výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.61 11.00
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.91 9.00
3 3 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 08.92 8.00
4 1 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.22 5.00
5 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.25 4.00
6 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.56
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 09.37 2.00
2 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 09.61
3 1 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.86
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.94
5 Marek VojíkMarek Vojík 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 10.70
Adam GoldaAdam Golda 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 DNS
Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:05) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 08.93 7.00
2 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.11 6.00
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.28 3.00
4 6 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 09.49 1.00
5 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.77
6 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 09.92
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.61 11.00
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.91 9.00
3 3 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 08.92 8.00
4 6 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 08.93 7.00
5 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.11 6.00
6 1 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.22 5.00
7 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.25 4.00
8 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.28 3.00
9 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 09.37 2.00
10 6 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 09.49 1.00
11 Lukáš HolinkaLukáš Holinka 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 09.56
12 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 09.61
13 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.77
14 1 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.86
15 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 09.92
16 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.94
17 Marek VojíkMarek Vojík 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 10.70
Adam GoldaAdam Golda 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 DNS
Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 09.02 8.00
2 2 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.27 6.00
3 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.36 4.00
4 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 09.42 2.50
5 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 09.43 1.00
6 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 09.44
Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 DNS
Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov BTělocvičná jednota Sokol I.... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Vítr: +4.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.00 9.00
2 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 09.07 7.00
3 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 09.42 2.50
4 2 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 09.62
5 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 09.71
6 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.73
7 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.75
8 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:10) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.99 11.00
2 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 09.30 5.00
3 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 09.61
4 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.85
5 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 8 10.33
6 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.65
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 08.99 11.00
2 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.00 9.00
3 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 09.02 8.00
4 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 09.07 7.00
5 2 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.27 6.00
6 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 09.30 5.00
7 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.36 4.00
8 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 09.42 2.50
8 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 09.42 2.50
10 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 09.43 1.00
11 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 09.44
12 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 09.61
13 2 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 09.62
14 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 09.71
15 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.73
16 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.75
17 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.79
18 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.85
19 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 8 10.33
20 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.65
Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 DNS
Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov BTělocvičná jednota Sokol I.... 4 DNS
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DNS