výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (29. 5. 2019)
Skok vysoký - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor 060625 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1.56
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 060228 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1.38
3 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 060807 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1.33
Skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 060224 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1.33
2 Lola BláhováLola Bláhová 070614 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.30
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 080902 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1.27
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 060918 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4.53
2 Jonáš KloudaJonáš Klouda 060217 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4.25
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 060515 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.20
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 070210 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4.46
2 Gaja RybkováGaja Rybková 070327 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4.25
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 060212 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.17
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie DrtíkováLucie Drtíková 060409 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.10
2 Veronika NoskováVeronika Nosková 060316 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.08
3 Petra JelínkováPetra Jelínková 060304 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.02
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel BlatnýDaniel Blatný 060922 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 10.54
2 Matěj PekárekMatěj Pekárek 060707 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 07.82
3 František SaidlFrantišek Saidl 060108 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 06.81
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 422 František PečenýFrantišek Pečený 060127 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 48.25
2 587 Jan PořízekJan Pořízek 060215 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 44.10
3 606 Daniel KoberaDaniel Kobera 060612 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 42.95
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 29.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 635 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 060908 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 51.09
2 647 Sára PerlíkováSára Perlíková 070613 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 38.05
3 606 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 071229 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.92