výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (29. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.41
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 10.79
3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 11.51
4 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 12.33
5 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.97
2 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.80
3 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.06
4 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.65
5 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 13.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.78
2 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 11.79
3 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.35
4 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 15.64
Jakub ŽabžaJakub Žabža 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.41
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 10.79
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.97
4 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 11.51
5 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3 11.78
6 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 11.79
7 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.80
8 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 12.33
9 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.35
10 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 12.96
11 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.06
12 Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.65
13 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 13.70
14 Matěj PechMatěj Pech 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 15.64
Jakub ŽabžaJakub Žabža 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 10.95
2 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.06
3 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 12.17
4 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.75
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.13
2 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 13.29
3 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 14.56
Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNS
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.26
2 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.28
3 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 13.80
4 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.38
5 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 14.71
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.31
2 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 12.74
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 12.80
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.00
5 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 13.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 10.95
2 Gaja RybkováGaja Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.06
3 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 12.17
4 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 12.31
5 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 12.74
6 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.75
7 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 2 12.80
8 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.00
9 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.13
10 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 13.20
11 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13.26
12 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.28
13 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 13.29
14 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 13.80
15 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.38
16 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 14.56
17 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 14.71
Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNS
Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 DNS