Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha - Jeseniova (17. 6. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 10.87
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 11.12
3 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 4 12.51
4 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.97
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.40
2 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 13.30
3 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 13.44
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.58
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 11.55
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 12.11
3 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.16
4 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.53
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 11.09
2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 12.07
3 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.62
4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.21
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 10.87
2 Dominik TaylorDominik Taylor 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 11.09
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 11.12
4 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 11.40
5 Mikuláš AndresMikuláš Andres 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 11.55
6 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 12.07
7 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 12.11
8 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 12.16
9 Štepán HobzaŠtepán Hobza 07 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 4 12.51
10 Tomáš SiegerTomáš Sieger 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.97
11 Jan ŠvadlenaJan Švadlena 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 13.30
12 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 13.44
13 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 13.53
14 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 13.58
15 Vít LorencVít Lorenc 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.62
16 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 14.21

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.07
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 10.24
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 11.96
4 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 12.64
5 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.35
2 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.75
3 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.20
Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.31
2 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.33
3 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.19
4 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.68
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 12.71
2 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.42
3 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 14.20
Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.55
2 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.84
3 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.93
Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 10.07
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 10.24
3 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma Praha BSK Aritma Praha B 5 11.96
4 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.31
5 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 12.33
6 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 12.35
7 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 12.55
8 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 12.64
9 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 12.71
10 Beáta BenešováBeáta Benešová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.75
11 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.19
12 Sofia TurtenwaldováSofia Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 13.20
13 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 13.27
14 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová 06 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 13.42
15 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 13.84
16 Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 13.93
17 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 14.20
18 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 14.68
Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 DNS
Lucie DrtíkováLucie Drtíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Eliška KolářováEliška Kolářová 06 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 DNS