III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C
Praha - Děkanka (30. 5. 2019)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:05) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | 08.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa | 08 | SC Radotín Praha B | 5 | 09.15 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan JirákJan Jirák | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 2 | 09.17 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Filip KlusáčekFilip Klusáček | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 1 | 09.25 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jan TomášekJan Tomášek | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 4 | 09.30 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Šimon SouralŠimon Soural | 07 | SC Radotín Praha A | 6 | 09.75 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:05) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MrštnýFilip Mrštný | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | 09.21 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Adam KotíkAdam Kotík | 07 | Spartak Praha 4 A | 3 | 09.47 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof MichalKryštof Michal | 06 | Spartak Praha 4 A | 5 | 09.53 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský | 06 | Spartak Praha 4 B | 6 | 10.02 | ||||||||||||||
5 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 10.54 | ||||||||||||||
MS | Ondřej DonátOndřej Donát | 07 | Spartak Praha 4 B | 2 | 09.66 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 18:05) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HolečekMatěj Holeček | 08 | Atletika Jižní Město z.s. A | 4 | 09.51 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Oskar SaudekOskar Saudek | 08 | AK VEGA z.s. | 2 | 09.98 | ||||||||||||||
3 | Jan JirmanJan Jirman | 07 | Spartak Praha 4 B | 5 | 10.64 | ||||||||||||||
4 | Lukáš FolprechtLukáš Folprecht | 08 | SK Aktis Praha z.s. B | 3 | 10.71 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:10) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová | 06 | SC Radotín Praha A | 3 | 08.95 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 09.09 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Ema KyselicováEma Kyselicová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 2 | 09.20 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Karolína VyšnáKarolína Vyšná | 07 | SC Radotín Praha B | 4 | 09.41 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Helena VaňkováHelena Vaňková | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 1 | 09.53 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Julie LeinweberováJulie Leinweberová | 07 | SC Radotín Praha B | 6 | 09.72 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie JohnováAmálie Johnová | 07 | Spartak Praha 4 A | 4 | 09.58 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Tereza ŠtanclováTereza Štanclová | 07 | Spartak Praha 4 A | 3 | 09.76 | ||||||||||||||
3 | Markéta KubínováMarkéta Kubínová | 07 | Spartak Praha 4 B | 5 | 10.00 | ||||||||||||||
4 | Magdalena KolářováMagdalena Kolářová | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 10.09 | ||||||||||||||
5 | Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská | 07 | Spartak Praha 4 B | 2 | 10.35 | ||||||||||||||
6 | Ema ČekalováEma Čekalová | 07 | Spartak Praha 4 A | 6 | 10.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna LedvinováAnna Ledvinová | 07 | AK VEGA z.s. | 3 | 09.32 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Terezie NekardováTerezie Nekardová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 5 | 09.47 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Lucie MošničkováLucie Mošničková | 08 | SK Aktis Praha z.s. B | 4 | 09.82 | ||||||||||||||
4 | Marianna VaňkováMarianna Vaňková | 08 | SK Aktis Praha z.s. A | 1 | 09.83 | ||||||||||||||
5 | Barbora PužmanováBarbora Pužmanová | 08 | SK Aktis Praha z.s. B | 2 | 10.97 | ||||||||||||||
Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková | 06 | AK VEGA z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:10) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 5 | 09.13 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Barbora UchalováBarbora Uchalová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 09.73 | ||||||||||||||
3 | Linda LöfflerováLinda Löfflerová | 07 | AK VEGA z.s. | 4 | 09.82 | ||||||||||||||
4 | Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 10.03 | ||||||||||||||
5 | Zuzana KleneckáZuzana Klenecká | 07 | AK VEGA z.s. | 3 | 10.31 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín | 06 | SC Radotín Praha B | 3 | 22.17 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Adam RubešAdam Rubeš | 07 | SC Radotín Praha A | 2 | 22.29 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Filip HolýFilip Holý | 06 | SC Radotín Praha A | 6 | 22.93 | 2.00 | |||||||||||||
4 | David NetopilDavid Netopil | 08 | SC Radotín Praha B | 1 | 24.78 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch LiteraVojtěch Litera | 06 | SC Radotín Praha B | 5 | 25.43 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PallasMatyáš Pallas | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 6 | 20.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej KůrkaOndřej Kůrka | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 22.72 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Arsen AloyanArsen Aloyan | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 24.30 | ||||||||||||||
4 | Filip JakoubekFilip Jakoubek | 07 | Atletika Jižní Město z.s. B | 4 | 25.33 | ||||||||||||||
5 | Vlastimil RácVlastimil Rác | 07 | SK Aktis Praha z.s. B | 1 | 26.10 | ||||||||||||||
6 | Tomáš OberhauerTomáš Oberhauer | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 2 | 28.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽákJakub Žák | 06 | Spartak Praha 4 A | 1 | 21.96 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | 22.22 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Robin VeselýRobin Veselý | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 6 | 22.24 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | 23.14 | ||||||||||||||
5 | David KolářDavid Kolář | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 23.38 | ||||||||||||||
Max ŘehořekMax Řehořek | 06 | Spartak Praha 4 B | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 16:55) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | AK VEGA z.s. | 5 | 21.15 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jan HolýJan Holý | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 23.02 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | 23.07 | ||||||||||||||
4 | Adam MinaříkAdam Minařík | 07 | AK VEGA z.s. | 2 | 28.33 | ||||||||||||||
MS | Ondřej PtáčekOndřej Ptáček | 06 | Spartak Praha 4 B | 6 | 25.44 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:20) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena KahleHelena Kahle | 07 | SC Radotín Praha A | 2 | 23.14 | ||||||||||||||
2 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | 23.76 | ||||||||||||||
3 | Tereza KettnerováTereza Kettnerová | 07 | SC Radotín Praha A | 6 | 25.25 | ||||||||||||||
4 | Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová | 07 | SC Radotín Praha A | 1 | 26.49 | ||||||||||||||
Anežka MarcováAnežka Marcová | 07 | SC Radotín Praha A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Rosalia WodereRosalia Wodere | 07 | SC Radotín Praha B | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:20) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 2 | 20.55 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vanda HegerováVanda Hegerová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 4 | 22.38 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Michaela LipárováMichaela Lipárová | 07 | Spartak Praha 4 B | 6 | 22.47 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Barbora StárkováBarbora Stárková | 06 | Spartak Praha 4 A | 1 | 22.53 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Karolína HeryčováKarolína Heryčová | 07 | Spartak Praha 4 B | 5 | 25.01 | ||||||||||||||
Sofie GerstlováSofie Gerstlová | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 18:20) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka BronskáAnežka Bronská | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 23.41 | ||||||||||||||
2 | Sára KalvodováSára Kalvodová | 06 | AK VEGA z.s. | 4 | 23.98 | ||||||||||||||
3 | Nela ŠkodováNela Škodová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. B | 1 | 24.56 | ||||||||||||||
4 | Petra LisacováPetra Lisacová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. B | 2 | 25.28 | ||||||||||||||
5 | Laura LinkováLaura Linková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 25.71 | ||||||||||||||
Magdalena RandáčkováMagdalena Randáčková | 08 | AK VEGA z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 18:20) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra MalinskáVěra Malinská | 06 | Spartak Praha 4 A | 6 | 22.13 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Dominika DudováDominika Dudová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 22.61 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Ema DuškováEma Dušková | 08 | AK VEGA z.s. | 5 | 23.33 | ||||||||||||||
4 | Tereza NěmcováTereza Němcová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 24.17 | ||||||||||||||
5 | Nicole BasileNicole Basile | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 24.47 | ||||||||||||||
6 | Marie MalečkováMarie Malečková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 25.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 18:20) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 5 | 21.17 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ČápováKateřina Čápová | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | 22.31 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková | 07 | Spartak Praha 4 A | 1 | 23.27 | ||||||||||||||
4 | Sára LandováSára Landová | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 23.93 | ||||||||||||||
5 | Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 25.53 | ||||||||||||||
Natalia PakurováNatalia Pakurová | 06 | SC Radotín Praha B | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 30.5.2019 - 18:20) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta AdamkováMarkéta Adamková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | 22.55 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Eliška JarešováEliška Jarešová | 07 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 22.92 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 23.45 | ||||||||||||||
4 | Lucie SalačováLucie Salačová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 24.28 | ||||||||||||||
Magda LinhartováMagda Linhartová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Sofie JáklováSofie Jáklová | 08 | AK VEGA z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Lukáš MarešLukáš Mareš | 07 | Spartak Praha 4 A | 1 | 2:41.18 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Adam KoukalAdam Koukal | 06 | SC Radotín Praha A | 2 | 2:42.49 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 8 | David FilloDavid Fillo | 07 | Spartak Praha 4 B | 22 | 2:50.53 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Petr HegarPetr Hegar | 06 | SC Radotín Praha A | 4 | 2:52.89 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 3 | Vojtěch MrštnýVojtěch Mrštný | 08 | SC Radotín Praha B | 3 | 2:53.00 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 6 | Jan VačkářJan Vačkář | 07 | SC Radotín Praha A | 6 | 2:56.07 | 4.00 | ||||||||||||
7 | 9 | Matěj LinekMatěj Linek | 07 | Spartak Praha 4 B | 33 | 3:00.25 | 2.00 | ||||||||||||
8 | 7 | Robert MelíšekRobert Melíšek | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 11 | 3:00.53 | 1.00 | ||||||||||||
9 | 10 | Antonín KučeraAntonín Kučera | 07 | Spartak Praha 4 B | 44 | 3:01.01 | |||||||||||||
10 | 11 | Dan BaklíkDan Baklík | 06 | Spartak Praha 4 A | 55 | 3:20.64 | |||||||||||||
11 | 5 | Ondřej DvorníkOndřej Dvorník | 08 | SC Radotín Praha A | 5 | 3:24.27 | |||||||||||||
MS | 12 | Jáchym EndrštJáchym Endršt | 07 | Spartak Praha 4 B | 66 | 3:14.40 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 33 | 2:55.89 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 16 | Martin JáraMartin Jára | 07 | Spartak Praha 4 A | 5 | 2:59.54 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 19 | Matěj BlažekMatěj Blažek | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 3:09.80 | |||||||||||||
4 | 18 | Hynek BurianHynek Burian | 08 | SC Radotín Praha B | 3 | 3:10.87 | |||||||||||||
5 | 6 | Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 66 | 3:13.66 | |||||||||||||
6 | 15 | Marek MoravecMarek Moravec | 08 | SK Aktis Praha z.s. B | 6 | 3:18.54 | |||||||||||||
7 | 13 | Hugo PeckaHugo Pecka | 08 | Atletika Jižní Město z.s. B | 22 | 3:20.17 | |||||||||||||
8 | 7 | Matouš ZachMatouš Zach | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 55 | 3:24.76 | |||||||||||||
9 | 14 | Jan NěmečekJan Němeček | 08 | AK VEGA z.s. | 11 | 3:29.82 | |||||||||||||
10 | 20 | Ondřej BenedikovičOndřej Benedikovič | 08 | Atletika Jižní Město z.s. B | 1 | 3:34.94 | |||||||||||||
MS | 17 | Pavel HubálekPavel Hubálek | 07 | Spartak Praha 4 B | 4 | 3:25.33 | |||||||||||||
10 | Martin ŠimšaMartin Šimša | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 44 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Lucie KubíkováLucie Kubíková | 06 | Spartak Praha 4 A | 4 | 2:53.56 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 10 | Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová | 06 | AK VEGA z.s. | 44 | 3:02.50 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 11 | Lucie VoburkováLucie Voburková | 06 | SC Radotín Praha B | 55 | 3:08.97 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 5 | Dita HegerováDita Hegerová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. A | 5 | 3:09.83 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Julie FolprechtováJulie Folprechtová | 06 | SK Aktis Praha z.s. B | 11 | 3:10.62 | 1.00 | ||||||||||||
6 | 1 | Natálie DonátováNatálie Donátová | 07 | Spartak Praha 4 B | 1 | 3:10.65 | |||||||||||||
7 | 12 | Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 66 | 3:12.11 | |||||||||||||
8 | 2 | Karolína PončákováKarolína Pončáková | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 2 | 3:13.21 | |||||||||||||
9 | 6 | Eliška VávrováEliška Vávrová | 07 | Spartak Praha 4 B | 6 | 3:13.48 | |||||||||||||
10 | 9 | Valentina KlymjukováValentina Klymjuková | 07 | AK VEGA z.s. | 33 | 3:14.23 | |||||||||||||
8 | Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 22 | DNS | ||||||||||||||
3 | Laura BrožováLaura Brožová | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 20 | Anna TocháčkováAnna Tocháčková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. A | 1 | 2:50.18 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Veronika DvořákováVeronika Dvořáková | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 55 | 2:53.67 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 17 | Helena MuchováHelena Muchová | 07 | Spartak Praha 4 A | 4 | 2:59.95 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová | 08 | SC Radotín Praha B | 66 | 3:03.17 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 19 | Adéla LustigováAdéla Lustigová | 06 | SC Radotín Praha A | 2 | 3:04.78 | 4.00 | ||||||||||||
6 | 15 | Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. A | 6 | 3:18.33 | |||||||||||||
7 | 18 | Anežka KurelováAnežka Kurelová | 08 | SC Radotín Praha A | 3 | 3:23.03 | |||||||||||||
8 | 11 | Denisa BassettováDenisa Bassettová | 06 | AK VEGA z.s. | 33 | 3:23.33 | |||||||||||||
9 | 16 | Eliška UngerováEliška Ungerová | 07 | SC Radotín Praha A | 5 | 3:26.63 | |||||||||||||
10 | 14 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 A | 11 | 3:28.72 | |||||||||||||
11 | 13 | Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská | 07 | Spartak Praha 4 B | 22 | 3:32.43 | |||||||||||||
12 | 10 | Sára ČistáSára Čistá | 08 | Atletika Jižní Město z.s. B | 44 | 3:39.42 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eduard VodvářkaEduard Vodvářka | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 2 | 10.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 4 | 11.42 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha B | 1 | 11.73 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Matěj ZámečníkMatěj Zámečník | 07 | SC Radotín Praha A | 6 | 12.26 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 5 | 13.19 | ||||||||||||||
Šimon MatoušekŠimon Matoušek | 06 | SC Radotín Praha A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:50) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 A | 3 | 12.22 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Jakub HošekJakub Hošek | 07 | Spartak Praha 4 A | 4 | 12.29 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Filip BradáčFilip Bradáč | 07 | AK VEGA z.s. | 1 | 12.78 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Jakub PodlešákJakub Podlešák | 06 | SC Radotín Praha A | 2 | 13.26 | ||||||||||||||
Daniel DostálDaniel Dostál | 08 | SC Radotín Praha A | 6 | DNS | |||||||||||||||
Matěj JordanidisMatěj Jordanidis | 07 | SC Radotín Praha A | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 A | 2 | 12.79 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 07 | Spartak Praha 4 B | 3 | 12.91 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Jiří FlegrJiří Flegr | 07 | Spartak Praha 4 B | 6 | 14.92 | ||||||||||||||
4 | Oliver SteinerOliver Steiner | 06 | Spartak Praha 4 B | 1 | 15.20 | ||||||||||||||
5 | Fabian SvobodaFabian Svoboda | 07 | SC Radotín Praha B | 4 | 15.59 | ||||||||||||||
Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 B | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:50) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŽilinaJan Žilina | 06 | AK VEGA z.s. | 1 | 11.64 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš VítMatyáš Vít | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 6 | 13.19 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch LacykVojtěch Lacyk | 07 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 13.48 | ||||||||||||||
4 | Robert ČernýRobert Černý | 08 | Atletika Jižní Město z.s. B | 3 | 13.50 | ||||||||||||||
5 | Matouš NárodaMatouš Národa | 07 | AK VEGA z.s. | 2 | 13.62 | ||||||||||||||
6 | Lukáš MarelLukáš Marel | 07 | SK Aktis Praha z.s. B | 5 | 14.27 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha A | 4 | 11.00 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Lucie ŽarikováLucie Žariková | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 2 | 11.82 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Veronika BrabcováVeronika Brabcová | 06 | SC Radotín Praha A | 6 | 12.72 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Hana TepláHana Teplá | 07 | Atletika Jižní Město z.s. A | 1 | 13.82 | ||||||||||||||
Karolína MachováKarolína Machová | 06 | SC Radotín Praha A | 5 | DNS | |||||||||||||||
Julie MálkováJulie Málková | 06 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 06 | SC Radotín Praha B | 5 | 12.47 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová | 07 | SK Aktis Praha z.s. A | 3 | 12.85 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Nicole ScheibováNicole Scheibová | 06 | SC Radotín Praha B | 4 | 13.58 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Julie MrázováJulie Mrázová | 06 | Spartak Praha 4 A | 1 | 14.07 | ||||||||||||||
5 | Matylda BurešováMatylda Burešová | 08 | SC Radotín Praha B | 2 | 14.07 | ||||||||||||||
6 | Veronika HabartováVeronika Habartová | 07 | Spartak Praha 4 B | 6 | 14.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MattanelliKateřina Mattanelli | 06 | AK VEGA z.s. | 6 | 13.76 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. A | 1 | 14.26 | ||||||||||||||
3 | Evelína VorlováEvelína Vorlová | 07 | Spartak Praha 4 B | 3 | 14.30 | ||||||||||||||
4 | Barbora MarešováBarbora Marešová | 06 | Spartak Praha 4 B | 4 | 14.36 | ||||||||||||||
5 | Lenka TrojánkováLenka Trojánková | 06 | Spartak Praha 4 A | 2 | 14.71 | ||||||||||||||
6 | Marie MilotováMarie Milotová | 08 | SC Radotín Praha A | 5 | 14.78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 17:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma DorňákováEmma Dorňáková | 06 | Spartak Praha 4 A | 4 | 13.31 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Tereza KleneckáTereza Klenecká | 06 | AK VEGA z.s. | 5 | 13.34 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová | 08 | SK Aktis Praha z.s. B | 6 | 13.78 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Anna KrabsováAnna Krabsová | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 13.81 | ||||||||||||||
5 | Kristýna MikešováKristýna Mikešová | 06 | AK VEGA z.s. | 1 | 14.00 | ||||||||||||||
Martina BajtlováMartina Bajtlová | 07 | AK VEGA z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Mix (Běh)
Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomášek, Veselý, Málková, Krumphanzlová Tomášek, Veselý, Málková, Krumphanzlová | SK Aktis Praha z.s. | 1 | 34.02 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jirák, Vít, Pončáková, Nejezchlebová Jirák, Vít, Pončáková, Nejezchlebová | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 35.93 | |||||||||||||||
3 | Poděbradský, Hamerník, Vaňková, Čápová Poděbradský, Hamerník, Vaňková, Čápová | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 36.04 | |||||||||||||||
4 | 8 | Fillo, Lauber, Kolářová, Marešová Fillo, Lauber, Kolářová, Marešová | Spartak Praha 4 | 3 | 36.96 | ||||||||||||||
5 | Ptáček, Pogorelský, Donátová, Habartová Ptáček, Pogorelský, Donátová, Habartová | Spartak Praha 4 | 6 | 40.10 | |||||||||||||||
10 | Kučera, Holý, Kačerovská, Fojtíková Kučera, Holý, Kačerovská, Fojtíková | Spartak Praha 4 | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mareš, Starý, Malinská, Stárková Mareš, Starý, Malinská, Stárková | Spartak Praha 4 | 6 | 33.52 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jakoubek, Štěpová, Hegerová, Dvořáková Jakoubek, Štěpová, Hegerová, Dvořáková | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 38.61 | |||||||||||||||
3 | 10 | Čistá, Nekardová, Benedikovič, Černý Čistá, Nekardová, Benedikovič, Černý | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 38.91 | ||||||||||||||
4 | Folprecht, Moravec, Folprechtová, Jarešová Folprecht, Moravec, Folprechtová, Jarešová | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 39.49 | |||||||||||||||
5 | Steiner, Vacek, Kubínová, Vávrová Steiner, Vacek, Kubínová, Vávrová | Spartak Praha 4 | 1 | 41.27 | |||||||||||||||
6 | Marel, Rác, Krbcová, Mošničková Marel, Rác, Krbcová, Mošničková | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 42.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kramešová, Mandíková, Pallas, Gasiúnas-Demčenko Kramešová, Mandíková, Pallas, Gasiúnas-Demčenko | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 32.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klusáček, Vodvářka, Tocháčková, Šedlbauerová Klusáček, Vodvářka, Tocháčková, Šedlbauerová | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 34.68 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Koverdynský, Adamčík, Štanclová, Mrázová Koverdynský, Adamčík, Štanclová, Mrázová | Spartak Praha 4 | 2 | 35.14 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Holeček, Melíšek, Hegerová, Kyselicová Holeček, Melíšek, Hegerová, Kyselicová | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 35.20 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | 11 | Baklík, Hošek, Kubíková, Muchová Baklík, Hošek, Kubíková, Muchová | Spartak Praha 4 | 3 | 35.90 | ||||||||||||||
6 | Žák, Kotík, Trojánková, Pohořelická Žák, Kotík, Trojánková, Pohořelická | Spartak Praha 4 | 1 | 37.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Klymjuková, Štrauchová, Bradáč, Kaftan Klymjuková, Štrauchová, Bradáč, Kaftan | AK VEGA z.s. | 3 | 34.54 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Netolický, Vyšná, Mrštný, Svobodová Netolický, Vyšná, Mrštný, Svobodová | SC Radotín Praha | 6 | 35.26 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Lacyk, Adamková, Popko Děcký, Dudová Lacyk, Adamková, Popko Děcký, Dudová | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 35.71 | |||||||||||||||
4 | 6 | Zátka, Oberhauer, Teplá, Žariková Zátka, Oberhauer, Teplá, Žariková | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 37.88 | ||||||||||||||
5 | Ledvinová, Dušková, Národa, Žilina Ledvinová, Dušková, Národa, Žilina | AK VEGA z.s. | 5 | 40.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fílová, Brabcová, Matoušek, Koukal Fílová, Brabcová, Matoušek, Koukal | SC Radotín Praha | 4 | 34.37 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lokajíčková, Krabsová, Kůrka, Aloyan Lokajíčková, Krabsová, Kůrka, Aloyan | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 37.15 | |||||||||||||||
3 | Tsouassa, Voburková, Svoboda, Kučerová Tsouassa, Voburková, Svoboda, Kučerová | SC Radotín Praha | 1 | 37.74 | |||||||||||||||
4 | Cuřín, Leinweberová, Litera, Scheibová Cuřín, Leinweberová, Litera, Scheibová | SC Radotín Praha | 3 | 37.98 | |||||||||||||||
5 | Malečková, Němcová, Šimša, Kolář Malečková, Němcová, Šimša, Kolář | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 38.67 | |||||||||||||||
3 | Mrštný, Burešová, Burian, Emlerová Mrštný, Burešová, Burian, Emlerová | SC Radotín Praha | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podlešák, Kahle, Machová, Zámečník Podlešák, Kahle, Machová, Zámečník | SC Radotín Praha | 4 | 35.22 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | 16 | Ungerová, Rubeš, Soural, Bejšovcová Ungerová, Rubeš, Soural, Bejšovcová | SC Radotín Praha | 5 | 37.79 | ||||||||||||||
3 | 19 | Lustigová, Kurelová, Dvorník, Vačkář Lustigová, Kurelová, Dvorník, Vačkář | SC Radotín Praha | 3 | 38.57 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 30.5.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,08 1,12 1,16 1,20 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín Praha B |
06 | 17 | 1.39 | o--oooooooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4 A |
06 | 19 | 1.36 | oooooooooxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 8 | 1.30 | oooooooxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4 A |
06 | 9 | 1.30 | ooooooxoxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Adam KotíkAdam Kotík
Spartak Praha 4 A |
07 | 16 | 1.27 | oooxoooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský
Spartak Praha 4 B |
06 | 10 | 1.27 | ooooxoxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jan JirákJan Jirák
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 6 | 1.24 | ooxoooxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 14 | 1.16 | oooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín Praha A |
07 | 18 | 1.16 | oxooxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Armel Rémy TsouassaArmel Rémy Tsouassa
SC Radotín Praha B |
08 | 15 | 1.16 | oxxooxxx | 1.00 | |||||||||||||
MS |
Ondřej DonátOndřej Donát
Spartak Praha 4 B |
07 | 1 | 1.12 | xxx | ||||||||||||||
Lukáš FolprechtLukáš Folprecht
SK Aktis Praha z.s. B |
08 | 4 | NM | xxx | |||||||||||||||
Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4 B |
06 | 13 | NM | xxx | |||||||||||||||
Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s. A |
08 | 5 | NM | xxx | |||||||||||||||
Jan JirmanJan Jirman
Spartak Praha 4 B |
07 | 7 | NM | xxx | |||||||||||||||
Oskar SaudekOskar Saudek
AK VEGA z.s. |
08 | NM | ooxxx | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 30.5.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,04 1,08 1,12 1,16 1,20 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín Praha A |
06 | 23 | 1.38 | ooooooooxoooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2= |
Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín Praha B |
07 | 9 | 1.35 | ooooooxoxooxoxxx | 8.50 | |||||||||||||
2= |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 22 | 1.35 | oooooooxxooxoxxx | 8.50 | |||||||||||||
4 |
Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 7 | 1.32 | oooooooxxoxxoxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4 A |
07 | 2 | 1.29 | ooooooooxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 20 | 1.29 | ooxoooxoxoxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín Praha B |
07 | 21 | 1.20 | oooooxxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Terezie NekardováTerezie Nekardová
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 13 | 1.20 | ooxoooxxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Magdalena KolářováMagdalena Kolářová
Spartak Praha 4 B |
06 | 5 | 1.16 | oooxoxxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská
Spartak Praha 4 B |
07 | 3 | 1.16 | xoxxooxoxxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 11 | 1.16 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
12= |
Barbora UchalováBarbora Uchalová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 17 | 1.12 | oooxxx | ||||||||||||||
12= |
Tereza ŠtanclováTereza Štanclová
Spartak Praha 4 A |
07 | 15 | 1.12 | oooxxx | ||||||||||||||
14 |
Anna LedvinováAnna Ledvinová
AK VEGA z.s. |
07 | 8 | 1.12 | oxooxxx | ||||||||||||||
15 |
Linda LöfflerováLinda Löfflerová
AK VEGA z.s. |
07 | 10 | 1.12 | oxxooxxx | ||||||||||||||
16 |
Tereza VespalcováTereza Vespalcová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 19 | 1.12 | oxxoxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Markéta KubínováMarkéta Kubínová
Spartak Praha 4 B |
07 | 6 | 1.12 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Ema ČekalováEma Čekalová
Spartak Praha 4 A |
07 | 1 | 1.08 | xxoxxoxxx | ||||||||||||||
19 |
Zuzana KleneckáZuzana Klenecká
AK VEGA z.s. |
07 | 4 | 1.04 | xxoxxx | ||||||||||||||
Barbora PužmanováBarbora Pužmanová
SK Aktis Praha z.s. B |
08 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Lucie MošničkováLucie Mošničková
SK Aktis Praha z.s. B |
08 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla ŠvihálkováAdéla Švihálková
AK VEGA z.s. |
06 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s. A |
08 | 18 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 30.5.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín Praha A |
06 | 25 | 4.57 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 24 | 4.31 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 B |
07 | 23 | 4.26 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 A |
06 | 22 | 4.26 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 18 | 4.15 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Matyáš VítMatyáš Vít
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 6 | 4.13 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín Praha A |
07 | 17 | 4.09 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4 A |
06 | 16 | 4.07 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s. |
07 | 1 | 4.02 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Matouš NárodaMatouš Národa
AK VEGA z.s. |
07 | 5 | 4.01 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha B |
06 | 12 | 3.87 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín Praha A |
06 | 21 | 3.81 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. B |
08 | 2 | 3.80 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 19 | 3.79 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jakub HošekJakub Hošek
Spartak Praha 4 A |
07 | 14 | 3.66 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Fabian SvobodaFabian Svoboda
SC Radotín Praha B |
07 | 10 | 3.55 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Jiří FlegrJiří Flegr
Spartak Praha 4 B |
07 | 13 | 3.54 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 3 | 3.37 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s. |
06 | 7 | 3.32 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Oliver SteinerOliver Steiner
Spartak Praha 4 B |
06 | 8 | 3.02 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Lukáš MarelLukáš Marel
SK Aktis Praha z.s. B |
07 | 4 | 2.93 | 0.0 | ||||||||||||||
Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4 B |
06 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Daniel DostálDaniel Dostál
SC Radotín Praha A |
08 | 20 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín Praha A |
07 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 30.5.2019 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín Praha A |
07 | 23 | 4.09 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 20 | 4.03 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adriana SvobodováAdriana Svobodová
SC Radotín Praha B |
06 | 21 | 3.96 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín Praha A |
06 | 17 | 3.91 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Kateřina MattanelliKateřina Mattanelli
AK VEGA z.s. |
06 | 6 | 3.86 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 15 | 3.81 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tereza KleneckáTereza Klenecká
AK VEGA z.s. |
06 | 3 | 3.67 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 A |
06 | 2 | 3.57 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Kristýna MikešováKristýna Mikešová
AK VEGA z.s. |
06 | 22 | 3.56 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha B |
06 | 13 | 3.52 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 16 | 3.51 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s. B |
08 | 5 | 3.46 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 4 | 3.36 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 B |
06 | 12 | 3.28 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Evelína VorlováEvelína Vorlová
Spartak Praha 4 B |
07 | 10 | 3.22 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 7 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Lenka TrojánkováLenka Trojánková
Spartak Praha 4 A |
06 | 9 | 2.96 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Matylda BurešováMatylda Burešová
SC Radotín Praha B |
08 | 14 | 2.94 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Marie MilotováMarie Milotová
SC Radotín Praha A |
08 | 19 | 2.93 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4 A |
06 | 11 | 2.90 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Veronika HabartováVeronika Habartová
Spartak Praha 4 B |
07 | 8 | 2.54 | 0.0 | ||||||||||||||
Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín Praha A |
06 | 18 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Martina BajtlováMartina Bajtlová
AK VEGA z.s. |
07 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(čt, 30.5.2019 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4 B |
07 | 17 | 08.14 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 11 | 07.43 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 23 | 07.34 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín Praha A |
07 | 35 | 07.26 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Anežka BronskáAnežka Bronská
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 3 | 07.02 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Dominika DudováDominika Dudová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 5 | 07.00 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška JarešováEliška Jarešová
SK Aktis Praha z.s. |
07 | 06.97 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 1 | 06.94 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 4 | 06.53 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 33 | 06.52 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Barbora StárkováBarbora Stárková
Spartak Praha 4 A |
06 | 27 | 06.25 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
SC Radotín Praha B |
06 | 13 | 06.25 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Věra MalinskáVěra Malinská
Spartak Praha 4 A |
06 | 20 | 06.12 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Amálie BejšovcováAmálie Bejšovcová
SC Radotín Praha A |
07 | 34 | 06.11 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 14 | 06.10 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Tereza NěmcováTereza Němcová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 21 | 05.97 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 26 | 05.80 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Tereza KettnerováTereza Kettnerová
SC Radotín Praha A |
07 | 31 | 05.44 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Sára KalvodováSára Kalvodová
AK VEGA z.s. |
06 | 10 | 05.43 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková
Spartak Praha 4 B |
06 | 7 | 05.14 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Ema DuškováEma Dušková
AK VEGA z.s. |
08 | 6 | 04.97 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Nela ŠkodováNela Škodová
Atletika Jižní Město z.s. B |
08 | 28 | 04.90 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Marie MalečkováMarie Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 19 | 04.46 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Petra LisacováPetra Lisacová
Atletika Jižní Město z.s. B |
08 | 18 | 04.40 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 16 | 03.45 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Nicole BasileNicole Basile
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 2 | 03.00 | 0.0 | ||||||||||||||
Anežka MarcováAnežka Marcová
SC Radotín Praha A |
07 | 32 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Magda LinhartováMagda Linhartová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 15 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Rosalia WodereRosalia Wodere
SC Radotín Praha B |
07 | 30 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Sofie GerstlováSofie Gerstlová
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 36 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Magdalena RandáčkováMagdalena Randáčková
AK VEGA z.s. |
08 | 25 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 12 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4 A |
07 | 24 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Karolína HeryčováKarolína Heryčová
Spartak Praha 4 B |
07 | 8 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(čt, 30.5.2019 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš PallasMatyáš Pallas
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 13 | 08.79 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Vojtěch LiteraVojtěch Litera
SC Radotín Praha B |
06 | 11 | 07.57 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 A |
06 | 19 | 07.02 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Pavel KaftanPavel Kaftan
AK VEGA z.s. |
06 | 7 | 06.87 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha B |
06 | 2 | 06.63 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4 A |
06 | 3 | 06.34 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 18 | 06.17 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Filip JakoubekFilip Jakoubek
Atletika Jižní Město z.s. B |
07 | 22 | 05.92 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4 B |
06 | 6 | 05.71 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 4 | 05.69 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 9 | 05.44 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Vlastimil RácVlastimil Rác
SK Aktis Praha z.s. B |
07 | 15 | 05.35 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Mathias LauberMathias Lauber
Spartak Praha 4 B |
06 | 10 | 05.31 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Arsen AloyanArsen Aloyan
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 1 | 05.13 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 8 | 05.00 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín Praha A |
07 | 23 | 04.91 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Filip HolýFilip Holý
SC Radotín Praha A |
06 | 5 | 04.39 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Adam MinaříkAdam Minařík
AK VEGA z.s. |
07 | 12 | 03.76 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Tomáš OberhauerTomáš Oberhauer
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 20 | 03.66 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
David NetopilDavid Netopil
SC Radotín Praha B |
08 | 21 | 03.65 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Ondřej PtáčekOndřej Ptáček
Spartak Praha 4 B |
06 | 14 | 06.31 | 0.0 | ||||||||||||||
Max ŘehořekMax Řehořek
Spartak Praha 4 B |
06 | 16 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Marek SuchýMarek Suchý
SC Radotín Praha B |
08 | 17 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(čt, 30.5.2019 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 |
Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 24 | 49.50 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 10 |
Martin ŠimšaMartin Šimša
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 11 | 43.08 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 7 |
Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 22 | 33.85 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 6 |
Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka
Atletika Jižní Město z.s. A |
07 | 13 | 33.07 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 11 |
Dan BaklíkDan Baklík
Spartak Praha 4 A |
06 | 19 | 32.63 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 6 |
Jan VačkářJan Vačkář
SC Radotín Praha A |
07 | 20 | 32.60 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 3 |
Vojtěch MrštnýVojtěch Mrštný
SC Radotín Praha B |
08 | 8 | 31.64 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 7 |
Matouš ZachMatouš Zach
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 12 | 31.10 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 16 |
Martin JáraMartin Jára
Spartak Praha 4 A |
07 | 5 | 28.58 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 8 |
David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4 B |
07 | 18 | 28.56 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 15 |
Marek MoravecMarek Moravec
SK Aktis Praha z.s. B |
08 | 7 | 28.01 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 18 |
Hynek BurianHynek Burian
SC Radotín Praha B |
08 | 3 | 26.71 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 4 |
Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín Praha A |
06 | 21 | 26.70 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 2 |
Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín Praha A |
06 | 17 | 26.27 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 5 |
Ondřej DvorníkOndřej Dvorník
SC Radotín Praha A |
08 | 23 | 26.08 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 10 |
Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4 B |
07 | 16 | 25.52 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 19 |
Matěj BlažekMatěj Blažek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 2 | 25.43 | 0.0 | |||||||||||||
18 | 20 |
Ondřej BenedikovičOndřej Benedikovič
Atletika Jižní Město z.s. B |
08 | 1 | 24.25 | 0.0 | |||||||||||||
19 | 9 |
Matěj LinekMatěj Linek
Spartak Praha 4 B |
07 | 14 | 19.78 | 0.0 | |||||||||||||
20 | 14 |
Jan NěmečekJan Němeček
AK VEGA z.s. |
08 | 9 | 18.29 | 0.0 | |||||||||||||
21 | 1 |
Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4 A |
07 | 6 | 17.70 | 0.0 | |||||||||||||
22 | 13 |
Hugo PeckaHugo Pecka
Atletika Jižní Město z.s. B |
08 | 10 | 13.68 | 0.0 | |||||||||||||
MS | 17 |
Pavel HubálekPavel Hubálek
Spartak Praha 4 B |
07 | 4 | 23.03 | 0.0 | |||||||||||||
MS | 12 |
Jáchym EndrštJáchym Endršt
Spartak Praha 4 B |
07 | 15 | 23.51 | 0.0 | |||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(čt, 30.5.2019 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 |
Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín Praha A |
07 | 26 | 45.12 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 15 |
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s. A |
08 | 10 | 40.60 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 20 |
Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s. A |
08 | 12 | 35.85 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 19 |
Adéla LustigováAdéla Lustigová
SC Radotín Praha A |
06 | 25 | 33.65 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 17 |
Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4 A |
07 | 24 | 32.29 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 11 |
Denisa BassettováDenisa Bassettová
AK VEGA z.s. |
06 | 1 | 30.40 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 4 |
Lucie KubíkováLucie Kubíková
Spartak Praha 4 A |
06 | 23 | 29.68 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 10 |
Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová
AK VEGA z.s. |
06 | 11 | 29.51 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 7 |
Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 4 | 29.42 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 6 |
Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová
SC Radotín Praha B |
08 | 5 | 27.93 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 2 |
Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s. A |
07 | 18 | 25.39 | 0.0 | |||||||||||||
12 | 5 |
Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. A |
08 | 19 | 24.32 | 0.0 | |||||||||||||
13 | 7 |
Julie FolprechtováJulie Folprechtová
SK Aktis Praha z.s. B |
06 | 6 | 23.58 | 0.0 | |||||||||||||
14 | 10 |
Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s. B |
08 | 2 | 22.62 | 0.0 | |||||||||||||
15 | 9 |
Valentina KlymjukováValentina Klymjuková
AK VEGA z.s. |
07 | 9 | 21.20 | 0.0 | |||||||||||||
16 | 14 |
Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4 A |
06 | 20 | 20.68 | 0.0 | |||||||||||||
17 | 1 |
Natálie DonátováNatálie Donátová
Spartak Praha 4 B |
07 | 15 | 20.00 | 0.0 | |||||||||||||
18 | 12 |
Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
07 | 14 | 19.48 | 0.0 | |||||||||||||
19 | 13 |
Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4 B |
07 | 17 | 19.37 | 0.0 | |||||||||||||
20 | 11 |
Lucie VoburkováLucie Voburková
SC Radotín Praha B |
06 | 13 | 18.12 | 0.0 | |||||||||||||
21 | 18 |
Anežka KurelováAnežka Kurelová
SC Radotín Praha A |
08 | 22 | 16.38 | 0.0 | |||||||||||||
22 | 6 |
Eliška VávrováEliška Vávrová
Spartak Praha 4 B |
07 | 16 | 15.92 | 0.0 | |||||||||||||
8 |
Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková
SK Aktis Praha z.s. A |
06 | 8 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Laura BrožováLaura Brožová
Spartak Praha 4 A |
06 | 21 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |