výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (17. 6. 2019)

800 m - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 578 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:32.57
2 580 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:34.64
3 586 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 2:35.36
4 632 Josef KolářJosef Kolář 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 9 2:38.71
5 647 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 11 2:38.91
6 635 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 2:41.38
7 651 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10 2:41.54
8 588 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:51.89
9 422 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:54.65
10 587 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 12 2:59.66
11 606 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 14 3:05.06
12 420 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13 3:05.13
MS 427 Albert ČermákAlbert Čermák 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:55.21
MS 624 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:20.80
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 588 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 1 2:40.57
2 580 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:46.56
3 632 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 2:51.70
4 420 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 2:52.08
5 587 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 2:53.78
6 578 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:53.87
7 606 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 3:03.98
8 624 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:09.27
9 651 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 3:12.28
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 586 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 2:52.64
2 621 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:00.82
3 613 Leona VaňkováLeona Vaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:20.64
4 605 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 10 3:20.76
5 422 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 3:21.89
6 647 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 3:22.00
7 421 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 3:24.50
8 427 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 3:28.31
635 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
598 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 588 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 1 2:40.57
2 580 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:46.56
3 632 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 2:51.70
4 420 Alice MatouškováAlice Matoušková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 2:52.08
5 586 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 2:52.64
6 587 Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 2:53.78
7 578 Tereza StekláTereza Steklá 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:53.87
8 621 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 3:00.82
9 606 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 3:03.98
10 624 Kateřina KrauzováKateřina Krauzová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 3:09.27
11 651 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 9 3:12.28
12 613 Leona VaňkováLeona Vaňková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:20.64
13 605 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 10 3:20.76
14 422 Věra MelováVěra Melová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 3:21.89
15 647 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 3:22.00
16 421 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 3:24.50
17 427 Johana CoufalováJohana Coufalová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 3:28.31
635 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 DNS
598 Tereza DaňkováTereza Daňková 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS