výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Vokovice (13. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 13.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 7 51.29 0.0 24.00
2 42 Jakub SinaJakub Sina
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 12 48.13 0.0 23.00
3 23 Jakub WeberJakub Weber
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 18 47.08 0.0 22.00
4 32 Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 26 46.46 0.0 21.00
5 27 Michal FriedlMichal Friedl
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
07 24 43.78 0.0 20.00
6 24 Oldřich DaněkOldřich Daněk
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 3 40.46 0.0 19.00
7 26 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 22 38.92 0.0 18.00
8 13 Samuel ManďákSamuel Manďák
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 10 38.90 0.0 17.00
9 36 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 23 37.52 0.0 16.00
10 34 Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 35.27 0.0 15.00
11 21 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 15 34.09 0.0 14.00
12 40 Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 4 33.66 0.0 13.00
13 20 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 14 33.30 0.0 12.00
14 9 Kryštof HoudekKryštof Houdek
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 6 32.48 0.0 11.00
15 31 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 19 30.63 0.0 10.00
16 25 Antonín PomahačAntonín Pomahač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 20 30.38 0.0 9.00
17 1 Adam ČadaAdam Čada
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
08 1 29.33 0.0 8.00
18 5 Tom ČastvajTom Častvaj
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 2 28.22 0.0 7.00
19 43 Adam SmiggelsAdam Smiggels
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 13 25.29 0.0 6.00
20 12 Kryštof KomzákKryštof Komzák
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
07 9 24.19 0.0 5.00
21 7 Jakub HlaváčJakub Hlaváč
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 5 23.93 0.0 4.00
22 16 Marek SedláčekMarek Sedláček
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
07 11 20.53 0.0 3.00
23 41 Marek JanoušekMarek Janoušek
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
08 8 20.28 0.0 2.00
24 22 Lukáš VelichLukáš Velich
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 17 18.61 0.0 1.00
30 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
07 25 DNS 0.0
44 Michal ŠvorcMichal Švorc
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 16 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 13.5.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 21 Nela PrýcováNela Prýcová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
07 25 37.65 0.0 24.00
2 26 Nathalie Adrian WeberováNathalie Adrian Weberová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
07 15 36.53 0.0 23.00
3 13 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 23 33.20 0.0 22.00
4 22 Nela HuďováNela Huďová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 4 29.30 0.0 21.00
5 30 Dita KuchařováDita Kuchařová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 20 28.10 0.0 20.00
6 23 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 24 28.01 0.0 19.00
7 42 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 13 26.50 0.0 18.00
8 11 Natálie KloudováNatálie Kloudová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 22 25.78 0.0 17.00
9 7 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 21 25.49 0.0 16.00
10 9 Anna VolfováAnna Volfová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 17 25.02 0.0 15.00
11 20 Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 24.14 0.0 14.00
12 31 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 10 23.70 0.0 13.00
13 12 Nela HrnčířováNela Hrnčířová
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 3 23.62 0.0 12.00
14 44 Sára GaaloulSára Gaaloul
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 1 22.34 0.0 11.00
15 36 Natálie SurováNatálie Surová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 14 22.17 0.0 10.00
16 5 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 19 21.73 0.0 9.00
17 25 Martina VojtováMartina Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 18 21.51 0.0 8.00
18 32 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 12 20.77 0.0 7.00
19 27 Anna ŽelinskáAnna Želinská
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 16 20.31 0.0 6.00
20 40 Denisa KročkováDenisa Kročková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 7 19.72 0.0 5.00
21 24 Eliška KubováEliška Kubová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 8 14.36 0.0 4.00
22 1 Dana GoláňováDana Goláňová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 2 12.81 0.0 3.00
23 43 Anna KunertováAnna Kunertová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 9 11.44 0.0 2.00
34 Janna MatyášJanna Matyáš
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 11 DNS 0.0
16 Karolína KouteckáKarolína Koutecká
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 6 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků