výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (14. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 10.78 11.00
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.60 9.00
3 1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 12.14 7.00
4 5 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.20 6.00
5 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.24 5.00
6 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 12.54 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 12.10 8.00
2 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.53 4.00
3 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.12
4 5 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 13.26
5 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 15.42
Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 12.66 2.00
2 3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 12.71 1.00
3 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 14.69
4 Albert BogušovskýAlbert Bogušovský 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 14.76
5 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 15.35
MS Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.35
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 10.78 11.00
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.60 9.00
3 Adam SehnalAdam Sehnal 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 7 12.10 8.00
4 1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 12.14 7.00
5 5 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.20 6.00
6 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.24 5.00
7 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.35
8 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.53 4.00
9 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 12.54 3.00
10 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 12.66 2.00
11 3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 12.71 1.00
12 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.12
13 5 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 13.26
14 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 14.69
15 Albert BogušovskýAlbert Bogušovský 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 14.76
16 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 15.35
17 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 15.42
Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 11.35 11.00
2 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 11.41 9.00
3 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 11.79 8.00
4 3 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.87 7.00
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 12.15 6.00
MS Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BulínováLenka Bulínová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 12.19 5.00
2 5 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.80 3.00
3 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.52 1.00
4 3 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 13.79
5 Berta KrejbichováBerta Krejbichová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 16.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov BTělocvičná jednota Sokol I.... 6 12.50 4.00
2 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.92 2.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 13.80
4 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 14.24
Klára BenešováKlára Benešová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 10.37
2 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 11.35 11.00
3 Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 11.41 9.00
4 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 11.79 8.00
5 3 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 11.87 7.00
6 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 12.15 6.00
7 Lenka BulínováLenka Bulínová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 12.19 5.00
8 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov BTělocvičná jednota Sokol I.... 6 12.50 4.00
9 5 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.80 3.00
10 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.92 2.00
11 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.52 1.00
12 3 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 13.79
13 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 13.80
14 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 14.24
15 Berta KrejbichováBerta Krejbichová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 16.78
Klára BenešováKlára Benešová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 DNS