Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Děkanka (30. 5. 2019)

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 25 4.57 0.0 11.00
2 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 24 4.31 0.0 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 23 4.26 0.0 8.00
4 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 22 4.26 0.0 7.00
5 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 18 4.15 0.0 6.00
6 Matyáš VítMatyáš Vít
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 6 4.13 0.0 5.00
7 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 17 4.09 0.0 4.00
8 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 16 4.07 0.0 3.00
9 Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 1 4.02 0.0 2.00
10 Matouš NárodaMatouš Národa
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 5 4.01 0.0 1.00
11 Filip NetolickýFilip Netolický
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 12 3.87 0.0
12 Jakub PodlešákJakub Podlešák
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 21 3.81 0.0
13 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 2 3.80 0.0
14 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 19 3.79 0.0
15 Jakub HošekJakub Hošek
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 14 3.66 0.0
16 Fabian SvobodaFabian Svoboda
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
07 10 3.55 0.0
17 Jiří FlegrJiří Flegr
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 13 3.54 0.0
18 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 3.37 0.0
19 Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 7 3.32 0.0
20 Oliver SteinerOliver Steiner
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 8 3.02 0.0
21 Lukáš MarelLukáš Marel
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
07 4 2.93 0.0
Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 9 DNS 0.0
Daniel DostálDaniel Dostál
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 20 DNS 0.0
Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 11 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 30.5.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 23 4.09 0.0 11.00
2 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 20 4.03 0.0 9.00
3 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 21 3.96 0.0 8.00
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 17 3.91 0.0 7.00
5 Kateřina MattanelliKateřina Mattanelli
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 6 3.86 0.0 6.00
6 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 15 3.81 0.0 5.00
7 Tereza KleneckáTereza Klenecká
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 3 3.67 0.0 4.00
8 Emma DorňákováEmma Dorňáková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 2 3.57 0.0 3.00
9 Kristýna MikešováKristýna Mikešová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 22 3.56 0.0 2.00
10 Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 13 3.52 0.0 1.00
11 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 16 3.51 0.0
12 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
08 5 3.46 0.0
13 Anna KrabsováAnna Krabsová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 4 3.36 0.0
14 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 12 3.28 0.0
15 Evelína VorlováEvelína Vorlová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 10 3.22 0.0
16 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 7 3.09 0.0
17 Lenka TrojánkováLenka Trojánková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 9 2.96 0.0
18 Matylda BurešováMatylda Burešová
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
08 14 2.94 0.0
19 Marie MilotováMarie Milotová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
08 19 2.93 0.0
20 Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 11 2.90 0.0
21 Veronika HabartováVeronika Habartová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 8 2.54 0.0
Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 18 DNS 0.0
Martina BajtlováMartina Bajtlová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 1 DNS 0.0
Celkem 23 závodníků