výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Děkanka (30. 5. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 2:41.18 11.00
2 2 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 2:42.49 9.00
3 8 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 22 2:50.53 8.00
4 4 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 2:52.89 7.00
5 3 Vojtěch MrštnýVojtěch Mrštný 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 2:53.00 6.00
6 6 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 2:56.07 4.00
7 9 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 33 3:00.25 2.00
8 7 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 11 3:00.53 1.00
9 10 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 44 3:01.01
10 11 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 55 3:20.64
11 5 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 3:24.27
MS 12 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 66 3:14.40
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 33 2:55.89 5.00
2 16 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:59.54 3.00
3 19 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 3:09.80
4 18 Hynek BurianHynek Burian 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 3:10.87
5 6 Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka 07 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 66 3:13.66
6 15 Marek MoravecMarek Moravec 08 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 6 3:18.54
7 13 Hugo PeckaHugo Pecka 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 22 3:20.17
8 7 Matouš ZachMatouš Zach 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 55 3:24.76
9 14 Jan NěmečekJan Němeček 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 11 3:29.82
10 20 Ondřej BenedikovičOndřej Benedikovič 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 3:34.94
10 Martin ŠimšaMartin Šimša 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 44 DNS
MS 17 Pavel HubálekPavel Hubálek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 3:25.33
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 1 2:41.18 11.00
2 2 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 2:42.49 9.00
3 8 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 22 2:50.53 8.00
4 4 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 4 2:52.89 7.00
5 3 Vojtěch MrštnýVojtěch Mrštný 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 2:53.00 6.00
6 11 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 33 2:55.89 5.00
7 6 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 6 2:56.07 4.00
8 16 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 5 2:59.54 3.00
9 9 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 33 3:00.25 2.00
10 7 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 11 3:00.53 1.00
11 10 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 44 3:01.01
12 19 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 3:09.80
13 18 Hynek BurianHynek Burian 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 3 3:10.87
14 6 Vítězslav ZátkaVítězslav Zátka 07 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 66 3:13.66
15 12 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 66 3:14.40
16 15 Marek MoravecMarek Moravec 08 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 6 3:18.54
17 13 Hugo PeckaHugo Pecka 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 22 3:20.17
18 11 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 55 3:20.64
19 5 Ondřej DvorníkOndřej Dvorník 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 3:24.27
20 7 Matouš ZachMatouš Zach 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 55 3:24.76
21 17 Pavel HubálekPavel Hubálek 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 4 3:25.33
22 14 Jan NěmečekJan Němeček 08 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 11 3:29.82
23 20 Ondřej BenedikovičOndřej Benedikovič 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 3:34.94
10 Martin ŠimšaMartin Šimša 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 44 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 2:53.56 9.00
2 10 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 44 3:02.50 6.00
3 11 Lucie VoburkováLucie Voburková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 55 3:08.97 3.00
4 5 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 3:09.83 2.00
5 7 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 11 3:10.62 1.00
6 1 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 3:10.65
7 12 Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 66 3:12.11
8 2 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 2 3:13.21
9 6 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 3:13.48
10 9 Valentina KlymjukováValentina Klymjuková 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 33 3:14.23
8 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 22 DNS
3 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 2:50.18 11.00
2 7 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 55 2:53.67 8.00
3 17 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 2:59.95 7.00
4 6 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 66 3:03.17 5.00
5 19 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 3:04.78 4.00
6 15 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 3:18.33
7 18 Anežka KurelováAnežka Kurelová 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 3:23.03
8 11 Denisa BassettováDenisa Bassettová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 33 3:23.33
9 16 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 3:26.63
10 14 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 11 3:28.72
11 13 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 22 3:32.43
12 10 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 44 3:39.42
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 2:50.18 11.00
2 4 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 2:53.56 9.00
3 7 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 55 2:53.67 8.00
4 17 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 4 2:59.95 7.00
5 10 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 44 3:02.50 6.00
6 6 Štěpánka EmlerováŠtěpánka Emlerová 08 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 66 3:03.17 5.00
7 19 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 2 3:04.78 4.00
8 11 Lucie VoburkováLucie Voburková 06 SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B 55 3:08.97 3.00
9 5 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 3:09.83 2.00
10 7 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B 11 3:10.62 1.00
11 1 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 1 3:10.65
12 12 Adéla ZlatuškováAdéla Zlatušková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 66 3:12.11
13 2 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 2 3:13.21
14 6 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 6 3:13.48
15 9 Valentina KlymjukováValentina Klymjuková 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 33 3:14.23
16 15 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 3:18.33
17 18 Anežka KurelováAnežka Kurelová 08 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 3 3:23.03
18 11 Denisa BassettováDenisa Bassettová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 33 3:23.33
19 16 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A 5 3:26.63
20 14 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 11 3:28.72
21 13 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B 22 3:32.43
22 10 Sára ČistáSára Čistá 08 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 44 3:39.42
8 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 22 DNS
3 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A 3 DNS