Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Vokovice (13. 5. 2019)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(po, 13.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie PrýcováJulie Prýcová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
07 22 08.98 0.0 24.00
2 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 26 08.73 0.0 23.00
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
07 25 08.61 0.0 22.00
4 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 23 08.41 0.0 21.00
5 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 18 08.31 0.0 20.00
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 27 07.99 0.0 19.00
7 Ema JanečkováEma Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 12 07.61 0.0 18.00
8 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 07.49 0.0 17.00
9 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 6 07.24 0.0 16.00
10 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 16 07.14 0.0 15.00
11 Sára KolencováSára Kolencová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 14 06.75 0.0 14.00
12 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 19 06.61 0.0 13.00
13 Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 06.60 0.0 12.00
14 Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 29 06.22 0.0 11.00
15 Natálie AngelisNatálie Angelis
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 1 06.20 0.0 10.00
16 Nela PaličkováNela Paličková
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 20 06.01 0.0 9.00
17 Zuzana BednářováZuzana Bednářová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 4 05.96 0.0 8.00
18 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 17 05.88 0.0 7.00
19 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 2 05.73 0.0 6.00
20 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 11 05.71 0.0 5.00
21 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 28 05.66 0.0 4.00
22 Karla Anna HenzlováKarla Anna Henzlová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 10 05.61 0.0 3.00
23 Ema ŠárováEma Šárová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 24 05.47 0.0 2.00
24 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
07 13 05.23 0.0 1.00
25 Matylda HaneflováMatylda Haneflová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 8 05.10 0.0
26 Barbora KupčováBarbora Kupčová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 15 05.04 0.0
27 Kristina HavelkováKristina Havelková
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 9 04.82 0.0
28 Adéla GrošováAdéla Grošová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
07 7 04.64 0.0
Adéla ProdanováAdéla Prodanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 DNS 0.0
Celkem 29 závodníků