výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (14. 5. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 16:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 19.10 11.00
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.10 9.00
3 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.38 8.00
4 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 23.09 3.00
5 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 23.11 2.00
6 2 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 24.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 16:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.22 7.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 22.51 6.00
3 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 23.72
4 2 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 24.08
5 4 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.70
6 Adam MilitkýAdam Militký 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 25.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 16:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 23.36 1.00
2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.15
3 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.19
4 6 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.44
5 Jakub BraunJakub Braun 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 26.46
Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 16:55) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 22.60 5.00
2 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 22.73 4.00
Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DNS
MS Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 22.98
MS Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 25.52
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 19.10 11.00
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.10 9.00
3 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.38 8.00
4 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.22 7.00
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 6 22.51 6.00
6 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 22.60 5.00
7 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 22.73 4.00
8 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 22.98
9 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 23.09 3.00
10 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 23.11 2.00
11 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 23.36 1.00
12 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 23.72
13 2 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 24.08
14 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 24.15
15 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.19
16 6 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.44
17 4 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.70
18 2 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 24.98
19 Adam MilitkýAdam Militký 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 25.21
20 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 25.52
21 Jakub BraunJakub Braun 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 26.46
Matyáš ČermákMatyáš Čermák 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 19.16 11.00
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 3 20.59 8.00
3 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 20.74 7.00
4 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 21.60 6.00
5 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 23.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 22.29 4.00
2 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.86
3 Johana LickováJohana Licková 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 23.99
4 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.16
5 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 24.74
6 4 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 24.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 20.46 9.00
2 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.58
3 Anna NedvědováAnna Nedvědová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 24.11
4 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 24.26
5 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 25.20
6 4 Julie ŠimkováJulie Šimková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 25.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 23.05 2.00
2 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.60
3 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 25.06
4 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 26.46
5 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 26.72
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 18:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 21.69 5.00
2 3 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 22.54 3.00
3 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 23.13 1.00
4 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 23.49
5 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 25.12
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 19.16 11.00
2 1 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 20.46 9.00
3 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 3 20.59 8.00
4 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 20.74 7.00
5 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 21.60 6.00
6 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 21.69 5.00
7 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 22.29 4.00
8 3 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 22.54 3.00
9 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 23.05 2.00
10 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 23.13 1.00
11 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 23.49
12 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.58
13 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.60
14 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 23.85
15 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.86
16 Johana LickováJohana Licková 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 23.99
17 Anna NedvědováAnna Nedvědová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 24.11
18 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 24.16
19 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 24.26
20 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 24.74
21 4 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 24.84
22 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 25.06
23 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 25.12
24 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 25.20
25 4 Julie ŠimkováJulie Šimková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 25.86
26 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 26.46
27 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 26.72