výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (14. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 5 3.99 0.0 11.00
2 Adam SehnalAdam Sehnal
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 6 3.91 0.0 9.00
3 5 Adam KheilAdam Kheil
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 3 3.82 0.0 8.00
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 7 3.76 0.0 7.00
5 1 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 17 3.76 0.0 6.00
6 Jakub TopolJakub Topol
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 8 3.54 0.0 5.00
7 Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 15 3.43 0.0 4.00
8 František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 13 3.39 0.0 3.00
9 Jan ŽákJan Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 10 3.34 0.0 2.00
10 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 14 3.31 0.0 1.00
11 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 9 3.30 0.0
12 5 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 11 3.22 0.0
13 3 Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 16 3.08 0.0
14 Albert BogušovskýAlbert Bogušovský
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 1 2.81 0.0
15 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 12 2.79 0.0
Filip KolaříkFilip Kolařík
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 4 DNS 0.0
Richard HanuškaRichard Hanuška
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 2 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 12 3.99 0.0 11.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 6 3.74 0.0 9.00
3 Juliana FrimlováJuliana Frimlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 14 3.73 0.0 8.00
4 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 8 3.63 0.0 7.00
5 Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov BTělocvičná jednota Sokol I....
07 9 3.52 0.0 6.00
6 5 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 15 3.50 0.0 5.00
7 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 7 3.33 0.0 4.00
8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 4 3.32 0.0 3.00
9 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3 3.31 0.0 2.00
10 3 Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 11 3.24 0.0 1.00
11 3 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 13 3.23 0.0
12 Berta KrejbichováBerta Krejbichová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 5 3.13 0.0
13 Lenka BulínováLenka Bulínová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 2 3.09 0.0
14 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 10 2.89 0.0
Klára BenešováKlára Benešová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 1 DNS 0.0
MS Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 16 4.43 0.0
Celkem 16 závodníků