výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (17. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.36
2 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.94
3 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.16
4 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.62
5 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.72
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.30
2 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.34
3 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.40
4 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.59
2 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.74
3 Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.20
4 Eda VlčekEda Vlček 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 10.57
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.23
2 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.64
3 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.98
4 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 08.36
2 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.94
3 Adam KheilAdam Kheil 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.16
4 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 09.23
5 Petr BeranPetr Beran 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.30
6 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.34
7 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.40
8 Theodor KrausTheodor Kraus 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.59
9 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.62
10 Jan FilounekJan Filounek 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.64
11 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 09.72
12 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.74
13 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.98
14 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.00
15 Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 10.20
16 Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 10.31
17 Eda VlčekEda Vlček 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 10.57

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 08.79
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.83
3 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 08.88
4 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.12
Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.96
2 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.06
3 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.22
4 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 09.56
5 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.44
2 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.46
3 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 10.08
4 Amelie OnderišinováAmelie Onderišinová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 10.22
5 Lucie VondřichováLucie Vondřichová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.77
2 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.83
3 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.01
4 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 10.25
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 08.79
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.83
3 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 08.88
4 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.96
5 Anežka HejdováAnežka Hejdová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.06
6 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.12
7 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 09.22
8 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.44
9 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 09.46
10 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 09.56
11 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.77
12 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 09.83
13 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.97
14 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 10.01
15 Magdalena TomanMagdalena Toman 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 10.08
16 Amelie OnderišinováAmelie Onderišinová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 10.22
17 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 10.25
18 Lucie VondřichováLucie Vondřichová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.49
Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.06
2 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.50
3 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.55
4 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 24.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 21.89
2 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.08
3 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.09
4 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 26.09
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.46
2 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.55
3 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 22.06
4 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 24.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 22.26
2 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 22.60
3 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 26.08
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.11
2 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 26.99
MS Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.53
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.46
2 Marek MachMarek Mach 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 21.55
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 21.89
4 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 22.06
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 22.06
6 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 22.08
7 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.09
8 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 22.26
9 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.50
10 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.53
11 Jakub TopolJakub Topol 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 22.55
12 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 22.60
13 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.11
14 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 24.63
15 Josef LukešJosef Lukeš 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 24.64
16 Daniel AjibDaniel Ajib 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 26.08
17 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 26.09
18 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 26.99

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.59
2 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 23.11
3 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 24.07
Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.19
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.27
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.50
4 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 23.92
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.88
2 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 24.25
3 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 24.41
4 Klára KonečnáKlára Konečná 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 26.16
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 23.58
2 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 23.92
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 24.07
4 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 24.99
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.50
2 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 24.33
3 Mariana KopelentováMariana Kopelentová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 24.60
4 Luisa FaflíkováLuisa Faflíková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 27.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 21.88
2 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 22.59
3 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 23.11
4 Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 23.19
5 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 23.27
6 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 23.50
6 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.50
8 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 23.58
9 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 23.92
9 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 23.92
11 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 24.07
11 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 24.07
13 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 24.25
14 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 24.33
15 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 24.41
16 Mariana KopelentováMariana Kopelentová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 24.60
17 Alžběta KopkováAlžběta Kopková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 24.99
18 Klára KonečnáKlára Konečná 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 26.16
19 Luisa FaflíkováLuisa Faflíková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 27.76
Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 DNS

800 m - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 578 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:32.57
2 580 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:34.64
3 586 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 2:35.36
4 632 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 9 2:38.71
5 647 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 11 2:38.91
6 635 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 2:41.38
7 651 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10 2:41.54
8 588 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:51.89
9 422 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:54.65
10 587 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 12 2:59.66
11 606 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 14 3:05.06
12 420 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13 3:05.13
MS 427 Albert ČermákAlbert Čermák 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:55.21
MS 624 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:20.80
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 588 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 1 2:40.57
2 580 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:46.56
3 632 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 2:51.70
4 420 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 2:52.08
5 587 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 2:53.78
6 578 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:53.87
7 606 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 3:03.98
8 624 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:09.27
9 651 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 3:12.28
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 586 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 2:52.64
2 621 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:00.82
3 613 Leona VaňkováLeona Vaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:20.64
4 605 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 10 3:20.76
5 422 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 3:21.89
6 647 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 3:22.00
7 421 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 3:24.50
8 427 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 3:28.31
635 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
598 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 588 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 1 2:40.57
2 580 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:46.56
3 632 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 2:51.70
4 420 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 2:52.08
5 586 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 2:52.64
6 587 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 2:53.78
7 578 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:53.87
8 621 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:00.82
9 606 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 3:03.98
10 624 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:09.27
11 651 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 3:12.28
12 613 Leona VaňkováLeona Vaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:20.64
13 605 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 10 3:20.76
14 422 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 3:21.89
15 647 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 3:22.00
16 421 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 3:24.50
17 427 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 3:28.31
635 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
598 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 10.87
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 11.12
3 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 4 12.51
4 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.97
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.40
2 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 13.30
3 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 13.44
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 11.55
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 12.11
3 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.16
4 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 11.09
2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 12.07
3 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.62
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 10.87
2 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 11.09
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 11.12
4 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.40
5 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 11.55
6 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 12.07
7 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 12.11
8 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.16
9 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 4 12.51
10 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.97
11 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 13.30
12 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 13.44
13 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.53
14 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.58
15 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.62
16 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.21

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.07
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 10.24
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 11.96
4 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 12.64
5 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.35
2 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.75
3 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.20
Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.31
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.33
3 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.19
4 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.68
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 12.71
2 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.42
3 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 14.20
Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.55
2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.84
3 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.93
Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.07
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 10.24
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 11.96
4 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.31
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.33
6 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.35
7 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.55
8 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 12.64
9 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 12.71
10 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.75
11 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.19
12 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.20
13 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.27
14 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.42
15 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.84
16 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.93
17 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 14.20
18 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.68
Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 DNS
Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steindlová, Preislerová, Šafránek, Zlesák Steindlová, Preislerová, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 31.79
2 Kobera, Krutilová, Pořízek, Táborská Kobera, Krutilová, Pořízek, Táborská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 32.01
3 Nekvasilová, Pečený, Mach, Fymanová Nekvasilová, Pečený, Mach, Fymanová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 34.30
4 Váchová, Sikač, Schmidt, Průšová Váchová, Sikač, Schmidt, Průšová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.43
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ajib, Benešová, Taylor, Turtenwaldová Ajib, Benešová, Taylor, Turtenwaldová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 33.47
2 586 Blatný, Jaroušková, Kohoutková, Kouřímský Blatný, Jaroušková, Kohoutková, Kouřímský SK Jeseniova BSK Jeseniova B 33.54
3 Pokorná, Součková, Řezníček, Machalický Pokorná, Součková, Řezníček, Machalický ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.84
4 421 Saidlová, Tomanová, Tornikidis, Klégr Saidlová, Tomanová, Tornikidis, Klégr PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 36.06
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Topol, Pavinger, Blažková, Bláhová Topol, Pavinger, Blažková, Bláhová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 33.29
2 Toman, Krejčí, Kašková, Cápal Toman, Krejčí, Kašková, Cápal PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 35.52
3 Hlaváček, Novotná, Mádlová, O´ Keeffe Hlaváček, Novotná, Mádlová, O´ Keeffe SK Jeseniova CSK Jeseniova C 37.30
4 Žák, Vondrová, Šulc, Janoušková Žák, Vondrová, Šulc, Janoušková ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 39.73
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burian, Novotný, Perlíková, Škeříková Burian, Novotný, Perlíková, Škeříková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 34.55
2 Jelenová, Košťáková, Mahmood, Ovčiak Jelenová, Košťáková, Mahmood, Ovčiak PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 35.47
3 632 Kolář, Matoušková, Uhrová, Zbroj Kolář, Matoušková, Uhrová, Zbroj SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.50
4 588 Kovařík, Hanuška, Morávková, Plachá Kovařík, Hanuška, Morávková, Plachá ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.66
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 578 Hurdálek, Klouda, Míčková, Nosková Hurdálek, Klouda, Míčková, Nosková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 34.92
2 Ajib, Kraus, Pospíšilová, Pšeničná Ajib, Kraus, Pospíšilová, Pšeničná ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 37.49
3 Součková, Karbulka, Jelen, Hazdrová Součková, Karbulka, Jelen, Hazdrová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.83
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (po, 17.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benešová, Dvořáková, Hypš, Šťastný Benešová, Dvořáková, Hypš, Šťastný SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.81
2 Novák, Novotná, Podlipný, Kiršnerová Novák, Novotná, Podlipný, Kiršnerová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 37.09
3 Příklenková, Onderišinová, Kuntoš, Filounek Příklenková, Onderišinová, Kuntoš, Filounek Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 37.49
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steindlová, Preislerová, Šafránek, Zlesák Steindlová, Preislerová, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 31.79
2 Kobera, Krutilová, Pořízek, Táborská Kobera, Krutilová, Pořízek, Táborská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 32.01
3 Topol, Pavinger, Blažková, Bláhová Topol, Pavinger, Blažková, Bláhová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 33.29
4 Ajib, Benešová, Taylor, Turtenwaldová Ajib, Benešová, Taylor, Turtenwaldová ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 33.47
5 586 Blatný, Jaroušková, Kohoutková, Kouřímský Blatný, Jaroušková, Kohoutková, Kouřímský SK Jeseniova BSK Jeseniova B 33.54
6 Nekvasilová, Pečený, Mach, Fymanová Nekvasilová, Pečený, Mach, Fymanová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 34.30
7 Váchová, Sikač, Schmidt, Průšová Váchová, Sikač, Schmidt, Průšová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.43
8 Burian, Novotný, Perlíková, Škeříková Burian, Novotný, Perlíková, Škeříková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 34.55
9 578 Hurdálek, Klouda, Míčková, Nosková Hurdálek, Klouda, Míčková, Nosková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 34.92
10 Jelenová, Košťáková, Mahmood, Ovčiak Jelenová, Košťáková, Mahmood, Ovčiak PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 35.47
11 632 Kolář, Matoušková, Uhrová, Zbroj Kolář, Matoušková, Uhrová, Zbroj SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.50
12 Toman, Krejčí, Kašková, Cápal Toman, Krejčí, Kašková, Cápal PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 35.52
13 Benešová, Dvořáková, Hypš, Šťastný Benešová, Dvořáková, Hypš, Šťastný SK Jeseniova BSK Jeseniova B 35.81
14 Pokorná, Součková, Řezníček, Machalický Pokorná, Součková, Řezníček, Machalický ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.84
15 421 Saidlová, Tomanová, Tornikidis, Klégr Saidlová, Tomanová, Tornikidis, Klégr PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 36.06
16 Novák, Novotná, Podlipný, Kiršnerová Novák, Novotná, Podlipný, Kiršnerová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 37.09
17 Hlaváček, Novotná, Mádlová, O´ Keeffe Hlaváček, Novotná, Mádlová, O´ Keeffe SK Jeseniova CSK Jeseniova C 37.30
18 Ajib, Kraus, Pospíšilová, Pšeničná Ajib, Kraus, Pospíšilová, Pšeničná ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 37.49
18 Příklenková, Onderišinová, Kuntoš, Filounek Příklenková, Onderišinová, Kuntoš, Filounek Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 37.49
20 588 Kovařík, Hanuška, Morávková, Plachá Kovařík, Hanuška, Morávková, Plachá ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.66
21 Součková, Karbulka, Jelen, Hazdrová Součková, Karbulka, Jelen, Hazdrová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.83
22 Žák, Vondrová, Šulc, Janoušková Žák, Vondrová, Šulc, Janoušková ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 39.73

Skok vysoký - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.081.131.181.231.281.331.361.391.41 Body
1 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 16 1.52
2 Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 11 1.33
3= Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 13 1.28
3= Adam KheilAdam Kheil
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 5 1.28
5 Jan FilounekJan Filounek
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 2 1.28
6 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 1.23
7 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 15 1.23
8 Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 6 1.23
9 Eda VlčekEda Vlček
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 14 1.18
10 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 8 1.18
11= Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 10 1.18
11= Jan ŽákJan Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 17 1.18
13 Petr BeranPetr Beran
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 1 1.18
14 Jiří KuntošJiří Kuntoš
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 9 1.13
15 Patrik HromekPatrik Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 1.13
Adrian HromekAdrian Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 NM
Miroslav PlátenkaMiroslav Plátenka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.031.081.131.181.231.281.331.361.391.41 Body
1 Valerie BenešováValerie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1 1.36
2 Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 18 1.33
3= Gabriela TomanováGabriela Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 14 1.23
3= Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 1.23
5= Anežka HejdováAnežka Hejdová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3 1.23
5= Tereza MíčkováTereza Míčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 7 1.23
7 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 17 1.23
8= Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 5 1.18
8= Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 8 1.18
10 Emma PreislerováEmma Preislerová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 10 1.18
11 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 4 1.13
12= Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 15 1.08
12= Lucie VondřichováLucie Vondřichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 16 1.08
12= Amelie OnderišinováAmelie Onderišinová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 9 1.08
12= Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 11 1.08
16 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 13 1.03
Michaela BlažkováMichaela Blažková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 2 DNS
Mia KorbelováMia Korbelová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 6 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 4.62 0.0
2 Jan PořízekJan Pořízek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 4.30 0.0
3 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 8 4.29 0.0
4 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1 4.19 0.0
5 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 16 4.14 0.0
6 Mikuláš AndresMikuláš Andres
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 2 4.13 0.0
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 5 4.11 0.0
8 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 15 3.82 0.0
9 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 4 3.73 0.0
10 Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 10 3.71 0.0
11 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 9 3.70 0.0
12 Štepán HobzaŠtepán Hobza
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 3 3.49 0.0
13 Vít LorencVít Lorenc
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 6 3.41 0.0
14 Tomáš SiegerTomáš Sieger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 13 3.38 0.0
15 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 3.37 0.0
16 Petr HlaváčekPetr Hlaváček
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 14 3.32 0.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 17.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
06 14 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 21 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tereza PrůšováTereza Průšová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 17 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 3.97 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Kristýna PíšováKristýna Píšová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 19 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 15 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 16 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 10 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 6 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 18 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 13 3.45 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 5 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Věra VaněčkováVěra Vaněčková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 12 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Beáta BenešováBeáta Benešová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 1 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 4 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
Petra JelínkováPetra Jelínková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška KolářováEliška Kolářová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 17.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška JanouškováEliška Janoušková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 7 08.75 0.0
2 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 14 08.74 0.0
3 Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 13 08.64 0.0
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 5 08.26 0.0
5 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 17 07.80 0.0
6 Klára KonečnáKlára Konečná
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 8 07.45 0.0
7 Kateřina VitoušováKateřina Vitoušová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 18 07.43 0.0
8 Kristýna ČervenkováKristýna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 07.12 0.0
9 Karolína SoučkováKarolína Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 20 06.90 0.0
10 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 16 06.70 0.0
11 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 11 06.46 0.0
12 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 6 06.34 0.0
13 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 10 06.33 0.0
14 Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 15 06.19 0.0
15 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 3 05.79 0.0
16 Olívie ČápováOlívie Čápová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 1 05.76 0.0
17 Mariana KopelentováMariana Kopelentová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 9 05.42 0.0
18 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 12 04.85 0.0
19 Luisa FaflíkováLuisa Faflíková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 4 04.73 0.0
20 Alžběta KopkováAlžběta Kopková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 19 04.58 0.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MachMarek Mach
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 18 08.96 0.0
2 Tobiáš KouřímskýTobiáš Kouřímský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 6 08.11 0.0
3 Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 9 07.18 0.0
4 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 4 07.06 0.0
5 Jáchym BurianJáchym Burian
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 2 06.91 0.0
6 Josef LukešJosef Lukeš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 17 06.40 0.0
7 Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 16 06.37 0.0
8 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 11 06.34 0.0
9 Jakub PavingerJakub Pavinger
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 06.04 0.0
10 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 10 05.95 0.0
11 Jakub TopolJakub Topol
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 14 05.95 0.0
12 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 05.77 0.0
13 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 12 05.75 0.0
14 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 15 05.37 0.0
15 Matyáš CápalMatyáš Cápal
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 3 05.14 0.0
16 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 13 04.93 0.0
17 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 5 04.72 0.0
MS Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 06.61 0.0
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 578 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 13 61.61 0.0
2 635 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 12 56.80 0.0
3 647 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 7 49.86 0.0
4 580 Lukáš JelenLukáš Jelen
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 4 40.60 0.0
5 651 Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 6 39.45 0.0
6 632 Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 11 38.09 0.0
7 586 Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 1 33.74 0.0
8 422 Richard HanuškaRichard Hanuška
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 3 30.29 0.0
9 420 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 10 27.59 0.0
10 606 Matias TornikidisMatias Tornikidis
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 9 26.42 0.0
11 588 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 5 19.93 0.0
12 587 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
07 8 19.45 0.0
MS 624 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 23.62 0.0
MS 427 Albert ČermákAlbert Čermák
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2 28.58 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 17.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 588 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
06 12 42.29 0.0
2 422 Věra MelováVěra Melová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 19 35.28 0.0
3 580 Lola BláhováLola Bláhová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 1 34.22 0.0
4 621 Josefína FymanováJosefína Fymanová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 4 31.80 0.0
5 606 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 6 30.90 0.0
6 427 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 2 30.29 0.0
7 420 Alice MatouškováAlice Matoušková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 8 27.23 0.0
8 613 Leona VaňkováLeona Vaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 15 26.73 0.0
9 605 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 14 26.25 0.0
10 587 Karolína KaškováKarolína Kašková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 5 24.41 0.0
11 586 Tereza ŠimkováTereza Šimková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 13 23.60 0.0
12 651 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 9 23.03 0.0
13 421 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
08 10 19.48 0.0
14 624 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 17 19.07 0.0
15 632 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 16 18.95 0.0
16 578 Tereza StekláTereza Steklá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 11 17.69 0.0
17 647 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 7 17.05 0.0
635 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 18 DNS 0.0
598 Tereza DaňkováTereza Daňková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 3 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků