Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (17. 6. 2019)

skok daleký - Ml. žáci

(po, 17.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 11 4.62 0.0
2 Jan PořízekJan Pořízek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 7 4.30 0.0
3 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 8 4.29 0.0
4 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 1 4.19 0.0
5 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 16 4.14 0.0
6 Mikuláš AndresMikuláš Andres
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 2 4.13 0.0
7 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 5 4.11 0.0
8 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 15 3.82 0.0
9 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 4 3.73 0.0
10 Jan ŠvadlenaJan Švadlena
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 10 3.71 0.0
11 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 9 3.70 0.0
12 Štepán HobzaŠtepán Hobza
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 3 3.49 0.0
13 Vít LorencVít Lorenc
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 6 3.41 0.0
14 Tomáš SiegerTomáš Sieger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 13 3.38 0.0
15 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 3.37 0.0
16 Petr HlaváčekPetr Hlaváček
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 14 3.32 0.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(po, 17.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
06 14 4.14 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 21 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tereza PrůšováTereza Průšová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 17 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 3.97 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Kristýna PíšováKristýna Píšová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
06 19 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Nikola PlacháNikola Plachá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 15 3.87 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Anna ČervenkováAnna Červenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
06 2 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
06 16 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
07 10 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 3.62 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B
07 6 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Denisa MorávkováDenisa Morávková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 18 3.50 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
07 13 3.45 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 5 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Věra VaněčkováVěra Vaněčková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 12 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Beáta BenešováBeáta Benešová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 1 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 4 3.29 0.00.00.00.00.00.00.0
Petra JelínkováPetra Jelínková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lucie DrtíkováLucie Drtíková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška KolářováEliška Kolářová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
06 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
06 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků