Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Podvinný Mlýn (18. 6. 2019)

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 18.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 16 10.07 0.0 11.00
2 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 17 08.97 0.0 9.00
3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 25 07.87 0.0 8.00
4 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 6 07.80 0.0 7.00
5 Lucie HrodkováLucie Hrodková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 10 07.77 0.0 6.00
6 Agáta ProcházkováAgáta Procházková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 22 07.61 0.0 5.00
7 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 3 07.36 0.0 4.00
8 Veronika StudenáVeronika Studená
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 27 06.95 0.0 3.00
9 Adéla ČadováAdéla Čadová
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 4 06.72 0.0 2.00
10 Taťána RezkováTaťána Rezková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 24 06.69 0.0 1.00
11 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
08 21 06.58 0.0
12 Adéla GregerováAdéla Gregerová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 7 06.56 0.0
13 Dita KuchařováDita Kuchařová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 14 06.46 0.0
14 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 26 06.36 0.0
15 Nicole BeauchampNicole Beauchamp
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
07 1 06.09 0.0
16 Ludmila VránováLudmila Vránová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 29 05.92 0.0
17 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 2 05.88 0.0
18 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
07 20 05.77 0.0
19 Týna HavlíkováTýna Havlíková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
06 8 05.36 0.0
20 Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
08 28 05.28 0.0
21 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 15 05.17 0.0
22 Monika SekáčováMonika Sekáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 30 05.16 0.0
23 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 23 05.04 0.0
24 Anna MezerováAnna Mezerová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 19 04.87 0.0
25 Sára HůlováSára Hůlová
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
06 11 04.82 0.0
Janna MatyášJanna Matyáš
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 18 DNS 0.0
Sara Amy HillSara Amy Hill
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 9 DNS 0.0
Dana GoláňováDana Goláňová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 5 DNS 0.0
Emma JanečkováEmma Janečková
TJ Dukla Praha CTJ Dukla Praha C
07 12 DNS 0.0
Jennifer KučeraJennifer Kučera
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
06 13 DNS 0.0
Celkem 30 závodníků