Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (29. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.29
2= Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.99
2= Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 08.99
4 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.07
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 09.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.96
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.50
3 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.55
4 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.98
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.89
2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.03
3 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.11
4 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.23
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.12
2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.35
3 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.54
4 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.52
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.35
2 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.55
3 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 09.81
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.29
2 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.96
3 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.99
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 08.99
5 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.07
6 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.12
7 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 09.18
8 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 09.35
8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.35
10 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.50
11 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.54
12 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.55
12 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.55
14 Antonín ŠimonekAntonín Šimonek 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 09.81
15 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.89
16 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.98
17 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.03
18 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.11
19 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.23
20 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 10.52
Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.57
2 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.96
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.00
4 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.22
5 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.34
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.38
3 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.42
4 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.58
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.21
2 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.61
3 Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.70
4 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.84
Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.32
2 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.68
3 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.79
4 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.73
2 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.79
3 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.83
4 Natalie SchönNatalie Schön 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 10.21
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (st, 29.5.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.87
2 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.92
3 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.15
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.57
2 Izabel KubiesIzabel Kubies 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 08.96
3 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.00
4 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.21
5 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.22
6 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.32
7 Gabriela KrbcováGabriela Krbcová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.34
8 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.38
9 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.42
10 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.58
11 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.60
12 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.61
13 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 5 09.67
14 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.68
15 Lucie MilštainováLucie Milštainová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.70
16 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 09.73
17 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.79
17 Adéla SynáčkováAdéla Synáčková 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.79
19 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.83
20 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 09.84
21 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.87
22 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 09.92
23 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.99
24 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 10.15
25 Natalie SchönNatalie Schön 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 10.21
Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 DNS