II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Praha - Stromovka (14. 5. 2019)60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | 10.78 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj PekárekMatěj Pekárek | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 11.60 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 1 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 12.14 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 2 | 12.20 | 6.00 | ||||||||||||
5 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 12.24 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 12.54 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SehnalAdam Sehnal | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 7 | 12.10 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Daniel NovákDaniel Novák | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 12.53 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Theodor KrausTheodor Kraus | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 13.12 | ||||||||||||||
4 | 5 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 13.26 | |||||||||||||
5 | Jan ŽákJan Žák | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | 15.42 | ||||||||||||||
Richard HanuškaRichard Hanuška | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ZbrojTobias Zbroj | 07 | SK Jeseniova B | 7 | 12.66 | 2.00 | |||||||||||||
2 | 3 | Josef KolářJosef Kolář | 06 | SK Jeseniova B | 3 | 12.71 | 1.00 | ||||||||||||
3 | Daniel AjibDaniel Ajib | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 14.69 | ||||||||||||||
4 | Albert BogušovskýAlbert Bogušovský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 14.76 | ||||||||||||||
5 | Filip KolaříkFilip Kolařík | 07 | SK Jeseniova C | 6 | 15.35 | ||||||||||||||
MS | Marek NovotnýMarek Novotný | 06 | SK Jeseniova A | 2 | 12.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | 10.78 | 11.00 | |||
2 | Matěj PekárekMatěj Pekárek | 06 | SK Jeseniova A | 4 | 11.60 | 9.00 | |||
3 | Adam SehnalAdam Sehnal | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 7 | 12.10 | 8.00 | |||
4 | 1 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 12.14 | 7.00 | ||
5 | 5 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova A | 2 | 12.20 | 6.00 | ||
6 | František PečenýFrantišek Pečený | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 12.24 | 5.00 | |||
7 | Marek NovotnýMarek Novotný | 06 | SK Jeseniova A | 2 | 12.35 | ||||
8 | Daniel NovákDaniel Novák | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 12.53 | 4.00 | |||
9 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova A | 6 | 12.54 | 3.00 | |||
10 | Tobias ZbrojTobias Zbroj | 07 | SK Jeseniova B | 7 | 12.66 | 2.00 | |||
11 | 3 | Josef KolářJosef Kolář | 06 | SK Jeseniova B | 3 | 12.71 | 1.00 | ||
12 | Theodor KrausTheodor Kraus | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 13.12 | ||||
13 | 5 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 13.26 | |||
14 | Daniel AjibDaniel Ajib | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 14.69 | ||||
15 | Albert BogušovskýAlbert Bogušovský | 07 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 14.76 | ||||
16 | Filip KolaříkFilip Kolařík | 07 | SK Jeseniova C | 6 | 15.35 | ||||
17 | Jan ŽákJan Žák | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | 15.42 | ||||
Richard HanuškaRichard Hanuška | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 14.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 11.35 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 11.41 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tereza MíčkováTereza Míčková | 07 | SK Jeseniova A | 7 | 11.79 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 3 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 11.87 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 12.15 | 6.00 | |||||||||||||
MS | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 4 | 10.37 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BulínováLenka Bulínová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 12.19 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 5 | Gabriela KrbcováGabriela Krbcová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 12.80 | 3.00 | ||||||||||||
3 | Karolína ChadimováKarolína Chadimová | 07 | SK Jeseniova C | 5 | 13.52 | 1.00 | |||||||||||||
4 | 3 | Kateřina KrauzováKateřina Krauzová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | 13.79 | |||||||||||||
5 | Berta KrejbichováBerta Krejbichová | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 16.78 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | 12.50 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Sára ŠtěpánováSára Štěpánová | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 12.92 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Gabriela NovotnáGabriela Novotná | 06 | SK Jeseniova B | 5 | 13.80 | ||||||||||||||
4 | Sára PerlíkováSára Perlíková | 07 | SK Jeseniova A | 3 | 14.24 | ||||||||||||||
Klára BenešováKlára Benešová | 07 | SK Jeseniova A | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 4 | 10.37 | ||||
2 | Josefína FymanováJosefína Fymanová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 11.35 | 11.00 | |||
3 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 11.41 | 9.00 | |||
4 | Tereza MíčkováTereza Míčková | 07 | SK Jeseniova A | 7 | 11.79 | 8.00 | |||
5 | 3 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 11.87 | 7.00 | ||
6 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 12.15 | 6.00 | |||
7 | Lenka BulínováLenka Bulínová | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 12.19 | 5.00 | |||
8 | Hana PříklenkováHana Příklenková | 07 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | 12.50 | 4.00 | |||
9 | 5 | Gabriela KrbcováGabriela Krbcová | 07 | ATLETIK RUDNÁ | 2 | 12.80 | 3.00 | ||
10 | Sára ŠtěpánováSára Štěpánová | 07 | SK Jeseniova B | 2 | 12.92 | 2.00 | |||
11 | Karolína ChadimováKarolína Chadimová | 07 | SK Jeseniova C | 5 | 13.52 | 1.00 | |||
12 | 3 | Kateřina KrauzováKateřina Krauzová | 08 | ATLETIK RUDNÁ | 6 | 13.79 | |||
13 | Gabriela NovotnáGabriela Novotná | 06 | SK Jeseniova B | 5 | 13.80 | ||||
14 | Sára PerlíkováSára Perlíková | 07 | SK Jeseniova A | 3 | 14.24 | ||||
15 | Berta KrejbichováBerta Krejbichová | 07 | SK Jeseniova B | 3 | 16.78 | ||||
Klára BenešováKlára Benešová | 07 | SK Jeseniova A | 4 | DNS |