Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (29. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 422 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:52.42
2 586 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.96
3 606 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:55.08
4 578 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.56
5 624 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:58.32
6 647 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3:04.06
7 635 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3:04.42
8 632 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:04.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 587 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:00.77
2 427 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3:02.83
3 580 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.92
4 420 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:18.23
5 651 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3:19.77
MS 656 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:35.80
588 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 656 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:35.80
2 422 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:52.42
3 586 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.96
4 606 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2:55.08
5 578 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.56
6 624 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:58.32
7 587 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:00.77
8 427 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3:02.83
9 647 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3:04.06
10 635 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3:04.42
11 632 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3:04.80
12 580 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.92
13 420 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:18.23
14 651 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3:19.77
588 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 586 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 2:51.49
2 624 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:52.18
3 632 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:55.64
4 578 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 2:59.13
5 422 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:59.36
6 606 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:03.35
7 635 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:10.68
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 588 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:02.87
2 580 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 3:10.10
3 651 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:10.84
4 427 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 3:11.13
5 647 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 3:16.73
6 420 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 3:20.18
7 587 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:32.21
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 586 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 2:51.49
2 624 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 2:52.18
3 632 Leontína NuskováLeontína Nusková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 2:55.64
4 578 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 2:59.13
5 422 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:59.36
6 588 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:02.87
7 606 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:03.35
8 580 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 3:10.10
9 635 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:10.68
10 651 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:10.84
11 427 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 3:11.13
12 647 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 3:16.73
13 420 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 3:20.18
14 587 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 3:32.21