Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha - Vokovice (18. 6. 2019)

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 18.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,08 1,13 1,18 1,23 1,26 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 Body
1 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 7 1.38
2 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 19 1.35
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 18 1.32
4 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 11 1.29
5 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
06 20 1.29
6 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 16 1.26
7 Dan BaklíkDan Baklík
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 1 1.26
8 Matouš NárodaMatouš Národa
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 9 1.23
9 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 8 1.23
10 Albert VyletaAlbert Vyleta
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 14 1.18
11 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 4 1.18
12 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 17 1.18
13= Oliver SteinerOliver Steiner
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 12 1.13
13= Pavel HubálekPavel Hubálek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 6 1.13
13= Matěj ZámečníkMatěj Zámečník
SC Radotín Praha ASC Radotín Praha A
07 15 1.13
13= Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 2 1.13
13= Adam HeřmánekAdam Heřmánek
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 5 1.13
18= Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 13 1.08
18= Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
08 3 1.08
Tomáš OberhauerTomáš Oberhauer
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 10 DNS
Celkem 20 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 18.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,03 1,08 1,13 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 Body
1 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 11 1.54
2 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
07 8 1.33
3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
06 15 1.30
4 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 5 1.24
5 Natálie DonátováNatálie Donátová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 1 1.24
6 Barbora TomáškováBarbora Tomášková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 9 1.24
7= Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 6 1.21
7= Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 14 1.21
7= Sára LandováSára Landová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 4 1.21
10 Lucie VoburkováLucie Voburková
SC Radotín Praha BSC Radotín Praha B
06 12 1.21
11 Lucie SalačováLucie Salačová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 7 1.21
12 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 10 1.18
13 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
07 13 1.13
14 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s. BSK Aktis Praha z.s. B
08 3 1.08
15 Edita KlapačováEdita Klapačová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 2 1.03
Celkem 15 závodníků