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.84 20.00
2 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 22.99 18.00
3 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.58 13.00
4 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 23.68 12.00
5 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 27.70 3.00
Adéla ŠimíčkováAdéla Šimíčková 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.97
MS Sandra MockováSandra Mocková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.12
MS Sofie HrubešováSofie Hrubešová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 24.86
Tereza HasováTereza Hasová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 20.65 24.00
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 21.33 23.00
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 21.65 22.00
4 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 21.80 21.00
5 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.84 20.00
6 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 22.96 19.00
7 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 22.99 18.00
8 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 23.23 17.00
9 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.30 16.00
10 Kateřina LánskáKateřina Lánská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 23.34 15.00
11 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 23.56 14.00
12 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.58 13.00
13 Alžběta PrahlováAlžběta Prahlová 07 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 6 23.68 12.00
14 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.70 11.00
15 Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 23.97
16 Eliška HrbkováEliška Hrbková 06 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 23.99 10.00
17 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 4 24.11 9.00
18 Sandra MockováSandra Mocková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 24.12
19 Julie PolákováJulie Poláková 06 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 24.25 8.00
20 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 24.36 7.00
21 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 24.69 6.00
22 Sofie HrubešováSofie Hrubešová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 24.86
23 Andrea HamplováAndrea Hamplová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 25.56 5.00
24 Sofie AdamičkováSofie Adamičková 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 27.25 4.00
25 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady BTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 27.70 3.00
26 Kateřina StránskáKateřina Stránská 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 29.59 2.00
Alice VokrouhlíkováAlice Vokrouhlíková 07 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Ráchel ŠtorkováRáchel Štorková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady ATJ Sokol Praha Královské Vi... 1 DNS
Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Adéla ŠimíčkováAdéla Šimíčková 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Tereza HasováTereza Hasová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 DNS