výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (29. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.29
2= Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.99
2= Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 08.99
4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.07
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 09.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.96
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.50
3 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.55
4 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.98
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.89
2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.03
3 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.11
4 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.23
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.12
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.35
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.54
4 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.52
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.35
2 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.55
3 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 09.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.29
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.96
3 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.99
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 08.99
5 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.07
6 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.12
7 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 09.18
8 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.35
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.35
10 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.50
11 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.54
12 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.55
12 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.55
14 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 09.81
15 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.89
16 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.98
17 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.03
18 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.11
19 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.23
20 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.52
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.57
2 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.96
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.00
4 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.22
5 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.34
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.38
3 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.42
4 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.58
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.21
2 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.61
3 Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.70
4 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.84
Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.32
2 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.68
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.79
4 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.73
2 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.79
3 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.83
4 Natalie SchönNatalie Schön 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 10.21
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.87
2 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.92
3 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.57
2 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.96
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.00
4 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.21
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.22
6 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.32
7 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.34
8 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.38
9 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.42
10 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.58
11 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.60
12 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.61
13 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.67
14 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.68
15 Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.70
16 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.73
17 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.79
17 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.79
19 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.83
20 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.84
21 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.87
22 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.92
23 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.99
24 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.15
25 Natalie SchönNatalie Schön 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 10.21
Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.64
2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 22.95
3 Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 25.80
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.53
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.32
3 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 24.20
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 22.82
2 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 23.23
3 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.52
4 Adam ŠtronerAdam Štroner 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.51
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.40
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 23.51
3 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.92
4 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 1 25.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SaidlFrantišek Saidl 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 22.85
2 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.59
MS 656 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.08
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 656 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.08
2 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.40
3 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.53
4 Matěj ŘežábMatěj Řežáb 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.64
5 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 22.82
6 František SaidlFrantišek Saidl 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 22.85
7 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 22.95
8 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 23.23
9 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.32
10 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 23.51
11 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.52
12 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 23.59
13 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.92
14 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 24.20
15 Adam ŠtronerAdam Štroner 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 24.51
16 Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 25.80
17 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 1 25.99

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 23.87
2 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 24.35
3 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 25.47
4 Leona VaňkováLeona Vaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 25.82
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 23.74
2 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.94
3 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 25.62
4 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 25.71
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 22.73
2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.74
3 Anežka RežnáAnežka Režná 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 24.79
4 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 30.26
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.98
2 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 23.12
3 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 23.35
4 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 24.56
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 22.05
2 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 24.95
3 Lucie VondřichováLucie Vondřichová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 25.08
4 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 25.57
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.94
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 23.74
3 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.08
4 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 25.02
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (st, 29.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 23.29
2 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.83
3 Aneta VachtlováAneta Vachtlová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 29.72
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 22.05
2 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 22.73
3 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.74
4 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.94
5 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.98
6 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 23.12
7 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 23.29
8 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 23.35
9 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 23.74
9 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 23.74
11 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.83
12 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 23.87
13 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 23.94
14 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.08
15 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 24.35
16 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 24.56
17 Anežka RežnáAnežka Režná 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 24.79
18 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 24.95
19 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 25.02
20 Lucie VondřichováLucie Vondřichová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 25.08
21 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 25.47
22 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 25.57
23 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 25.62
24 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 25.71
25 Leona VaňkováLeona Vaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 25.82
26 Aneta VachtlováAneta Vachtlová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 29.72
27 Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 30.26

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 422 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:52.42
2 586 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.96
3 606 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:55.08
4 578 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.56
5 624 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:58.32
6 647 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3:04.06
7 635 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3:04.42
8 632 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:04.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 587 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:00.77
2 427 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3:02.83
3 580 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.92
4 420 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:18.23
5 651 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3:19.77
MS 656 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:35.80
588 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 656 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:35.80
2 422 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:52.42
3 586 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.96
4 606 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:55.08
5 578 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.56
6 624 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:58.32
7 587 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:00.77
8 427 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3:02.83
9 647 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3:04.06
10 635 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3:04.42
11 632 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:04.80
12 580 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.92
13 420 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:18.23
14 651 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3:19.77
588 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 586 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 2:51.49
2 624 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:52.18
3 632 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:55.64
4 578 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 2:59.13
5 422 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:59.36
6 606 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:03.35
7 635 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:10.68
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 588 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:02.87
2 580 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 3:10.10
3 651 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:10.84
4 427 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 3:11.13
5 647 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 3:16.73
6 420 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 3:20.18
7 587 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:32.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 586 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 2:51.49
2 624 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:52.18
3 632 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:55.64
4 578 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 2:59.13
5 422 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:59.36
6 588 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:02.87
7 606 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:03.35
8 580 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 3:10.10
9 635 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:10.68
10 651 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:10.84
11 427 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 3:11.13
12 647 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 3:16.73
13 420 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 3:20.18
14 587 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:32.21

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.41
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 10.79
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 11.51
4 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 12.33
5 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.97
2 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.80
3 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.06
4 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.65
5 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 13.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.78
2 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 11.79
3 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.35
4 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 15.64
Jakub ŽabžaJakub Žabža 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.41
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 10.79
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.97
4 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 11.51
5 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.78
6 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 11.79
7 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.80
8 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 12.33
9 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.35
10 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.96
11 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.06
12 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.65
13 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 13.70
14 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 15.64
Jakub ŽabžaJakub Žabža 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 10.95
2 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.06
3 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 12.17
4 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.75
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.13
2 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 13.29
3 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 14.56
Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNS
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.26
2 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.28
3 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 13.80
4 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.38
5 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 14.71
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.31
2 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 12.74
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 12.80
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.00
5 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 13.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 10.95
2 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.06
3 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 12.17
4 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.31
5 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 12.74
6 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.75
7 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 12.80
8 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.00
9 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.13
10 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 13.20
11 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.26
12 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.28
13 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 13.29
14 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 13.80
15 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.38
16 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 14.56
17 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 14.71
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNS
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybková, Rybková, Šafránek, Zlesák Rybková, Rybková, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 32.90
2 606 Kobera, Krutilová, Míčková, Pořízek Kobera, Krutilová, Míčková, Pořízek SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.13
3 Ondriáš, Schmidt, Váchová, Vítkovská Ondriáš, Schmidt, Váchová, Vítkovská ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 33.56
4 624 Nekvasilová, Pečený, Pečený, Randová Nekvasilová, Pečený, Pečený, Randová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.55
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bláhová, Hliňáková, Pavinger, Pokorný Bláhová, Hliňáková, Pavinger, Pokorný SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.76
2 578 Jaroušková, Kolář, Kohoutková, Kouřímský Jaroušková, Kolář, Kohoutková, Kouřímský SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 34.34
3 Řezníček, Sikač, Součková, Součková Řezníček, Sikač, Součková, Součková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 35.57
4 Kuntoš, Filounek, Červenková, Kubies Kuntoš, Filounek, Červenková, Kubies Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 36.29
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 647 Perlíková, Benešová, Řežáb, Sniegoň Perlíková, Benešová, Řežáb, Sniegoň SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 34.34
2 Blatný, Matoušková, Zbroj, Dvořáková Blatný, Matoušková, Zbroj, Dvořáková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 34.77
3 Košťáková, Ovčiak, Steindlová, Szabó Košťáková, Ovčiak, Steindlová, Szabó PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 35.51
4 Kovařík, Kopková, Machalický, Průšová Kovařík, Kopková, Machalický, Průšová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 37.05
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benešová, Kraus, Pospíšilová, Taylor Benešová, Kraus, Pospíšilová, Taylor ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 34.57
2 Jelínková, Nosková, Pekárek, Topol Jelínková, Nosková, Pekárek, Topol SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 35.14
3 580 Fibírová, Dvořák, Hlaváček, Novotná Fibírová, Dvořák, Hlaváček, Novotná SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 35.21
4 606 Hazdrová, Jelínek, Jelen, Vondřichová Hazdrová, Jelínek, Jelen, Vondřichová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 38.60
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fymanová, Hejdová, Sieger, Špidlen Fymanová, Hejdová, Sieger, Špidlen Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 36.51
2 420 Hujíček, Pšeničná, Šlajsna, Turtenwaldová Hujíček, Pšeničná, Šlajsna, Turtenwaldová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 36.75
Cápal, Doleželová, Jelenová, Krejčí Cápal, Doleželová, Jelenová, Krejčí PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kašková, Sahajdák, Toman, Volák Kašková, Sahajdák, Toman, Volák PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 36.81
2 427 Beran, Čápová, Kratochvílová, Růžička Beran, Čápová, Kratochvílová, Růžička PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 37.27
427 Novotná, Podlipný, Pech, Štěpánová Novotná, Podlipný, Pech, Štěpánová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.3b
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (st, 29.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 635 Hypš, Kiršnerová, Šťastný, Uhrová Hypš, Kiršnerová, Šťastný, Uhrová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 36.20
2 Píšová, Saidl, Synáčková, Tornikidis Píšová, Saidl, Synáčková, Tornikidis PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 36.42
Cíchová, Breznenová, Saidlová, Schön Cíchová, Breznenová, Saidlová, Schön PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rybková, Rybková, Šafránek, Zlesák Rybková, Rybková, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 32.90
2 606 Kobera, Krutilová, Míčková, Pořízek Kobera, Krutilová, Míčková, Pořízek SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.13
3 Ondriáš, Schmidt, Váchová, Vítkovská Ondriáš, Schmidt, Váchová, Vítkovská ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 33.56
4 Bláhová, Hliňáková, Pavinger, Pokorný Bláhová, Hliňáková, Pavinger, Pokorný SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.76
5 578 Jaroušková, Kolář, Kohoutková, Kouřímský Jaroušková, Kolář, Kohoutková, Kouřímský SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 34.34
5 647 Perlíková, Benešová, Řežáb, Sniegoň Perlíková, Benešová, Řežáb, Sniegoň SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 34.34
7 Benešová, Kraus, Pospíšilová, Taylor Benešová, Kraus, Pospíšilová, Taylor ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 34.57
8 Blatný, Matoušková, Zbroj, Dvořáková Blatný, Matoušková, Zbroj, Dvořáková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 34.77
9 Jelínková, Nosková, Pekárek, Topol Jelínková, Nosková, Pekárek, Topol SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 35.14
10 580 Fibírová, Dvořák, Hlaváček, Novotná Fibírová, Dvořák, Hlaváček, Novotná SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 35.21
11 Košťáková, Ovčiak, Steindlová, Szabó Košťáková, Ovčiak, Steindlová, Szabó PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 35.51
12 624 Nekvasilová, Pečený, Pečený, Randová Nekvasilová, Pečený, Pečený, Randová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.55
13 Řezníček, Sikač, Součková, Součková Řezníček, Sikač, Součková, Součková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 35.57
14 635 Hypš, Kiršnerová, Šťastný, Uhrová Hypš, Kiršnerová, Šťastný, Uhrová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 36.20
15 Kuntoš, Filounek, Červenková, Kubies Kuntoš, Filounek, Červenková, Kubies Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 36.29
16 Píšová, Saidl, Synáčková, Tornikidis Píšová, Saidl, Synáčková, Tornikidis PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 36.42
17 Fymanová, Hejdová, Sieger, Špidlen Fymanová, Hejdová, Sieger, Špidlen Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 36.51
18 420 Hujíček, Pšeničná, Šlajsna, Turtenwaldová Hujíček, Pšeničná, Šlajsna, Turtenwaldová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 36.75
19 Kašková, Sahajdák, Toman, Volák Kašková, Sahajdák, Toman, Volák PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 36.81
20 Kovařík, Kopková, Machalický, Průšová Kovařík, Kopková, Machalický, Průšová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 37.05
21 427 Beran, Čápová, Kratochvílová, Růžička Beran, Čápová, Kratochvílová, Růžička PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 37.27
22 606 Hazdrová, Jelínek, Jelen, Vondřichová Hazdrová, Jelínek, Jelen, Vondřichová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 38.60
Cápal, Doleželová, Jelenová, Krejčí Cápal, Doleželová, Jelenová, Krejčí PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 DQ
427 Novotná, Podlipný, Pech, Štěpánová Novotná, Podlipný, Pech, Štěpánová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 DQ
Cíchová, Breznenová, Saidlová, Schön Cíchová, Breznenová, Saidlová, Schön PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 DNS

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.081.131.181.231.281.331.381.431.461.49 Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 1.56
2 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 1.38
3 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 1.33
4 Jáchym BurianJáchym Burian
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 1.28
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 1.28
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 1.23
7= Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.23
7= Robert VolákRobert Volák
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 1.23
9 Adam OndriášAdam Ondriáš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1.23
10= Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 1.13
10= Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 1.13
12 Vít LorencVít Lorenc
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 1.13
13= Petr HlaváčekPetr Hlaváček
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 1.13
13= Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 1.13
15= Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 1.13
15= Lukáš JelenLukáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 1.13
17 Matyáš CápalMatyáš Cápal
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 1.08
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 DNS
Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 NM
Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 NM
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.031.081.121.171.221.271.301.331.36 Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 26 1.33
2 Lola BláhováLola Bláhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 1.30
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 19 1.27
4 Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 15 1.27
5= Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 20 1.22
5= Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 22 1.22
7 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 6 1.22
8= Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 23 1.17
8= Izabel KubiesIzabel Kubies
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 11 1.17
8= Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 7 1.17
11 Olívie ČápováOlívie Čápová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 5 1.17
12 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 10 1.17
13= Klára CíchováKlára Cíchová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 4 1.12
13= Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 8 1.12
15 Natalie SchönNatalie Schön
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 16 1.12
16= Beáta BenešováBeáta Benešová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 1 1.08
16= Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 24 1.08
18 Anna BreznenováAnna Breznenová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 3 1.08
19 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 18 1.08
20 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 13 1.08
21 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 17 1.08
22 Lucie MilštainováLucie Milštainová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 12 1.03
23 Alžběta KopkováAlžběta Kopková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 9 1.03
Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 25 DNS
Tereza PrůšováTereza Průšová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 14 NM
Věra VaněčkováVěra Vaněčková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 21 NM
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 15 4.53 0.0
2 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 2 4.25 0.0
3 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4 4.20 0.0
4 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 14 4.15 0.0
5 Jan FilounekJan Filounek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 1 4.10 0.0
6 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 6 4.09 0.0
7 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 3.90 0.0
8 Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 11 3.82 0.0
9 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 12 3.73 0.0
10 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 13 3.68 0.0
11 Jiří KuntošJiří Kuntoš
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 3 3.64 0.0
12 Matěj PechMatěj Pech
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 5 3.59 0.0
13 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 8 3.44 0.0
14 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 9 3.16 0.0
Jakub ŽabžaJakub Žabža
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 10 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 19 4.46 0.0
2 Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 17 4.25 0.0
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.17 0.0
4 Valerie BenešováValerie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1 4.15 0.0
5 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 16 4.12 0.0
6 Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 15 3.94 0.0
7 Dina RybkováDina Rybková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 12 3.91 0.0
8 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 3.91 0.0
9 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 3 3.84 0.0
10 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 4 3.82 0.0
11 Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 14 3.60 0.0
12 Karolína JedličkováKarolína Jedličková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 7 3.55 0.0
13 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 9 3.41 0.0
14 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 8 3.40 0.0
15 Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 13 3.36 0.0
16 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 10 3.36 0.0
Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 6 DNS 0.0
Veronika CísařováVeronika Císařová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 2 DNS 0.0
Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 18 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 3 09.10 0.0
2 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 28 09.08 0.0
3 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 09.02 0.0
4 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 18 08.97 0.0
5 Karolína KaškováKarolína Kašková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 8 07.79 0.0
6 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 20 07.60 0.0
7 Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 21 07.39 0.0
8 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 26 07.00 0.0
9 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 6 06.96 0.0
10 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 9 06.93 0.0
11 Eliška DolejšíEliška Dolejší
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 25 06.92 0.0
12 Alice MatouškováAlice Matoušková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 11 06.84 0.0
13 Lucie VondřichováLucie Vondřichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 24 06.71 0.0
14 Kristýna PíšováKristýna Píšová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 13 06.54 0.0
15 Leona VaňkováLeona Vaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 23 06.50 0.0
16 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 5 06.20 0.0
17 Klára BenešováKlára Benešová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 1 05.89 0.0
18 Aneta VachtlováAneta Vachtlová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 22 05.78 0.0
19 Eliška KolářováEliška Kolářová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 10 05.74 0.0
20 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 19 05.62 0.0
21 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 12 05.60 0.0
22 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 4 05.55 0.0
23 Anežka RežnáAnežka Režná
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 15 05.43 0.0
24 Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 14 05.04 0.0
25 Tereza ŠimkováTereza Šimková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 17 04.41 0.0
26 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 16 03.78 0.0
27 Adéla DočekalováAdéla Dočekalová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 2 03.45 0.0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 17 10.54 0.0
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 6 07.82 0.0
3 František SaidlFrantišek Saidl
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 10 06.81 0.0
4 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 16 06.69 0.0
5 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 13 06.47 0.0
6 Matěj ŘežábMatěj Řežáb
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 9 06.26 0.0
7 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 11 05.83 0.0
8 Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 5 05.70 0.0
9 Adam ŠtronerAdam Štroner
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 15 05.66 0.0
10 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 3 05.60 0.0
11 Matias TornikidisMatias Tornikidis
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 12 05.57 0.0
12 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 14 05.56 0.0
13 Richard HanuškaRichard Hanuška
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 1 05.50 0.0
14 Štepán HobzaŠtepán Hobza
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 2 05.20 0.0
15 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 8 04.66 0.0
16 Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 7 04.07 0.0
Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 4 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 422 František PečenýFrantišek Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 14 48.25 0.0
2 587 Jan PořízekJan Pořízek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 44.10 0.0
3 606 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 6 42.95 0.0
4 635 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 4 36.82 0.0
5 632 Jakub TopolJakub Topol
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 10 33.58 0.0
6 647 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 12 31.07 0.0
7 580 Adrian HromekAdrian Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2 29.26 0.0
8 586 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 5 29.24 0.0
9 624 Tomáš SiegerTomáš Sieger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 13 25.90 0.0
10 578 Patrik HromekPatrik Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 25.40 0.0
11 651 Marek SolskýMarek Solský
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 8 25.14 0.0
12 427 Petr BeranPetr Beran
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 1 20.48 0.0
13 420 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 14.33 0.0
588 Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 9 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 635 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 16 51.09 0.0
2 647 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 15 38.05 0.0
3 606 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3 33.92 0.0
4 632 Leontína NuskováLeontína Nusková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 13 33.75 0.0
5 588 Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 33.04 0.0
6 580 Lucie FibírováLucie Fibírová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 2 31.63 0.0
7 651 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 11 27.17 0.0
8 586 Tereza MíčkováTereza Míčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 7 26.07 0.0
9 578 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 4 25.54 0.0
10 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 5 24.95 0.0
11 624 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 8 23.31 0.0
12 587 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 6 18.54 0.0
13 427 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 9 17.95 0.0
14 420 Lucie DoleželováLucie Doleželová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 1 17.72 0.0
15 422 Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 10 15.77 0.0
Věra MelováVěra Melová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 14 DNS 0.0
Celkem 16 závodníků